Peptidy v kulturistice, sportu - co to je, výhody a poškození, norma pro hubnutí, svalové přírůstky.Seznam drog, jména.Recenze

Mnoho sportovců v oblasti kulturistiky chce zlepšit své tělo, aniž by poškodilo jejich zdraví.A pomocí různých léků, stejně jako anabolických steroidů, kazí vaše zdraví docela rychle.Peptidy jsou vynikající alternativou k lékům a anabolikům.To je nejlepší volba pro amatéry a profesionály v kulturistice.

Buďte opatrní !!!Všechny informace v tomto článku jsou pouze informativní.Před použitím jakýchkoli léků a doporučení je nutná návštěva lékaře!

Co jsou peptidy ve sportu a kulturistice

Peptidy jsou látky, které jsou vytvořeny ze zbytku aminokyselin a jsou propojeny peptidovými vazbami.Všechny takové peptidové vazby mají obrovský dopad na emoční náladu, spánek, libido a stav lidského těla.

Takže které peptidové látky se nejlépe používají k dosažení úspěchu v kulturistice?Jaké jsou peptidy mezi sportovci a fanoušky kulturistikyjsou nejoblíbenější?Pojďme na to společně.

Pokud jde o kulturistiku, volba se týká peptidů, které vyvíjejí nebo opravují fyzická data osoby.Tyto látky spalují tuk, zlepšují svalovou hmotu, výdrž nebo místní růst svalů.

Peptidy stimulující růstové hormony jsou obvykle rozděleny do 2 různých skupin.První skupina zahrnuje ghrelin.Ipamorelin, ghrp 2, haxarelin a ghrp 6.

GHRH (uvolňující uvolňování růstového hormonu), cjc 1295, sermorelin a HGH frag 176-191 patří do druhé skupiny peptidových látek.Peptidy 2. skupiny způsobují vlnové změny růstového hormonu v krvi.Účinek těchto peptidových látek však také závisí na hladině přírodního růstového hormonu.Je třeba poznamenat, že v noci a ráno je úroveň sekrece tohoto hormonu mnohem vyšší než během dne.

K dosažení maximálního účinku při použití peptidů je třeba použít tabulku jejich kompatibility.Peptidy ve sportu jsou velmi populární, takže na internetu najdete o nich spoustu užitečných informací, včetně tabulek jejich kompatibility.

Při kulturistice je třeba mít na paměti, že nejlepšího účinku je dosaženo při použití peptidů z různých skupin.Například zástupci skupiny ghrelinů a uvolnění budou vynikající partou.Podle tabulky kombinací jsou kombinace ipamorelinu a HGH 176-191 nebo HGH 176-191 s GHRP 2 také považovány za optimální možnosti.

Peptidy v kulturistice jsou velmi populární, ale proč se to děje?Jaké jsou hlavníjejich výhody?Zaprvé, peptidy jsou dostatečně levné, což je velmi důležité pro začínající kulturisty.Pokud jsou peptidy použity správně, je téměř nemožné chytit se dopingové kontroly.

Peptidy mají různé mechanismy účinku.Správným výběrem kombinací můžete dosáhnout požadovaného účinku.Peptidy v kulturistice není těžké koupit, protože tyto látky nejsou zákonem zakázány, hlavní věcí je, že je budou moci používat.

Je důležité poznamenat, že ty typy peptidů, o nichž se diskutovalo trochu výše, nejsou jedinečné. Ve sportu i v běžném životě je obvyklé používat i jiné typy peptidových látek.Například melanotan lze použít pro rychlé opalování, Bremelanotide pt 41 lze použít ke zvýšení úrovně libida a sexuální touhy.

Nejoblíbenějšími peptidovými látkami jsou takové vzorky jako:

 • „TB 500“, který léčí zranění a zvyšuje úroveň vytrvalosti;
 • skluz delta, který zlepšuje spánek těla;
 • „Peg mgf“, peptid, který umožňuje rychle získat svalovou hmotu;
 • follistatin, určený ke zvýšení lidské síly.

Peptidy lze zakoupit v různých specializovaných prodejnách.Hlavní věc je, že existují vysoce kvalitní kurzy steroidů.

Jak správně rozpustit peptidy?

Za účelem rozpuštění peptidů se doporučuje použít injekční vodu, kterou lze volně zakoupit v běžné lékárně.Kromě toho mohou být peptidy rozpuštěny baktericidní vodou.Nalezení této vody je samozřejmě mnohem obtížnější,a není to tak levné jako voda na injekci.

Peptidy pomohou imunitě posílit imunitu a také přinést číslo k požadovanému výsledku.

V chladničce mohou být peptidy pro injekce uchovávány nejdéle 2 týdny.Tyto látky musí být skladovány se zvláštní péčí, protože pokud se infekce dostane do peptidu, nebude vhodná pro použití.

Injekce peptidů

U některých lidí způsobuje injekce peptidů bolest.V tomto případě by měl být peptidový roztok zředěn novokainem.Ledocoin lze také použít jako rozpouštědlo pro peptid. Tyto 2 léky pomohou zmírnit bolest při injekci.Pokud ale necítíte bolest, nemusíte je používat.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Sušení těla dívek.Výcvikový program, podrobné nutriční menu na měsíc po dni.

Jak správně skladovat

Peptidové látky se doporučuje skladovat při pokojové teplotě.Takže mohou „přežít“ 2 měsíce.Pokud peptidy skladujete v nejběžnější ledničce, jejich životnost se zvýší na několik let.

Pokud jde o peptidy rozpuštěné ve vodě, je možné jejich skladování při pokojové teplotě až 2 dny a v chladničce až 3 týdny.Tyto látky lze také skladovat zmrazené.V našem obchodě s steroidy a peptidy si můžete koupit vše, co potřebujete.

GHRP-6 (5 mg)

Cena: 300 rub.

Anabolický GHRP-6 (5 mg) je docela účinnýLéčivé peptidové léčivo, které zvyšuje produkci růstového hormonu v lidském těle.Pozitivně působí na kostru, posiluje kosti, podporuje lepší regeneraci tkání, zvyšuje sílu svalové struktury.

V tomto případě má steroid GHRP-6 (5 mg) 28 aminokyselin, které mají sériové připojení a velmi účinně ovlivňují lidské tělo jako celek.

Na základě přírodních složek se tento lék doporučuje pro použití v mnoha lékařských organizacích.Byl vynalezen relativně nedávno, ale už se mu podařilo získat popularitu a uznání mezi našimi krajany.

Praktická láhev umožňuje pohodlné použití téměř kdekoli.Steroid GHRP-6 (5 mg) současně přispívá k produkci sekrece kvalitativně zlepšuje regeneraci buněk v těle.

Je zajímavé poznamenat, že GHRP-6 peptid (5 mg) lze zakoupit také s jinými léky, pokud se použije spolu s jinými růstovými hormony, poskytne synergický účinek.Lékařské studie také ukazují, že tento lék má pozitivní účinek na lidský imunitní systém jako celek.Je to nejbezpečnější anabolický steroid.

Jak užívat:

Steroid GHRP-6 (5 mg) se podává intramuskulárně injekcí 3krát denně, přibližně 1 hodinu před jídlem.Ujistěte se, že víte, jak chovat peptidy.Je také důležité vypočítat vlastní dávku léku, která je založena na ukazatelích lidské hmotnosti.Jeden zlomek anabolika je 1 mcg na 1 kg.hmotnost osoby.

Možné nežádoucí účinky:

Lék se nedoporučuje používat u osob, které nedosáhly věku 18 let.Nepřekračujte denní dávku stimulantu, protože to může vést k inhibici imunitního systému.

GHRP-2 (5 mg)

Cena: 300 rub.

Dobrý a prokázaný steroid GHRP-2 (5 mg) patří do skupiny peptidů, které stimulují produkci růstového hormonu somatotrapinu.Tento lék obsahuje 6 aminokyselin, které přispívají ke kvalitativnímu růstu svalové hmoty a v nejkratším možném čase.

Protože jsou anabolické steroidy dobrým stimulátorem sekrece, mají pozitivní vliv na růst svalů, buněk, kostí a kůže v celém lidském těle.

Lék může být použit samostatně i v kombinaci s jinými peptidy podobné povahy.Společně dávají synergický efekt, to znamená, že několikrát kvalitativně posilují vzájemný vliv.Steroid GHRP-2 (5 mg) se osvědčil výhradně na pozitivní straně, protože je založen na přírodních složkách.

Jeho výhody jsou:

 • Stabilní redukce tukové hmoty s postupným nárůstem svalové hmoty.
 • Účinek omlazení kůže.
 • Dobré zpevnění kostí.
 • Spolehlivá ochrana jater.
 • Snížení cholesterolu v krvi.

Je rovněž důležité poznamenat, že GHRP-2 (5 mg) mírně zvyšuje chuť k jídlu, což obvykle nevede ke změně stravy.Takže tohledroga může a měla by být použita.Musíte také vědět, jak správně naředit látku.

Jak vzít peptid:

Doba trvání 1 cyklu užívání zařízení je 6-8 týdnů, což závisí na hmotnosti osoby a na cílech a cílech, které si pro sebe stanoví.Podává se intramuskulárně injekční stříkačkou podle následujícího schématu, tj.musíte vědět, jak píchnout a chovat: 100 mcg - 50 minut před tréninkem, 100 mcg - bezprostředně po cvičení, 100 mcg - před spaním.

Nežádoucí účinky:

Steroid GHRP-2 (5 mg) můžete užívat pouze u zdravých lidí ve věku nejméně 18 let.Pokud překročíte dávku 1 mcg na 1 kg.hmotnost člověka, pak tělo může zvýšit hladiny kortizolu a prolaktin - stresové hormony.Někdy mohou být problémy se spánkem.

Iamoramorin (2 mg)

Cena: 300 rub.

Dobrý anabolický steroid se osvědčil na pozitivní straně.Droga napodobuje Heraclin v těle, stimuluje produkci sekrece růstového hormonu.Strukturálně je to polypeptid mající aminokyselinový řetězec Aib-His-D-2-Nal-D-Phe-Lys-NH2.

Mezi kvalitativní výhody léku by měla být zdůrazněna jeho bezpečnost, tj.je to mírný steroid, který byl potvrzen četnými klinickými studiemi.

I při zvýšené dávce hormonálního aparátu nezpůsobuje újmu, protože nevede ke zvýšenému uvolňování kortizolu a prolaktinu do těla, které jsou za ně odpovědnélidská nálada.

Díky tomu byla droga úspěšně užívána i profesionálními sportovci.Lze použít v průběhu steroidů pro ženy.

Přiměřená cena anabolického Ipamorelinu (2 mg) umožňuje, aby byl úspěšně používán všemi našimi krajany, kteří chtějí mít dobrou muskulaturu a úlevu od tvaru.

Při použití steroidu spolu s jinými léky dojde k synergickému účinku, který povede ke zlepšení velikosti.Komplexní peptid Ipamorelin, jak je popsáno, je nejnovějším vývojem předních vědců pracujících na hormonálních lécích, které stimulují růst svalů v lidském těle.

Jak se vezme:

Lék se používá intramuskulárním nebo subkutánním podáním pomocí inzulínové stříkačky.Průběh Ipamorelinu a jeho dávkování je 1,3 mcg.na 1 kg.hmotnost člověka, což bude stačit k velkolepému výsledku.Může být použit spolu s podobnými peptidy.

Vedlejší účinky:

Neexistují žádné závažné kontraindikace pro používání zařízení, kromě toho, že není vhodné používat jej pro děti a dospívající, kteří ještě nemají 18 let.Někteří velmi vzrušující lidé mají šanci na menší problémy se spánkem.Ve všech ostatních ohledech je anabolik osvědčený a účinný nástroj pro stimulaci růstu svalů.

CJC -1295 (2 mg)

Cena: 350 rub.

Peptidový hormon CJC 1295 je speciální nástroj používaný sportovci.Nejčastěji se používá v kulturistice.Pravidelné užívání léku podporuje uvolňování růstových hormonů.

CJC 1295 peptid vstupující do lidského těla začíná aktivně ovlivňovat hypofýzu.Takový turbulentní proces vyvolává zvýšení syntézy růstového hormonu u sportovce, proto se tento indikátor stává mnohem vyšší než u běžného člověka.

Tato droga se dlouho používá v západních zemích.Díky svým vlastnostem si získal popularitu a dobrou pověst, takže v některých případech se začíná používat na konci užívání anabolických steroidů.

To vám umožní zlepšit celkový účinek užívání anabolik a steroidů, protože nyní jsou v těle kombinovány s peptidy.

Použití zcela bezpečné.Maximální účinek léčiva není více než 40 minut.Tento nástroj je součástí nejlepších cyklů steroidů pro získávání svalové hmoty.

Výhody plynoucí z pravidelného příjmu:

 • se energetický sektor zlepšuje;
 • kostní a svalová tkáň jsou posíleny;
 • zkrácená doba zotavení po dlouhodobém výcviku;
 • je celý organismus omlazen;
 • nadváha je spálena;
 • dochází k rychlé obnově chrupavky.

Jak se používá:

Denní dávka je velmi malá - asi 1–2 mikrogramy na 1 kg tělesné hmotnosti, třikrát denně.Pro obyčejného člověka, pro zpomalení procesu stárnutí, stačí vzít tuto drogu jednou za 24 hodin.To musí být provedeno před spaním.Lék je podávánintramuskulárně pomocí lékařských stříkaček.Existuje také speciální kurz GHRP 6 CJC 1295 a GHRP 2 CJC 1295.

Opatření:

Není nebezpečné používat drogu, protože prakticky neexistují kontraindikace.Vzhledem k tomu, že tento lék pouze urychluje procesy v těle, vyhovuje naprosto každému.Než však začnete užívat, musíte se poradit s lékařem.

Melanotan-2 (10 mg)

Cena: 550 rub.

Melanotan-2 je syntetický peptidový hormon.Považuje se za analogicko-přírodní lék na melanokortin.Melanocortin vám umožňuje zvýšit účinek opalování, protože když je přijata do těla, vzniká melanocytomigmentace melaninu.

Použití a použití tohoto léčivého přípravku je velmi výhodné, protože tyto látky mají kůži na opálení, což zase snižuje riziko spálení sluncem.

Opálení přijaté v soláriu je umělé a záření způsobuje poškození kůže a těla, ale pravidelným užíváním drogy můžete dosáhnout rovnoměrného, ​​opálení bez škodlivých účinků.důsledky pro tělo.

Melanotan-2 má za následek zvýšení libida.Kromě toho v důsledku užívání drog u mužů a žen dochází ke zlepšení sexuálního života.

Od roku 2010 je lék terapeutický a je předepisován osobám, které nemají sluneční světlo.Nyní mohou lidé dostat dostatek slunečního světla bez poškození těla.Nejsoubudou mít rakovinu kůže, protože při požití tento produkt stimuluje přirozenou pigmentaci epidermis ještě před vystavením ultrafialovému světlu.

Jak se vzít:

Před použitím se musíte určitě naučit, jak injikovat injekce léku.Za povšimnutí stojí, že na jednu 10 mg lahvičku Melanotanu-2 připadají 2 ml sterilní vody.K injekci je potřeba voda.

Dávka léčiva je následující:

 • na 100 kg tělesné hmotnosti - 1 mg po dobu 24 hodin.
 • na 75 kg tělesné hmotnosti - 0,75 mg za 24 hodin.
 • na 50 kg tělesné hmotnosti - 0,5 mg za den.

Vedlejší účinky:

Jak škodlivé je Melanotan-2 pro tělo?Není vhodný pro lidi, jejichž celková hmotnost je menší než 50 kg, to znamená, že jej nelze intramuskulárně podat dětem.Existují také kontraindikace pro některé složky léku.Před použitím přípravku se poraďte se svým lékařem, protože účinek může mít vliv na sexuální funkce jak u mužů, tak u žen.

MGF PEG (10 mg)

Cena: 1000 rub.

MGF je růstový faktor podobný inzulínu.MGF se doslova překládá jako „mechanický růstový faktor“ nebo jednoduše „MFR“.Použití tohoto nástroje je způsobeno častým zatížením a poškozením svalové tkáně.

Mechanický růstový faktor má při přetížení těla regenerační účinek.Zajímavá je skutečnost, že tento nástroj zahrnuje několik typů proteinů, které mají funkční a strukturální podobnosti.

V době přijetí bylijsou uloženy v těle, a pokud je některá část svalů poškozena, začnou se aktivně rozvíjet, čímž se výrazně urychlí proces hojení a regenerace.Tento lék je účinný i při běžném přetížení.Jeho použití má pozitivní účinek na tělo.

