Profesionální tělová kosmetika.Ruské a zahraniční značky

Hlavním požadavkem profesionální kosmetiky těla je dosažení požadovaného výsledku.Očista, vyživování nebo zvlhčení pokožky, oprava nebo tónování postavy - to je to, čeho chce moderní dívka dosáhnout pomocí profesionální péče.

Jaký je rozdíl mezi prtělová kosmetika z produktů hromadného trhu?

Všechny kosmetické výrobky jsou rozděleny do několika typů:

 • Kosmetika z masového trhu .Je k dispozici každému, protože se prodává všude: v supermarketech, velkých obchodech s kosmetikou a domácími chemikáliemi.Cenová politika vám umožňuje vybrat si prostředky, jak pečovat o finanční příležitosti.Doporučení lékaře k použití těchto přípravků nejsou požadována.
 • Kosmetika střední třídy .Najdete ji ve specializovaných prodejnách.Cena za to je o něco vyšší než v roce 2005masové trhy.Doporučení lékaře také nejsou vyžadována.
 • Profesionální kosmetika .Stává se to pro domácí péči a pro salonové procedury, které může používat pouze kvalifikovaný odborník.Cena závisí na zemi původu a složení.

Rozvoj profesionální kosmetiky neprovádí běžné laboratoře, ale výzkumná střediska a ústavy.Aby byla kosmetika efektivní, je podrobována častým pokusům.V kompozicích takových produktů je velké procento obsahu přírodních složek, což má silný klinický účinek na problémové oblasti kůže.

Profesionální kosmetika je vybírána přísně individuálně na základě charakteristik potenciálního klienta (typ pleti, citlivost, náchylnost k alergickým reakcím).Proto ve výrobkové řadě nabízí každý výrobce širokou škálu produktů v oblastech dopadu.

Kosmetika je pro větší pohodlí a hospodárnost balena ve velkých baleních (od 750 ml a více).

Přístup k používání profesionální kosmetiky těla je k dispozici pouze odborníkům, kteří mají znalosti, kteří absolvovali školení a semináře.Nebo školení zajišťuje distributor kosmetické společnosti.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Ranní cvičení pro osoby starší 40 let, 50 let. Cvičení gymnastiky na hubnutí, videonávody.

Hodnocení nejlepších tuzemských a zahraničních výrobců profesionální tělové kosmetiky

Tabulka:

Prostředky pro depilaci

Depilace je odstranění nežádoucích vlasů z částí těla (podpaží, nohy, paže, bikiny, úponky)..Je důležité, aby byl tento proces bezbolestný.Depilace se provádí technikou shugaringu, vosku, laserem a fotoepilací.

Top 3 přípravky na odstraňování chloupků používané v salonech krásy:

 • Shugaring pastaod společnosti Aravia Professional .Tento produkt je certifikován a splňuje všechny nezbytné mezinárodní normy.Pasta je k dispozici ve formě patrony i velké trubice o objemu 750 g. Cena patrony je od 260 rublů, cena za velkou plechovku je od 1600 rublů.Pro 40 aplikací stačí velká trubice.Provozní teplota: 37-40 stupňů.Složení je přírodní: glukóza, fruktóza a voda.Pokyny pro použití: pastu je nutné zahřát ve speciálním voskovém topidle na doporučenou teplotu bez otevření obalu.Vezměte správné množství přípravku a naneste na pokožku ve směru proti růstu vlasů.Odstraňte vlasy rukama nebo speciální dřevěnou lžící.

  Profesionální kosmetika pro tělo - ideální volba pro dosažení nejlepšího výsledku bez vedlejších účinků.
 • Přírodní vosk od Tan Master .Liší se za rozumnou cenu.Vosk je balen pouze v kazetách o objemu 100 g. Cena - od 80 rublů.Jeden balíček stačí pro 1-3 aplikace.Vhodný pro bikiny, nohy a podpaží kvůli obsahu rostlinných olejů.Složení: tuková zrnitá látka (vosk), rostlinné oleje.Způsob aplikace: voskovou kazetu je nutné zahřívat ve vosku po dobu 15–20 minut, distribuovat pastu ve směru růstu vlasů s tloušťkou směsi 2-3 mm.Na voskovou směs je třeba nanést papírové nebo látkové proužky, pevně je přitlačit k tělu, pak je nutné proužky ostře odtrhnout proti růstu vlasů.Postup je bolestivý.
 • Vosk na depilaci od australské společnosti Allegra Jewels.Měkký vosk se doporučuje pro citlivou pokožku.Objem zkumavky je 400 ga 800 g. Malé balení je dostačující pro 15-20 aplikací, velké pro 40 kusů. Cena za plechovku je od 600 rublů.Doporučuje se pro celé tělo, včetně bikin a antén.Základem produktu jsou přírodní složky, jako je čajovníkový olej, oxid titaničitý a zinek.Návod k použití je stejný jako u předchozího produktu.

Krémy na nohy

Profesionální tělová kosmetika určená ke zlepšení kvality pokožky.Po dlouhé pedikuře potřebují nohy výživné a antiseptické složky, které pokožku zvlhčují.

Top 3 profesionální krémy na nohy:

 • Aravia Professional Lavender Medi Heal Cream. Pomáhá spustit proces obnovy pokožky.Díky svému speciálnímu olejovému komplexu přispívá k obnově lipidové bariéry.Jmenovitý objem -150 ml.Cena - od 480 rublů.Základem produktu je bambucké máslo a kakao, lanolin a levandulový olej.Doporučuje se pro hrubou pokožku.Po dokončení pedikúry je nutné produkt aplikovat na oblast sepjatých částí paty, ponechat konzistenci 15 minut.Lze zabalit pomocí přilnavé fólie.Přebytky musí být distribuovány po celé kůži.
 • Krém na podrážky chodidel "Velinia" od ruského výrobce. Výrobek je vhodný na zvlhčení a regulaci pocení nohou.Objem - 250 ml.Cena - od 430 rublů.Složení obsahuje užitečné prvky: extrakt řasy,extrakt oreganoglycerinu, silice máty peprné.Pokyny pro použití: je nutné nanést požadované množství přípravku na suchou pokožku chodidel.Poté produkt distribuujte masážními pohyby a počkejte, až úplně zaschne.
 • Mrtvého moře tajemství vyživující krém na nohy z Magiray (Izrael ).Lehký zvláčňující krém zvlhčuje pokožku chodidel.Výraznou vlastností je okamžitá absorpce.Objem - 100 ml.Cena - od 1100 rublů.Kompozice obsahuje 14 rostlinných olejů.Návod k použití: Naneste produkt jemným krouživým pohybem na suchou a čistou pokožku chodidel.

Krémy na ruce

Profesionální kosmetika těla také zahrnuje péči o ruce a nehty, aby zůstaly po dlouhou dobu měkké a zvlhčené.

Top 3 profesionální krémy na ruce:

 • Krém proti stárnutí rukou a nehtů „Veliniya“pomáhá udržovat vlhkost v pokožce a vyživujeokysličená epidermis bez lepivého pocitu.Při pravidelném používání chrání před vlivy prostředí.Objem - 250 ml.Cena - od 420 rublů.Užitečné ingredience: bambucké máslo, jetelkový extrakt.
 • Krém na ruce Estel Professional Chocolatierléčí mikrodamážky, nasycuje pokožku užitečnými látkami a vytváří sametový efekt.Objem - 50 ml.Cena - od 230 rublů.Produktová základna: alantoin, přírodní makadamový olej, přírodní avokádový olej a kakaové máslo.
 • Hydratační krém na ruce od společnosti Aravia Professional .Krém je zaměřen na zvlhčení a aktualizaci pokožky rukou.Vyznačuje se schopností okamžitě absorbovat.Množství - 300 ml.Cena - od 780 rublů.Produktový základ: kyselina hyaluronová, přírodní olivový olej, ochranný panthenol, hydrolyzát kolagenu.Způsob použití je stejný pro všechny výrobky: krém se musí nanášet kruhovým pohybem na pokožku rukou.Počkejte na zaschnutí.

Tělové krémy

Profesionální kosmetika je rovněž zaměřena na důkladnou a kvalitní péči o tělo.

Top 3 profesionální tělové krémy:

 • Krém „Surf“se silným hydratačním účinkem od značky Soleo.Krém poskytuje komplexní péči, která zahrnuje hydrataci, výživu a také přispívá k rychlému vzhledu opálení na kůži.Krém je vhodný pro pokožku, která je náchylná k alergickým reakcím.Objem - 200 ml.Cena - od 570 rublů.Hlavní složky: alantoin, bambucké máslo, vitamin E. Doporučuje se používat před opalováním.
 • Hydratační tělový krém na růžový grapefruitod Aravia Opganic.Krém poskytuje liftingový účinek, bojuje proti tvorbě celulitidy.Nepřetržité používání tohoto produktu pomáhá pokožce zůstat mladou.Objem - 300 ml.Cena - od 540 rublů.Základ produktu: růžový extrakt z grapefruitu, sladký mandlový olej a sójový olej.
 • Sesnatura zpevňující krém od Sesderma .Doporučuje se k prevenci a léčbě strie v důsledku náhlého hubnutí, těhotenství a nedostatku pohybu.Objem - 250 ml.Cena - od 3800 rublů.Užitečnépřísady: kyselina mléčná, sójový glycin, rozpustný kolagen.

Metoda aplikace je stejná pro všechny výrobky: malé množství produktu musí být aplikováno na tělo masážními pohyby.Počkejte, dokud zcela nevyschne.Výsledek je zaručen při častém používání.

Prostředky pro parafinovou terapii

Profesionální tělová kosmetika zahrnuje také prostředky pro parafinovou terapii.Jedná se o jednoduchý kosmetický postup, který díky vyhřívanému parafínu podporuje omlazení a tonizaci těla.Zbavuje pokožku nadměrné suchosti a snižuje změny související s věkem.

Top 3 výrobky pro parafinovou terapii:

 • Tělový parafin značky Runal (Rusko) .Rafinovaný parafín dokonale doplňuje manikúru a pedikúru, metabolizuje buňky.Uvolňuje tělu toxiny a odstraňuje bolest kloubů.Parafin je určen pro všechny části těla.Objem - 450 g. Cena - z 370 rublů.Základ složení: hroznový olej, olej z pšeničných klíčků, mandlový olej a růžový olej.
 • Kosmetický parafin s přírodními pomerančovými a broskvovými oleji od Depilflax (Španělsko). V důsledku obsahu broskvových a pomerančových olejů aktivuje parafinový terapeutický proces regenerační procesy a stimuluje omlazování buněk.Vhodné pro použití v chladném období.Používá se na ruce a nohy.Objem - 500 g. Cena - od 380 rublů.Základ složení: pomerančový olej a broskvový olej.
 • Francouzský levandulový parafín od společnosti Aravia Professional. Tento produkt pokožku důkladně zvlhčuje, poté je jemná a příjemná na dotek.Výsledkem je pevná a tónovaná pleť.Přizpůsobeno na všechny části těla.Objem - 500 g. Cena - od 360 rublů.Užitečné ingredience: levandulový olej, bambucké máslo, vitamín E. Musíte parafín zahřát v kosmetické lázni na 50 stupňů.Poté naneste produkt na pokožku speciálním štětcem a zabalte jej fólií a ručníkem.Po 10-15 minutáchmusíte s výrobkem odstranit ochrannou fólii.Odstraňte zbývající produkt vlhkým ručníkem.Nesplachujte!Po provedení tohoto postupu je třeba použít vhodný zvlhčovač.

Tělové peelingy

Postup drhnutí těla je nejjednodušší a nejúčinnější způsob, jak dát pokožce zdravý vzhled a odstranit odumřelé kožní buňky.

Top 3 tělové peelingy:

 • Velinia cukrový peeling (Rusko)s jablky askořice.Produkt jemně čistí pokožku, zlepšuje mikrocirkulaci a metabolismus buněk, podporuje obnovu pleti.Pokud budete tento nástroj používat neustále, výsledkem bude krásná úleva.Množství - 250 ml.Cena - od 550 rublů.Základ: kakaové máslo, výtažek z dýňového oleje, včelí vosk a mletá skořice.
 • Pink Grapefruit Body Scrub od společnosti Aravia Organic. Má krémovou konzistenci zaměřenou na jemné čištění a odlupování.Kromě čištění má anticelulitidní účinek.Množství - 300 ml.Stomost - z 550 rublů.Produktový základ: Himalájský solný extraktrůžový grapefruit, mořská sůl, bambucké máslo.
 • Karamelový tělový peeling značky SenSpa (Thajsko). Výrobek má jemnou strukturu, důkladně čistí horní vrstvy epidermy a připravuje pokožku pro následné kosmetické procedury.Objem - 1000 g. Cena - z 2300 rublů.Základ: hnědý cukr, olivový olej, med, pomerančový esenciální olej.Je nutné aplikovat drhnutí na mokré tělo a poté jej distribuovat masážními kruhovými pohyby do stavu rozpuštěného abraziva.Zbytky musí být omyty vodou nebo pleťovým mlékem.V žádném případě byste produkt neměli používat na poškozenou nebo podrážděnou pokožku.

  Kapaliny

  Kapaliny jsou různé krémové výrobky.Mají tekutou gelovou strukturu.Tekutiny jsou hydratační, opalovací krém a tónování.

  Horní 2 tělesné tekutiny:

  • Lehká tělesná tekutina Repaskin (Španělsko). Lék má silný opalovací krém a regenerační účinek před a po opalování nebo opalování.Objem - 200 ml.Cena - od 4 200 rublů.Složení je jednoduché: fyzikální a chemické filtry, antioxidanty, enzymy.Tělo je třeba velkoryse namazat tekutinou a nechat jej 25 minut.před návštěvou solária.
  • Tělesná tekutina s chladicím účinkem studená tekutina od značky Levissime (Španělsko). Produkt bojuje proti tvorbě celulitidy a zlepšuje pružnost pokožky a posiluje krevní cévy.Objem - 500 ml.Cena - od 2100 rublů.Užitečné odchody: extrakt Fucus, extrakt z břečťanu, menthol.Produkt musí být smíchán s vodou v procentech.Poměr 35/100.V této konzistenci navlhčete speciální obvazy a obalte je tělem.Pak byste měli použít ochranný film a přikrýt tělo ručníkem.Po 20–25 minutáchmusíte odstranit obvazy.Opláchnutí produktu není nutné.

  Gel na nohy

  Top 3 profesionální gel na nohy:

  • Bariéragel s kolagenem a elastinem od společnosti Premium (Rusko). Gel je užitečný při bioepilaci.Pokud jsou nohy vystaveny nadměrné suchosti, stane se produkt nepostradatelným pomocníkem v profesionální péči.Objem - 150 ml.Cena - od 700 rublů.Užitečné ingredience: živý měsíček, heřmánkový extrakt, gel aloe vera.
  • Nožní gel s ochlazovacím účinkem proti edému Duo značky Guam (Itálie). Gel je terapeutického charakteru, protože eliminuje otoky a bolesti nohou.Objem - 100 ml.Cena - od 2000 rublů.Užitečné ingredience: extrakt z červených hroznů, extrakt z řas, mentol.
  • Tonikový gel Easy Step od Aravia Professional .Pomáhá eliminovat závažnost, stimuluje mikrocirkulaci a metabolismus buněk a také saturuje pokožku nohou různými hydratačními složkami.Množství - 550 ml.Cena - 550 rublů.Produktová základna: extrakt z kaštanů, rutin, silice máty peprné.Gel se používá stejně jako krém na nohy.
  Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Laserové odstranění chloupků na obličeji a těle - jak se provádí, účinnost před a po fotografiích, kontraindikace.

  Koncentráty pro balení

  Balení vám umožní získat tělo v co nejkratší době bez vyčerpávajícího tréninku v tělocvičně.Účinnost je patrná po první aplikaci.Relace jsou bezbolestné.K dosažení co nejlepšího účinku kosmetologové doporučují procedury zábalu doplnit výletem do sauny nebo masáží.

  Aravia Professional Corporation se stala monopolistou v kosmetickém průmyslu péče o tělo.Pouze tato značka vyrábí koncentráty pro balení.Nejprodávanější produkt je Renew System Bandage Wrap Concentrate.Kosmetický přípravek musí být používán ve spojení s elastickými obvazy.Účel: snížit otok těla a zvýšit jeho pružnost.

  Objem - 500 ml.Cena - od 970 rublů.Hlavní složky: přírodní arnika, pomerančový olej, koňský kaštan, pampeliška.Metodu postupu v kombinaci s tímto koncentrátem vyučují kvalifikovaní odborníci v oboru kosmetologie!

  Pleťové vody a masky pro balení

  Balení lze provádět nejen koncentrátem, ale také jinými oděvy profesionální kosmetiky těla.Pleťové vody a masky jsou jemnější.Kryogenní krycí mléko Algologie (Francie) se používá v kosmetologii k úpravě postavy bez chirurgického zákroku ak boji proti nežádoucí nadváhy.

  Stimuluje odbourávání tukových buněk a zlepšuje tón pleti.Objem - 400 ml.Cena - od 1500 rublů.Užitečnésložky: mentol, gáfor, jehla a výtažek z břečťanu.

  Jak se používá:

  1. Je nutné smíchat přípravek s vodou v poměru ¼.
  2. Namočte speciální obvazy pro balení výslednou texturou.Tělo je třeba zabalit obvazy, po - materiál odrážející teplo.
  3. Čekání trvá 20–30 minut.Opláchněte zbylý produkt vodou.

  Zábalové masky jsou vynikající alternativou k krémům.Maska s extraktem zeleného čaje z Algologie (Francie) odstraňuje přebytečnou vodu z tkání a odstraňuje účinky volných radikálů, zlepšuje průtok krve.Objem - 4 kg.Cena - na vyžádání kosmetického salonu.

  Užitečné složky: listy zeleného čaje, ovesný extrakt, mikronizovaný bílý jíl, uhličitan hořečnatý.

  Rajčatová krémová maska ​​pro balení Veliniya (Rusko) zlepšuje buněčné dýchání a detoxikuje, stimuluje syntézu kolagenu a vyhlazuje povrch problémových oblastí těla.Svazek - 1 LCena - od 1200 rublů.

  Složení (aktivní složky):

  • rajčatový lykopen;
  • křemelina;
  • bílá hlína;
  • extrakt z lněných semen;
  • výtažek z rohovníku;
  • xanthanová guma;
  • glycerol.

  Metoda nanášení masek je totožná s metodou nanášení mléka, s výjimkou prvního odstavce.

  Tělové slupky

  Charakteristickým rysem loupání z peelingu je intenzita čištění.Scrub je doplňkem masáže těla a peeling proniká hluboko do pokožky a je lepší než točistí.

  Top 3 tělní slupky:

 • Out gel ze sériového enzymu od Gigi (Izrael). Produkt rozpouští a odstraňuje odumřelé buňky epidermy, bojuje s komedony.Množství - 150 ml.Cena - od 5 200 rublů.Užitečné ingredience: papain, lipáza, proteáza, amyláza, aloe gel.
 • Tělový peeling ovocnými kyselinami z Aravia Organic. Výrobek je vhodný k důkladnému očištění pokožky, snižuje proces změn souvisejících se stárnutím.Množství - 150 ml.Cena - od 1100 rublů.Základ složení: hořký pomerančový extrakt, kyselina glykolová a kyselina mléčná.
 • Loupání mořskou solí z Algologie (Francie). Výrobek poskytuje tělu komplexní péči o tělo (odlupování, obnovu, změkčení).Objem -200 ml.Cena - od 3 000 rublů.Hlavní složky: mořská sůl a extrakt z gorse vulgaris.Musíte ji použít stejně jako tělový peeling.

Tělové masky

Profesionální tělová kosmetika zahrnuje širokou škálu masek.

Top 3 nejlepší tělové masky:

 • Regenerační maska ​​s přírodním elastinem a beta-karotenem Velinia. Maska eliminuje strie v problémových částech těla, zbavuje přebytečné volné radikály a chrání buněčné membrány před destrukcí.Objem - 1,5 kg.Cena - od 1 000 rublů.Užitečné ingredience: modrý jíl, přírodní elastin z dýňových semen, beta-karoten z dýňové buničiny, vitamíny C a E, palmový olej.
 • Maska mořských sedimentárních hornin a mikronizovaných řas proobličeje a těla z Algologie (Francie). Maska se vztahuje na čisticí prostředky, které poskytují komplexní péči.Objem - 900 g. Cena - od 4600 rublů.Účinné látky: mořské sedimentární horniny a mikronizované řasy.
 • Tělová maska ​​s extraktem zeleného čaje ze Senspa (Jižní Korea). Maska je navržena pro interakci se stárnoucí pokožkou.Změkčuje ji, zvlhčuje a vyživuje.Objem - 1 kg.Cena - od 3 200 rublů.Hlavní složení: mastek, kaolin, mleté ​​listy zeleného čaje, sacharóza, kolagen.Způsob aplikace: maska ​​se zředí vodou do konzistence zakysané smetany a aplikuje se na tělo, tělo se obalí filmem a nechá se 10-15 minut.Zbývající masku omyjte vodou.

Profesionální kosmetika je účinným nástrojem v boji proti změnám pokožky spojeným s věkem v celém těle.Vzhledem k přírodním složkám a vysoce kvalitním drahým rostlinným složkám je výsledek využívání prostředků patrný po prvním postupu.

Návrh článku:Oleg Lozinsky

Video o profesionální kosmetice obličeje

Co je na polici od profesionálakosmetika:

Firmy Země-výrobce Pravítka Produkty Ceny
Sesderma Španělsko Hidraven

Sensyses

Abradermol

Hidraloe

C-Vit

 • tělesné tekutiny;
 • zvlhčující chrániče těla;
 • Remodulační vody.
Od 1800 rublů.
Aravia Rusko Start Epil

Aravia Organic

Aravia Professional

výrobky pro shugaring, parafinovou terapii, tvarování těla a peeling.Od 2300 rub.
Tan Master Rusko Tan Master
 • produkty činění a činění;
 • krémy proti celulitidě.
Z 800 rublů.
Algotherm Francie Algosilhouette

Destonační lázně Moscou

 • krémy protělo;
 • masážní balzamy;
 • terapeutické bahno;
 • slupky a peelingy.
Z 1 500 rublů.
Soleo Polsko Soleo Basic
Soleo NewSoleo Satosfaction
Speciální linka
 • bronzery;
 • urychlovače činění;
 • tělové vody.
Ze 300 rublů.