Oční náplasti - co to je, složení, jak používat.Hodnocení toho nejlepšího: korejská kosmetika, hydrogel, kolagen, zlato

Oční náplasti - produkt, který k nám nedávno přišel z Asie.Mnoho žen stále ještě nechápe, co to je, jaký účinek má tento lék a jak je používat.

Indikace pro použití

Kůže v oblasti očí je tenká, a proto se v procesu dospívání projevují nejprve změny.Za tímto účelemspeciální masky jsou skvělé.

Náplasti pro oči - co to je, je třeba porozumět před použitím.Jsou vyráběny ve formě malých polštářů ve tvaru oblouku.Často se vyrábějí z hydrogelu - jedná se o hmotu podobnou želé, která obsahuje obrovský seznam užitečných složek.

Stále masky jsou vyrobeny z netkané textilie.Zahrnují dlouhý seznam vitamínů a minerálů, výtažky z různých rostlinných látek, éterických olejů, antioxidantů a dalších látek důležitých pro lidské tělo.

Za krátkou dobu náplasti dodávají pokožce výživný účinek a zajišťují nasycení vlhkosti po dlouhou dobu.Pro dosažení omlazujícího účinku je vytvořeno množství záplat.

Přínosy pro pokožku kolem očí

Hlavní vlastnosti:

 1. Vyživujte vitamíny. Náplasti obsahující výtažky přírodních bylinných přípravků, retinol a placenta - dodávají pokožce výživný účinek, a tím jí poskytují pružný stav a dodávají mu svěží a zdravý vzhled.
 2. Zvlhčení. Složení činidla pro impregnaci náplastí zahrnuje komplex vitamínů A, skupinu vitamínů B a také vitamín D, který pomáhá při péči o pokožku, nasycuje ji vlhkostí.
 3. Hladké .Náplastové masky s kolagenem a kyselinou hyaluronovou odvádějí vynikající práci při odstraňování prvních vrásek.Na trhu jsou také masky na oči, jejichž účinek se podobá působení Botoxu.Takové nástroje se vyrovnávají s několika problémy najednou.stárnutí - vyhlazuje první jemné vrásky, zbavuje se pigmentace související s věkem.Účinek těchto prostředků na oči je viditelný pouze při častém používání - přibližně jednou za 7 dní.
 4. Drain. Různé náplasti, které pomáhají odstraňovat otoky a jsou hydrogelovými náplastmi.Důvodem je skutečnost, že jsou velmi těsné k pokožce, užitečné složky se vstřebávají a přinášejí požadovaný účinek po krátkou dobu expozice.
 5. Obnovte a omlaďte .K impregnaci takových činidel se obvykle používají kolagenové, koenzymové a mořské řasy.Tato kompozice nezávisle začíná proces omlazení pleti.Dlouhou dobu si zachovává svoji pružnost a odolnost.

Kontraindikace

Náplasti nelze použít v následujících případech:

 1. Alergická reakce. Před použitím kosmetiky byste se měli pečlivě seznámit se složením a zkontrolovat účinek složek masky na zadní stranu zápěstí.Účinek by měl být očekáván do 2 až 3 dnů, protože alergická reakce neprobíhá vždy okamžitě.
 2. Problémy se zrakem(periodické nebo trvalé).Některé složky složení náplastí, které přicházejí do styku s očima, mohou zhoršovat zdraví a zhoršovat zrak.
 3. Konjunktivitida .Složení náplastí nepříznivě ovlivní rozvinutou nebo vyvíjející se zánět spojivek.Je lepší opustit užívání drogy až do úplného zotavení.
 4. Poškození. K tomupoložka může zahrnovat vyrážku, řezy, zánět, škrábance.Masku používejte až po úplném uzdravení výše uvedeného.
 5. Couperóza. Toto je nemoc, kvůli níž se na tváři objevují „hvězdy“ z cév.Vyskytuje se v důsledku poruch oběhu v těle.Opravy v tomto případě jsou kontraindikovány, protožekrevní cévy mohou být ještě znatelnější, protože látky, které tvoří masku, zrychlují krevní oběh.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Vhodnost obličeje pro zvednutí obrysu obličeje, omlazení, svalového tónu.Master class by Elena Karkukli

Jak správně používat

Postup:

 • Důkladně opláchněte.
 • Otřete oblast náplasti tonikem nebo krémem.Počkejte, až kůže zcela uschne.
 • Otevřete obal a nalepte náplast na spodní víčko.
 • Nechejte působit 20-30 minut.V tuto chvíli je vhodné být v klidu - lehnout si nebo sedět v pohodlné poloze.
 • Maska by měla být opatrně odstraněna z nosu do chrámů.Zbývající produkt není třeba omývat vodou, můžete jej jednoduše vtáhnout prsty do pokožky.
 • Pro zvláštní péči po použití náplastí můžete použít oční krém.

Jak často používat

Názory týkající se této otázky se často liší.Někteří kosmetologové tvrdí, že použití očních náplastí by mělo být pouze nouzovým řešením a hlavní přednostdávejte krémy do očí.

Pro rychlé zjištění výsledku a zachování jeho účinku po delší dobu by se náplasti měly používat 1 nebo 2krát týdně po dobu 2-3 měsíců.

V takovém časovém období lze vyhladit jemné vrásky, podlitiny a otoky pod očima mohou být sníženy nebo sníženy, kůže zjemní, stárnou skvrny a suchost zmizí.

Tento lék však nebude schopen vyřešit problém hlubokých vrásek.Bude vyžadovat silný kosmetický přípravek, jako je sérum nebo krém, ale měly by se používat pravidelně.

Doba aplikace

Závisí na individuálních vlastnostech a účelu použití náplastí, nejčastěji však v pokynech, které píšou, aby je aplikovaly po dobu asi 15–20 minut.Tentokrát stačí, aby náplasti přenesly všechny své užitečné vlastnosti a prvky na pokožku.Pokud mluvíme o zvlhčovacích náplastech, pak je lze nosit o něco déle - asi 30 minut.

Existují rovněž výrobky určené pro noční použití.Náplasti se lepí před spaním a ráno se odstraní.Tyto výrobky jsou vhodné pro zaneprázdněné ženy.

Druhy náplastí

Hydrogely a gelové typy

Náplasti pro oči vyrobené z hydrogelu se aktivně podílejí na životě žen, což má pozitivní účinekna trhu v této oblasti.Jsou to masky koncentrované želé - kapkovitého hydrogelu.Složení takových náplastí nejčastěji zahrnuje éterické oleje, vitamíny A a E, hroznový olej ze semen a kolagen.

Tyto nástroje jsou velmi populární, protože kombinují velmi užitečné a nezbytné vlastnosti.Náplasti Hydrogel absorbovaly to nejlepší z klasických očních krémů a speciálních masek.Poskytují rychlý efekt a dlouhodobý výsledek.

Tyto náplasti se vyznačují pohodlím, protože při jejich používání není nutné lhát. Můžete se bezpečně pohybovat bez obav, že skvrny padnou.Jejich zvláštnost spočívá také v tom, že plní několik funkcí pro pokožku najednou - zvlhčování, zvedání, drenáž, výživa, zbavení se zánětů a stárnutí.

Tato vlastnost umožňuje aplikaci hydrogelových náplastí v jiných oblastech: v oblasti nasolabiálních záhybů a úst.

Prostředky z kolagenu

Náplasti pro oči: co to je a proč nejnáročnější ty, které obsahují kolagen, není těžké uhádnout.Pomáhají obnovit svěží a zářivý vzhled pokožky, pomáhají odstraňovat jemné vrásky na obličeji a odstraňují tmavé kruhy pod očima.Hlavní složkou těchto náplastí je řasový kolagen, vitaminy A a E, bylinné výtažky.

Rysy:

 • Vyhlazuje a elastikuje pokožku. Účinek kolagenových náplastí je složitý vzhledem k velkému počtu složek a rostlinných složek.
 • Snadné použití .Náplasti je třeba vyjmout z obalu a aplikovat na požadovanou oblast, aniž by byly rozptylovány od domácích prací.
 • Pohodlný formát .Opravy jsou rozpoznávány víceúčinný nástroj než oční krém, protože doba jeho expozice je mnohem delší.

Zvláštností kolagenových náplastí je to, že pomáhají odstraňovat tmavé kruhy a otoky v krátkém čase a udržují účinek po dlouhou dobu.

Silikon

Tento typ náplasti zahrnuje jeden z typů silikonu, nejčastěji se používá methyltrimethikon.Je charakterizována skutečností, že po kontaktu s kůží se pod očima vytvoří tenký film.To pomáhá vytvářet vizuální efekt vyhlazování pokožky. Hlavní zaměření silikonových náplastí je účinek proti stárnutí.

Silikonové náplasti pro oči se používají hlavně k dosažení zdvihacího účinku, jakož i ochranné prostředky pro trvalé zbarvení nebo prodloužení řas

Kromě kosmetických přípravkůS funkcí silikonové náplasti (ve formě polštářků) se používají jako ochranný prostředek při barvení nebo prodlužování řas.Jedná se o protiskluzovou podšívku vyrobenou ze silikonu, která pomáhá ideálně izolovat pokožku pod spodními řasami při jejich prodlužování nebo zbarvení nebo při provádění líčení v této oblasti.

Je obzvláště důležité, aby se forma silikonových náplastí pro tento účel mírně lišila od náplastových masek.Opakují tvar spodního víčka a stěn nosu.

Textilie

Základem materiálu, ze kterého jsou tkaninové přípravky vyrobeny, je bavlna.Předimpregnovanékosmetické, vitamínové a terapeutické látky, krém s vysokým obsahem minerálů a dalších látek užitečných pro pokožku.Látkové masky-záplaty, když se aplikují, se příliš nelíbí na kůži pod očima, takže jejich anti-aging efekt je vyloučen.

Tyto náplasti poskytují pokožce hlavně výživu a nasycení prospěšnými vitamíny a minerály, které tvoří jejich složení.Tento účinek však netrvá dlouho, opět kvůli specifikům jejich lepení na kůži. Výhodou textilních náplastí jsou jejich náklady,ve srovnání se silikonovými, hydrogelovými nebo kolagenovými náplastmi je cena za náplasťové masky mnohem nižší.

Po staletí

Výrobek tohoto typu vstupuje na ruský trh pouze, ale již si získal popularitu a poptávku.Oční linky se vyznačují tím, že jsou určeny pro horní víčko, resp. Liší se od pravidelných tvarů.Nejčastěji mají tvar kruhu, to znamená, že jsou určeny jak pro oblast víček, tak pro oblast pod okem.

Složení takových náplastí se příliš neliší od standardních náplastí - řas, olejů, vitamínů, kolagenu, hyaluronu atd.Výrobky pro oční víčka jsou nejčastěji vyráběny z hydrogelu (želé).Hlavní funkcí takových polštářků je vyhlazení pokožky na pohyblivém víčku, zvlhčení a zmírnění otoku.

Hyaluronic

Náplasti vytvořené pomocí kyseliny hyaluronové jsou pozoruhodné svými vysokými náklady.Důvodem je skutečnost, že samotný produkt - hyaluron je nesmírně drahá droga, která se tím opravujepoužití obecně může nahradit výlety do kosmetičky.

Například proto, aby hyaluron pronikl hluboko pod kůži a poskytl dlouhodobý a vysoce kvalitní účinek, mnoho výrobců patch masek umístilo na vnitřní stranu svých výrobků mikro jehly, což rychle pomohlo všemlátky z náplasti pronikají přímo do kůže.

Klíčovým cílem hyaluronových náplastí je bojovat proti předčasnému stárnutí kůže a vráskám s jemným výrazem.Příjemným bonusem je skutečnost, že tento postup dodává pokožce hydrataci.Na rozdíl od jejich předchůdců by tyto náplasti měly být ponechány po dobu 8-9 hodin, a ne po dobu 15-20 minut.

Se zlatem

Maskovací náplasti se zlatem se obvykle vyrábějí z gelu nebo textilie.Jejich hlavní složkou je biologicky aktivní zlato.Snadno proniká do struktury kůže a působí na pokožku zevnitř.Kromě zlata existuje v opravách obrovské množství dalších komponent.Vše záleží na společnosti a směru působení záplat samotných.

Nejběžnějšími složkami v náplastech se zlatem jsou:

 • Heřmánek nebo levandule .Podporujte výživu a hydrataci kůže pod očima.Pomáhají zmírnit otoky a záněty.
 • mincovna. Podporuje chlazení pokožky v oblastech, kde je aplikována.Zlepšuje krevní oběh, což pomáhá zlepšit barvu kůže pod očima.
 • Extrakt z grapefruitových jadérek. Pomáhá překonat příznaky předčasného stárnutí kůže.
 • Wormwood .Má vynikající ochranný nástroj proti vlivům okolních faktorů, jako je přímé sluneční světlo.

Problémy, že náplast masky se zlatem pomáhá opravit:

 1. Pytle a modřiny pod očima .Náplasti pomáhají odstraňovat zbytečnou tekutinu a zlepšují krevní oběh.
 2. Vrásky. Náplasti se doporučuje používat ve věku 25 let, protože pomáhají předcházet předčasnému stárnutí.
 3. Suchost. Velké množství složek v „zlatých“ náplastích je zaměřeno na restaurování a výživu.
  1. S výtažkem ze slimáka hlemýždi

   Tento extrakt je v kosmetice velmi oblíbenou ingrediencí.Vyrovnává se s procesem stárnutí, protože pomáhá intenzivně obnovovat a obnovovat pokožku.Tento magický anti-aging účinek hlemýžďového hlenu je způsoben přítomností allantoinu a kolagenu.

   Kromě hlavní složky obsahují náplasti velké množství přírodního extraktu a olejů, které jsou odpovědné za výživu a hydrataci.V důsledku přítomnosti šnekového extraktu v náplastech se na povrchu pokožky vytvoří ochranný film, který pomáhá udržovat účinek používání takových náplastí po dlouhou dobu.

   Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Masáž obličeje podle systému japonského lékaře Asahi Zogana.
   Náplasti z celého světa

   Korejština

   Náplasti pro oči - co to je v asijských zemích, které neznajíz první ruky, protože to jetakový koncept se tam poprvé objevil.To je důvod, proč na korejském trhu najdete různé druhy patch masek.Korejské produkty obvykle obsahují následující složky - kolagen, rostlinné oleje a výtažky, kyselinu hyaluronovou a další.

   Korejské výrobky jsou na světovém trhu velmi žádané, protože jejich cenová politika je vůči evropským a americkým mnohem věrnější. Na tomto trhu však najdete také luxusní výrobky, vše záleží na finančních možnostech a touhách.

   Evropský

   Evropští výrobci kosmetiky zachytili vlnu popularity náplastí a také začali vyrábět vlastní kosmetiku.Výrobky z Evropy jsou vysoké a kvalitní.Obvykle náplasti vyrobené v Evropě jsou vyrobeny z hydrogelu.

   Stejně jako korejské modely obsahují velké množství vitamínů, minerálů, olejů a dalších rostlinných složek.Klíčovou vlastností evropských produktů lze nazvat pouze skutečnost, žese jejich hlavním zaměřením zbavuje vrásek a brání předčasnému stárnutí kůže.

   Američan

   Američtí kosmetologové nezaostávali za svými asijskými a evropskými kolegy a také zahájili výrobu zázračných záplat. V Americe klade výroba patchů velký důraz na hydrataci a výživu.

   Je to všechno o špatné ekologii.Pokud jde o stanovení cen, náklady na masky na náplasti se v této zemi příliš nelišíz nákladů na opravy v Evropě.Korejští výrobci jsou zde mnohem lepší.

   Hodnocení nejlepších náplastí

   Vůdci hodnocení:

   1. Japan Gals, Japonica. Pomáhá navždy zapomenout na známky únavy a městského životního stylu, konkrétně na tmavé kruhy.Přispívají k eliminaci vrásek, výrazových linií a následkům stárnutí, dodávají pokožce vlhkost a vyživují ji užitečnými látkami.Mezi složkami používanými v náplastech je kolagen.Pomáhá urychlit opravu buněk.
   2. Oční & bodová náplast Gold Racoony Hydrogel. Obsahují zrna zlata, která ohromně přispívají k harmonickému udržování vodní rovnováhy v těle a dávají jí neuvěřitelnou elasticitu pro několik aplikací.Druhou důležitou součástí je adenosin, nejlepší bojovník se změnami kůže.
   3. Black Pearl & Gold Hydrogel Eye-Spot, Petitfee. Klíčovou výhodou náplastí této společnosti je rychlá hydratace bleskem.Kůže má rovnoměrný a hladký vzhled.
   4. GF Hydrogel Golden Caviar Eye Patch, Orthia. Mají blahodárný účinek na pokožku a dodávají jí elasticitu.Tento nástroj se vyrovnává se změnami souvisejícími s věkem, pomáhá snižovat otoky a pomáhá rozloučit se s tmavými kruhy navždy, což jsou skutečné známky moderního životního stylu.
   5. Okamžité náplasti LE LIFT, Chanel .Pomáhá vyrovnat se stopami únavy a důsledky špatné ekologie.Potřebujete strávit 15 minut.večer a ráno účinek netrvá dlouho.Nejlépe se používá se sérem odstejné série.
   6. Snapshot Patches Prodigy Powercell Eye Patch, Helena Rubinstein. Poměrně drahý, ale mimořádně účinný lék.Vyrovnejte se s mnoha problémy - únava, tašky a kruhy pod očima.Při delším používání poskytuje zvedací účinek a pomáhá zbavit se známek stárnutí.

   Nejoblíbenější náplasti pro různé účely

   Od podráždění a alergií

   Nejčastěji se pro alergie používají všechny druhy mastí.kapky, ale v poslední době se velmi populární antialergické oční masky.

   Nejoblíbenější z nich jsou:

   • Secret Key Gold Racoony Hydro.
   • Petitfee Black Pearl & Gold.

   Masky vyrobené za účelem eliminace alergické reakce často obsahují přísady, jako je heřmánek a levandule, k odstranění zánětu a zarudnutí kůže.

   Anti-aging agent

   Kolagenové náplastové masky Crystal Eyejsou považovány za jednu z nejpopulárnějších ve svém segmentu. Hlavními složkami jsou kolagen a kyselina hyaluronová. Tyto náplasti jsou vyrobeny z gelu a jsou bílé barvy.Kromě vynikajícího účinku proti stárnutí eliminuje produkt tmavé kruhy a nádory.Tato maska ​​se aplikuje přes noc.

   Z vaků pod očima a otoků

   Ella Bache Nutridermologie Lab Face Regardjsou náplasti původem z Francie.Jejich hlavní funkcí je zbavit se otoků a tašek pod očima.

   To lze snadno dosáhnoutdíky obsahu kofeinu v kompozici, který rychle eliminuje otoky a pomáhá tónovat krevní cévy v těle.

   Z temných kruhů

   Náplasti pro oči - co jsou a jak mohou pomoci ženě zbavit se defektů v oční oblasti a také nejúčinnější lék pro tyto účely více.

   Japan Gals, Japonica přispívají k odstranění tmavých kruhů v oblasti pod očima , což je způsobeno obsahem kolagenu ve složení.Kromě hlavní funkce náplasti této výroby také velmi dobře eliminují jemné vrásky.

   Pro výživu a hydrataci

   Tajemství Gold Gold Premium pomáhá dodávat pokožce pružnost a hydrataci.Je to dáno obsahem koloidního zlata, kolagenu a široké škály přírodních složek ve výrobku.

   Ke stimulaci krevního oběhu

   Extraplastobsahuje výtažky zeleného čaje a ženšenu, které urychlují krevní oběh a stimulují tok lymfy.Kromě hlavního účelu se tento nástroj vyrovnává se známkami únavy.

   K rychlému obnovení unavené pokožky kolem očí

   Opravy gelů na oční gel Hydro Cool posilující oční gely jsou určeny výhradně k odstranění příznaků nedostatku spánku a únavy. Dodávají pokožce mírný chladivý efekt, vyrovnávají se s edematózními projevy a tónují ji.Je schopen chránit tenkou pokožku kolem očí před negativními faktory prostředí.

   Struktura zahrnuje- extrakt z listů biloby, hexapeptid-8 a koenzym Q-10.Právě tyto komponenty provádějí hlavní práci jako součást záplat.

   Domácí náplasti na masky

   Náplasti pro oči, co to je a jak udělat doma vynikající prostředek.

   Maska z okurky a růže

   Je známo, že okurka je nejlepší přírodní zvlhčovač a růže okamžitě uklidňuje pokožku a zbavuje únavu.

   Recept:

   • 1/2 okurky;
   • 1 lžičkagelová hmota z aloe vera;
   • 1 umění.lrůžová voda;
   • 2 kapky růžového esenciálního oleje.

   Okurka musí být nejprve vyčištěna a nakrájena na kostky.Rozemele se míchadlem se zbývajícími složkami, dokud se nevytvoří homogenní hmota.Lze použít k nanášení vatových tamponů nebo ke koupi silikonových náplastí.Naneste pod oči po dobu 10-15 minut.2krát týdně.

   Náplasti pro oči jsou na trhu uváděny ve zcela odlišných formách, typech a pro všechny příležitosti.Každá žena si může vybrat masku, která jí vyhovuje.Podobné produkty pro tento produkt lze nalézt v různých cenových kategoriích, což značně usnadňuje výběr.

   Návrh článku:Svetlana Ovsyanikova

   Video na téma: Nášivky pro oči

   oko:

   Které skvrny pro oči jsou lepší: recenze: