Prsní implantáty - typy, instalace, náklady a fotografie před a po mamoplastice

Prsní implantáty mohou učinit ženu sebevědomou a atraktivní. K zajištění toho, aby výsledek odpovídal očekáváním, je nutná seriózní příprava a kvalifikovaný chirurg.Pomůže vám vybrat dokonalý tvar a velikost implantátů.

prsní implantáty pro prsní žlázy: jak vypadají, jak často se mění, životnost, výhody a nevýhody.CenaFotografie před a po.Recenze

Endoprotézy prsou jsou silikonové membrány naplněné gelem nebo roztokem vodní soli.Vyznačují se řadou materiálů a tvarů.Životnost implantátů je 7-13 let.Výrobci neomezují provozní dobu na časové rámce, ale častým jevem je výměna implantátů.

K tomu dochází z následujících důvodů:

 • poškození implantátu prsu, po kterém následuje únik gelu nebo roztoku (velmi vzácné);
 • výskyt zánětu, který nelze léčit lékařsky (zřídka);
 • touha změnit velikost prsu, jeho tvar, nahradit staré implantáty moderními a bezpečnými (často);
 • fyziologické změny: náhlé změny tělesné hmotnosti, těhotenství a porodu, přirozené procesy stárnutí (často).

Výhodou instalace endoprotéz je schopnost korigovat silnou asymetrii prsu, její ochablost a morální uspokojení ženy.

Mezi minusy patří možné komplikace (odmítnutí implantátu, infekce, dlouhý rehabilitační proces).I po úspěšném období operace a zotavení je další diagnostika onemocnění prsu komplikovaná.

Náklady na implantáty závisí na výrobci a kvalitě a na cenové politice společnosti.Počáteční cena jedné endoprotézy se pohybuje mezi 600–900 $. Pokud zvolíte model vyrobený na zakázku nebo se specifickým obsahem, cena se zvýší na 1 500–2 500 $ za kus.

Komplikace jsou způsobeny nízkou úrovní.profesionalita chirurga, nesprávné dodržování doporučení během rehabilitačního období.

Zvedání prsou pomocí implantátů

Mastopexie s endoprostetikou je řada chirurgických zákroků, které pomáhají vytvořit správný tvar prsou.Je ukázáno, zda klasické zvětšení prsu nepřináší požadovaný výsledek.

Důvody, proč chirurg předepisuje kombinovanou chirurgii:

 1. Kojení. Během kojení se kůže prsu prodlužuje.Po krmení se velikost mléčné žlázy zmenšuje a prsa klesá.
 2. Ztráta velké hmotnosti nadbytečného tuku.
 3. Potřeba změny prsních implantátů. Pokud chcete zmenšit velikost prsu a zachovat jeho tvar, lékař vybere menší endoprotézy.Proto musí navíc provést mastopexii.

Ve většině případů se provádí prsou s implantáty ve dvou fázích.Provádí se mastopexie a po uzdravení se zvětší prsa.

Mnohem méně se kombinuje zvětšení a utažení dohromady.K tomu je zapotřebí vysoce kvalifikovaného chirurga.Je třeba poznamenat, že je nepravděpodobné, aby se zabránilo různým komplikacím.

Nejběžnější jsou:

 1. Nesprávné zjizvení. Pokud na ně není žádný další tlak, vytvoří se tenké, nenápadné švy.Hmotnost implantátu vyvíjí právě tento tlak, v důsledku čeho se jizvy „rozlévají“ a jsou příliš drsné.
 2. Asymetrieprsa.
 3. Ptóza. Nesprávný výpočet chirurga může způsobit pohyb dvorce na jedné nebo obou bradavkách, což je velmi neatraktivní.
 4. Infekce následovaná nekrózou tkáně žlázy. V důsledku vícečetných zranění po operaci se v hrudníku hromadí krev a plazma, což je příznivé prostředí pro šíření patogenů.

Mamoplastika se provádí v celkové anestézii. Doba trvání operace je 4–6 hodin a cena je 5 000–6 000 $. Avšak ne vždy vysoké náklady jsou zárukou vysoké kvalifikace a kvality chirurga.

Zvětšení prsou pomocí implantátů

Po dokončení nezbytných testů a po konzultaci s chirurgem je stanoven den chirurgického zákroku.

Příprava na to by měla být prováděna s ohledem na všechna doporučení lékaře:

 1. Odstranění špatných návyků několik týdnů před mamoplastikou.
 2. Všechny přijaté léky je třeba nahlásit lékaři.
 3. V případě alergií se pokuste úplně vyloučit účinky alergenů na organismus.

Před zahájením operace stanoví lékař spolu s pacientem všechny nuance a možné komplikace.

Mezi běžné negativní účinky patří:

 • tvorba hematomu;
 • neobvyklé zjizvení;
 • kapsulární kontraktura.

Kontraindikace: infekční onemocnění, novotvary, alergie, onemocnění prsu.Nestráví to ani na dívkách,dospěli.Po operaci bude přísné dodržování doporučení lékaře eliminovat výskyt komplikací o 80%.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kanyla - co to je, protože se používá v kosmetologii a medicíně.

Druhy, velikosti, tvary prsních implantátů.Fotografie s implantáty

Silikonové implantáty

Silikonové endoprotézy jsou lékařské prsní implantáty pro změnu velikosti a tvaru prsu.

Chirurgové upřednostňují silikon z mnoha důvodů:

 1. Díky vyplnění kohezivními gely různé hustoty se hrudník nerozeznatelně liší od přirozených.
 2. Soudržnost a zvláštní vlastnosti gelů.Pokud je obal poškozen, neteče z implantátu.Neexistuje žádné riziko poškození prsu.
 3. Díky své vysoké hustotě jsou možné anatomické formy (ve tvaru kapky).Když je naplněn roztokem voda-sůl, je to problematické.
 4. Úpravou vlastností gelového plniva je možné dosáhnout jeho nejrůznějších vlastností.
 5. Silikonové implantáty jsou lehčí, což snižuje další protažení kůže.

Kulaté implantáty

Kulaté prsní implantáty se doporučují ženám s objemnými, ale prohnutými prsy.

V přítomnosti ploché hrudi budou kulaté endoprotézy ve většině případů vypadat uměle a neesteticky.

Implantátové plnivo může být několika typů:

 • vodní sůl;
 • silikon;
 • kombinované - voda a silikonový gel;
 • Biogel.

Kulaté implantáty mohou mít vysoký profil (vysoce konvexní) a nízký profil (plošší).Některé modely mají funkci nastavení hlasitosti.To je výhodné, protože chirurg může během operace upravit velikost a tvar prsu.

Relativní nevýhodou je možnost jeho přemístění uvnitř mléčné žlázy.Navenek to není prakticky patrné, ale může to způsobit nějaké nepohodlí u ženy.

Výhoda kulatých implantátů lze považovat za vizuálně objemnější, zvýšenou hruď.Při instalaci anatomického formuláře není tohoto účinku dosaženo. Kulaté implantáty stojí o 200 - 300 USD méně než anatomické.

Anatomické (slza) implantáty

Anatomické prsní implantáty se doporučují ženám s astenickou postavou a malou velikostí prsou.Mají asymetrický tvar - horní okraj je tenčí, směrem dolů zesílí.Jejich vzhled je co nejblíže přirozené formě ženského prsu a připomíná kapku.

V důsledku asymetrie vyrábějí výrobci modely se širokou škálou tvarů, profilů, velikostí.Individuální výroba je možná.

Relativní nevýhodou je jejich hustší struktura (nezbytná k zachování anatomického tvaru implantátu), která je taktilně podobná přirozeným prsům.Během instalace je také možné přemístění endoprotézy.

Výhoda tvaru slzy je vědecky prokázaná, nízké procentotvorba kapsulární kontraktury, navenek jako přirozená a přirozená prsa.

Nejlepší celoživotní prsní implantáty - hodnocení, firmy.Kde koupit, kolik to stojí

Mentorové implantáty (Mentor)

Mentorské prsní implantáty jsou považovány za nejbezpečnější.

Výrobce používá vyvinuté a patentované materiály: Siltexový obal a kohezivní gel MemoryGel.Anatomické implantáty mentoru mají vylepšenou linii ohybu.I když existuje prsa s minimálním obsahem tukové a žlázové tkáně, nevyčnívají.

V Rusku jsou distributoři Clovermed, Implant Medical.Více než polovina žen si vybírá produkty této společnosti pro mamoplastiku.

Endoprotézy si můžete zakoupit nebo objednat u autorizovaných prodejců prostřednictvím internetu nebo kontaktováním telefonicky. Ve většině případů jsou implantáty objednávány přímo na klinice, jeden implantát začíná na 900 USD.

Implantáty „Motiva“ („Motiva“)

Jediná společnost vyrábějící ergonomické endoprotézy. Jsou schopni vypadat přirozeně v jakékoli poloze těla, harmonicky i v původně malé hrudi.

Nejširší výběr objemů od nejmenších po největší: 4 typy profilů, několik typů viskozity, sedmivrstvá skořepina, hladký povrch s texturou nebo mikrotexturou.Výrobky jsou schváleny nejvýznamnějšími komisemi FDA, ISO, EN, CE.

Koupit implantátyje to možné prostřednictvím oficiálních webových stránek motivaimplants.ru nebo prostřednictvím kliniky estetické medicíny, kde bude provedeno zvětšení prsou. Cena páru se pohybuje od 2 000 $.

Alerganové implantáty

Alerganové implantáty se vyznačují širokou škálou velikostí. To usnadňuje výběr i v nejtěžších případech - nejen při mamoplastice, ale také při rekonstrukci prsu.

Kromě standardní jednosložkové náplně se vyrábějí endoprotézy s kombinovaným plněním různých hustot.To vám umožní dosáhnout potřebných parametrů tvarů, profilů a velikostí.

Implantáty lze zakoupit přímo prostřednictvím kliniky, kde bude provedena plastická chirurgie, nebo u zástupce společnosti Family Health CJSC. Náklady na jeden implantát jsou asi 750 USD.

Sebbinovy ​​implantáty

Laboratoires SEBBIN již více než 30 let vyrábí vysoce kvalitní implantáty prvotřídní kvality pro zvýšenímléčné žlázy.

Obal endoprotézy se skládá z 9 vrstev.Poslední vrstva je vyrobena tak, aby riziko kapsulární kontraktury statisticky nepřesáhlo 1%. Vnitřním obsahem je gel Naturgel, který se dodává ve 3 druzích hustoty a je taktilní, že se neliší od přirozených ženských prsou. Společnost nabízí službu vytváření implantátů pro jednotlivá měření.

Každá endoprotéza je testována na možné vady, implantáty si můžete objednat na oficiálních webových stránkáchsebbin-lab.ru nebo na klinice, kde se bude konat mamoplastika. Cena dvojice je 2 000 - 2 500 $.

Polytechové implantáty

Německá společnost POLYTECH Health & Aesthetics, přední poskytovatel prsních implantátů v Evropě, vyrábí již 30 letsilikonové implantáty pro zvětšení prsou.

Jejich výrobky se vyznačují 8vrstvou skořepinou, která zabraňuje prasknutí a proniknutí silikonu do tkáně žlázy.Vrchní vrstva je 3 typů. Nejoblíbenější je mikrotextura.

​​

Výplň je netekoucí gel nové generace s vysokou viskozitou s tvarovou pamětí.Není to tak dávno, co společnost zavedla modulární systém Sublime Line, který pomáhá při výběru implantátu.Obsahuje 4 kategorie, z nichž každá obsahuje 4 profily a 18 velikostí.

Značkové endoprotézy můžete zakoupit u autorizovaného distributora společnosti Bonamed LLC nebo prostřednictvím kliniky, kde se plánuje plastická chirurgie. Cena dvojice začíná od 2000 USD.

Implantáty Nagor

Nagor, přední společnost zabývající se implantáty v Irsku a ve Spojeném království, se vyvíjí a vyvíjí již 35 let.zlepšuje rozsah endoprotéz, včetně více než 200 položek.Gel vyplňující protézy je taktilný a nerozeznatelný od přirozeného prsu.Kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí materiálů potvrzují evropské normy ISO 10993, BS EN ISO 14630, EN 12180.

Společnost zaručuje v případě poškození nebo kontraktu bezplatnou výměnu obou implantátů.Je možné vybrat jiný model.Endoprotézy si můžete objednat na oficiálních stránkách nagor.su u distributora - společnosti Medical Test. Cena jednoho implantátu začíná na 850 USD.

Natrelle implantáty

Natrel prsní implantáty jsou novou řadou od McGhan.Představuje ji 140 modelů silikonových implantátů a 100 modelů s náplní vodou a solí.Zahrnuje kulaté a anatomické tvary.

Texturovaná skořepina BIOCELLu je navržena tak, aby se otáčky implantátu ve tvaru kapky nebo vývoj kontraktury snížily na nulu.Jsou naplněny kohezivními gely různé hustoty (kulaté) nebo Soft Touch gelem (anatomické), které si pamatují původní tvar.

Endoprotézy si můžete zakoupit v zastoupení výrobní společnosti ZAO Family Health.Můžete si je také zakoupit přes kliniku. Náklady na pár implantátů jsou přibližně 1500–1800 USD.

Implantáty "Arion" ("Arion")

Francouzská výroba implantátů "Arion" je vysoce kvalitní: široký sortiment, různé typy hustot gelu, hladkéa texturované skořápky charakterizují značku.Plášť se skládá ze 6 vrstev, které pevně chrání před slzami.

Monoblokové hydrogelové bioimplantáty se považují za nejbezpečnější a nejspolehlivější, neinterferují s rentgenovým vyšetřením mléčné žlázy.

Implantáty si můžete koupit prostřednictvím kliniky nebo kontaktovat společnost prostřednictvím oficiálního webu lab-arion.ru. Indikativnícena dvojice implantátů je 1600 - 2 000 $.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Věra Alentová po plastické chirurgii - poslední fotky, jaké operace byly provedeny, jak se hvězda změnila.

Instalace a odstranění prsních implantátů - prsní plast.Způsoby instalace implantátů

Existuje několik možností instalace implantátů do hrudníku:

 • Mezi žlázou a hlavním svalem pektoralis. Tato metoda je vhodná pro prsa s dostatečným obsahem žlázové a tukové tkáně.Implantát pak nebude cítit a jeho okraje nebudou patrné.
Výhody metody:

 1. Minimální bolest během rehabilitačního období.Rychlá doba zotavení.
 2. Nedostatek další deformace a přemístění implantátu, zejména při sportu.
 3. Nejvýraznější forma.

Nevýhody:

 1. Vysoké riziko kapsulární kontraktury.
 2. Pravděpodobnost asymetrie, vln nebo strií.
 3. Snížení nebo úplné vymizení citlivosti prsu, zejména bradavek.
 • Částečně mezi žlázou a pod hlavním svalem pectoralis. Nejoptimálnější a tedy nejoblíbenější metoda při provádění mamoplastiky.Hodí se pro většinu žen.

Výhody metody:

 1. Přirozené ohýbání hrudníku, nepřítomnost vln podél okraje implantátu, strie.Protože je podporován nejen kůží, ale také částečně svalem.
 2. Riziko výskytu je minimalizováno.kapsulární kontraktura.
 3. Nedostatek prověšování, asymetrie, deformace a posunutí.

Nevýhody metody:

 1. Dlouhé a bolestivé období rehabilitace.Je možné uložit edém až na několik měsíců.
 2. Pokud se nestaráte o dekolt, mohou se implantáty časem pohybovat.Je nutné udržovat pokožku v dobrém stavu.
 • Mezi hlavní a menší pectoralis. Způsob je charakterizován instalací implantátu pod hlavní sval pectoralis.Byl vyvinut jako alternativa k metodě pankreatu.
Výhody:

 1. V podstatě neexistuje žádné riziko kapsulární kontraktury.
 2. Žádný náznak implantátu - taktilní nebo vizuální.Je zcela skryta pod svalovou tkání.

Nevýhody:

 1. Dlouhá doba zotavení se silnou bolestí a otokem.
 2. Přítomnost implantátu nedává požadovaný objem a nadšení hrudníku, protože je částečně „tlumena“ hustotou svalů.
 3. Během sportovního nebo svalového napětí se endoprotézy deformují a mohou se posouvat.

Lékaři tento způsob instalace zřídka používají.

Implantáty jsou odstraněny stejným otvorem jako instalace.

3 možnosti jsou rozlišeny:

 • řezem v bradavce;
 • řezem do záhybu pod prsou;
 • řezem v axilární oblasti.

Kde přesně bude šití, závisí na velikosti implantátu, strukturálních vlastnostech hrudníku apřání ženy.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak a proč jsou žebra odstraněna - účinnost, fotografie před a po operaci.

Důsledky zavedení implantátů - jak vypadá prsa po 10 letech

Při dobře provedené operaci a správně zvolených implantátech bude deformace prsu v průběhu času minimální.Tkáně jsou napínány vlivem hmoty endoprotézy.

Věk ženy hraje důležitou roli - čím starší je, tím rychleji mamoplastika ztratí svůj původní vzhled. Proto může prsa po 10 letech vypadat úžasně nebo ne příliš krásně.

Je možné kojit dítě silikonovými implantáty

Mamoplastika neovlivňuje kojení.I když se implantát protrhne, silikon nemůže žádným způsobem poškodit kvalitu mléka nebo jeho výrobu.

Prsní implantáty mohou částečně narušit krmení, jsou-li poškozeny žlázovody. Pak se množství mléka sníží, ale jeho produkce se nezastaví.

Video o prsních implantátech

Prsní implantáty - to, co potřebujete vědět a přemýšlet o:

Prsní implantátya celá pravda o nich: