Podpaží algel.Návod k použití, cena, analogy, recenze

Algel je antiperspirantem pro podpaží, jejichž aktivní složky jsou amonné soli.Kompozice také obsahuje látky s antiseptickými a protizánětlivými vlastnostmi.Vzhledem k přezkumům produktů a různorodému složení by mělo být při jeho používání opatrné vůči těm, kteří jsou náchylní k alergiím.

Formy uvolňování a složení léčiva

Algelvyrobeno a vyrobeno společností Pharmtek Green Dubrava CJSC.Má jedinečnou podobu: na trhu žádné takové drogy neexistují.

Vydává se ve třech formách:

 • Antiperspirant pro míč.
 • Deodorační maximum.
 • Gel na chodidla.

Objem kapacity produktu je obvykle 50 ml.Výjimkou může být gel na nohy, který se prodává ve velkých i menších obalech (20 ml nebo 75 ml).

Droga je založena na amonných solích a obsahuje hodně vody.Není v něm žádný alkohol,což výrazně snižuje riziko podráždění, takže nástroj lze doporučit lidem, kteří mají citlivou pokožku.Přesný obsah solí kovů na obalu není uveden.Doporučené dávkování je 15%.

Gel v podpaží se vyznačuje obsahem látek s hydratačními a antiseptickými vlastnostmi a nepřítomností syntetických barviv.Někteří kupující o něm mluví jako o hypoalergenní drogě, ale ve skutečnosti tomu tak není.

Alergické reakce mohou způsobit antibakteriální látky a některé pomocné složky léčiva.

Obsahuje:

Složení krému Algel je vhodné pro podpaží

Tento produkt není bez různých konzervačních látek, které prodlužují životnostskladovatelnost, stabilizátory a emulgátory.

Farmakologické vlastnosti

Při správném použití Algel neinterferuje s fungováním potících žláz, naopak je schopen jej normalizovat.Tekutina produkovaná tělem, která neprošla kanály blokovanými antiperspirantem, je rovnoměrně rozptýlena po oblastech kůže, které nemají příliš výraznou tendenci k potu.

V důsledku toho zůstává oblast kůže po Algelu suchá, ale v jiných oblastech nedochází k intenzivnímu pocení.Výhodou Algelu oproti jiným antiperspirantům je, že působí pouze na povrch kůže, aniž by pronikl do těla.Je vhodný pro dlouhodobé použití.

Farmakodynamika a farmakokinetika

Algel působí následovně: jakmile se látka objeví na kůži, začíná interakce jejích solí hliníku s proteiny.Výsledkem je vznik tzv. Komplexů kov-protein.Ucpávají potové kanály. Většina antiperspirantů působí na podobném principu, avšak podle výrobců jsou výsledné komplexy protein-kov, které ucpávají kanály, nerozpustné, a proto nepronikají do krevního řečiště.Jsou v kanálech několik dní, dokud nejsou odstraněny, když se kůže loupe.

Indikace pro použití

Algel se používá:

 • pro potlačení účinků hyperhidrózy v případech, kdy je použití konvenčníchantiperspirant nepomáhá;
 • jako osobní hygiena v aktivním tréninku;
 • s vysokým pocením v horkém počasí;
 • ti, kteří mají sklon k silnému pocení nervózním napětím.

Kontraindikace

Arpitový gel, jehož uživatelské recenze jsou většinou pozitivní, má jeden z hlavních rozdílů - nemá prakticky žádné kontraindikace.Lék se nedoporučuje pouze těm, kteří jsou alergičtí na některou z jeho podstatných látek.Protože existuje mnoho složek, kontraindikace se týkají značného počtu lidí.

Před použitím se ujistěte, že nedochází k alergii na žádnou z látek obsažených ve složení výrobku.Pokud jde o těhotné ženy a kojící matky, mohou tento nástroj použít za předpokladu, že na žádnou ze složek není alergie.

Algel by neměly používat ani osoby, které mají kožní problémy, například sklon k podráždění a přítomnost mikrotraum.

Nenechte si ujítnejoblíbenější článek v rubrice:Laserové odstranění chloupků na obličeji a těle - jak se provádí, účinnost, fotografie před a po kontraindikacích.

Z jakého věku může být droga užívána

Může být používána muži, ženami a dětmi.Hlavní věcí je zajistit, aby dítě nebylo před použitím alergické na látky, které tvoří produkt.

Návod k použití, dávkování léčiva

Řasy pro podpaží (přezkumy naznačují, že je třeba přísně dodržovat pravidla stanovená v pokynech), se musí používat v souladu s příručkou, pouze totoV tomto případě bude léčivo účinné a nebude zdraví škodlivé.

Je třeba mít na paměti následující:

 • Po večerní sprše nebo koupeli je třeba pokožku vysušit.Před aplikací by měl být nejen čistý, ale také suchý.V noci mazové žlázy nefungují příliš aktivně, takže antiperspirant lépe plní svou hlavní funkci.
 • Neaplikujte jej na mokrou pokožku, protože jinak voda přispěje k destrukci výsledných molekul kovových proteinů.To nebude mít požadovaný účinek a může způsobit podráždění, pálení a další nepříjemné jevy.K urychlení sušení můžete použít vysoušeč vlasů.
 • Dávkovač by měl být prováděn na kůži a rovnoměrně dávkovat produkt.Při aplikaci produktu je důležité si uvědomit, že velké plochy pokožky nelze ošetřit.Pokud toto pravidlo nebude dodrženo, bude okamžitě zablokováno velké množství potních žláz.Je to negativníovlivňují přirozenou termoregulaci těla.
 • Po nanesení produktu je třeba chvíli počkat, až se absorbuje.Dokud produkt nezaschne, nemůžete se dotknout pokožky.Zasychání obvykle trvá méně než 5 minut.
 • Když je pokožka zcela suchá, můžete si dát pyžamo a jít spát.
 • Je třeba vyloučit kontakt s vodou.Po dobu 4 hodin je nemožné zvlhčit ty oblasti kůže, které byly ošetřeny Algelem.
 • Ráno si můžete dát normální sprchu.Antiperspirant se snadno omyje mýdlem.Po zákroku otřete ručníkem.

Pokud se po první aplikaci účinek nedosáhl a přetrvává vysoké pocení, je nutné provést postup znovu následující den.Když droga začne působit, nemůžete ji používat denně.Opakujte tento postup 1krát za 3-5 dní.Doba použití je neomezená.

Lékaři doporučují aplikovat Algel večer před spaním.V tomto případě bude jeho akce účinnější a užitečnější.Pokud se antiperspirant používá během dne, musíte počkat, až se látka úplně absorbuje.Pak můžete nosit ležérní oblečení a pokračovat ve svém normálním rytmu života.

Nežádoucí účinky

Gel v podpaží, jehož recenze jsou většinou pozitivní, při správném použití a dodržování kontraindikací, nemá žádné vedlejší účinky.Pokud však byl gel aplikován na podrážděnou pokožku, může to po nějaké doběObjeví se svědění.

Pokud existují kožní onemocnění, mohou se vyskytnout vedlejší účinky Algelu při zarudnutí a různém podráždění: jsou možné vyrážky.V takovém případě by mělo být používání přípravku Algel přerušeno.

Předávkování

Nadměrné užívání léku může vést k narušení přirozené termoregulace těla.Algel by měl být aplikován nejprve na malé oblasti kůže.

Zvláštní pokyny

Je důležité si uvědomit: Algel není jednoduchý deodorant, ale lékařský a kosmetický přípravek.

Je třeba vzít v úvahu následující rysy:

 • Nesmí se aplikovat na kůži po podráždění a traumatu a na oblasti, kde byly vlasy nedávno oholeny.Po tomto postupu by mělo uplynout nejméně 48 hodin;
 • , je-li Algel aplikován na podpaží, musí být dodržena četnost několika dnů.Doporučuje se ošetřovat tyto oblasti kůže tímto produktem ne více než dvakrát týdně.Pokud je nutné zabránit nadměrnému pocení na dlaních a nohou, můžete Algel používat častěji;
 • Pokud se po aplikaci objeví pocit pálení, okamžitě opláchněte plochu ošetřenou přípravkem vodou.Opakované ošetření by mělo být následující den, zatímco musíte jednat opatrně;
 • během aplikace Algelu je nezbytné zajistit, aby se látka nedostala do očí;
 • droga by měla být skladována na místech, kde se děti nemohou dostat;
 • Algel je určen k aplikaci na podpaží, dlaněa nohy.Zpracování jiných oblastí se nedoporučuje.

Lékové interakce

Současně s Algelem lze použít i jiná dezodorační činidla.To však nemá smysl, pokud použití léku dává požadovaný účinek.Pokud se ukáže, že je neúčinná nebo způsobuje alergii, musíte ji úplně opustit a použít jiný lék.

Analogy

Algely pro podpaží, uživatelské recenze to potvrzují, mají analog - „Dry Drive“.Hlavní podobností je, že jeho účinnou látkou je chlorid hlinitý.Jejich objem se může lišit.

Rozlišují se tři z jejích odrůd:

 • „suché suché světlo“.Složení tohoto nástroje obsahuje 16% hlinité soli.
 • Dry Dry Sensitive.Obsahuje 24% chloridu hlinitého.
 • „Dry Dry Classic“.Tento lék sestává z téměř jedné třetiny hlinité soli.

Výrobce neuvádí, kolik chloridu hlinitého je obsaženo v Algelu, takže nebude možné srovnávat.

Skutečnost, že se v obou lécích používá stejná látka, však naznačuje, že účinky léků jsou totožné.
Na rozdíl od Algelu obsahuje suché suché antiperspirant místo vody místo alkoholu.Má antibakteriální účinek.Výjimkou je Dry

Dry Sensitive, který je založen na vodě.Také „Dry Dry“ se liší od Algelu v tom, že neobsahuje tolik dalších složek.

ZákladníRozdíl mezi těmito dvěma podobnými léky je také v tom, že Dry Drive je dražší, ale ekonomičtější.Například, pokud lze použít 1 balení Algelu s objemem 50 ml po dobu 4 měsíců, pak stejný objem Dry Dry postačuje po dobu přibližně 7 měsíců.Pokud jde o bezpečnost použití, je to stejné v „Dry Dry“ jako Algel.

Podmínky prodeje a skladování

Droga by měla být skladována na místech, kde se děti nemohou dostat.Optimální teplota vzduchu je asi 15 ° C. Na místě, kde je teplota pod + 5 ° C nebo nad + 25 ° C, se nedoporučuje produkt skladovat.Pokud jsou skladovací podmínky splněny, může být Algel použit po dobu 2 let od data výroby.Po otevření balení lze produkt skladovat 12 měsíců.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Ranní cvičení pro osoby starší 40 let, 50. Cvičení gymnastiky na hubnutí, videonávody.

Cena v lékárnách v Moskvě, Petrohradu, krajích​​

V lékárnách obou ruských hlavních měst lze Algel zakoupit za cenu o něco více než 300 rublů.Nákup balení 20 ml pro obyvatele Ruska stojí asi 150 rublů.Pokud si koupíte Algel na nohy s objemem 75 ml, budete muset za tento lék zaplatit asi 310 rublů.Lék má oproti jiným antiperspirantům mnoho výhod.

Tento lék:

 • je bezpečný;
 • nezpůsobuje podráždění;
 • nepronikne do krve (za předpokladu, že je použita správně);
 • ekonomicky: jedno balení může trvat šest měsíců.Navzdory skutečnosti, že její cena je ve srovnání s jinými antiperspiranty nízká, zejména s těmi, které jsou aktivně inzerovány, nízká;
 • má účinný účinek, který trvá několik dní.

Prostředky Algel pro podpaží nejsou hypoalergenní, takže před nákupem byste si měli prostudovat spotřebitelské recenze a pokyny s uvedením kontraindikací.

Návrh:Mila Friedan

Video o Algelu

Algel nebo Rexon.Což je lepší:

Složky) Popis
Cyklopentasiloxan Jedná se o syntetický silikon.Jeho hlavními charakteristickými znaky jsou viskozita a snížená těkavost.Přidejte do kompozice tak, aby se léčivo mohlo distribuovat na kůži bez vytvoření lepivého filmu.Složka neinteraguje s jinými látkami ve složení
Dimethiconol Látka je silikonový polymer.Jeho hlavní pozitivní vlastností je schopnost odpuzovat vodu.Vytváří ochrannou bariéru, kterou molekuly H2O neprochází.Další látky, zejména kyslík, překonávají tuto bariéru
Glycerin Jeho úkolem je zvlhčit pokožku
fenoxyethanol Působí jako dezinfekční prostředek
Citronový extrakt Působí jakoantiseptický, deodorační a tanin
Bisabolol Má protizánětlivý účinek a má antibakteriální vlastnosti
Extrakt ze zeleného čaje Hodnotí se pro své opalovací vlastnosti
Heřmánkový extrakt Pomáhá zmírňovat podráždění
MentolMá uklidňující a osvěžující účinek