Ošetření obličeje, které lze provádět v létě

V létě je pokožka obličeje vystavena dalšímu stresu.Na základě toho je velmi důležité naučit se, jak správně a správně pečovat o pokožku. Nadměrné pocení může vést k různým podrážděním a zánětlivým procesům.

Ucpávání pórů prachem ztěžuje proces samočištění. Aby nedocházelo k odlupování kůže a nenáviděné pigmentaci, je třeba věnovat dostatek času kosmetickým procedurám, takže otázka, jaké obličeje lze v létě provádět, se stává velmi důležitou.

Stav pokožky obličeje v létě: Jaká péče to vyžaduje

Jedním z nejčastějších kožních problémů v létě je suchost. Kvůli nedostatku vlhkosti trpí celé tělo, a zejména pokožka obličeje. Kůže se začíná odlupovat a stát se maloupraskliny.Rovněž se stává mastnou rychleji, na ní se pravidelně objevují pupínky a černé skvrny.

Měli byste se poradit s kosmetologem o tom, jaké obličeje lze provádět v létě.V teplém období je pokožka obličeje vystavena slunečnímu UV záření, a proto je třeba jí věnovat zvláštní pozornost.

Při přípravě na letní dovolenou je třeba zakoupit sluneční brýle.S jejich pomocí můžete chránit pokožku kolem očí před předčasnými vrásky.Měli byste také pravidelně provádět různé postupy na ochranu pokožky před předčasným stárnutím.

Kosmetičtí lékaři tvrdí, že v létě je zapotřebí další péče o pokožku těla a obličeje, která by se měla výrazně lišit od metod používaných na jaře a v zimě.

Z jednoduchého důvodu, že existují postupy, které nejsou žádoucí během horkého období, a naopak, ty, které jsou prospěšné v horku.

Ošetření obličeje, které lze provádět v létě:

 • hluboké, jemné čištění;
 • další hydratace.
 • ​​

Jak správně čistit pokožku obličeje v létě

K ochraně pokožky v létě a nevytvářet ideální klima pro vývoj patogenních mikroorganismů,musíte udělat několikrát denně.očištění kůže .

K čištění používejte doporučené tonikum nebo pleťové mléko.Ráno je užitečné otřít pokožku obličeje kostkou zmrazených odvarů rostlin.Během dne je to podle dermatologů nutnéočistěte si tvář vatovým tampónem namočeným v teplé vodě nebo bylinkami.

Po příjezdu domů je třeba odstranit make-up a částice prachu.Pěna, pěna, která obsahuje extrakt kiwi, zelený čaj, hrozny nebo jahody, se velmi dobře hodí.

V létě odborníci trvají na odmítnutí provádět hluboký peeling a mikrodermabraze.

Jak správně zvlhčit pokožku v létě

Kožní složky jsou náchylné k suchu v žáru, proto odborníci doporučují, abyste k jejich hydrataci řádně přistoupili.

K tomu jsou vynikající léky:

 • termální voda;
 • emulze nebo denní krém s hydratačním účinkem;
 • Hydratační maska, kterou lze připravit doma na základě letního ovoce nebo zeleniny;
 • třením kůže kostkou ledu.

Termální voda je obohacena o minerály, makro a mikroelementy, které v létě dokonale hydratují, osvěžují a tonizují pokožku.Kromě termální vody můžete přestat používat minerální vodu.

K dosažení očekávaného výsledku a získání výhody termální vody je třeba po aplikaci trochu počkat, nechat ji namočit a zaschnout.Poté naneste krém na obličej, který musí být ponechán několik minut, potom poklepejte pokožku obličeje ubrouskem.

Kosmetologové radí, aby se uchýlili k termální vodě několikrát denně. Je nezbytné navlhčit pokožku nočním krémem, v létě je to nesmírně nutné.

Jediná věc, kterou byste měli pečlivě prostudovat.Pokud je ve složení vitamín E, antioxidanty jsou hroznový olej.Budete muset odmítnout tukový krém.

Kosmetologové a dermatologové tvrdí, že výživné masky z čerstvého ovoce a zeleniny mají dobrý účinek.

Alginativní masky také dobře fungují. Také v létě, pro zvlhčení pokožky obličeje, odborníci doporučují každý den používat krém s filtry SPF, který by měl být lehký a dobře vstřebatelný.

Masky dobře vyživují pokožku obličeje a přispívají k jejímu zotavení.

Pokud poctivé pohlaví nemá žádné zvláštní stížnosti na stav kůže, , můžete použít biorevitalizaci pomocí kyseliny hyaluronové, mezoterapie a mikrokontroly .

Kosmetické ošetření obličeje požadované v létě

Má se za to, že není nutné navštívit salón během horka.I když to není úplně správné.Existuje řada procedur, které se obracejí na pomoc, kterou můžete obnovit svůj vzhled na svou dřívější krásu a dát pokožce zdravý vzhled v horkém vedru.

Postupy obličeje, které lze provádět v létě, jsou:

 • ultrazvuk a zvedání rádiových vln;
 • biorevitalizace a mezoterapie;
 • masáž obličeje;
 • injekce Botoxu;
 • permanentní makeup.

Je však třeba poznamenat, že po provedení některého z výše uvedených postupů je bezpodmínečně nutné použít na pokožku opalovací krém.

Zvedání ultrazvukem a rádiovými vlnami

Utahováním ultrazvukem se rozumí jemný, ale účinný postup, který je založen na síle ultrazvuku. Princip činnosti spočívá ve zpracování problémové oblasti zvukovou vlnou , která má vysokou frekvenci.

Pomocí ultrazvukového zvedání můžete utáhnout horní a dolní víčka, roh úst, čelo nebo jakoukoli jinou část obličeje.

K dosažení požadovaného výsledku musí spravedlivý sex vyhledat 3-4krát odborníka.Pro zvýšení účinku by měla být ženská kůže před zahájením léčby ošetřena speciálním složením vitamínu.

Rádiové vlnění - hardwarový nástroj pro napínání pokožky, určený pro pružnost a napínání všech tkání. Zdůrazňuje, že tepelný účinek ovlivňuje jak dermis, tak subkutánní tuk.

Tímto účinkem dochází k napínání tkání, jsou hustší a vzhled pokožky obličeje se znatelně zlepšuje.

Biorevitalizace a mezoterapie

Mezoterapie je vynikajícím nástrojem pro zvlhčení a vyživování pokožky horkým teplem. Prostředek s kyselinou hyaluronovou a lipidy, který kosmetolog nanáší na obličej, může poskytnout epidermis nezbytnou výživu.

Tato technika je nejen užitečná, ale také zábavná.Při vystavení kyslíku pod tlakem je zajištěn pocit chladu a svěžesti.Kůže dostává obrovské množství užitečných vitamínů a minerálů a je také naplněna molekulami kyslíku, díky čemuž dochází k omlazujícímu účinku.

Biorevitalizace účinně obnovuje pokožku obličeje, vyživuje ji a uzdravuje.

Biorevitalizace je účinný a výkonný postup , díky kterému vypadá pleť mnohem lehčí a zdravější.Vrásky a pigmentace na kůži jsou odstraněny nebo výrazně sníženy.

V závislosti na způsobu provádění existují dva typy metod - vstřikování a laser.

Poměrně často se biorevitalizace používá po přijetí slunečních a tepelných popálenin a také k vyhlazení jizev získaných po poranění nebo chirurgickém zákroku.

Zvýšením hladiny kyseliny hyaluronové v mezibuněčné látce dochází k časné regeneraci epidermis.

Masáž obličeje

V salonu byste měli využívat služeb kvalifikovaného řemeslníka a přihlásit se k masáži obličeje.Relaxační masáž a lymfatické drenážní techniky v kombinaci s maskami nebo lehkým peelingem gommage pomáhají očistit a zlepšit vzhled pokožky.

Tyto techniky pomohou obnovit rovnováhu voda-sůl a zmírnit nadměrné zatížení svalů obličeje , které pochází z mimických pohybů.To je jeden z mála kosmetických procedur pro obličej, který lze provádět jak v létě, tak v zimě, bez ohledu na roční období.

Botoxové injekce

Botox je docela populárnídroga, která byla vytvořena za účelem získání vítězství nad škodlivými projevy výrazů obličeje.

Botoxové injekce pomáhají vyhladit vrásky a eliminují kožní změny související s věkem.

Navrhuje se použít injekci Botoxu v případě výskytu středně a hlubokých vrásek.

Hlavní účinnou látkou je botulotoxin kategorie A. Jakmile v těle začne na něj postupně působit.Impulsy jsou blokovány, což nutí dřívější svaly ke kontrakci.

Pomocí dočasné lokální ochrnutí svalů dochází k postupnému vyhlazování a mizení vrásek na kůži obličeje.

Trvalé líčení

Trvalé líčení obvykle znamená způsob zavádění přírodních pigmentů pod kůži pomocí speciálního vybavení.

Tato procedura umožňuje skrýt vizuální nedokonalosti obličejea šetřit čas krásné ženy, protože po této technologii může vypadat luxusně po dobu 3-5 let.

Permanentní makeup se nanáší speciálním zařízením.Barvící pigmenty se zavádějí do horních vrstev kůže.Tento make-up nevyprchává několik let, což zkracuje čas při použití každodenního make-upu v budoucnosti.

Tento postup je klasifikován jako lékařský.Díky populární metodě můžete změnit a dosáhnout požadovaného obrysu rtů, obočí a víček prakticky bez poškození kůže.

Nepřeskočit nejoblíbenější článek v rubrice:Vhodnost obličeje pro zvedání obrysu obličeje, omlazení, svalového tónu.Master class by Elena Karkukli

Jak chránit pokožku po zákrokech v létě

Postupy obličeje, které lze provádět v létě, vyžadují další péči vnásledující dny.

Po mezoterapii odborníci doporučují, aby se asi 2 dny neopalovali na pláži, nešli do sauny, solária a aktivně se nezúčastnili sportu.Podobná opatření platí i v případě injekce Botoxu.

V ostatních případechse nedoporučuje v prvních dnech vycházet na slunci bez opalovacího krému .

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Masáž obličeje podle japonského lékaře Asahi Zogana.

Jaké postupy jsou v létě přísně zakázány

V létě kosmetologové a dermatologové důrazně doporučují neodstraňovat bradavice a krtka, odmítat kryomasáž a všechny druhy laserových procedur,Neodstraňujte tetování a neodstraňujte cévní sítě s pavoučími žilami.

Při provádění výše uvedených metod je možné kůži poranit, v důsledku čehož se negativní účinek ultrafialového záření pouze zesílí.

Aby kůže vypadala dobře, je třeba vědět, jaké obličeje lze provádět v létě a které je lepší odmítnout.Nezapomeňte také, že pokožka obličeje je dostatečně citlivá a je třeba ji vyčistit,hydratace a výživa.

Nadměrné ultrafialové záření má extrémně negativní vliv na pokožku - její vysušení a stárnutí.

Užitečná videa o tom, jaké ošetření obličeje lze provádět v létě

Funkce péče o pleť obličeje v létě:

Jaké obličejové procedury lze provádět v létě - odborné rady o vlastnostech peelingu v teplé sezóně: ​​

Výsledky letních kosmetických procedur - před a po fotografiích: