Nita Kuzmina před a po plastické chirurgii.Fotky, jaké operace provedla hvězda, biografie

Jméno šokující brunetky, Nity Kuzminy, říká hodně tomu, kdo aktivně sledoval vývoj projektu „Prázdniny v Mexiku“.Před a po plastech je mnoho fanoušků ohromeno.Po operacích se z obyčejné dívky proměnila ve světlou, hořící brunetu s výraznými očima, plnými rty a sevřeným pasem.

Obsah
 1. Životopis
 2. Osobní život hvězdy a kariéra před plastickou chirurgií ]
 3. Jaké operace provedla Nita Kuzmina?
 4. Operace nosu
 5. V jakém směru se vzhled hvězdy změnil po korekci nosu?
 6. Plastická chirurgie obličeje
 7. Jaká byla operace na obličeji?
 8. Operace rtů
 9. Zvětšení prsou
 10. Liposukce a hýždě
 11. Zubní korekce zubů
 12. Jak se změnila postava hvězdy během její popularity?
 13. Kariéra Nity Kuzminy po reinkarnacích
 14. Tajemství hvězdy
 15. Video o Nitě Kuzminové
Životopis

Nita Kuzmina se narodila v ruském hlavním městě v listopadu 1992.Její neobvyklý vzhled, který není vlastní dívkám explicitního slovanského typu, je vysvětlen původem jejích rodičů: její matka je Rus a její otec je z Indie.

Ve škole nebyla příkladnou studentkou a nelišila se svým zvláštním zájmem o předměty.Rodiče byli loajální k rozmarům dívky a neustále ji kazili.Trvalá změna barvy vlasů, piercing, změny ve stylu oděvů - to vše bylo vlastníNite. Neustále hledala sama sebe, v různých dobách, dokonce s odkazem na kulturu emo a připravenou.

Osobní život hvězdy a kariéra před plasty

V roce 2014 získala diplom ukončeného vysokoškolského vzdělání ve specializaci „Psycholog“ ,studoval v korespondenci formou školení.První platformou, na které se Nita začala propagovat, byl její vlastní kanál YouTube.Natáčením videí o líčení a účesech si postupně získala popularitu.

Zároveň se dívka zaregistrovala v proslulé síti Instagramu a do sítě nahrála fotografie a videa s tipy na osobní péči. Exotická krása získala skutečnou slávu po natáčení v projektu „Prázdniny v Mexiku“ .V seriálu netrvala příliš dlouho, ale díky výraznému šokujícímu chování se stala docela populární.

Nita Kuzmina se před a po plastické chirurgii docela změnila a na základě počtu fotografií s kyticí květin na sociálních sítích je mezi muži oblíbená.Dívka však nebyla zvyklá komentovat svůj osobní život. V letech 2009 a 2014 se pokusila najít ženicha v populární show „Pojďme se oženit“ , ale občas nedokázala najít hodného kandidáta.

​​

Jaké operace provedla Nita Kuzmina?

Exotický jasný vzhled dívky úplně nevyhovoval.V osobním rozhovoru Nita nepopírá, že využila služeb plastické chirurgie: „Pokud jste mediální osoba, všichni stejní, fanoušci vás porovná s fotografiemi„ před “a„ po “, tak lžižádný důvod. “

Operace, k nimž se uchýlila Nita Kuzmina:

 1. Změna objemu hrudníku.
 2. Rhinoplastika.
 3. Dýhy.
 4. Odstranění hrudek Bish.
 5. Zvětšení rtů.

Změny se mohly týkat také zygomatické oblasti a oblasti brady.Podle odborníků mohou být takové změny tvaru obličeje spojeny s přirozeným procesem hubnutí.

Dívka měla přirozeně štěstí s postavou a pomocí pravidelných návštěv v tělocvičně a masáží se jí podařilo dosáhnout sekáčených tvarů .Podle samotné Nity se uchýlila k operaci, aby změnila podobu.Na všechny plastické zásahy utratila slavná dívka podle průměrných odhadů nejméně 700 tisíc rublů.

Operace nosu

Moderní kánony krásy zavedly nový trend změn vzhledu.Operace nosu je mezi hvězdami Instagramu velmi oblíbená.Nita Kuzmina není výjimkou, protože její široký nos a masivní špička, daná přírodou, neodpovídala ideálům krásy.

Poté, co si vybrala jednoho ze slavných metropolitních plastických chirurgů, rozhodla se podstoupit operaci: nyní její nos vypadá mnohem tenčí a elegantnější.Po operaci není její indický původ tak zřejmý.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kanyla - co to je, protože se používá v kosmetologii a medicíně.

V jakém směru se vzhled hvězdy změnil po korekci nosu?

Aby to nevypadalo hůře, než u top blogerů NityKuzmina se rozhodla provést rinoplastiku.Velký nos byl podroben silné korekci - nyní je tenký a elegantní.Dívka nyní vypadá propracovanější, protože na pozadí nosu se začaly výrazně vynořovat oči z přírody.

Po práci zkušeného chirurga se dívčí tvář radikálně změnila: široký nosní můstek byl nahrazen tenčím a špička nosu byla upravená.Nyní, podle samotné hvězdy, byl její cíl splněn - jsou to oči a rty, které lákají na obličeji atraktivně.

Plastická chirurgie obličeje

Úhledný tvar brady, výrazný obrys tvaru lícních kostí, jasný úhel brady na tváři Nity Kuzminy je již dlouho hlavním tématem diskuse.Ozvaly se zvěsti o endoskopickém zvedání a liposukci, což pomohlo odstranit další objem tváře Nity.

Nita Kuzmina před a po plastické chirurgii

Nita Kuzmina (před plastickou změnou a poté, co se dívka dramaticky změnila) měla přirozeně nafouklou tvář a kulaté tváře,které získala od svého hinduistického otce.

Jasná, odlišující ji od ostatních, vzhled Nity, a tak se rozhodla změnit přirozený tvar obličeje.V tom jí pomohl postup pro odstranění hrudek Bishy, ​​takže její lícní kosti byly více definovány.

Předoperační výběry, jak je vidět na fotografiích, měly těžší zaoblený tvar.Nyní se stal úhledným a pozitivním, což je podle odborníků nemožné dosáhnout bez zásahu plastického chirurga i na pozadí významnýchhubnutí.

Jak probíhala operace obličeje?

U dívky s plným tělem s velkými rysy obličeje, jako byla například Nita, bylo poměrně obtížné rozpoznat moderní jasný model s plnými rty, obrysovými hranatými lícními kostmi a dutinou v krku. Skandální účastnice pořadu „Vacations in Mexico“ se nestydí o svých změnácha hovoří docela otevřeně o plastických zásazích, díky nimž se stala ideální pro sebe.

Za účelem udržení mladistvosti a pružnosti pokožky se Nita uchýlila k konturovacímu postupu a poté svým předplatitelům sdělila o snadné korekci brady injekcí.

Díky jemné a úhledné práci slavného plastického chirurga získala výsledky, které se jí opravdu líbily.Nita podotýká, že to bylo umožněno nejen zkušeností chirurga, ale také přesným dodržováním pooperačních doporučení.

Plasty na rty

Krásné, přirozeně nafouklé rty jsou společné pro všechny Indy, ale Nita chtěla zdůraznit její genetická data.Proto se rozhodla opravit další části obličeje - zvětšit rty.K tomu byla použita plniva naplněná kyselinou hyaluronovou.

Tuto rutinu provádí pravidelně, aby si zachovala tvar a objem rtů. Nita se nehanbí neustále navštěvovat ordinaci kosmetologa a na svém blogu často sdílí čerstvé fotky přímo z kanceláře.

Nita si sdílí svou fotografii se svým bratremže se její rty moc nezměnily.Dívka mírně zdůrazňuje jejich přirozenou krásu a raději zcela ignoruje kritiku jejího vzhledu.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Věra Alentová po plastické chirurgii - poslední fotky, jaké operace byly provedeny, jak se hvězda změnila.

Zvětšení prsou

Nita Kuzmina před a po plastické operaci byla velmi transformována, zejména u fotografií z focení v plavkách a spodním prádle jsou patrné dramatické změny.Když věnujete pozornost jejím časným fotografiím, můžete vidět, že se její ňadra zvětšila z přirozené druhé velikosti na čtvrtou.

Tohoto výsledku nelze dosáhnout tréninkem v tělocvičně, takže dívka ani neskrývá plastickou chirurgii, aby zvýšila její prsa.

Poté, co začaly rozpoznávat a pozvat Nitu na focení, dosáhla dobrých výsledků při hubnutí, zatímco její prsa významně vzrostla.Mnoho lidí věří, že zašla příliš daleko, protože na jejím křehkém těle začala její prsa vypadat obrovsky.

Nita se sama domnívá, že pro dosažení ideálních parametrů postrádala přesně zvětšení prsou, čehož úspěšně dosáhla s pomocí slavné plastické chirurgky Ryzhovy Světlany Dmitrievny.

Dívka neváhá předvádět otevřený výstřih a bikiny na svých upřímných foceních, ale naopak je vystavuje veřejnosti.Během chirurgického zákroku byly do každého nainstalovány implantáty Nite o objemu nejméně 350 mlprsa, která je podle jejího lékaře docela vhodná pro dívky tak křehké pleti.

Liposukce a plastová hýždě

Šokující účastník projektu „Prázdniny v Mexiku“ je vlastníkem svůdné postavy.Podle sebe sama Nita dosáhla díky pravidelnému tvrdému tréninku v tělocvičně a stravě úžasných forem hýždí.Ostražití fanoušci však stále věří, že plastická chirurgie nebyla provedena.

Soudě podle poměrně tenkého pasu, že dívka získala teprve nedávno, lze tuk z oblasti pasu převést do oblasti hýždí.Při této operaci se přebytečný tuk odčerpává a filtruje, po kterém se může použít ke zvýšení objemu v jiných částech těla.Ať už dosáhne jakékoli formy, která jí zalévá ústa, její postava upoutá oči mnoha fanoušků.

Zubní korekce zubů

Zdálo se, že změny vzhledu a postavy Nity Kuzminy nestačí k dosažení ideálu krásy, a rozhodla se změnit svůj úsměv.Její bezchybné bílé zuby jsou výsledkem dobré zubní práce.Estetika zubů byla obnovena díky ultratenkým zubovým polštářkům - dýhám.

K udržení integrity zubů dívka pravidelně navštěvuje zubní ordinaci a neskrývá to úplně. Ona si vybrala odstín pro dýhy BL2 , ačkoli mnoho fanoušků věří, že tato sněhově bílá barva na ni vypadátvář je nepřirozená.

Jak se změnila postava hvězdy během její popularity?

Producenti a slavní mediální lidé si všimli dívky neobvyklého vzhledu po návratu z Mexika, kde se podílela na natáčení projektu.Pozvání k fotografování pro různé časopisy a weby začaly přinášet její slávu.

Tehdy se Nita rozhodla upravit svůj vzhled.Dívka se chtěla zbavit příliš kulatých tvarů a začala se aktivně zapojit do hubnutí pomocí diet.Když ztratila hodně na váze, nebyla stále spokojená se svými parametry a rozhodla se tvrdě pracovat v tělocvičně.Rovněž vyvážená strava a bílkoviny jí pomohly pečovat o její parametry.

Dívka se nadále angažovala a rozhodla se zvětšit prsa, aby dosáhla ideální tělesné proporce.Po získání vyhledávané čtvrté velikosti se Nita rozhodla zůstat na dosažených výsledcích.Nyní její napjaté zaoblené tvary přitahují oči mnoha jejích fanoušků a obdivovatelů.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak a proč jsou žebra odstraněna - účinnost, fotografie před a po operaci.

Kariéra Nity Kuzminy po reinkarnaci

Na začátku své kariéry jako slavný model si dívka uvědomila, že upřímné oděvy a vzdorný make-up jí nemohou přinést popularitu a slávu.Kromě aktivní hubnutí a změny barvy vlasů ze světlé na tmavou se Nita rozhodla vyhledat pomoc plastických chirurgů.Plastická chirurgie pomohla dívce stát se více populární.

Aktivně se podílí na různých foceních a představuje:

 • kosmetické salony;
 • známé značky;
 • luxusní spodní prádlo.

Její parametry a jasný vzhled položily základ pro rozvoj její modelové kariéry.

Kromě modelu poskytuje dívka eskortní služby a doprovází bohaté muže k důležitým událostem.

Kuzmina objasňuje, že k doprovodu dochází bez poskytování intimních služeb.Taková práce přináší Nitě velmi slušný příjem.

Tajemství hvězdy

Nita Kuzmina před plasticitou a poté, co prošla výraznými změnami jejího vzhledu.Nicméně, od přírody to nemůže být nazýváno nevýrazným, protože dívka míchá genetiku ruské matky a otce z Indie.Má přirozené světlé rysy obličeje: krásné velké oči, mírně opuchlé rty, tmavou pokožku sametu.

Dívka pečlivě monitoruje svůj vzhled a sdílí její osobní tajemství krásy:

Pro tvář Pro tělo
 • denně třením obličeje kostkami ledu, aby se zachovala čerstvost a krásná barva kůže;
 • lehké čištění obličeje jako ochrana před předčasným stárnutím kůže;
 • pravidelná masáž obličeje k udržení napjatějších kontur.
 • účastnící se cvičení v tělocvičně a udržování vyvážené stravy;
 • masáže těla zkušenéhospecialista pro udržení těsnosti celého těla.

Nita Kuzmina, posuzující fotografie před a po plastu, ohromí mnoho fanoušků měřítkem transformace.Z baculaté dívky se proměnila v hořící brunetu se svůdnými rysy a výraznými křivkami postavy.

Plastická chirurgie jí pomohla na cestě k získání popularity: často se podílí na různých fotografických foceních, aniž by se styděla předvádět své postavové ctnosti.

Návrh článku:Mila Fridan

Video o Nitě Kuzminové

Rozhovor s Nitou Kuzminou: