Posílení vlasových tonik, odstranění žloutnutí.Ceny, recenze, jak používat

Vlasové tonikum je moderní produkt na barvení vlasů, připravený k použití.To zředit nebo ne, vše záleží na výrobci.Při výrobě tohoto vlasového produktu se používají hlavně přírodní barviva, díky kterým barvení neovlivňuje zdraví vlasů.

V současné době výrobci nabízejí široký výběr tonik, včetně zpevnění, které vlasy nejen navrátí bohatou barvu, ale také je zesílí, učiní je odolnějšími pod vlivem agresivního vnějšího prostředí.

Indikace pro použití

Tonikum proPosílení vlasů je olejová kompozice, která jemně chrání před vysycháním během barvení.V běžných barvách na vlasy je přítomen amoniak, který vlasy nezkazí, ale má nepříjemný zápach, ale díky tomu zbývá zbarvení po dlouhou dobu.

Dnes najdete toniky, které jsou rozděleny do několika skupin:

 • odstínový šampon- účinek barvení je pozorován u 2týdny
 • Tónový šampon Easybarvení- přetrvávání účinku trvá 4 týdny;
 • balzám na hluboké akce- účinek trvá až 2 měsíce.

Tonika má mnoho výhod:

 • nepoškozuje vlasy;
 • dále vyživuje a zvlhčuje vlasy;
 • povoleno ženám i během porodu dítěte;
 • snadné použití;
 • přijatelná cena;
 • široká paleta.

Hlavní výhodou zpevňujícího činidla je, že na rozdíl od masek a balzámů nemá mastné vlasy.Posílení vlasové toniky ovlivňuje probuzení vlasových folikulů a to vše díky správně vybraným složkám, které tvoří její složení.Díky tomu stimuluje nejen růst, ale také má obecný posilující účinek.

Proto se doporučuje, aby byl dokonce použit profylakticky proti vypadávání vlasů.Chcete-li však dosáhnout maximálních výsledků, musíte bezpodmínečně dodržovat pokyny a doporučení výrobce.Tyto nástroje se používají hlavně v kurzech.

Tonikum by mělo být použito v těchto případech:

 • , pokud vlasy vypadají bez života a jsou výrazně tenčí;
 • , pokud vlasy neustále vypadávají;

  Ke ztrátě vlasů by mělo být použito posilovací tonikum.

 • , pokud je třeba po obarvení naléhavě obnovit strukturu vlasů;
 • pokud často musíte používat stylingové výrobky, jako jsou pěny, laky, nebo pokud používáte fén;
 • prevencezesílení vlasů.

Existuje několik druhů tónování, z nichž všechny jsou uvedeny v následující tabulce:

Typ tónování Vlastnosti
Jemný Pro něj jsou vytvořeny speciální šampony, které se nazývají šampony.Pomáhají dávat stín vlasů, vyrovnat stín a odstranit žloutnutí.
Světlo Tato skupina produktů je ve formě pěn, gelů a pěn.Barva po jejich použití vydrží mnohem déle a ukáže se sytější.Široká paleta odstínů.
Intenzivní Jedná se o speciální tonika a barvy, které neobsahují amoniak.Tento typ tónování vám umožňuje zcela změnit odstín vlasů.

Účinek všech tonik na trh je jeden.Přestože složení může být velmi odlišné.Složení tonika nezbytně zahrnuje antioxidant, díky kterému produkt dokonale chrání před agresivními faktory, například nepříznivou ekologií.Po prvních aplikacích dostanou žárovky část stimulace a vlasy začnou méně vypadávat.

Top 10 toniků

Zpevňující vlasové tonikum je hotový lék na barvení a výživu vlasů.Jeho složení je dokonale vyvážené, ale stále existuje řada kontraindikací pro jeho použití: alergie na složky přípravku, otevřené rány na hlavě.Pokud neexistují kontraindikace, můžete si vybrat jeden z nejlepších nástrojů.

Loreal Paris Colorista Washout

Tento lék je slavnýCelý svět je společnost, která se specializuje na výrobu jedinečných výrobků pro péči o vlasy.Tónované balzámy od tohoto výrobce překvapí rozsáhlou paletou odstínů, takže ženy mohou snadno experimentovat s jejich vzhledem, zatímco tím vlasy netrpí, ale naopak se zlepší jejich struktura a růst.

Jedna zkumavka s tonikem o objemu 80 ml stačí k barvení dlouhých vlasů a krátké lze natáhnout i dvakrát.Naneste produkt na suché, čisté vlasy, nechte působit čtvrt hodiny, jednoduše omyjte vodou bez použití šamponu.Složení není parabeny.Po desátém praní vlasů barva postupně vymývá a barva zcela zmizí.Cena jedné láhve je do 400 rublů.

Estelle „Yaton“

Tento produkt se objevil na trhu až v letošním roce, ale již se mu podařilo získat řadu pozitivních recenzí od vděčných zákazníků.Hlavní věc, kterou si pamatujte, je, že tato společnost má podobné prostředky „Yaton“ a „YaCvet“.Poslední - už to není tonikum, ale přetrvávající krémová barva na vlasy.

Díky balzamu „YATON“, obarveným vlasům, které po opakovaném omývání vlasů znovu ztratily lesk a ztratily lesk, se pigment přírodních kadeří zesiluje.Tonikum by mělo být aplikováno na mokré vlasy umyté šamponem, rozloženo po celé délce hřebenem, vydrženo asi 10 minut a opláchnuto vodou bez použití šamponu.

Tato tonikum má řadu výhod: ihned po použití je barva nasycená, lehká asnadné použití, obrovská paleta přírodních odstínů, účinek silných vlasů.Tonikum nejen obnovuje barvu, ale také strukturu vlasů, což je činí silnějšími a zdravějšími.Za 1 láhev budete muset zaplatit 100 rublů.Dlouhé vlasy budou vyžadovat alespoň 2 zkumavky.

Estelle "Love Ton"

Estelle nabízí široký výběr přetrvávajících barev na vlasy, které bezpečně a rychle obnovují ztracenou barvu vlasů.Mezi produkty této společnosti patří také balzámy na odstíny, například série Love Ton, která neobsahuje látky škodlivé pro vlasy, jako je amoniak a peroxid.

Pouze látky, které jsou pro vlasy přirozené a zdravé, díky kterým je možné obnovit lesk, chrání vlasy před negativními účinky na životní prostředí a vyživují je užitečnými složkami, čímž se aktivuje růst.

Tonikum jemně a pečlivě obarví vlasy, takže je lesklé.Produkt má také kondicionační účinek.

Před použitím dobře protřepejte lahvičku a nasaďte si rukavice.Naneste na suché vlasy, předem umyté šamponem, nechte půl hodiny oplachovat vodou.Barevný balzám si můžete zakoupit v jakémkoli obchodě s chemickými výrobky pro domácnost za 100 rublů.

Lakme Ultra Clair

Tonika na vlasy byla vytvořena speciálně pro ženy se světlými tóny vlasů a má zpevňující účinek.Výrobce upozorňuje, že tento produkt je nejjemnější, snadno odstraňuje žloutnutí, dává přirozený lesk a čistotuodstín.Vitamín B5 se přidává do tonikum, díky kterému produkt nejen obnovuje strukturu vlasů, ale také je chrání před negativními faktory.

Prostředek obsahuje komplex aminokyselin rostlinného původu, díky kterému tonikum působí zevnitř.Produkt musíte aplikovat na mokré vlasy, udržovat po dobu 10 minut a poté opláchnout.Tonikum je snadno a rovnoměrně rozloženo po celé délce, takže vlasy jsou měkké.Cena jedné láhve je 800 rublů.

Tonic

Toto je nejlepší tonikum na vlasy, které nejen jemně barví vlasy, ale také spolehlivě chrání před negativními vlivy na životní prostředí.Výrobce doporučuje používat jeho vlasové balzámy, které se staly bez života, vypadnout.V kompozici dominují zejména přírodní složky, které příznivě ovlivňují zdraví vlasů.

Existuje jen málo chemikálií, ale jejich negativní účinky jsou minimalizovány.Složení zahrnuje včelí vosk, který vytváří na vlasech neviditelný film, chránící před ultrafialovým zářením.Lněný olej dokonale vyživuje a hydratuje, vitaminový komplex aktivuje růst.

Paleta tonik je rozsáhlá, každá žena si bude moci vybrat ideální tón pro sebe.

Naneste produkt na promyté mokré vlasy, ponechte je asi půl hodiny a opláchněte vodou.Odstín trvá asi 2 měsíce.Můžete si koupit tonikum za 150 rublů.

IRIDA MCLASSIC

Toto odstínové tonikum je prezentováno v široké paletě barev.Celkem nabízí výrobce 28 odstínů.Balzam jemně barví vlasy,dokonale zvládne šedivé vlasy, vyživuje vlasy a aktivuje jejich aktivní růst.Barva po zabarvení trvá 4 týdny.

Tonikum je vhodné pro ty, kteří naléhavě potřebují aktualizovat a vyrovnat barvu mezi skvrnami trvalým nátěrem.Po barvení vlasy opět přirozeně svítí, na nich je patrný mírný odstín. Tón však můžete změnit pouze o 2-3 odstíny.

Naneste přípravek na čisté vlasy, přidržte asi 10 minut a opláchněte vodou bez použití šamponu.V případě, že vlasy nezískaly požadovaný odstín, můžete znovu použít tonikum.Můžete si koupit šampon za 65 rublů.Každá krabička obsahuje 3 balení s tonikem 25 ml.

JOANNA MULTI EFFECT COLOR

Tento produkt polské společnosti pomáhá radikálně měnit barvu vlasů.Neobsahuje amoniak ani oxidační činidlo, ale všechny vlasy mohou být barveny v tmavě tmavé barvě.Intenzitu zbarvení lze regulovat, ale získání světlého stínu nebude fungovat.

Výrobek se používá pouze na mokré vlasy, snadno se nanáší a distribuuje po celé délce, ponechá se 20 minut a poté se omyje vodou.Barva vydrží až 8 procedur mytí vlasů.Můžete si koupit odstínový šampon za 100 rublů.

Vella BLONDE RECHARGE

Tento produkt je vytvořen speciálně pro světlé vlasy.To bude možné radikálně změnit pomocí jeho pomoci, ale bude možné vrátit jas do již existujícího stínu, navíc díky jedinečnému složení vlasy začnou lépe růst, pokud pravidelněpoužít nástroj.Vyvážený komplex navíc pomáhá vyhladit prameny, usnadňuje česání a vrací přirozený lesk.

Díky vitaminu E jsou vlasy spolehlivě chráněny před negativními účinky ultrafialového záření.Výrobek se používá pouze na mokré vlasy, je snadno a rovnoměrně distribuován po celé délce.Přidržte, dokud se opláchne vodou asi 5 minut.Za láhev o objemu 200 ml budete muset zaplatit 1000 rublů.

Lador Anti-Yellow Shampoo

Toto tonikum je vhodné pro všechny typy vlasů.Je založen na nejsilnějším modrém pigmentu, který dokonale odstraňuje žlutost, měděný odstín a šedé vlasy.Po aplikaci se vlasy přirozeně lesknou a získají stříbrný tón.Díky jedinečnému složení produktu jsou vlasy poslušné a měkké na dotek.Rovněž byl přípravek speciálně doplněn o takové látky, aby nedošlo ke ztrátě jasu.

Proteiny pšenice, sóji a kukuřice obnovují strukturu vlasů a aktivují jejich rychlý růst.Tonická spotřeba je ekonomická, stačí několik měsíců.

Produkt se nanáší na již umyté vlasy vysušené ručníkem.Vydržte asi čtvrt hodiny a poté důkladně opláchněte vodou.Opatrnost může zanechat stopy na oděvu.Korejský produkt se silnými složkami pro hluboké proniknutí do vlasů stojí 1 100 rublů.

Studio Professional

Tento produkt byl vytvořen pomocí inovativní technologie, díky níž bylo možné získat nejúčinnější recepturu s komplexem přírodních olejů v kompozici.Výrobce kombinoval modré a fialové odstíny tak, aby dokonale vyrovnal barvu a odstranil žlutost.Tento profesionální produkt je speciálně vytvořen pro zachování studeného stínu vlasů doma.

Po aplikaci jsou vlasy zvlhčeny, zjemňují, usnadňují česání a z vlasů se odstraní statika.A co je nejdůležitější, při pravidelném používání je patrný aktivní růst vlasů, vlasový folikul je posílen, protože v kompozici je obsažen olej z lopuchu obohacený o vitaminový komplex.Nástroj výrazně zvyšuje optický projev zvýraznění.

Naneste produkt na mokré vlasy, předem omyté šamponem, přidržte asi čtvrt hodiny a opláchněte.Při aplikaci na silně poškozené vlasy jsou prameny předem ošetřeny balzamem. Můžete si koupit italský produkt, který drží pigment a odstraňuje žloutnutí za 370 rublů.

Zpevňující tonikum je jedinečný vlasový produkt, který účinně bojuje proti žloutnutí, pomáhá obnovit život a lesk vlasů.Při výběru nástroje se musíte určitě zaměřit na barvu vlasů, zvolit přesný tón, který v ideálním případě vyřeší úkoly, které jsou pro něj stanoveny.Výrobci nabízejí paletu určenou pouze pro blondýnky nebo brunetky.

Návrh článku:Ilchenko Oksana

Video o zpevňujících tonikách vlasů

Zpevňující toner pro růst vlasů pomocíRosemary Weleda: