Pěna na vlasy: barva, styling, objem, zbarvení, odstín.Schwarzkopf Palette, Loreal, Mousse Perfect, Wellaton

Mousse je moderní produkt v seznamu vlasových přípravků.Tento typ kosmetiky je nabízen v několika odrůdách a je vyráběn jak luxusními značkami, tak značkami hromadného trhu.Informace o vlastnostech a pravidlech používání pěny vám pomohou při navigaci při nákupu produktu.

Proč potřebuji vlasovou pěnu?

Mousse je kosmetický přípravek pro péči o vlasy a styling.Jeho hlavními úkoly je usnadnit proces vytváření účesů, dát účesu atraktivní vzhled a dlouhodobě jej uchovat.

Použití pěny na vlasy usnadňuje vytvoření požadovaného tvaru.Nástroj chrání prameny před negativními vlivy horkého vzduchu během tvarování fénem.

Hotový účes pomocí pěny získává další objem a lesk.Produkt poskytuje snadnou elastickou fixaci bez vážení vlasů.Prameny zůstávají mobilní a udržují čistý vzhled.Pěna zůstává při česání na vlasech a snadno se odstraní vodou a šamponem.

Vzhled a konzistence se pěna podobá vaječným bílkům šlehaným do pružné pěny.

Produkt obsahuje parfémy.Někteří výrobci pěny se snaží zdůraznit ekologičnost svých produktů a dodávají jí parfémové složení s přírodními tóny bylin a bobulí.„Přírodní“ aroma by nemělo být zavádějící, pokud jde o složení pěny: syntetické složky jsou přítomny ve všech kosmetických výrobcích průmyslové výroby.

Pěny se prodávají v kovových obalech o kapacitě 150 ml nebo více.Jsou vybavenyvýdejní stojan, který poskytuje pohodlné a hospodárné použití výrobku.

Rozdíly od pěny

Je zaručena záměna mezi pěnou pěny a stylingovou pěnou.

Podobnosti výrobku:

 • Účel.Pěna a pěna jsou potřebné pro styling a fixaci vlasů.
 • Forma vydání.Fondy se prodávají v kovových lahvích s rozprašovači.V obchodě je lze odlišit pouze nápisem na štítku.
 • Soulad.Oba výrobky jsou bílá pěna, která si zachovává svůj tvar.

Vlasová pěna ukazuje její rozdíly od pěny při aplikaci na vlasy a konečný styling:

 • Stylingová pěna je snazšípěna a snadněji se distribuují vlasy.
 • Hotový účes založený na pěně je mobilnější a méně objemný než po nanesení pěny.Mousse vytváří snadnou fixaci a zachovává přirozený tvar účesu.

Výhody

Silné vlastnosti pěny se projevují ve vlastnostech jejího jemného účinku na vlastnosti vlasů a stylů, které byly získány použitím kosmetického přípravku.

 • Zabezpečení.Oproti jiným vlasovým stylingům působí pěna jemně na vlasy a obsahuje v kompozici méně toxické syntetické složky.
 • Pohodlí při každodenním používání.Mousse se snadno používá a na styling nevyžaduje mnoho času.
 • Ochrana vlasů.Mousse obaluje vlasy a chrání je před škodlivými účinky horkasušička vzduchu, teplotní rozdíl a ultrafialové záření.
 • K fixaci vlasů pěnou dochází bez lepení a vážení pramenů.
 • Zlepšení vzhledu účesů.Mousse přidá prameny nádhery a lesku.
 • Péče a obnovení vlasů.Výživné složky kosmetického přípravku jsou odpovědné za změkčení a zvlhčení pramenů.

Nevýhody

Obtíže při používání pěny mohou souviset s neobvyklou texturou produktu a individuálními vlastnostmi vlasů.

 • Slabá fixace. Mousse není vhodný jako samostatný nástroj pro zajištění komplexního stylu.
 • Účinnost závisí na struktuře vlasů. Mousse dodává objem a zvyšuje poslušnost tenkých vlasů.Majitelé hustých tvrdých pramenů nevidí výsledek slibovaný výrobci pěny.
 • Potíže s dávkováním. Stanovení optimální části pěny je možné pouze pokusem a omylem.Malé množství produktu je zbytečné;příliš velká dávka pěny vytvoří iluzi špinavých vlasů.
 • Na vlasech je vidět přebytečná pěna. Vede to k propojení vláken.Nástroj může na běhu vytvořit bělavý povlak, který se podobá lupinám.

Druh

Pěna na vlasy se prezentuje ve 2 hlavních odrůdách:

 1. Pro styling a péčina vlasy.
 2. Pro barvení vlasů.

Výrobky pro styling (styling) vlasů a péči o vlasy jsou nejrůznější.Jsou uvedeny v širokém cenovém rozpětí.řada a jsou vyráběny nejznámějšími značkami vlasové kosmetiky.Pěny pro styling vytvářejí atraktivní účes, udržují svůj tvar po dlouhou dobu a zlepšují vzhled pramenů.

Výrobky pro pokládku se liší výkonem a mají 4 možnosti fixace:

 • Slabá.Pěny slabé fixace jsou nejbezpečnější a hypoalergenní.
 • Průměrná fixace zachovává výsledek stylingu po dobu 6-7 hodin.
 • Silný.Klobouky, srážky a vítr se nebojí účesu fixovaného fixační pěnou.Hřeben vrátí styling do původního vzhledu.
 • Superstrong.Velmi výkonné nástroje fixují styling po dobu až 2 dnů.

Pěny se liší v závislosti na úkolech, které lze pomocí jejich pomoci vyřešit, a jsou prezentovány ve 4 formách:

 1. Přidání objemu stylingu.
 2. Pro lesk vlasů.
 3. Pro kadeře.
 4. Klimatizační pěny pro péči.

Tyto schopnosti jsou uvedeny na láhvi pěny.Někdy se do popředí dostane zvláštní schopnost pěny.V ostatních případech nástroj slibuje komplexní účinek na vlasy, například „Shine + care“, „Volume + shine“.

Pěny na barvení - moderní analog k tradičním barvivům na vlasy.Jedná se o relativně nový produkt na kosmetickém trhu, který nyní vyrábí několik značek, ale získává zájem mezi spotřebiteli.

2 druhy pěn na barvení vlasů:

 • Tónování- je zaměřeno na majitele různých vlasůodstíny a milenci experimentovat s avantgardními barvami účesu: růžová, modrá, fialová.
 • Rozjasnění- určené pro blondýnky.

Pěny pro přidání objemu do vlasů

Produkty dodávají objemu styling a vyrovnávají přirozený nedostatek nádhery vlasů.Tohoto efektu je dosaženo díky složení fondů.Částice pěny obalují a zhušťují jednotlivé vlasy, v důsledku čehož účes vypadá objemněji.

Někteří výrobci hromadných stylingových pěn dodávají láhev tenkým dávkovačem.Je zvláště vhodný pro cílené použití pěny blíže ke vlasovým kořínkům, což vám umožní zvýšit prameny na základně a vytvořit iluzi působivého objemu.

Podívejte se na nejdůvěryhodnější hodnocení Top 5:Profesionální zastřihovače vlasů

Pěny na lesk vlasů

Výrobky se stylingem a pečovatelskou funkcí dodávají pramenům přirozený a zdravý vzhled.Lesklé pěny na rozdíl od některých sprejů na vlasy neobsahují jiskry.Pozitivního účinku pěn je dosaženo díky nutričním složkám ve složení fondů.

Mezi oblíbené doplňky stravy patří přírodní látky, jako je panthenol, rostlinné oleje a hedvábné proteiny.Působí na vlasy zevnitř, zvlhčují a zlepšují jejich zdraví.

„Laminační účinek“ stylingových pěn na lesk se projevuje ve vytvoření hladkého kabátu na vlasech. Poskytuje ochranu před nepříznivými vnějšími vlivy a hlášenímizámky zrcadla svítí.

Pěny na kudrnaté vlasy

Pěna na kudrnaté vlasy zjednodušuje proces stylingu.K produktu se přidávají zvlhčující složky.Dělají kadeře poslušnější a měkčí.Hotový účes vypadá elegantně, vlasy se snadněji rozčesávají.

Pěny určené pro kudrnaté vlasy lze použít dvěma způsoby:

 1. Zdůrazňují kadeře. Výrobky pro vlnité vlasy jsou vhodné pro vytvoření elastického pohyblivého stylu s kadeřemi na vlnitých a rovných vlasech.
 2. Rovnání kudrnatých vlasů. Pěny zkrotují tvrdé kadeře a umožní vám je narovnat štětcem a fénem.
 3. ​​

Penová vosková pěna

Produkt, který kombinuje vlastnosti pěny, pěny a vosku pro styling.Cíl je stejný jako u tradičního pevného vosku pro styling - vytvoření stylingu s efektem mokrých zámků.

Výrobek má lehkou elastickou konzistenci, tradiční pro pěnu, a prodává se v láhvi s rozprašovačem.Vosk mousse dodává stylům lesklý lesk a extra objem.Modeluje a zachycuje grafické potrhané obrysy avantgardních srážek.

Péče o kondicionérní pěny

Produkty kombinují vlastnosti stylingových pěn a přípravků na péči o vlasy.Na rozdíl od balzámu péče o vlasy nebo masky na vlasy kondicionér pěny po aplikaci nezmývá, ale zůstává na vlasech a působí jako stylingová kosmetika: vytváří a fixuje vlasy.

Nápis „klimatizace“ zapnutýLáhev se stylingovou pěnou znamená, že se výrobce zaměřuje na nutriční složky produktu: rostlinné výtažky a vitamíny.

Běžné užitečné aditiva ve vzorci pěn a jejich schopností:

 • Vitamin B5aktivuje růst vlasů.
 • Vitamin B3neutralizuje účinky ultrafialového záření.
 • Ceramidy posilují strukturu vlasů, léčí a obnovují poškozené prameny života.
 • Bambusový extrakt zvlhčuje a reguluje mazové žlázy.Látka zpomaluje kontaminaci vlasů.
 • Citrusové složky mají antibakteriální účinek.

Tónovací pěny pro barvení

Tónovací pěny jsou vhodné pro úpravu tónu vlasů.Jsou určeny pro experimenty v několika dalších odstínech palety a eliminují tak riziko radikální změny barvy vlasů.Pěny se doporučují těm, kteří chtějí upravit tón účesu, zdůraznit svěží barvu, ale nejsou připraveni na radikální změny v obrazu.

Výhody pěny oproti barvivu jsou jemnější a jemnější účinek na vlasy.Amoniak není součástí produktu, takže pěna méně poškozuje strukturu pramenů.

Nedostatek pěny je slabost a křehkost účinku.Při nepřítomnosti aktivních chemických složek je účinek produktu povrchový.Není schopen vytvořit jasnou barvu účesu a je rychle vymytý.

K dispozici je pěna na vlasy s tónovacím efektem2 možnosti:

 • Láhev s dávkovačem - vzhledově i aplikačně identická s stylingovou pěnou.
 • Sada pro přípravu nátěrových hmot na bázi pěny: Podle konfigurace a zásady aplikace je tato tónovací pěna ekvivalentní tradičnímu barvení vlasů.Balení obsahuje látky pro smíchání přísad, rukavic a balzámu na změkčení vlasů po barvení.
Problémy řešené pomocí pěny

Nedostatky vlasů jsou překážkou v požadovaném účesu.

Pěny na styling a barvení řeší běžné problémy s vlasy:

]
Problémy se strukturou a stavem vlasů Problémy s barvením vlasů
Nedostatek objemu Důsledky neúspěšného zbarvení
) Vypadávání vlasů První šedé vlasy
Tmavost pramenů Rostoucí kořeny vlasů
Zvýšené mastné vlasy Znuděný odstín účesu
Rychlé znečištění
Zlobivé vlasy
Suchost a rozštěpené konce vlasů
Poškození pramenů po tvarování za tepla

)Jak vybrat pěnu pro styling

Volba stylingového produktu závisí na účelu jeho použití a stupni fixace účesu, který je pro něj vhodný.

Co je vhodné v konkrétní situaci:

 • Minimální fixace je vhodná pro základní pokládku.
 • Střední fixacezajistit stabilitu účesů během pracovního dne.
 • Silná fixace je vhodná pro komplexní styling.

Pěny pro různé typy vlasů

Zvolená kosmetika s ohledem na strukturu a stav vlasů zlepší jejich vzhled, zajistí péči o zdraví pramenů a nepoškodí je..

 • Suché, tenké a poškozené vlasy budou těžit z používání objemové a lesklé pěny.Pěna bude zajišťovat výživu a zahušťování vlasů.Vlasy získají nádheru a lesk.
 • Vlasy náchylné k mastnému vzhledu díky použití kondicionérní pěny.Antibakteriální vlastnosti produktu zpomalí kontaminaci pramenů.
 • Normální vlasy ponechávají prostor pro volbu produktu pro styling, péči a barvení.

Doporučení pro majitele vlasů jakéhokoli typu je mít na paměti smysl pro proporce.Slabá koncentrace aktivních složek pěny není základem pro její nekontrolované použití.Přebytečný produkt ohrožuje vývoj alergií, problémy s pokožkou hlavy a neestetický vzhled stylingu.

Co hledat při nákupu

Vlasová pěna vyžaduje pečlivý přístup k výběru produktu v obchodě.

Kromě značky, ceny a slibovaného účinku je třeba věnovat pozornost podrobnostem:

 • Integrita balení. Láhev by měla být v dávkovači zkontrolována, zda neobsahuje jamky, praskliny nebo vady.
 • Složení. Dobrá pěna neobsahuje alkohol, který schne vlasy.Argumenty pro nákupznamená - přítomnost vitamínů a rostlinných výtažků.
 • Dostupnost pokynů. Vážený výrobce kosmetiky informuje kupujícího o pravidlech pro bezpečné a účinné používání pěny.
 • Vůně. Ostrá nepříjemná vůně kosmetiky pro vlasy je důvodem k odmítnutí nákupu pěny.Jeho použití ohrožuje vývoj migrény a nepřinese pozitivní emoce.

Návod k použití

Pěna na vlasy s jakýmkoli účinkem a stupněm fixace má obecné požadavky na použití:

  )
 1. Před použitím stylingového produktu si umyjte vlasy.
 2. Vlasy zvlhčí ručníkem.Prameny by měly zůstat vlhké, ale bez toho, aby z nich tekla voda.
 3. Láhev s produktem musí být protřepána a vytlačena pěnou.
 4. Produkt je distribuován z bazální zóny po celé délce pramenů.Je nemožné rozmazat pokožku hlavy pěnou.
 5. Vlasy jsou stylizované s fénem nebo bez nich.
 6. Hotový účes je upraven štětcem.
 7. Pro spolehlivé zafixování stylingu mezi stylingem vlasů a vycházením ven je vhodné počkat asi 15 minut.
Populární článek v článku:Módní dámské srážky nové sezóny pro středně dlouhé vlasy.Fotografie

Jak používat styling svazku?

Obecný algoritmus akcí během stylingu se nemění.

Speciální technologie při nanášení produktu a stylingu učiní vlasy nádhernějšími:

 1. Mokré vlasy je třeba rozdělit.na samostatných pramenech.
 2. Agent je aplikován v malých částech do kořenové zóny každého vlákna.
 3. Mousse je distribuována po celé délce účesu.
 4. Vlasy se suší fénem.V tomto případě je hlava snížena a prameny se během sušení a stylingu zvednou prsty nebo hřebenem.

Hodnocení nejlepších značek: tabulka jmen a cen

Vlasové pěny jsou prezentovány v širokém rozmezí nákladů a vyrábějí je tuzemské i zahraniční kosmetické značky.V tabulce jsou uvedeny nejoblíbenější značky, které vyrábějí pěny pro styling a barvení vlasů.Tyto výrobky lze zakoupit ve většině moderních kosmetických obchodech a supermarketech.Přibližné výrobní náklady jsou uvedeny v ruských rublech.

)
Značka Název produktu Cena
Kerastáza „Mousse Bouffante Volume Injection“ 1600
„Charm Professional“ „Ochrana“ 170
L'Oreal „Tecni.Art Volume Lift“ 700-800
Schwarzkopf „Flexibilní držení Hold Silhouette Mousse“ 900
Estel Professional Airex 510
Wellaflex Wellaflex 230
) Výkon vřetene Cashmere Touch 200-220
Matrix Vavoom „Výška záblesku“ 700-900
Avon Advance Techniques 190
Sibiar „Romance“ 60
Kapous „Mousse Normal“ 290-320
Syoss Curl Control Mousse 370
TIGI Bed Head Mousse CreamFoxy kadeře 1020
Schwarzkopf Toning Perfect Mousse 400
Wellaton Tónovací pěna Wellaton 220
Syoss Ceramid-keratinový komplex250
BioNika Ollin Rekonstruátor 570

Recenzeženy o kvalitě výrobků různých značek

Recenze vlasových výrobků nám umožňují posoudit rozdíl mezi pěnami různých značek.

Jaký je rozdíl mezi prostředky:

 • Schopnost fixovat vlasy.Silné, podle výrobců, pěny ve výkonu různých značek se liší fixační silou.
 • Účinek objemu.To může být buď znatelné nebo slabě vyjádřené.Majitelé hustých hustých vlasů tvrdí, že pěna pro ně byla k ničemu.

  Takto vypadá vlasová pěna

 • Konzistence produktu je od referenční elastické pěny k podezřelé tekutině.Kromě toho kvalita textury pěny nezávisí na ceně kosmetického přípravku.
 • Účinek na vlasy.Některé pěny dávají pramenům jemnost, brilanci a poslušnost.Ostatní produkty lepí vlasy a zvyšují jejich elektrifikaci a chmýří.
 • Nákladová efektivita produktu.Nezávisí to na objemu láhve a umožňuje nám dojít k závěru, že výhody nákupu jsou pouze v použití.
  • Mousse Schwarzkopf Perfect: paleta barev

   Toto je barvivo na vlasy ve formě pěny.

   V balení produktu jsou obsaženy tři složky:

   • Mousse.
   • Rukavice.
   • Balm.

   Paleta odstínů se skládá ze 3 kolekcí:

   1. Základní barvy od světlých po tmavé tóny.
   2. Karamel je kolekce teplých barev.Je určen pro brunetky, které chtějí zesvětlit vlasy.
   3. Nude - práškové odstíny.Jsou vhodné pro tónování vlasů a poskytují pramenům zajímavý barevný přízvuk.

   Pozitivní stránkou malířské pěny je její snadné použití a hladký výsledek zbarvení vlasů.

   Nevýhody - výsledek barvení neodpovídá odstínu uvedenému na obalu.Balzám v sadě není účinný pro změkčení pramenů.

   Schwarzkopf Silhouette Mousse Flexible Hold

   Další produkt známé značky vlasových výrobků z Německa.Mousse slibuje elastickou fixaci a atraktivní styl nádhery.

   Hodnocení zákazníků potvrzují spolehlivost stylingu na základě této pěny.Nástroj se používá ekonomicky, nezatěžuje a nelepí vlasy.Jedinou nevýhodou produktu je vysoká cena.

   Estel Professional Airex

   Značka profesionální kadeřnické kosmetiky nabízí pěny pro každodenní styling. Výrobky jsou schopny poskytnout tenkým vlasům potřebný objem.Kupující jsou přitahováni velkou velikostí láhve a ekonomickým využitím pěny.Negativní momenty - spojení vlasů a slabý objemový účinek na vlasy husté struktury jsou možné.

   Wellaflex

   Pěny stejného jména s populární značkou stylingových výrobků jsou prezentovány v různých stupních fixace - od slabých posuper silný, který si zachová tvar účesu po dobu 2 dnů.

   Kupující poznamenávají, že pěny Wellaflex zvyšují objem pramenů jakékoli délky a dodávají jim zdravý lesk.Nevýhody produktu - křehkost fixace a lepkavá konzistence.

   Přečtěte si populární článek v rubrice:Módní srážky pro střední vlasy, které zvyšují objem.

   Syoss Ceramid-Keratin Complex

   Stylingová pěna populární demokratické značky na velkém trhu obsahuje komplex posilujících komponent.

   Nástroj opravuje vlasy dobře a stará se o prameny.Mínus - v případě předávkování vytváří produkt iluzi nemytých vlasů.

   Syoss Curl Control

   Mousse vyrobená pro kadeře.Produkt je ekonomicky spotřebován, vytváří přirozený styl a neutralizuje chmýří.Podle negativních komentářů zákazníků může pěna zvýšit suchost pramenů a ztěžovat jejich rozčesávání.

   Kerastase „Mousse Bouffante Volume Injection“

   Mousse od elitní francouzské značky profesionálních produktů pro péči o vlasy a styling.Tento produkt se snadno používá, vytváří vzduchový styl s přirozeným zdravým leskem.Nevýhodou jsou vysoké náklady.

   BioNika

   Značka produktů péče o vlasy šetrných k životnímu prostředí.Pěny pečují o prameny a dodávají jim jemnost.Výrobek je k dispozici ve velkých lahvích a má příjemnou vůni.Mezi nedostatky zákazníka patří olejová struktura pěny a nedostatek účinku péče.

   Wellaton

   Tónovací pěna prodávaná vkompletní s balzámem a rukavicemi.

   Barva je k dispozici ve 20 odstínech pro 4 skupiny zákazníků:

   • Brunette.
   • Hnědovlasá.
   • Červená.
   • Blondýnky.

   Plusy barvy Wellaton-pěna - vysoce kvalitní stínování šedivých vlasů a krásná barva pramenů.Balzám vlasy dobře zjemňuje.Nevýhody - „chemická“ vůně a nepříjemná láhev.

   Tecni.Art by L'Oreal

   Mousse slibuje, že účesu dodá znatelný objem.Nástroj dobře zvládne uvedený úkol na tenkých vlasech.Pěna je příjemná díky dobré vůni a praktickému výdejnímu stojanu.Nevýhodou tohoto produktu je neefektivnost na husté vlasy.

   Matrix Vavoom

   Mousse je vhodná pro vytváření objemových stylů.Láhev je vybavena tenkým dávkovačem pro aplikaci pěny na kořenovou zónu vlasů. Výrobek dodává pramenům přirozený objem a lesk.Negativní zkušenost s použitím je spojena s účinkem elektrifikace vlasů a štiplavou vůní pěny.

   Mousse „Protection“ od značky Prelest

   Produkt patří do řady profesionálních stylingových produktů od oblíbené domácí značky.

   Kupující mají rádi spolehlivost fixace, elegantní volumetrický vzhled účesu a dostupnou cenu pěny. Nevýhodou produktu je lepení pramenů.

   „Romance“ Sibiar

   Moderní stylingový produkt pro vlasy za dostupnou cenu.Tento nástroj je vhodný pro snadné vytváření stylů.

   Negativní vlastnosti - špatná fixace jakéhokoli účesuzvýšená chmýří vlasů.

   Kudrlinky s vlnitou hlavou TIGI

   Krémová pěna pro styling kudrnatých vlasů.díky kterému vypadají leskle a dobře upravené.

   Záporný okamžik - nadměrné množství dává mastné vlasy.

   Avon Advance Techniques Mousse

   Produkt má příjemnou vůni a zjemňuje a spravuje prameny. Nespokojenost spotřebitelů je způsobena nespolehlivou fixací a tekutinovou konzistencí produktu.

   Kapous

   Evropská značka profesionální kosmetiky vyrábí stylingové výrobky pro péči a bohatý styling.Uživatelé jsou spokojeni s hospodárností pěny a zdravým vzhledem vlasů.Záporné momenty jsou spojeny s odlupováním kapaliny v pěně.

   Pěna od výrobce "Taft"

   Známá německá značka stylingových produktů nabízí pěny pro spolehlivé fixace a načechrané účesy.Hodnocení zákazníků potvrzují účinnost produktu.Nevýhody Taftových pěn - po vysušení fénem je možné na účes přilepit prameny a bílý povlak.

   Jak si vyrobit pěnu doma?

   Domácí vlasová pěna je alternativou k průmyslové kosmetice.Výhodou domácí pěny je její přirozené složení, laskavost a účinek fixace a objemu, srovnatelný s podobnými vlastnostmi produktů známých značek.

   Složení:5 syrových kuřecích vajec.

   Příprava:

   1. Proteiny se oddělí od žloutků.Žloutky nejsou potřeba.
   2. Proteinová hmota se ochladí v lednici.
   3. Studené proteiny se nalijí do šlehacího kontejneru.
   4. Proteiny jsou vneseny do mixéru třikrát po dobu 5 minut.Mezi bičovacími sezeními se proteinová hmota nechá vychladnout sama.
   5. Znakem připravenosti pěny je hustota a elasticita pěny.Musí držet tvar.
   6. Pro styling musí být hotový produkt vtřen ​​do dlaní a aplikován na mokré vlasy na základně.Musíte počkat 5 minut, abyste dostali pěnu pod nohu.Potom se prameny vysuší a naskládají obvyklým způsobem.

    Mousse je multifunkční produkt pro péči o vlasy a styling.Je schopen vylepšit vzhled účesu, opravit výsledek úspěšného stylingu a zbavit se přírodních vad pramenů.Díky péči a ochraně je pěna vhodným nástrojem pro pravidelnou péči o vlasy.

    Autor:Fursova Anna

    Návrh článku:Mila Fridan

    Video o vlasových penách

    Jak stylizovat „plážové kadeře“ pomocí vlasové pěny: