Olga Buzová - fotografie před a po plastické operaci nosu, rtů, lícních kostí.Jak jsem zhubla, co plastická chirurgie udělala

Olga Buzová je známá televizní moderátorka, sebevědomá účastník moderního domácího show businessu.Stejně jako mnoho jiných hvězd, dívka neustále sleduje svůj vzhled a snaží se zůstat krásnou a okouzlující, mít perfektní proporce obličeje a těla, díky kosmetickým metodám a plastické chirurgii.

Ale fanoušci vždy věnují pozornost drobným věcem v životě modla, dobrým a špatným změnám.Proto jsou transformace, zejména na Buzově obličeji a postavě, vždy v nedohlednu a mnozí o nich diskutují díky četným fotografiím hvězd, které se často objevují v médiích.

Biografie a osobní život

V Petrohradě se 20. ledna 1986 narodila hvězda.Matka a otec byli vojenský personál.Proto byla ona a její sestra přísně vychována.Už ve věku tří let ví, jak číst, její rodiče ji berou do angličtiny a rozvíjejících se kruhů, ve věku 5 letOlga vstoupí na gymnázium, v roce 2002 promovala stříbrnou medailí.

Po ukončení střední školy vstupuje na Petrohradskou univerzitu.V roce 2004 úspěšně přijali účastníky televizního pořadu „Dom-2“.V „House-2“ se Buzová ukázala komplexně a překvapivě zůstala na staveništi déle než ostatní účastníci: asi 4, 5 let.Během doby strávené na scéně se Buzově podařilo dokonale absolvovat Státní ústav.

Také od roku 2004 do roku 2008, Olga píše knihy , prochází kurzy vizážistů, hrála v televizních projektech a působí jako mistři.V roce 2008 se snažil působit jako zpěvák.Od roku 2011 se v médiích objevují informace o vztahu herečky s fotbalovým hráčem Lokomotivu Dmitrijem Tarasovem.Na začátku svého seznámení s televizním moderátorem byl Dmitry ženatý a vychoval dceru.

Po dvou měsících schůzky jí Dmitry učinila nabídku o ruce a srdci.Svatba se konala v červnu 2012.Rodina trvala 4 roky.V posledních měsících roku 2016 došlo k rozvodu.Nejnovější zprávou, která šokovala fanoušky, je vztah televizního moderátora s Timurem Baltrudinovem.

Před několika dny učinil Baltrudinov prohlášení o svatbě s Olgou, které se bude konat 28. října 2018.Ale tento obřad se uskuteční pouze tehdy, pokud nenajdou pravou lásku.Jaké operace provedla Olga a jak se změnila po plastické operaci?

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Alentova Vera po plastické chirurgii - poslední fotky, které operaceprovedeno jako změněná hvězda.

Jak vypadala Olga před transformací jejího vzhledu

Divák poprvé viděl Buzovou v televizním projektu Dom-2.V 18 letech se dívka objevila jako romantická studentka s bělenými vlasy a silnou vrstvou samoopalovací aplikovanou na tělo.Nejčastěji však dívka využívala služby solária.Kromě toho byly také rozšířené nehty natřeny v jasných barvách.Olga se držela stylu panenky s prvky kopírování obrazu Britney Spearsové.

Vybrala si růžové šaty, kromě toho byla vzdušná, jasná a vše v jiskrech.

Během vytváření vztahu dívka neustále experimentovala se svými vlasy: stříhala a natahovala vlasy, pletené copánky a do nich vkládala lesklé nitě.Měla tenké rty a malé ústa, špičatý a podlouhlý nos.

První plastická chirurgie

Většina kolegů z projektu opakovaně provedla pomocí vzhledu plastické chirurgie změny vzhledu.Olga ale trvala velmi dlouho a zůstala přívržencem přírodní krásy.K první změně došlo po rozvodu s jejím manželem.Olga nemohla odolat takové „terapii“, kterou většina dívek uchyluje k tomu, kdo se chce zlomit špatnou minulostí.

Buzová by mohla umožnit zavedení radikálních změn, ale s trochou úměrnosti provedla malou opravu. Ve ​​věku 29 let se rozhodne změnit tvar a velikost rtů .Udělala to po etapách a kousek po kousku, aby bylo možné sledovat pouze zvětšení rtůfotografie.

Specialisté v kosmetologii tvrdí, že takové změny byly s největší pravděpodobností výsledkem použití plnidel kyseliny hyaluronové.

Vstřikování krásy z vrásek (botox, výplně)

Při porovnání vzhledu Buzovy před plastickou chirurgií a po ní jsou patrné změny v oblasti nasolabiálních záhybů na raných a čerstvých fotografiích.Značené jámy se znatelně zmenšily, vrásky kolem očí a na čele zmizely.Nasolabiální záhyby byly také korigovány pomocí plniv kyseliny hyaluronové.Dříve dávali tváři mírně dravý a unavený výraz.

A nyní, s přidáním objemu do zygomatické oblasti, získala tvář výraznost.Změny související s věkem vedou ke skutečnosti, že obličejové svaly vstupují do hypertonicity, v důsledku čehož se vytváří velké množství obličejových svalů.Ale na dívčí tváři chybí.To naznačuje botulinovou terapii.

Tmavé kruhy pod očima jsou odstraněny pomocí mezoterapie, kterou Olga pravděpodobně provedla opakovaně.Procedura se provádí pomocí subkutánních injekcí, během nichž jsou epidermální buňky opatřeny živinami a vitamíny.Pleť se zlepší, modřiny pod očima zmizí a pacient vypadá mladší.

V důsledku změn souvisejících s věkem se produkce vlastní kyseliny hyaluronové v těle snižuje a kůže začíná upadat.

Po 25 letech kosmetologové doporučují biorevitalizaci, aby této situaci zabránili.Buzová se také postarala o sebea hluboce hydratoval pokožku.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kanyla - co to je, protože se používá v kosmetologii a medicíně.

Obrysová plastika lícních kostí

Při porovnání toho, jak vypadá Buzova před a po plastech, fotografie naznačují, že se herečka uchýlila k opravě svých lícních kostí.Staly se více zaměřené a zdůrazněné.K tomu, aby se lícním kloubům dal tento tvar, by měla být zavedena plniva.Plastickí chirurgové pomocí konturové plastiky lícních kostí opravují vady vzhledu a odstraňují příčinu psychického nepohodlí.

Pomocí této kosmetické procedury můžete rychle a bezpečně vyjádřit rysy obličeje.Obrysová plastika lícních kostí je považována za nejpopulárnější postup.Při tomto postupu se do pokožky zavádí speciální gel nebo plnivo.Pozitivním aspektem tohoto druhu pomoci je krátká doba rehabilitace a absence potřeby implantovat umělé implantáty pod kůži.

Kyselina hyaluronová, která leží na dně výplně, zadržuje vlhkost v buňkách a dodává obličejům potřebné množství. Kyselina navíc navozuje tělo, aby nezávisle produkovalo kolagenová vlákna, díky čemuž je pokožka hladká a pružná.Zavedení takového léčiva často nevede k alergickým reakcím a jiným nežádoucím následkům.

Protože je materiál zasunut dostatečně hluboko do periostu, je výplň pevně upevněna a neexistuje žádný způsob, jak se pohybovat pod kůží.Pozavádění výplní do lícních kostí, vrásek a vrásek zmizí, tvar obličeje se upraví a ostrá brada se odstraní.Postup pro korekci lícních kostí se provádí bez ohledu na pohlaví.

Toto je příležitost nejen ke zlepšení vizuálního stavu, ale také ke zvýšení sebeúcty.

Zavedení výplní pomohlo zvýraznit a zvýraznit rysy obličeje.Obrázky ukazují, že se vše provádí elegantně a co je nejdůležitější, při dodržení opatření.Na Olině fotografii je patrné, že se tvář stala aristokraticky rafinovanou.To naznačuje, že herečka odstranila „Bisha hrče“.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak a proč jsou žebra odstraněna - účinnost, fotografie před a po operaci.

Zvětšení rtů

Na začátku minulého roku si novináři všimli nové změny vzhledu Buzovy.Do té chvíle byla majitelkou tenkých rtů, které malovaly v jasných barvách rtěnky.Rty se staly výraznější, čehož nelze dosáhnout pomocí make-upu.Proto se herečka uchýlila ke službám plastické chirurgie.

V tomto případě to Olga také nepřehnala a pumpovala rty, pouze jim svodila a chutnala.

Při pohledu na staré a nové fotografie Olgy lze o tom přesvědčit a všimnout si, že je vícekrát zvětšila.Provádění konturových plastů rtů se provádí zaváděním kyseliny hyaluronové.Je to přirozená látka pro tělo a nezpůsobuje alergie.reakce.Nevýhodou tohoto postupu je jeho dočasný účinek a nutnost opakování po 8-12 měsících.

Operace nosu

Když Buzová hovořila o svém vlastním vzhledu v četných rozhovorech z minulých let, neustále poznamenala, že s tvarem jejího nosu nebyla spokojená.V současné době se nos celebrit stal přesnějším a vyrovnanějším.

Pro změnu tvaru nosu je třeba podstoupit rinoplastiku.Fotografie z Buzovy před a po plastické chirurgii však uvádějí, že touha po zlepšení a pozornosti veřejnosti a novinářů přiměla televizního moderátora, aby o takových rozhodných akcích rozhodl.Výsledkem bylo, že všechno skončilo šťastně a Olga se objevila v novém vzhledu.

Jaké další změny nastaly

Pokud porovnáte fotografii Buzovy před a po plastu, je patrné, že zhubla.Být členem televizního projektu „Dom-2“ Buzova nebyl vlastníkem vhodné postavy.Poté, co opustila televizní projekt , ztratila asi 7 kg a stala se pravidelným návštěvníkem tělocvičny .

Po opuštění televizního projektu Dom-2 se Olga Buzova radikálně změnila.To se vztahuje na znatelný úbytek hmotnosti televizního moderátora.

Olga se neunaví tím, že předvádí svou ideální postavu na velkém počtu obrázků, na kterých můžete vidět čerpaný tisk.Ztráta hmotnosti však vedla ke zmenšení velikosti prsou.V důsledku toho začala dostávat doporučení, jak uchýlit se k mamoplastice.

Buzova s ​​tím nesouhlasil a důrazně odmítl téma zvýšení poprsí.slovy: to, kdo potřebuje velké prsa, ať to udělá.Ale Olze se jí líbí.Dovedně vybírá plavky, které vizuálně zvyšují objem jejích ňadra.Jedná se o plavky s velkými luky a pěnové kelímky.

Kolik stojí operace

V závislosti na svém bohatství lidé mění svůj vzhled různými způsoby.

Přibližné náklady na postupy Olgy v Moskvě jsou následující:

  • Rhinoplastika - od 70 000 do 150 000 rublů;
  • Obrysy lícních kostí - 20 000 rublů;
  • Zvětšení rtů - 18 000 rublů;
  • Odstranění hrud Bisha - 48155 rublů;
  • Terapie botulinem - 20 000 rublů;
  • Mezoterapie - od 800 do 18 000 rublů.

Olga Buzová před a po plastech.Foto

Na začátku své kariéry byla Olga majitelkou tenkých průměrných rtů a stejných běžných lícních kostí.Po zásahu plastických chirurgů a kosmetologů však zpěvačka překvapí své fanoušky ústy, kyprou, šťavnatými rty a velmi výraznými lícními kostmi.Kromě toho se nasolabiální záhyby stávaly s věkem méně patrné.

To vše lze napravit pomocí příslušného make-upu, ale dosažení těchto výsledků bez plastické chirurgie není možné.Fanoušci si na fotografii stále častěji všimli, že se Buzova před a po plastické chirurgii podobá bývalé manželce Dmitrije Tarasova.Nový účes jí dal ještě více podobností.

Co říká Buzová o své plastické chirurgii

Podle Olgy se dívka nepovažovala za krásu, protožedětství, nespokojený s tvarem nosu a velikostí rtů, ale zamiloval se do toho, čím je.Olga byla horlivým oponentem zásahu chirurgů a vždy obhajovala přírodní krásu.

Řekla, že hlavní věcí pro dívku je být schopna prokázat se celému světu, protože její zásluhy lze zdůraznit pomocí úspěšného líčení a oblečení.

Podle nedávných fotografií hvězda jasně změnila svůj vlastní názor a rozhodla se o dramatičtějších změnách.Změněný tvar nosu, barva lícních kostí, velikost rtů.Ale to, co mnozí očekávali, nikdy neudělala.Velikost prsou zůstává stejná, což lze vidět porovnáním Olgy před a po plastické operaci na fotografii.

Nový obrázek

Po rozvodu se Olga změní ze světlé blond na stejně jasnou brunetka.Olga se obléká podle nejnovějších módních trendů.Podle Buzové dosáhla obrazu, o kterém snila jako dítě.Dívka se stala jasnou a slavnou.Její výroky na Instagramu ukazují, že její nový styl považuje za vznešenou a zdůrazňující postavu.

Nyní se věnuje správnému životnímu stylu, sleduje její zdraví, sportuje.Nový obraz Olgy překonal hodnocení nejvíce diskutovaných internetových zpráv a její účes se stal trendem a je žádán u všech kadeřníků v zemi.

Ne všichni fanoušci souhlasí se změnami, které se odehrály, as přístupem k Buzově před a po plastech během prohlížení posledních fotografií se pro mnohé mění negativně.Ale neníbrání její úspěšné budoucí kariéře.

Video: Olga Buzová před a po plastech

Olga Buzova před a po plastech, výběr fotografie ve videu:

Jak se změnil tvar nosu Olgy Buzové, zjistěte ve videoklipu: