Posuvníky na nehty.Design, jak používat, lepidlo, použití s ​​gelovým leštěním, 3D, geometrické.Schémata, šablony pro manikúru, foto

Jezdce na nehty jsou tenké, průhledné nálepky se vzory. Návrh takových vzorů může být nejrozmanitější, což vysvětluje mimořádnou popularitu tohoto typu manikúry.Fólie s výkresy jsou na papírovém podkladu.Před aplikací jsou zvlhčeny vodou a poté redukovány na nehty.

Existuje jiný způsob, jak ozdobit nehty vzorovanými nálepkami - pomocí fotografického designu, ale na rozdíl od jezdců nemusí být takové nálepky před aplikací namočeny do vody.Mají adhezivní základ, na kterém jsou desky se vzory připevněny k hřebíkům.

Výhody konstrukce jezdců

Ozdoby, vzory, vzory na nehtech jsou trendem posledních let. Byly doby, kdy existoval pouze jeden způsob - manuálnímalování speciálními štětci a lakem.Tato metoda je však dostupná pouze odborníkům, kteří jsou speciálně vyškoleni v této technice.

Posuvníky na nehty, jejichž design může být nejrůznější, skutečný nález nejen pro dívky, které si chtějí manikúru sami aplikovat.Ale pro lidi, kteří pracují s nehty profesionálně, bude tato technika skutečným nálezem.

Výhody techniky posuvného jezdce oproti ostatním jsou následující:

 • v důsledku použití nálepky aqua je zaručen jasný a jasný výsledekkreslení, bez jakýchkoli závad;
 • obrovský výběr vzorů, kreseb, ozdob, v současné době existuje velké množství kolekcí návrhových řešení na prodej, není třeba přemýšlet o tom, jak bude všechno vypadat, stačí si vybrat z toho, co se vám líbí;
 • samotná technika je snadno použitelná, nemusíte mít žádné speciální dovednosti ani absolvovat speciální výcvik, jezdci jsou k dispozici pro každého začátečníka;
 • malá cena, která je několikrát nižší než cena, která bude nabídnuta, pokud se vzor použije ručně malovaným;
 • jezdce nalepené na gelový lak jsou trvanlivé a mohou na hřebíku vydržet až tři týdny;
 • Navenek vypadají velmi jasně, takže je nemožné nevšimnout si takové manikúry;
 • Materiál zcela bezpečný pro nehty.

Štítky s jezdci vyžadují mnohem kratší dobu, než je tomu u všech ostatních typů technik zdobení nehtů.

Zobrazení

Nelze říci, že nálepky aqua jsou nové.Jejich historie se počítá nejméně za tucet let.

Během této doby bylo vyvinuto několik typů jezdců:

 1. Celý povrch hřebíku je pokryt nálepkou. Používá se buď na průhledném podkladu, nebo na bílém laku.Existují variace, ve kterých je jezdec na každé straně pokryt dvěma nebo třemi hřebíky, zbytek manikúry se provádí tradiční technikou.
 2. Aplikace. V tomto případě je pouze část nehtové desky pokryta fólií a zbytek spadá pod lak, zpravidla se jedná o jasné barvy a na pozadí je jezdec druh kontrastu zdůrazňující originalitu manikúry.
 3. Aqua nálepky s 3D efektem. Nejčastěji zabírají celý povrch hřebíku a díky zvláštnímu ornamentu vytvářejí požadovaný objemový efekt.Další verzí tohoto designu je speciální posuvná ozdoba a na ní se nanáší gelový lak.

Konstrukce jezdce na nehty může být napodobeninou kovu, která pokrývá buď celý povrch hřebíku, nebo pouze jeho část.Ve druhé verzi je nejlepší bunda.Jeden z typů jezdců lze připsat nedávno objeveným tepelným štítkům.

K jejich aplikaci na povrch nehtu jsou předehřáté například fénem. Lepidlo se roztaví a nálepka je připravena k použití.Na rozdíl od vodního jezdce nevyžadují tepelné nálepky sušení a ihned po aplikaci mohou být potaženy ochrannou vrstvou.

Které hřebíky lze použít

Tato technika je docela použitelná pro dlouhé i krátké nehty. Včetně výjimky a prodloužených nehtů, které lze také krásně ozdobit kresbami, ozdobami a vzory.Je však třeba mít na paměti, že dívky, jejichž nehty nejsou přirozeně úplně a silné, by neměly používat průhledné nálepky

Jaké nástroje a materiály jsou potřebné pro práci

že hřebíky již byly zpracovány a byl na ně nanesen průhledný podklad nebo gelový lesk , budou pro lepení nálepek přímo zapotřebí následující nástroje:

 • nůžky;
 • sklenici vody;
 • pinzeta;
 • bavlněné pupeny.

Po přípravě všech potřebných nástrojů a sady oblíbených položek pro lepení jezdců můžete začít lepit.

Jak nalepit nálepku na gelový lak

Než začnete lepit, připravte si nehty.Důkladně očistěte nehtovou desku od starého laku, okraje zasuňte pilníkem na nehty tak, aby nehty vypadaly elegantně a krásně. Před nanesením laku se nehet důkladně odmastí vatovým tamponem namočeným v alkoholu.

Manikúra krok za krokem s jezdci na nehty.

Nejprve se na nehty nanesou dvě vrstvy gelového laku.Musí dobře vyschnout a nemá žádné nedostatky.

Je snadné přilepit jezdec na takový povrch podle níže uvedených pokynů:

 • před odstraněním nálepky ze substrátu musí být připevněn k hřebíku a odříznut nůžkami.navícposuvné části;
 • vezměte nálepku s pinzetou a ponořte ji do sklenice s vodou na 30 sekund;
 • jemně přeneste navlhčenou nálepku na povrch nehtu;
 • Opatrně vyhlaďte vatovým tamponem, aby nedošlo k nepravidelnostem, bublinám.

Po provedení všech těchto postupů, ujistěte se, že nálepka je zcela rovná, se nanese fixační vrstva.

Jak přilepit na běžný lak

Jezdce na nehty, jejichž design v této technice vypadá nejjednodušší, se téměř stejným způsobem použijí na metodu použitou v tomto případě.když je základem gelový lak.Kromě toho, že se běžný lak nanáší na nehty ve dvou vrstvách s předpokladem pro jeho důkladné zaschnutí.

Když je tato podmínka splněna, musí být provedeny následující kroky pro aplikaci nálepky na nehty:

 • pomocí pinzety, nálepka navlhčená vodou se umístí na nehtovou desku a umístí sena správném místě;
 • Povrch je důkladně vyhlazen vatovým tamponem.

Když nanesená vrstva na ní vyschne, použije se fixační lak.

Při stavbě

V této situaci neexistují žádné problémy s aplikací tohoto designu na nehty:

 1. Před lepením se roztažený povrch otírá tlakem.
 2. Na povrch hřebíku se nanáší nálepka zvlhčená ve vodě pinzetou.Je velmi důležité okamžitě nalepit na nehty nálepku, jako v tomtovarianta povlaku již nemůže být přemísťována.
 3. Po aplikaci je jezdec upevněn fixačním lakem.

Při nanášení gelu je nutné hřebíky sušit lampou a teprve poté nalepit nálepku.

Jak vytvořit souvislý povlak

Posuvníky pro hřebíky, jejichž konstrukce je taková, že se aplikují na celý povrch hřebíků, má některé rysy:

 • film pokrývá celý povrch hřebíku;
 • přiléhá pohodlně na hřebík a ornament se rozšiřuje na celou nehtovou desku.

Nepřetržitý film na hřebíku vydrží déle než ten, který zabírá pouze jeho část, vyrobený technikou aplikace.Po zaschnutí fólie se nanese fixační vrstva.

Jak plynule stříhat jezdec na hřebíku

Jezdce jsou vyráběny standardním způsobem, nemusí se přizpůsobit velikosti nehtových desek, , takže je třeba je řezat, vyrábětto není obtížné dvěma způsoby:

 • je vyříznuta šablona z tenkého papíru, který se aplikuje na hřebík, a poté se v souladu s těmito šablonami vyřízne také jezdec;
 • se nejprve odřízne z nálepky na oku tak, aby odpovídala velikosti hřebíku, a poté, co se přilepí na hřeb, se odřízne přebytečný film.
 • Problém ořezávání přebytku není tak komplikovaný, jak se zdá.Hlavní věcí je předem vybrat samolepku pro velikost hřebíku, abyste nemuseli řezat příliš mnoho.

  Jak používat metalizovanéposuvníky

  Tento typ nálepky se liší od obvyklých v tom, že má kovový lesk, to znamená, že film je vytvořen, aby vytvořil právě takový efekt. Jsou přilepeny jak k podkladu pod lakovým gelem, tak k obvyklému podkladu, stejně jako k jiným jezdcům typu vody.

  Vypadají velmi pěkně, po dlouhou dobu drží nehty a v případě potřeby se snadno čistí.

  Postup pro umístění takových nálepek je následující:

  • vezmeme vhodnou desku pinzetou a spustíme ji do vody;
  • jemně naneste na povrch nehtu;
  • vyhlazujeme vatovým tamponem tak, aby neexistovaly žádné vrásky ani bubliny.

  Existují i ​​jiné způsoby, jak dát metalickému lesku povrch nehtu, ale ten, který je nabízen pomocí posuvníku, je nejúspěšnější a nejpohodlnější.

  Jak pracovat s posuvníky 3d

  Posuvníky pro nehty, jejichž konstrukce může být nejrůznější, zahrnují také nejnovější vývoj - 3D nálepky.Efekt objemu je vytvořen díky skutečnosti, že čáry, vzory obrazu obrázku jsou vytvořeny tak, že tvoří vizuální jev objemu obrazu.Na nehtech to vypadá zvlášť neobvykle.

  Tento štítek s aqua pokrývá celý hřebík. Z mnoha sad posuvníků, které se prodávají v kosmetických obchodech, si musíte vybrat ty, které zaručují 3D efekt.Skluzavka je vložena stejně jako zbytek tohoto typu aqua nálepky.

  Po zaschnutí nálepky vyleštěte gelna celý povrch hřebíku se aplikuje bodová ozdoba, která v kombinaci s již existujícím výkresem na posuvníku vytvoří potřebný tvar ve 3D.

  Odborná doporučení

  Specialisté na manikúru vždy, pokud jde o konkrétní techniku ​​ošetření nehtů, radím vám, abyste je nejprve kontaktovali, ukázali si nehty a pomohli určit strategii péče o nehty..

  Když profesionálové učinili tento nezbytný krok, nabízejí několik tipů pro péči o nehty s takovou manikúrou:

  • připravit povrch nehtů pro lepení předem;
  • připraví všechny potřebné nástroje;
  • přilepte jezdec pouze na čistý povrch;
  • je lepší předem si na nehty nalepit nálepku, nařezat ji na šablonu tak, aby dokonale seděla na nehtové desce;
  • je třeba mít na paměti, že tento druh manikúry vyžaduje hodně času;
  • Pokud nálepka nelhala nerovnoměrně, nemůžete ji pohnout, je lepší ji nechat takovou, jaká je, a odstranit nedostatky pomocí jiných dekorativních prvků nebo opakovat veškerou práci;
  • poté, co jsou všechny nálepky umístěny na nehty po dobu 30 minut, neměli byste si namočit ruce.

  S ohledem na tyto tipy si můžete sami vyrobit nádhernou ozdobu nehtů bez pomoci odborníků.

  Kolik výsuvné konstrukce trvá

  ​​

  Tato otázka vzrušuje každou dívku, která se rozhodla uchýlit se k takové manikuře.Stejně jako u jakékoli jiné možnosti vždy chcete znát data, po kterýchk nápravě situace a prodloužení jejich platnosti je třeba podniknout některé rozhodné kroky.

  Jezdce zůstávají na povrchu nehtů po následující období:

  • na běžném laku po dobu jednoho týdne;
  • na gelovém laku po dobu tří týdnů.

  Aby se prodloužila životnost jezdců, musí se v obou případech přísně dodržovat technologie jejich lepení a v takové manikuře musí být dodržována pravidla péče o nehty.

  Proč jezdci odlupují

  Existují situace, kdy slepené jezdce nevydrží období, ve kterém by měly být drženy na nehtech.

  Desky začínají odlupovat, a to se děje dříve, než se plánovalo, důvody tohoto jevu mohou být následující:

  • je základna aplikována nesprávně a není vysušenapodle potřeby;
  • vadné nálepky;
  • jezdce vkládané v rozporu s technologií;
  • nebyl aplikován žádný vrchní lak.

  A další možností, ve které se nálepka začíná příliš rychle odlupovat, je to, že sama není dostatečně vysušena a na mokrou nálepku je nanesena fixační vrstva, což vede kk odlupování jezdce během 1 - 2 dnů.

  Společnosti vyrábějící jezdce - které si vybrat

  V současné době mnoho společností vyrábí jezdce, ale mezi nimi jsou společnosti, které dělají nejatraktivnější, trendy a technologicky vyspělé nálepky.

  Mohou být navrženy tyto možnosti:

  • Nataliya Korsa , společnost vyrábí samolepky od roku 2013, od té doby společnost vyvinula vlastní konstrukční řadu jezdců, která vám umožní vybrat nejoptimálnější variantu z navrhované řady;
  • Sally hansen , tyto samolepky vytvářejí efekt skutečné kvality salonu, ačkoli se samy drží samy o sobě, aniž by se uchylovaly k profesionálům, navíc byly nedávno představeny lakovací samolepky v řadě, která vám umožní vytvořit hladký povrch bez předběžné základny.vrstva;
  • Nálepky Amyna silikonovém podkladu, které vytvářejí poměrně spolehlivý povlak, který nepodléhá rychlému znehodnocení, který, pokud existuje celá řada vzorů, vytváří stabilní populární pověst pro tyto jezdce;
  • Faberlicské nálepkyjsou známé tím, že tenká krajka se aktivně používá v průsvitných filmech, když přilepená na hřebík vypadá jako ozdoba na bílém nebo průhledném pozadí jen skvěle;
  • nálepky od příslušenstvínabízejí velký výběr uměleckých výtisků různých předmětů, kromě toho jsou filmy samy o sobě tak stabilní, že bez jejich odstranění můžete nádobí bezpečně umýt saponátem, aniž byste se museli starat o jejich bezpečnost;
  • nehtové fóliejsou kovové nálepky na bázi fólie, jsou velmi snadno aplikovatelné a vypadají velmi působivě na jakýchkoli nehtech, krátkých i dlouhých.

  V každém případě volba možnosti, které samolepky se aplikují na nehtyrozhodněte se, jakou funkčnost budou mít,na tom budou záviset možnosti zobrazení na povrchu nehtů, a mohou to být následující:

  • je každodenní volbou, když potřebujete jít do práce nebo studovat, ale zároveň se cítí úplně v trendu, v takových případech je vhodná bunda ve tvaru proužku na konci červeného hřebíku s ozdobou ve formě čínského znaku, takové nálepky lze nalézt;
  • na podzim jsou relevantní teplé barvy: vínová, hnědá, béžová, samolepky samy ve formě prolamovaných listů, které lze použít k ozdobení 1 až 2 hřebíků, jiné mohou být vyrobeny pouze z jedné barvy, dobrým řešením je nálepka se vzorem javorového listu;
  • v létě jsou vybírány světlé barvy, jako je modrá, zelená, růžová, přičemž priorita je dána mořským tématem z výkresů: ryby, mušle;
  • pro párty je nejlepší zvolit samolepky s černým designem, například kresbu panteru, nebo použít zrcadlový film;
  • krajky, prolamované ornamenty a bílá barva základny - to vše je doplněk svatební manikúry s použitím jezdců

  Konstrukce jezdců pro nehty může být velmi rozmanitá.A z mnoha možností je vždy snadné vybrat, co vyhovuje odlišné situaci, ročním období a životním událostem.

  Užitečná videa o práci s posuvníky nehtů

  Manikúra s posuvníkem:

  3D posuvníky: