Oválný facelift - lifting, pleťové krémy, nitě, masky, cvičení doma.Foto

Facelift je změna obrysů obličeje chirurgicky nebo nechirurgicky, což vám umožní zachovat mládí a krásu po dlouhou dobu.To nejen změní obrys tváře, ale také umožní pacientovi být mladší po dobu nejméně 10 let.

Indikace pro facelift

Specialisté doporučují uchylovat se k takovému zásahu v přítomnosti následujících problémů:

 1. Vážná změna spodního obrysu obličeje s prohnutými tvářemi a tvorba druhé brady.
 2. Snížení kůže dolních a horních víček.
 3. Tvorba hlubokých vrásek obličeje: podélné záhyby na čele, hluboké rýhy mezi obočím.
 4. Přítomnost svislých vrásek v lícní oblasti.
 5. Hluboké záhyby kolem očí se zavíráním nebo spouštěním vnějšího rohu oka.
 6. Změna tvaru obličeje.Vizuálně se obvod začíná podobat vlně.
 7. Visí obočí nad očima.

Procedura facelift odstraní tyto známky stárnutí.Tento postup mohou používat ženy a muži jakéhokoli věku, pokud je uvedeno.

Změna obrysů obličeje po výtahu.

Zejména se doporučuje těm lidem, jejichž obličejový epitel je náchylný k ochabnutí.

Kontraindikace

Při výskytu následujících chorob bude postup pro zdvihání obrysu obličeje odmítnut:

 • závažné onemocnění ledvina játra;
 • zhoubné nádory nebo jejich podezření;
 • diabetes mellitus;
 • zánětlivá onemocnění kůže, ekzém, rány, alergická vyrážka;
 • exacerbace jakéhokoli chronického onemocnění;
 • vážné abnormality v práci srdce;
 • špatná koagulace krve.

Plastický chirurg přistupuje ke každému pacientovi individuálně, proto je možné tento seznam kontraindikací rozšířit

Lékař provádí průzkum a vyšetření pacienta, předepisuje nezbytné vyšetření a teprve potépředpovídá proveditelnost postupu.

Podepsaný pacient se seznámí se všemi možnými riziky a souhlasí s operací.I při dokonalém zdraví existuje pravděpodobnost různých komplikací.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Vhodnost obličeje pro zvedání obrysu obličeje, omlazení, svalového tónu.Mistrovská třída od Eleny Karkukli
Nechirurgický lifting obličeje a krku

Ideálním způsobem, jak dosáhnout vynikajících výsledků omlazení, je nechirurgický lifting obličeje a krku.Stimuluje intercelulární metabolické procesy, v důsledku toho se procesy zlepšují.regenerace kůže.Epitel pod vlivem stimulancií produkuje vlastní kolagen.

Nechirurgické výkony lze rozdělit do následujících tří typů:

 1. Chemikálie.Facelift se vyskytuje pomocí speciálních kyselin.
 2. Mechanické.Na horní vrstvu epitelu působí mechanicky.
 3. Laser.Pro postup se používají speciální zařízení, která vyhlazují pokožku.

Nechirurgické zvedání vede k dobrým výsledkům, které se zlepší i po skončení postupu.

Laserový facelift

Jedinečnou vlastností laseru je schopnost aktivovat vnitřní rezervy těla pro jeho vlastní omlazení.Laserové záblesky stimulují buňky, které začínají aktivně produkovat kolagen.Kůže se obnovuje rychleji, zlepšuje se pleť, stává se pružnější.

Tato metoda je schválena pro použití, je-li pacient ve věku 18 až 70 let.Nejlepší je uchýlit se k zákroku ve věku 35–40 let, kdy se objevují první mělké záhyby kůže.

Před provedením omlazovacího postupu by se klient měl zdržet návštěvy salonu SPA, sauny a vystavení přímému slunečnímu záření na kůži.

Před operací je nezbytné připravit pokožku:

 • nečistoty, pot se odstraňují kosmetikou;
 • odstraní se odumřelá vrstva kůže;
 • kůže je pokryta speciálním chladicím gelem;
 • Oči jsou chráněny speciálními brýlemi.

Po zákroku nemusí pacient projít dlouhou rehabilitační dobou.Obnovení pokožky bude trvat několik dní.Výsledek lze odhadnout po šesti měsících, kdy začíná výroba vlastního kolagenu.

Po operaci může klient získat následující výsledek:

 • expresivní obrys obličeje;
 • elastická kůže, na které jsou téměř neviditelné vrásky a póry;
 • Zdravý, rovnoměrný tón pleti.

Existují dva způsoby laserového omlazení kůže:

 • Metoda ablace je oškrábání buněk po vrstvách.
 • Neuplatňující metoda.

Klasický laserový výtah

Klasický laserový výtah je vážný postup, který s sebou nese velká rizika.Pro zvládání závažných změn souvisejících s věkem je nezbytný hloubkový účinek na kůži.

Je-li nezbytné ošetřit celý povrch obličeje, je pacientovi podána celková anestézie a lokální anestézie se používá pro malé oblasti.

Pomocí tepelného záření působí specialista nejprve na horní, poté na spodní vrstvu dermis.Odstranění hlubokých vrstev pokožky vám umožní zbavit se jizev, hlubokých záhybů a vyrovnat kontury obličeje.

Procedura končí nanesením masky, která by měla zklidnit pokožku a zmírnit zánět.

Neabrazivní zvedání

Neabrazivní zvedání je typ laserové metody omlazení obličeje.Jeho zvláštností je tepelný účinek laseru na hlubokou vrstvu epitelu.Vbuňky začnou produkovat elastin a kolagen.

Tato metoda se používá k léčbě mělkých vrásek obličeje u pacientů ve věku 25–40 let. V kosmetologii se používá k udržování pružného stavu pokožky, stejně jako při prevenci stárnutí.

Po ukončení postupu nemusí klient okamžitě zjistit pozitivní dynamiku, protože buňky potřebují čas na nasycení užitečnými proteiny.Účinek lze pozorovat nejdříve za 10 až 14 dní.Plnohodnotný výsledek z neabrazivního faceliftu se objeví za 3 měsíce.

Obecný kurz trvá 4 měsíce, jeden postup za měsíc.Trvání relace ne více než 90 minut.

Frakční laser

Frakční postup neodstraňuje celou povrchovou vrstvu epidermis.Eliminuje 25-30% pokožky v malých oblastech, tj. Po bodech.

​​

Tento postup bude vyžadovat lokální anestézii.Může být injikován nebo aplikovat speciální krém.Laserovou pistolí pronikají do vnitřních vrstev dermis tisíce malých paprsků.Některé buňky jsou poškozeny tepelnými paprsky.

Charakteristickým rysem metody je obecná interakce zdravých a poškozených buněk.Zdraví začínají aktivně produkovat protilátky a poškozené vytvářejí kolagen, který rychle proniká do „starých“ buněk.

Takový výtah lze provést i na velmi citlivé kůži víček. Po zákroku je pozorováno zarudnutí ošetřené oblasti, po chvíli ztmavne a poté je aktualizováno.

Trvalého účinku se dosáhne po několika postupech.Mezi resurfacingem kůže by měla být dodržena mezera jednoho měsíce.Používá se pro zákazníky ve věku 25 až 55 let. Frakční utahování dokonale překonává hluboké záhyby a jizvy.

Facelift se závity

Nejúčinnějším a dlouhodobým způsobem uchování mládí je zvedání závitu.Vyhýbá se vážným chirurgickým zákrokům.Tento postup je křížem mezi plastickou chirurgií a kosmetickým omlazením pokožky.

Nožový čelní zdvih vám umožňuje trvale chránit pokožku před ochabnutím, udržovat přitažlivost a čistou oválnou tvář.Nejprve se technologie liší ve způsobech upevňování vláken a jejich složení.

Rozlišují se dva hlavní způsoby montáže:

 • Opraveno .Konce vláken jsou fixovány v časové oblasti.Tato technologie pomáhá nejen eliminovat ochabování, ale také vytváří oválný obličej.Účinek proti stárnutí je výrazný.
 • Autonomní .Vlákna nemají připojovací body.Tato technika umožňuje, aby byla pokožka pružnější bez zajištění dokonalého zarovnání.Tímto způsobem nelze zcela provětrat.V té době je ochabnutí kůže vyloučeno.

V závislosti na použité technologii a materiálu se doba trvání účinku proti stárnutí liší.U fixní metody používající zlatý nebo platinový rámeček efektstanoveno nejméně 10 let.

Omlazení vlákna nevyžaduje hluboké řezy kůže, celistvost potahu je mírně narušena malými vpichy.

Které nitě jsou pro facelift nejvhodnější: mesothreads, Aptos

První postupy pro zvedání nití byly prováděny s platinovými nebo zlatými nitěmi.Tento materiál umožňuje vytvořit hustý rámeček.Později však bylo zjištěno, že pokud se klient chce uchýlit k plastům v budoucnosti, přítomnost vláken vytváří velké problémy.

Zlatý rámeček je v současnosti široce používán.Kov nejvyšší kvality má příznivý účinek na vnitřní vrstvy dermis, urychluje metabolické procesy, regeneraci a tvorbu kolagenu.Díky tomu získává pokožka nejen pružnost, ale také zdravý a svěží vzhled.

V moderní kosmetologii se vlákna Aptos stala velmi populární. Technologie spočívá v použití dvou typů nití:

 • absorbovatelných;
 • neabsorbovatelná.

Zvláštní složení absorbovatelného švu - kyselina mléčná a kaprolakton stimulují metabolické procesy, díky nimž je omlazující účinek zachován po dlouhou dobu.

Dlouhodobé nitě jsou vyrobeny ze syntetického materiálu a poskytují spolehlivé upevnění.

Aptos zajišťuje kůži ve správném směru s malými háčky na koncích.Trvání procedury není delší než 1,5 hodiny.Účinek přetrvává 2 až 3 roky.K jeho opravě je nutný konturový plast.

Vláknozvedání pomocí mesothreads je skutečný způsob, jak zastavit stárnutí.Olovo Fine Lift stehy se vkládají pod kůži pomocí velmi jemných kosmetických jehel.

Materiál mesothreads je hypoalergenní.Po jejich zavedení nedochází k otoku a zarudnutí, jsou pod kůží zcela neviditelné.Účinek po jejich zavedení je viditelný okamžitě a trvá 2 roky.

Po zavedení se pod kůži vytvoří pružná kostra, která dokonale přežije. Po několika měsících se struktura začíná rozkládat, v důsledku čehož jsou vnitřní tkáně kůže nasyceny metabolity.

Po úplném vymizení filamentů v jejich místech se vytvoří malé těsnění, které zabraňuje prohýbání kůže po dobu 1,5–2 let.Po uplynutí této doby by měl být postup opakován.

Rádiový vlnový čelní zdvih

Rádiový vlnový zdvih je šetrný postup omlazení pokožky pomocí speciálního vybavení.Zařízení má tepelný účinek na horní vrstvy kůže a hluboké dermální vrstvy.

Takový účinek na tkáně podporuje jejich omlazení, pokožka obličeje je vyhlazená, stává se pružnější, získává rovnoměrný tón a svěží vzhled.

Podstatou metody je to, že k ovlivnění pokožky se používají rádiové vlny.Aktivují mládežnické buňky - fibroblasty. I přes výrazný tepelný efekt by se člověk neměl bát popálení kůže.

Kosmetička vybere počet relací individuálně pro každého pacienta.Pokud se změní věkmůže být vyžadováno až 10 postupů.Nejlepší účinek je pozorován u klientů ve věku 35–40 let.Tento postup není zakázán u pacientů, kteří překročili 60letou značku.

Facelift s výplněmi

Postup pro zvedání obrysu obličeje pomocí výplní je nabízen téměř v každém renomovaném kosmetickém salonu.

Plnivo je léčivo používané k injekci pod kůži obličeje nebo těla, díky čemuž se opravují malé kosmetické defekty. Výplň se používá k vytvoření obrysu brady, k odstranění malých vrásek a k vytvoření jasného obrysu rtů.

Facelift s kyselinou hyaluronovou

Zavedení kyseliny hyaluronové pod pokožku umožňuje rychle a relativně levně omladit stárnoucí pleť.

Procedura osvěžuje pleť, odstraňuje malé vrásky a vrásky a pomáhá vyrovnat se s ochablou pokožkou.Takový plast dává okamžitý výsledek a účinek trvá 24 měsíců.

facelift (typy) SMAS (SMAS)

Jedná se o speciální techniku ​​ovlivňování tkání odpovědných za vzhled kůže.Postup zvedání SMAS ovlivňuje nejen horní vrstvu epidermis, ale také subkutánní tkáň.

Speciální technologie stimuluje hlubší vrstvu svalové aponeurotické struktury, která je odpovědná za pevnost a pružnost kůže.

Moderní kosmetický průmysl nabízí tyto typy postupů:

 1. Klasika- lékař odřízne zbytečné tkáně.
 2. Endoskopický. Méně traumatická metoda.Na kůži se provádějí mikrořezy.
 3. Ultrazvuk. Toto je nechirurgická metoda omlazení obličeje pomocí ultrazvukových vln.

Klasické a endoskopické chirurgické metody pomáhají napnout obličejový rám, takže účinek trvá až 15 let.

Endoskopický facelift

Jedná se o chirurgický zákrok, který si získal oblibu díky nejmenším zraněním.Prvkem endoskopického utahování je malý počet řezů 10 mm dlouhý.Do děr se vloží endoskop, pomocí kterého se odříznou zbytečné tkáně.

Dobrý chirurg provádí řezy v „neviditelných“ oblastech:

 • skalp;
 • oblast za ušima;
 • ústa.

Toto je přesně postup zvaný „bezproblémový“.

Chirurgický facelift

Chirurgický facelift je plastická chirurgie.Když se provádí, dochází k zpřísnění kůže odstraněním přebytečné tkáně a tuku.

Stupeň chirurgického zákroku může určit pouze specialista.Toto je nejradikálnější způsob omlazení, který vám umožní získat úžasný efekt, který trvá mnoho let.

Chirurgický facelift je radikálním způsobem omlazení, při kterém se odstraní přebytečná tkáň a tuk.Fotografie před a po zvednutí spodní třetiny obličeje.

Lékař může doporučit zavedení implantátů obličeje,vytvořit rámeček vlákna.Všechny tyto manipulace jsou volitelné.Plastická chirurgie se dokáže vypořádat s vážným stárnutím kůže, odstranit hluboké záhyby a vrásky.

Chirurgická facelift s vlákny se zlatými nitěmi

Chirurgie s vlákny je postup implantace zlatých nití na nejvyšší úrovni.Operace se provádí v lokální anestezii.Z nejjemnějších zlatých vláken se vytvoří rám, který „drží“ tvář.Tento proces netrvá déle než dvě hodiny.

Dříve chirurg určoval nejproblematičtější oblasti a nakreslil obrysy umístění nití.Nitě se zavádějí do kůže.Po operaci je pokožka pokryta krémem, který má hojivý a antiseptický účinek.

O takovém postupu je nejlepší rozhodnout před dosažením věku 40 let. Je zaručeno, že proces stárnutí pozastaví.

Kruhový obličejový výtah: typy

Kruhový výtah je chirurgický zákrok, který zahrnuje hluboký dopad na kůži.Pomocí chirurgického nástroje se provádí loupání některých částí epidermis.Pak se kůže, jak to bylo, „natahuje“ na krk, tváře a bradu.

Celý postup se provádí po liniích označených chirurgem.Řezy se obvykle provádějí v oblastech nepřístupných pro oko.Během procedury pacient necítí nic, protože je v anestezii.

Chirurg individuálně přistupuje ke každému klientovi.Lze ukázat pouze u závažných fyziognomických poruchcelkový výtah.

Plastická chirurgie identifikuje následující problémové oblasti:

 • horní;
 • nižší;
 • průměr.

Horní oblast začíná od obočí, dolní - od nosních dír.Všechno ostatní je prostřední zónou.

Dolní čelní zdvih

Lékaři to nazývají spodní třetí čelní zdvih.To vám umožní vytvořit jasný obrys brady.Tkáně jsou pitvány podél určitých linií a jsou odstraněna další místa.V řadě procedur se odstraní nadbytečná vrstva tuku a svalové tkáně.Poté se kůže „protahuje“ pod bradou.

Plastická chirurgie dolní zóny umožňuje zlepšení stavu krku, odstranění druhé brady, zvýraznění spodní čelisti .

Zvednutí střední části obličeje

Tato operace vám umožní zbavit se změn souvisejících s věkem na tvářích, lícních kostech a oblasti mezi rty a nosem. Má se za to, že tato oblast je primárně náchylná ke stárnutí.

Lékaři doporučují opravu oblasti až 40 let.Řezy se provádějí v časové oblasti a za ušima.Přebytečná tkáň je odstraněna.

Horní čelní zdvih

Tato oblast zahrnuje čelo, obočí a oční víčka.

Základem chirurgického zákroku je přítomnost:

 • výrazných záhybů na čele a nose;
 • převislé obočí a jejich „sblížení“ s horním víčkem nebo posun k nosní špičce;

Chirurg provede řez ve vzdálenosti 5 až 7 centimetrů od vlasové linie.Je použitotechnika „napínání“ kůže odstřihnutím zbytečných oblastí.

Který výtah je lepší

Na tuto otázku může odpovědět pouze plastický chirurg, který se seznámil s stavem kůže pacienta a jeho změnami souvisejícími s věkem.

Před rozhodnutím o kardinálním chirurgickém zákroku se doporučují postupy s injekcí kyseliny hyaluronové. Čím silnější je postup uschnutí, tím vážnější by měly být postupy.Ve věku 50 let můžete zvedat.Druh procedury bude vyžadován kosmetologem.

Když kůže silně ztratila svou elasticitu, dochází k silnému prohýbání a hlubokým vráskám - nejlepší volbou je zvedání nitě nebo kruhový facelift.

Kolik stojí chirurgický zákrok facelift: cena, cena

Je obtížné jednoznačně stanovit náklady chirurgického zákroku.Z velké části závisí na prestiži kliniky, jejím umístění a použité metodice.

Musíme se připravit na skutečnost, že částka bude velmi vysoká. Operace prováděné na regionálních klinikách budou stát méně než v hlavním městě.Cena navíc závisí na počtu řezů a švů.

U každého pacienta je použit individuální přístup, a proto má každý jednotlivý případ své vlastní náklady.V průměru se pohybuje od 60 do 350 tisíc rublů.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Masáž obličeje podle japonského lékaře Asahi Zogana.

Pooperační období arehabilitace po faceliftu

Čím závažnější je zásah, tím delší je období zotavení.V některých případech je pacientovi doporučeno, aby zůstal v nemocnici plastické chirurgie a po určitých procedurách dojde k obnovení kůže během několika minut.

Doba rehabilitace po operacích je následující:

 1. Laserové zvedání. Po klasické expozici bude zotavení s pečlivou péčí o ošetřené oblasti trvat alespoň 3 týdny.
 2. Neabrazivní zvedání .Doba zotavení není delší než 2 týdny v závislosti na hloubce expozice a individuální citlivosti pokožky.
 3. Frakční laser. Rehabilitace bude trvat několik dní, během nichž bude na obličeji patrné mírné zarudnutí a svědění.
 4. Zvedání nití. Veškerý otok a zarudnutí v místě vpichu úplně zmizí po měsíci.
 5. Zvedání rádiových vln. Výhodou metody je, že po ní není žádná doba zotavení.Ošetřená oblast kůže může dočasně zčervenat.Po několika minutách není žádná stopa pigmentace.
 6. Facelift s výplněmi. Během 1-2 dnů nebude na obličeji zaznamenána žádná injekce.Obecná rehabilitační doba je 1 měsíc, během kterého nemůžete provádět masáž obličeje.
 7. Facelift s kyselinou hyaluronovou. Vstřikovací značky zmizí během 2–3 dnů.
 8. facelift klasika SMAS (SMAS)cesta .U této metody bude pacient potřebovat asi 2 měsíce na rehabilitaci.Obvykle musíte strávit nějaký čas v nemocnici.
 9. Endoskopická metoda face-lift SMAS (SMAS) .Po této méně traumatické metodě bude potřeba rehabilitace od tří týdnů do jednoho měsíce.
 10. SMAS (SMAS) ultrazvukové zvedání obličeje. Obnovení nebude trvat déle než 2 týdny.
 11. Chirurgický facelift se závity se zlatými nitěmi. Oprava kůže trvá 2–3 týdny.Během této doby dochází v místech vpichu k mírným otokům, modřinám.Po měsíci zmizí všechny problémy.
 12. Kruhový čelní výtah. Plné zotavení může trvat několik měsíců.Vše v závislosti na technice řezů, jejich množství a schopnosti regenerace pokožky.

Komplikace

V závislosti na metodě faceliftu jsou možné různé komplikace.Velmi zřídka je jejich projev možný díky individuálním vlastnostem těla.

Ve ​​většině případů nastanou nevratné komplikace při kontaktu s nekompetentním specialistou nebo porušením doporučení lékaře během pooperační rehabilitace.

Hlavní komplikace po laserovém utažení kůže:

 • prodloužené zarudnutí a zánět v ošetřovaných oblastech;
 • věkové skvrny;
 • nafouknutí;
 • hematom;
 • ztráta vlasů následovaná obnovou.

Komplikacepo zvedání nitě:

 • částečná ztráta schopností obličeje;
 • poškození obličejového nervu (velmi vzácný důsledek);
 • nafouklý vzhled (příliš výrazné tváře, zvednuté obočí, natažené oči a podobně);
 • alergické reakce.
Takto vypadá tvář po postupu zvedání nitě.Viditelná je zarudnutí kůže, hematom a otok léčené oblasti.Tyto účinky intervence se časem mění.

Komplikace po kruhovém faceliftu:

 • viditelné jizvy a jizvy, které samy nezmizí;
 • ztráta symetrie, citlivost fragmentů obličeje.Necitlivost, nedostatek výrazů obličeje;
 • poškození obličejového nervu.Možné zkreslení obličeje.

Ve většině případů se modřiny, pohmožděniny a otoky časem odstraňují.Všechny ostatní důsledky je velmi obtížné odstranit.

Jak napnout pokožku obličeje po hubnutí

Velmi často po prudkém úbytku hmotnosti ztrácí pokožka svou pružnost.Zdá se, že několik let se podle věku zvyšovalo.

K obnovení pružnosti pokožky je nutné provést řadu opatření:

 1. Gymnastika obličeje.
 2. Kontrastní sprcha, to znamená střídání tváře teplou a studenou vodou.
 3. Koupele s infuzemi léčivých bylin - šalvěj, heřmánek, psí růže a další.
 4. Výživné masky rostlinnými oleji.
 5. Domácí peeling.K tomu přírodní mletá káva s různýmipřísady: jogurt, olivový olej.
 6. Masáž v salonu krásy.

Abyste se vyhnuli problémům s ochabováním kůže po hubnutí, měli byste se vyhnout ostré změně hmotnosti, nevzdávat se mléčných výrobků a ryb, saturovat kůži živinami pomocí krémů a masek.

Jak zpřísnit pokožku obličeje doma

Některé procedury faceliftu prováděné v salonech krásy lze doma úspěšně opakovat.Současně žena šetří svůj čas a peníze.

Následující domácí postupy mohou obnovit pružnost pokožky obličeje:

 • zvedací masky;
 • masáž;
 • Tělesná výchova pro svaly obličeje.

Jsou-li tyto akce prováděny pravidelně, bude výsledek patrný za měsíc.

Maska je vybrána individuálně pro každý typ pokožky.Měl by být aplikován nejméně třikrát týdně.Vyživující masky byste měli střídat s hydratačními prostředky.

Masáž se provádí prsty.Je třeba poznamenat, že s tendencí ke vzniku růžovky nebo ke zvýšené citlivosti kůže je tento postup kontraindikován.

Cvičení by měla být prováděna před zrcadlem.Účinné je napětí svalů krku natažením brady nebo artikulací písmen „U“ a „I“.

Cvičení pro facelift

Cvičení by měla být prováděna každý den a měla by být přidělena na tento čas 10 - 15 minut volného času.Pokud cvičení nezastavíte, projeví se jasný efektza pár měsíců.

Gymnastika se provádí samostatně pro každou oblast obličeje:

 1. Oblast mezi obočím. Chcete-li odstranit záhyby z nosu, přitlačte ukazováčky obou rukou na záhyby, zkuste se zamračit a uvolněte svaly.Cvičení se opakuje 10-15krát.Poté se třemi prsty složenými lehce poklepejte na oblast mezi obočím.
 2. Lob. V poloze vleže pomocí ukazováčků zvedněte obočí a upravte polohu.Nyní tlačí prsty na oblouky a ostře je sklopí dolů.Cvičení opakujte 5krát.
 3. Líce. Pro posílení svalů v této oblasti by se člověk měl usmívat.Čím více se vám to podaří, tím silnější je účinek.V ideálním případě by cvičení mělo být opakováno nejméně 30krát.Udělejte si trochu odpočinku a vyfoukněte si tváře a snažte se zadržet dech po dobu 30 sekund.Potom pomalu foukejte vzduch.Opakujte 20-30krát.
 4. Brada, krk a rty. Pokoušejí se stisknout rty pevně, aby se rohy utáhly.Opravte polohu na 20 sekund a poté uvolněte ústa.Potom vložili rty do zkumavky a několik sekund je vytáhli dopředu, poté se usmáli a cvičení opakovali 20krát.Zatlačí dolní čelist dopředu a snaží se co nejvíce napnout svaly krku, opakovat nejméně 15krát.

I po obdržení pozitivního výsledku nepřestávejte provádět gymnastiku obličeje.Každodenní tělesná výchova obličeje prodlužuje mládež na dlouhou dobu.

Masáž pro zvedání kontur obličeje domapodmínky

Masáž proti stárnutí je skvělý způsob, jak uvést pokožku obličeje do pružného stavu.Jeho hlavním úkolem je ovlivňovat svalovou tkáň, která je zodpovědná za pružnost a pevnost kůže.

Výsledek po masáži:

 1. Plné vyhlazení malých vrásek, zabránění jejich vzniku.
 2. Dokonalý obrys obličeje.
 3. Zlepšení pleti, zmizení kruhů pod očima.
 4. Zdravá barva pleti, dokonalý tón a úleva.

Po několika dnech pravidelných postupů se projevuje znatelný účinek.

Před zahájením vlastní masáže byste se měli poradit s odborníky.Podle stavu kůže může být kontraindikována.

Hlavním pravidlem není napínání kůže, postup se provádí pouze na masážních liniích čistými rukama a v dobré náladě.

Masážní linky pro zvedání kůže obličeje

Masážní linie je směr pohybu prstů, ve kterém je pokožka nejméně napnutá.Po liniích můžete pokožku dokonale napnout a vylepšit obrys obličeje.

Krém ani masáž tváře nemůžete náhodně otřít, proto se epitel může protáhnout, v důsledku čehož se pokožka ochabne, objeví se mnoho jemných vrásek.

Kosmetičky určují následující masážní linky:

 • Od středu brady po tváře a nahoru.
 • Od rohů rtů k uším.
 • Od nosu k obrysu obličeje.
 • Nosní linie zdola nahoru, křídla nosu shora dolů.
 • Na čele liniesahají od středu k periferii.
 • Masážní linie kolem očí začínají od vnitřního rohu horního víčka k vnějšímu, poté od vnějšího okraje podél spodního víčka k vnitřnímu.

Jakýkoli pohyb podél linií by měl být lehký, posuvný.Je vhodnější provést postup pomocí vysoce kvalitního přírodního oleje nebo krému.

Kosmetika pro facelift

Kosmetické přípravky by měly být vybírány na základě věku a stavu pokožky.Na trhu jsou tyto výrobky nabízeny ve formě krémů, gelů, masek a séra.Doba použití produktu je důležitá.Neočekávejte účinek jednorázového nebo nepravidelného použití produktu.

Účinek je dán dlouhými kurzy za použití série od jednoho výrobce.

Black Pearl Lifting Cream

Produkty Black Pearl patří mezi nejprodávanější ruskou kosmetiku.Ženy upozorňují, že je ideální pro věkovou kategorii uvedenou na obalu.

Výrobce slibuje vyhladit malé a velké vrásky po 14 dnech používání.Obrys a pleť by se měly zlepšit.Je uvedeno, že složení produktu je 100% přírodní.

Průměrné náklady na sklenici s 50 ml krému jsou 150 rublů.Po použití si ženy všimly, že pokožka je sametově hebčí a svěžejší, pleť se zlepší a vrásky se vyhladí.

Lifting cream Garnier

Kosmetický přípravek pro ženy starší 45 let. Charakteristickým rysem krému je zrychlení regeneračních procesů pokožky.Krém vyhlazuje jemné vrásky na obličeji, dělá pokožku pružnější.Obzvláště vhodný pro suchou pokožku.

Po jeho použití zlepšilo pleť 85% dotázaných žen.Kůže se stává sametovou, mladistvou a dobře udržovanou.

Cena sklenice nočního krému se pohybuje v oblasti 350–400 rublů.

Lifting cream of Givenchy

Výrobek je určen pro ženy starší 45 let.Ideální pro suchou, stárnoucí pleť.

Světlá textura krému zakrývá pokožku neviditelným filmem, který má výrazný vyhlazující účinek.

Ženy naznačují, že po dlouhodobém používání liftingového krému Givenchy je obrys obličeje zřetelně napjatý, malé vrásky jsou vyhlazeny.

Givenchy produkuje několik typů drog k potírání změn souvisejících s věkem.Jedna z možností pro krém LIntemporel Givenchy bude stát kupujícího 9400 rublů.

Lifting cream Korea

Lékařská kosmetika od korejských výrobců získala mezi ženami naší země velkou popularitu.Zvláštností je, že většina ze série je vyráběna s malými sondami a kupující může vyzkoušet malé množství produktu před nákupem plného množství.

Přírodní ingredience, orientální recepty pro mládež a přijatelná cena přitahují zákazníky.Nejpozitivnější recenze obdržela krémFace Mizon Collagen Power Lifting Cream s liftingovým efektem.

Kupující poznamenávají, že krém dokonale napíná pokožku a eliminuje změny související s věkem.Jedinou nevýhodou je závislost.To znamená, že nemůžete přestat používat produkt, protože kůže se téměř okamžitě stává ochablou a ochablou.

Za jednu sklenici smetany bude muset být zaplaceno asi 700 rublů.

Chanel Lifting Cream

Cream od značky Chanel řady le Lif nenastavuje liftingový efekt jako hlavní cíl.Mohou ji používat ženy různého věku k zajištění dokonalé péče.Účinná látka léčiva - výtažek z kořenů edulis - dokonale bojuje s volnými radikály a má cenné antioxidační vlastnosti.

Podle žen se po první aplikaci vytvoří efekt „leštěné“ pokožky.Kůže vypadá dobře upravená, hladká, svěží.

Cena jedné sklenice je 5500 rublů.

Vichy Lifting Cream

Většina výrobců krémů proti stárnutí trvá na dlouhodobém používání přípravku, aby bylo dosaženo dobrého výsledku.

Vývojáři Vichy tvrdí, že viditelný efekt se objeví pátý den po použití produktu.Tento výsledek dává jedinečnou, patentovanou součást ramnose.

Návrat smetany