Plazmová zvedací tvář.Co to je, recenze, jak se to provádí, fáze, fotografie před, po

Plazma zvedající obličej - co to je, zajímá ty dívky a ženy, které nejsou spokojeny s kondicí jejich kůže.Změny související s věkem, přítomnost jizev zbavují sebevědomí a vyžadují kosmetický zásah.

Plazmová zvedací plocha - co je to?

Plazmové zvedání obličeje je kosmetický postup, který je léčebnou a omlazující injekční metodou pro subkutánní injekci vlastní krevní plazmy obohacené krevními destičkami do oblastí kůže, které vyžadují omlazení.

V postsovětském prostoru se tato metoda objevila v roce 1975 díky zlepšení plazmoliferace obličeje.Co je to, stadia, fotografie před a po, recenze lékařů, kontraindikace amerického analogového postupu autohemoterapie -injekce žilní krve do svalů vědci Akhmerovem a Zarudijem.

V té době se používal jako pooperační rehabilitace kůže, později se však rozšířil a začal být úspěšný v kosmetologii.

Jak plazmolifting funguje v kosmetologii

Odborníci říkají svým klientům, že plazmoliferuje jejich obličeje trpící:

 • jizvy,
 • akné,
 • obličejové vrásky,
 • poškozený epitel po loupání.

Tento postup pracuje na hlubších vrstvách kůže, zlepšuje krevní oběh, metabolismus a normalizuje fungování mazových žláz.Díky přijaté hydrataci a výživě se epitel vyhladí, čímž se ztuhne ovál obličeje.

Plazmová zvedací tvář - před a po fotografiích

Plazmová zvedací tvář - co to je na ilustracích odběru krve,před zavedením plazmy
Zvedání plazmy před a po

Jaké je použití plazmového zvedání

Poté, co se uchýlili k postupu zvedání plazmy v obličeji a po zjištění, co to je, můžete zapomenout na neatraktivní kůži, protože tato metoda má mnoho výhod:

 1. Posílení procesů opravy tkáně.
 2. Obnovení textury kůže.
 3. Nasycení kůže kyslíkem.
 4. Přirozenost postupu, absence vedlejších účinků.
 5. Vyrovnání pleti.
 6. Zlepšení odolnosti kůže.
 7. Odstranění vyrážek na obličeji.
 8. Inhibice procesu stárnutí.

Indikace pro plazmolifting

Tento postup bude jednoznačně doporučen těm, kteří mají problémy, jako jsou:

 • poškozená kůže po laserovém nebo chemickém loupání,
 • hluboké vrásky na obličeji,
 • změněný obrys obličeje,
 • celulitida,
 • fotografování,
 • kožní změny související s věkem,
 • počáteční stadium kožní ptózy,
 • jizvy po akné,
 • ztráta objemu tváře.

Kontraindikace

Tento postup nebude moci použít každý.Omezení se vztahují na:

Srážení krve je hlavní kontraindikací
 • cukrovka,
 • onemocnění krve,
 • ]
 • užívání antikoagulancií,
 • těhotenství a laktace,
 • kožní choroby (sklerodermie, lupus erythematosus),
 • narušená imunita,
 • onkologie.

Plazmová terapie obličeje neníDoporučuje se také pro špatnou koagulaci krve, protože je to onemocnění, které může vést k závažným kosmetickým komplikacím.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Masáž obličeje podle systému japonského lékaře Asahi Zogana.

Jaký účinek je pozorován po plazmoliferaci: obličej, krk, dekolt

obličej

Co jetěžký make-up a jak jej používat, nemusíte se bát, protože postup plazmoliftingu obličeje je jistou zbraní v boji proti nedokonalostem kůže.Po zákroku vypadá tvář čistěji.

Kůže vyživuje, zvlhčuje,získává rovnoměrnější barvu a vzhledem k vymizení mělkých vrásek a mimikry vypadá mnohem mladší.

Ovál tváře je zřetelně utažen,kvůli skutečnosti, že padlé tváře jsou na svém místě, čímž vyrovnávají pokožku pod bradou.

Obtěžující vaky pod očima, stejně jako převislé horní víčko, zmizí , čímž je vzhled výraznější.Zlepšuje se také struktura obličeje: je hedvábnější a sametově hebčí.

Pigmentace kůže je významně snížena , jsou odstraněny žilní struny a omlazovací účinek je výrazně zvýšen.

Krk

Krk nejprve začíná vykazovat známky stárnutí a upoutá oko.Pomocí této procedury se však vrásky vyhladí, pokožka získá elasticitu, čímž se zúží kontura obličeje,jasné a výrazné.

Výstřih

Vlastnictvím výstřihu, který ztrácí tvar a stává se méně přitažlivým, pomohou plazmové injekce také dosáhnout pozitivního výsledku.Hrudník bude vypadat více tónovaný, bude lepší udržet si tvar a pokožka vyhladí a získá rovnoměrnější tón.

Plazmové zvedání kůže na akné.Recenze

Plazmové lupení obličeje se také používá k léčbě problémové pokožky.Je důležité, aby se jednalo o stejný vynikající nástroj jako profesionální krémy a tablety, ale účinnější a přirozenější, jak to vidělo mnoho pacientů na kosmetických klinikách.

Na internetu najdete recenze od lidí, kteří tento problém porazili pomocí tohoto postupu.Neměli byste se však na to spoléhat jako na léčivou pilulku, která pomáhá absolutně všem a navždy.

Často díky plazmatické terapii vzhledem k charakteristikám těla nebude dosaženo požadovaného výsledku nebo vzdáleného návratu akné dříve, než se očekávalo.Přestože k tomu dochází jen zřídka, riziko stále přetrvává a musíte být na jakýkoli výsledek připraveni.

V jakém věku je lepší provádět plazmolifting

V závislosti na účelu postupu se může doporučený věk lišit od 18 do 65 let. Adolescenti se nejčastěji uchylují k této metodě léčby akné, ale mladí lidé ve věku 25–29 let mohou tuto metodu začít používat jako prevenci stárnutí kůže.

Po 30 letech je čas, kdy se nejčastěji objevujevrásky a ovál tváře padá. Stojí za zmínku, že plazmolifting neposkytne požadovaný výsledek již blíže 65–70 let.Je obtížné přesně stanovit doporučené číslo, protože kůže každého člověka je individuální a výsledek se může u lidí stejného věku výrazně lišit.

Jak se připravit před plazmoliftingem

Nezapomeňte, že injekce podané pod kůži obsahují jejich vlastní krev, takže je velmi důležité zajistit, aby byla kvalitní.Několik dní před zákrokem je zakázáno používat alkohol, mastná a slaná jídla.

Doporučuje se zvýšit příjem čisté vody a snížit fyzickou aktivitu.Vzhledem k tomu, že se tato technika provádí ráno, je lepší se vyhnout těžkým snídaní, jako jsou smažená vejce a klobásy.

Jaký je postup plazmoliferace obličeje a krku

Tato technika trvá přibližně hodinu a je snadno tolerovatelná.Je to následující:

 1. Několik dní před zákrokem bude proveden biochemický krevní test, aby se vyloučila možná přítomnost onemocnění.
 2. Kůže pacienta je zcela očištěna od nečistot a kosmetiky.
 3. Na ošetřený povrch se nanese anestetický krém /gel pokrytý filmem.
 4. Z žíly ve speciální zkumavce se odebere asi 20–40 ml krve.
 5. Zkumavka se vloží do lékařské odstředivky, pomocí níž se uvolní plazma bohatá na destičky.
 6. Lékař vstříkne do obličeje pacienta injekční stříkačkou obsahující tekutinu.
 7. Po ukončení postupu se pokožka otře speciálním roztokem a nanese se zklidňující gel.

Kolik postupů je zapotřebí k dosažení účinku

Jak již bylo zmíněno dříve, každý bude mít svou vlastní reakci na metodu v závislosti na organismu. V průměru se provádí 2-3 postupy, přičemž interval je 3–4 týdny. Pokud je pokožka mladá, účinek bude patrnější v raných stádiích a léčba změn souvisejících s věkem může vyžadovat více času a počet procedur.

​​

Jak často se provádí plazmolifting - kolik je dost

Během léčby kožních onemocnění může účinek trvat od několika měsíců do několika let:vše záležío míře nemoci, období remise a životním stylu.Při použití tohoto postupu v boji proti změnám souvisejícím s věkem bude výsledek trvat od šesti měsíců do dvou let.

Kolik stojí plasmolifting - cena

Ne každý si může dovolit plazmolifting obličeje, protože to samozřejmě není tak drahý postupjako plastická chirurgie, ale všestejně vyžaduje značné investice:

 • Osoba - 4,5 - 12 tisíc rublů.
 • Neck - 3 - 8 tisíc rublů.
 • Výstřih - 3,5 - 10 tisíc rublů.

Důrazně doporučujeme, abyste si vybrali dobrou kliniku s kvalifikovanými odborníky, protože výsledek bude záviset na kvalitě jejich práce.

S jakými postupy se plazmolifting používá a nejde

Pozitivní stránkou plazmoliftingu je to, že jde dobřes téměř všemi postupy, a někdy to může dokonce poskytnout efektivnější výsledek. Zvláštní pozornost by měla být věnována kombinovanému použití s:

Lék pro butolinoterapii
 • mesoterapie,
 • biorevitalizace,
 • vroubkování,
 • zvedání nitě,
 • butolinová terapie,
 • fotoplasmoterapie.

Na několik dní se doporučuje opustit kosmetiku, navštívit bazén a saunu a pokusit se také vyhnout slunci.

Plazmové zvedání obličeje doma

Navzdory skutečnosti, že plazmové zvedání obličeje není tak závažným zásahem, jako je například plastická chirurgie, lze jej provést.pouze na klinikách s naprosto sterilními podmínkami as pomocí odborníků, kteří absolvovali určitý výcvik.

Realizace této techniky doma je extrémně nebezpečná a má nepříjemné následky, jako je otrava krví nebo špatně poškozený vzhled.

Plazmové zvedací zařízení - kolik to stojí, kde koupit

Postup plazmového zvedání se provádí pomocí speciálního vybavení, včetně:

Odstředivka pro zkumavky
 • odstředivka (pro oddělování pěchů),
 • různé velikosti jehel,
 • zkumavky,
 • termostaty (pro ukládání přijatých materiálů).
 • Zařízení pro postup musí být certifikováno, musí produkovat nejméně 4 000 otáček /min.a zrychlení odstředivé síly by mělo býtasi 1100-1500 g.Je třeba věnovat pozornost regulátoru, jeho rychlost otáčení nesmí přesáhnout 100 ot /min. Mezi dobré značky patří:

 • EBA,
 • Armed,
 • CM-12.
 • Ceny se mohou lišit v závislosti na vlastnostech zařízení.Průměrná cena bude 15-30 tisíc rublů.

  Trubky pro plasmolifting: které jsou lepší

  Materiál pro zkumavky by měl být tepelně odolný a měl by obsahovat speciální gelové plnivo schopné zachovat přirozenou minerální rovnováhu a kvalitu krve při -90° C.

  Trubky by také měly být snadno použitelné, neměly by při nárazu unikat nebo praskat.

  Možné nežádoucí účinky a komplikace

  Přestože je technika považována za hypoalergenní, v některých případech se stále mohou vyskytnout negativní reakce: na kovjehly nebo na lék přidaný do krve.

  Při podstoupení postupu nekvalifikovaným odborníkem hrozí pacientovi riziko otravy krví.Některé nemoci se mohou zhoršovat až měsíc po plazmoliferaci.

  Stojí za zmínku, že okamžitě po zákroku se mohou objevit hlášení, zarudnutí a malé hematomy, ale nebojte se, protože kůže se po několika dnech vrátí do svého předchozího stavu.

  Péče o obličej po zákroku

  K dosažení trvalého výsledku se doporučuje dodržovat zdravý životní styl: správně jíst a minimalizovat špatné návyky, a pokud možno úplněvyloučit.

  Osoba nevyžaduje zvláštní péči, ale ve vzácných případech může kosmetolog předepsat hematomové masti a antialergenní léky.

  Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Vhodnost obličeje pro zvednutí obrysu obličeje, omlazení, svalového tónu.Hlavní třída od Eleny Karkukli

  Co nelze udělat po plazmoliferaci.

  Abyste se vyhnuli výskytu věkových skvrn, měli byste odmítnout navštívit solárium a koupel po dobu 3-4 dnů.Slunce může mít také negativní vliv na zbarvení kůže po plazmoliferaci.

  Stanovisko lékařů

  Odborníci zastávají neutrální názor, přičemž poznamenávají, že pro všechny přínosy této techniky má stále nedostatky, jako je nepohodlí při injekcích.a pravděpodobnost výskytu virů.Lékaři se také domnívají, že nejúčinnější a dlouhodobější plazmové zvedání bude kombinováno s jinými postupy.

  O postupu plazmoliftingu na obličeji - co je to, proč se provádí a zda je vhodný pro konkrétního pacienta, zjistíte u kosmetologa.Ze všech moderních technik je nejpřirozenější a nejbezpečnější. Pokud není nutný seriózní zásah, bude plazmolifting vynikajícím řešením.

  Videoklipy na téma plazmoliferace obličeje.Co to je a proč je to potřeba

  Plazmová zvedací tvář - co to je, pro a proti postupu:

  Co je plazmové zvedání: ]