Konkrétně:

 • dochází ke ztrátě tukové tkáně a ve všech částech těla;
 • rychlý růst svalů;
 • zlepšuje lidskou energii a zvyšuje celkovou úroveň energie;
 • je zajištěno nepřetržité fungování imunitního systému;
 • pozitivně ovlivňuje sexuální funkce, srdeční funkce a štěpy kůže;
 • dochází k úplnému vyhlazení vrásek;
 • zlepšuje vidění, paměť a spánek;
 • dochází k rychlému hojení ran a malých řezů.

Návod k použití:

Dávka léku je stejná pro každého.Musíte vědět, jak sekat a chovat PEG MGF.Optimální dávka mechanického růstového faktoru je od 100 do 200 mcg za 24 hodin.Příjem se provádí buď intramuskulárně, nebo se léčivo podává subkutánně.Délka kurzu je od 5 do 6 týdnů.Zbývají se 2 láhve měsíčně.Přestávka mezi přijímacími kurzy je 1 měsíc.

Vedlejší účinky:

Lék může užívat téměř každý, protože prakticky neexistují žádné kontraindikace.Je vhodný pro lidi jakéhokoli věku, protože mechanický růstový faktor reaguje nejen na přetížení a svalové napětí, ale také na výskyt ran a přispívá k jejich rychlému uzdravení.Pro lidistarší pomáhá stimulovat výkon.

Sportovní drogy umožňují obyčejnému člověku přeměnit jeho tělo nad rámec uznání.Neměli byste si však myslet, že stačí koupit anabolika, steroidy a vaše svaly budou růst samy o sobě.Musíte také jíst a cvičit správně.

Hexarelin (2 mg)

Cena: 200 rub.

Moderní steroid Hexarelin (5 mg) je osvědčené anabolické léčivo zaměřené na stimulaci produkce růstového hormonu - ghrelinu.Tato látka patří do skupiny peptidů, které jsou zodpovědné za kvalitativní molekulární vazby mezi aminokyselinami.

Hexarelinové zařízení (5 mg) je jedním z nejsilnějších agonistů receptorů ghrelinu, který dává plnou důvěru v pozitivní účinek léčiva.

Během podávání steroidů jsou v lidském těle pozorovány zcela přirozené procesy, které odlišují léčivo od selektivních stimulátorů růstu.Neexistuje žádná další produkce kortizolu a prolaktinu - hormony, které přímo ovlivňují pohodu a úroveň stresu.

Díky tomu je používání hexarelinu naprosto bezpečnou akcí, díky níž je možné pomocí tohoto steroidu pro budování svalové hmoty dosáhnout kvalitativního zvýšení i úlevy v nejkratším možném čase.

Dobře se kombinuje s jinými anabolickými steroidy, mezi kterými je třeba rozlišovat skupiny GHRP - 2 (5 mg) a GHRP - 6 (5 mg).Při užívání obou léků může být při expozici pozorován synergický účinekna lidském těle.Takže steroid Hexarelin (5 mg) bude zvláště užitečný pro ty, kteří potřebují dosáhnout pozitivních výsledků v co nejkratším čase.

Pokyny:

Hexarelin (5 mg) se podává intramuskulárně injekční stříkačkou s frekvencí 3–4krát denně.V takovém případě byste si měli pamatovat přestávku mezi recepcí, která by měla být alespoň 4 hodiny.Délka kurzu závisí na vlastnostech osoby samotné, ale obvykle trvá 6 týdnů.

Nežádoucí účinky:

Steroid lze použít pouze pro osoby, které mají nejméně 18 let.Před přijetím je vhodné podstoupit lékařskou prohlídku a ujistit se o zdravém stavu těla a také o nepřítomnosti chorob kloubů.Ve všech ostatních ohledech neexistují žádné kontraindikace, protože léčivo má přírodní složky a je považováno za neškodný steroid.

HGH -176 -191 (2 mg)

Cena: 350 rub.

Hormon HGH 176-191 je skutečným objevem ve světě doplňků peptidů v kulturistice.Studie léku pomohly identifikovat skutečnost, že jeho pravidelné používání a používání vám umožní zbavit se podkožního tuku a zhubnout úplně.Fragment 176-191 je stabilizovaný analog faktoru, který téměř úplně uvolňuje růstový hormon z těla.

Proces snižování a snižování tukové hmoty je řízen malou oblastí, která je umístěna na konci molekuly GH.Na tomto místě jsou aminokyseliny 176-191.Je jich tak málotvoří méně než 10% celkové velikosti molekuly růstového hormonu.

Z tohoto důvodu nemohou mít tyto aminokyseliny žádný vliv na růst a rezistenci na inzulín.Tyto studie pomohly dospět k jedinému závěru: HGH 176-191 stimuluje pouze lipolýzu, která je mnohem účinnější než růstový hormon, a současně zpomaluje tvorbu mastných kyselin.

Tento lék nemá žádné další účinky.Jeho použití je naprosto neškodné.Hladina glukózy v krvi zůstává normální.Pravidelné používání fragmentu snižuje proces stárnutí některých buněk.

Jak přijmout:

Fragment mohou využít jak profesionální sportovci, tak začátečníci, kteří se stále jen přibližují ke svému úspěchu.Mohou přijít na předem připravené steroidní kurzy pro začátečníky.

Časový plán příjmu pro začátečníky je zjednodušený, ale to stačí.Recepce se provádí 1 hodinu před jídlem a 30 minut před tréninkem a je třeba vědět, jak chovat.Dávkování HGH FRAGMENTU 176 191 - 200 mcg.Pokud v tento den neprobíhá žádný výcvik, probíhá recepce v noci, 30 minut před spaním.

Nežádoucí účinky:

Vhodné pro všechny, lze použít jako steroid pro ženu na hubnutí.Nezpůsobuje alergické reakce.Protože účinku je dosaženo pravidelným příjmem, a nikoli díky velké dávce, je tento peptidový fragment vhodný pro jakýkoli věk.Avšak doporučení ošetřujícího lékaře nepoškodí a umožní vám užívat lék beze strachu.

TB-500 (2 mg)

Cena: 300 rub.

TB 500 je syntetizovaná verze přírodního peptidu thymosinu beta 4, který se skládá ze 44 aminokyselin.Hormon Timosin řídí imunitní reakce těla a díky své vysoké hojivé schopnosti, která je několikrát vyšší než u růstového hormonu, se stal v medicíně používán.

Klinické studie a testy ukázaly, že Timosin ovlivňuje rychlost a vytrvalost rychlosti zrychlením růstu svalů, zlepšením svalového tonusu, prevencí adhezí, udržováním pružnosti a pružnosti pojivových tkání a urychlením jejich zotavení z poranění.

Právě tyto schopnosti peptidů vedly k vynikajícímu uzdravení zranění a zotavení po nich a také k získání konkurenčních výhod během soutěže - peptid TB 500.

TB-500, budete přesvědčeni o jeho absolutní účinnosti, nesrovnatelné s analogy.Cena Timosinu ve srovnání s podobnými nabídkami příjemně překvapí.

Jak se vezme:

Obsah látky v jedné lahvičce je 2 mg.Pokyny výrobce uvádějí způsob aplikace ve formě subkutánních nebo intramuskulárních injekcí.Sterilní voda pro injekce (3 ml na ampulku) se používá k přípravě roztoku připraveného k použití.

Samotný kurz TB 500 pro osobu vážící 80 kg vypadá přibližně takto:

 1. Počínaje 2 miligramy (1 láhev) denně po dobu 5 dnů- první fáze.
 2. Ve ​​druhé fázi 6 mg týdně po dobu 5 týdnů.
 3. Poté do měsíce třetí podpůrné fáze - 2 mg po dobu 7 dnů nebo 10 mg za měsíc.

Optimální průběh tedy je 2,5 měsíce, požadované množství je 24 lahví.

Opatření:

Peptid TB 500 nemá z hlediska účinnosti analogy mezi léčivy.Podle výsledků studií při užívání léku nebyly toxické a závažné vedlejší účinky zjištěny ani při dávce vyšší než 1000 mg.Jeho popularitu vysvětluje nedostatek dopingových látek, které jsou zakázány bez drog.Recenze ukazují na vysoký potenciál TV 500.

PT-141 (10 mg)

Cena: 400 rub.

PT-141 je bremelanotid, který také obsahuje dosud pouze synteticky upravenou afrodiziakum.Jeho důležitým jedinečným a charakteristickým rysem z analogů je to, že je určen k použití jak muži, tak ženami, bez ohledu na fyziologické parametry těla.

Účinná látka, Bremelanotid, je peptidový hormon, který se používá primárně ke zvýšení sexuální touhy nebo ke zvýšení erekce, a má pozitivní účinek na lidskou mysl, díky čemuž se třeseš s radostí.

Studie prokázaly účinnost RT-141 v prevenci a léčbě impotence u mužů a poruch sexuálního vzrušení u žen.

Na rozdíl od analogů (například Viagra), RT-141 10 mg přímo ovlivňuje zvýšení libida, ovlivňuje nervový systém, ale bez ovlivněnízatímco na kardiovaskulárním systému.

Nejpozitivnějšího účinku je však dosaženo společným použitím RT-141 a Viagra.Studie léku navíc prokázaly svou schopnost produkovat melanin (jako peptidové činidlo Melanotan II) a tím stimulovat prudký nárůst opalování.

Hodnocení zákazníků hovoří o zachování účinku léku po dobu 8 až 10 hodin.Kromě toho je maximálního účinku dosaženo ve čtvrté hodině po jeho zavedení a poté postupně klesá.

Aplikace:

PT-141 se podává subkutánní (nebo intramuskulární) injekcí do břicha.Proč je lepší používat inzulínové stříkačky.Jedna dávka léčiva se pohybuje od 0,5 mg do 1,5 mg.Doporučuje se zahájit podávání peptidu RT-141 s minimální dávkou a postupně zvyšovat dávku, pokud je předchozí dávka neúčinná, dokud není dosaženo požadovaného účinku na tělo.

Opatření:

Lékaři nedoporučují intronazální způsob podání, protože u této techniky existuje riziko nežádoucích účinků ve formě zvýšení krevního tlaku.Láhev RT-141 o průměru 10 mg je určena pro 10 dávek.Roztok připravený pomocí vody pro injekce může být uchováván v lednici po dobu 14–20 dní.

Selank (5 mg)

Cena: 350 rub.

Selank je regulační peptid doporučený k použití ke zmírnění vnitřního stresu, potlačení emocí a odstranění úzkostně-astenických poruch.

Tosyntetizovaný analog léčiva tafticin, který je schopen přirozeně regulovat centrální nervový systém.Z hlediska rychlosti, účinnosti, síly a rychlosti farmakologického působení však neexistují stejné přípravky Selank.

Mezi rysy jeho dopadu lze vyčlenit schopnost zlepšit pozornost a paměť, aktivovat proces učení a vnímání informací, rozvíjet motivační stabilitu, stimulovat činnost při konfrontaci se zvýšenou úzkostí a zvýšit přiměřenost adaptivního chování.

Účinky:rychlé odstranění stresu, úzkosti a deprese.

Ukazuje se lidem, jejichž činnosti jsou do jednoho nebo druhého stupně spojeny s intenzivním informačním a svalovým zatížením, které vyžadují zvýšenou pozornost a koordinaci pohybů, například, školákům nebo studentům během zkoušek, sportovců nebo armády.

Aplikace:

Aplikační forma přípravku Selank je unikátní - intranazálně pomocí kapací lahve.Příjem se provádí instilací nosních pasáží, zatímco je v sedu a lehce zvrací hlavu.Jednou v každém nosním průchodu se injikují 2-3 kapky Selank (nebo 300 μg účinné látky).

Je možné zvýšit dávku na maximum 900 mcg, pak by měl být postup pro podávání léčiva rozdělen do několika dávek v intervalu 10-15 minut.Denní dávka je optimálně 12-36 kapek (900-2700 mcg) ve třech rozdělených dávkách.Průběh léčby je od 10 do 14 dnů.

Opatření:

Selank peptid nezpůsobujevedlejší účinky spojené s léčivy podobné farmakologické kategorie, například alergické reakce, ospalost, závislost nebo abstinenční syndrom.

Při vstupu kapiček do ústní dutiny může docházet k nepříjemným pocitům chuti.Projevy alergií jsou možné pouze při individuální nesnášenlivosti.Není kompatibilita s jinými drogami.

Proč by se cena Selanku neměla stát překážkou, pokud existuje naléhavá potřeba koupit peptid:

 • prokázaný mechanismus působení naznačuje jeho zjevnou nadřazenost v boji proti psychologickým problémům aléčba nervových poruch
 • Selank lze zakoupit mnohonásobně levněji než jeho protějšky.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kyselina glutamová - co to je, pro co a jak se používá ve sportu a kulturistice.

Návrh článku:Mila Friedan

Video o peptidech

Peptidy:

Co jsou peptidy: