Perm: velké kadeře na středních vlasech.Pokyny krok za krokem, foto.Jak stylovat a obnovit vlasy

Populární trvalá, nebo trvalá, je způsob, jak proměnit rovné velké kadeře na střední vlasy na krásné kadeře.Při pohledu na fotografii vlnitých vlasů má majitel přímé struktury vlasů často touhu vytvořit takový účes.

Mechanismus je jednoduchý, můžete to udělat v kabině nebo doma.V tomto případě však postup vyžaduje určité znalosti a přesné dodržování bezpečnostních opatření.

Výhody permingu

Povolení vlasů - velké kadeře na středních vlasech (fotografie dává vizuální reprezentaci), spočívá vpoužití speciální kompozice.Protein obsažený v kompozici vstupuje do chemické reakce s hlavní složkou vlasové šachty - keratinem, která v důsledku toho změkčuje.

Pod vlivem látky se vlasy stávají měkčí, pružnější, poddajnější, což usnadňujezměnit tvar účesu.

Moderní trvalá povolení je bezpečná manipulace, je však třeba dodržovat pravidla a preventivní opatření.

Mezi výhody perms patří:

 1. Schopnost vytvořit další objem na řídkých řídkých vlasech.
 2. Pro ženy žijící v oblastech s vysokou vlhkostí, které milují zvlněné kadeře, je curling nejlepším dlouhodobým způsobem, jak vytvořit módní účes.
 3. S trvalým stylem lze styling provádět méně často, účes je vždy čistý, přírodní a vlasy poslušné.
 4. Pro majitele mastných vlasů je to způsob, jak je vysušit, regulovat rovnováhu lipidů.
 5. Kadeře vytvářejí velkolepý romantický obraz, dodávají ženským rysům ženskost, eleganci, skrývají drobné nedokonalosti.

Nevýhody

Mezi minusy chemické manipulace patří:

 • Stres na vlasy.Navzdory relativní bezpečnosti kompozice je struktura stále náchylná ke stresu.
 • Vlasy vyžadují šetrnější péči pomocí speciální kosmetiky.
 • Pro majitele rovných vlasů s obnovou kadeře je jasně vyznačena přechodová hranice, která má neestetický vzhled.
 • Při použití chemické směsi může být reakce po zbarvení nebo zesvětlení nepředvídatelná.S největší pravděpodobností bude barva vyžadovat opravu nebo úplné obnovení.
 • Pokud se majitel kadeřů rozhodne změnit svůj účes na hladší, budete se muset uchýlit k žehlení.Je to negativníovlivňuje strukturu prutu.
 • Majitelé suchých vlasů by si měli pečlivě zvolit chemické složení pro zvlnění, protože vlasy mohou být ještě křehčí, neživější a předsušené.
 • Pro lidi žijící v suchém a horkém podnebí není permanent tou nejlepší volbou, protože to poškodí a dehydratuje vlasy.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní střih bobů pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Druhy povolení

Existuje mnoho typů trvalých postupů:

 1. Kyselina. Složení se vyrábí na bázi thioglykolových nebo merkaptooctových kyselin, které pronikají hluboko do struktury.Popularita spočívá v trvanlivosti, trvalé trvá déle než 6 měsíců.Nelze to nazvat absolutně bezpečným, ženám s tenkými suchými vlasy se nedoporučuje kyselé curling.
 2. Alkalický. Fixačním aktivátorem v kompozici je směs amonia a kyseliny glykolové.Procedura je účinná, ale po ní se kadeře mohou stát křehčí a ztrácí svůj přirozený lesk.Hřídel vlasů může být zničena, křehkost folikulů se zvyšuje.
 3. Neutrální nebo šetrný. Je charakterizováno aplikací nejméně agresivního chemického složení, které ovlivňuje pouze horní vrstvu.Všechny látky, které se používají k vytvoření trvalého, s nízkým pH.Zahrnuje také allantoin, který pomáhá změkčit stratum corneum azrychlená regenerace po chemickém postupu.
 4. Biowaving. Manipulace je alternativou ke kyselému složení, s nejmenším negativním dopadem na strukturu tyče.Kompozice používá pouze dvě složky - přidržovač a redukční činidlo.K simulaci kadeře se používají cysteamin a kyselina glykolová, které jsou přítomny v lidském těle.Složení fixativu používá vitamíny, mořské minerály, oleje a aminokyseliny, což má příznivý účinek na rekonstrukci vlasů.
 5. Hedvábí .Manipulace je charakterizována užíváním drog bez amoniaku a delikátním účinkem.Jedna z nejcitlivějších metod, protože v kompozici je také obsažen kolagen a rafinóza.Při syntéze přispívají bílkoviny a uhlohydráty k posílení jádra a zvlhčení kadeře.
 6. Carving. Samostatný druh světla perm, protože se jedná v podstatě o styling.Složení vylučuje přítomnost kyselin obohacených o živiny, karnitiny a vitamínový komplex.Tato technika je univerzální, lze ji použít pro jakoukoli délku vlasů, ale mínus řezby je křehký s častým používáním metody.Pro styling se používá difuzor a speciální kosmetika.
 7. Japonský nebo lipidový protein. Méně traumatické než hedvábí, má trvalý zvlněný efekt.To vám umožní zbavit se nadměrného obsahu tuku, protože permanentní kompozice obsahující matrici, betain a cystein má účinek sušení.Výsledkem procedury budou velké silné kadeře, účinek je pozorován 1-1,5 měsíce.
 8. Američan. Curling se provádí ve spirále, kadeře vypadají přirozeně, můžete vytvořit malý, střední nebo velký kadeř.Jako fixační činidlo se používá bio-složení nebo lehká chemická permanentní látka.Samostatným poddruhem americké techniky je Afro-vlna.Vytvoření takového účesu je časově nejnáročnější proces, vlasy se distribuují do malých zámků a navíjí se na mnoho papillotů.

Jak si vybrat perm

Trvalé vlasy jsou vybírány individuálně pro jednotlivé vlasy na malých nebo velkých kadeřích na středních vlasech.Na fotografii vidíte různé možnosti, ale tento nebo ten typ je vybrán nejen na základě estetiky, ale také na základě individuálních charakteristik vlasů.

Obecná doporučení:

 • Pro tenké, oslabené, náchylné ke suchým vlasům se proto nedoporučuje zvolit metody používající agresivní chemické složení.Naopak, chemické složení je schopné vysušit mastné husté vlasy a trvání účinku lze pozorovat až 6 měsíců nebo déle;
 • Pokud není vyžadován dlouhodobý účinek, je lepší upřednostnit šetrnější metody s biokompozicí obohacenou o užitečné látky a komplexem lipid-protein, které strukturu nepoškozují;
 • V závislosti na délce vlasy stylisté doporučují vybrat si spirálu s velkým nebo středním zvlněním a vytvořit další objem - radikální verzi zvlnění.Prostřední délka - velká nebo střední, pro dlouhé vlasy - malá nebo velká lokna.Pro lehký efekt na řídké, řídké vlasy můžete vytvářet kadeře ze středu pramene nebo na špičkách.

Rysy zvlnění velkých kadeří na středních vlasech

Trvalé vlasy - velké kadeře na středních vlasech (foto jasně vysvětluje) má několik funkcí:

 • Při výběru této metody je třeba vzít v úvahu, že velká kadeře „krade“ délku 2-6 cm;
 • Takové kadeře by neměly být prováděny na tenkých tenkých vlasech, protože požadovaný tvar nebude držet a může otevírat neestetické mezery na hlavě;
 • Mávání má méně trvalý účinek než malé kadeře, zejména pokud se používá jemné složení;
 • Tato technika je vhodná pro majitele mastných vlasů dostatečné tloušťky;
 • Velké kadeře v průměrné délce vám umožňují dosáhnout nejpřirozenějšího efektu, čímž získáte obraz romantiky;
 • Účes vyžaduje další péči a styling, aby kadeře vypadaly elegantně, aniž by vytvářely efekt „pampelišky“.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní bob střih na středních vlasech.Fotografie, přední a zadní pohled.

Velikost cívek

Cívky jsou speciální zařízení ve formě duté tyčinky s otvory pro vytvoření trvalého nebo biologického curlingu.Liší se materiálem výroby, délkou, průměrem a tvarem.

Ořechy mohou být z několika druhů, každý z nichcož vám umožní vytvořit speciální účes:

 • Classic. Mohou mít různé velikosti, aby vytvořily velkou, střední nebo malou loknu.Tvar může být válcový, zvlněný nebo rozšiřující se směrem k okraji.
 • Američan .Dlouhé tyčinky vytvářejí pevnou loknu na dlouhých a tenkých vlasech.
 • Japonština. Dlouhé tyčinky s gumičkou, vhodné pro vytvoření měkké přírodní kadeře na krátkou nebo střední délku.Nejčastěji se používá pro biowaving.
 • Vklady .Největší velikost.Používá se k vytvoření maximálního objemu na středních a krátkých vlasech, nebo velké kadeře na dlouhých vlasech.
 • Obyčejné. Malé dřevěné hole pro klasická perma, umožňují vytvářet malé kadeře.
 • Spirála. Spirála je aplikována podél obrysu hůlky, aby se vytvořil elastický svislý zvlnění.Používají se také pro africké kadeře.

Opatření

Protože postup je charakterizován použitím chemické chemické kompozice, existuje řada preventivních opatření:

 • Není nutné provádět postup pro těhotné a kojící ženy, protože složky mohou být škodlivé.
 • S opatrností udělejte trvalé těm, kteří opakovaně obarvili nebo zesvětlili vlasy.
 • Každý, kdo je náchylný na alergie, musí být jistý, že upozorní pána, aby se vyhnul nebezpečné reakci těla na složky směsi.
 • Potézbarvení musí být udržováno po dobu nejméně 2 týdnů před curlingem.
 • Vyloučte curling při užívání hormonálních nebo antibakteriálních léků.
 • Prostředek se musí nosit s ochrannými rukavicemi.
 • Zamezte styku se sliznicí.Pokud k tomu dojde, okamžitě opláchněte velkým množstvím vody.
 • Před zákrokem by měl být proveden test na alergickou reakci.

Příprava vlasů pro postup

Příprava pro postup by měla být prováděna předem, přičemž se posoudí stav vlasů a zvolí se metoda.

Opatření pro přípravu:

 1. Zajistěte zpracování a regeneraci.Po dobu 2-3 týdnů je nutné aktivně používat zvlhčující a obnovující strukturální produkty.
 2. 3-4 týdny před zákrokem nepoužívejte šampony a kondicionéry obsahující silikon.
 3. Doporučuje se barvit vlasy nejpozději 2 týdny před trvalým účinkem.
 4. Nezesvětlujte ani nezbarvujte henou, může to narušovat pronikání chemického složení.
 5. Je nezbytné vyzkoušet reakci kůže a vlasů nanesením malé směsi na pramen i na zápěstí nebo loket.

Bezprostředně před zákrokem musíte vlasy důkladně omýt a odstranit zbytky stylingových produktů.

Stupně perm

Postup se provádí ve stupních:

 1. Umyjte si vlasy a vymačkejte ručník vlhkosti.
 2. Vyberte metodu a metodu aplikace chemického složení.
 3. Rozdělen na malézámky, každý vinutí do cívek.
 4. Nasyťte vlasy chemickým složením, nasaďte na plastovou krytku a přikryjte ručníkem.
 5. Sledujte dobu expozice na hodinkách.
 6. Po expozici přípravek opláchněte z vlasů, aniž byste odstranili pertusi.
 7. První fixace s připravenou sloučeninou se nechá probíhat po dobu 5-7 minut.
 8. Odstraňte černý kašel, proveďte druhou fixaci během 5-7 minut.
 9. Opláchněte fixační prostředek a vlhkost důkladně vymačkejte ručníkem.
 10. Opláchněte kyselým neutralizátorem a na vlasy naneste léčivý balzám.
Nenechte si ujít nejoblíbenější nadpis:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Jak dlouho účinek trvá?

Trvalé kadeře na vlasy „velké kadeře na středních vlasech“, fotografie ukazují krásné obrázky, jsou účinným způsobem, jak vytvořit objem a silné kadeře.

Takový perm se udržuje různými způsoby, v závislosti na vybraném složení a individuálních charakteristikách:

 • Nejdelší trvalý účinek je pozorován po použití kyselin - 5-7 měsíců;
 • Neutrální, japonská, hedvábná nebo aminokyselinová chemie trvá 2–4 měsíce;
 • Účinek japonské nebo lipidové nebo hedvábné vlny s náležitou péčí trvá od 2 do 6 měsíců.

V závislosti na počáteční délce je trvání výsledku následující:

 • na krátkých vlasech je trvalý účinek nezměněnnejdelší, nejméně šest měsíců;
 • pro průměrnou délku je účinek méně dlouhý, asi 4 měsíce, zejména pokud je zvolena šetrná metoda bez kyselin;
 • pro dlouhé, silné a silné vlasy, účinek netrvá déle než 3 měsíce, permanent může na tenkých vlasech trvat déle.

Obnovení vlasů po zotrvávání

Po jakékoli ze způsobů trvalého zotavení vyžadují vlasy komplexní regeneraci.

Trvalé vlasy vyžadují zvláštní péči

Způsoby jsou následující:

 1. Pro obnovení vodyrovnováhu a zvlhčování v sadě produktů péče by se měly objevit masky, oleje a balzámy ze série "Pro vážně poškozené vlasy."
 2. Používejte profesionální řadu produktů, jako je PBX + provitamin B5 italské společnosti Natura House.Kompozice obsahuje složky, jako je dýňový olej, mateří kašička a med.
 3. Po umytí vlasů aplikujte balzámy s vysokým obsahem bílkovin, spreje a kondicionéry pravidelnou masáží pokožky hlavy.
 4. Vytvářejte lékařské masky.Můžete smíchat ricinový olej, cibulovou šťávu a med a poté vlasy opláchnout odvarem heřmánku.
 5. Dalším účinným způsobem regenerace je směs 1 žloutku, 1 lžička.aloe šťáva a pepřová tinktura (můžete nahradit 20 g brusle).Tato maska ​​je pravidelně vtírána do kořenů, což pomáhá obnovit přirozený lesk a pružnost vlasů.

Způsoby pokroucení střední délky

Průměrná délka je univerzální,Existuje mnoho způsobů, jak krásně pokroucené stočit:

 1. Získat strukturované elastické kadeře.Na mokré vlasy naneste zvlhčující pěnu, gel vytvářející strukturu nebo pěnu.Vysušte vlasy fénem s difuzorem.Pro další objem je nutné sušit snížením hlavy dolů nebo nakloněním na jednu stranu.
 2. Chcete-li získat měkké velké kadeře, umyjte si vlasy, naneste malou pěnu nebo pěnu a pak je položte do velkých zámků kulatým kartáčem.
 3. Mokrý styl.Naneste hydratační sprej na čisté a vlhké vlasy.S vlasy dole, suché s tryskou-difuzor.Jako velkolepý tah uspořádejte několik samostatných pramenů a trochu je lakem upravte.

Prostřednictvím střihu můžete dát svým vlasům krásný objem a velké kadeře na středních nebo dlouhých vlasech mohou učinit obraz ženským.Na fotografii můžete jasně vidět různé metody trvalých i stylových stylů.

Návrh článku:Svetlana Ovsyanikova

Video o chemické vlně vlasů

Co je chemická vlna vlasů, popisPostupy:

Techniky pro biologické a chemické curling vlasů: