Přirozený účinek prodloužení řas.Schéma 2-3d, fotografie před a po

Účinné prodloužení řas při zachování přirozeného účinku (tzv. „Klasika“) je přímým vyvrácením skutečnosti, že přidáním umělých chloupků do očních víček lze dosáhnout pouze vulgárního nepřirozeného vzhledu.

Dívka, která zná vlastnosti klasického typu zákroku a dodržuje základní doporučení pro péči o řasy po stavbě, může zapomenout na potřebu každodenního make-upu po dlouhou dobu, aby na své oči mohla správně umístit barevné akcenty.

Jaký je přirozený účinek prodloužení řas ]

Přirozený účinek prodloužení řas vizuálněyglyadit nejvíce přirozeně, jednoduše přidáním množství existující vlasy na očních víčkách.Za předpokladu, že mistr je dostatečně kvalifikovaný a práce je prováděna kvalitativně, nemůže ani ten, kdo takový postup neustále provádí, rozlišit umělé řasy od přirozené (tónovaná řasenka).

Klasické navýšení není schopno napravit nedostatkyvzhled dívky (například asymetrie očí), je zaměřen spíše na vytvoření přirozeného objemu.Aby byla zachována přirozenost obrazu, tvůrci řas si vybírají pracovní materiály, které jsou svou délkou a tloušťkou co nejblíže k již existujícím vlasům klienta.

Obvykle se používají 2, maximálně, 3 délky umělých řas k vytvoření přirozeného efektu, které jsou uspořádány v rostoucím pořadí, počínaje vnitřním rohem oka.Předtím, než se rozhodne, zda je vhodné zvolit klasickou verzi prodloužení řas, musí dívka pečlivě prozkoumat výhody a nevýhody daného postupu:

Výhody klasiků Nedostatky klasiků
 • přirozenost obrazu;
 • absence vnějších změn rysů obličeje (například tvaru očí);
 • je vhodný pro majitele jakéhokoli tvaru obličeje a očí;
 • minimální negativní účinek na přírodní chloupky;
 • nejdelší možný čas na nošení umělých řas (vzhledem k malé hmotnosti použitých vlasů);
 • je vhodný pro lidi všech věkových skupin a profesí (protože neodráží vzhled).
 • ​​
Mezi slabé stránky přirozeného růstu patří stejné nevýhody jako u jiných typů dotčeného postupu:
 • vysoké riziko vzniku alergické reakce na materiály používané mistrem (umělé vlasy,lepidlo, základní nátěr atd.);
 • negativní reakce těla vyjádřená v podráždění sliznic očí(zarudnutí, pálení, svědění);
 • pravidelný pokles umělých řas, ovlivňující celkový vzhled dívky (řasnatá řada se nerovnoměrně mění).
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Plazmová zvedací plocha - co to je, jak se provádí, výsledky, fotopřed a po zákroku.

Pro koho je přirozené rozšíření vhodné

Aby výsledek rozšíření s přirozeným účinkem nezklamal klienta, lesbář před zákrokem s ní prodiskutuje, do jaké míry bude zvolený typ postupu vhodný vzvláštní případ, s ohledem na barevný typ vzhledu, tvar očí, přítomnost vizuálních vad v obličeji.

Přirozený účinek prodlužování řas dává ženskost a dává očím jasnost.

Navzdory skutečnosti, že klasický typ budovy je ve srovnání se svými protějšky nejuniverzálnější.

Bude nejvýhodnější podívat se na:

 • majitelé pravidelných rysů obličeje (například mandlové oči a oválný obličej);
 • u dívek, které nenavštěvují solárium a tráví většinu času v mírném podnebí (v horkých zemích umělé chloupky kvůli svému malému počtu a světelné struktuře vypadnou velmi rychle, přibližně po 1,5 až 2 týdnech);
 • ti, kteří jsou denně malovaní, aby zdůrazňovali výraznost očí (pokud se dívka nikdy neobléká make-upem, bude vypadat klasická budova pro ni neobvykle, nejen pro sebe, ale také prookolí, které bude vyvolávat velkou pozornost umělým chloupkům, které jsou navrženy tak, aby byly co nejvíce neviditelné);
 • obchodní ženy nebo kreativní jednotlivci, kteří jsou povinni vypadat svěží a bezchybní v kteroukoli denní dobu (například po dlouhém nočním letu pomůže přirozená budova svému majiteli ušetřit čas na uvedení do pořádku tím, že zafarbí oči a zbaví seunavený pohled).

Navzdory skutečnosti, že přirozený účinek prodlužování řas vyhovuje naprosté většině žen, se nedoporučuje zvolit:

 • s nerovnoměrným růstem přirozených vlasů;
 • pokud mají vaše řasy světlý stín nebo vyblednutí na otevřeném slunci;
 • v případě jizev jizvy v oční oblasti (rozšířené řasy upozorní na oči, což způsobí, že se projeví vada vzhledu);
 • s výraznou asymetrií polohy, tvaru nebo části očí.

Schéma prodloužení

Přirozený účinek prodloužení řas zahrnuje ciliární připojení umělých vlasů k současnosti.

Toho je dosaženo velitelem jasným sledováním obecně přijímané sekvence akcí během postupu:

 1. V počáteční (nebo přípravné) fázinahromadění, řemínek odstraňuje kosmetiku z očních víček klienta, poté speciální složení (primer) odmašťuje přírodní řasy.Na dívčích víčkách jsou nalepeny speciální pruhy s přilnavou podložkou,určené k oddělení horní a dolní ciliární řady.
 2. Mistr umisťuje na pracovní plochu umělé chloupky, se kterými chce pracovat, používá se malé množství lepidla (pro klasické prodloužení se používá jeden ze 2 typů lepidla - bezbarvý a černý, což vytváří dodatečný účinek sklopených očí), pinzeta a bavlněné pupeny(k odstranění přebytečného lepidla).
 3. Za použití pinzety vezme štípač jeden umělý vlas a táhne pohybem jeho základnu do lepidla.
 4. Poté, co předtím předtím oddělil jeden přírodní vlasy od ostatních, připojí mistr v další fázi roztažitelné řasy ke skutečným.Pro pohodlí práce a zajištění nejlepší trakce prodlužuje řasa řasenku z vnitřního rohu oka, pak jde do vnějšího rohu a teprve poté vyplní zbývající prostor.

Vzhledem k tomu, že hustota vlastních řas klientů, jakož i jejich očekávání ohledně konečného výsledku práce, se liší, mistři rozšíření používají ve své praxi několik poddruhů přirozeného účinku.

Například:

 • Úplné sestavení .Celý ciliární prostor podél horního víčka je vyplněn.Moderní mistři s dostatečnou kvalifikací mohou klientovi nabídnout zvýšení objemu dolní ciliární řady.
 • Částečné nahromadění(nebo řídké nahromadění), které zvyšuje objem v jednotlivých sekcích ciliární řady.Tento typ transformace je relevantní pronerovnoměrný růst přirozených vlasů, vyblednutí přírodního pigmentu nebo potřeba mírně upravit tvar očí, například přidání délky a objemu pouze do vnějších rohů očí.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kyselina hyaluronová v tabletách.Výhody, jak brát, recenze lékařů a účinnost.

2D a 3D řasy

Aby vytvořili více řas, tvůrci řas doporučují svým klientům, aby si vybrali rozšíření 2D a 3D efektu.Hlavním rozdílem mezi takovými technikami od klasiků je počet připojených umělých řas k jednomu reálnému.

S přirozeným efektem připojí master pouze 1 vlasy s 2D a 3D - 2, respektive 3.S těmito typy rozšíření můžete opravit asymetrii, změnit část očí a výrazně zvýšit hustotu vašich vlastních řas.

Materiály

Materiály použité pro volumetrickou výstavbu vybere držitel zakázky zvlášť pro každého klienta.

Umělé chloupky mají několik podob:

 • Sable .Nejúžasnější a objemné řasy s průměrem do 0,2 mm.Přestože je sobolí vizuálně luxusnější a výnosnější než jeho protějšky, nedoporučuje se pro dívky se zvýšenou citlivostí na oči.Jedná se o nejobtížnější typ umělých vlasů, který se také vyznačuje zvýšenou tuhostí a nedostatkem plasticity.
 • Mink .Toto je přechodná možnost.Umělé chloupky tohoto typu se co nejvíce přibližují svým vnějším vlastnostem přirozeným lidským řasám, díky čemuž jsou univerzální pro použití v jakémkoli typu rozšíření.
 • Hedvábí .Nejměkčí materiál používaný mistry k vizuální korekci tvaru nebo řezu očí klienta.Obvykle mají velký ohyb, což z nich činí nejvhodnější pro dovolenou nebo párty.

Přirozený účinek prodlužování řas, stejně jako objemové analogy postupu, vyžaduje použití ostřívače v procesu zpracování chloupků různých ohybů.

Mezi nimi nejoblíbenější jsou řasy:

 • Bending J.Vlasy s minimálním ohybem, které jsou vhodné pro stavbu v rozích očí.
 • Ohyb B.Jejich vnější vlastnosti podobné předchozí verzi.Používá se k rozšíření na dívky, jejichž přirozené řasy také nemají dostatečné ohyby.
 • Ohyb C.Nejvšestrannější varianta se středním ohybem.Vhodný pro jakýkoli typ sestavení, bez ohledu na původní klientská data.

 • Ohýbání CC. Nejvíce stočené řasy, které jsou obvykle zvýrazněny při vytváření obrazu pro veřejné vystoupení nebo focení.

Kromě výše uvedených základních charakteristik umělých vlasů se může prodloužení řas lišit také barvou.Aby dívky diverzifikovaly svůj vzhled, jsou obvykle požádány, aby si vybudovaly modrou, zelenou, modrou,růžové nebo bílé řasy.

Účinky

Moderní držitelé praxe provádějí řadu různých technik, aby uspokojili potřeby maximálního počtu svých klientů.

Pomocí různých stavebních metod mohou odborníci dosáhnout:

 • Přirozený efekt .V rámci této techniky musí umělé řasy přesně opakovat ohyb, tloušťku a délku skutečných vlasů.Přirozenost obrazu je dosažena použitím různých délek řas upevněných v protilehlých oblastech víčka.Za účelem maximálního maskování přítomnosti umělého materiálu před dívčíma očima může mistr navrhnout pěstování hnědých řas nebo vlasů, které odpovídají přirozeným.
 • Loutkový efekt .Prodloužení, ve kterém je otevřenost očí zajištěna upevněním umělých vlasů stejné délky ke skutečným řasám.Vizuálně takové řasy vypadají, jako by byly úmyslně vyrovnány nůžkami, jako tomu bylo ve výrobě panenek.
 • Účinek malovaných řas .Toho je dosaženo připojením k nejsilnějším přírodním umělým chloupkům, které se liší největší délkou a tloušťkou.V rámci takového nahromadění nedochází ke zvýšení celkového objemu řas, ale pouze se zdůrazňuje přirozená linie růstu řas.
 • Foxský efekt. Předpokládá vizuální rozšíření tvaru oka ve vodorovné rovině.Tato budova je nejvhodnější pro majitele kruhového tvaruoko.
 • Veverkový efekt. V rámci tohoto prodloužení jsou největší délky vlasů připevněny uprostřed vnější třetiny víčka, v důsledku čehož je oko vizuálně natažené a mírně na stranu.
   • Kočičí efekt. K dosažení tohoto účinku je nutné vizuálně obtočit řasnatou řadu a posunout vnější roh oka nahoru.Délka použitého materiálu by se měla zvyšovat a měla by se mezi sebou na vnitřních a vnějších okrajích očí výrazně lišit.

   Schémata pro vytváření

   Při vývoji schémat vizuálního zvyšování objemu řasinek byl zásadní přirozený účinek prodloužení řas.

   To je důvod, proč jsou 2D a 3D stavební techniky navzájem podobné:

   Schéma pro vytvoření 2D efektu

   Schéma pro vytvoření 3D efektu

   1. Příprava pracovní plochy:nalijte požadované množství lepidla (předem dohodněte s klientem jeho barvu), řasy požadovaného ohybu a délky, odmašťovač, debonder a vatový tampon.
   2. Dezinfikujte ruce nebo používejte jednorázové rukavice.
   3. Izolujte horní a dolní ciliární řady klienta od sebe pomocí speciální lepicí pásky.
   4. Lepit ve formě klíště 2 řasy mezi sebou pomocí lepidla, čímž se pro ně vytvoří jedna základna.
   5. Výslednou základnu navlhčete pinzetou.
   6. Samostatnépřírodní vlasy ze zbývajících vlasů v řasinkové řadě a připojte k ní spojení dvou umělých.
   1. Připravte pracovní plochu: nalijte požadované množství lepidla (předem dohodněte s klientem jeho barvu), řasy požadovaného ohybu a délky, odmašťovadlo, debonder a vatový tampon.
   2. ​​
   3. Dezinfikujte ruce nebo používejte jednorázové rukavice.
   4. Izolujte horní a dolní ciliární řady klienta od sebe pomocí speciální lepicí pásky.
   5. Lepit do jednoho svazku 3 řasy lepidlem, čímž se vytvoří jedna základna.Umělé vlasy by měly být pevně přitlačeny k sobě, ale měly by mít jinou orientaci špiček.
   6. Výslednou základnu navlhčete pinzetou.
   7. Oddělte přirozené vlasy od zbytku vlasů v řasinkové řadě a připojte k nim pár dvou umělých.

   Majitelé slabých řas by si neměli vybrat rozšíření objemů.

   Přes lehkost materiálu použitého při výrobě činí takové vlasy přirozené vlasy křehčí, což pro ně vytváří maximální zatížení.

   Jak dlouho prodlužování řas vydrží bez korekce

   Přirozený efekt po prodlužování řas trvá 2 týdny až 1 měsíc.

   Na stav prodloužení vlasů má vliv řada vnějších faktorů, včetně:

   • Životní styl jejich majitele a jeho dodržovánídoporučení dravce pro péči o řasy po zákroku (u dívek, které jsou zvyklé si mnout oči, spát v polštáři nebo hodně plakat, umělé vlasy zmizí po 1-1,5 týdnech).
   • Stav lidského zdraví (stabilita hormonálního pozadí dívky).Pokud s tím nejsou žádné problémy, můžete se spolehnout na dlouhodobé nošení prodloužených řas.Jinak se ciliární řada začne ztenčit již po prvních 2 týdnech po zákroku.
   • Míra regeneračních procesů v těle.Tento ukazatel ovlivňuje frekvenci přirozené změny přirozených řas, s nimiž také padají umělé řasy.
   • Správnost výběru materiálů pro stavebnictví.Pokud tvůrce nesprávně vybral délku, tloušťku a ohyb umělých vlasů, začnou vypadávat již 5 až 7 dnů po prodloužení, což způsobuje nadměrné zatížení skutečných řas.

   Pravidla péče o prodloužené řasy

   Aby si prodloužené řasy udržely svůj původní vzhled co nejdéle, je třeba po zákroku přísně dodržovat doporučení velitele týkající se péče o umělé řasy.vlasy doma.

   To:

   • během spánku, neleží lícem dolů v polštáři;
   • inkoustová řasenka (odstraňovač make-up ničí složení lepidla, oslabuje přilnavost umělých vlasů k přirozeným);
   • minimalizují míru kontaktu očí s rukama;
   • vyvarujte se používání výrobků pro péči o očioleje v kompozici;
   • otřít vodou s tonikem nebo micelární vodou, aniž by se dotkla prodloužených řas;
   • zamezit mechanickému zatočení řas pinzetou nebo speciálními pinzetami;
   • pro včasné provedení korekce, naplnění ciliární řady dalšími chloupky, umístěnými na místě dříve vypadnutém.

   S klasickým prodloužením řas můžete dosáhnout přirozeného efektu.

   Za účelem zdůraznění přírodní krásy a zachování výsledku postupu po dlouhou dobu je nutné nejen pečlivě vybrat řasenku, ale také dodržovat doporučení profesionála, který po zákroku pečuje o umělé vlasy.Za předpokladu, že je prodloužení provedeno správně, nebude mít žádný negativní vliv na přirozené řasy.

   Návrh článku:Anna Vinnitskaya

   Video o prodloužení řas s přirozeným účinkem

   Schéma přirozeného účinku řas: