Oksana Samoilova před a po plastické chirurgii: fotografie v mládí před operací, výška, hmotnost, tetování, tělesné parametry

Oksana Samoilova je v současné době jednou z nejznámějších osobností ruského šounictví.Před manželstvím jste ji mohli vidět v roli herečky a modelu.I když jí příroda dala krásu, stále musela zlepšit svůj vzhled plastickou operací.

Život Oksany před a po plastické chirurgii se změnil a změny nastaly také po setkání s populárním rapperem Dzhiganem.

Oksana Samoilova: životopis

Zrodil se budoucí modelve městě Ukhta, Komi.Oksanovo dětství bylo stráveno v běžné rodině, ale dívka sama byla vždy velmi energická a společenská, měla spoustu přátel.Od dětství měl budoucí model silnou touhu po umění.Oksana šel hrát a tančit.

Po ukončení střední školy nastoupila na místní univerzitu v humanitním oddělení.Ve 3. roce změnila svůj životpriority, vzal dokumenty z univerzity a odešel do Moskvy.

Neměla jasný plán svých akcí v hlavním městě, ale její asertivita a schopnost komunikace ji vedly k modelingovému podnikání.

Dívka si rychle zvykla na nové místo a tvrdohlavě dosáhla svého cíle v rekordním čase.

Model kariéry

Samoilov se velmi rychle připojil k rytmu života hlavního města.Dívka s údaji o modelu a vzhledem byla okamžitě vyfotografována mnoha fotografy z Moskvy.Oksana kariéra vzrostla, ona byla opakovaně pozvána do zahraničí střílet.Nikdy nevyčnívala skromně a bezpochyby pro kamery při odhalování spodního prádla.

Obrovská popularita v Rusku jí přinesla focení pro pánský časopis „MAXIM“.Samoilova nebyla považována za velmi populární model, ale měla své vlastní publikum fanoušků.Znalost modelu s rapperem Dzhiganem a narození 2 dětí změnila její život a opustila modelingovou firmu.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kanyla - co to je, protože se používá v kosmetologii a medicíně.

Osobní život a děti

V roce 2010 došlo v jednom z moskevských nočních klubů k seznámení s Oksanou a Denisem Ustimenkem (Dzhigan).Denis viděla velmi účinnou dívku a nemohla odolat.Krátce po setkání mladí lidé odletěli, aby si odpočinuli na břehu jednoho z oceánů.

V roce 2011 měl krásný pár dceru, které dali jméno Ariela.

Po nějaké době se oženili.Denisova svatbaa Oksana hrál skromně, v kruhu příbuzných a blízkých přátel.V roce 2014 se v jejich rodině narodila další dívka - Leia. Dzhigan a Oksana se dne 27. dubna 2017 stali rodiči s mnoha dětmi. Třetí dívka, kterou pojmenovali Maya.

Populární rodina uvedla, že plánuje další dítě, nejlépe chlapce, aby trochu zředila kampaň žen.

Podnikání

Poté, co se Oksana stala matkou mnoha dětí, neseděla doma a nepřevzala si obraz hospodyňky.Stala se návrhářkou dámského a dětského oblečení.Dívka sdílela svůj koníček se svou přítelkyní Miroslavou Švedovou a vytvořili společnou linku s názvem „MiraSezar“.Oksana si vybrala svou nejstarší dceru Ariela jako model pro dětské oblečení.

Podle kritiků je to nejstarší dcera, která vzbuzuje velký zájem o díla její matky.Dzhiganova žena věří, že hlavním prvkem dámské skříně jsou šaty.Prototéměř veškeré oblečení návrháře tvoří večerní šaty. Dívka upřednostňuje šaty, protože věří, že v nich se všechny ženy budou považovat za skutečné dámy.

Po porodu se model obával o stav svého těla a začal hrát sport.Stala se tvůrcem aplikace pro matky s pokyny pro zlepšení těla po porodu.Program Fit for You byl vyvinut profesionálními trenéry a odborníky na výživu.Podle předplatitelů to stojí hodně peněz.

Fanoušci však šetří utrácené peníze, protože u jejího těla je znázorněn modelzaručený výsledek. Samoilova má na Instagramu asi 6 milionů sledujících. Je populární bloggerka a je pro mnoho lidí docela zajímavá.Fanoušci vždy následují radu celebrity a podle jejich názoru jsou vždy prospěšní.

Secrets of Oksana Samoilova

Na těle krásy jsou 3 tetování. Podle Dzhiganovy manželky byla první vyrobena v mládí hloupostí a v budoucnu by ji chtěla odstranit.Zde jsou další 2 mají nějakou hodnotu.Jsou malovány latinsky a čtou se jako „je třeba důvěřovat tomu, kdo je vám věrný“ a „držiteli největší moci - majiteli sebe sama“.

Dívka vysvětluje tetování na těle tím, že motivuje a potvrzuje psaná slova v případě.

Oksana pro své fanoušky udržuje videoblogy, které vysvětlují pravidla a nuance líčení.

Mluví o svých návštěvách v salonech krásy, o tom, jaké postupy se tam provádějí, a dává výsledky řádného líčení.

Krása také vysvětluje všechna tajemství jejího krásného těla, jak dosáhnout požadovaného výsledku a udržení postavy, odhalení tajemství její stravy a tělesného tréninku na blogech.Dívka řekla, že zná tajemství dobrého rodinného života.

Určila je zvláštními pravidly:

 1. Nestojí za to sbírat věci a odcházet z domu v každém hádce.Je lepší křičet na sebe a zničit všechno kolem, ale v žádném případě nemusí opustit, protože příměří bude doma rychlejší a hádka rychlebude zapomenut.
 2. Spí spolu ve stejné posteli.Toto je velmi důležitá zábava, která se nabíjí pozitivní energií.Děti nebudou zasahovat.
 3. Svoboda jednání.Je třeba si navzájem poskytnout co nejvíce volného místa.Není třeba zakázat běžné touhy páru.Člověk by si však měl být vědom morálních norem, které nelze překročit.
 4. Vtipy a smích.Oksana doporučuje co nejvíce se smát a bavit se s vaším partnerem, což posiluje vztah.
 5. Vždy byste měli převzít odpovědnost za všechny činy, aniž byste svou vinu přenesli na svého manžela.
 6. Postarejte se o sebe a pokuste se udržet svou postavu, sportovat.To zvýší osobní sebevědomí.
 7. Partner musí být nejlepším přítelem.Model doporučuje sdílet všechna tajemství a názory se svým párem.
 8. Musí existovat určitý druh partnerství mezi manželem a manželkou, kde je třeba v rodinném životě udržovat rovnováhu.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Věra Alentová po plastické chirurgii - poslední fotky, které operace byly provedeny, jak se hvězda změnila.

Plastická chirurgie Oksana Samoilova

Oksana Samoilova před a po plastické chirurgii má významné rozdíly.To ovlivnilo nejen tvář, ale také tělo modelu.Ačkoli dívka tvrdí, že to jsou výsledky vyčerpávajícího tréninku a diety, matka s mnoha dětmi však musela podstoupit plastickou operaci.

Oksana se i po narození 3 dcer nadále zabývá návrhem a účastní sefocení, takže potřebovala výzvu k plastické chirurgii, protože vášeň rappera by měla vypadat velkolepě a vyniknout mezi davem fanoušků.

Mamoplastika

Po narození 3 dětí se Oksanova prsa charakteristicky změnila k lepšímu. Tuto skutečnost nelze popřít, protože focení okamžitě ukazuje rozdíl od dřívějších fotografií.Dívka proto přiznala svým stoupencům na Instagramu chirurgický zákrok.

Ve svém blogu napsala, že v takové operaci není nic ostudného - každá žena by po porodu vypadala nádherně.

Plastická chirurgie očních víček

Oksana Samoilova před a po plastické chirurgii očních víček se nezměnila.Na fotografiích designéra však vidíte jasnější střih očí, který celebritě dává výraznost.Díky laserovému resurfacingu ztratila matka s mnoha dětmi pod očima tmavé kruhy a tašky, díky čemuž se její vzhled zdokonalil.

Obrysová plastika lícních kostí

Jakmile se v kosmetických centrech objevila obrysová plastika lícních kostí, model okamžitě použil postup a změnil kulatý tvar obličeje.

Při použití kyseliny hyaluronové byly lícní kosti dívky tvarované a výrazné.

Podle profesionálních fotografů tento postup způsobuje, že obličej je úhlový a obrazně hodí několik kilogramů dívky.

Obrysy rtů

Se všemi výše uvedenými postupy pro zlepšení vzhledu, Oksanataké nemohl odolat plastovým rtům. S pomocí stejné kyseliny hyaluronové se objem rtů dívky zvýšil a obrysy se zlepšily. Ústa modelu se stala vizuálně citlivější a výraznější.

Odstranění Bishiných hrudek

Baculaté tváře již dávno přestaly být módní, takže celebrita vytvořila svůj elegantní tvar pomocí operace k odstranění Bishiných hrudek.Tímto postupem Oksana znovu zdůraznila změnu svého obrazu kvůli chirurgickému zákroku ve srovnání s mladistvými fotografiemi.

Operace nosu

Oksana Samoilova před a po operaci nosu se výrazně liší u starých i nových fotografií.Na instagramu viděli fanoušci aktualizovanou krásu.Dříve měla dívka hustý nos se širokými nozdrami.

Po rinoplastice získal model ideální a čistý tvar nosu. To opět dalo matce mnoha dětí dokonalost a jedinečnost.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak a proč jsou žebra odstraněna - účinnost, fotografie před a po operaci.

Lipofilling hýždí

V rozhovoru Oksana uvedla: pokud je unavená ze sportu, konkrétně v podřepu, provede lipofilling hýždí.Model však nepřestal ukazovat svá pravidelná cvičení v tělocvičně, a přesto nedokázala odolat a operaci provedla.

Hvězda sama tuto skutečnost popírá a trvá na tom, že toto vše jsou plody jejích tvrdých prací.Odborníci tvrdí, že takové formy mohouzískejte pouze pomocí implantátů.

Kosmetické injekce

Oksana Samoilova byla před plastickou operací vybavena příjemným vzhledem, ale po dospívání to nestačilo:

 • velkolepý model;
 • nápadný návrhář;
 • matka tří dětí;
 • manželka jednoho z nejpopulárnějších umělců hip-hopu v Rusku.
Oksana Samoilova před a po plastické chirurgii, fotografie ukazuje změny.

Poté, co podstoupila dostatečný počet plastických operací, dostala dokonalé tělo. Aby si celebrity udržely svůj dokonalý vzhled, podávají se mezoterapie a injekce Botoxu každých šest měsíců. Tyto postupy se nazývají „injekce krásy“.

Jak se změnil život Dzhiganovy manželky po operaci?

Oksana Samoilova před a po plastické chirurgii měla mírně odlišný život.Po dokonalé plastické chirurgii se dívčí život nezměnil.Zůstává také dobrá matka a manželka.Pokračuje ve vydávání svých sbírek oblečení, ve kterých můžete vidět některé celebrity na společenských večírcích.Oksana zůstává veselý a pracovitý člověk.

Jedinou nuancí po umělých hmotách je četná kritika lidí ohledně modelu.

Protože Oksana všemi možnými způsoby vyvrací veškeré zvěsti o plastech a vysvětluje, že její dokonalosti dosáhla pouze pomocí tvrdého tréninkového režimu a stálé stravy, to kritici a fanoušci vnímají jako podvod,protože fotografie matky s mnoha dětmi vykazují významné změny v adolescenci a po narození dětí.

Žádný trénink není možné změnit tvar nosu, lícních kostí, obočí a všeho jiného.Před konkrétními změnami měla Dzhiganova žena dobrý vzhled, který jí příroda dala.V oblasti modelování však mají představy o ideálech své vlastní charakteristiky.To znamená, že model musí být dokonalý ve všech ohledech.

Bez ohledu na to, do jaké míry je dívka kritizována za opakovaně použitelné plastické postupy, musí celebrita dnes, aby si zachovala svůj image, odpovídat stavu modelu, návrháře a manželky populárního rappera.Když se podíváte na všechny fotografie Oksany na Instagramu, můžeme říci, že matka s mnoha dětmi nikdy nemá depresi a špatnou náladu.

V resortu, v tělocvičně, doma s rodinou a na cestách, je manželka Denise Ustimenka nabitá pozitivní a energií.

Je vždy s jasným úsměvem a krásným vzhledem.Oksana opakovaně psala svým fanouškům, že nikdy nevystaví fotografie pocitům a obtížím.Obtížné životní fáze je třeba zažít pouze s blízkými.

V jednom z rozhovorů matka mnoha dětí uvedla, že neexistují žádní ideální lidé, přiznala, že sama měla mnoho nedostatků, a to i poté, co podstoupila všechny plastické operace.Podle Oksany je hlavní věc, že ​​se nevyvíjejí v komplexy.Rodina Samoilovů a Ustimenko radí být týmem a nekonkurovat v rodinném životě, milovat děti, pracovat na sobě a bavit seživota.

Návrh článku:Oksana Grivina

Video o Oksana Samoilova

Oksana Samoilova vlaky v hale: