Prodloužení nehtů s polygelem.Formuláře, videonávody, pokyny s fotografiemi krok za krokem

Prodloužení nehtů pomocí polygelu je obtížný proces, který vyžaduje dovednost, přesnost a pozornost od mistra.Ale pokud to chcete zorganizovat, můžete dokonce i doma.To pomůže podrobným podrobným pokynům profesionálů.

Obsah
 1. Vlastnosti
 2. Druh
 3. Aplikační workshop
 4. Doporučení a tipy
 5. Hodnocení nejlepších nástrojů
 6. ) Video o prodloužení nehtu pomocí polygelu
Vlastnosti

Předmětem diskuse je hybrid gelu a akrylu.Zpočátku je pánové manikúry museli mísit ručně a pečlivě vybírat proporce.Nyní je však možné tento nástroj zakoupit hotový, což práci značně usnadňuje.

Při přípravě polygelu se smíchá vysoce kvalitní konstrukční gel s minimálním množstvím akrylového prášku.Ukázalo se, že konzistence připomíná plastelínu.

Hlavní vlastnosti materiálu (v sestupném pořadí podle důležitosti):

 1. Proces natahování nehtů probíhá bez štiplavého zápachu (na rozdíl od čistého akrylu) a destiček po zpracování lampoustane se velmi hustým a nerozbije se (na rozdíl od obvyklého gelu).Materiál nezpůsobuje alergie a je vhodný i pro lidi trpící astmatem.
 2. Polygel se snadno vyrovná a zbytky produktu se okamžitě odstraní a mohou se dále použít.V důsledku toho se výrazně zkracuje doba strávená na celém procesu výstavby.
 3. Původně byl materiál určen výhradně pro práci s horními formami.Ale dnes se také úspěšně používá k budování nižších.Zajímavé je, že lék je rozložen téměř stejným způsobem jako akrylové.Pouze neztuhne okamžitě, ale před zpracováním v lampě si zachovává svou plasticitu.Hlavní věc je kvalitativně připravit nehty.
 4. Při správné práci s materiálem jsou zcela vyloučeny různé chyby.Například oddělení a "kapsy" naplněné vzduchem.Tyto problémy jsou typické pro akryl.
 5. Při podání je materiál tvrdší než gel, ale měkčí než akrylový.
 6. Polygel nezaostává za hřebíky na volném okraji.

Bez polygelu bylo pro pány obtížné pracovat s horními formami.Když na ně byl položen běžný gel a přenesen na lampu, začal silně prosakovat.A pak mohl vytvořit ošklivé hlízy v oblasti kutikuly, která měla být řezána, což vážně poškodilo jemnou kůži.U nového nástroje takové problémy nevznikají.

Typy

Prodloužení nehtů s polygely krok za krokem vyžaduje výběr kvalitního materiálu.Dnes trh nabízí mnoho svých možností.

Z celé rozmanitosti lze rozlišit dva hlavní typy materiálů:

 • akrylát;
 • výrobky s gelovou /želé strukturou.

První možnost (akrylát) se ve svých vlastnostech nejvíce podobá akrylové hmotě.Chcete-li jej získat, smíchejte prášek a monomer.V takových kompozicích si dokonce můžete všimnout minimálních částic akrylu.Materiál je pastovitýstruktura je hustá a hustá.Aby se rozložila na nehty, musí být hmota tlačena s trochou úsilí na desku.

Akrylová technologie je nejběžnější v Americe a Evropě.Místní řemeslníci dávají přednost práci s takovými skladbami.Domácí řemeslníci je často objednávají přímo z USA nebo Německa.Druhá možnost s texturou hustého gelu (soufflé, želé) vypadá jinak.Ve hmotě nenajdete znatelné částice akrylu.

Hlavní výhodou takových výrobků je schopnost většiny z nich vyrovnat se na nehtových deskách.

Drsnost materiálu se během modelování snadno eliminuje, zatímco se nešíří podél okrajů.Tyto přípravky se nejčastěji vyrábějí v Koreji a Číně.Obzvláště je milují mistři manikúry z Ruska.V prodeji jsou také polygely od různých výrobců.Každý pán rozhodne, který z nich si vybere sám, přičemž při práci s nehty vezme v úvahu své vlastní preference.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Laserové odstranění chloupků na obličeji a těle - jak se provádí, účinnost, fotografie před a po kontraindikacích.

Workshop o použití

Prodloužení laku na nehty krok za krokem je proces, kterému začátečníci nemusí okamžitě porozumět.Podrobná hlavní třída pomůže pochopit všechny jemnosti.Chcete-li pracovat s polygelem, musíte vždy zásobit speciální odmašťovač.Místo toho se bere běžný alkohol.To je nezbytné, aby materiál nebyl ke kartonu lepivý a proces nebyl narušenvýpočty složení.

Dnes existuje mnoho způsobů, jak daný nástroj použít.Nejčastěji se používá pro stavbu (jak na horní, tak na spodní formě).Můžete ji však také použít pro korekci nehtových desek, jejich posílení, protetiky.

To je přípustné, i když původně bylo prodloužení provedeno pomocí gelu nebo akrylu.Materiály dokonale spolupracují, takže se nemusíte bát oddělení.Samozřejmě, pokud byl předtím proveden správný přípravek na nehty.

Ke kvalitativnímu vytváření nehtů pomocí polygelu potřebujete:

 1. Manikúru proveďte podle standardního schématu.Předpokládejme klasický i hardware.Hlavní věcí je pečlivé odstranění pterygie v konečné fázi.
 2. Celý povrch nehtové desky ošetřte odmašťovačem, kyselinou nebo základním nátěrem neobsahujícím kyseliny.Výběr produktu pro tuto fázi bude záviset především na stupni vlhkosti nehtů.
 3. Okamžitě se nanese velmi tenká vrstva podkladu.V tomto případě se používá nejen k vyrovnání nehtové desky, ale také jako adhezivní vrstva.Základna pomáhá bezpečně fixovat polygel na nehty.To je důvod, proč se používá s jemně třecím pohybem.Není nutné zarovnat nehty a dosáhnout dokonalé hladkosti.Není to děsivé, pokud je deska mírně žebrovaná.
 4. Základ musí být důkladně vysušen.Až poté rozložte akrylát.Chcete-li to provést správně, navlhčete kartáč clinerem nebo alkoholem, ale ne příliš.hojně.Pro tuto fázi jsou rovněž vhodné další speciální tekutiny.
 5. Navlhčete mokrý kartáč hadříkem, které nepouští vlákna.Měl by dopadat ne mokrý, ale mírně vlhký.
 6. Pomocí špachtle vytlačte z trubice malou část polygelu.Položte jej na nehtovou desku a rozložte.Musíte to udělat stejnými pohyby jako při použití obvyklé akrylové barvy - jemně ji poklepejte na povrch.Materiál se snadno natahuje do požadované oblasti, například na boční válečky nebo na kutikulu.Proto by kapka měla být okamžitě umístěna do samého středu hřebu a teprve poté vyrovnat nahoru, dolů a do stran.
 7. Zbytky sloučeniny, které již nepotřebujete pro práci, zatáhněte za špičku.Odstraňte je štětcem.Hnětení a roztahování materiálu může být velmi dlouhé, dokud není upevněno v lampě.Až do této chvíle zůstane měkká a lze ji plynule upravovat.Nejlepší je stavět na jedné desce, aby se nedopatřením nedotkly sousedních a nezkazily je.

  Prodloužení nehtů s polygelem ve stupních.

 8. Opravte výsledek lampou.Pokud používáte hybridní zařízení s vysokým výkonem, bude stačit 30 sekund.
 9. Zbývá odstranit lepivou vrstvu a provést podání prodloužených nehtů.Zpracování polygelů je velmi snadné.Materiál je měkký, plast.Můžete rychle dosáhnout správného krásného tvaru nehtu a dokonalé hladkosti jeho povrchu.Zkušení řemeslníci doporučují zpracovat hřebík v lampě po dobu 10 sekund při stavbě.ve volné formě, pak sevřetepinzety a pokračovat v procesu s celou strukturou.To vám umožní dosáhnout správného tvaru desek a dokonale hladkých oblouků.

Polygel se používá nejen k prodloužení nehtů, ale také k jejich posílení.Tento proces může být také prováděn nezávisle, veden pokyny krok za krokem.Pro posílení polygelu nejprve připravte hřebíky jako standard.A potom - vytáhněte kartáč z oblasti kutikuly na volný okraj desky.Tím se dosáhne optimální tloušťky hřebu.

Je-li špička desky prasklá, lze ji opravit polygelem, aniž by jej snížil a bez čekání na opětovný růst. Diskutované složení může být také použito pro protetiku nehtů v případě plísňové infekce a v případech, kdy se deska odlupuje, za kůží zaostává.V tomto případě nemusíte mít formuláře.

Materiál lze po přípravě nanášet přímo na kůži - řezání, ošetření odmašťovací látkou, odstranění exfoliované části nehtu (je-li to nutné).Kůže je nutně ošetřena antiseptiky, která ničí mikroby, které se nahromadily pod nehty.Potom se materiál rozloží a zahřeje v lampě.

Doporučení a tipy

Prodloužení nehtů s polygely krok za krokem umožňuje získat perfektní manikúru na dlouhou dobu.Ale odstranit materiál pomocí speciální tekutiny je možné pouze ve vzácných případech - je třeba zvolit speciální drahé složení.V ostatních případech bude muset být odstraněna pouze pomocí frézy na pilníky /keramické frézy.

Nemůžete se bát, že dostanete plechovku z polygelupřímé sluneční světlo.Je schopen vytvrzovat materiál výhradně pod lampou.Nádobu můžete bezpečně udržovat otevřenou na správný čas.

Při práci s polygelem nemusíte používat speciální samostatné kartáče.Vhodné také ty, které byly zakoupeny pro akrylový nebo běžný gel.Pro rovnoměrný hustý povlak postačuje obvykle jedna tenká vrstva kompozice.Nástroj lze proto nazvat velmi hospodárným.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Ranní cviky pro osoby starší 40 let, 50 let.

Hodnocení nejlepších produktů

Podrobná tabulka pomůže veliteli určit správný polygel pro prodloužení nehtů.Obsahuje nejlepší moderní nástroje.

Jméno Funkce
Grattol Textura je smaltovaná, na 1-2 vrstvě hustá.Na prodej můžete okamžitě najít 5 možností odstínu.Mezi nimi: béžová v různých barvách, kamufláž, broskev.Existuje možnost s jiskří.Prodává se v miniaturních baleních po 30 ml.Použití velmi hospodárné.Po nanesení materiálu se doporučuje brousit povlak broušením (měkkým), aby se zabránilo vzniku ošklivých bílých teček
Bluesky Textura je smaltovaná.Můžete vybrat různé úrovně hustoty.Korálový, fialový odstín se také nachází v široké paletě barev.Minimální objem zkumavky je 8 ml.Ale můžete najít na prodej a balení 60 ml.Takový polygel se nelepí na kartáč, takže to nevyžadujezpracování příslušenství speciální kapalinou.Toto je jedna z mála takových formulací, která se odstraní odstraňovačem gelového polštáře.Kompozice má speciální jemnozrnnou strukturu, která zabraňuje tvorbě malých bublin.
Tnl Termoplastické činidlo je husté a velmi pohodlné použití.Prezentováno v 11 různých odstínech.Textura je smaltovaná.Hustota - průsvitná.Se lepivou vrstvou.Prodává se v 18 ml zkumavkách.Vysušte povlak 1 až 2 minuty, v závislosti na vybrané lampě.Pro pohodlnější práci s kompozicí se vyplatí použít opakovaně použitelný formulář.
Patrisa Nail Textura kompozice je smaltovaná.Lze zvolit hustotu - průsvitné nebo husté složení.Různé odstíny na výběr.Tam jsou kamufláž a béžová v různých barvách.Jedná se o kvalitní, ale drahý nástroj.Prodává se v zkumavkách od 30 do 60 ml.
Tertio Textura je smaltovaná.Výrobek se prodává ve 3 variantách hustoty - průsvitný, hustý ve 3-4 vrstvách, hustý ve 1-2 vrstvách.Další levný nástroj.Prodává se ve zkumavkách o objemu 30 ml.Můžete si koupit různé odstíny: bílá, kamufláž, mléčně růžová.Materiál není rozmarný na štětinu.Lze jej použít při práci s přírodními i umělými doplňky.

Všechna uvedená složení se mezi sebou liší nejen svými základními vlastnostmi, ale také cenou.Současně lze přiřadit rozpočet a velmi kvalitní možnosti, například Tnl, náklady na trubku jsou350-400 rub.Ale za malou trubku Patrisa Nail bude muset zaplatit asi 1 000 rublů.Dnes můžete stavět hřebíky, pokud si budete přát, dokonce i doma.

Pro tento účel je nejjednodušší a nejvhodnější použít polygel.Jedná se o nový jedinečný nástroj, který kombinuje všechny pozitivní vlastnosti akrylu a gelu.Hlavní věc je, že nemá nepříjemný zápach a řezané částice jsou těžké a rychle se usazují na stole, aniž by letěly do vzduchu.Podrobná instrukce krok za krokem pomůže pochopit vlastnosti procesu.

Návrh článku:Oleg Lozinsky

Video o prodloužení nehtu s polygelem

prodloužení nehtu s polygelem, recenze: