Odstíny blond, celá paleta barev: studené, teplé barvy, popel, karamel na ombre, raketoplán, balayazh

Každá osoba má určitý barevný vzhled.A bez ohledu na to, jak se žena snaží změnit vzhled - změňte barvu vlasů pomocí odstínů nabízených blond paletou, zesvětlete pokožku obličeje, odstraňte pihy, typ barvy zůstane stejný.

Jak určit typ barvy

Klasifikujte typy barev podle ročních období.Je obvyklé rozdělit je na chladno - zima, léto a zima - jaro, podzim.

Jak určit typ barvy

Existuje jednoduchý způsob, jak určit typ barvy osoby.Nejprve se musíte řídit řadou jednoduchých pravidel:

 • Posaďte se před zrcadlem v přirozeném světle (výsledek může zkreslit jasné sluneční světlo nebo umělé světlo).
 • Osoba by měla být bez make-upu, sundat všechny šperky.
 • Pokud jsou vlasynáchylný k malbě, je vhodné skrýt je, zakrývat hlavu pastelově barevným šátkem.
 • Je nutné oblékat se do oblečení neutrálních odstínů, holých ramen.

Po splnění všech doporučení je třeba na obličej použít všechny možnosti hladkých tkanin různých barev, pečlivě si všimněte, jak se mění barva kůže obličeje.Je vhodné začít teplými tóny (broskev, světle žlutá) a poté přepnout na chlad.

Různé barvy se odrážejí svým způsobem na kůži.

Některé odstíny dodávají obličeji únavu, bolestivý vzhled, způsobují, že barva kůže je matná a šedá, a zdůrazňují existující vady.Jiní osvěžují, omlazují, maskují problémy s pokožkou, činí oči výraznějšími.

Jsou-li například pro dívku vhodné růžové, modré, špinavé šedé, modré tóny, pak je její barevný typ studený - léto nebo zima.Broskvové a oranžové odstíny jsou vyjádřeny teplým barevným typem - jaro nebo podzim.Patří sem také barvy bronzu, zlata a rzi.

Rozdíly mezi chladnými zimami a studenými léty jsou stupněm nasycení. Zima má světlé, studené barvy (červená, černá, modrá se stříbrem, bohatá zelená).Léto je klidnější, tlumené (modrá, fialová, mléčná).

Chladný odstín blondýna

Teplé barvě jsou vlastní pouze teplé odstíny. Teplé jaro je jas a světlost (jsou povoleny béžové tóny, odstíny zelené, jasné kontrasty).Teplý podzim - měkký, zdrženlivý, hlubší (jsou povoleny odstíny kaštanu, hnědé, prvky)černá a zlatá, kombinace modré a šedé).

Vyberte si z teplých tónů

V dnešní době existuje spousta způsobů, jak barvit ty, kterým příroda nemá blond vlasy.Ale je to jedna věc, která se rozhodne stát se blondýnkou, a je to docela jiná pochopení, který odstín blondýna bude vypadat dokonale na vašich vlasech, v souladu s obrázkem jako celkem.

Existuje mnoho různých odstínů, které by měly být pečlivě zváženy, a při výběru zvažte barvu kůže a očí.Odstíny blond mají své místo v teplé i studené paletě.

Nenechte si ujít nejoblíbenější nadpis:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Písková blond

Písková barva je zobrazena ve světle hnědých barvách.Vhodný pro majitele teplého barevného typu, s hnědými, zelenými a modrými očima.Kůže těchto dívek je pokryta světlým opálením nebo se liší v růžových a broskvových tónech.

Dámy teplého typu mají blond, červené vlasy nebo vlasy podobné barvě slámy.Charakteristickým rysem tohoto stínu je přirozenost a organičnost.Vrcholem je skrytý vlivem spálení vlasů pod sluncem.

Sand Blond

Ženy si vyberou podobnou barvu z několika důvodů:

 • Tento tón je jedenz těch, které jsou v souladu s přírodními, je v tomto ohledu vhodné pro ženy všech věkových kategorií.
 • Intenzivní tónování není nutné, znovu vyrostlé chloupky v kořenech nejsou na obecném pozadí viditelné.
 • Zbarvenívlasy v barvě písku, zřídka vyžadují další přípravu (zesvětlení).
 • Barva přetrvává po dlouhou dobu na vlasech, neztrácí jas a přirozenost,
 • Sandy blond z většiny tónů palety přirozeně dává ženskému obrazu omlazující účinek.

Zlatá blondýna

Zlatá barva se vyznačuje hloubkou, sofistikovaností a něhou.

Vypadá krásně na dívkách jarního typu, pro které jsou charakteristické následující vlastnosti:

 • Modré, modré, zelené oči, hnědé se zlatými skvrnami.
 • Vlasy připomínající barvu mokré pšenice, s červeným zvýrazněním, kaštanem a světle hnědou.
 • Kůže v teplých barvách se červenají.

Výrobci nabízejí řadu odrůd zlatých odstínů od světlého zlata po tmavé zlato, které zahrnuje odstín lískových ořechů.

 • Béžové tóny, jako je blond, v kombinaci zlata a popela.
 • Smetanové tóny ideální pro hnědovlasé blondýnky.
 • „Benátská blondýna“ je světle červený tón pro osoby s bledou pokožkou.
 • Odstíny ušlechtilého zlata v růžové barvě.Efekt je vytvářen zvýrazněnými prameny medu, meruňky a zlatých tónů současně.
 • Odstíny bronzu.Patří sem karamel, čokoláda s červeným nádechem.

  Golden blond

Nezapomeňte, že vlasy zbarvené ve zlatě rychle ztrácejí jas a ztuhlé.Proto je nutné intenzivněstarejte se o své vlasy pomocí speciálních produktů.

Pšeničná blond

Blonďaté ženy slovanských kořenů se světlýma očima dokonale vyhovují blond odstínům.Paleta nabízí pšeničnou barvu vlasů.Pro ty, kteří mají jemný mléčný tón, je vhodné se zaměřit na tmavě pšeničný odstín nebo barvu medu.

Celkový obraz bude vypadat svěží a organický.

Barva očí je při výběru tónu velmi důležitá.Šedým a modrooký dámám bude vyhovovat zlatá, světlá a jasanová pšenice.Pšenice a jasan jsou velmi krásné, ale nedoporučují se ženám s kožními problémy na obličeji.Tento tón barvy dodá pokožce zemitý odstín.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní střih bobů na středních vlasech.Fotografie, přední a zadní pohled.

Béžová blond

„Béžová blond“ je vzácná barva.Kombinuje světle hnědý tón, jehož odstíny připomínají písek, karamel a pšenici.Majitel orientálního vzhledu se nehodí těm, kteří mají opálenou pokožku a tmavé oči.

Vypadá perfektně na blondýnky a hnědovlasé ženy s bílou pokožkou, jemnými rysy a jasnýma očima. Vhodné pro dámské studené barvy - léto, zima.

Béžový odstín vytváří vizualizaci „omlazení“, díky čemuž jsou rysy obličeje měkké a ženské.Pro barvení pro ty, kteří mají přirozeně blond vlasy, nejsou problémy.Barva jemně stanoví a dává potřebný odstín.Hnědovlasé a brunetky potřebujípředběžné objasnění.

Honey Blonde

Honey color je tón, který se mění mezi tmavými a světlými odstíny.Vypadá skvěle na ženy teplého barevného typu, zdůrazňující přirozenost, zdůrazňující jas očí, díky nimž jsou výrazné.

Honey Blonde

Honey color vypadá perfektně u žen s blond vlasy, hnědými a zelenými oči.

Můžete se stát medovou blondýnkou v každém věku.Hue dává jemnost, trochu romantiky, ženskost.Stylisté doporučují použití speciálních profesionálních masek a šamponů pro lesk vlasů a zachování barvy.

Tmavovlasé dámy před barvením by měly své vlasy předem zesvětlit a v důsledku toho získají vzhled karamelového medu.

Jahodová blond

Jahodová blond je módní světlý odstín s přítomností narůžověle-broskvového zákalu s červeným podtónem.Tato barva zjemňuje tvář.Ale tento krásný stín není vhodný pro každého.

Barva je velmi zákeřná a vyžaduje zvláštní péči při výběru.Vhodný pro dívky s jemným tónem pleti, jarní barevné provedení. Vypadá perfektně na pozadí bledé a světle béžové pleti v kombinaci se světlýma očima. Nedoporučuje se majitelům činění a tmavé pleti, protože způsobí, že bude obraz vulgární.

Je vhodné stát se jahodovou blondýnkou v rukou profesionála, který bere v úvahu všechny nuance dané barvy.

Strawberry Blonde

Rose Quartz

Růžová blond - neobvyklá barva, není vhodná pro každého.Před barvením je důležité dodržovat správné proporce.Tento postup by měl být svěřen hlavnímu odborníkovi.Paleta nabízí tunu odstínů růžového křemene.

Pro dívky s tmavýma očima budou vyhovovat jasnější verze tmavě růžové s nádechem vínové. Růžové zlato vypadá na rozdíl od tmavých očí a mírně opálené kůže krásně.Dívky s šedým a modrýma očima studeného barevného typu budou vyhovovat každému odstínu růžové.

Můžete si vybrat zlatou růžovou verzi.Pro majitele zelených a hnědých očí je vhodné dát přednost růžovému křemenu s příměsí popela, který doplní obraz kroucením.

Karamelová blondýna

Karamelová blondýna je velmi bohatý odstín, zatímco něžný a svěží.Vypadá to výhodně na vlasech a vytváří iluzi mezi béžově blond a tmavým zlatem.Jasné světlo může zachytit načervenalé záře.

Doporučeno pro podzimní a jarní ženy.

Karamelová blond

Zdůrazňuje tmavou pokožku a zastíní její bronzový nebo broskvový tón.Vypadá krásně na přírodní blondýnky.Obsahuje tóny zlata a medu.

Ideální v kombinaci se zelenými a hnědými očima.Barva není náladová, nevyžaduje žádné předběžné vyjasnění, pokud je obarveno, ztracené kořeny vlasů jsou ztraceny oproti obecnému pozadí.

Champagne

Barva šampaňského je šumivý odstín, který poslušně spočívá na hnědých vlasech a dává mu zlatý nádech spříměs pomeranče.Růžová pokožka, oči barvy pochmurné oblohy a přírodní, světlá blond nebo hnědá barva vlasů - to je místo, kde je barva šampaňského.

Tuto barvu lze použít k barvení jednotlivých pramenů, které budou vypadat elegantně a sofistikovaně na pozadí bledé pleti. Vyžaduje stálou péči a odlehčení znovu vyrostlých vlasů v kořenech.Příznivě vypadá na silné, objemné, kudrnaté vlasy.

Vyberte si studené tóny

Studené blond odstíny palety nemají jas, jas a lesk.Jejich tlumení dává zvláštní kouzlo.Vhodné pro dívky barevného typu - léto a zima.Léto se vyznačuje tmavou pokožkou s olivovým odstínem.Zima zdůrazňuje průhlednost pokožky, kontrast světlých vlasů a přirozeně tmavých řas a obočí.

Dívky s broskvovou kůží a zelenýma očima by neměly experimentovat s chladnými tóny, protože žádná kombinace barev nebude nápadně nápadná a obraz ztratí svou osobnost.

Popelník

Popelník nebo obrázek „Sněhové královny“ označuje nejchladnější tón.Perfektně v harmonii s čistou pokožkou a jasnými očima.Má šedivý odstín, který mu dodává stříbřitou přirozenost, luxus a eleganci.

Popelník

Vhodné jak pro dlouhé vlasy jakékoli struktury a objemu, tak pro krátké srážky.

Je velmi důležité zvolit správný make-up a výstroj, aby se obrázek neukázal jako anonymní.Stačí jen zvýraznit lícní kosti a rty.

Mnohopovažujte popelnou barvu za nudnou a monotónní, ale je to velká chyba.Stříbrný tón dodává vlasům trochu vznešenosti a sofistikovanosti.Barva popela je cítit všestrannost a styl.

Je však třeba si uvědomit, že tato barva zdůrazňuje všechny nedokonalosti kůže. ​​Proto by měla být barva kůže na obličeji zdravá a rovnoměrná.

Platinová blondýna

Z celé palety odstínů je nejnápadnější z platinové blondiny.To je nejčistší tón, ale ne pro všechny.A nejde jen o typy barev.

Platina je studený stín, postrádá nažloutnutí a červené zvýraznění, takže dívky studeného typu (zimní a letní) mohou bezpečně experimentovat. Hlavní podmínky:

 • Kůže je zdravá, spravedlivá, s rovnoměrným tónem a není kombinovaná.
 • Barva vlasů - jasnější, ideálnější, platinový pigment nespadá na hnědé vlasy.
 • Barva očí - světle modrá, světle zelená, šedá.

Pro hnědovlasé ženy a brunetky je lepší opustit tento tón z důvodu potřeby opětovného použití blesku a teprve poté se barvení samo o sobě poškodí, aby se struktura vlasů poškodila.Platina také není vhodná pro majitele tmavé a opálené kůže.

Studená blondýna

Studené barvy jsou takové odstíny, které nemají lesk.Výrazná tlumičnost a zdrženlivost z nich činí originální a relevantní.Barva vlasů může být světlá a tmavá.

Studená blond

Studené odstíny jsou vhodné zejména pro blondýnky a bledě zbarvené brunety.Typ studené barvycharakterizované modrou, zelenou, světle hnědou a očima.Tyto barvy dokonale ladí s chladnými odstíny.

Je vhodné zvolit barvivo, které se blíží přirozené barvě vlasů.

Kadeře se stanou ještě přirozenějšími a budou v souladu s tónem pleti a barvou očí.Možnosti studených odstínů jsou v paletách všech známých výrobců.Profesionální stylisté mícháním tónů vytvářejí nové a jedinečné kombinace.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes na bob pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Pearl blondýna

Pearl blondýna se nedoporučuje pro dívky jarního a podzimního barevného typu, protože to může vyvolat dojem bolestivého stavu.Abyste toho dosáhli, musíte vlasy předzářit, protože lesk perla neleží ani na světlých blond kadeřích.

Profesionálové radí perleťovým blond ženám ve věku 30–45 let, které mají rovnou, rovnoměrnou pleť a modré oči.

Charakteristickým rysem tohoto odstínu je přírodní ušlechtilý lesk.Majitelé tmavé pleti by měli být při svých experimentech opatrní.Barva bude vypadat uměle a nepředstavitelná.

Dívky s normální kůží nejsou ohroženy.Do makeupu byste měli dělat teplé poznámky a obraz je připraven.Nevýhodou tohoto stínu je neustálé zesvětlení narostlých vlasů, které vede k suchosti a křehkosti.

Prádlo blond

Prádlo je nejspolehlivější a nejpřirozenější.Odesláno uživatelemmíchání šedé, bílé a žluté odstíny.Povlečení je měkké a bledé.Ideální v tom, že se přizpůsobí jakémukoli obrazu dívky a zdůrazňuje pouze její výhody.

Funguje to dobře s opálenou pokožkou a světlými odstíny očí.

Flaxen blond

Výsledný obrázek přináší rodině trochu romantiky a tajemství.Světlovlasé dámy nebudou mít problém stát se plátěnou blondýnkou.Stačí použít tonikum, které osvěžuje přirozený obraz a nezkazí vlasy.

U tmavých vlasů bude nutné opakované zesvětlení a teprve poté tónování nebo barvení.Ložní barva se často používá pro zvýraznění a barevné zbarvení.

Špinavá blondýna v různých odstínech barev

Kombinace všech přirozených světlých odstínů vytvořila barvu vlasů zvanou „špinavá blondýna“.Takové představení musí být svěřeno inteligentnímu mistrovi.Vzhledem k typu barvy se „špinavá blondýna“ vyjadřuje v řadě studených a teplých barev.

Tato kombinace vypadá nádherně s tmavou nebo opálenou pokožkou. Kadeřnice barví několik pramenů zvolenou barvou, pak všechny vlasy zcela zafarbí, čímž vytvoří rozostření barev a plynulé přechody odstínů.

U tmavovlasých dívek barvení u blondýnek - je to vynikající řešení, pokud není čas na korekci zarostlých kořenů.

Ideálně se hodí pro majitele zlobivých vlasů, které nelze rovnoměrně obarvit.

Paleta nabízí dámy typu studené barvyplatina, jahoda a perla blond.Teplý barevný typ zaujme odstíny blízké přirozené barvě, také platině a perlám.

Zvýraznění v Kalifornii

Zvýraznění v Kalifornii je postup pro barvení pramenů bez použití fólie, díky čemuž je jemný a neškodný.Pro takové zvýraznění se používá současně několik nasycených blond odstínů z palety barev.Vhodný pro světle hnědé a tmavé vlasy.

Kalifornie zvýrazňující

Výsledkem barvení je přechod od tmavých vlasů ke kořenům ke zesvětleným koncům.

Rozjasňující kadeře se liší šířkou a tónem.Barvy postelí s úzkým tónem budou vypadat skvěle na hnědých vlasech.Barevné kadeře jsou velmi populární pro takové zvýraznění: ořech, pšenice, koňak, karamel, med.

Účinek závisí na počtu odstínů, čím více jsou, tím je výsledek bohatší.Kalifornie zvýraznění je ideální pro hnědovlasé ženy a brunety, maskuje opětovný růst vlasů u kořenů, nevyžaduje stálé zbarvení.Procedura je složitá a pečlivá, vyžaduje ruce pouze profesionálního kolorista.

Efekt ombre

„Ombre“ je francouzské slovo přeloženo „stín“.Efektem ombre je barvení vlasů po celé délce, zatímco kořeny a konce zůstávají nedotčené.Vybraná barva, jako by se táhla po délce kadeří, pro větší účinnost byly vybarveny hroty.

Výsledkem je vzhled znovu vyrostlých vlasů.Toto zbarvení neníPřináší výrazné změny, osvěžuje vzhled. Žena, která se rozhodne reinkarnovat ve stylu ombry, zůstává v přirozené barvě a mírně jí dává světlé odstíny.

Ombre

Různé palety vám umožňují vybrat nejen odstíny blond, ale také barvy: růžová, modrá, fialová, fialová.Vhodný pro ženy všech věkových skupin, neztrácí se přirozená přirozenost vlasů.

Jak dosáhnout přirozeného stínu blond

Chcete-li se proměnit v krásnou blondýnku, měli byste využít služeb kosmetických salonů.Zbarvení doma povede pouze ke vzniku zeleně a zrzka.Na rozdíl od profesionálních barev je kvalita jednoduchých barev velmi nízká, což je pro vlasy škodlivé.

Proto je lepší důvěřovat zkušenému mistrovi. Pokud jsou vlasy tmavé, je nutné předběžné bělení.Postup není bezpečný, ale nutný.Po dosažení požadovaného výsledku budete muset jednou měsíčně navštívit stylistu a aktualizovat barvu vlasů.

Je velmi obtížné udržovat umělý odstín blond, po 2-3 týdnech se barva začíná oplachovat a na její místo přichází nažloutlost.Speciální šampony, tonika a balzámy pomáhají skrýt takový obrázek.

Odlehčené vlasy vyžadují stálou, chvějící se péči.Použití masek, sprejů, kondicionérů prospívá pouze vlasům a pomůže zachovat přirozený stín.

Odstíny blond jsou vždy relevantní a jejich paleta zaujme svou rozmanitostí.

Video o tom, jak vyzvednoutdokonalý odstín blond:

Video o blond odstínech: