Oběti plastické chirurgie: Ruské celebrity a hvězdy po celém světě, muži a ženy.Před a po fotografiích

Plast dokáže opravit chyby přírody a přiblížit vzhled k nedosažitelnému ideálu.Mnoho slavných lidí je však tak závislých na tom, že se mění nad rámec uznání a doplňují seznamy obětí plastické chirurgie.Na fotografii po operaci je prostě nemožné je rozpoznat.

Obsah
 1. Top 10 cizích hvězd - oběti plastické chirurgie:
 2. Amanda Lepore
 3. Priscilla Presley
 4. Janet Jackson
 5. Janice Dickinson
 6. Jocelyn Wildenstein
 7. Donatella Versace
 8. Jacqueline Stallone
 9. Michaela Romanini
 10. Mickey Rourke
 11. Melanie Griffith (Melanie Griffith)
 12. Top 10 tuzemských hvězd - oběti plastické chirurgie
 13. ) Alexa (AlAlexandra Chvikova)
 14. Valery Lukyanov
 15. Věra Alentová
 16. Elena Proklova
 17. Igor a Grishka Bogdanoff (Igor a Grichka Bogdanoff)
 18. Masha Malinovskaya
 19. Masha Rasputin
 20. Elina Romasenko
 21. Sergey Zverev
 22. Oksana Pushkina
 23. Videoo hvězdách, které se staly oběťmi plastické chirurgie
Top 10 zahraničních hvězd - oběti plastické chirurgie:

Amanda Lepore)

Budoucí americká šílená diva byla v minulosti mužem a při narození se jmenoval Arman.Již od dětství ji zatěžovalo tělo a od 15 let ji začalo měnit: začalanosorožce a v 17 letech změnila sex a vzala jméno Amanda.Od té doby se opakovaně obrátila na plastické chirurgy.

Na účet Amandy Lepore:

 • 3 operace ke zvýšení rtů a hrudníku;
 • instalace implantátů do hýždí;
 • 3 blefaroplastika;
 • změna vlasové linie;
 • vyrovnání a utažení čela;
 • odstranění spodních žeber.

Amandina ústa se nezavírají množstvím silikonu, které se čerpá do rtů, ale žena je šťastná, protože dosáhla ideálního vzhledu.Účastní se focení a módních přehlídek, účinkuje v reklamách a navazuje přátele s hollywoodskými hvězdami.

Lepore raději nemluví o částkách vynaložených na operaci, ale nazývá své tělo „nejdražší na Zemi“.

Priscilla Presley

Vdova Elvisa Presleyho se stala závislou na plastu kvůli touze zachovat svou dřívější krásu.

Je předepsána:

 • rinoplastika;
 • 76) změna tvaru lícních kostí;
 • facelift a oční víčka;
 • četné kurzy „injekcí krásy“.

Ukázalo se, že jedno z těchto zasedání bylo pro Priscillu fatální. Padla do rukou podvodného lékaře, který místo kosmetického silikonu injektoval pacientům technický silikon.Herečka potřebovala 7 operací, aby odstranila důsledky takových injekcí, ale to se nakonec nestalo.Priscillova tvář vypadá nehybně a nafoukaně, výrazy obličeje byly rozbité a promáčknutí zůstalo na kůži.

Janet Jackson

Sestra Michaela Jacksona také několikrát navštívila kliniky.plastická chirurgie.Od dětství byla ve stínu hvězdného bratra, který kritizoval její vzhled.I v mládí měla Janet nosorožce, což podle odborníků nebylo příliš úspěšné.

Samotný nos se zkrátil a hrot se ohnul. Byl zaznamenán facelift pro Janet, který byl také neúspěšný a zdůraznil asymetrii víček .Také provedla mamoplastiku, ale systematické změny hmotnosti vážně ovlivnily tvar prsu.Janet Jackson zpívá, produkuje a je neustále na veřejnosti.Tvrdí však, že si stále zachovala komplexy týkající se jejího vzhledu.

Janice Dickinson

Na základě „prvního supermodelu Ameriky“, který Janice vyhlásila, uzavřela 37 smluv Vogue a uzavřela smlouvy s kultovními módními domy.Přírodní krása jí umožnila dosáhnout ohromujícího úspěchu, ale pod vlivem času a divokého životního stylu začala ustupovat.

Janice se nechtěla s tím vyrovnat, a tak se dostala do rukou plastických chirurgů.Od třiceti let neustále upravovala svůj vzhled.

Za rameny bývalého modelu:

 • několik mamoplastů, z nichž jedno bylo vysíláno živě;
 • facelift, krk a břicho;
 • korekce víček;
 • rinoplastika.

Po všech chirurgických zákrokech byly její rty nataženy a ztratily svůj obrys, oči se zúžily a kůže na jejím těle se ochabla a uschla.Janice se nadále věnuje modelování a neskrývá svou závislost na plastech.Pravidelně podává injekceBotox a nadále mění svůj vlastní vzhled a snaží se změnit chyby minulých operací.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kanyla - co to je, protože se používá v kosmetologii a medicíně.

Jocelyn Wildenstein

Za Jocelyn Wildensteina lze považovat oběť plastické chirurgie, která se na fotografii a v životě před operací a po ní stala zcela nepoznatelnou.Ve snaze udržet svého milovaného muže dosáhla bodu absurdity a za její extravagantní vzhled obdržela přezdívku „Catwoman“.

Když se socialita stala manželkou milionáře Aleka Wildensteina, bála se ztratit manžela a pokusila se ho zabránit v podvádění.Jocelyn se proto rozhodla pro plastickou chirurgii.

Všechno to začalo „injekcemi krásy“, aby se opravily první známky stáří, ale žena se tam nezastavila.Jejím cílem bylo proměnit se v kočku, kterou Alec opravdu miloval.S pomocí operací chtěl Jocelyn dát vzhled dravých kočičích rysů.

Za tímto účelem udělala:

 • výtah na obočí;
 • zvedání rohů víček a změna jejich tvaru;
 • implantace do brady a lícních kostí implantátů;
 • zvětšení rtů.

Všechny tyto zásahy změnily Jocelynovu tvář nad jejich uznání.Oči se proměnily v úzké štěrbiny, obočí a lícní kosti byly masivní a kůže byla hrbolatá.V důsledku toho se její manželství rozpadlo, ale na veřejnosti se stále objevuje socialita a kritiku jejího vzhledu považuje za obvyklou závist.

Donatella Versace

Sestra módní návrhářky a zakladatelky domu Versace také neobcházela touhu zlepšit vzhled pomocí plastu.

Na její účet:

 • četné injekce Botoxu;
 • mamoplastika;
 • zvětšení rtů,
 • rinoplastika v zájmu odstranění přírodního hrbolu.

Ale ne všechny operace byly úspěšné.Donatellovy rysy obličeje ztratily proporce: nos se zvětšil, její rty se staly obrovskými kvůli nadměrným injekcím.Po častém laserovém resurfacingu, loupání a zneužívání opalování se kůže ztenčila, vysušila a zmačkala.

Donatella Versace nadále řídí módní bratrovo impérium a přiznává, že její vášeň pro plasty jí nepřinesla štěstí.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Alentova Vera po plastické chirurgii - poslední fotky, které operace byly provedeny, jak se hvězda změnila.

Jacqueline Stallone

Matka slavného hollywoodského herce se stala závislou na plastu již v dospělosti, ale nemohla se zastavit včas.

Bojovala se známkami stárnutí:

 • kruhový facelift;
 • blefaroplastika;
 • zvětšení rtů;
 • korekce tvaru nosu;
 • zvednutí obočí;
 • Botoxové injekce.

Ne všechny operace však byly úspěšné.Po zvětšování rtů se jejich obrysy zdeformovaly a Jacqueline se zdálo, že se jí zkroucená ústa.Neúspěšná rinoplastika způsobila, že její nos byl beztvarý.

Po četných „injekcích krásy“ vypadá Stalloneina tvář opuchlá a rozmazaná .Jacqueline sama o tom vtipkuje, že se stala jako veverka.Přes svůj pokročilý věk, který již přesáhl 90 let, je profesionální astrologkou a často se objevuje na veřejnosti.

Michaela Romanini

Mnozí považují rty tohoto socialitu za největší v Itálii. Ve snaze změnit svou velikost se Michaela nemohla zastavit včas.Nejprve chtěla pouze zvětšit objem svých již kyprých rtů.Žena se však nelíbila výsledkům a pokračovala v injekcích kolagenu.

Rty se díky nadměrné látce bobtnaly a ztratily svůj přirozený tvar a obličej kolem něj ztratil pružnost a získal vrásky.Z tohoto důvodu musela podstoupit průběh injekcí Botoxu.Mikaeliny rty zabírají polovinu její tváře, ale socialita je s výsledkem spokojená.Neustále se objevuje na veřejnosti a plánuje další zásahy do jejího vzhledu.

Mickey Rourke

Hollywoodský herec se obrátil ke službám plastických chirurgů nikoli kvůli touze zastavit stárnutí, ale kvůli své atletické minulosti.Během krátké kariéry profesionálního boxera dostal Mickey Rourke četná zranění: opakované zlomeniny nosu, roztříštěné lícní kosti, zlomené rty.Jeho cílem bylo obnovit jeho tvář.Ale herec sám tvrdí, že se dostal ke špatným odborníkům.

Pouze na nose podstoupil 5 operací, a proto také onnakonec ztratil svůj dřívější vzhled. Rty, stejně jako předchozí ovál obličeje, a nemohly být uspořádány.Ve snaze obnovit krásu, Rourke udělal několik face-lift a očních víček, v důsledku čehož posunul vlasovou linii a porušil přirozené proporce, opravil lícní kosti, pumpoval silikon do nich, změnil tvar rtů.

Všechny manipulace tento účinek pouze prohloubily a herec ztratil vzhled symbolu pohlaví. Jeho tvář plavala a začala připomínat masku.Mickey Rourke se i nadále pravidelně vleže pod chirurgovým nožem, aby napravil staré chyby.

Melanie Griffith

Herečka se stala závislou na plastických hmotách ve snaze vyblednout krásu a nedokázala se zastavit včas.

Na její účet:

 • rinoplastika;
 • kruhový facelift;
 • blefaroplastika;
 • plast na rty;
 • „injekce krásy“;

Chirurgie zničila Melanieův tvar nosu, změnil obrysy obličeje a tvar očí.Po operaci se téměř zastavili.Korekce rtu zničila úsměv herečky a oni se ukázali.

Zneužití injekcí Botoxu způsobilo, že obličej zmrzl a byl nepřirozený.

Melanin bývalý manžel Antonio Banderas opakovaně mluvil proti hobby své ženy pro plastickou chirurgii, ale ani to ji nemohlo zastavit.Herečka lituje zásahů do jejího vzhledu a snaží se udržet krásu nechirurgickými metodami.

​​

Top 10 ruských hvězd - oběti plastické chirurgie

Alex (Alexander Chvikov)

OběťPlastická chirurgie byla také absolventem „Factory of Stars“.Na fotografii před a po operaci můžete vidět, jak se její vzhled změnil v důsledku kontur plastových rtů.Vzhledem k individuální reakci nemohl být zavedený gel rovnoměrně distribuován a tvořit hrudky.Způsobilo to bolest a nepříjemné pocity a Alexiny rty se zvětšily.

Dívka se rozhodla provést druhou operaci, ale kvůli zvláštnostem organismu nemohla být vada odstraněna. Zpěvačce byla předepsána nechirurgická léčba a její rty se jí díky masáži podařilo získat přirozenější vzhled. Také díky rinoplastice Alexa je ve srovnání s předchozí operací úspěšný.Zbavila se přírodního hrbolu a její nos začal vypadat půvabně.

Valeriya Lukyanova

„Living Barbie“ a „Miss Diamond Crown of Ukraine“ se díky svému panenskému vzhledu proslavily po celém světě.Mnozí věří, že podobnost s oblíbenou hračkou je zásluhou plastických chirurgů.

Dívka je připisována:

 • rinoplastice;
 • blefaroplastika;
 • změna tvaru rtů;
 • odstranění spodních žeber;
 • Zneužívání botoxu.

Valeria však tvrdí, že se dostala pod nůž pouze jednou.Dívka připustila, že dělala pouze mamoplastiku, která se stala doplňkem přírodních dat.Barbie považuje její báječný vzhled za výsledek zdravého životního stylu a neustálé práce v tělocvičně.

Vera Alentova

Tato herečka se také stala obětí pronásledování nepolapitelné krásy.Zpočátku byly její operace úspěšné a Vera Alentová dokázala vypadat mladší.Nikdy nemluvila otevřeně o žádné manipulaci s jejím vzhledem.

Kritici se však domnívají, že herečka nemá pouze jednu operaci, ale alespoň několik:

 • kruhový face-lift;
 • rinoplastika;
 • blefaroplastika;
 • Botoxové injekce.

Ale po posledním zásahu se herečka změnila k horšímu. V blízkosti rtů ležela hluboká jizva, tváře ztratily tvar , na nich se vytvořila drsnost a objevila se asymetrie víček.Předpokládá se, že důvodem byly zastaralé metody plastické chirurgie nebo velké množství operací, které herečka provedla dříve.

Elena Proklova

Touha zůstat v dohledu přiměla herečku uchýlit se ke službám plastických chirurgů.Rozhodla se o tom již v dospělosti, když začala svou kariéru jako televizní moderátorka.Elena Proklova otevřeně hovořila o operacích.

Injektovala kyselinu hyaluronovou, aby zvětšila rty a vyhladila vrásky, a upravila víčka blefaroplastikou.V důsledku těchto zásahů se herečka nestala sama sebou. Její tvář vypadá opuchlá a její rty jsou nepřirozeně velké, oči zúžené. Elena je však potěšena účinkem a novým vzhledem.

Igor a Grishka Bogdanoff (Igor a Grichka Bogdanoff)

Oběťmi plastické chirurgie, jejichž fotografie před a po operaci jsou šokující, jsou bratři Bogdanovi.Francouzští televizní moderátoři s Rusyzakořeněný ve službách plastických chirurgů, nespokojený s jejich vzhledem.Během první operace Grishka implantovala implantáty do lícních kostí a Igor do brady.

Po zásahu se tyto části obličeje staly nepřirozeně velké, ale bratři se tam nezastavili.Kritici se domnívají, že od té doby také muži prováděli facelifts, injekce Botoxu v různých oblastech a rty byly rozšířeny o výplně.Bogdanovové se změnili k nepoznání.

Jejich brady a lícní kosti byly hypertroficky velké, střih očí se zúžil a jejich rty se zvětšily.Bratři však vždy popírali, že budou odnášeni plastem. Říká se, že obě trpí akromegálií. Během tohoto onemocnění je narušena syntéza růstového hormonu, což způsobuje zvýšení lebky a končetin.

Masha Malinovskaya

Model a televizní moderátorka zahájila plastickou chirurgii s zvedáním prsou po porodu a umístění implantátu.Operace byla neúspěšná a Masha se znovu obrátil ke službám chirurgů.Celkem provedla 6 operací prsu, upravila svou velikost a opravila chyby minulých zásahů.S jedním z chirurgů, kteří umístili implantáty různých velikostí, model dokonce žaloval.

Fotografie před a po plastické chirurgii horních rtů Masha Malinovskaya, která se stala obětí neúspěšné operace

Kromě mamoplastiky má moderátorka také úspěšnou rinoplastiku, s níž onaopravené mírné nedostatky v nose a zvětšení rtů.Tato operace ovlivnila vzhledMalinovskaya.Opakovaně vstřikovala plniva, což způsobilo komplikace.

Masha horní ret změnil tvar, otevřel její přední zuby a tato vada se začala podobat „rozštěpenému rtu“. Později musel televizní moderátor znovu ležet pod nožem chirurga, aby chybu opravil a vrátil se k přirozenějšímu vzhledu.

Masha Rasputin

Masha se v různých dobách uchýlila ke službám plastických chirurgů, aby si zachovala mládí a zůstala vyhledávanou zpěvačkou.Sám by raději nemluvila o tom otevřeně a občas zcela odmítá obvinění z nadměrného nadšení pro plasty.

Odborníci se však domnívají, že zpěvák:

 • mamoplastika;
 • rinoplastika;
 • upravila velikost a tvar rtů;
 • změnil bradu, lícní kosti a část očí;
 • kurzy „injekce krásy“.

Ve srovnání s fotografiemi starých let vypadá Masha jako jiná osoba.Kritici ji obviňují z nepřirozenosti a bezmyšlenkové změny jejich vzhledu.Tvářové rysy zpěváka jsou považovány za hypertrofické a její rty jsou příliš velké.

Elina Romasenko

Díky neúspěšnému plastu se člověk může proslavit.Tento případ se týká modelu Eliny Romasenko.Nespokojila se s přírodními údaji a chtěla mít rád svého milovaného muže, a tak se obrátila na plastické chirurgy o pomoc.Dívka provedla 2 operace prsu: implantáty byly poprvé příliš velké a bránily Elině normálně žít.Výsledek mělupravit.

Následně model provedl zvětšení rtů a rinoplastiku ze zdravotních důvodů, ale rty se ukázaly být obrovské a nos byl nerovný. Aby potěšila svého milence, Elina se rozhodla zvětšit hýždě, ale operace byla neúspěšná.Implantáty začaly „putovat“ a vystupovat pod kůži.

Pár se rozpadl a dívka obvinila plastického chirurga, který nesprávně provedl operaci shazující jeho osobní život, a hledá způsob, jak ho postavit před soud.Tato situace učinila Elinu slavnou a často se objevuje v televizi jako oběť plastické chirurgie.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak a proč jsou žebra odstraněna - účinnost, fotografie před a po operaci.
Sergey Zverev

Poprvé se populární stylista a zpěvák obrátil na chirurgy, aby napravil následky dopravní nehody.Udělal rinoplastiku a poté se nemohl zastavit.V budoucnu Sergey několikrát upravil velikost rtů, poté je zvětšil, pak znovu klesal a změnil tvar lícních kostí a brady pomocí implantátů.

Vzhled stylistky byl ve srovnání s fotografiemi mládí nepoznatelný. Ovál tváře se změnil, lícní kosti jsou naostřené, rty vypadají nepřirozeně velké.Někteří najdou vzhled Zverevské ženy.Ale samotný Sergei řekl, že v plastické chirurgii neviděl nic špatného, ​​kdyby se s tím člověk cítil dobře.

Oksana Pushkina

Přednášející trpěl plastickou chirurgií,když chtěla upravit nasolabiální záhyby.V mistrově domě absolvovala kurz „injekcí krásy“, ale kvůli falešnému léku dostala zánět a vážné komplikace.Její kůže byla pokryta hlízami a místa, kam se droga vstříkla, zčernaly.

Oksana odsoudila lékaře a částečně odstranila účinky injekcí, ale nemohla dosáhnout úplného obnovení jejího vzhledu.Nadále bojuje o své zdraví a zbývající vady maskuje kosmetikou.

Veřejní lidé často nedokážou čelit blednoucí kráse, kterou vidí v zrcadle a na fotografiích.Plastickou chirurgii považují za magický nástroj, který může jejich vzhled zlepšit a zvrátit čas po operaci.Lze ji však nazvat lékem, který by se měl používat v dávkování.Jinak bystrý člověk doplňoval seznamy obětí plastické chirurgie.

Video o hvězdách obětí plastické chirurgie

10 nejúspěšnějších plastických operací:

Hvězdy obětí plastické chirurgie: