Profesionální kosmetika pro zábal hubnutí doma

Zábaly jsou jedním z účinných způsobů, jak zhubnout, zbavit se celulitidy, obnovit pružnost a pevnost pokožky.Můžete je provádět doma, profesionální kosmetika se používá pro větší účinnost.

Použitím přípravků připravených profesionálními kosmetology můžete snadno přeměnit drahý salonový proces na kvalifikovanou a produktivní péči o domácí tělo a pokožku za nižší cenu.K provedení sezení musíte připravit malý arzenál pomocných materiálů a přímo kosmetických masek.

Kosmetika a příslušenství nezbytné pro nezávislý postup

Pokud připojíte trochupráce, znát pravidla, připravit sepotřebné doplňky a kosmetiku, doma můžete dosáhnout podobného efektu salon procedury.

K tomu budete potřebovat:

 1. Cling film. Pomáhá dosáhnout skleníkového efektu, který zvyšuje pocení, aktivuje se lymfatický a krevní oběh, škodlivé sloučeniny procházejí póry, snižují se tuky a „pomerančová kůra“ je vyhlazena.
 2. Scrub. Procedura drhnutí před balením umožňuje zahřát a připravit vaši pokožku na pronikání užitečných látek, cenných vitamínů do masky.
 3. Maska. Hlavní složkou kosmetického postupu, protože výsledek závisí na složení a cílové orientaci masky.

Za účelem zvýšení účinnosti masky a zkrácení doby balení můžete tělo přikrýt vlněnou přikrývkou.V tomto bodě musíte být co nejpříznivější, protože nadměrný skleníkový efekt může způsobit špatné zdraví.

Složení kosmetiky pro balení

Ne vždy profesionální kosmetika pro balení obsahuje absolutně všechny nezbytné složky pro řešení problémů.Prostředky pro zábaly těla proti celulitidě, tělesnému tuku, posílení turgoru a dalším kosmetickým problémům mohou mít odlišné složení s účinnými látkami.

​​

Čím více biologicky aktivních složek ve složení, tím účinnější, přirozenější a užitečnější pro tělo, je profesionální nástroj.

Vyberte maskunutné na základě úkolu, který mu byl přidělen.

Hlavními složkami kosmetiky jsou:

 • ovocné kyseliny;
 • výtažky z léčivých rostlin;
 • alginát;
 • rostlinné, éterické a řasové oleje;
 • jíl;
 • řasa nebo mořské řasy;
 • kakaový prášek;
 • ceramidy;
 • mořská sůl;
 • elastin, kolagen, kyselina hyaluronová;
 • syntetické složky (stearát, glycerol monostearát, destilovaný monoglycerid, stearin, glycerin).

Kontraindikace při používání profesionálních přípravků

Existuje řada kontraindikací pro zábaly těla doma nebo v salonu používající profesionální kosmetiku.

Postup se nedoporučuje:

 • během těhotenství, v prvních měsících po narození;
 • během období laktace;
 • v přítomnosti maligních nebo benigních novotvarů;
 • patologie ledvin, genitourinární systém;
 • onemocnění kardiovaskulárního systému;
 • onemocnění endokrinního systému;
 • alergie na součásti masky;
 • během menstruace;
 • pro kožní choroby, rány, odřeniny;
 • horečka, infekční choroby;
 • křečové žíly, tromboflebitida (zábal).

Doporučení pro profesionální kosmetické obaly

Zábaly s profesionálními maskami mohou vyřešit řadu problémů:

 • ) Zvýšení sytostitkáně s minerály, užitečné látky.
 • Stimulujte odtok lymfy a zajišťuje tak lymfatický drenážní účinek.
 • Aktivujte mikrocirkulaci krevního oběhu.
 • Přispějte k odstranění přebytečné tekutiny.
 • Snižuje tělesný tuk a přispívá ke snížení objemu.
 • Nasyťte tělo mikro a makro prvky.
 • Vyrovnejte reliéf, posílejte turgor a snižte závažnost „pomerančové kůry“.
 • Zvýšená lipolýza.
 • Mají zpřísňující a posilující účinek na epidermis.
 • Přispívá k eliminaci toxinů a toxinů z těla.

Obecná doporučení pro relaci:

 1. Před postupem musí být provedeno čištění.

  Před zabalením se doporučuje používat výhradně profesionální kosmetické peelingy

 2. Na problematické oblasti se nanese silná vrstva masky a zabalí se do fólie.
 3. Expoziční doba není delší než 50–60 minut, ale existují i ​​postupy maximálního zabalení, které lze provádět v noci.

Profesionální masky se do pokožky vstřebávají co nejvíce, ale po zákroku lze zbytky produktu omýt teplou vodou.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Ranní cviky pro osoby starší 40 let.

Opatření pro balení

Při balení doma je třeba přijmout následující opatření:

 1. Předjak se přihlásitSložení, je nutné zkontrolovat, zda existuje individuální nesnášenlivost na některou ze složek.Chcete-li to provést, proveďte zkušební test na nenápadné oblasti kůže.
 2. Provádění zasedání - ne více než o 2 dny později, ne více než 10 až 15 postupů za měsíc.
 3. Pokud se během relace cítíte dobře, závratě, nepohodlí, musí být postup zastaven, aby se zabránilo vážným následkům.
 4. Při provádění teplých nebo studených zábalů je nezbytné regulovat vodní bilanci pitím nejméně 2 litrů.tekutiny denně.
 5. Je třeba přísně dodržovat pokyny a doporučení uvedené na obalu kosmetického přípravku.

Jak si vybrat profesionální kosmetiku

Aby profesionální obaly na make-up přinesly viditelné výsledky brzy, je třeba problém komplexně řešit a pravidelně provádět zasedání.Při výběru masek je vhodné dávat přednost důvěryhodným značkám.

Existuje několik kritérií pro výběr profesionálního výrobku pro obaly pro domácnost nebo salon:

 1. Podle formátu použití. Masky lze použít pro horké nebo studené zábaly.
 2. Podle aplikační zóny. Existují prostředky na zábaly těla, břicho, boky a nohy, dokonce i paže.
 3. Složení a účinné látky. Může to být čokoláda, jíl, ovocné kyseliny, mořská sůl, alginát a další látky.
 4. Podle formy vydání. Produkty jsou k dispozici ve formě gelů, pleťových vod, krémů,termální bahno, mořské mikronizované řasy.
 5. Podle oblasti účinkupro anticelulitidové procedury, lymfatická drenáž, zvedání, redukce objemu, aktivace lipolýzy, tónování, zpevnění a omlazení pokožky.

Při výběru je také důležité zaměřit se nejen na hodnocení zákazníků, ale také se řídit bezpečnostními ukazateli.Čím menší jsou chemické a syntetické složky, tím bezpečnější je tato kosmetika.

Profesionální kosmetika pro celulitidu

Následující profesionální prostředky jsou účinné v boji proti pomerančové kůře:

 1. Profesionální organická hedvábná anticelulitida intenzivníod ochranné známky Maska obsahuje bobule goji, kofeiny a mořské výtažky.Vyvážené složení pomáhá posílit pokožku a eliminuje celulitidu.Gel je nanesen v husté vrstvě a potažen filmem po dobu 20 minut.Skleníkový efekt aktivuje subkutánní procesy.
 2. Argi-Mask Red od TM Anubis. Profesionální anticelulitidová maska ​​obsahuje extrakt z jílu, kaolinu a červených řas.Vyvážená receptura umožňuje stimulovat krevní oběh a rozkládat tuky.Výsledkem je, že pokožka je nasycena stopovými prvky, tóny a zvlhčuje.
 3. Sochař hýždí a stehenod TM Hlavní složkou anticelulitidového krému, betainu, aktivně štěpí podkožní depozity tuku v hýždích a stehnech.Používá se pro studené zábaly.
 4. Profesionální SPA kosmetika Algothermna bázi mořskýchminerály, sůl a řasy.Používá se pro studené zábaly doma.
 5. Termální maska ​​na řasyz termoaktivní maskyse používá pro horké zábaly, obsahuje extrakty z řas, extrakty z fíkusu, kamélie a koňského kaštanu.Účinek oteplování optimalizuje krevní oběh a podporuje odstraňování produktů lipolýzy.

Profesionální kosmetika proti vráskám

Účinná profesionální kosmetika pro domácí zábaly pomáhá eliminovat změny kůže související s věkem.Jako masku lze použít profesionální krémy a gely, které účinně eliminují vrásky.

Nejoblíbenější produkty jsou:

 1. COLLAGEN Gel z řady Profactive Hyalform. Je navržen pro kategorii 35+ a pomáhá odstraňovat vrásky ve výstřihu, koriguje ovál a zvyšuje pružnost tkání.Kompozice obsahuje komplex elastinu a kolagenu, extraktu zeleného čaje a kyseliny hyaluronové s nízkou molekulovou hmotností.
 2. Krémová maska ​​s výtažkem z řas a kopřivy z TM Veliniya .Přírodní složení s výtažky z rostlin a řas pomáhá posílit turgor, vyhladit vrásky a posílit vnitřní tkáně.Gelová textura proniká hluboko do dermis a aktivuje přirozené procesy omlazení.
 3. Expresní gelová maska ​​od TM Veliniya. Složeno ze tří druhů řas a výtažků z kaštanů.Vzorec pomáhá optimalizovat krevní oběh, posiluje stěny krevních cév,vytváří okamžitý efekt zvedání.
 4. Christina Chateau de Beaute Vino Glory Maskod výrobce profesionální kosmetiky z Izraele.Maska obsahuje ovocné kyseliny, biopeptidy s retinolem a kyselinou hyaluronovou.Pravidelné postupy pomáhají eliminovat vrásky, zvedání kůže obličeje a krku.
 5. Miratense Lift Detox Immediate Lifting Mask od Jean D'Arcel. Průběh domácích procedur je alternativou k injekcím „krásy“, zahrnuje detoxikační program a aktivní zvedání.Kompozice obsahuje rostlinné extrakty, ovocné kyseliny a kolagen, uložené na fleecovém základu a nevyžaduje oplachování.

Profesionální kosmetika pro hubnutí

Balicí postupy pro hubnutí účinné pomocí profesionální kosmetiky:​​

 1. Tělové bahno s pepřem od Dr.Kraut. Činidlo pro horké zábaly podporuje odtok tekutiny z tkání, odstraňování toxinů a toxinů a odbourávání tělesného tuku.Po průběhu procedur se objemy výrazně sníží.Složení obsahuje sopečný prach, skořicové a hřebíčkové éterické oleje, oteplovací účinek zajišťuje extrakt z chilli papričky.
 2. Ztrátací maska ​​pro tělo Kokoon alginát od ALG & SPA (Francie). Obsah guarany a kofeinu se základem mořských řas podporuje rychlé hubnutí.Tuky se rozpouští, tekutina je odstraněna z mezibuněčných tkání, zlepšuje krevní oběh.
 3. Bahenní maska ​​pro břicho a pas od TM GUAM. Používá se ke snížení hromadění tuku v pase a břiše.Účinnost se vysvětluje přítomností kofeinu, výtažku z kaštanů, kaolínového jílu, éterických olejů citronu a šalvěje.
 4. Crioslim Lotion od Anesi. Výrobek je určen pro kryopásky.Kompozice je impregnována páskovacími páskami, ovinutými kolem těla a ponechána 10-15 minut.Extrakt z mentolu a máty má chladivý účinek.Vklady tuku reagují na prudký pokles teploty, jsou spáleny, což má za následek snížení objemu těla.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Laserové odstranění chloupků na obličeji a těle - jak se provádí, účinnost, fotografie před a po kontraindikacích.

Pro čokoládové balení

Kosmetika pro čokoládové balení doma:

 1. Gloria Orange Chocolate Mask. Kombinace čokolády a éterických olejů z pomeranče, citronu, grapefruitu a odstraňuje nepravidelnosti pokožky a vyhlazuje ji.Podporuje zrychlenou lipolýzu a rozklad tukových buněk.
 2. Choco Green Tea Mask od TM Agentzahrnuje extrakty zeleného čaje, kakaa, mandlového oleje.Po ukončení balení čokolády je pokožka vyhlazená, pevnější a pružnější.Maska zabraňuje výskytu strií a působí proti celulitidě.
 3. Krémová maska ​​stimulující „horkou čokoládu a skořici“ od TM Veliniya. Nástroj je určen k provádění horkým způsobem.Složení zahrnuje kofein, skořici, kakaový a fukový olejový extrakt, kakaový prášek a strouhanou čokoládu.Účinek oteplování pomáhá stimulovat krevní oběh, odstraňuje toxiny a toxiny, hubne a tonizuje.
 4. Termoaktivní pěna pro horkou čokoládovou zábal od Alg & Spa. Vyvážené složení řasy a kakaového extraktu podporuje hubnutí, posiluje epidermu a stimuluje regeneraci vnitřních tkání.Vhodné pro horké zábaly.

S řasami

řasy jsou jednou z nejúčinnějších součástí kosmetiky pro balení. Největší počet biologicky aktivních, prospěšných látek, omega-3 mastných kyselin, vitamínů, mikro a makro prvků se koncentruje v mořských rostlinách.

Unikátní složení rostliny pomáhá posílit funkci bariéry, zlepšuje krevní oběh a potlačuje zánětlivé procesy v těle.

Populární zábaly z mořských řas:

 1. Tělový zábal proti celulitidě mineralizující Odyceane zábal z Algomasku .Mořský koktejl vám umožňuje aktivně ovlivňovat hlubší vrstvy pokožky, aktivovat regeneraci, posilovat pokožku, odbourávat tuky a odstraňovat celulitidu.
 2. Obal s řasou a fukem od společnosti Alg & Spa. Extrakce řasy a extraktu z fuku v syntéze přispívá ke ztrátě hmotnosti a rozmarýnový olej může snížit celulitidu a obnovit pružnost pokožky.
 3. Tělový zábal Elitecosmetic Algae Body Wrap je navržen pro komplexní program hubnutí. Živiny pečují o pokožku, zrychlujímetabolické procesy, odstraňování toxinů a tělesného tuku.
 4. Laminaria mikronizovaná od TM Velinia. Mořské řasy rozdrcené na prášek se zředí vodou v poměru 1: 4.Hmota se podává infuzí po dobu 10-15 minut, dokud se nedosáhne konzistence husté zakysané smetany, a poté se aplikuje na problémové oblasti lokálně nebo na celé tělo pod přilepenou fólii.Pro tepelný efekt zakryjte tělo teplou přikrývkou.Průběh masek poskytuje liftingový efekt, podporuje detoxikaci, hubnutí, stimulaci metabolických procesů a lymfodrenáž.

Výsledky balení

Pokud používáte profesionální kosmetiku pro balení doma, výsledek potěší nejen návštěvu salónů.Masky se studeným, kryo-nebo termo-efektem pomáhají snižovat objem těla, urychlují regeneraci, odstraňují celulitidu, vyživují pokožku užitečnými látkami.

První výsledky jsou viditelné po 3 procedurách, minimální průběh je 10-15 relací, v závislosti na stupni problému.Pro prevenci stačí provést balení jednou týdně.

Video o kosmetice pro balení

Zábaly, peelingy a krémy na celulitidu:

Nástroje pro balenítělo.Postup za použití profesionální kosmetiky: