Nejlepší oční krémy na vrásky po 30, 40, 50 letech s adapalenem, kyselinou hyaluronovou, kolagenem, retinolem a vitamíny

Použití očního krému pro vrásky vám umožní zvlhčit pokožku a dosáhnout liftingového účinku.Pomocí hodnocení nejlepších fondů si můžete vybrat správný výběr bez plýtvání penězi.

Proč potřebujeme speciální krém na kůži kolem očí

V oblasti očí je prvořadým úkolem kůže ochrana očních svalů, které jsou neustále aktivní.Vysoká pohyblivost svalů během mrknutí vyžaduje tenkou pokožku, která nebude omezovat svalové kontrakce.

Z tohoto důvodu postrádá kůže v oblasti očí ochrannou vrstvu tuku.Připomíná to tenkou průhlednou ubrousek.Kromě toho jsou nádoby umístěny v blízkosti svého povrchu.

Tyto faktory vyvolávají:

 • brzystárnutí v oblasti očí;
 • ​​
 • přetížení tekutin nebo jeho nedostatek;
 • narušení krevních cév;
 • drobivost kůže v oblasti očí;
 • vzhled opuchy a tmavých kruhů;
 • ztráta pružnosti.

Hydratační krém na kůži v oblasti očí by se měl používat od 18 do 20 let. Po 30 - 40 letech by krém měl obsahovat nejen hydratační, ale i výživné složky.

Pleťové krémy pro 50 by měly mít účinky proti stárnutí a zvedání.

Výhody krému pro pokožku kolem očí

Účinnost kosmetického přípravku při aplikaci na oblast očí je následující:

 • vyhlazení otoku;
 • odlehčení modrosti;
 • obnovují elasticitu;
 • odstranění záhybů a vrásek;
 • zvýšený tón;
 • obnovení normální krevní mikrocirkulace v krevních cévách;
 • ochrana náladové oblasti před stárnutím.

Krém pro tuto citlivou oblast se liší od krému, který lze použít na celé tváři.Měl by mít lehkou texturu, aby nevyvolával otok.Kromě toho musí být přípravek podroben očnímu vyšetření a musí být bezpečný pro oči.Když bliká, krém částečně vstupuje do oční bulvy.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Vhodnost obličeje pro zvedání obrysu obličeje, omlazení, svalového tónu.Master class by Elena Karkukli

Doporučení pro aplikaci krému v oblasti očí

Pro maximumÚčinek přípravku musí být správně aplikován:

 1. Nepoužívejte hodně krému.Dostačuje množství hrášku.Přebytečné prostředky nejsou absorbovány do kůže, ale zůstávají na jejím povrchu.To vyvolá výskyt otoků.
 2. Naneste krém na orbitální kost a ustupte z víček 2 - 3 mm.Pokud produkt rozložíte na víčka, při blikání se přesune na sliznici.V důsledku toho je možné podráždění očí.

  Oční krém na vrásky by měl být aplikován správně.

 3. Krém je distribuován prstencem prstu.Nevyvíjí přílišný tlak.Tlak na tenkou pokožku víček není možný.To jej poškodí.

Postupné pokyny pro aplikaci krému

Při aplikaci přípravku v oblasti očí provádějte konzistentní pohyby:

 1. ) Aplikace krému začíná spodním víčkem.Produkt je distribuován hladkým pohybem prstu nebo masážního válečku z vnějšího rohu oka dovnitř.
 2. Nepoužívejte krém na obočí.Rozdělení finančních prostředků probíhá přes obočí v opačném směru - od vnitřního rohu oka k vnějšímu.
 3. Je nezbytné dokončit aplikaci krému do nosu.

Dodržování těchto doporučení vám umožňuje provádět pohyby prstů podél lymfatického proudu.Taková lymfatická drenážní masáž pomáhá zbavit se stagnace tekutin, která způsobuje otoky a sáčky pod očima.

Přísady do krému pro pokožku kolem očí

Účinné abezpečné složky ve složení produktu jsou:

 • kyselina hyaluronová;
 • kolagen;
 • vitamín C;
 • retinol;
 • glycerol;
 • Squale.

Je třeba se vyhnout krémům, které obsahují:

 • parabeny;
 • alkohol;
 • SLS a SLES;
 • aromatické látky;
 • barviva.

Oční krém Kiehls Eye s avokádem

Kils Eye Cream obsahuje komplexní péči o složky:

(121
 • Avokádový olej obsahuje mastné kyseliny, které v tenké kůži kolem očí nestačí.Krém obsahuje avokádový ovocný olej s vysokým stupněm čištění bez nečistot.Vitamin A, který je bohatý na olej, zjemňuje pokožku a činí ji pružnou.Mastné kyseliny zajišťují dlouhodobou výživu, hydrataci a ochranu.
 • Bambucké máslo se získává z plodů bambuckého stromu.Zjemňuje pokožku, vyhlazuje vrásky a odstraňuje pocit sucha.
 • Beta-karoten působí jako antioxidant.Tato složka zpomaluje proces stárnutí a normalizuje fungování krevních cév.
 • Uhličitan měďnatý posiluje kolagenová a elastinová vlákna.To zajišťuje těsnost a svěžest pokožky.Kromě toho je tato složka nezbytná pro udržení rovnováhy vlhkosti, protože přitahuje a udržuje vlhkost.
 • Krém s avokádem má mastnou strukturu.Nešíří se a nevaří se.Produkt se zcela vstřebává do pokožky, aniž by způsoboval nepohodlí.Před použitím je důležité zahřát pomocí hrotůprsty tak, že krém trochu roztaje.Výrobek je vhodný pro každodenní použití.

  Chrání pokožku před nepříznivými faktory prostředí, odstraňuje sáčky a tmavé kruhy a během dne také zvlhčuje. Doporučuje se používat krém s avokádem po 30 letech.

  Jeho náklady se pohybují od 2 200 rublů.

  Krém Bobbi Braun Hydratační oční krém

  Každé ráno se musí používat oční krém na vrásky (hodnocení nejlepších zahrnuje produkty obsahující složky zadržující vodu) po 30 letech..Poskytují ochranu, zvlhčení a vyživování pokožky po celý den.Často je však problematické aplikovat make-up na péči o oči.

  Dekorativní kosmetika se valí a klade nerovnoměrně.Chcete-li tento problém vyřešit, můžete si koupit krém od Bobby Brown.

  Má lehkou strukturu, takže se nejedná pouze o ošetřovací prostředek, ale také o základnu pro líčení.

  Krém obsahuje:

  1. Komplex minerálů nezbytný k ochraně tenké kůže před vysycháním při interakci s prostředím.Tato složka je určena zejména pro obyvatele megalopolizací trpících špatnou ekologií.
  2. Rostlinné výtažky z lískových oříšků a aloe vera zklidňují citlivou pokožku kolem očí a rovněž zabraňují podráždění a poškození.
  3. Oleje z avokáda a jojobových semen zajišťují výživu a obnovu pleti, vyhlazení vrásek a rozjasnění tmavých kruhů.Je nutné skrýt stopy nedostatku spánku a stresu.
  4. Skvalen udržuje vlhkost v kožních buňkách a normalizuje vodní rovnováhu.Díky této složce vypadá pokožka svěží a zářivá a pocit sucha na den zmizí.

  Průměrné náklady na tento krém jsou 3 700 rublů. Výrobek prošel očním testem, což potvrzuje jeho vysokou kvalitu a bezpečnost.

  Clinique Pep-start oční krém

  Tento krém kombinuje lehkou texturu a účinné složení bohaté na zdravé složky.Doporučuje se používat po 30 letech.Díky konzistenci připomíná chladicí gel, který se rychle vypěchuje s otoky. Výhodou produktu je také chladicí masážní váleček.

  Podporuje odstraňování stagnující tekutiny a také usnadňuje aplikaci krému.Produkt musí být použit po probuzení, aby měl oči svěží a zářivý vzhled.

  Obsahuje:

  1. Glycerin a skvalen nezbytné k odstranění únavy v oblasti kolem očí.Tyto složky neutralizují negativní účinky stresu a nedostatku spánku, obnovují pokožku.
  2. Soubor 5 rostlinných extraktů, které vyhlazují a zvlhčují pokožku.Díky jejich účinku se přirozená imunita pokožky zvyšuje, což je důležité v citlivé oblasti kontury očí.
  3. Kofein s drenážním účinkem.Tato součást pomáhá eliminovat otoky, zesvětlit tmavé kruhy a zabránit stárnutí.

  Průměrné náklady na produkt jsou 2300 rublů.V jeho složení jsou přítomny pouze bezpečné složky, což potvrzují klinické zkoušky.

  Krém je hypoalergenní a vhodný pro citlivou pokožku.

  Krém Elemis Pro kolagenová obnova očí

  Oční krém na vrásky (ohodnocení nejlepších produktů nelze provést bez profesionální kosmetiky) po 40 letech musí obsahovat kolagen.S věkem se produkce tohoto proteinu snižuje a jeho kvalita se zhoršuje.Elemis Cream vyrovnává nedostatek kolagenu a posiluje stávající vlákna.Díky tomu lze eliminovat vrásky v oblasti očí, což dodává záři a hebkost pokožky.

  Kromě kolagenu obsahuje produkt:

  1. extrakt z chlorely, který má liftingový účinek.Díky působení této řasy jsou víčka vyhlazena a zvýšena a otok se znatelně snižuje.
  2. Extrakt pavonica padina, zdroj vápníku, aktivuje produkci kyseliny hyaluronové v kůži.To přispívá k dlouhodobé hydrataci a obnově struktury pokožky.Získává hladkost namísto charakteristické drobivosti a nerovností.
  3. Pohanka, bohatá na rutinu, normalizuje fungování krevních cév.Jejich stěny získávají normální tón a zvyšuje se krevní oběh.Kůže získává zdravou záři.Tmavé kruhy se zřetelně rozjasní.

  Krém má příjemnou strukturu a nenápadnou vůni, včetně tónů mimózy a růže.Jeho účinnost a bezpečnost jsou potvrzeny klinickými zkouškami. Náklady na fondy činí asi 5700 rublů.

  Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Masáž obličeje podle japonského lékaře Asahi Zogana.

  Krém Dr.Jart Water pojistka hydratující oční gel

  Tento krém má strukturu gelu, který se při kontaktu s pokožkou mění na vodnou emulzi.Má silný chladicí účinek zaměřený na potlačení otoky.

  Produkt se doporučuje používat po 40 letech.

  Obsahuje:

  ​​
  1. Minerály nezbytné k udržení vodní rovnováhy a posílení stěn krevních cév.
  2. Oligokyseliny, které zvlhčují pokožku po celý den.Díky nim zůstává pokožka po dlouhou dobu měkká.
  3. Kyselina hyaluronová, která je nezbytná k udržení pružnosti pokožky.
  4. Výtažek z arniky, který má uklidňující a osvěžující účinek na kůži.

  Krém je vhodný pro citlivou pokožku, což potvrzují studie.Jedná se o nejnovější vývoj korejské společnosti vyrábějící profesionální kosmetiku. Náklady na finanční prostředky začínají od 3 200 rublů.

  Cream Estee Lauder Pokročilá noční oprava

  Tento krém je vhodný k použití po 40 letech. Jeho charakteristickým rysem je filtr s modrým světlem, který zabraňuje ničivému účinku záření z miniaplikací na kožní vlákna.

  Produkt obsahuje:

  1. Kyselina hyaluronová, která udržuje hydrataci pokožky.Tato složka eliminuje viditelné známky stárnutí, osvěžuje oči a mazástopy po únavě.
  2. Antioxidanty, které chrání citlivou pokožku kolem očí před volnými radikály, ultrafialovým zářením a účinky stresu.
  3. Chronoluxový komplex, díky kterému je možné chránit pokožku před modrým světlem obrazovek, a také odstranit tmavé kruhy a otoky za 3 týdny pravidelného používání.

  Krém musí být aplikován v noci před spaním, když jsou metabolické procesy v kůži nejaktivnější. Jeho cena je 5400 rublů. Výrobek je schválen oftalmology a dermatology.

  Krém bohatý na Meder Blepharo

  Oční krém na vrásky (hodnocení nejlepších produktů po 50 by mělo zahrnovat produkt s peptidy) může postupy nahradit kosmetologem.K tomu musí být ve svém složení přítomny peptidy ve vysoké koncentraci.Tato „inteligentní“ složka má cílený účinek na kolagen, což vede k jeho aktivnější produkci.Výsledkem je, že se kůže napne, stane se elastickou.

  Meder krém kromě peptidů obsahuje:

  1. Enzymy nezbytné pro produkci kyseliny hyaluronové.
  2. Skvalen, který udržuje pokožku jemnou a zvlhčenou.
  3. Jojobový olej, který vyživuje a vyhlazuje povrch pokožky.
  4. Ultrafialový filtr, který chrání pokožku před slunečním zářením.
   Náklady na krém jsou 8300 rublů. Ukázalo se, že tento produkt je účinný v klinických studiích na ztenčené stárnoucí kůži.Omezuje vrásky v obličeji, eliminuje sucho, sáčky a tmavé kruhy.

   Krém 3Lab Oční stárnutí proti stárnutí

   Krém této korejské značky je kompletní komplex pro péči o pokožku kolem očí.Díky inovativnímu vývoji - složce Efimer - zpomaluje proces stárnutí na úrovni DNA mitochondrie, což je důležité po 50 letech.Komponenta vyplňuje a vyhlazuje vrásky, obnovuje zář a mladistvost pokožky.

   Také v produktu jsou:

   1. Komplex mořských řas, který rozjasňuje pokožku a odstraňuje otoky.
   2. Sezamový extrakt, který stimuluje růst tukových buněk, které vyplňují a vyhlazují ztenčenou stárnoucí kůži kolem očí.
   3. Kafarový koncentrát zmírňuje podráždění a snižuje citlivost kůže.
   4. Komplex rostlinných výtažků a olejů, které podporují hydrataci kůže.
   5. Antioxidanty, které chrání pokožku před negativními účinky na ekologii a životní prostředí.

   Náklady na inovační vývoj se pohybují od 30 000 rublů. Aplikujte krém každý den ráno a večer.Je bezpečný pro pokožku a oči.

   Krém Cellcosmet Celluar oční oční kontury

   Krém má liftingový efekt, který vám umožní zvednout víčka a vyhladit kůži kolem očí.Má lehkou texturu emulze mléka, která se rychle vstřebává.Proti stárnutí je dosaženo díky buněčnému komplexu v kompozici.

   Výrobek je vhodný pro stárnutí pleti po 50 letech.

   Výrobek obsahuje:

   1. Vitamin C, který obnovuje, posiluje a rozjasňuje.kůži.
   2. Bílkovinné hydrolyzáty, které zajišťují výživu a hydrataci.
   3. Glukóza, která obnovuje pružnost kožních vláken.
   4. Komplex rostlinných olejů, které mají decongestant a osvěžující účinek.

   Náklady na krém začínají od 14 000 rublů. Jeho patentovaná formule je zcela bezpečná.Produkt je vhodný pro denní i noční použití.

   Lékárenské krémy na kůži kolem očí

   Oční krém na vrásky (v top žebříčku se uvádějí farmaceutické výrobky) mohou obsahovat přísady, které by se neměly používat bez lékařského předpisu kosmetologa nebo dermatologa.Tyto krémy jsou klasifikovány jako farmaceutická kosmetika.

   Patří sem:

   1. La Roshe Posay Active Cream, , která obsahuje vysokou koncentraci vitamínu C.Tato složka obnovuje ztenčenou pokožku a vyvolává produkci kolagenových vláken.Bojuje s otokem.Olej z řepky účinně působí na otoky a také eliminuje viditelné vrásky.Produkt je založen na termální vodě, která zabraňuje stárnutí a vráskám.Náklady na krém je 1900 rublů.
   2. Christina Retinol Creamobsahuje retinol, který má silný účinek proti stárnutí a regeneraci.Tato složka je zaměřena na korekci změn v pokožce vlivem stárnutí, záření a ultrafialového záření.Pro větší účinnost obsahuje produkt vitamínový komplex, včetně vitamínů A, C, E. Krém bojuje nejen s tmavými kruhy a otoky, ale takés pigmentací charakteristickou pro stárnoucí kůži.Jeho cena je 2900 rublů.
   3. Vichy Slow Age Cream,obsahující probiotika a antioxidanty, účinně bojuje proti příčinám stárnutí.Doporučuje se ženám, jejichž pokožka trpí cigaretovým kouřem, změnami teploty, nedostatkem spánku.Nástroj chrání před slunečním zářením a také před účinky stresu.Kofein zajišťuje pružnost pokožky a eliminuje tmavé kruhy.Minerální voda obnovuje tón v oblasti očí.Cena produktu je 2800 rublů.
   4. Avene Physiolift Creamobsahuje tokoferyl, který je nejsilnějším antioxidantem.To vám umožní vyhladit vrásky a také chránit pokožku před novými známkami stárnutí.Kyselina hyaluronová a kolagen obnovují měkkost a pružnost pokožky.Termální voda poskytuje uklidňující účinek.Perleťové částice jsou potřebné k rozjasnění oblasti kolem očí, která vizuálně omlazuje pokožku.Cena produktu je 2200 rublů.

   Organické krémy

   Oční krém s přírodním složením je nejbezpečnější.Účinnost organických složek z vrásek není nižší než nejnovější chemické vzorce.

   Hodnocení nejlepších organických krémů zahrnuje:

   1. Mizon Collagen Power, , která ovlivňuje strukturu kolagenu.Komplex 12 organických olejů zajišťuje vyhlazení a zvlhčení pokožky.Kakaový extrakt bojuje s tmavými kruhy a otoky.Náklady na krém je 900 rublů.
   2. Domácí zdraví goji berryobsahuje jako účinnou látku extrakt z bobule goji.Tato vzácná přírodní složka vyživuje pokožku a odstraňuje ztenčení a zmačkání.Vitamin K pomáhá eliminovat tmavé kruhy a výtažek z arniky chrání kožní buňky před novým poškozením.Průměrná cena produktu je 900 rublů.
   3. DeVita Revitalizační oční výtah, , který obsahuje aloe vera a kyselinu hyaluronovou, je účinný proti otokům a vráskám.Krém zklidňuje pokožku a zajišťuje chladivý účinek.Vitamíny A, E, K obnovují pružnost pokožky.Komplex 9 rostlinných extraktů zabraňuje dalšímu stárnutí.Výrobek je zcela veganský a jeho cena je 1500 rublů.

   Rozpočtové krémy

   Název Účinné látkyÚčinek Cena
   Dr.Konopkas Regenerating Extrakt Angelica, minerální komplex, 49 výtažků z léčivých bylin.Obnovuje jemnou pokožku, zabraňuje podráždění a suchu.Poskytuje pocit pohodlí a hydratace v oblasti očí.250 rub.
   Garnier Acticvift Kyselina hyaluronová, komplex vitamínů a minerálů, rostlinné extrakty.Poskytuje dlouhodobou hydrataci a pohodlí.Vyhladí vrásky.255 rub.
   Eva Hydrating Olivový olej a jojobový olej, vitaminový komplex, betain.Vyživuje pokožku a zabraňuje jejímu ztenčení.Bojuje s otokem, vrásky a loupáním.260 tření.

   Použití krému na pokožku kolem očí pomáhá nejen vráskám.Prostředky z žebříčku nejlepších eliminují pytle a pigmentaci a také chrání citlivou oblast.

   Autor:Alena Lash

   Návrh článku:Oksana Grivina

   Video o očních krémech na vrásky

   Nejlepší přípravky pro péči o pokožku kolem očí: