Profesionální obličejové masky.Hodnocení toho nejlepšího: čistící, alginát, s kyselinou hyaluronovou, Botox efekt, vitamíny, napínací póry

Masky na obličej zůstávají nejpříjemnějším kosmetickým postupem.Díky nim můžete udržovat krásu a mládí.Profesionální kosmetické masky na obličej jsou komplexní vícesložkový systém, který pomáhá řídit procesy spojené se změnami pokožky obličeje souvisejícími s věkem.

Klasifikace profesionálních obličejových masek

Kosmetiku lze klasifikovat podle různých kritérií.Mohou být profesionální a masky pro domácí použití.V kosmetických salonech se používají pouze profesionální kosmetické výrobky, které se liší složitým složením aktivních a základních složek.

Profesionální masky se liší v druhu výroby:

 1. Krém .Takové masky mohou fungovat odlišněfunguje jako čištění, zvlhčení atd.
 2. Filmové masky .Tento typ kosmetického přípravku čistí pokožku a je také dobrým prostředkem proti stárnutí a zpevnění.
 3. Parafin .Ideální pro odstranění kosmetických defektů, jako jsou kožní zátky na obličeji.
 4. Textilie .Jsou to textilní desky napuštěné účinnými látkami.V závislosti na složení impregnace může maska ​​mít utahovací, vyživující nebo zvlhčující účinek.
 5. Silikon .Takové masky jsou dobré v tom, že pomáhají pokožce účinněji absorbovat aktivní složky.
 6. Kolagenní .Mají určité podobnosti s textilními maskami.Jejich hlavním složením je lyofilizovaný kolagen.Další složky jsou také poskytovány ve formě výtažků z ovoce, rostlin a vitamínů.
 7. Omítka .Takový nástroj používají pouze profesionálové, protože pouze kosmetolog může správně malovat a odstraňovat masku.Sádrové masky jsou považovány za dobrý nástroj v boji proti zvadnutí pokožky obličeje.
 8. Biomatrixyjsou nejnovějšími úspěchy v oblasti kosmetologie, které byly získány na základě kolagenu, mořských řas a mikrobiologických účinných látek.

Profesionální obličejové masky jsou nejúčinnějším způsobem péče o vaši pokožku.Jsou vybírány podle charakteristik kůže, jejího typu a změn souvisejících s věkem.Liší se účelem a účinkem.Mohou být klasifikovány podle typu pleti.Napříkladmaska ​​pro normální, suchou, kombinovanou pleť atd.

Seznam:

 1. Čisticí prostředky .Masky jsou vyráběny na bázi jílu, protože taková složka je vynikajícím absorbentem.Čisticí masky zahrnují peelingové masky, masky pro mechanické a chemické loupání.
 2. Hydratační .Prostředky se vyrábějí na základě kyseliny hyalouranové, přírodních složek a kyseliny mléčné.
 3. Živina .Jsou to rostlinné oleje, včelařské výrobky, vitamíny A a E.
 4. Masky proti stárnutí .To je příležitost k prodloužení mládí buněk.Patří mezi ně zvedání, vyhlazování, modelování a regenerace obličejových masek.
 5. Whitening .Pomáhají bojovat s pigmentovými skvrnami, díky melaninu, a dokonce i v tónu obličeje, aktivují metabolismus buněk.
 6. Uklidňující .Takové maxi jsou jedinečné v tom, že obsahují pouze rostlinné extrakty (heřmánek, lípa, jojobu atd.) A minerální vodu.Nástroj pomáhá v boji proti podráždění pokožky obličeje způsobenému negativními vlivy prostředí.

Nejlepší hydratační masky

Pravidelná hydratace je hlavním pravidlem krásné pleti.Ztráta vlhkosti je hlavní příčinou vrásek.

Hydratační obličejové masky pomohou doplnit nedostatek vlhkosti, obnovit zdravou a krásnou pleť na pokožku obličeje.

Všimněte si 3 nejlepších hydratačních masek: A'pieu Good Night Water, Avene Tolerance a Tony Moly Tomatox Magic White:

 • A'pieu Good Night Water- noční hydratačníobličejová maska ​​od korejského výrobce APIEU, který již řadu let vyrábí dekorativní kosmetiku pro mladé ženy.Hlavní složkou masky je březová míza, která produkuje kolagen.Butylenglykol, který vylučuje suchost, zjemňuje a elastikuje pokožku obličeje.Stejně jako glycerin, propandion a niacinamid, přítomné ve formě vodních forem vitamínu PP.(Cena 600–700 rublů.)
 • Tolerance Avene od francouzské společnosti AVENE , která je celosvětově známá svými léčivými přípravky.Kosmetika je založena na vodě extrahované z termálních pramenů nedaleko obce AVENE.Avene Tolerance Hydratating Face Mask vyživuje a tonizuje pokožku.Díky tomu je obličej jemný, jemný a hedvábný.Hlavní složkou produktu je termální voda obohacená minerály.Skvalán - zabraňuje odpařování vlhkosti a zpomaluje proces stárnutí.Šafránový olej - vybavený silnými antibakteriálními a antioxidačními vlastnostmi.(Cena 850 - 1 000 rub.)
 • Tony Moly Tomatox Magic Whiteje korejská značka, která vyrábí vysoce kvalitní kosmetiku pro boj proti stárnutí pokožky obličeje.Tony Moly Tomatox Magic White Tomato Mask vrací svěžest a zář.Maska obsahuje hlavní vitamín mládí - retinol, který hraje důležitou roli v metabolismu buněk, a také urychluje proces jejich regenerace.Další nezbytnou složkou, která odstraňuje toxiny z buněk, je rajčatový extrakt.Tato zelenina je bohatá na vitamíny a minerály, které vyživují kožní buňky obličeje a mají bělicí účinek.Lykopen jeDNA ochrana buněk neumožňuje jejich oxidační proces.(Cena 800 - 1 000 rublů)

Masky proti stárnutí

Nelze zabránit stárnutí kůže.Pokud však budete jíst správně, více se pohybovat, jen spát a vybrat si vhodného spojence v boji proti stárnutí, můžete vypadat atraktivní v každém věku.Speciálně navržené kosmetické masky hydratují, vyživují a napínají pokožku obličeje.Při výběru činidel proti stárnutí se bere v úvahu věk, typ pleti a její stav.

Nepoužívejte expresní masky, které poskytují pouze vizuální efekt.

Profesionální obličejové masky pomáhají tělu začít produkovat kolagen samostatně.Například produkt od italského výrobce KLERADERM, který zahrnuje mořský kolagen a retinol, jakož i jojobový olej a avokádo.Takový komplex složek posiluje kožní vlákna a urychluje omlazovací proces.(Cena 1100 - 1200 rublů.).

Francouzská společnost YVES ROCHER nabízí intenzivní masku proti stárnutí Ovale Lifting Supra Lift Mask.Struktura masky zahrnuje přírodní složky a rostlinné AHA kyseliny, díky nimž pokožka obličeje zesiluje a září.(Cena 1200 - 1800 rub.)

Maska proti stárnutí TEANA od domácího výrobce.Složení produktu zahrnuje mořské řasy, minerály, éterické oleje a také myoxinol, který poskytuje omlazující účinek.Maska urychluje opravu buněk a zlepšuje tón pleti.(Cena 600 - 800 rub.)

Masky se zdvihacím účinkem zavěšení

Profesionální masky na zvedání obličeje jsou kombinací složek zaměřených na omlazení pokožky obličeje bez chirurgického zákroku.Systematické používání liftingové terapie minimalizuje hmatatelné známky stárnutí a zlepší vzhled kůže.

Při výběru zvedací masky byste měli být opatrní, zejména musíte věnovat pozornost jejich složení, protože pokožka obličeje by měla brát každou složku bez vedlejších účinků.Vysoce kvalitní dekorativní produkt by měl zahrnovat složky, jako je kyselina linolenová, retinol, kyselina hyalouranová, kolagen, přírodní oleje a rostlinné extrakty.

Black Pearl „Intensive lifting“ lze považovat za rozpočtovou masku s efektem liftingu.Pomáhá obnovit přirozené funkce pokožky obličeje.(Cena 200 rub.)

Izraelské výrobky Dr.Sea Lifting Facial Mask jsou zahrnuty do hodnocení nejlepších produktů se zdvihovým účinkem .Kosmetický přípravek jemně čistí pokožku, vyhlazuje jemné vrásky a má regenerační a zpevňující účinek.(Cena 1000 - 1100 rub.) Můžete si také všimnout masky na noční krém od L'Oréal Paris, díky níž je vyrovnaný tón obličeje a je snížen počet vrásek.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Vhodnost obličeje pro zvedání obrysu obličeje, omlazení, svalového tónu.Mistrovská třída od Eleny Karkukli

Parafinové masky

Parafin je minerální přírodní tuk, který se v medicíně používá již mnoho let.Ale jehonašel také místo v kosmetologii ve formě čistících a změkčujících obličejových masek.Díky použití produktů na bázi parafinu je obličej očištěn od nečistot a černých skvrn.Malé vrásky jsou méně patrné, kontura obličeje je výraznější a pokožka obličeje je jemná a hedvábná.

Mezi výrobci této kosmetiky můžeme rozlišit ruského výrobce „Arábie“.Cena produktů společnosti je docela rozumná (od 300 do 1 500 rublů).Dekorativní kosmetika společnosti je vyráběna na základě přírodních ingrediencí.

Profesionální parafínové masky na obličej lze vyrábět doma, pokud zvolíte správný recept.Hlavní věc je dávat pozor, abyste nepálili obličej.

Alginátové masky

Alginátové masky získaly mezi ženami fenomenální popularitu.Jen několik relací dosáhne úžasného účinku.Kosmetika je založena na alginátu sodném, který je vylučován mořskými řasami.Je to neškodná látka bohatá na minerály, vitamíny a živiny.

Pro dosažení nejlepšího účinku při výrobě alginátové kosmetiky používají výrobci jiné komponenty.

Může to být kolagen, který pokožku napíná.Chitosal - látka, která zlepšuje metabolismus.Stejně jako vitamín C a rostlinné extrakty.V důsledku tohoto komplexu jsou kožní buňky obličeje očištěny od toxinů, redukují se póry, vyhlazují vrásky, pokožka se stává pružnou a hedvábnou.

dnesObrovské množství společností zabývajících se výrobou dekorativní kosmetiky na bázi alginátu sodného.Nejznámější jsou Lysedia (Francie), Janssen (Německo), Gigi (Japonsko) a domácí výrobce Teana.

Plastifikační masky

Profesionální obličejové masky lze použít bez ohledu na věk a typ pleti. Taková dekorativní kosmetika má účinek zvedání, detox a proti stárnutí.Zvyšují biotón pokožky, urychlují proces obnovy buněk a vyživují pokožku užitečnými stopovými prvky.

Hlavní složkou plastifikačních masek je alginát extrahovaný z hnědých řas.Alginát dobře nasycuje vlhkostí, napíná pokožku a zmírňuje zánět.Masky také zahrnují diatomit, síran vápenatý, fosforečnan sodný a účinné látky přírodního původu.

Mezi známými výrobci plastifikačních masek patří společnost Alganature (Francie), která vytěžuje suroviny pro své výrobky v laguně bretaňského regionu.A také další francouzský výrobce Perkt de Mer, který nabízí plastifikované masky zaměřené na léčbu defektů obličeje jako je akné, růžovka a pigmentace.

Kolagenové masky

S věkem ztrácí pokožka svou pružnost a vyžaduje více uctivé péče.Použití kolagenových masek pomůže obnovit ztracenou elasticitu díky hlavnímu zdroji mládí - kolagenu.Kolagen je aktivní živočišný protein, který se nachází vsložení kůže, nehtů a vlasů.Je to jako pružina podporující pružnost a pevnost tkání.

Pokud v těle převládá dostatečné množství této látky, není pro člověka hrozná změna spojená s raným věkem.S věkem tělo ztrácí zdroje produkce bílkovin.Výsledek - objevuje se suchá pokožka, nepříjemné vrásky, ochablost, peeling.Použití kolagenových masek umožní tělu znovu získat sílu při výrobě kolagenu.

Kosmetický přípravek odstraňuje toxiny z buněk, normalizuje krevní oběh, zvlhčuje pokožku, vyhlazuje vrásky v obličeji, snižuje projevy a zabraňuje vzniku nových.Profesionální pleťové masky na bázi kolagenu se liší formou uvolňování.Mohou to být textilie ve formě prášku, želé, náplastí, zlatého kolagenu s přídavkem biogoldu.

Seznam populárních kolagenových masek zahrnuje:

 1. Kaviár platina(cena 700 - 800 rub.) Složení: kolagenové proteiny,vitamíny a minerály, které bojují proti suché pokožce, zpomalují proces stárnutí, dodávají jí hladkou a zdravou barvu.
 2. Obličejová maska ​​ Dizao(Cena 600–700 rub.) Tento produkt s bio-zlatem zastavuje změny související s věkem, vyživuje pokožku, zjemňuje a vláčí.
 3. Kolagenová maska ​​na obličejElizavica Green Piggy Collagen Jella Pack(cena 1 200 rub.) Jedná se o přírodní kosmetiku od korejského výrobce.Jeho jedinečné složení, které zahrnuje kolagen a bambucké máslo, stimuluje proces regenerace buněkobnovení pružnosti a odolnosti.

Čisticí masky

Pravidelná péče o pleť zahrnuje několik kroků.Nejdůležitější z nich je čištění.Použití kosmetických gelů, pěny a mléka v procesu praní odstraní z obličeje pouze částice make-upu a prachu.Ale proniknout do samých hloubek trávníku nemohou.V důsledku toho se póry ucpávají, na obličeji se objevují nepříjemné černé skvrny a akné.

K odstranění veškerého odpadu z obličeje kosmetologové doporučují používat profesionální obličejové čisticí masky.

Mechanický účinek těchto masek spočívá v tom, že produkt proniká hluboko do pórů, rozděluje kanály, odstraňuje z nich toxiny, prach a všechny nečistoty.Odstraňuje také odumřelé částice a zlepšuje přístup k kyslíku.Výsledkem je, že mastný lesk z obličeje zmizí, pokožka ztuhne, barva se výrazně zlepší.Hlavní složkou čisticích prostředků je kosmetická hmota.

Také výrobci mohou při výrobě používat vosk a různé syntetické látky.Výpis nejlepších čisticích prostředků na obličej je docela obtížný.Někdy ani ty nejdražší produkty nejsou zárukou požadovaného výsledku.

Na základě recenzí od běžných zákazníků lze rozlišit:

 1. Ovocná maska ​​na obličej Jahodová maska ​​na malování (Korea, cena 900 rublů)
 2. ) SpaPharma Mud Mask (Izrael, cena 700 rublů)
 3. Aqua Nature Blackhead Clean-Off Nose Pack (Korea, cena 500 rublů)
 4. Yves Acne Cleansing MaskRocher (Francie, cena 550 rublů)
 5. Čisticí maska ​​od společnosti Planeta Organica (Rusko, cena 200 rublů)

Výživné masky

) Vyživující obličejové masky - rychlý a efektivní způsob, jak zlepšit stav pleti.Když pokožka obličeje přijímá potřebné živiny, stává se hladkou a jemnou.Také tyto produkty pomáhají v boji proti vráskám, obnovují rovnováhu vody a odstraňují známky únavy a podráždění kůže.

Mezi nejlepší vyživující masky pro mastnou pleť patří:

 1. Kosmetický přípravek s přírodním uhlím a jílem odL'Oreal Paris .Složení: uhlí a 3 druhy jílu.Po 1 sezení jedinečné složení masky pomůže odstranit černé tečky (cena 500 rub.).
 2. Pro suchou pokožku můžete použítGarnierovu vodní maskuna základě extraktu glycerinu a granátového jablka (cena 50 rublů za 1 balení)
 3. Maska pro normální pleť „Hydro comfort“ La Gracevyniká svým jedinečným složením: fukogel a biosacharit z hnědé řasy (cena za 1 balení 300 rub.)

protizánětlivé masky

Zvětšené póry, akné, zarudnutí a podráždění jsou hlavními příznaky mastné a problémové kůže.K odstranění těchto defektů vyvinuli kosmetologové profesionální protizánětlivé obličejové masky založené na přírodních složkách.Mohou to být extrakty z aloe, heřmánku, kopřivy, lněného semínka a běžné síry.

Jsou vynikající v boji proti vyrážkám na bázi modré, zelené a černé hlíny.

BHodnocení populární výživné kosmetiky zahrnuje Hydra Absolute Mask - pomáhá rychle obnovit problematickou pokožku obličeje (cena 900 rub.) Clay mask Gafe Latte - obnovuje hydrolipidovou rovnováhu (Cena 200 rub.) A masku Libre Derm - eliminuje otoky, suchost,obnovuje vodní rovnováhu.

Biomatrixes

Biomatrixes jsou moderní kosmetické přípravky, které v krátké době předejdou změnám kůže souvisejícím s věkem. Základem tohoto léčiva jsou biologicky aktivní látky, díky nimž je po prvním zasedání viditelný pozitivní účinek.Kůže obličeje se stává hladkou, jemnou a sametovou.

Placentální masky

Placentální masky jsou alternativou k injekcím krásy.Jejich základem je placenta člověka nebo zvířete, která je nasycena vitamíny, tuky, bílkovinami a nukleovými kyselinami.Profesionální obličejové masky s placentou jsou jedinečné v tom, že po aplikaci se pokožka obličeje stává elastickou, obrys obličeje se obnoví, tón se zlepší, vrásky se vyhladí.

Mezi slavné placentální masky patří dekorativní kosmetika od Amicell od korejského výrobce (cena 100 rublů za 23 ml) Placentální maska ​​Diazo - pomáhá překonat první známky stárnutí (cena 600 rublů) Maska film TianDe- ideálně nahrazuje injekce pro mládež (cena 330 rublů za 80 g)

Jak si vybrat správnou masku pro váš typ pleti

Při výběru správného kosmetického přípravku stojí za zvážení typu a stavupleť obličeje.Hlavní věcí není udělat chybu při výběru, aby se problém nezhoršoval, ale aby se dosáhlo požadovaného výsledku.

Jak si vybrat podle typu pleti:

 1. Normální kůže .Tento typ obličeje je charakteristický pro mladé dívky a pro udržení krásy je důležité přijmout preventivní opatření.Zde si můžete vybrat jakoukoli masku, od výživných po hloubkové čištění.
 2. Suchá pokožka .Majitelé tohoto typu pleti je důležité ji dobře zvlhčit.Proto je vhodné zvolit profesionální masky, které zahrnují kyselinu hyalouranovou a výtažky z květin a rostlin.
 3. Mastná kůže .Nejproblematičtější typ pleti, pro který jsou charakteristické vady, jako jsou vyrážky a akné.V této situaci vám pomohou masky na obličej, které zahrnují bílou hlínu.
 4. Kombinovaná kůže .Jeden z nejčastějších typů pleti.Na tvářích to může být suché, ale v oblasti nosu, čela a brady je naopak mastné.Je lepší zvolit masky pro kombinovaný typ pleti založený na extraktu z jílu a mořských řas.
 5. Citlivá kůže .Tento typ se vyznačuje neustálými dráždivými reakcemi na kůži, suchostí a dokonce bolestí se silným třením.Vyplatí se používat masky založené na termálních vodách a extraktu z mořských řas.Takové složení pomůže zmírnit zánět a neutralizovat pocit sucha.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Masáž obličeje podle japonského lékaře Asahi Zogana.

Pravidla pro nanášení masek

Pravidla pro aplikaci profesionálních masek vám umožní dosáhnout požadovaného účinku a vyhnout se nežádoucím účinkům:

 1. Příprava pokožkyje její úplné očištění.Zde můžete použít kosmetiku ve formě krémů, tonik, pěn na obličej.Ošetření, jako je peeling, parní lázeň a obklady, pomůže provést hlubší čištění.

  Profesionální obličejové masky musí být správně aplikovány, aby bylo dosaženo požadovaného výsledku.

 2. Maskusprávně naneste.Výrobek lze nanášet ručně nebo pomocí speciálního štětce.Musíte začít používat masku od brady na čelo, tj. Zdola nahoru, adherující k masážním linkám.Je důležité nedotýkat se citlivých oblastí obličeje - kůže kolem očí a rtů.
 3. Vyplachování .Maska se omyje pouze vodou, bez dalších prostředků.Při suché pokožce se produkt omyje teplou vodou a zaolejuje.Po opláchnutí je třeba na pokožku aplikovat zvlhčovač.

Jak zvýšit účinnost masek

Účinnost použití masek může být velmi odlišná.Mnoho uživatelů se snaží zvýšit účinek masky prodloužením doby relace.Tato metoda však může vést k opačnému výsledku.

Existují i ​​jiné způsoby, jak dosáhnout maximálních výsledků při používání profesionálních masek:

 1. Profesionální obličejové masky podobné gelu určené ke zmírnění podráždění a zánětu, můžete nejprvevychladnout vložením zkumavky do chladničky na 10 minut.
 2. Účinnost masky pro suchou pokožku se zvýší, pokud aplikujete produkt zvláštním způsobem, a to od středu obličeje po spánky.Tato technika zlepší čištění pokožky.
 3. Osprchujte se, aniž byste odstranili kosmetický přípravek.Faktem je, že složky masek mají schopnost zadržovat vlhkost z vnějšku a saturovat její pokožku.
 4. Při používání heliových a bahenních masek je důležité dodržovat čas uvedený v pokynech.Pointa je, že taková kompozice důkladně čistí póry nečistot, ale pokud se maska ​​neodstraní včas, vrátí vše zpět.
 5. Pravidelné používání profesionálních masek také zvyšuje účinek.Pokud nebudete dodržovat celý kurz, měli byste zapomenout na pozitivní výsledek.

Dnes jsou profesionální kosmetické obličejové masky účinným kosmetickým přípravkem pro péči o pleť.Na rozdíl od krémů vyžadují masky složitější postupy, ale výsledek stojí za to.

Video: profesionální obličejové masky

Nejlepší profesionální obličejové masky ve videu:

Zlatá maska ​​protváře: