Nový gel na manikúru 2019, gel.Designové francouzské, jemné, geometrie, rozbité sklo, stylové dvoubarevné

2019 přinesl mnoho novinek do světa gelu pro manikúru, týkající se barev, vzorů, materiálů a módních originálních vzorů pro nehty.

Skutečná délka a tvar

V letošním roce mnoho milovaných mnoha krátkými hřebíky čtvercového nebo oválného tvaru nevychází z módy.Kombinace této délky a tvaru dává rukou krásný a upravený vzhled a je vhodný pro každodenní život.Navíc je tento tvar a délka optimální pro jakoukoli manikúru v jakémkoli barevném provedení.Dlouhé nehty ostrého tvaru neztrácejí popularitu.

Pro ty, kteří milují něco výjimečného, ​​v roce 2019 návrháři nehtů nabízejí několik nových forem dlouhých nehtů:

 • mandle;
 • špičaté boty;
 • kruh;
 • rtěnka.

Pokud lze vyrobit tradiční tvary čtverce nebo oválusami, pak výše uvedené formy nehtů jsou nejlépe uvedeny v kabině.

Módní barvy

Gelový lak na manikúru (nový 2019) je co nejblíže přírodním tónům.Jemné pastelové odstíny a nahé odstíny vybírá většina žen, protože taková manikúra bude vyhovovat jakémukoli vzhledu a atmosféře.

V roce 2019 návrháři také upřednostňují tmavě zelenou barvu s malachitovými a smaragdovými odstíny, tmavě modrou, červenou a fialovou.Populární jsou také tzv. „Bobule“ odstíny - švestka, malina, zralá barva brusinky.

Bezpodmínečným trendem roku 2019 jsou odstíny stříbra a zlata.

Nový design 2019

Gel na manikúru (nový 2019) vás překvapí neočekávanými kontrastními kombinacemi a texturami.Jedním z trendů roku 2019 je objemová manikúra nebo 3D manikúra, která vypadá dobře na dlouhých i krátkých nehtech.

Objemové textury se vytvářejí buď pomocí polymerní hlíny, a to jak v barvě hlavního laku, tak v kontrastním odstínu, nebo dávají objem pomocí korálků, kamenů, drahokamů a malých květů.

Nejoblíbenějšími návrhy 3D manikúry v roce 2019 jsou:

 • pletené vzory;
 • kožešinové, krajkové a krajkové vzory;
 • objemné květiny a listy;
 • abstraktní motivy;
 • napodobování zvířecích kůží.

Další novinkou je manikúra v mokrém gelovém laku, která připomíná jemné akvarely.Provedení je jednoduché, takže jej můžete provádět i doma.Průvodce obvykle používá kontrastníbarvy, které se aplikují okamžitě na stále suchou základní vrstvu.Díky této metodě jsou barvy bizarně smíšené a vytvářejí zajímavé přechody a vzory.

Gel na manikúru (nový 2019) v evropské verzi - design bublin, připomínající tvar a barvu žvýkaček.

Master dosahuje tohoto účinku vytvářením gelové polské vrstvy po vrstvě a dáváním nehtů sférický tvar.Ne každá dívka s takovými experimenty souhlasí, ale pro ty, kteří jsou šokováni, je tento design jen dar.

Matná manikúra

Matná manikúra je jedním z nejčastějších vzorů roku 2019. Vypadá elegantně, zdrženlivě, ale zároveň slavnostně.Takovou manikúru může provádět pán v jakémkoli salonu a osoba, která se profesionálně nezabývá manikúrou a nehty.

Matný povrch lze provést několika způsoby:

 • pomocí matného laku;
 • používající vrchní vrstvu, která „vymaže“ lesklý lesk z jakéhokoli laku;
 • jemně, aniž by došlo k poškození nehtové desky, odříznutím horní vrstvy gelového laku.

Matný povrch je vhodný pro krátké i dlouhé nehty jakéhokoli tvaru.Také, manikúra může být provedena v jedné barvě nebo s přidáním výkresů, kamínky, třpytky.Designéři doporučují, vybírají matný povrch s výkresy, dávají přednost jednoduchým obrázkům v minimalistickém stylu.Světlé velké a složité kresby se nejlépe provádějí na jednom nebo dvou prstech.

Zajímavá verze takové manikúry jematná manikúra s lesklým přízvukem, , je-li na nehtovou desku potaženou matným gelovým lakem v barvě hlavního laku nebo kontrastního materiálu nanesen lesklý povrch.

Lunární design

Lunární manikúra neztratí v roce 2019 svou popularitu.Design dostal toto jméno, protože oblast nehtové desky, zvané lunula a umístěná poblíž kutikuly, je natřena v nějaké barvě a stává se jako půlměsíc.

Navzdory zjevné jednoduchosti je takový design obzvláště milován módy, protože se hodí téměř k jakémukoli vzhledu a umožňuje kombinovat jiné techniky do jedné manikúry.

Francouzská manikúra

Návrháři manikúry v roce 2019 představují velké množství odrůd francouzské manikúry, které budou vyhovovat přísnému úředníkovi.

Jak mladá dívka, která miluje experimentování, tak i starší žena:

 1. Klasika- jako základ používal transparentní lak ana špičku bílého nehtu.
 2. Barva- pomocí dvou odstínů kontrastní barvy.
 3. Invertováno- posunem linie od špičky nehtu k kutikule.
 4. Asymetrické- posunutí čáry v libovolném směru.
 5. Hluboká bunda- s posunem vlasce k základně nehtu.
 6. Geometrický- použití dalších čar a tvarů na špičce hřebu.
 7. Gradient- s zdobením linie barevným přechodem.
 8. Mramor - dekorace celého hřebíku nebo špičky texturou připomínající kámen.
 9. Ročník- použití craquelure laku na špičce nehtu, což umožňuje dávat tzv. „Starožitný efekt“.
 10. Kombinované- při současném použití francouzské a jiné manikúry.
 11. Twist-French- použití několika barev na špičce nehtu.

  Manikúra.Nová odrůda bundy pro lak na gelové laky 2019 v různých barevných schématech

V roce 2019 se tradiční bunda změnila natolik, že designéři navrhují pro manikúru použít lepicí pásku místo šablon pro výrobu nehtůNebylo to tradičně oválné, ale hranaté nebo trojúhelníkové.

Rozbité sklo

Manikúra s účinkem rozbitého skla vypadá futuristicky a vypadá komplikovaně.Designéři však tvrdí, že ve výkonu této manikúry není nic složitého, a dokonce i začínající mistr ji bude moci dokončit.Nejdůležitější věc - s tímto designem bude vzor na každém hřebíku jedinečný a neměli byste se snažit dosáhnout nějaké uniformity.

K vytvoření takového vzoru se používá holografický film, který se nanáší na podklad. Doma jsou jakékoli kusy fólie vhodné k vytvoření manikúry rozbitého skla.

Aby manikúra získala neobvyklejší efekty, můžete použít vícebarevnou fólii a celofán se zrcadlovým efektem, výsledný vzorec se bude podobat úžasným a jedinečným obrazům kaleidoskopu.

Bv této sezoně je taková manikúra s geometrickými tvary „rozbitého skla“ nesmírně populární a kousky filmu mohou být úplně odlišné a nerovnoměrné.Návrháři často používají tento typ designu společně s francouzštinou.

S kamínky

Jedním z nejluxusnějších typů designu nehtů je manikúra s kamínky.Je důležité zvolit správné množství drahokamů a vyvážit design s barvou.Jeden drahokam navíc - a manikúra z luxusu se promění ve špatnou chuť.

V poslední době se design s kamínky přesunul ze slavnostní večerní manikúry na každodenní.Je to všechno o velikosti a objemu použitých drahokamů a barvě polského základního gelu.

Jako tmavé kameny a kameny se nejčastěji používají tmavé barvy jako substrát, který zdůrazňuje krásu a brilanci drahokamu.V sezóně 2019 budou trendem odstíny vína od červené po vínové, nasycené modré barvy, které se promění v inkoust, a také zelené odstíny jako smaragd a malachit.

Svatební manikúra s kamínky se často provádí černobíle, přičemž se vybírají jemné, pastelové barvy.Manikúra s kamínky vypadá odvážně a efektně na základě kombinace jasných kontrastních tónů. Mistři často kombinují kamínky a manikúru saka nebo měsíce.

U krátkých hřebíků

Majitelé krátkých a velmi krátkých hřebíků mohou odmítnout stavět - v této sezoně jsou krátké nehty na vrcholu popularity.Krátká manikúra nehtů je v nehtovém průmyslu prezentována v celé řadě možností - od hladkého lakovánígelový lak před francouzským designem, který na malých nehtech nevypadá hůř než na dlouhých.

Geometrické motivy jsou oblíbené pro manikúru na krátkých nehtech obdélníkového a čtvercového tvaru,inspirující asociace s různými etnickými tradicemi.Často kreslí na krátké nehty, včetně tematických: novoroční, ovoce a květiny.

Křehký gradient a ombre

Mezi novinkami v oblasti manikúry zůstává v roce 2019 gelový lesk jedním z módních trendů v oblasti gradientního designu, ombre nebo stretch.Existuje nekonečné množství možností pro tento design, stejně jako odstíny barev.Někdo upřednostňuje hru odstínů jednoho tónu v takové manikuře, někdo odvážný kontrastní kombinace - každá z možností přechodu vypadá neobvykle a vypadá stejně krásně na jakékoli délce a tvaru nehtů.

Přechod můžete použít nejen tradičně horizontálně, ale také vertikálně, diagonálně.Můžete také měnit barevné akcenty - od světlých po tmavé na dně nehtu nebo naopak - od tmavých špiček po světlou základnu.

Ombre design vypadá působivě s více než dvěma odstíny.Manikúra duhy je tento rok velmi populární.

Návrh skořápky

Námořní téma je stále v módních trendech nehtového průmyslu, a pokud v poslední sezóně byly populární modrobílé nehty,, pruhy a kotvy, nyní se stává módní podoba skořápky.Taková objemná manikúra se obvykle provádí v jedné barvě, ale někdy to může býtliší se jedním nebo dvěma tóny.

Nejlepší barvy pro tento design jsou růžová, béžová, bílá, máta peprná nebo broskev, ve formě takové manikúry vypadá lépe na nehtech čtvercového nebo oválného tvaru.Mezi mistry manikúry je pravidlo přijato - vyrábět „skořápky“ pouze na několika hřebících, kombinující tento typ designu s měsícem, matným nebo francouzským na zbývajících hřebících, ale v roce 2019 je módní aplikovat takový design na všechny hřebíky.

Kočičí oko

Imitace textury polodrahokamů a minerálů je jedním z trendů v roce 2019. Design kočičího oka, který se již stal docela populární, je toho vynikajícím potvrzením.K vytvoření takové manikúry se používají speciální gelové laky nasycené kovovými částicemi a také magnet, pod jehož vlivem se vytvářejí zajímavé textury.

Výhodou tohoto typu manikúry pro tmavé odstíny gelového laku je nasycená modrá, zelená, hnědá, tmavě červená.S takovým designem vykládaným kamínky a kresbami v kontrastních barvách vypadají dobře.

S fólií

Mnoho západních hvězd již ocenilo výhodu manikúry vyrobené s fólií.Za prvé, taková manikúra bude trvat déle a za druhé - to nehty tolik nepoškodí.Pro vytvoření designu je vhodná pouze specializovaná fólie.

Nejjednodušší „kovovou“ manikúrou je zakrytí nehtové desky fólií zcela ze všech hřebíků nebo několika, v jiných verzích lze fólii aplikovat na špičky nehtů, simulovat francouzskou manikúru nebo na některé části nehtů vv náhodném pořadí na existující gelové polské bázi.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak stavět gelové nehty lakem.Instrukce pro rozšíření nehtů pro začátečníky.Foto

S práškem

Jednou z novinek v průmyslu nehtů je akrylový nehtový prášek.Použití je zcela neškodné a praktické.S pomocí prášku se vytvářejí objemové kresby na matném gelu nebo lesklém laku: jedná se o všechny druhy vzorů, květů a imitace pletení.

​​

Nejdůležitější výhodou použití tohoto materiálu je jeho dodatečná schopnost zpevnit nehtovou desku a tím zabránit její delaminaci.

Kosmetologové dnes představili několik možností akrylového prášku:

 • klasická bílá a transparentní pro francouzskou manikúru;
 • barevný prášek, pomocí kterého můžete vytvářet živé kresby;
 • kamufláž - nehty vyhlazující prášek a maskovací defekty;
 • neon - se třpytivým efektem ve tmě;
 • brilantní.

S kamifubuki

Japonští návrháři nabízejí jasnou dovolenou manikúru kamifubuki - zdobení nehtů konfetami.Existuje několik možností pro takovou manikúru - buď to bude několik hřebíků zdobených konfetami, nebo manikúra měsíce vyrobená pomocí tohoto nástroje, nebo proužky rozložené ze sekvenčně uspořádaných konfet.

Není těžké vyrobit takovou manikúru, proto je nezbytné:

 • naneste hlavní barevný gelový lak na připravené nehty;
 • pomocí pinzety rozložte vzor kamifubuki;
 • potahujte nehty několika vrstvami vrchního potahu.

Nejrůznější manikúra

Kombinace dvou nebo více technik při vytváření manikúry se nazývala „rozmanitá“. Vzhledem k dobré kompatibilitě s jinými složitějšími vzory je tato manikúra často smíchána s francouzským, měsícovým a matným vzorem.

Dvoubarevná manikúra

Dvoubarevná manikúra je vhodná pro každodenní styl a navzdory zjevné jednoduchosti může vypadat velmi elegantně.Tento rok jsou relevantní kombinace dvou barev více omezených odstínů.

Postačí dvoubarevná manikúra:

 • manikúra s gradientem;
 • francouzsky;
 • lunární;
 • manikúra s 3D efektem.
Vícebarevná manikúra

Pro večírky a svátky je vhodná vícebarevná manikúra.Pestrý a poutavý, vytvoří dobrou náladu a dokonale zdůrazní obraz jako celek.

Při vytváření takové manikúry je třeba dodržovat některé zásady:

 • použití kontrastních barevných kombinací;
 • za použití kombinace tří barev sousedících s sebou v barevném kole;
 • použití kombinací čtvercové barvy, když je každá barva na nehtové desce umístěna vzdáleně od sebe.

Geometrický design

V trendech nových produktů gel na manikúru na lesk 2019geometrie není nižší než vedoucí pozice.A teď to není nudné kombinace v monochromatických černo-šedo-bílých odstínech, ale kouzlo barev a tvarů.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak nakreslit monogramy na nehty krok za krokem pro začátečníky.Pokyny s fotografiemi.

Módní tisky a vzory

Zvláště populární je květinová a zvířecí tisk na nehty.Obrazy zvířat, imitace jejich kůží jsou složitý proces, a tady už nejde jen o manikúru, ale o manikúru jako umění.Takovou manikúru však můžete provést samostatně, pokud použijete postupné pokyny.

Květiny nikdy nevycházejí z módy a jsou obzvláště populární na manikúru na jaře a v létě: růže, sedmikrásky, světlé pivoňky se nacházejí na fotografiích, které ukazují pravidelné možnosti nail art.

Módní kresby

Témata manikúry pro ovoce a bobuloviny nadále potěší čerstvostí a jasem.Obraz zářivě oranžové nebo kiwi může pokrýt celou oblast hřebu a napodobit design měsíce.Kombinace stylové bundy a šťavnaté a někdy objemné jahody nebo maliny osloví veselé a společenské lidi.

Módní trendy nové manikúry 2019 gelové laky nezanechají lhostejnost ani těm, kteří byli vždy spokojení se skromným bezbarvým lakem a už ne.

Takováto rozmanitost nehtového designu a jeho dostupnost umožní ženě najít její jedinečný obraz a poskytnout jí speciální manikúru pomocí manikúry.

Video o móděmanikúra 2019

manikúra 2019:

Trendy manikúry 2019: