Plazmová terapie - plazmoliferace kůže obličeje a krku, indikace, kontraindikace, fotografie, cena zákroku, recenze

Plazmová terapie je považována za nejlepší nástroj v boji proti stárnutí pokožky obličeje.Pomáhá vyrovnat se ztrátou pevnosti, pružnosti, přirozeného lesku, vráskám, obnovuje přirozený tón.Je důležité pochopit, co je tento postup.

Obsah
 1. Plazmová terapie (plazmolifting, PRP terapie) v kosmetologii - co to je
 2. )Španělská plazmová terapie Endoret
 3. Regenlabova plazmová terapie (PRP terapie) - švýcarská metodologie
 4. Plazmová terapie - pozitivní a negativnírecenze kosmetologů
 5. Plazmové zvedání obličeje a krku - účinek postupu, který poskytuje
 6. Indikace plazmového zvedání obličeje a krku ]
 7. Plazmové zvedání obličeje z akné
 8. Kontraindikace
 9. Harm plasmolifInga
 10. Plazmová zvedací plocha - negativní hodnocení zákazníků
 11. Co se stane po injekci
 12. Kolikobličejové procedury
 13. Jak často se provádí plazmolifting obličeje
 14. Jak se připravit na plazmolifting obličeje
 15. Doporučenílékaři
 16. Testy
 17. Plazmové zvedání kůže obličeje a krku - metodologie postupu
 18. Koliklifting plazmy obličeje: kurz, jeden postup - cena, cena
 19. lifting plazmy obličeje během těhotenství
 20. Možnéto negativní důsledky a vedlejší účinky
 21. Co nedělat po zákrokuplazmolifting
 22. Doporučení pro péči po ošetření
 23. Plazmové zvedání obličeje a krku - před a po fotky
 24. ) Videoklipy o plazmoliftingu
Plazmová terapie (plazmolifting, PRP terapie) v kosmetologii - co to je

Plazmová terapie jepostup, při kterém se krev odebírá z pacientovy žíly a vytváří plazmu bohatou na užitečné látky, které stimulují fungování kožních buněk.

Odborníci získají pomocí zkumavek směs, ve které existuje mnoho destiček, které obnovují tkáň.Připravená plazma se opatrně vstříkne jehlou do kůže obličeje, krku a také do dekoltu.

Při léčbě pomocí PRP je člověk omlazen bez chirurgického zákroku.Se zavedením plazmy se kožní buňky začnou rychle dělit.Díky tomu je zahájeno přirozené omlazení pleti.Tvář se stává krásnou, vrásky jsou vyhlazeny, kůže je napnutá.

Specialisté doporučují plazmovou terapii pro:

 • zvedání obrysu obličeje;
 • jak se zbavit skvrn a akné;
 • zmenšení hloubky velkých vrásek a odstranění malých vrásek;
 • urychlující hojení kůže po poškození způsobeném laserovým resurfacingem nebo loupáním.

Pro plazmovou terapii se používají různé typy zkumavek.

Technologie španělské plazmatické terapie Endoret (Endoret)

Plazmová terapie Endoret je endogenní (přírodní) regenerační technologie.Díky této technice se oddělujírůstové faktory jsou koncentrovány, jsou extrahovány proteiny v krvi.Právě tyto látky jsou odpovědné za přirozenou obnovu tkání.

Plazma s růstovými faktory podporuje omlazení pokožky obličeje, zvyšuje hustotu a pružnost pokožky a produkci kyseliny hyaluronové buňkami.

Výhody technologie španělské plazmatické terapie:

 • má vysokou klinickou účinnost procesů proti stárnutí;
 • nezpůsobuje zánět kůže, protože v ní nejsou žádné bílé krvinky;
 • získání kvalitního produktu pro postup proti stárnutí;
 • přijímání velkého množství plazmy k provedení omlazovacího postupu

Všechny komponenty, které jsou součástí soupravy Endoret, jsou vyrobeny z materiálů kompatibilních s plazmou.Proto při použití španělské plazmatické terapie nebude mít pacient žádné vedlejší účinky, včetně alergií.

Pro postup jsou vybíráni dobře vyškolení odborníci, protože práce se provádí na zvláštním vybavení s přísným dodržováním protokolů.Pokud omlazení obličeje nebude provedeno správně, mohou nastat neočekávané komplikace.

Účinnost technologie je klinicky prokázána a poskytuje okamžitý, ale trvalý výsledek.To také přitahuje zákazníky, že po zákroku, po 3-5 hodinách, neexistují žádné stopy vpíchnutí jehly.Kůže po plazmové terapii Endoret září a její tón je vyrovnán.Účinek postupu je kumulativní.

Poprvé dostprovést jeden postup za měsíc, a pak jít na kliniku udržet účinek 1-3 krát ročně.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kyselina hyaluronová v tabletách.Výhody, jak brát, recenze lékařů a účinnost.

Plazmová terapie Regenlab (PRP-terapie) - švýcarská metodologie

Plazmová terapie Regenlab podporuje omlazení na buněčné úrovni, zpřísnění, zlepšení kvality kůže jak na obličeji, tak naostatní části těla.Procedura obnovuje pružnost pokožky, zář, vyhlazuje vrásky, normalizuje mazové žlázy.

Plazma obsahuje všechny látky důležité pro lidské tělo: vitamíny, minerály, jakož i hormony, enzymy.Během vytváření léčivého léku proti stárnutí se do plazmy přidávají lidské krevní destičky.

Rozdíl mezi plazmovou terapií RegenLab ve dvojím působení: současné vyplnění vrásek autogelem s trombinem a stimulace tvorby kolagenu injekcí.

Léky jsou vytvářeny tímto způsobem:

 1. Berou pacientovi krev.
 2. Sérum se rozdělí na frakce a připraví se k použití nasyceného destičkami.
 3. Krev je poté zpracována pomocí odstředivky, která ji pomáhá přeměnit na gel.

Plazmová terapie může nejen omladit pokožku obličeje, ale také vyřešit problém vypadávání vlasů.V pouhých dvou ošetřeních se vlasy stanou silnými a lesklými.

Plazmová terapie - pozitivní a negativní hodnocení kosmetologů

Kosmetologové se domnívají, že plazmová terapie je vysoce účinná.Procedura může být provedena v kterémkoli věku se změnou stavu pokožky k horšímu.Procedura je bezpečná, lze ji kombinovat s laserovou terapií a peelingem.

Specialisté rovněž upozorňují na nevýhody plazmoliferace, které jsou některé vedlejší účinky, velký počet kontraindikací a vysoké náklady na postup.

Skupiny negativních hodnocení kosmetologů a pacientů:

 1. Provádění omlazení kůže za přítomnosti kontraindikací. Pokud se kontraindikace nezohlední, může být výsledek po zákroku nepředvídatelný.Odpovědnost za možné problémy nese lékař i pacient sám.Například, lékař může provádět proceduru ne podle pravidel a pacient sám může skrývat infekční onemocnění nebo užívat léky neslučitelné s plazmoliftingem.
 2. Plazmové zvedání může nepříznivě ovlivnit krásu pacienta, když se kosmetolog pokouší. Odborník v oboru má přesně aplikovat tekutinu intradermálně po určitých liniích obličeje.Pokud tato pravidla porušíte, mohou nastat potíže po provedení postupu.
 3. Očekávání od postupu nemusí být odůvodněná. Většina pacientů chce v krátké době pomocí plazmoliferace pevně napnout pokožku.Při silně klesající terapii pokožkou v plasmě to vždy nepomůže, protože v takové situaci je lepší provádět chirurgické zvedání.

Plazmová terapie má pozitivní i negativní hodnocení lékařů i samotných pacientů.Je nezbytné zvážit klady a zápory.Možná, že ke zlepšení stavu kůže by měla uchýlit k jiným metodám.

Plazmové zvedání kůže obličeje a krku je účinek postupu, který poskytuje

Plazmová terapie rychle regeneruje pokožku, podporuje hojení ran, zmizení akné.Jizvy na obličeji vyblednou a stanou se neviditelnými.

Procedura zlepšuje průtok krve, v důsledku čehož bledá pokožka obličeje získává zdravý vzhled, se začervenává.Pomáhá také vyhlazovat vrásky a napíná ochablou pokožku na obličeji a dekolt.

Indikace pro plazmoliferaci obličeje a krku

S problematickou pokožkou obličeje se můžete uchýlit k plazmové terapii.Tento postup je předepsán pro:

 • blednutí ochablé kůže, která se stala méně pružnou a elastickou;
 • zhoršení pokožky obličeje v důsledku fotografování;
 • akné;
 • pigmentace a suchost kůže;
 • odchylka barvy kůže od původního přirozeného tónu;
 • stárnutí obličeje v důsledku stresových situací;
 • akné a jizvy po vyrážkách;
 • tvorba vrásek, malé jizvy.

Plazolifting se často provádí také jako oprava poškozené kůže laserovým nebo chemickým peelingem.

Plazmové zvedání obličeje z akné

Plazmová terapie se často používá k odstranění akné na tváři.Plazma pacienta zavedená do obličeje odstraňuje vyrážky, pupínky, póry, vyhlazuje pokožku, omlazuje ji a nevede k alergiím.

Chcete-li se zbavit akné na obličeji, musíte v průměru udělat pouze čtyři injekce se zlomením v jednom týdnu.Kolik injekcí potřebuje pacient a délka léčby určuje pouze kosmetolog.

Kontraindikace

Navzdory pozitivním aspektům plazmatické terapie existují následující kontraindikace:

 • dětská výživa a výživajeho prsa;
 • infekční choroby v akutní fázi;
 • vývoj diabetes mellitus;
 • závažná onemocnění kůže;
 • alergie;
 • problémy srážení;
 • přítomnost onkologie;
 • věk 25 let;
 • problémy s imunitou.

Je-li na místě určení pro zákrok přítomen zánět kůže, nelze provést plazmovou terapii.Musíte počkat, dokud zánět nepřejde, a pak znovu kontaktovat specialistu.

Poškození plazmoliferace

Soudě podle recenzí se plazmolifting stal téměř všelékem na vrásky a ochablou pokožku.Specifičnost postupu však zajímá, jak škodlivé to může být.

Nevýhody postupu zahrnují riziko infekce virovou hepatitidou a rozvoj autoimunitních chorob, riziko alergických reakcí na lékařské materiály, antikoagulancia.

Má se za to, že postup plazmatické terapie může způsobit růstmaligní buňky, protože samotný postup stimuluje produkci kmenových buněk a jejich účinek na organismus není zcela objasněn.To, co rozhodně není doporučeno, je plzamoterapie, pokud má pacient špatnou dědičnost, pokud jde o rakovinné nádory.

Plazmové zvedání obličeje - negativní zákaznické recenze

Existují klienti, kteří nedoporučují plazmoterapii obličeje.Zejména si někteří všimnou, že účinek plazmoliftingu není určován produkcí vlastního kolagenu, ale zavedením tekutiny, tj.krevní plazma.Kromě toho je účinek lepší při zavádění plazmy do horní třetiny obličeje, a když se zavádí do spodní třetiny obličeje, objevuje se otoky a ne účinek omlazení.

Jiní tvrdí, že plazmolifting není tak šetrný, jak se říká.Po zákroku zůstanou modřiny a malé modřiny, které se zahojí několik dní.

Pacienti rovněž poznamenávají, že tento postup nedává významný liftingový účinek, ale ovlivňuje pouze malé vrásky, ačkoli je terapeutický účinek silný, jsou zahájeny procesy regenerace kůže.

Co se stane po injekci

​​

Kolik postupů je zapotřebípro tvář

Několik dní po události budou první výsledky patrné.Pro dosažení maximálního účinku lékaři doporučují provádět 3 až 4 sezení s přestávkami 2 až 4 měsíce.

Výsledek je uložen po dlouhou dobu s přihlédnutím k individuálním vlastnostem kůže konkrétníhopacient. Plazmové zvedání vám v průměru umožňuje udržovat mladistvou pokožku po dobu 12 až 18 měsíců.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Plazmová zvedací tvář - co to je, jak se provádí, výsledky, fotografie před a po zákroku.

Jak často se provádí plazmolifting obličeje

Kolik procedur pro krásu obličeje je třeba stanovit odborníkem.Současně bere v úvahu věk pacienta, individuální vlastnosti kůže.Ve věku 30 let stačí udělat dva postupy, po 35 letech - 3 postupy a po čtyřiceti letech budete potřebovat až pět relací PRP-terapie.

Aby účinek pokračoval i po plazmoliferaci, je důležité přijmout podpůrná opatření.

Jak se připravit na plazmoliferaci obličeje

Aby byl postup úspěšný a přinášel rychlý účinek, je důležité se na něj správně připravit.Lékař, který bude postup provádět, by měl informovat o nuancích v přípravě na terapii PRP.

Doporučení lékaře

Přípravná fáze začíná jeden týden před zákrokem. Od nynějška je nutné odmítnout provádět peelingové postupy.Doporučená denní masáž obličeje.

Aby se stabilizoval stav oběhového systému, mělo by se na několik dní přestat užívat léky, které mají vliv na koagulaci krve, jako je aspirin.

Lékař doporučuje úspornou stravu 24 hodin před plazmovou terapií.Je nutné vyloučit škodlivé pokrmy, kterénepříznivě ovlivňují činnost jater a žaludku.Měli byste také jíst méně potravin s vysokým obsahem konzervačních látek a koření.

48 hodin před zákrokem je důležité začít pít hodně tekutin - vysoce kvalitní, čištěná voda.

Je zakázáno jíst jídlo v den zákroku 5 hodin před plazmoliferací.V extrémních případech je možná lehká snídaně se sacharidy.

Analýzy

Před provedením plazmatické terapie musí být pacient vyšetřen na HIV, hepatitidu, jakož i na obecný a iochemický krevní test.Mohou být předepsány další zkoušky.

Po obdržení všech výsledků zkoušek odborník dospěl k závěru, že postup je možný a provede jej, nejsou-li nalezeny kontraindikace.

Specialista odebírá krev pacientovi a vede jej přes speciální přístroj, který odděluje červené krvinky od plazmy. Po rozmítání krve se získá koncentrovaná plazma tvořená destičkami a fibriny.

Jak se provádí plazmová terapie

Technika plazmového zvedání:

 1. Lékař odebírá krev pacientovi z žílyv množství 20 ml.
 2. Během několika minut byla krev umístěná do zkumavky rozdělena na frakce pomocí odstředivky a poté z ní byly izolovány krevní destičky.
 3. Kůže v místě vpichu je ošetřena antiseptikem.
 4. Výsledná plazma se pečlivě podáváinjekce do problémových oblastí obličeje.
 5. Po dokončení postupu se kůže znovu ošetří.

Samotný postup plazmatické terapie se provádí do 50 minut.O tři týdny později budou výsledky viditelné.

Kolik stojí plazmoliftingové náklady: samozřejmě, jeden postup - cena, cena

V průměru stojí jeden postup plazmové terapie 8 000 až 11 000 rublů.Pro celý kurz odborníci často dělají 30 procent slevy.Cena závisí na tom, jak vážně se objeví kožní vady.

Plazmové zvedání obličeje během těhotenství

Nedoporučuje se provádět plazmatickou terapii během porodu dítěte nebo kojení, protože dosud nebylo plně studováno, jak plazmolifting ovlivňuje dítě.

Možné nepříznivé účinky a vedlejší účinky

Velmi vzácné, ale někdy alergické na plazmolifting.Například u pacienta může nastat alergická reakce na léky přidávané do krve, aby se zabránilo jeho koagulaci.Na jehle použité k injekci léčiva do kůže obličeje může nastat alergie.

Pokud není postup proveden správně, vznikají komplikace.Ale takové důsledky jsou velmi vzácné.

Co nelze udělat po postupu plazmového zvedání

Po omlazení pokožky je zakázáno navštívit saunu, solárium, bazén.Také nemůžete být na slunci na dlouhou dobu.V místě vpichu se mohou objevit malé modřiny.Nemůžete se jich dotknout.Budou předávat sami.

Během prvního týdne po omlazení nemůžete provádět masáž obličeje a fyzioterapii.

Doporučení pro odchod po zákroku

Po zákroku pro omlazení obličeje může pacient vést normální život.Nejsou vyžadovány žádné zákazy.

Pokud kosmetolog nepředepisuje použití speciálních přípravků na péči o pleť obličeje, můžete použít čisticí krémy a další výrobky.

Plazmové zvedání obličeje a krku - před a po fotografiích

Plazmová terapie obličeje pomůže omladit pokožku.Před omlazením je důležité se poradit s lékařem a absolvovat všechny potřebné testy.Po zákroku můžete i nadále vést normální životní styl.

Videoklipy o plazmoliferaci

Plazmová terapie obličeje a pokožky hlavy:

Kosmetolog vám řekne, coplazmová terapie: