Oprava postavy metodami hardwarové kosmetologie.Druhy procedur, fotografie před a po, ceny

Každá žena sní o dokonalé postavě.Jedno štíhlé tělo je dáno přírodou, ostatní musí sedět na přísné stravě a vyčerpávat se fyzickou aktivitou, aby si udrželi tvar.Když zdravá strava a aktivní sport pro tvarování těla nestačí, k záchraně přichází hardwarová kosmetologie.

Korekce těla pomocí hardwarové kosmetologie.Indikace

Hardwareová korekce je jedním z progresivních směrů estetické kosmetologie, jejímž úkolem je napravit nedokonalosti figurky bez chirurgického zákroku.

Hardwareová kosmetická korekce těla.Typy a vlastnosti postupů

Jako základ pro jeho použití mohou sloužit následující indikace:

 • strukturální změny v podkožní vrstvě (celulitida);
 • lokalizace hromadění tuku v místech, která je obtížné korigovat fyzickou aktivitou nebo stravou;
 • strie a ochablé kůže způsobené rychlýmsnížení tělesného objemu;
 • snížil tonus přední břišní stěny, gluteálních svalů a mléčných žláz.

Korekce těla (hardwarová kosmetologie nabízí komplexní řešení estetických problémů) vyžaduje finanční investice.Jedna relace k dosažení požadovaného výsledku nestačí.Dříve než zaplatíte za nákladný postup, je nutné zjistit příčiny nadváhy a vzniku celulitidy.

Pokud jsou odchylky spojeny s poruchou endokrinního systému, bude korekce hardwaru zbytečná.musíte nejprve vyřešit zdravotní problémy a poté se vypořádat s jejich důsledky.

Výhody postupu

Většina žen, které použily jednu nebo několik metod tvarování hardwarového těla, ocenila všechny své výhody.To je skvělá alternativa k vyčerpávajícím tréninkům, přísné stravě a pochybným lékům na spalování tuků.Nevyžadují zvláštní přípravu a následnou rehabilitaci.

Dlouhodobého účinku je dosaženo díky těmto faktorům:

 • je přebytečná tekutina odstraněna a tělo detoxikováno;
 • v důsledku expozice hlubším vrstvám kůže se tuk štěpí, odstraňuje vrásky a účinek „pomerančové kůry“;
 • se zvyšuje svalový tonus, což pomáhá napnout pokožku a upravit obrysy těla.

Postupy nezpůsobují nepohodlí a pozitivní změny jsou patrné již po několika sezeních. Výsledek budeještě působivější, pokud dodržujete zásady správné výživy a děláte trochu cvičení na různých svalových skupinách, nejméně čtyřikrát týdně.

Omezení a kontraindikace

Korekce obrázku (hardwarová kosmetologie ovlivňuje nejen vzhled, ale také fungování vnitřních orgánů) má řadu kontraindikací a omezení, která jsou společná všemmetody.Optimální program pro hubnutí a boj proti strukturálním změnám v kůži by měl stanovit vysoce kvalifikovaný odborník.

Při výběru je třeba vzít v úvahu individuální vlastnosti těla a zdravotní stav pacienta.Všechny typy korekce hardwaru jsou účinné, ale některé z nich představují velkou zátěž pro ledviny, játra a lymfatický systém.Proto je před zahájením kurzu nutné podstoupit lékařskou prohlídku a získat povolení k použití jedné nebo druhé techniky.

Obecné kontraindikace pro tvarování hardwarového těla jsou následující:

 • těhotenství, laktace, menstruace;
 • onkologická onemocnění, maligní a benigní nádory v oblasti expozice;
 • zánětlivé procesy;
 • patologie jater a ledvin;
 • přítomnost hepatitidy, diabetes mellitus, infekce HIV;
 • poškození kůže v ošetřované oblasti;
 • zánět stěn krevních cév (tromboflebitida, trombóza) a lymfatických uzlin;
 • hypertenze, angina pectoris.

Postupy AC jsou kontraindikoványpacienti s kardiostimulátory nebo kovovými implantáty.

Každá technika korekce hardwaru čísla má řadu vlastních dodatečných omezení, která musí odborník pacienta před zahájením kurzu varovat.

Druhy a vlastnosti hardwarových postupů

Hardwarová kosmetologie zaměřená na úpravu kontury těla zahrnuje několik typů.Mají společný koncept boje s nadváhou a celulitidou, liší se však způsobem provádění.

Elektrické impulsy, rádiové vlny, ultrazvuk, vakuové a tepelné vystavení a biomechanická stimulace jsou základními prvky programů na omlazení obličeje a těla.Pro informovaný výběr techniky je nutné se seznámit s jejími vlastnostmi.

Elektrická stimulace

Postup zaměřený na obnovení svalového tonusu, stimulaci odbourávání tuků, snižování otoků, potírání celulitidy a vyhlazování záhybů tuků.

]
Funkce Popis
Modely přístrojů
 • Beurer EM37 Nejlepší stimulátor svalového pásu pro zpracování svalů lisu;
 • Sport-Elec Body Control DUO pro břicho a hýždě;
 • Slendertone Bottom - krátké myostimulanty pro vypracování boků a hýždí;
 • OMRON E4 - nejlepší mobilní zařízení pro všechny problémové oblasti;
 • VUPIESSE X-FORMER EXE je nejlepší stacionární elektrický stimulátor.Profesionální vybavení pro zdravotnická centra a sportovní kluby.
Principakce Princip činnosti je založen na kontrakci svalových vláken pod vlivem krátkodobých elektrických impulsů.Intenzita kontrakcí závisí na síle výboje.Účinek procedury je podobný výsledku intenzivního tréninku.
Řízení postupu Pro provedení postupu se kožní elektrody aplikují na místo nervů motoru, kterým se aplikuje elektrický impuls.Pro lepší vodivost je pracovní povrch ošetřen gelem na vodní bázi.Při působení výboje se sval začne stahovat.Relace začíná minimálním zatížením, které se postupně zvyšuje až do dosažení prahu bolesti.
Doba trvání Doba trvání relace 30 minut, doporučený průběh 15-20 postupů.
Pocit pacienta Na začátku procedury je cítit mírný pocit mravenčení.Se zvyšující se vypouštěcí silou se zdá, že stovky tenkých jehel se lepí na kůži a způsobují stahy svalů.Vizuálně se podobá křeči.Čím větší stres, tím účinnější trénink, ale bolest by tam neměla být.Pokud dojde k nepohodlí, musíte požádat o snížení dopadu.
Výsledek expozice
 • zvýšil svalový tonus;
 • zvýšená svalová hmota;
 • stimulace metabolických procesů;
 • normalizace průtoku krve a odtoku lymfy;
 • aktivace rozkladu podkožního tuku;
 • vyhlazuje pokožku.
Doba použitelnostiúčinek Doba trvání účinku závisí na pacientovi.Uložení výsledku umožní správnou výživu a preventivní postupy.
Opakování Podpůrné postupy se doporučují v intervalech 5–7 týdnů na 1 až 2 návštěvy
Komplikace Jsou možné alergické reakce spojené s jednotlivými charakteristikami těla, mírné zarudnutí kůže v oblasti, kde jsou elektrody aplikovány.Špatný kontakt pracovní plochy elektrody s pokožkou může způsobit elektrické popáleniny.

LPG

Tvarování těla (hardwarová kosmetologie vyvinutá na základě techniky Louise Paula Giteho) se provádí za účelem zpřísnění pokožky, která ztratila pružnost.

Funkce Popis
Modely zařízení
 • Vortex (vyráběný v Rusku za účasti německých vývojářů) - aktivní boj proti celulitidě a napínání kůže.
 • Gellu m6 Integral (Francie) - je možné použít nejen k korekci těla, ale také k nápravě kožních defektů obličeje;
 • B flexy (Francie) - efektivní lymfatická drenáž, odstranění přebytečné tekutiny z těla
Princip činnosti Princip fungování vakuaMasáž válečkem LPG spočívá v hlubokém studiu podkožní tkáně při masáži horní vrstvy kůže.Postup se provádí ve vakuu vytvořeném manipulátorem zařízení.
Postup Pacient se nosíspeciální mikrovláknový oblek s polyamidem, na kterém jsou problémové oblasti označeny značkou, a spočívá na masážním stole.Specialista vybere režim nezbytný pro studium a zahájí proceduru.Před masáží musíte vypít 2 sklenice vody bez plynu při pokojové teplotě.
Doba trvání Průměrná doba trvání relace 35 min.Celý průběh je od 6 do 15 výkonů
Pocit pacienta Během zákroku nejsou vyloučeny nepříjemné pocity.Nejprve manipulátor zařízení nasává kůži, vytváří se vakuum.Potom jsou stlačovací, hnětací a vyhlazovací válečky převezeny do práce.Nadměrná expozice může způsobit bolest.Díky kostýmu však nezůstanou žádné stopy.
Výsledek expozice
 • odstranění otoků;
 • odstranění příznaků celulitidy;
 • vyhlazovací jizvy, změkčující jizvová tkáň;
 • normalizace krevního oběhu;
 • zvýšil tón pleti.
Doba trvání zachování účinku Při dodržení stravy trvá výsledek 6 až 8 měsíců
Opakování Optimální rozvrh pro nápravnou LPG masáž je 6-8 procedur s frekvencí 3krát týdně, poté 4-6 relací s intenzitou ne více než 1krát týdně.Četnost a načasování preventivních kurzů určuje odborník v závislosti na dosaženém výsledku
Komplikace Bolest, která může být spojena sNesprávné nastavení zařízení.U pacientů se oslabenými kapilárami se mohou objevit hematomy, které po nějaké době projdou bez dalšího zásahu.Po prvních procedurách může být přítomen otok v důsledku zvýšené funkce lymfatického systému a nadbytku mezibuněčné tekutiny.Lidé s autonomní dysfunkcí mohou po zákroku pociťovat zimnici.

Elektrolipolýza

Korekce čísla působením elektromagnetických pulzů na tukové tkáně se nazývá elektrolýza.Toto je další oblast hardwarové kosmetologie, která se aktivně používá k boji proti celulitidě.

​​

Popis Popis
Modely přístrojů
 • Galatea (Izrael) - lze použít pro lipolýzu jehlou i elektrodou;
 • Energenic (Jižní Korea) - jedinečné zařízení, které pracuje na vysokých frekvencích, což umožňuje účinnější účinek na tukovou tkáň.Používá se pouze pro lipolýzu elektrod;
 • Osmolyse Active Line (Itálie) je vysokofrekvenční zařízení používané pro oba typy postupů.
Princip činnosti Pod vlivem elektromagnetických pulzů na tkáň se zmenšuje velikost tukových buněk.Tento postup pomáhá zjemňovat a odbourávat tuky.Zjednodušuje a urychluje proces jejich vylučování lymfatickým systémem.V hardwarové kosmetologii jehla a elektrodalipolýza.
Postup Specialista připojuje elektrody k problémovým oblastem, které byly předtím ošetřeny gelem zvyšujícím vodivost, a připojuje zařízení.Tukové tkáně jsou aktivně vystaveny střídavému proudu, v důsledku čehož jsou rozděleny na metabolity, vodu a mastné kyseliny.Poté se provádí lymfatická drenážní procedura, která pomáhá eliminovat produkty rozkladu do lymfatického systému.Program je vybrán individuálně na základě výsledků vyšetření pacienta.
Doba trvání Doba trvání postupu je stanovena odborníkem, ale v průměru to trvá 1 až 2 hodiny.Mezi jednotlivými sezeními je nutné provést interval nejméně 7 dnů, aby lymfatický systém mohl zcela očistit tělo od konečných produktů rozkladu tukových buněk.
Pocit pacienta Procedura je zcela bezbolestná.Jediným nepohodlím, které může pacient zažít, je mírné brnění, které lze snadno odstranit se snížením intenzity pulsu
Výsledek dopadu
 • snížení hmotnosti a snížení objemutělo;
 • detoxikace těla;
 • odstranění otoků a účinků pomerančové kůry;
 • snižování porozity kůže a zvyšování její pružnosti;
 • zlepšil krevní oběh a odtok lymfy.
Doba zachování účinku Účinek správně provedeného kurzu přetrvává několik let.
Opakování Pro udržení tvaru odborníci doporučují, aby se preventivní sezení prováděla v intervalech 1–2krát ročně.
Komplikace Porušení technologie lipolýzy jehly může vyvolat tvorbu hematomů a těsnění na kůži.Pokud má pacient abnormality v ledvinách, může tento postup způsobit zhoršení nemoci.

Tělo SHARM

Tvarování těla (hardwarová kosmetologie založená na principu biomechanické stimulace svalů) se nazývalo Sharm body.Tato technika je jedinečná.Kombinuje takové metody vlivu, jako jsou vibrace, biomechanická stimulace, mechanická dermotonie, magnetoterapie.

Funkce Popis Modely zařízení Tělo CHARM (Sharm-1T) (Rusko).Používá se pro mechanickou dermotonii těla.Manipulátor zařízení sestává z trysky s ebonitovými prsty.Pro zjednodušení regulace intenzity a amplitudy jejich pohybu je modul vybaven dalšími tlačítky. Princip činnosti Přístroj je založen na principu biomechanického působení na svaly, jakož i na lymfatický a oběhový systém, který zlepšuje krevní oběh a urychluje metabolické procesy.Speciální trysky zařízení vytvářejí vratné pohyby s různými intenzitami a zajišťují účinnou masáž svalové tkáně. Postup BěhemProcedury jsou zpracovávány pouze problémové oblasti.Nejprve na ně aplikuje masážní olej nebo gel, aby se zlepšil klouzání hlavy zařízení.Potom hněte tkáně a teprve poté začne masírovat.Trysky z ebenových prstů začínají dělat rotační pohyby s frekvencí a amplitudou, kterou stanoví specialista.Zachycují pokožku a intenzivně zpracovávají každý záhyb.Trvání Kurz sestává ze 7-15 postupů, které musí být prováděny s frekvencí ne více než dvakrát týdně.Délka relace závisí na studované oblasti a pohybuje se od 20 do 45 minut.Pocit pacienta Procedura se provádí bez podtlaku nebo elektromagnetických efektů, proto u pacienta během relace nedošlo k negativním emocím.Pocity jsou stejné jako u ruční masáže.Výsledek expozice
 • snížil otok, zvýšenou elasticitu kůže;
 • zlepšení mikrocirkulace krve, obnova poškozených tkání;
 • aktivace spalování a rozkladu tuků, stimulace metabolických procesů;
 • zvýšený svalový tonus;
 • zmírňuje bolesti hlavy a zlepšuje fungování trávicího traktu.
Doba trvání účinku Výsledek je patrný po prvním postupu.Účinek přetrvává po celý rok. Opakování Kurz lze opakovat, pouze pokud existují indikace s četností ne více než jednou ročně.Komplikace Metoda biomechanického působení nasvaly jsou považovány za absolutně bezpečné a při absenci kontraindikací nebude mít pacient žádné vedlejší účinky a komplikace.

Kavitace

Ultrazvuková kavitace je relativně mladý způsob kontroly nadváhy.Pro kosmetické účely se tato metoda začala používat teprve před 5 lety.Dříve se široce používal v medicíně.

Popis Popis
Modely zařízení
 • Kosmetické zařízení na hubnutí 3 v 1 (Rusko) - pro kavitaci ultrazvukem a RF zvedání.Existuje funkce pro řízení intenzity kavitace a zaostření ultrazvukové vlny;
 • PMG-i7. (Rusko) - jedinečný vývoj bez analogů.V jednom z manévrů je zaostřený ultrazvuk kombinován s emitorem energie rádiových vln, což umožňuje provádět dva postupy najednou: odstranit tukové usazeniny a současně napnout pokožku.
Princip činnosti Účinek je dosažen nízkofrekvenčním ultrazvukovým účinkem na subkutánní tukovou tkáň.Pod vlivem kavitace se v tekutině, kterou tkáň obsahuje, tvoří vzduchové bubliny.Dopad ultrazvuku je destiluje do vysokotlaké zóny, kde se deformuje a ničí membrány tukových buněk.Většina štěpených tuků se vylučuje lymfatickým systémem.Přitom se rozbijí největší tukové buňky, takže postup je nejúčinnější v boji proti celulitidě.
Řízení procedury Před zahájením procedury určí odborník problémové oblasti, provede předběžnou masáž zahřátím a aplikuje speciální gel, aby se zajistilo, že manipulátor je pevně připevněn k pokožce.Někdy, aby se zvýšila účinnost postupu, je ošetřované oblasti injikováno fyziologickým roztokem, aby nasycené mastné tkáně byly nasyceny tekutinou.Účinek je prováděn hladkými pohyby podél masážních linií směrem k bodům umístění lymfatických uzlin.Po sezení se na kůži nanese krém, který zvyšuje účinek.
Doba trvání Doba trvání relace od 30 minut.až hodinu.Kurz je 5-6 procedur, které by měly být prováděny s frekvencí ne více než jednou za 7-10 dní.
Pocit pacienta Procedura může být doprovázena nepříjemným pískáním vytvářeným ultrazvukovými vlnami.V ošetřené oblasti není vyloučen pocit pálení a mravenčení.
Výsledek expozice
 • snížil tělesnou hmotnost a objem;
 • eliminace celulitidy.
Období zachování účinku Výsledek je patrný po prvním postupu.Účinek trvá až 1 rok.
Opakování Je-li výsledek nedostatečný, lze kurz opakovat nejdříve 6 měsíců po posledním postupu.Délka dalšího kurzu by neměla přesáhnout 3 postupy.
Komplikace V důsledku dlouhodobé expozice ultrazvuku,závratě, nedostatek chuti k jídlu, bolest svalů.Rovněž není vyloučeno svědění a zarudnutí v oblasti ošetřované oblasti.

RF-lifting

RF (radiofrekvenční) zvedání je považováno za jednu z nejúčinnějších metod nechirurgického omlazení. Jeho cílem je stimulovat produkci našeho vlastního kolagenu, který je zodpovědný za pevnost a pružnost pokožky.

Funkce Popis Modely zařízení
 • Gezatone m1601 (Tchaj-wan) - zařízení pro domácí použití.Ovlivňuje pokožku rádiovými frekvencemi a vibracemi;
 • Px-3000 (Česká republika) - profesionální vybavení používané v salonech a lékařských centrech.Pouze RF expozice.
Princip činnosti Podstata metody spočívá v symbióze rádiových vln a tepelných účinků na tkáně.Výsledkem rovnoměrného zahřátí ošetřené oblasti je zahájen proces rozkladu tuku a expozice radioaktivním vlnám stimuluje syntézu kolagenu.Postup Specialista čistí oblast pokožky, která bude ošetřena.Pro zvýšení účinnosti lze provést lehký peeling.Na vyčištěný povrch se aplikuje gel zvyšující vodivost.Nejprve se pokožka zahřeje na teplotu 50 ° C a poté se zpracuje radiační vlnou.Po dokončení postupu se odstraní přebytečný gel.Pro zvýšení účinku na zpracovanév oblasti je aplikován anticelulitidový krém. Doba trvání Doba trvání relace závisí na objemu práce a pohybuje se od 30 do 90 minut.Doporučený kurz je 6-7 procedur, které by se neměly provádět více než 1krát týdně.Pocit pacienta Během procedury se pacient cítí v léčené oblasti příjemně.Výsledek expozice
 • odstranění otoků a celulitidy;
 • nasycení buněk kyslíkem;
 • zlepšení krevního oběhu a urychlení metabolických procesů;
 • vyhlazující vrásky, zvyšující tón pleti.
Období zachování účinku Výsledek má rostoucí účinek a trvá 2–3 roky.Opakování Doporučuje se provádět 1 preventivní postup jednou za 2-3 měsíce a opakovaný průběh ne častěji než jednou ročně. Komplikace Možné nežádoucí účinky: otok, zarudnutí a snížení tloušťky kůže v místě léčby.

Ceny různých metod přístrojové korekce čísla

Ceny přístrojové korekce čísla závisí na typu postupu, třídě lékařské instituce apoužité vybavení.

Průměrné ceny procedur v Petrohradu:

Název postupuNáklady na 1 postup, rub.Cena kurzu
Elektrická stimulace Od 650 do 1 000 na 1 zónu od9500
LPG Od 800 od8000
Elektrolýza Elektroda - od 1850 pro 1 zónu

Jehla - od 3000 pro 1 zónu

Elektroda - od 9000

Jehla - z 15 000

Tělo SHARM Z 600 Z 4000
Kavitace Od roku 2000 Od 6000
RF-lifting Od 600 od6000

Oprava postavy pomocí pokročilých technik hardwarové kosmetologie není všelékem na všeléky.Přes jejich účinnost v boji proti nadváhy a celulitidě, udržení výsledku zcela závisí na osobě.

Vyvážená strava, dostatečný příjem tekutin a přiměřená fyzická aktivita vám umožní užívat si tónovaného těla po dlouhou dobu bez nákladných procedur.

Video přehled technik hardwarové korekce postav

Která zařízení pro korekci obrazů jsou nejlepší: