Obrys obličeje - co to je, fáze, vlastnosti, výsledky postupu

Je vzácné setkat se se ženou, která je 100% spokojena se svým vzhledem, vzhledem k jejímu odrazu v zrcadle, téměř vždy najde tu nebo tu vadu. Tvář je oblast, kde kritika nejvíce padá.

Příliš štíhlý nos, příliš tenké rty, nevýrazná brada, to vše chci okamžitě opravit. Pomáhá to tvarování obličeje: co to je - říkají odborníci.

Tváření obličeje - co to je?

Dříve byly opravné vady navrženy pouze v roce 2006plastické chirurgie, což znamenalo ležet pod chirurgovým nožem.Moderní kosmetologie dnes nabízí jemnější a bezpečnější způsoby.

Co je to tvarování obličeje? Jedná se o prakticky bezbolestný postup, který se provádí nejen na klinice, ale také téměř v každém kosmetickém salonu.

Zpočátku se objevila v polovině minulého století.Lékaři vstříkli určité látky injekcí do vrásek, poté se vyhladily.

​​

Problém spočíval v tom, že účinek netrval déle než jeden den a injekce obsahující silikon nebo parafin způsobily hrozné komplikace a alergické reakce.

Tváření obličeje - co to je, jak se liší od biorevitalizace a jaké jsou rysy tohoto postupu - podrobné odpovědi na tyto otázky jsou uvedeny níže.Tato fotografie zobrazuje defekty kůže obličeje, které jsou řešeny konturovým plastem.

V současné době medicína pro tento postup vytváří biokompatibilní gely. Jejich použitím můžete ovlivnit nejen vyhlazení vrásek, ale také řadu dalších postupů.

Patří sem:

 • korekce tvaru a objemu rtů;
 • korekce tvaru obličeje;
 • zbavení vrásek, zvětšené tváře.

Nejbezpečnější zástupné symboly jsou ty, které obsahují kyselinu hyaluronovou.Ale postupně se vstřebává tělem, takže jeho účinek není trvalý.

Rozdíl mezi konturovými plasty abiorevitalizace

Biorevitalizace je jedním z mnoha moderních kosmetických procedur nabízených v salonech krásy.

Doporučuje se provádět za následujících kožních problémů:

 • nadměrná suchost;
 • malé vrásky;
 • nadměrné sluneční záření;
 • snížení turgoru.

Téměř všechny výše uvedené problémy jsou pozorovány ve věku 20 let a více, a protopostup biorevitalizace nemá žádná věková omezení .

Rovněž je povoleno provádět kdykoli v roce, zejména v létě, kdy kůže na slunci zaschne, a v této roční době je zakázáno mnoho kosmetických procedur.

Biorevitalizace obličeje je považována za nejoblíbenější, ale lze ji použít i na jiné problematické části těla, které nejčastěji označují věk ženy (krk, dekolt, ruce).

Díky injekcím, které zahrnují nezměněnou kyselinu hyaluronovou, začíná kůže produkovat svůj vlastní kolagen.

Kosmetologové obvykle doporučují provádět 3 až 6 výkonů v intervalech 14 dnů. Tento účinek je však patrný po prvním použití.Na konci kurzu je pokožka hladší, zvlhčená a hedvábná, zvyšuje se elasticita a vyrovná se pleť.

Tváření obličeje (co to bylo, bylo řečeno výše) se liší od biorevitalizace použitým plnivem.Kyselina hyaluronová, která se používá v konturovém plastu, se nazývá stabilizovaná, její konzistencehustší, připomínající gel.

Z tohoto důvoduje účinku dosaženo okamžitě po prvním postupua jeho trvání je od jednoho a půl roku nebo více.A pokud je biorevitalizace zaměřena na vnější zlepšení stavu pokožky, obrysový plast nahradí objem ztracený s věkem.

Pro které oblasti plastů na obličejové obrysy se používají

Obrysy rtů

V případě plastické chirurgie stojí za to zvětšení rtůtéměř na prvním místě.Pomocí injekcí je možné nejen výrazně zvětšit objem, ale také jej opravit: opravit asymetrii, zvednout rohy nebo zvětšit pouze spodní nebo horní ret.

Vytváření rtů je účinným způsobem, jak zvýšit objem rtů.

Pomůže to vyřešit problémy s vysoušením a prasklinami , které rty trpí nedostatkem vlhkosti.

Nos a křídla nosu

Tváření obličeje v nose je skutečným průlomem v moderní kosmetologii.Co to je a jaké výsledky lze dosáhnout, říkají odborníci v této oblasti.

Obrysový plast nosu vám umožňuje upravit jeho tvar, aniž by se uchýlil ke službám plastických chirurgů.

Mezi hlavní výsledky patří následující:

 • odstranění všech druhů deformací nosu a křídel;
 • vyhlazení ostrých výčnělků na nosní špičce;
 • odstranění hrb;
 • korekce asymetrie.

Všechny výše uvedenévýsledky jsou dosahovány bez bolestivých pooperačních období, doprovázených otoky a zjizvením.

Procedura trvá méně než hodinu , většinu času tráví hledáním „správných“ bodů, ve kterých je droga injikována.

Cheekbones

Injekcí kyseliny hyaluronové, která se zavádí do lícních kostí, se pozoruje následující účinek:

 • obvodbrada je hladší;
 • ovál tváře se mírně mění k lepšímu;
 • provádí se významný lícní výtah.
Tváření lícních kostí je nejlepším způsobem, jak zvednout obličej bez chirurgického zákroku.

Takový postup také netrvá déle než hodinu, poté může zcela nový člověk opustit kosmetologickou místnost.

Nasolabiální záhyby

Postup nemá věková omezení. Hlavní věcí není zavedení většího množství léku, protože účinek bude patrný až po dvou týdnech.

Zde je třeba chápat, že v konturování obličeje je takový okamžik jako korekce.

Oči

Používá se k odstranění všech problémů spojených se změnami vsosocrimální drážce.

Díky konturování jsou eliminovány následující defekty:

 • modřiny pod očima;
 • „sáčky“;
 • přítomnost tmavých kruhů.

Indikace pro konturování obličeje

V konturování obličeje neexistuje nic jako věk.Toto je postup, který umožňuje napravit nedokonalosti v jakémkoli věku pro muže i ženy.

Doporučuje se těm, kteří mají následující kožní defekty:

 • hluboké vrásky;
 • výrazné nasolabiální záhyby;
 • obličej a rty zjevně nemají asymetrický tvar;
 • poranění nosu, která následně zničila jeho tvar.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Masáž obličeje podle japonského lékaře Asahi Zogana.

Kdo by neměl dělat kontury: kontraindikace

Touha člověka provést tento postup není rozhodující.Hlavní a hlavní rozhodnutí je na kosmetologovi.Dělá to prostřednictvím identifikovaných kontraindikací, které jsou rozděleny na místní a obecné.

Místní kontraindikace zahrnují:

 1. Různá virová a bakteriální kožní onemocněnív místech, kde bude postup proveden.Zavedení léku do nezdravé oblasti může přispět k tomu, že se choroba dále šíří a stav pacienta se zhoršuje.
 2. Kyselé slupky, laserové resurfacinga další postupy, po kterých kůže potřebuje dočasný odpočinek po dobu několika týdnů.
 3. Omlazovací postupy , které byly provedeny dříve, zejména se silikonem.
 4. Provádění konturových plastů s jinými léčivy .Ne všechny jsou vzájemně kompatibilní, takže se mohou objevit alergické reakce.

Existují také obecné kontraindikace:

 • těhotenství;
 • období kojení;
 • autoimunitní onemocnění;
 • koloidní jizvy.

Věková omezení pro tvarování obličeje

Co se týče věkových limitů, lékaři neomezují téměř žádné omezení tvarování obličeje.A to znamená, že můžete upravit tvar nosu nebo udělat lícní kosti trochu ostřejší i za 20 let.

Aleje nezletilým osobám poskytován takový postup, pokud existuje naléhavá potřeba , obvykle je však doprovázen plastickou chirurgií.

Jde o to, že tělo při tvorbě hormonů (puberta) může na podávaný lék nejednoznačně reagovat.

Dosud nebyly zjištěny případy, které by prokázaly způsobenou škodu, nicméně kosmetologové a lékaři nedoporučují provádět tento postup u dospívajících.

Tváření obličeje kyselinou hyaluronovou

​​

Kyselina hyaluronová je důležitou strukturální složkou pokožky. Schopnost vázat molekuly vody, konkrétně vyplnit pokožku vlhkostí, z ní činí nejoblíbenější výplň v konturovém plastu.Nejčastěji se používá k posílení a korekci rtu kyselina hyaluronová.

Kyselina hyaluronová účinně vyhlazuje vrásky, napíná ovál tváře a vyživuje pokožku.

K přípravkům nejvíce požadovaným kosmetology a klienty na základě tohotokyseliny zahrnují následující:

 • RestylaneLipp;
 • Repreli;
 • glyton;
 • Juvidermův ultra úsměv.

Cílem každé z drog je řešení konkrétního problému. Glytone koriguje obrys a tvar rtů a Repreli dává chybějící objem.Všechny přípravky jsou dodávány v hermeticky uzavřených injekčních stříkačkách.

Postup pro korekci tvaru rtů nepředstavuje žádné zvláštní obtíže, ale vyžaduje určité znalosti kosmetologa v jejich anatomii.Lék se injikuje tenkou jehlou na místo dříve určené lékařem a pak se jemně hněte.

Tento účinek je patrný téměř okamžitě a skutečný výsledek je patrný za 5-7 dní poté, co konečně opuch tkáně opadne. Účinek injekcí s kyselinou hyaluronovou přetrvává po dobu 1,5 roku , ale i po 3 letech bude viditelnost výsledku patrná.

Plastická obrysová plastická operace obličeje s výplněmi

V angličtině znamená výplň „vyplnit“.Tato akce je hlavním účelem léku. Plniva se používají k vyplnění dutin pod kůží , které vznikly při vadnutí, ztrátě vlhkosti a tuku.

Radiesse je nejoblíbenější droga používaná při tvarování obličeje.Podle předních kosmetologů taková okamžitá akce a úžasný výsledek nedávají téměř žádné z plniv na trhu.

Radiesse je vynález německé společnosti Merc, 30% sestávající z hydroxidu vápenatého, hlavní minerální složky kostní tkáně.osoba.70% - destilovaná voda s héliem.

Kompatibilita s lidskými tkáněmi, téměř 100%, což znamená, že vylučuje alergické reakce a odmítnutí léčiva.

Radiesse se používá při zvedání (omlazení obličeje), při tvarování obrysu obličeje, lícních kostí a vytváření „správného“ špičky nosu nebo jeho křídel.Procedura trvá od 15 do 60 minut v závislosti na celkovém počtu použitých injekcí.

Plniva účinně vyhlazují vrásky, napínají pokožku a zlepšují její výživu zevnitř ven.

Anestezie se během jejího podávání nepoužívá, protože je léčivo považováno za atraumatické, ale pro pohodlnější injekci mohou lékaři doporučit použití lidokainu. Účinek injekcí Radiesss je dosažen okamžitě a trvá 2 roky.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Vhodnost obličeje pro zvednutí obrysu obličeje, omlazení, svalového tónu.Hlavní třída Elena Karkukli

Komplikace a důsledky po zákroku

Provedení postupu zkušeným, certifikovaným a kvalifikovaným odborníkem prakticky eliminuje jakékoli komplikace po zákroku.Nepříjemné pocity se mohou objevit již v procesu rehabilitace a nesprávné péče.

Nejčastěji jsou pozorovány následující komplikace:

 1. Bolest. Je zcela normální, když se jakákoli cizí tekutina vstříkne pod kůži.Při injekci pod kůži dochází k obzvláště silné bolestitekutý silikon.
 2. Edém. Pozorováno několik hodin nebo den po zákroku.Tento jev je dočasný a obvykle ustoupí o 3-5 dní
 3. Hematomy. Vyskytují se slabou cévní sítí.V takovém případě odborník před omlazením doporučuje pít přípravky, které posilují cévy.Důsledkem je léčba gelů a mastí na bázi kaštanu a žvýkačky.

Bohužel ne všechny kosmetické salony nakupují osvědčené a dobré produkty.A ženy, které chtějí vypadat krásně a zároveň utratí minimální množství peněz, často padají do rukou „pochybných“ odborníků.

Tento koncept nevede vždy k pozitivnímu výsledku.Hrozné alergické reakce, odmítnutí nebo přemístění gelu, všechny druhy zánětlivých procesů - to vše je děsivý obraz.

Odborníci vám proto doporučují, abyste si při hledání postupu omlazení uchovali následující seznam otázek:

 • , abyste se zeptali, proč je potřeba tvarování obličeje, co je totakový a jak to funguje;
 • požádat o zvláštní osvědčení o povolení k provedení tohoto postupu;
 • se zeptají, jaké přípravky kosmetolog používá, jaké jsou jejich výhody a možné nežádoucí účinky.

Tyto jednoduché otázky mohou zabránit skutečně hrozným následkům.

Jak dlouho trvá výsledek konturování?

Výsledky konturováníplasty jsou prostě úžasné.Za pouhých 10-30 minut.mohou být významně transformovány a mladší po dobu 10-15 let.Ale jak dlouho trvá účinek tak drahého postupu?Na tuto otázku odpověděl přední odborník v kosmetologii.

Podle něj je především výsledek tvarování obličeje přímo závislý na individuálních vlastnostech lidského těla.Účinek „omlazení“ bude krátkodobý a po zavedení tekutějšího plniva nebude trvat déle než 4–8 měsíců.

Plniva, která jsou založena na hustším a silnějším gelu, mohou výsledek zpozdit až o 2-3 roky. Když drogy vyprší, obličej, rty a vrásky se vrátí do svého předchozího stavu.

Obrysový plast: cena zákroku a to, co závisí na

Bojový věk je poměrně nákladný postup, 1 sezení bude stát nejméně 20 tisíc rublů.

Ceny za služby tvarování přímo závisí na následujících faktorech:

 • oblast nebo část těla, kde se injekce uskuteční;
 • kvalita plniva;
 • množství použitého léčiva.

Cena plniva závisí na stupni čištění. Čím lepší je náplň vyčištěna, tím nižší je riziko alergických reakcí a neočekávaných nepříjemných následků.

Také dražší léky mají ve svém složení anestetikum, což umožňuje provádění tohoto postupu téměř bezbolestně.

Cena se může také do velké míry lišit v závislosti na množství použité drogy.nebo menší strana.

Lékař k léčbě maxilofaciální části obvykle používá 2 injekční stříkačky do objemu 1 ml.Ke zvýšení a úpravě tvaru rtů zmizí také 2 různé léky.Pro ošetření malých ploch specialista používá menší stříkačku, cena se odpovídajícím způsobem sníží dvakrát.

Dnes je postup tvarování znám a přístupný nejen zástupcům bohémského světa, ale také běžným lidem s průměrným příjmem.

Je považováno za účinné, bezpečnéa pokud jsou po zákroku přijata preventivní opatření, která je pro mnoho lidí nejvýhodnější, napravit nedokonalosti přírody nebo genetiky.

Hodnocení zákazníků se stále častěji objevují nejen na stránkách předních kosmetologů nebo kosmetických klinik, ale také na ženských portálech nebo fórech.Podělte se o svůj názor na nejúčinnější způsob korekce vzhledu v moderní estetické kosmetice a chirurgii.

Užitečná videa o konturování, která poskytne představu o postupu

Konturování obličeje - co je to a jaké jsou rysy její implementace:

Vlastnosti konturových plastů pomocí kyseliny hyaluronové:

Fáze biorevitalizace, výhody postupu a rozdíly od konturových plastů: