Pás pro spalování tuků v žaludku, jak to funguje, zda pomáhá, což je lepší

Příčiny nadměrného tělesného tuku v pase a břiše jsou příčiny, hormonální poruchy, metabolické poruchy a změny související s věkem.Zbavit se „záchranného bóje“ není tak jednoduché.Břicho pro spalování tuků na břiše se doporučuje jako pomůcka v případech, kdy strava není účinná a intenzivní cvičení je kontraindikováno.

Co je pás prospalování tuků v břiše

Pás na spalování tuků v břiše nJe to široká elastická páska se suchým zipem.To je skvělá volba pro lidi s omezenou fyzickou aktivitou a přívržence pasivního hubnutí.

Pás pro spalování tuků na břiše: princip fungování a účinnost použití

Účinek pásu se dosahuje díky reakci těla na změny teploty vnějšího prostředí.

Termoregulační centrum se svým nárůstem spouští chladicí mechanismus, který nutí zvyšovat spotřebu energie a spalovat přebytečné kalorie.

BěhemPři používání pásu v těle dochází k následujícím procesům:

 • toxiny a toxiny se vylučují;
 • metabolismus je zrychlen;
 • krevní oběh se zlepšuje;
 • stimulace opravy buněk a tkání;
 • je zlepšena funkce trávicího systému.

Odborníci na výživu a fitness tvrdí: k dosažení dobrých výsledků při hubnutí je nutný integrovaný přístup.Účinná stimulace spalování tukových buněk nastává vytvářením rozdílu mezi spotřebou energie a spotřebou, a proto obvaz na spalování tuků nestačí.

Pravidelné cvičení a vyvážená strava musí být spojeny. Pokud nejsou k dispozici sporty a neexistuje způsob, jak správně jíst, bude vhodnou alternativou pás na hubnutí. Dosažení vynikajících výsledků při hubnutí však nefunguje, a to ani při použití nejdražšího a nejúčinnějšího příslušenství.

Z čeho je pás pro spalování tuku na břiše vyroben?

Pás pro spalování tuku na žaludku by měl být odolný proti opotřebení, snadno udržovatelný a dobře udržující teplo.Nejjednodušší tepelné obvazy jsou vyrobeny z kombinovaného materiálu, který obsahuje lycru, neopren a termosel.

Vlastnosti materiálů:

 1. Lycrabyla získána syntézou polyuretanových kaučuků.Lycra vlákna se zpravidla používají k optimalizaci kvality viskózových a bavlněných tkanin.Lycra dobře prochází vzduchemmá vysokou elasticitu a odolnost proti opotřebení.Zvyšuje životnost výrobku, proto se používá při výrobě vnější vrstvy obvazu.
 2. Neoprenje lehká, vodotěsná, otěruvzdorná a pružná textilie vyrobená ze syntetického kaučuku.Materiál je zcela hypoalergenní.Aktivně se používá při výrobě sportovního oblečení.Těsně přiléhá k tělu, vytváří masážní účinek, udržuje teplo a stimuluje odbourávání tukových buněk.Používá se jako střední vrstva produktu.
 3. Tepelné bahnose používá k vytvoření obvazové vrstvy přiléhající k tělu.Materiál vytváří vzduchovou mezeru mezi produktem a pokožkou a také vytváří jemný masážní účinek.

Při výrobě složitějších modelů pásů se používají keramické prvky, různé druhy kovů a plastů.

Druhy pásů pro spalování tuků v žaludku

Podle způsobu ovlivňování problémové oblasti lze pásy pro spalování tuků v žaludku rozdělit do několika typů.

Popis pásů na spalování tuků:

ZobrazitPopis
Thermal Elastický pas vyrobený z třívrstvého materiálu.Je pevně fixován v problémové oblasti pomocí suchého zipu.Vnější vrstva je vyrobena z lycry, uprostřed neoprenu a přiléhající k tělu - jejich termoselu.Mohou být také vyrobeny z kombinace polyesteru Neotex a nylonu.Můžete si koupit tepelný tuk spalující pás za cenu 400 rublů.
Saunový pás Saunový pás je na rozdíl od tepelného pásu vybaven topným článkem, který běží na síť nebo baterie.Teplota topení může být nastavena automaticky nebo ovládána ručním nastavením.Minimální cena za saunový pás je 500 rublů.
Masáž Výrobek je vybaven systémem masážních válečků nebo kuliček a regulátorem intenzity expozice.Napájení ze sítě nebo z baterie.Vibrace umožňují uvolnit napětí od svalů a elektrické impulsy vytvářejí tepelný efekt.Pás aktivuje metabolické procesy a stimuluje odtok kyseliny mléčné.Minimální cena masážního pásu je 950 rublů.
Miostimulátor Pás je vybaven systémem elektrod, kterými jsou svaly vystaveny.Elektrické impulsy způsobují smršťování svalových vláken, simulující fyzickou aktivitu.Pomocí ovladače můžete nastavit sílu a dobu expozice mikroproudům.Minimální cena stimulátoru svalů je 1700 rublů.

Výběr modelu pásu přímo závisí na metodě aplikace a očekávaném výsledku:

 1. ) Termální obvazy lze použít k odstranění malých tuků v břiše.
 2. Masážní pás je vhodný, pokud je tloušťka tukové vrstvy větší než 3 cm. Doporučuje se používat po intenzivním tréninku.Vibrační masáž uvolňuje svalové napětí a stimuluje regeneraci svalů.
 3. Miostimulanty nejsou při kontrole nadbytku příliš účinnéhmotnost, ale dokonale se vypořádají s funkcí formování čistého obrysu těla.
 4. Neoprenové výrobky jsou vhodné pro každodenní použití.Jsou tenké a neomezují pohyby.Po celý pracovní den je lze bezpečně nosit pod oblečením.
 5. Saunaové pásy, vibrační masážní přístroje a stimulátory svalů se doporučují pouze pro domácí použití.

Při nákupu je třeba vzít v úvahu délku pásu.Měl by dobře přiléhat k tělu, ale ne příliš napnout svaly.

Působení pásu pro spalování tuků na břiše

Působení všech modelů zužovacích pásů je založeno na jediném principu - vytvoření neproniknutelného obrysu kolem korigovaných oblastí těla, které ) vykonává 2 funkce:

 • přispívá k ohřevu problémové oblasti;
 • mu brání v ochlazení na svou přirozenou teplotu.

V důsledku toho dochází k velkému pocení, které pomáhá odstranit přebytečnou tekutinu a snížit objem.K aktivaci spalování tukových buněk dochází také díky silnému tlaku, který je vytvářen při napnutém pásu.Komprese krevních cév uměle vytváří nedostatek živin ve svalech.

K doplnění síly se stimuluje proces štěpení tukových buněk na oxid uhličitý a vodu.Výsledkem je uvolnění energie potřebné pro normální fungování těla.Přebytečná tekutina se odstraní potem, tuková vrstva se ztenčí, dochází ke snížení objemu problémových oblastí a úbytku hmotnosti.

Pásy pro spalování tuků mají několik dalších výhod, které rozšiřují jejich funkčnost:

 • chrání spodní část zad před modřinami a striemi během intenzivního tréninku;
 • mají příznivý účinek na fungování orgánů gastrointestinálního traktu;
 • přispívají k odstraňování toxinů z těla;
 • účinně bojují proti strukturálním změnám kůže (celulitida).

Zeštíhlující pás lze použít nejen pro kosmetologii, ale i pro zdravotní účely.

Použití pásu pro spalování tuků na břiše

Způsob použití závisí na typu a modelu příslušenství.Souprava by měla obsahovat pokyny se seznamem doporučení a možných kontraindikací.

Existuje několik pravidel, která jsou společná pro všechny varianty pásů:

 1. Denní použití se nedoporučuje.Je plná atrofie břišních svalů.
 2. Pás by neměl příliš přitahovat pás a boky.To může vést k narušení přísunu krve a fungování vnitřních orgánů.
 3. Po použití příslušenství se doporučuje sprchovat se, přičemž je třeba věnovat zvláštní pozornost zacházení s místy, která přicházejí do styku s jeho povrchem.
 4. Pokud pociťujete známky poškození, přestaňte obvaz používat.

Maximální doporučená doba použití masážních a myostimulačních pásů by neměla přesáhnout 15 minut.

Kontraindikace

Přes působivý seznamužitečné vlastnosti, zužovací pásy mají řadu kontraindikací, ignorování, které může nepříznivě ovlivnit zdraví.

Použití doplňků na spalování tuků se nedoporučuje v případě následujících odchylek:

 • poruchy nervového systému;
 • těhotenství a kojení;
 • patologie reprodukčních orgánů;
 • porušení integrity pokožky;
 • onemocnění kardiovaskulárního systému;
 • projevy křečových žil.

Každé zařízení má návod k použití, který obsahuje úplný seznam kontraindikací a omezení, který je třeba si přečíst před provedením nákupu.

Vedlejší účinky

Pás pro spalování tuků na břiše je jedním z nejbezpečnějších způsobů, jak řešit vady těla.Jeho správné použití prakticky eliminuje možnost vedlejších účinků.

Nedodržení pravidel může mít nepříjemné následky, například:

 1. Popáleniny a začervenání. Objeví se na místech nejpevnějšího upevnění pásu k tělu v případě překročení doporučené doby používání příslušenství.Pokud dojde k podráždění, je nutné ošetřenou oblast ošetřit pomocí sušicích prostředků.
 2. Dehydratace. Všechny obvazy s tepelným účinkem stimulují odstranění přebytečné tekutiny z těla.Delší používání pásu a nedodržování pitného režimu může způsobit dehydrataci.
 3. arytmie.Vzniká v důsledku příliš častého nošení obvazu.Přehřátí problémových oblastí kůže a velká ztráta tekutin mohou způsobit poruchy srdečního rytmu.
 4. Návykové. Myšlenka hubnutí bez zbytečné práce je tak přitažlivá, že mnozí jsou psychologicky závislí na „magických“ lécích a jejich zneužívání může vést ke zdravotním problémům.

Hodnocení pásů pro spalování tuků na břiše

Na trhu se sportovním zbožím je k dispozici široká škála příslušenství pro hubnutí.Správná volba pomůže hodnocení nejlepších pásů pro spalování tuků v jejich poddruhu na základě recenzí uživatelů.

Hodnocení řemenů:

​​
Model Zobrazit Akce Průměrná cena v rublech.
iShape m 175, Gezatone

Masáž Účinně bojuje proti tělesnému tuku a celulitidě.Posiluje svaly tisku, má příznivý vliv na tón pleti.Zmírňuje stres a únavu.2000
Volcano Classic Thermal s účinkem sauny Díky tepelnému účinku urychluje spalování tukových buněk, vytváří mikromasáž pokožky, aktivuje metabolické procesy, stimuluje hojné pocení, což vede ke snížení hmotnosti a objemu.500
Saunový pás Saunový pás V důsledku napařování horní vrstvy kůže se póry otevřou, cévy se rozšíří a výkon je stimulován.zbytečnékapaliny.Metabolismus se zrychlí, krevní oběh se zlepší, začíná proces štěpení tukových buněk.Svazky odcházejí, pokožka je hladká a pružná.600
AB Gymnic stimulátor svalů Elektrické impulsy způsobují stahy svalů, jako během intenzivního tréninku.Miostimulace zahajuje proces přeměny tukové tkáně na svalovou tkáň, což přispívá k vytvoření dobré úlevy a zbavení se celulitidy.Má 6 programů a 10 úrovní zatížení.Součástí je trubice s vodivým gelem.900
ABC-A-Round Kombinovaná (myostimulace + masáž) Zařízení má 6 hlavních programů.K nárazu dochází v důsledku vibrací a elektrických impulsů, které vám umožňují efektivně vypracovat horní i dolní svaly lisu.Nejnovější technologie pro studium svalové tkáně pokrývá trup o 360 °, což výrazně zvyšuje účinnost zařízení.4000

Každý produkt má návod k použití, se kterým se musíte před nákupem seznámit, abyste nejen mohli zařízení správně používat, ale také nejúčinněji.

Jak ukazuje praxe, není možné dosáhnout vysokých výsledků při hubnutí bez námahy.Bez ohledu na to, jak efektivní je pás pro spalování tuků v žaludku, bez organizace správné výživy a fyzické aktivity můžete dosáhnout pouze malého kosmetického účinku.

Video o výběru řemene pro hubnutí

Který řemen zvolit prohubnutí: