Nejlepší účesy pro kulatý tvar obličeje.Fotografie s popisy pro ženy

Hlavními znaky kulaté plochy je soulad její šířky s délkou, měkkost linií oválu.Při výběru, které srážky jsou pro něj vhodné, je důležité přidat ne zaoblení, ale další kouzlo.Různé možnosti prezentované stylisty ve fotogalerii vám pomohou sledovat módní trendy, určit vaši volbu na základě struktury a délky vlasů.

Doporučení pro výběrsrážky pro kulaté tváře

Výběr s pomocí fotografie, které jsou vhodné pro majitele kulatých tváří, potřebujetebrát v úvahu základní rady stylistů, konkrétně:

 • přeměna vad vzhledu na jeho výhody, výhodný „odlesk“ měkkosti, hladkosti, extrémní ženskosti obrysů líc, lícních kostí, brady;
 • výběr stupňovitých frézovaných srážek s protáhlými chrámy, „krátký“ zátyl;
 • vyloučení hladkých účesů, příliš krátkých srážek;

Výběr srážek v závislosti na struktuře vlasů

Pro ty, kteří mají kulatou tvář, které srážky jsou vhodné, se fotografie stane pomocníkem při výběru jejich nejvhodnějšího tvaru.Abychom však dosáhli souladu obrazu, který se vám líbí, s dokončeným účesem, je důležité zvážit strukturu vašich vlastních vlasů.

Na základě tohoto ukazatele se rozlišují tyto typy vlasů:

 • tenké- mají nejmenší průměr;vzácná, střední a hustá hustota.Díky tomu jsou křehké, citlivé, vysoce citlivé na chemické, tepelné a mechanické vlivy;
 • medium- jsou nejčastější skupinou.Vyznačují se trvanlivostí, jsou považovány za jednu z nejlepších možností pro různé typy účesů jakéhokoli tvaru;
 • tlustý- charakterizovaný velkým počtem vlasových prutů 2,5 cm².Mají největší průměr, vysokou pevnost a odolnost vůči chemickému ošetření.

K určení účesu, který je vhodný pro konkrétní kulatou tvář, by se při studiu fotografie měla konzultovat stylistka také se strukturou vlasů.

Tenkévlasy

Tento typ je dosti problematický kvůli své neschopnosti udržet objem, a proto by měly být zvoleny asymetrické krátké srážky nebo se střední délkou.

Tato možnost umožňuje měnit různé styly a vytvářet tak mnoho obrázků.Je vhodné zvolit účesy s postranním rámem, čímž se vytvoří další objem, nádhera týlní části hlavy.

Pro středně silné vlasy

Tyto vlasy jsou nejvýhodnější pro baculaté ženy různého věku, výšky a plnosti.Přijímají jakékoli srážky, protože vám umožňují „porazit“ různé možnosti, dokážou si udržet svůj tvar.Podobná struktura je dobře vnímána s různými délkami vlasů, stupněm stočení nebo přímosti.

Na husté vlasy

Tento typ vlasů je nejvhodnější volbou pro vytváření účesů pro tento tvar obličeje.Zde můžete porazit přirozenou texturu, abyste získali požadovaný objem v různých délkách, použijte šikmé rány, maturitu atd. Pokud však máte silné vlasy, měli byste si pamatovat problémy se stylingem, barvením.

Nenechte si ujít nejoblíbenější nadpis:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Krátké srážky pro kulatou tvář:

Pro majitele kulaté tváře jsou srážky uvedené na fotografii ideální pro:

srážkypod chlapcem

Tento extravagantní styl ničí stereotypmyšlenka, že ženskost je dána obrazu dlouhými vlasy.Dnes, velmi krátký účes pro chlapce, umožňuje Eva vypadat jako skutečná dáma baculatým dcerám jakéhokoli věku.

Mezi výhody takových účesů patří zbavení se zředěných /střihaných vlasů, schopnost otevřít a vizuálně prodloužit krk a často změnit barvu vlasů.Pro mladé ženy s dynamickým životním stylem šetří peníze a čas na styling.

Srážky pro chlapce pro ženy ve věku Balzac vytvářejí omlazující a osvěžující účinek proti stárnutí. Koneckonců, to není pro nic za to, že francouzské ženy věří, že čím více let, tím kratší by měly být vlasy.

Bob

Tento vynikající účes je vhodný pro kulatou tvář, tenké vlasy a různé věkové kategorie.

Na fotografii můžete vidět takové nejoblíbenější odrůdy, jako jsou:

 • a-Bob(s dlouhým třeskem, který padá na jeho stranu, rozptylujepozornost ze zaoblení lícních kostí, tváří);
 • protáhlý Bobse zkrácením zadních pramenů ve srovnání s předními (pro vizuální prodloužení obličeje);
 • asymetrický Bobv přítomnosti /nepřítomnosti třesku, avšak s postranními prameny různé délky.

Pixie

Charakteristickým rysem tohoto krátkého „chlapeckého“ střihu je vytváření objemu na temeni hlavy.Důraz na zadní část hlavy je umocněn maximálním střihem v tvářích a chrámech, což vám umožňuje odvrátit pozornost od kulatého tvaru obličeje.

Pixie vypadá na tenkém skvěle,středně silné, husté až nezbedné vlasy. Ve všech případech existuje kombinace s roztrženým okrajem posunutým na obě strany.

Provádí se ve formě oříznutí pomocí „hřebíčku“, čímž se vytvoří vrstevnatá struktura střihu, která vám umožní porazit poměrně otevřenou tvář.Toho je dosaženo prodloužením obrysu obličeje, vizuálním „úbytkem hmotnosti“ tváří, čímž se získá dynamický a svěží obraz.

Garzon

Díky společnosti Coco Chanel je tento účes legalizován v trendech a je stále považován za velmi módní.Je mimo čas, prostor a jako by byla vytvořena, aby dala ženě mladý, energický pohled.

Koneckonců, „garcon“ je přeložen z francouzštiny jako „boy“.

Existuje několik variací účesů: klasický, ultrakrátký, protáhlý, vícevrstvý, s roztrženými /asymetrickými rány, vroubkovanými konturami atd. Hlavními rysy střihu jsou minimální délka stočení se zvláštním ztenčením;rovné, jasné čáry;neopatrný styl.

Na rozdíl od Pixie s vyčnívajícími pery pramenů má Garzon hladké přechody sudých okrajů a více strohý výrazný výraz.Takový velmi krátký „chlapecký“ účes (až 3 cm dlouhý) je vhodný pro ženy s různými typy vlasů.To vám umožní poměrně výhodně zdůraznit délku krku a pomocí stylingu přidat koketní, hravost.

Asymetrie ve střihu

Tato technika je charakterizována vytvořením šikmých dělicích /dlouhých třesků, „roztrhaných“ pramenů různých délek, jemného odstupňování.Pro baculaté nejvíceroztrhaný třesk efekt bude harmonický, který pokryje velkou čelní plochu z jedné strany a plynule přechází do lícní kosti.Tyto techniky lze použít i v případě, že nejsou připraveny na radikální změnu vzhledu.

Asymetrické prvky pomáhají korigovat nadměrnou zaoblenost obličeje, zaostřit její obrysy a simulovat požadovaný obraz. Například pro mladou dívku to může být odvážné šokování a pro dospělou ženu - ženskost, jemnost.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes pro bob pro střední vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.
Středně dlouhé srážky pro kulatou tvář

Takové sofistikované účesy jsou jakýmsi kompromisem mezi krátkými a dlouhými vlasy.Neměli by začínat výše než brada a dosahovat k ramenům.Důležitým bodem je přítomnost nejdelších pramenů s profilovanými špičkami poblíž obličeje.

Nejkratší srst na koruně zvětšuje objem hlavy.Chcete-li vytvořit úplný obrázek, je třeba se vyhnout ostrým rozdílům mezi vrstvami.Při zvlnění vlasů by kadeře měly být nasměrovány dovnitř, aby rámovaly obličej.Mezi mnoha střihy střední velikosti jsou baculatí nejvíce zaujati následujícím:

Podlouhlý fazole

Tento druh je zajímavý pro různé délkové variace předních potrhaných /asymetrických pramenů na obou stranách hlavy, elegantní spodní linievlasy.V tomto případě by měla být zadní část hlavy docela velkolepá.To vám umožní zúžittvar obličeje, vizuální tah, který vytváří požadovaný rám v lícních kostech.

Při výběru bobu s podlouhlými prameny je třeba vzít v úvahu jednotlivé vlastnosti vlasů (hustota, tloušťka, kudrnaté vlasy atd.).Vypadá skvěle na absolutně rovných, hustých vlasech a na kudrnatých vlasech je obtížnější dosáhnout požadovaného účinku.

Zrno bobů

K vytvoření potřebného obrysu a objemu srážek používá Bob s kulatým povrchem kalibrační metodu.Její podstatou je postupný nebo prudký přechod z krátkých na dlouhé vlasy s důrazem na plynulost střihu.

Zde je zvláštní pozornost věnována délce a tvaru třesků v tandemu s vytvářením požadovaných objemů korunky, týlníku.Takový střih může být úspěšným experimentem při výběru správného obrázku.

Žebřík

Tato možnost je jedním z nejpraktičtějších pro fanoušky ofina.Účelem takového střihu je zkrácení předních pramenů nad linií brady s délkou vlasů nezměněnou od zadní části hlavy.Krátký schod po schodech vám umožní rozhodnout se, jak se zbavit středně dlouhých vlasů a přepnout na krátké účesy.

Kaskáda pro baculaté dívky

Toto je jeden z nejúčinnějších způsobů pro baculaté dámy s tenkými vlasy.

Technikou jeho provádění je víceúrovňové stříhání vlasů z úrovně ušních uší.

V tomto případě by měla být každá vrstva kratší než předchozí vrstva, což vytváří vzhled nádhery a lehkosti vlasů.

Tento střih vypadá dobře s asymetrickými /rozedranými rány, trochu zvlněnými špičkami pramenů a odstupňovanými zvýrazněnými prameny.

Podlouhlá stříška s rány a bez nich

Tato varianta klasického stříšky se vyznačuje jasnou, rovnoměrnou vlasovou linií těsně nad rameny a mírně nižší než úroveň uší.Pro kulatou tvář byste měli zvolit čtverec s asymetrickými /rozedranými /frézovanými podlouhlými rány.

Současně je důležité vyhnout se přímosti a těžkopádnosti.Pokud je to nežádoucí, je nutné, aby boční prameny střední délky zakrývaly uši.

Tyto techniky umožňují vizuálně prodloužit ovál tváře a odvrátit pozornost od plnosti lícních, širokých lícních kostí.

Úžasným doplňkem bude kombinace 3 harmonizujících odstínů s důrazem na prameny jasnější barvy.

Kulatý obličej a srážky pro dlouhé vlasy

Dlouhé vlasy samy o sobě zmenšují objem zaobleného vzhledu a natahují jej.

Při výběru stříhání vlasů by se však měly brát v úvahu hlavní nuance jeho stylingu, zejména:

 • usnadňující prameny ztenčováním /tříděním konců vlasů;
 • zajištění kaskádování (vrstvení), dělení, asymetrie třesků, podlouhlých bočních pramenů;
 • vytvářející požadované kadeře ve formě světelných vln blíže ke koncům pramenů.

Kaskáda na dlouhých vlasech

Tento střih je považován za univerzální kvůli neexistenci omezení věku a stylu šatníku.Technika jeho provádění jestříhání vlasů "žebřík" s řadou úrovní.Délka předních pramenů by měla být pod úrovní brady.

Fotografie kaskády na dlouhých vlasech.Účes je vhodný pro kulatou tvář

Zbytek se může lišit v závislosti na schopnostech a vkusu (optimálně - 2 cm pod rameny).Takové techniky pomáhají vytvářet dojem nádhery tenkých vlasů, vizuálně „prodlužují“ krk a odvádějí pozornost od zaoblených obrysů obličeje.

Uvolněné dlouhé vlasy pro kulatou tvář

Délka vlasů můžete udržovat pod rameny nebo dokonce do středu zádů tím, že vytvoříte objem na temeni hlavy, šikmé třesky /rozevření, asymetrické překrytíprameny na lícních kostech až po úroveň brady, frézující konce vlasů.U silných, tenkých volných vlasů je vhodné použít některé metody stříhání kaskády postranní částí.Je důležité vyvarovat se vytváření dalšího objemu v oblasti tváře.

Ke snížení objemů lze v problémových oblastech pomocí jejich ztenčení použít „patchworkový střih“. Hodí se to s objemnými vrcholy a šikmými třesky, zvlněnými dovnitř nebo s rovnými, profilovanými koncovkami vlasů.

Jaké účesy pro dlouhé vlasy se vejdou baculaté​​

) Spolu s vícerozměrnou kaskádou umožňují dlouhé chlupaté dámy vytvářet různé typy účesů.

Nejlevnější z nich jsou rovné volné vlasy s přidáním objemu v blízkosti jejich kořenů.

V tomto případě jsou přední časové zámky ovinuté za ušima a postranné jsou uvolněné.dopředu, asymetricky orámování tváří.

Varianta připomínající protáhlý čtverec, tzv.Dlouhý žebřík.

Zde jsou vlasy vpředu postupně řezány z oblasti brady a po stranách a zpět v půlkruhu - pod úrovní ramen.Tato metoda vytváří další objem „taháním“ obličeje.

Pro kudrnaté vlasy jsou vhodné účesy „Boho Waves“.Vyznačují se měkkými kadeřemi kadeří, které začínají na úrovni lícních kostí nebo od brady.

Srážky pro baculaté ženy s kulatou tváří

I přes neexistenci univerzálního účesu pro baculaté baculaté ženy , je možné se řídit obecnou radou stylistek o přítomnosti v nich.z následujícího:

 1. Objem v koruně.
 2. Thinning /Oblique Bangs.
 3. Boční dělení, asymetrie.
 4. Spřádání na různých úrovních.

Spolu s typem obličeje a postavou je důležité vzít v úvahu strukturu vlasů, délku krku a tvar čela. Srážky Pixie a Bob jsou vhodné pro krátké vlasy (klasické a s protáhlými předními prameny). Velkolepý vzhled účesů lze dosáhnout dokonalými střihy a frézováním konců vlasů.

Baculatí majitelé středně dlouhých vlasů si mohou dovolit srážky Cascade, Kare (protáhlé /asymetrické). Dlouhé vlasy-ženy jsou ohromeny Cascade, Ladder.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes na bob pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Stylingová tajemství pro baculaté dívky

Dodržování těchto obecných doporučení vám umožní harmonizovat účesy libovolné délky vlasů, jak s tvarem obličeje, tak s celkovým vzhledem.

K dosažení tohoto cíle je třeba věnovat pozornost některým nuancím, a to:

 • vizuální rozšíření obličeje je zajištěno objemem koruny, skrytých lícních kostí a tváří a svislých linií srážky.;
 • vyloučení ostrých linií v lících /tvářích, vodorovných liniích, dělení, objemových tresků;
 • použití asymetrie pro změnu zaoblení obličeje (šikmé rány, rozloučení atd.);
 • kontraindikace velkých kadeří, malých kadeří s upřednostňováním měkkých vln začínajících pod úrovní brady nebo mírně zvlněných konců dlouhých vlasů;
 • použití zvýraznění, zbarvení, balayazh, ombre, batu namísto prostého zbarvení;

Při výběru účesů vhodných pro konkrétní kulatou tvář pomocí fotografie je důležité zvážit tato tajemství.Jejich znalosti vám umožní najít formát podle vlastností vzhledu a vkusu, individuálních preferencí, životního stylu.Kombinace všech těchto bodů pomáhá při správném výběru a vytváří harmonický obraz moderní ženy.

Video o účesech pro kulatý obličej

Účesy pro kulatý obličej.Výběr z toho nejlepšího:

Výběr srážky pro ženy s kulatou tváří: