Odstupňovaná stříška na středních vlasech.Fotografie čtverce se třeskem, protáhlého čtverce, čtvercového bobu, s objemem u koruny

Odstupňovaná stříška na středních vlasech (možnosti fotografií dále v článku) má kladné i záporné stránky.Možnost střihu, přítomnost nebo nepřítomnost rány, stejně jako celková délka pramenů, se volí v závislosti na tvaru obličeje.Klasifikovaný stříška se dosahuje na základě obvyklého stříška.

Čtverec s maturitou vypadá skvěle na rovných i zvlněných vlasech.

Možnosti odstupňovaných koberců

Existuje mnoho možností klasifikace pro středně velké vlasy, fotografie to potvrzují.Při výběru varianty čtverce se můžete zaměřit na lícní kosti, korunu nebo zadní část hlavy.Odstupňované náměstí to umožníupravte ovál tváře.

Korunka vypadá dobře na vlasech s jakoukoli hustotou a různými typy obličeje

Specialisté rozlišují několik typů odstupňovaných stříšek:

 • )účes s obdélníkovým obrysemje vhodný pro dívky s kulatým a trojúhelníkovým tvarem obličeje.Silueta účesu vizuálně roztáhne vaši tvář, zdůrazní jemné rysy obličeje a skryje široké lícní kosti;
 • čtverec se stupnicí bez ránybude vyhovovat dívkám s trojúhelníkovou a kosočtvercovou tváří;
 • Prodloužená verze stříškyvám umožní zachovat délku vlasů a nebude vyžadovat pečlivý styling.

Hladký stříbro

Klasický stříbro je vhodné pro majitele běžných funkcí.

Rovnoměrná stříška vizuálně zakryje vady kulatého a čtvercového tvaru , přiblíží je k ideálním parametrům a zvýší objem tenkých vlasů.

Úhly účesu umožňují skrývat široké lícní kosti, přítomnost třesku skrývá příliš široké čelo.

Buclaté dívky s rovným oddělováním pomohou vizuálně protáhnout jejich tvář a vyrovnat stávající tvar.Kratší možnost účesu se pro ně nedoporučuje, protože může zdůraznit tváře a vizuálně je zvětšit.

Odstupňovaná stříška zdůrazňuje důstojnost obličeje, obnovuje obraz, dodává účesu objem.
Nenechte si ujít nejoblíbenější nadpis:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Stojan s prodlužovánímza

Pro dívky s kulatými, oválnými a čtvercovými tváři je vhodný účes s prodloužením vzadu , ovál tváře je vizuálně prodloužen a tváře se zmenšují.Rovněž se doporučuje účes pro dívky s řídkými řídkými vlasy, protože s touto možností pro účes se bude účes zdát objemnější.

Podlouhlá zadní strana stříšky vizuálně protahuje ovál tváře, dává vzhled přirozenosti

Podlouhlé zámky vyplňují ženský obraz něžností, elegancí a jemností.

Stojan s prodloužením předních pramenů

Účes se vyznačuje nepřítomností tresků a jasným přechodem od krátkých pramenů k zádům k dlouhým, pod bradou.To pomáhávytvořit sofistikovaný vzhled, otevřít krk, výrazně zjemnit rysy obličeje, skrýt široké lícní kosti .

Protáhlé přední prameny se dokonale mísí s různými typy obličeje

Protáhlé přední prameny vyhovují dívkám se širokým čelem a vizuálně je zužují. Záhlaví s prodloužením se hodí se silným třeskem k obočím - toto prodloužení lze použít k opravě podlouhlé tváře.Nejdelší prameny mohou být stočeny k obličeji.

Čtverec se zkráceným vlasem

Čtverec se stupnicí (fotografie) se zkráceným vlasem pro středně dlouhé vlasy má dlouhé zámky vpředu a krátké vzadu.Hlava vlasu je krátká a spodní část vlasů je oholena tryskou.

Stříhání vlasů vyžaduje každodenní styling a pečlivou péči.

Účes je ideální pro dívky sdlouhý krk, vizuálně jej prodloužte. Střih zdůrazní vytříbené rysy obličeje a poskytne jim další sofistikovanost.Účes nebude vyhovovat dívkám s kulatým tvarem obličeje, vizuálně zvětšuje tvář a zakrývá tváře.

Kare-žebřík

Žebřík nebo kaskáda je vhodná pro majitele rovných nebo uměle narovnaných vlasů.Účes je vytvořen na základě klasického čtverce.Manipulací s kouzelníkem se vytvoří vrstvený účes.

Kare-žebřík je vhodný pro jakýkoli typ obličeje, skrývá nedostatky a zdůrazňuje výhody.

Řez je vybrán v závislosti na tvaru obličeje.Může být dokonale hladká, tvořivě nedbalá nebo chaotická.Kare-ladder vám umožní představit ovál tváře v příznivém světle, učinit obličej ženským a sofistikovaným.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní bob střih na středních vlasech.Fotografie, přední a zadní pohled.

Odstupňovaná bobová dráha

Odstupňovaná bobová dráha na středních vlasech dodá účesu zvláštní objem.Tenké vlasy získají vizuální objem a vypadají svěží.Účinek „špinavých vlasů“ zmizí.

Nadměrně silné vlasy mohou být mírně „redukovány“ objemem vytvořením vícevrstvého účesu.Počet vrstev závisí na osobních preferencích majitele účesu.

Kočka na noze

Toto je univerzální a originální účes.Střih dostal jeho jméno kvůli jeho vzhledu.„Leg“ je speciálně navržená špička,významně komplikují celkovou siluetu účesu.To může být oříznuto v půlkruhu nebo trojúhelníku, v závislosti na osobních preferencích.

Kočka na noze je ideální pro rovné vlasy a krásný krk na krku

Účes získal různé variace, například prodloužené zámky vpředu nebo mírnou nedbalost, což dává ženě ženskost. Střih je vhodný pro majitele tenkých a hustých vlasů. Účes nevyžaduje opatrný styling.

Double caret

Double caret je nestandardní a komplexní účes.Vlasy se stříhají do dvou vrstev.V týlních-časných a spodních částech jsou vlasy ostříhané a horní část může být delší.

Dvojitý stříbro vám umožní vytvořit elegantní vzhled a prokázat krásu samotných kadeří.

Dvojitý stříbro lze podle přání dívky doplnit o rány.Půlkruhové rány v kombinaci s dvojitým čtvercem jsou vhodné pro majitele jakéhokoli tvaru obličeje. Asymetrické rány zdůrazní jemné rysy obličeje a šikmé rány zakryjí nedostatky příliš široké tváře.

Asymetrický stříbro

Asymetrický účes se hodí pro jakýkoli typ obličeje.Důvodem jsou nerovnoměrné prameny, které mohou skrývat nedostatky a prezentovat člověka v příznivém světle.Karet vizuálně roztáhne vaši tvář a učiní ji elegantnější.

Asymetrický stříška eliminuje potřebu dalšího účesu.

Účes vyžaduje profesionální přístup ačastá korekce.Provádí se v několika vrstvách.Vytvoří se neobvyklý a složitý vzorec.Vhodné pro majitele rovných i zvlněných vlasů.

Technika designu v závislosti na délce

Technika zdobení stříšky se liší v závislosti na skutečné délce vlasů.Mělo by se říci, žeklasifikovaný stříbro je považováno za univerzální střih , který vám umožňuje provádět jakýkoli požadovaný styling.

Čtyři druhu pro krátké vlasy

Účes pro krátké vlasy radikálně změní obraz.Silné rány, dosahující středu čela, dokonale doplňují účes.Takový účes není vhodný pro majitele kudrnatých vlasů.Odstupňovací účinek se dosahuje pouze u krátkých rovných vlasů.Účes vyžaduje pečlivý styling.

Péče o vlasy střední délky

Střih vlasů je univerzální a pomáhá skrývat různé nedokonalosti.Klasický čtverec pro střední vlasy lze kombinovat s rány a vypadat skvěle i bez něj.Účes je praktický, nevyžaduje opatrný a dlouhý styl.

Střih bobů dodává obrazu větší ženskost a eleganci.

Střední vlasy vám umožňují vytvořit podlouhlou bob, která může vzhledu přidat ještě větší ženskost.Ideální pro majitele jakéhokoli tvaru obličeje, kombinované s rány i bez nich.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes na bob pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Dlouhý čtverec

V případě, žežena se nechce rozloučit s dlouhými vlasy, ale chce změnit obraz, vytvoří se dlouhý čtverec.Tato možnost pomůže výrazně upravit rysy obličeje použitím různých technik a efektem promoce.Položení dlouhého čtverce nezabere moc času.

Účes nevyžaduje zvláštní styling, bez něj vypadá skvěle.

Možnosti stylingu vlasů pro odstupňované stříšky

V závislosti na metodě stylingu může účes vypadat přísně, romanticky, svůdně, skromně, neformálně nebo vážně.Při výběru jedné nebo druhé metody stylingu je třeba se řídit vlastními preferencemi a nadcházející událostí.

Klasický styl

Klasický styl, který se vejde téměř každé dívce, lze připsat čtverci s rovným dělením.Ale aby účes vypadal krásně, je nejprve nutné připravit vlasy na styling.

Pomocí vysoušeče vlasů můžete svým vlasům dát jakýkoli tvar

Před zahájením stylingu proveďte následující kroky:

 • nejprve je třeba vlasy důkladně opláchnout a poté lehce osušit ručníkem;
 • netřete si vlasy příliš tvrdě, aby nedošlo k poškození jeho struktury;
 • před zahájením stylingu by měly být vlasy ošetřeny tepelným ochranným prostředkem.

K dosažení stylingu s rovným dělením je nutné:

 • rozdělit vlasy na malé prameny.Připevněte vlasy malými sponami;
 • leželvlasy s fénem a kulatým hřebenem;
 • je nutné vlákna stočit dolů;
 • ​​
 • je žádoucí zvednout vlasy poblíž koruny, to lze provést pomocí hřebenu.
 • Další možností, která vyhovuje každé dívce, je účes s bočním oddělováním.Skryje nedokonalosti, odstraní asymetrii a poskytne obrazu zvláštní vylepšení, pokud zastrčíte část vlasů za ucho.

  Klikatá část bude vypadat skvěle na rovných a stočených vlasech.Ideální pro majitele tenkých vlasů, umožňuje vám vytvořit efekt objemného účesu a neutralizuje vzhled „špinavých vlasů“.

  Účinek mokrých vlasů

  Účes poskytne vzhledu mírnou štiplavost a vzhled „kreativní nepořádku“.Délka vlasů není důležitá.Tento typ zdiva vypadá stejně výborně jak na středních a dlouhých vlasech, tak na krátkých srážkách.

  Stříška s efektem mokrých vlasů vypadá kreativně i neobyčejně

  Podobného účinku lze dosáhnout následující metodou:

  • vlasy se musí umýt.Můžete je také důkladně navlhčit stříkací lahví vody;
  • vlasy jemně osušte fénem a poté je lehce posypte lakem.Musí se nanášet po celé délce vlasů, vyhýbat se kořenům;
  • , pokud se dostane na kořeny, vypadají vlasy špinavě a vlasy ztratí potřebný objem;
  • Nenechte lak zaschnout.Musí být rozdrceni rukama.Pokud lak zaschne, účinek mokrých vlasů nebude;
  • po ukončení studiapostupy, vlasy by měly být fixovány lakem.

  Invertované zámky

  Objemový styl čtverce vypadá skvěle v kombinaci s jakýmkoli obrázkem.Účes je dosaženo zvlněním jednotlivých kadeří ve velkých kadeřích. Curling by se měl provádět proti směru hodinových ručiček. Tím je dosaženo účinku "zkroucených" vláken.

  Odstupňovaná stříška pro kudrnaté vlasy

  Pro kudrnaté vlasy vypadá originální a dokonalá

  Dosáhněte jasného odstupňovaného účinku na kudrnaté vlasynení snadné.Kombinuje nejen promoce, ale také kaskádu.

  Zpočátku se vytvoří klasický čtverec libovolné délky.Poté jsou jednotlivé prameny oříznuty na obraz kaskády.Promoce se může ukázat jako jasná nebo implicitní v závislosti na osobních přáních.

  Promoce na kudrnatých vlasech vám nejen umožní dosáhnout ženského vzhledu, ale také zvýší objem tenkých vlasů.

  V případě hustých vlasů pomáhá odstraňovat „přebytečný“ objem pomocí správné kaskády.Ideální pro majitele krátkých a středních vlasů.

  S nebo bez rány?

  V tomto případě závisí výběr zcela na osobních preferencích ženy. Čtverec bude vypadat skvěle, i bez rány. Experti považují protáhlé rány dosahující obočí za ideální.Dodá vzhledu eleganci a vizuálně protáhne vaši tvář.

  Čtyři z nich vypadají skvěles rány a bez rány

  Buclatým dívkám se nedoporučuje doplňovat stříšku ranou, protože tato verze účesu obepíná obličej ještě více, v závislosti na osobních vlastnostech může dokonce i obličej naplnit.Výhodou nedostatku rány je také to, že můžete změnit rozloučení, stejně jako připnout přední prameny, sklopit je zpět, účes bude vypadat harmonicky.

  Tresky a tvar obličeje

  Odstupňovaná stříška pro středně dlouhé vlasy může upravit tvar obličeje správně vybranými rány.Špatně vybraná možnost může vzhled výrazně zhoršit, zdůraznit nedostatky.

  Příklady různých typů ploch.

  V závislosti na typu obličeje se doporučuje několik tresků:

 • rovné, klasické rány- ve většině případů dosahujeobočí.Ideální pro dívky s dlouhou tváří;
 • šikmé vyříznuté rány- pomůže vizuálně snížit asymetrii obličeje.Ideální pro vlnité vlasy;
 • odstupňování třesků- efekt odstupňování pomůže výrazně změnit vzhled třesků, učinit je lehkými nebo těžkými.Pomáhá zjemňovat rysy obličeje, dodává svému vzhledu svěží a klidný vzhled;
 • objemné rány- dokonale se hodí k dlouhým a krátkým vlasům.Nejvhodnější pro majitele hustých vlasů.
 • Odstupňovaná stříška, jak můžete vidět z fotografií, vypadá zvláště působivě na průměrnou délku vlasů .Mnoho kadeřníků a stylistůpovažujte střih za velmi univerzální, protože je ideální pro jakýkoli věk a barevný typ ženského vzhledu.

  Video: odstupňovaná stříška pro středně dlouhé vlasy

  V tomto videoklipu můžete sledovat různé typy odstupňované stříšky:

  Metody pokládání klasifikovaného stříška v závislosti na požadovaném obrázku: