Pavel Durov.Fotografie před a po plastické chirurgii.Jak vypadal tvůrce Vkontakte, životopis a osobní život

Zakladatel sociální sítě Vkontakte a posel Telegramu Pavel Durov je dnes miliardářem dolaru a jedním z nejbohatších přistěhovalců z Ruska.

V roce 2014 změnil podnikatel své bydliště, odešel do zahraničí a po nějaké době šokoval publikum změnami v jeho image po plastické chirurgii a četnými kosmetickými procedurami, aby zlepšil jeho vzhled.

Pavel Durov před změnou vzhledu

Na prvních fotografiích vypadá mladý muž skromně ajeho přirozená data nejsou expresivní.Špičaté uši se špičatým tvarem jsou pozoruhodné.

Pavel Durov v dětství

Znatelný je také nástup androgenů.plešatost. Pokud se spoléháte na statistiku a lékařská fakta, měl být Durov v tuto chvíli téměř bezsrstý.

Fotografie Pavla Durova z roku 2007 před plastickou chirurgií

Kromě toho mladé fotografie Pavla Durova před plastickou chirurgií odrážejí zaoblení obrysů obličeje a některých otoků, jakož iměkká linie nosu a nepřehlédnutelný výraz očí, o obrázcích po zásahu odborníků nelze říci.Postava Paula v jeho rané mládí je tenká, bez atletických znaků.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kanyla - co to je, protože se používá v kosmetologii a medicíně.

Transplantace vlasů a subkutánní injekce po vypadávání vlasů

Vlasová linie na Pavlově hlavě na prvních fotografiích a po transformaci vzhledu se dramaticky liší .Silné ztenčení vlasů, ke kterému byl Durov geneticky nakloněn, nemohlo samo o sobě projít.

Na základě sortimentu služeb dostupných na moderním trhu mohl Pavel absolvovat kurzy subkutánních injekcí, které zajišťují výživu vlasových folikulů, aktivují vaskulární mikrocirkulaci a dodávku kyslíku.

Mohly se také vyskytnout změny v důsledku úspěšné transplantace vlasů, která má s využitím nových technologií bezproblémový charakter.

Vzhledem k tomu, že Durov měl obrovské materiální zdroje, pravděpodobně se uchýlil k vytvoření iluze kvůli zručné práci zkušených stylistů a pravděpodobnosti použití individuálně vytvořené paruky.Odborníci se domnívají, že se Pavel Durov rozhodl pro nejmodernější metodu transplantace vlasů používanou v nejlepších světových kosmetologických centrech, FUE

Na fotografiích mladistvých se Durov na rozdíl od dnešních dnů nelišil v hustotě vlasů.

K této technologii mají přístup pouze špičkoví odborníci.Kombinace zpracování a podrobné kontroly dává výsledek přirozenosti ve vizuálním vnímání transplantovaných vlasů.Podstatou inovace je speciální fázová extrakce a transplantace jednotlivých sekcí z dárcovské zóny, které jsou následně implantovány do nezbytné zóny zákazníka.

Transplantace se tedy provádí s přesností na šperky, což zabraňuje jizvám a jizvám a také zkracuje dobu rehabilitace.Pouze tato technika může zaručit maximální účinek.Všechny fáze práce v tomto směru jsou diagnostikovány trichoskopem, každý centimetr vlasové linie je analyzován na hlavě dárce i zákazníka.

Počítač vypočítá přirozený počet folikulů, počet vlasů, jejich tloušťku, velikost a vzdálenost mezi nimi.Diagnostika a manipulace s obrázky jsou automatizované.

Estetická stomatologie

Úsměv Pavla Durova před a po plastické chirurgii se znatelně změnil : linie zubů se zjemnila a získala oslnivý lesk, což naznačuje zásahkvalifikovaní zubaři.

Moderní zubní kliniky jsou v pořádkuupravte barvu, tvar a polohu zubů.Komplexní reorganizace se provádí na základě inovativních technologií a zahrnuje vývoj individuálního konceptu.Základem estetické stomatologie je vytvoření zářivého, dokonalého úsměvu, jehož příkladem může být dnešní úsměv Pavla Durova.

Pokud má tradiční stomatologie za úkol zajistit hygienu, prevenci a diagnostiku patologií v ústní dutině, je estetická stomatologie určena ke zlepšení vzhledu zubů a dásní.

Estetická stomatologie naší doby poskytuje šanci napravit všechny nedostatky: od malých chyb v úsměvu, po globální defekty v barvě zubů, větší vzdálenosti mezi zuby, korekce zakřivení zubu a další problémy.

Práce vysoce kvalifikovaného odborníka v této oblasti je založena na kombinaci zpracování a prvků uměleckých děl.

Během pečlivého procesu se znovu vytvářejí parametry, jako je průhlednost koruny, přirozená mikroreliéf povrchu smaltu.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Věra Alentová po plastické chirurgii - poslední fotky, jaké operace byly provedeny, jak se hvězda změnila.

Otoplastika

Pavel Durov před a po plastické chirurgii má odlišný tvar uší, jak vyplývá z srovnávací analýzy jeho fotografiív jeho rané mládía dnešní fotografie.Nepochybné rozdíly jsou odhaleny ve směru zlepšování jejich vzhledu.Podle jednoho zplastických chirurgů, Durov se uchýlil k otoplastice, která ve všech ohledech těží z jeho image.

Mnoho oblíbených diváků se rozhodlo podstoupit takovou operaci, která následně zvýšila jejich sebeúctu a hodnocení mezi fanoušky.Z cizích hvězd se uchýlil k otoplastice: Brad Pitt, Beyonce, Rihanna, Rachen Nemkul, Lee Jung Hyun.Stejně jako slavné osobnosti ruského původu: Evgeny Kryukov, Nelly Ermolaeva, Pavel Priluchny.

Pavel Durov také důvěřoval chirurgům a trvale se zbavil hluchoty.

Operace nosu

Někteří odborníci se domnívají, že Pavel Durov se také uchýlil k operaci nosu.A před Paulovým nosem měl docela pravidelný tvar.Ale na posledních fotografiích se Durovův nos stal prostě dokonalým, aristokratickým tvarem, jeho šířka se zmenšila a špička byla tenčí a užší.

Plastická obrysová plastická operace obličeje

Lékaři zpochybňují zásah plastických chirurgů i přes výrazné změny ve tváři tváře Durova.V procesu dospívání jsou funkce obvykle naostřeny, zatímco lícní kosti jsou často výraznější.

Dětský a mladistvý otok obličeje někdy zmizí, aniž by došlo ke konturování a zavedení výplní.Potvrzení názoru odborníků je také naznačeno zbývajícím mobilním bývalým výrazem obličeje Durova.

Před konturováním byla tvář zaoblenější, lícní kosti nebyly vyjádřeny.

Změny obličejových rysů Paula lze přičíst práci kvalifikovaných estetických kosmetologů,protože standardním účinkem nechirurgické kontury je přesně ostrost lícních kostí, ostrost a reliéf oválu tváře, což ukazuje změněný vzhled podnikatele.

Kromě estetických výsledků, kterých se při těchto postupech dosáhne, dostává klient také zdravou pokožku jako celek, která by také mohla přilákat Durov.

Léky používané k injekcím se kromě bezpečnosti a hypoalergenicity samy rozpouštějí.

Prostředky mají pozitivní účinek na procesy uvnitř kožních buněk:

  • zvýšila vlhkost v hlubších vrstvách;
  • zlepšení přístupu kyslíku k buňkám;
  • podpora výroby elastinových a kolagenových vláken;
  • antioxidační účinek;
  • odstranění věkových skvrn.

Získaný výsledek je plně viditelný do šesti měsíců a poté se musí postup opakovat, aby se zachoval tvar.

Jaké další změny nastaly ve vzhledu Pavla Durova

Na čerstvých fotografiích se objevil kdysi bledý, hubený, nemotorný podnikatel s holým opáleným trupem, který se nyní potěší hrou svalů na bedrech a kostkách.na břiše. Paulův vzhled se stal velmi odvážným, je zřejmé, že podnikatel pravidelně navštěvuje tělocvičnu.

Zřejmě Durov vytvořil krásné tělo díky každodennímu tréninku pod vedením kompetentních instruktorů fitness.Samozřejmě ne bezsprávná výživa, o které Pavel Durov hovořil v rozhovoru.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak a proč jsou žebra odstraněna - účinnost, fotografie před a po operaci.

Kolik jsou operace

Náklady na různé operace ke změně vzhledu se mohou lišit v důsledku několika faktorů.

Na tvorbu cen má vliv:

  • prestiž kliniky;
  • odborná úroveň odborníků;
  • složitost operace;
  • Počáteční náklady na přidružený materiál použitý během postupu.

Průměrné ceny v Moskvě za postupy, které Durov použil ke zlepšení svého vzhledu, jsou následující:

Operace obnovy vlasů

Cena tohoto postupu je prvořadáfáze plešatosti a zóna, která potřebuje opravu, jsou důležité.Pro zvýšení vlasové linie na hlavě jsou k dispozici různé techniky.Práce s obočím, knírem a vousy zahrnuje ruční metodu.Kromě toho hraje roli i popularita kliniky a popularita lékaře.

Uplatnění na instituci se zkušenostmi minimalizuje rizika, a to i díky zárukám, které klinika poskytuje.Jeden odborník, který poskytuje služby za nízkou cenu, nemůže takové záruky poskytnout.

K vytvoření iluze přirozenosti a dostatečné hustoty vlasů často vyžaduje opakované opakování postupů, na které se musíte předem připravit.Náklady na tyto služby se pohybují od 60 do 150 tisíc rublů na operaci.

Otoplastické operace

Při stanovení cen v této oblasti má zásadní význam typ intervence.Řez je proveden v záhybech na zadní straně ucha, takže nakonec je neviditelný.

Na základě typu korekce lze rozeznat chrupavku, provést korekční řezy a použít modelovací šicí materiály.

Často se provádí několik manipulací současně, aby se vytvořil ušní zvonek požadovaného tvaru.Cena za tento typ postupu se pohybuje od 10 000 do 60 000 rublů za relaci.

Operace nosu

Chirurgické zákroky v této oblasti zahrnují plastickou chirurgii nosu, aby se upravil její tvar, odstranily vrozené a získané defekty a práce na změně septa.

Moderní postupy zahrnují operace uzavřeným způsobem, což zahrnuje možnosti pro budování určitých oblastí, jakož i pokročilé technologie při práci s kostně-chrupavkovitou kostrou.Zkušený odborník je schopen dosáhnout požadovaného výsledku v jedné relaci, jejíž náklady se pohybují od 60 do 350 tisíc rublů.

Pavel Durov před a po operaci: foto

Před plastickou operací se na fotografii objeví Pavel Durov jako muž bez výrazného vzhledu.Mladý muž měl řídnoucí blond vlasy a poněkud vyčnívající uši.Durovova postava nebyla ani zdaleka ideální.

Na nových obrázcích představuje Durov po plastické chirurgii tlusté vlasy tmavého stínu, jeho boltce a nos mají klasický tvar a jsou rafinovanérysy obličeje jsou zvýrazněny zdůrazněnou řadou lícních kostí.Nyní také podnikatel vystavuje svou postavu, která se přiblížila dokonalosti.

Dnešní podoba Durova je sebevědomý mladý muž se smrtelným vzhledem a dokonalou postavou. Někteří fanoušci porovnávají Paula s Dima Bilanem, ve skutečnosti se tyto hvězdy objevují náhodně.

Osobní život miliardáře

V osobních záležitostech je Durov tajný a získal slávu tajemné osoby.Přes pečlivé hledání fanoušků tímto směrem neexistují přesné informace o Pavlově osobním životě.A protoexistuje mnoho pověstí o tom, s kým se podnikatel přesně setkává.

Durovovi se připisuje poměr s Alenou Shishkovou.

Paul kvůli svému stálému zaměstnání raději nestráví mnoho času ženami, o kterých opakovaně hovořil v rozhovoru.Existují však fotografie z událostí v síti, kde je obklopen modely.Podnikatel charakterizuje takové situace, jako jsou experimenty, kdy dívky testují budoucí programové inovace.

Po dlouhou dobu se zprávy o „civilní manželce Durova“ Darii Bondarenko a jejích dětech zrychlovaly.Tato informace, jak se ukázalo později, nebyla ničím potvrzena.

Sám podnikatel odpovídá na otázky týkající se manželství v tom smyslu, že manželství potlačuje osobnost a uměle ji integruje do systému.

BPaulův Instagram nemá žádné stopy ohledně jeho osobního života.Tam předvádí své dojmy z četných výletů do nejkrásnějších míst na světě i sebe samého na pozadí různých památek.

Co říká Pavel Durov o své plastické chirurgii

Pro zájem novinářů o dramatické změny v jeho obrazu Durov popírá plastickou chirurgii a další chirurgické zákroky.Podnikatel také tvrdí, že Photoshop nebyl použit k vytvoření vzorového vzhledu na fotografii.

Dnešní podoba Pavla Durova

K dnešnímu dni si hrdina Pavel vybral superhrdinový styl ze slavného filmu „Matice“, který je vyjádřen ve výbavách výhradně černé barvy a ověřených proporcích účesů. Hrdina článku upřednostňuje zdravý životní styl a správnou výživu, jak ukazuje obrázek a rozhovor. ​​

Jednou Durov prohlásil, že ignoruje zboží nabízené farmaceutickým průmyslem, o jehož výhodě pochyboval.Systematické sporty také proměňovaly tvář podnikatele, což z něj udělalo obdiv.

Pokud se Pavel v raných fázích své kariéry jeví jako typický intelektuál, skromný a křehký v Petrohradě, byl v poslední době zjevně vzpurný sklon, který se samozřejmě projevil ve vzhledu.

Kvalitativní změny ve vzhledu Pavla Durova v intervalu před a po plastické chirurgii jsou zřejmé. Hodnocení odborníků napředmět lékařského zákroku se v této věci liší: od „korekcí“ úderů světlem po důkladnou plastickou chirurgii obličeje.

Souhrnně lze říci, že spolu s předpokládanou možností vnějšího vlivu hrála významnou roli také vyrůstání mladého muže, správný životní styl podnikatele a jeho důkladný zájem o sport.

Video: Pavel Durov před a po plastické chirurgii

Vzhled Durova před operací:

Co byloPavel Durov, než se stal bohatým a slavným: