Nejmódnější a nejkrásnější účesy pro dlouhé vlasy.Pokyny, jak udělat jednoduché, lehké, večerní účesy.Foto

Dlouhé vlasy vypadají krásně ve volné formě, ale není to vždy vhodné.Mnoho žen dává přednost jejich sbírání tak, aby nezasahovaly, a to jak v každodenních situacích, tak ve vážných chvílích.Existuje mnoho krásných účesů, které lze udělat na dlouhých vlasech.

Řecký ocas dlouhox vlasy

Řecký cop nebo řecký cop - velmikrásný a velkolepý účes, který se provádí s určitou dovedností za 10-20 minut.Vypadá velmi výnosně na husté vlasy, ale pokud nedostane svůj objem od přírody, lze použít umělé prameny.

Fáze vytváření účesu:

 1. Vlasy jsou navíjeny na kulmu nebo velké natáčky s malým množstvím pěny, u kořenů je můžete trochu pročešit pro lepší objemnebo udělejte zvlnění a důkladně jej vyčesejte.
 2. Kadeře se rozčesávají prsty a všechny vlasy se posunou na stranu.
 3. Od horní části hlavy se po celé šířce účesu vybírá pramen vlasů a ohon je svázán elastickým pruhem pro tkaní.
 4. Ihned nad elastickou hmotou je rozdělena na dvě části, mezi nimiž je volný okraj tlačen, jako by ve smyčce.
 5. Tento postup se opakuje tolikrát, kolikrát to délka vlasů umožňuje.Pokládka by měla být volná, úmyslně neopatrná, objemná, nic nepřitahovat.

Chcete-li dát stejnou řeckou chuť, měli byste použít buď speciální obvaz v tomto stylu, nebo vytvořit požadovaný efekt pomocí neviditelnosti, která se bodne těsně k sobě podél zadní části hlavy, mírně pozvedne vlasy a vytvoří určitý druh čepice.

Vysoký ocas s copánkem

Tento účes má mnoho možností, ale obecně jde o to, aby se tradiční a populární styling stočil, modernizoval.

V první verzi bude prýmek běžet od úderů do spodní části ocasu:

 1. Vlasy jsou důkladně česánydélka, na samém čele, je vybrán pramen o šířce asi 10 cm a pletený „klásek“ je pleten do místa, kde bude umístěn ocas, cop je upevněn elastickým pásem.
 2. Nyní jsou také na obou stranách vyrobeny dvě klásky, které „sbírají“ vlasy časových zón.
 3. Všechny tři copánky se spojí do jednoho svazku a ocas je svázaný.

Druhá možnost předpokládá klasický vysoký cop, ze kterého je pramen odebrán, nejčastěji zespodu, a je splétán v obyčejném nebo francouzském copu, který by pak měl být několikrát ovinut kolem základny ocasu a upevněn elastickým páskem nebo neviditelným.

Samotný ocas může být česán, zraněn nebo alternativně vyrovnán, v závislosti na požadovaném obrázku.

Nízký ocas s bičíkem

 1. Vlasy jsou důkladně česány, vyhlazeny k hlavě a ocas je vytvořen v zadní části hlavy nebo mírně vyšší, který je fixován jakoukoli elastickou hmotou.
 2. Dělení se provádí prsty nebo plochým hřebenem od vrcholu ocasu ke kořeni ocasu a v blízkosti dásní jsou vlasy rozděleny na dvě stejné části, zatímco samotná dásně trochu klesá a ocasní chloupky jsou posouvány do této díry.
 3. To lze provést ve směru, jak z vnějšku do zadní části hlavy, tak naopak ze sebe.V tomto případě je typ bičíku mírně odlišný.

Existují speciální zařízení pro vytahování pramenů vlasů, ale v tomto případě se můžete vyrovnat i bez nich.

Vysoký ocas s pigtail

Další variace na téma milované mnohaúčesy:

 1. Vlasy, počínaje frontální linií, jsou vyčesávány pruhem širokým asi 10 cm, každá vrstva je pevná, celý pramen je rovnoměrně vyhlazen tak, že nic nevyčnívá a je vytvořen ocas.
 2. Volné vlasy visící v copu.Může to být klasická verze, francouzská verze, rybí ocas, tj.absolutně jakékoli tkaní.
 3. Konec copu je pevný a každá vazba je mírně prodloužena a narovnána, aby poskytovala krásný objem.
Nenechte si ujít nejoblíbenější nadpis:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Ve stylu princezny Jasmíny

Tento účes vypadá velmi hustě na hustých hustých vlasech.K vytvoření takového obrázku potřebujete řecký obvaz.

Je třeba postupovat takto:

 1. Vlasy jsou rozděleny na rovnoměrný oddělovací pásek, je nasazen elastický obvaz a jsou odebrány dva válečky, které jsou umístěny na levé a pravé straně.rozloučení.
 2. Přitlačením jednoho okraje válce k hlavovému pásku pět centimetrů od rozdělování, vytáhněte malé prameny vlasů a ovinte je kolem obvazu a tkaniny, přičemž z vlasů již vytvořte válečky.
 3. Po této manipulaci na obou stranách je nutné vlasy opravit neviditelným způsobem a prameny pečlivě narovnat tak, aby textilie nebyla nikde viditelná.
 4. Vlasy, které zůstaly za sebou, se shromažďují v ocasu s jasně širokým elastickým pruhem, níže, ve vzdálenosti od prvního, druhý je připevněn a ještě nižší - třetí.
 5. Vlasové mezerymezi nimi by měl být přidělen další objem.To lze provést hromádkou, jednoduše tahem a uvolněním napětí vlasů nebo pomocí vložek.
 6. Ozdobte účes vhodným širokým obručem v orientálním stylu nebo diadému.Úplné konce vlasů nebo větru nebo zasunutí pod poslední elastickou hmotu.

Opletení kroucení

Tento účes vypadá obzvláště krásně na dlouhých účesech s kaskádou nebo žebříkem, stejně jako v přítomnosti dlouhého třesku.

Tento styl zahrnuje při provádění určitou nedbalost, a proto můžete na obličeji ponechat několik pramenů:

 1. Všechny vlasy se shromažďují na jedné straně, rozdělování neníhotovo.
 2. Ocas je svázán na úrovni ušního lalůčku.
 3. Totéž se děje při vytváření ocasu s pleteninami: vlasy nad elastickou tkaninou jsou rozděleny na polovinu, ocas je navlečen a elastická tkanina je stažena.
 4. Těsně pod prvním pruhem se na volně visící prameny položí další elastický pás a opakuje se manipulace se závitem.
 5. Udělejte to, pokud to délka vlasů dovolí.Pro krásu a objem prvku každého odkazu se doporučuje trochu vytáhnout.

Boho-braid

Když už mluvíme o tom, jaké krásné účesy existují pro dlouhé vlasy, nelze dnes módní boho-cop ignorovat.Nejedná se o typ tkaní vlasů, ale o styl.Název pochází ze slova „bohemia“ a koncept sám o sobě zahrnuje šik a chudobu současně.

Navíc vzhled účesů v síle „boho“ vám umožňuje používat je jako jednoduchédenní možnost, tedy na svátky a dokonce i svatby.Probíhá francouzské tkaní, „klásky“, pletence, kroucení - dochází k některým z nich nebo kombinaci několika.

Pro vytvoření těchto stylů se nejlépe hodí ne zcela čerstvé vlasy nebo vlasy bezprostředně po spánku.

Obecným pojmem je řada copánků a zdůrazněná nedbalost popravy.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes pro střední vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Fishtail

Při vytváření tak krásného účesu pro dlouhé vlasy se hřeben nepoužívá.Vazba je neobvykle silná a silná, dobře drží svůj tvar a nerozpadá se.Vytvoření rybího ocasu začíná stejným způsobem jako u klasického copu: pramen je rozdělen na dvě části.

Účelem tkaní je „sevřít“ trochu vlasů z levé strany a přidat je na pravou stranu a podle toho naopak naopak přidávat prameny ze strany.Aby byl pigtail čistý, je třeba zajistit, aby tloušťka pramenů byla stejná.

Čím méně vlasů je zavedeno najednou, tím elegantnější bude vazba vypadat a tím lépe si zachová svůj tvar.

Je rovněž nutné během práce vyhladit prameny tak, aby na hlavě nebyly žádné „kohouty“.

Francouzský cop

Tato vazba vypadá sama o sobě dobře, ale často se používá také jako základ pro vytváření různých stylů.Provádí se v přímém a zpětném provedení.

Vlasy jsou oddělenéna tři prameny, které mají stejnou tloušťku a jsou posunuty střídavě do středu.Počínaje druhým krokem se při každém křížení pravého a levého pramene k nim přidá část vlasů z odpovídající strany.

Pigtail-ráfek

První metoda:

 1. Na chrámech na obou stranách je oddělena pramenem, každý zkterý je rozdělen do tří provazů a splétá dva copánky v klasickém stylu, jejichž okraje jsou svázány elastickými pásky.
 2. Pak je každý z nich hoden přes hlavu do protějšího chrámu a je upevněn neviditelností.
 3. Je-li to délka povoleno, je možné splétat copánky spolu se svazkem.

Takový krásný účes pro dlouhé vlasy se hodí, pokud potřebujete odstranit rány z čela.Použijte druhou metodu.Francouzský cop s potřebnou šířkou se splétá z jednoho chrámu do druhého, ale je vyroben jednostranně.To znamená, že vlasy se přidávají k vazbám pouze z čela, a naopak, tento postup je vynechán.

Scythe-waterfall

Stylové řešení, které vám umožní současně prokázat krásu uvolněných vlasů a zároveň jí poskytnout více upravený a ušlechtilý vzhled. Účes:

 1. Je provedeno boční dělení a na jedné straně jsou vybrány tři prameny.
 2. Pramen nejvzdálenější od čela je veden vpřed, prochází druhým a pod prvním.Právě tyto dva budou tvořit postroj vodopádu, který se kroutí dohromady.
 3. Nový řetězec je nyní také oddělen a přeskočen a prameny jsou zkrouceny.Obecněbude to vypadat, jako by byly dva prameny zkrouceny turniketem a do každého článku byl navlečen samostatný nezávislý pásek na vlasy.

Turniket může být umístěn vodorovně nebo dolů k zadní části hlavy.

Buchta a volné vlasy

Mladistvý, odvážný, velmi jednoduchý a stylový účes, který pomůže v každé situaci.Hřeben pro ni není ani nutný, nemluvě o dalších věcech.Ruce musí vzít část vlasů ze spánků směrem ke středu hlavy, který je poté shromážděn v housce a upevněn elastickou páskou.

Vlasy tak zůstávají volné, ale nešplhají do obličeje.Tento styl slouží jako základ pro několik dalších variací na téma.

Boční paprsek

Další základní styl.Všechny vlasy jsou vyčesány na pravou nebo levou stranu a shromážděny v culíku.Jeho poloha může být vysoká, střední nebo nízká.Potom se vlasy z ocasu stočí do copu a připnou se ke spodní části ocasu pomocí sponek.

Banda cibule

Chcete-li vytvořit tento krásný účes, vyberte si dlouhé vlasy na parietální oblasti hlavy trojúhelníkem, jehož horní část je zaměřena na korunu.

Co dělat:

 1. Svazek je svázán silikonovou pryží.
 2. Vlasy, když se naposledy protáhly, se neotahují až do konce, ale vytvářejí smyčku podobnou horní části žárovky
 3. U silných a těžkých vlasů nemusí být takový tenký elastický pás dostatečný a smyčka si nezachová svůj tvara držet se.V tomto případěProfesionální kadeřníci doporučují buď skládat několik elastických pásů dohromady, nebo si užívat hustší verzi, například pevnou pružinu.

Vysoká hromada s vlasem

Před tvarováním a upevněním vlasů v ocasu je pečlivě rozčešte na kořeny v oblasti od čela po spodní část ocasu.

Nejčastěji se rouno provádí ve středu s proužkem 10-15 cm, ale je přijatelné zpracovávat časové zóny a zadní část hlavy stejným způsobem, přičemž se objem nastavuje kolem celého obvodu hlavy.Také to, že více paprsku oslní samotný paprsek, nebude zbytečné.

Řecká parta

K vytvoření tohoto krásného účesu budete potřebovat speciální obvaz.Může být téměř neviditelná, barva vlasů, jednoduchá, krásně zdobená a slouží jako světlý doplněk.

V každém případě je však jeho hlavním úkolem stanovení dlouhých vlasů:

 1. Všechny vlasy jsou rovnoměrně rozloženy po obvodu hlavy a pečlivě vyčesány.
 2. Obvaz se nyní nosí po celé své hmotnosti.
 3. Na levé straně, počínaje středem a dozadu hlavy, se vybírají prameny a ovinují se kolem obvazu.Totéž se děje na pravé straně.
 4. Ve středu hřbetu zůstávají volné vlasy, které by měly být zvlněné velkým kulmou a krásně rozloženy, lakovány.

Jednoduchá neopatrná parta

Vytvoří se přesně za dvě sekundy.

Vaše ruce se shromažďují na správném místě v požadované výšce a jsou svázány stuhou nebo elastickou páskou.

Nepřeskočit nejoblíbenější článek v rubrice:Módní střih bobů pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled. Bow

Veselý, energický, ale velmi ženský účes.Základem pro to bude svazek cibule, pouze neroztažené konce vlasů by měly být o něco delší než ve standardní verzi tohoto účesu.

Fáze vytváření účesu:

 1. Očko je rozděleno na dvě stejné poloviny a v této poloze je upevněno pomocí sponek na vlasy.
 2. Volný levý okraj ocasu je umístěn mezi plátky přídě a je také připevněn sponkami do vlasů nebo neviditelnými sponkami do vlasů.
 3. Zbývá pouze vyhlazení a posypání lakem.

Váleček na dlouhé vlasy

Nepostradatelný nástroj pro rychlé vytvoření univerzálního účesu, který lze nosit pro práci nebo do školy a pro vytvoření rande nebo oslavy.

Dva stupně:

 1. Vlasy jsou shromážděny ve vysokém ocasu a fixovány elastickým pruhem.Na základnu se položí váleček a všechny vlasy, s hlavou mírně nakloněnou dopředu, jsou rozloženy po obvodu koblihy.
 2. Další elastický materiál je pečlivě nasazen shora a vlasy vyčnívající zespodu jsou formovány do škrtidla a stočeny kolem housky.

Bagely jsou vyrobeny z pěnové pryže různých barev a velikostí.Pokud takové zařízení není po ruce, můžete si jej vyrobit z látky.Takový účes může být ozdoben ozdobnými sponkami do vlasů, hřebenem nebo speciální gumičkou.

Shell

Eternalklasické večerní účesy - skořápka.

Je stylová a velmi elegantní. Co dělají:

 1. Vlasy po celé hlavě jsou rozčesány u kořenů a neseny na jedné straně.
 2. V této poloze jsou fixovány neviditelnými, které jsou bodnuty ve formě husté svislé řady.
 3. Poté se uvolněné vlasy česají a stočí dovnitř v opačném směru.Pokud byl celý svazek umístěn se sklonem doleva, pak je skořepina tvořena konci uprostřed uprostřed na pravé straně.
 4. Poté se všechny lepivé části ručně odstraní a vlasy se zafixují sponkami a lakem.
 5. Šneci

  Dívkám, které se věnují tanci nebo gymnastice, se vždycky líbil takový praktický a krásný účes.Vypadá velmi elegantně, dobře drží tvar a je prostě hotová.Takový styl bude vhodný pro dospělé a děti v chladném období, kdy kvůli kloboukům ztratí většina ostatních účesů svůj tvar.

  Ve skutečnosti se jedná o jednostrannou klásku, která pochází ze samého středu hlavy a splétá ve spirále, a to tolik zákrutů, kolik dovoluje hustota a délka vlasů.

  Slavnostní verze může být vyrobena z tenkých zámků a denní verze pro rychlejší vytváření růží - ze silnějších zámků.

  Babette

  Klasický účes osloví ty, kteří ocení přísné formy:

  1. Všechny vlasy by se měly shromažďovatdo dálkového paprsku a rozdělte jej na polovinu.
  2. Horní část je bodlá a spodní část je rozdělena na dvě části, z nichž každá jebodl doprava a doleva neviditelným.
  3. Plochý válec je položen a upevněn ve středu pro vytvoření objemu.
  4. Horní vlákno by mělo být vyčesáno u kořenů, rovnoměrně rozloženo a použito k uzavření válce, upevnění neviditelným.
  5. Boční prameny jsou česané, fixované lakem a napříč položeny na horní část účesu.
  Malvinka: možnosti

  Pokud se z volných vlasů z chrámů do středu na úrovni uší shromáždí pramen v housce, získáme klasickou verzi účesu Malviny.K dosažení tohoto účinku lze vlasy česat poblíž kořenů, drážkovat a důkladně česat vrstvu po vrstvě nebo navíjet na objemné, velké kadeře.

  Pokud se chcete vzdálit od kánonů a diverzifikovat své vlasy, je přípustné nenechat svazek viset ve volné formě, nýbrž z něj popletet nějaký cop nebo vytvořit bičíky, po stranách pak copánky.

  Jak narovnat vlasy

  Některé účesy jako základ znamenají rovné dlouhé vlasy.

  Nejprve si vlasy umývají šamponem a balzámem a také můžete použít speciální prostředky k narovnání vlasů, jako je sprej.Přebytečnou vodu osušte ručníkem a poté fénem a hřebenem, vrstvu po vrstvě, prameny vysušte a současně je vytáhněte a vyrovnejte.

  Použití žehlení dává dobrý účinek, je vhodné dát přednost modelům s keramickými deskami, protože jsou jemnější.ovlivňují vlasy.Při použití vysoušečů vlasů, kulmy a jiných topných zařízení nezapomeňte na speciální termo-ochrannou kosmetiku.

  Účesy s kadeřemi

  Vypadají elegantně a žensky.Tyto krásné účesy vypadají objemně a svěží, což platí zejména pro tenké, ne příliš silné dlouhé vlasy.

  Spojením kadeří různých průměrů a bazálních chomáčů lze dosáhnout ohromujícího účinku skutečné silné hřívy na hlavě, a to i přes skromné ​​přírodní údaje.

  Kadeře se stočí kulmou, různými natáčky, železem, standardní metodou a technikou soustružení.Je to použití různých průměrů nástrojů a kombinace technik, které vám umožňují dosáhnout nejpřirozenějšího výsledku.

  Složité, slavnostní účesy jsou vyrobeny ze stočených vlasů, ale i když je jednoduše sbíráte pomocí zajímavého vlásenky do „Malviny“ nebo krabí vlásenky, získáte krásný styl.

  Večerní účesy s objemnými copánky

  Krásné večerní účesy pro dlouhé vlasy s copánky potřebují kořenový objem , v opačném případě kontrast mezi načechraným copánkem a elegantním nahořevlasy vytvoří celkový celkový dojem.

  K tomu použijte techniku ​​česání, shirring vlasy z kořene o 5-10 cm, následuje česání a zvyšování hřeben u kořenů s fénem.

  Prýmky jsou tkané různými technikami v závislosti na požadovaném výsledku.Může to být jeden velký cop z boku nebo zezadu ve středu nebojejich propletení, složení několika.

  Aby byl účes skutečně objemný, nepoužívá se těsné tkaní, naopak, každá vazba copu je mírně prodloužena, dále oslabena, což dává celému účesu nezbytný tvar.

  Krásný slavnostní styl

  Pokud jsou vlasy vždy sbírány, můžete je ztratit předběžným kroucením nebo narovnáním.Pokud jsou vlasy často volné, měli byste přemýšlet o jejich úpravě v účesu.

  Dokonce i ta nejjednodušší varianta kombinovaná s neobvyklým obrazem a krásným vlasovým doplňkem (vlásenka, obruč, hřeben nebo řecký obvaz) poskytne ohromující účinek.

  Je vhodné nacvičit styling několikrát den předtím, aby bylo snazší pracovat s vlasy před oslavou a nemusí být nervózní, aby styling nemusel fungovat.

  Prostě si udělejte takový krásný účes:

  1. Na každé straně se z časové oblasti odebere pramen vlasů, který je ve středu upevněn silikonovou pryží a protahuje vlasy.není potřeba.
  2. Poté se z každé strany střídavě vyberou malé paprsky, zkroucují se do volných svazků a fixují se neviditelností.To se provádí, dokud nevyčerpají vlasy.
  3. Nakonec můžete přidat objem tažením některých sekcí rukou s turniketem, upravit jejich polohu, posypat lakem a ozdobit.

  Zajímavé účesy s příslušenstvím

  K vytváření účesů můžete použít různé pomocné nástrojepříslušenství, například vlásenka do vlasů.Skládá se ze dvou pásek z měkkého kovu umístěných v látkovém krycím pruhu, který lze naskládat na polovinu a vytváří tak určitý druh sponky na vlasy.

  S tímto jednoduchým příslušenstvím můžete vytvořit spoustu krásných účesů pro dlouhé vlasy

  Mezi těmito dvěma prvky jsou vlasy sevřeny, staženy ke koncům a krouceny kolem osy směrem ke kořenům.Potom je vlásenka složena do tvaru šnek nebo kalach.Ukázalo se, že je to krásný hladký účes, který lze doplnit ozdobou nebo ponechat tak, jak je.

  Další výhodou bude to, že při tomto stylingu jsou vlasy stočené a po odstranění vlásenky se rozptýlí v poměrně velkých kadeřích.

  Pro slavnostní styl je rovněž možné použít čelenky, složité zajímavé vlásenky a čelenky zdobené drahokamy, umělé perly a korálky.Řecké účesy mohou být doplněny šperky, které napodobují věnec vavřínu nebo květin.

  Položky s pupeny a fiamem nebo sponky do vlasů vyrobené technikou kanzashi vypadají nádherně.Kromě heagami můžete vytvořit styl, můžete také použít falešné zámky na vlásenky, vlásenky, zápletky.

  Retro účesy

  Retro účesy jsou poměrně širokou kategorií, která zahrnuje účesy, které byly ve výšce módy v 80., 60. a 40.a dokonce dvacátých let v různých zemích.

  Nejznámějšími trendy vytváření účesů z minulosti jsou hollywoodská vlna, retro vlna, pin-up (takový válec je na místětřesky, populární mezi americkými ženami čtyřicátých let) a styling s příčesky.Po zvládnutí těchto triků bude vytváření barevných nostalgických obrázků zcela nekomplikované.

  Chcete-li položit dlouhé vlasy hollywoodskou vlnou, měli byste nastavit hlasitost u kořenů, poté navinout zámky kulmou, udržovat ji přísně rovnoběžně s podlahou a zahřívat je po dobu nejméně 15-20 sekund.

  Potom musíte vlasy dobře česat masážním hřebenem se silnými dlouhými zuby a nejdůležitější věcí je spojit všechny vlny do jediného plátna a fixovat lakem.

  Účesy s obvazy

  Lehké a snadno proveditelné, tyto účesy jsou atmosférické a stylové.Styl pin-up je také vhodný pro domácí použití, vše, co je potřeba k vytvoření obrazu, je mírné navinutí vlasů, oddělení tresků a vytvoření hromady v této oblasti, která je fixována lakem, a tato část je neviditelná.

  Dále, s rukama, bez použití hřebenu, jsou všechny vlasy shromážděny ve vysokém ocasu, měly by být mírně klenuté, rozcuchané.Nyní je účes ozdobený speciální látkou obvaz s drátěným rámem a máte hotovo.

  Neztrácejte ze zřetele ani řecké obvazy, s jejichž pomocí se také vytvářejí krásné styly.

  Lehký účes pro velmi dlouhé vlasy

  Velmi dlouhé vlasy mohou být obtížné sbírat do těch účesů, které jsou vhodné pro kratší vlasy.Je to kvůli této extrémní délce, že styling může ztratit tvar, rozpadající se pod tíhou pramenů, navzdory jakýmkoli stylingovým technikám a nástrojům.

  Majitelécopánky do pasu by měly věnovat pozornost těm typům účesů, které jsou dobré zejména pro velmi dlouhé vlasy.A především to jsou přesně copánky.

  Tradiční třídílný cop se stane nejjednodušším krásným účesem pro dlouhé vlasy.Originalita účesu je dána krásnou žvýkačkou nebo sponkami do vlasů, které zdobí tkaninu.Pokud chcete něco komplikovanějšího, měli byste věnovat pozornost francouzské technice tkaní, reverzní klásky, rybímu ocasu.

  Při zvláštních příležitostech si můžete udělat ohon v ohonu nebo si vláčet vlasy hollywoodskou vlnou.Je šokující a odvážné s velmi dlouhými vlasy, které se „šnek“ proplétá a účes s použitím velkého průměru vzhledu bagelu.

  Mezi navrhovaným sortimentem stylingu nebude pro každou příležitost obtížné vybrat si variantu.Dlouhé vlasy vás jednoduše zavazují, abyste je stylizovali doma i na výstupu, a pokaždé vytvořili nový vzhled.

  Krásné účesy pro dlouhé vlasy: video

  Krásné a jednoduché účesy pro dlouhé vlasy:

  10 krásnéúčesy pro dlouhé vlasy doma: