Non-injekční karboxyterapie obličeje.Sady, cena a recenze

Karboxyterapie pomůže ženě vrátit se k její dřívější přitažlivosti, která je stanovena samotnou přírodou.Nevstřikovací způsob dodávání oxidu uhličitého pod kůži nezanechává jizvy, jako u invazivní metody, díky níž je možné dosáhnout požadovaného účinku omlazení pokožky obličeje a krku bez významných vedlejších účinků.

Definice

Injekční karboxyterapie je neinvazivní omlazení pokožky založené na účinku oxidu uhličitého na jeho buněčnou strukturu.V důsledku expozice oxidu uhličitému dochází v tkáních k aktivnímu zrychlení metabolismu, zlepšení mikrocirkulace krve a nasycení buněk užitečnými mikroelementy.

Procedura je poměrně jednoduchým a bezpečným způsobem péče o pleť obličeje. I vysoké dávky oxidu uhličitého vstupujícího do buněčné struktury nejsou nebezpečné a jsou vylučovány bez významného poškození zdraví.Může být také prováděn spolu s dalšími procedurami, včetně masáží.

Non-injekční karboxyterapie má řadu výrazných výhod.Na rozdíl od použitívětšina injekčních metod, jeho implementace je možná doma.Absence doby zotavení a závažné nežádoucí účinky umožňují neodchýlit se od obvyklého způsobu života.

Doba používání se stanoví individuálně v závislosti na různých faktorech, včetně celkového stavu kůže.V průměru se kurz skládá ze 4 - 8 procedur, mezi nimiž může být přestávka až jeden týden.Pro udržení pozitivního účinku je technika předepisována 1-2 krát měsíčně.

Indikace

Kosmetologičtí odborníci doporučují použití karboxyterapie jako preventivního opatření pro změny související s věkem a pro celkový posilovací účinek kožní imunity.

Indikace pro postup jsou:

 • různé příznaky fotografování kůže;
 • přítomnost vrásek na obličeji;
 • snížená elasticita;
 • pavoučí žíly;
 • zánětlivé procesy, zvětšené póry;
 • odstranění akné nebo akné;
 • normalizace přirozeného stínu kůže;
 • odstranění opuchy.

Tento postup se také aktivně používá jako regenerace po vystavení různým metodám omlazení vstřikováním.

V některých případech může výrazně odstranit tukové záhyby nebo skrýt stávající jizvu.Non-injekční karboxyterapie na obličej může být použita od 18 let jako profylaxe predisponovaných zánětlivých procesů, stejně jako proobecný problém péče o pleť.

V dospělosti se používá moderní technika k odstranění počátečních příznaků změn souvisejících s věkem. Po 40–50 letech podporuje omlazení pleti.

Kontraindikace

Bez ohledu na to, že se karterapie provádí pod dohledem odborníka nebo doma, měly by být vyloučeny všechny možné komplikace, které mohou být způsobeny jednou nebo druhou kontraindikací.

Použití tohoto postupu se nedoporučuje pro:

 • těhotenství;
 • pooperační období;
 • onkologická onemocnění;
 • akutní nebo chronický subkutánní zánět;
 • nedávná mrtvice nebo srdeční infarkt;
 • epilepsie.

Zvláštní pozornost by měla být věnována, navzdory kontraindikacím, je stále možné předepsat neinvazivní karboxyterapii.To je možné pouze po kontaktování lékaře a při plné koordinaci různých nuancí.Dávka oxidu uhličitého se v tomto případě volí přísně individuálně.

Složení

V závislosti na kosmetické společnosti může nevstřikovací souprava obsahovat určité složky.Nejoblíbenější výrobky jsou k dispozici ve formě pěny, gelu nebo intenzivní masky.

Běžně používané biokomponenty:

 • kyselina hylaurová- pomáhá obnovovat hydrobalance, normalizuje přirozené fungování sekrečních žláz, zlepšuje pružnost kůže;
 • ANA kyseliny-eliminovat ztuhlé buňky, podporovat pronikání prospěšných prvků, včetně molekul oxidu uhličitého;
 • Aloe- má protizánětlivé, tonické a antiseptické účinky na kůži, eliminuje zvýšenou suchost kůže;
 • hlemýžď ​​hlemýžď ​​ - známá složka, která má regenerační účinek na kůži, vyrovnávání vrásek;
 • antioxidanty- podporují vylučování toxických látek z těla, aktivují metabolismus v tkáních.

Kromě toho složení často zahrnuje různé vitaminy, které zajišťují aktivní buněčnou výživu užitečnými látkami a stopovými prvky a také pomáhají zvlhčit pokožku.

Druhy souprav a domácí použití

Nevstřikující karboxyterapie na obličej zahrnuje použití různých souprav, které se liší v závislosti na složkách složení, způsobu použití nebo cenové kategorii.

Fotografie ukazuje soupravu pro provádění nevstřikovací karboxyterapie obličeje.

V následující tabulce jsou uvedeny nejoblíbenější výrobci:

Název sady Vlastnosti Průměrná cena
Baviphat Jihokorejský kit ve formě maskynebo gel.Složení zahrnuje kyselinu citronovou, kofein a rostlinný extrakt.Zvyšuje elastické vlastnosti pokožky, odstraňuje problémy s pigmentací.Z vedlejších účinků je třeba poznamenat zarudnutíje přirozený proces.Délka kurzu je 5-8 lekcí.470 rub.pro 1 sezení
Tete CO2 karboxy Švýcarská souprava, která je k dispozici ve formě roztoku helia a masky.Má lymfatickou drenážní vlastnost a pomáhá eliminovat pigmentaci.Délka kurzu pro preventivní účely je 5 lekcí.Při léčbě vyrážky nebo omlazení od 8 do 10. 4090 rublů.na 5 sezení
Aravia professional Ruská souprava obsahuje gel s oxidem uhličitým a intenzivní masku.Podporuje mikrocirkulaci krve, zlepšuje trofické vlastnosti tkání a celkově posiluje imunitní systém.2 400 rub.pro 30 sezení
Estesophy CO2 Korejská verze karboxyterapie, dostupná ve formě elastické masky.Používá se k dodávání svěžesti a pružnosti pokožce.630 rub.
Mediblock Souprava jihokorejského výrobce zahrnuje řešení helia, jakož i masku na obličej a krk.Má následující složky: mořské řasy, biocidy a prospěšné mikrominerály.Skvělé pro odstranění různých estetických problémů.8 000 rub.
Terapie s uhlíkem Dj K dispozici ve formě gelu a elastické masky na obličej a krk.Používá se ke zlepšení jakéhokoli typu pleti, zejména u akné.Složení zahrnuje různé bylinné extrakty, glycerin a kofein.5 000 rublů pro 10 postupů
Daejoomedical Profesionální souprava ve formě roztoku helia a prášku.Indikace jsou: vrásky a známky fotografování.Také mají změkčující vlastnosti a eliminují otoky.6 500 rublů

Neinjekční karboxyterapie, ačkoli má spíše mírný účinek, kosmetologové nedoporučují použití souprav bez zvláštního přípravku.Přesto výrobci do výrobku vložili podrobné pokyny pro domácí použití.Nedodržení těchto tipů může vést k různým komplikacím na obličeji a krku.

Technika

Zaprvé, kosmetolog provádí konverzaci tváří v tvář, v jejímž rámci je vyšetřena kůže a jsou odhaleny kontraindikace.Poté je jednotlivě vybrána jedna nebo druhá sada a je stanovena délka kurzu.

Poté se provedou následující kroky:

 1. Očištění obličeje nebo krku kosmetiky a kůže pomocí profesionálních produktů.
 2. Oteplování tepelnými obklady nebo ručníky pro nejlepší otevření pórů.
 3. Aplikace vybraného gelu speciální špachtlí nebo tenkým štětcem.Je důležité rovnoměrně se distribuovat po dané oblasti, aniž by se dotkly rtů.
 4. Nanesení textilní masky na roztok helia.Pro hlubší absorpci je aplikován mírný tlak;
 5. Držení masky po dobu 25–30 minut při provádění masážních procedur;
 6. Aplikujte zvlhčovač v souladu s typem pokožky, který také pomáhá uzavřít vytvořené póry.

Použitídoma se moc neliší od profesionálů, ale domácí použití je jednodušší.Výrobci zohledňují názory zákazníků a poskytují jednotlivá doporučení pro použití.Také některé kosmetické společnosti vyrábějí gely a masky ve formě injekční stříkačky.

Výhody a nevýhody

Non-injekční karboxyterapie, stejně jako mnoho terapeutických nebo profylaktických metod, má své výhody a nevýhody.

Je tedy obvyklé rozlišovat mezi jinými kosmetickými metodami následující plusy:

 • bezpečnost jednání bez významného narušení integrity pokožky;
 • relativní dostupnost a nízké náklady většiny souprav;
 • rychlý výsledek;
 • univerzálnost pro téměř jakoukoli pokožku;
 • nedostatek věkových omezení.

Minusy zahrnují povinné absolvování výcvikového kurzu před provedením postupu doma.

K dosažení co nejefektivnějšího výsledku je rovněž zapotřebí 10 až 15 relací.Se závažnými změnami souvisejícími s věkem, včetně posunu v přirozené linii obličejového oválu a výrazným ochabnutím, vykazuje karteroterapie účinnost pouze při současném použití s ​​jinými metodami, které zahrnují zavedení injekcí.

Karboxyterapie nevstřikovaného typu je velmi jednoduchá a bezpečná metoda péče o ženskou krásu, která vám umožňuje obnovit původní elasticitu pokožky obličeje, aniž by se uchýlila kchirurgický zásah.Uplatnění postupu je možné i doma, ale je důležité si vždy pamatovat na možné komplikace, pokud jsou používány nesprávně.

Zajímavá videa o injekční karboxyterapii a její účinnosti

Odborný postup:

Stanovisko kosmetologa: