Omorfia (Omorfia).Plastická chirurgie zdarma.Jak se dostat, udělat, fotografie před a po, propagace

Omorfie je neobvyklý projekt, který dává každému šanci na plastickou chirurgii zdarma.Existují lidé, kteří nejsou spokojeni se svým vlastním vzhledem, na jehož pozadí je sebeúcta podceňována.Omorfie pomůže napravit situaci a podívat se na život různými očima.Estetická chirurgie se zbaví jakéhokoli nedostatku.

O projektu Omorfie.Směr činnosti

Omorfie se překládá z řečtiny jako „krása“.Cílem projektu je provádět různé plastické operace zdarma.Každý účastník projektu podá žádost o účast na akci s přihlédnutím k nezbytnému typu chirurgického zákroku.Omorfie ukazuje skutečné možnosti moderní plastické chirurgie.

Na projektu se podílí řada kvalifikovaných chirurgů z Kosmetického institutu SPIK.Navzdory mnoha výhodám existují nejen pozitivní, ale i negativní aspekty projektu, o kterých mnozí uživatelé hovoří.

Plastická chirurgie

Omorfie je plastická chirurgie zdarma, což je pro mnoho jedinců jediná šance na odstranění vad jejich vzhledu.Většina dívek aženy, dokonce i muži, využívají služeb plastických chirurgů.

Plastickí chirurgové v luxusním měřítku provádějí následující operace:

Název Popis
Mamoplastika Postup zahrnuje korekci prsu (zmenšení, zvětšení, zpřísnění, regenerace po částečném nebo úplném odstranění mléka).žlázy).Ženské ňadra se stávají estetickými, tónovanými, pružnými.Díky mamoplastice získává svůdné formy a vypadá mladě.
Plastická chirurgie obličeje a krku Soubor operací, kterými lékaři zlepšují proporce a obrysy nosu, očních víček, lícních kostí, brady, čelisti a čela.Plastická chirurgie obličeje také zajišťuje změny transgenderu ve vzhledu osoby.Frontoplastika se používá pro korekci čela.S jeho pomocí jsou silně vyčnívající obočí sníženy.Rhinoplastika pomáhá změnit vzhled nosu.
Plastická chirurgie těla Operace pomáhá eliminovat různé fyzické vady na těle (klesající kůže, vrásky, strie, volné svaly, velké množství podkožního tuku).Částečně lze takové vady skrýt oděvem.Ale úplně se zbavit nedostatků pomůže tělesného plastu.
Intimní plastika Moderní plastická chirurgie eliminuje vrozené nebo získané problémy, které ovlivňují lidské genitálie.Můžete změnit velikost a tvar stydkých pysků, učinit vstup do vagíny užší nebo širší.VysokýOperace k obnovení panenství je populární.

Díky dobře rozvinuté oblasti medicíny mají pacienti bezpečný a účinný výsledek.O tom svědčí četné pozitivní recenze, fotografie před a po operacích.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kanyla - co to je, protože se používá v kosmetologii a medicíně.

Kosmetika

Moderní estetická kosmetologie pomůže korigovat vyjádřené změny související s věkem a vizuální vady.Plastické operace bez omorfie, které se provádějí za určitých podmínek.

Účastníkům jsou nabízeny následující služby, které opravují jejich vzhled:

Jméno Popis
Injekční kosmetologie Tento postup snižuje a zabraňuje novým vnějším projevům stárnutí kůže (vrásky, gravitační ptóza).)Injekční kosmetologie se také nazývá „injekce krásy“.Výhodou tohoto postupu je, že nehrozí žádné poškození kůže.Mnoho kožních nedokonalostí je záměrně eliminováno.Obvyklý život pacienta pokračuje bez významných změn.
Hardwarová kosmetologie Moderní kosmetologové používají při své práci k opravě obličeje a těla speciální zařízení (ultrazvuk, mikroproudy, infračervené a vysokofrekvenční záření).Hardwarová kosmetologie umožňuje odstranit různé změny související s věkem,obnovit elektrickou rovnováhu v buňkách.Odstraňte také tuky, jizvy, stárnutí, obnovte pokožku a nasyťte ji kyselinou hyaluronovou.
Laserová kosmetologie Laserové techniky jsou naprosto bezpečné a účinné.Postup se provádí v každém věku.Riziko komplikací nebo alergické reakce je minimální.Během procedury se používají laserové paprsky, které pronikají hluboko do pokožky a aktivují její přirozené procesy bez poškození buněk.
Komplexní omlazení Doporučuje se provádět komplexní postupy pro omlazení obličeje a krku po 30 letech.V kosmetologii se k tomu používají injekce botulotoxinu typu A a injekce s přípravky obsahujícími kyselinu hyaluronovou.Pro komplexní omlazení krku a dekoltu se používá konturový plast, plazmolifting, frakční fototermolýza.
Zvedání nitě Tento postup umožňuje upravit nebo utáhnout vaši tvář pomocí mezotelávek.Vstřebatelné stehy jsou implantovány do kůže pomocí mikroinjekcí.Výrazné nasolabiální záhyby, vrásky v blízkosti rtů, očí a mezi obočím jsou odstraněny.Zvedání nití vám také umožní vyrovnat se s asymetrií obličeje, dokonce i mimo strukturu pokožky.
Trvalý make-up Služba je vhodná pro ženy, které nechtějí trávit čas aplikací denního make-upu.Používají se barevné pigmenty, které nejsou rozmazané ani odplavené.Trvalý make-up vyrovnává obrysy rtů a obočí a opravuje vzhled.Abyste dosáhli maximálních výsledků, měli byste dodržovat všechna doporučení kosmetologa:
  • první den naneste na ošetřenou pokožku krém Bepanten;
  • po provedení neodlupují kůru;
  • 2-3 dny nepoužívejte kosmetiku.

Po měsíci lze v případě potřeby provést opravu.

Profesionální kosmetická péče Populární ošetření pomáhá udržovat pokožku a tělo ve výborném stavu, starat se o ně s peelingem, maskou, očištěním, zábaly.

Moderní a dobře zvolená operace kůže také pomáhá zpomalit proces stárnutí.

Propagace

Každý týden je na webových stránkách projektu zveřejněna nová propagace.Zúčastnit se ho může každý.Jedna akce trvá 3–4 měsíce, počínaje zveřejněním informací na webu a konče výběrem vítěze.Všichni účastníci akce mají skutečné šance na bezplatnou operaci.

Projekt se provádí v několika fázích:

  1. 2 lidé jsou náhodně vybráni.Třetím účastníkem je uživatel s nejvyšším hodnocením kvůli jeho aktivitě na projektu.
  2. Vítěze propagace vybírá lékař po konzultaci s lidmi na klinice.

Existují 2 hlavní způsoby účasti na projektu:

Jméno Popis
Průběžně Účastník je registrován na webových stránkách projektu.Volí potřebnou operaci, lékaře, místo a čas zákroku.Uživatelská aplikace bude automaticky odeslána pokaždé do vhodné operace.
Jednorázová účast V akci je zaregistrována osoba na stránce konkrétní operace.

Šance na výhru, pokud se uživatel aktivně účastní diskusí, zanechává komentáře.Vytváří také blogy související s plastickou chirurgií.

Lékaři

Omorfie je plastická chirurgie zdarma prováděná kvalifikovanými a profesionálními lékaři.

Na projektu pracují přední plastickí chirurgové a kosmetologové:

Lékař (celé jméno) Směr
Arbatov Vyacheslav Vitalievich Plastický chirurg
Dmitrij GladyshevVladimirovich Kandidát na lékařské vědy, chirurg nejvyšší kategorie
Golovataya Irina Vyacheslavovna Plastický chirurg
) Zakharov Anton Igorevič Plastický chirurg
Abolin Arvid Borisovich Ortopedický traumatolog
Safonova LyubovNikoaevna plastový chirurg
Omorfiya, plastická chirurgie provádějí zkušení lékaři.

Toto je neúplný seznam lékařů.Podle pravidel se odborníci zdarma transformují na každou osobu, která na webu vykázala nejvyšší aktivitu a stala se vítězem.

Nepřeskočit nejoblíbenější článek v rubrice:Alentova Vera po plastické operaci - poslední fotky, jaké operace byly provedeny, jak se hvězda změnila.

Jak se domluvit a získat schůzku

Konzultace s finalisty se provádí v konkrétní klinické instituci.Plastický chirurg vede rozhovor s každou osobou individuálně.Po konzultaci se rozhodne a vybere hlavního vítěze.

Plastická chirurgie bez omorfie, kterou si dnes může každý dovolit.Dříve existovalo jen málo klinik, kvalita služeb pacienty neuspokojovala.Neexistoval jasný systém kontroly nad specializovanými agenturami.Lidé diskutovali o neúspěšných operacích a špatných výsledcích lékařů.

Dnes díky projektu dostalo mnoho dívek a žen skutečnou naději, že se stanou krásnějšími.Plastická klinika podepíše smlouvu s každým vítězem.Označuje všechny podrobnosti o operaci, jakož i povinnosti pacienta.Účastník projektu musí udržovat svůj blog, psát recenze na webových stránkách kliniky a hovořit o výsledcích po celý rok po zákroku.

Soutěže v Omorfii

Správci akcie pečlivě monitorují.Pro účastníky webu jsou vytvářeny samostatné projekty, na kterých by se měl také podílet, aby se zvýšilo hodnocení a získal více bodů.Vítězství zajistí nejen štěstí, ale také vysoká uživatelská aktivita.I zde budete muset čelit obtížím, protože každý se snaží vyhrát.

Omorfie je čestný projekt s přísně vynutitelnými požadavky.

Plastické operace zdarma se provádějí v rámci stanovených pravidel.Existují svědomí aktivisté, kteří dodržují všechny normy a účastní se soutěží, propagačních akcí a pomáhají ostatním účastníkům.Existují také provokatoři a arogantní uživatelé.Podvádějí, aby zvýšili počet svých bodů, ukončili hodnocení pro sebe.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak a proč jsou žebra odstraněna - účinnost, fotografie před a po operaci.

Hodnocení zákazníků​​

Skutečná zpětná vazba od uživatelů je důkazem, že bezplatná plastická chirurgie pomáhá radikálně změnit životy.Vzhledem k finanční situaci si mnoho z nich nemůže dovolit napravit vnější nedostatky.Proto si lidé vyberou projekt „Omorfie“.

Po operaci vítěz vítěze pokračuje ve sdílení svých pocitů a fotografií po celý rok, což potvrzuje vysokou kvalitu práce chirurga.Nevýhoda spočívá v tom, že vyčkávání trvá dlouho, než se na webu vede aktivní život, aby se získalo hodnocení.

Jak projekt pokračuje, někteří uživatelé ztrácejí důvěru ve světlou budoucnost, vzdávají se a vzdávají se bezplatné příležitosti.Vítězové jsou před výběrem finále pečlivě zkontrolováni.Je důležité, aby člověk poctivě získal hodnocení, aniž by podváděl, aby bojoval za právo stát se finalistou.Jinak jehoodstraněn z akce, čímž se snížil počet bodů.

Pak musíte začít znovu, vydělávat si dobrou pověst a vysoké hodnocení.Nespokojená zpětná vazba od účastníků je založena na skutečnosti, že nestačí se zaregistrovat na projektu.Je nutné přísně dodržovat pravidla propagace a soutěží, častěji navštěvovat stránky.Podle recenzí uživatelů je opravdu možné stát se vítězem, dokonce existují i ​​účastníci, kteří v akcích vyhráli více než jednou.

Aktivní uživatelé dostávají slevu (20%) na nezbytný typ operace (rinoplastika, mamoplastika, komplexní omlazení). Abyste ji získali, musíte nejprve získat 200 000 bodů.

Vzhledem k mnoha pozitivním recenzím projektu Omorphia můžeme dojít k závěru, že mnoho žen a dívek dává naději na změnu jejich budoucnosti.To platí zejména pro mladé matky, tělo po těhotenství, které se dramaticky změnilo.Patří sem také ženy, které čelí přirozeným procesům stárnutí těla, ale jsou plné touhy zůstat mladé.

Negativní je založeno pouze na skutečnosti, že mnoho účastníků musí čekat dlouhou dobu nebo malé hodnocení jim neumožňuje proniknout do vedení.Než se rozhodnete pro plastickou chirurgii zdarma, je důležité navštívit specializovaného lékaře.

Rovněž by mělo být provedeno úplné lékařské vyšetření, protože existují určité kontraindikace.Projekt „Omorfie“ se nedoporučuje uživatelům se srdečním, ledvinovým, jaternímnemoci.Totéž platí pro pacienty s cukrovkou, hypertenzí, alergiemi.

Návrh článku:Lozinsky Oleg

Video o Omorphii

Intimní plast, projekt Omorphy: