Nejlepší barvy na obočí: Estel (Estelle), Refectocil (Refectocil), Igora (Igora, Elan (Elan), Rokolor, Enigma, Tuya) Recenze, návod, jak obarvit obočí

Barvivo na obočí dává lepší výsledek barvení než jakýkoli make-up.Tužka a stíny se nanášejí každé ráno, barva - každé dva týdny, pravidelná nebo měsíční odolnost.Zbarvení obočí lze provést jak v salonu kosmetologem, tak samostatně doma.

Jaké jsou barvy pro obočí

) Barva na obočí, která je lepší pro domácí použití a která je vhodná pouze pro salon - záleží na složení, struktuře a technologii použití.

 • Krémová barvase pohodlně nanáší doma, má hustou krémovou konzistenci, rovnoměrně leží na chloupcích a neteče.Proúplné zbarvení je dostatečné pro ponechání nástroje ve vlasech po dobu 5-10 minut.Standardní sada obsahuje sadu zkumavek s barvicím krémem a oxidačním činidlem, špachtli pro aplikaci kompozice a návod k použití.

Jako součást barvicího přípravku: voda, cetearylalkohol, propylenglykol, cetearet-23, polyethylenglykol a cetearylalkohol, triethanolamin, polymer ethylenglykolu, laurylsulfát sodný, erythorbát sodný, chlorid cetrimonium,konzervanty.

Do barviva na obočí se také přidávají hydrogenované ricinové a jiné rostlinné oleje, aby se změkčil účinek agresivních syntetických složek.Oxidační činidlo se skládá z vody, peroxidu vodíku, který reguluje viskozitu akrylátu a stabilizátoru EDTA disodného.

Krémová barva vysušuje pokožku a vlasy, po jejím aplikaci obočí potřebují další výživu a zvlhčení.

 • Gelová barvapro obočí je tekutější gelovou strukturou než krémová barva, je obtížnější ji rovnoměrně distribuovat po chloupcích.Po nanesení musí být gel namočen po dobu 10 minut pro barvení, poté musí být zbytky odstraněny pomocí speciální toniky.

V balení: 10 sáčků po 5 ml s barvou a oxidačním činidlem, 5 sáčků po 5 ml arganového oleje, tonikum pro odstranění barvy z kůže v 60 ml plastové lahvi, aplikátor, odměrná lžička.Oxidační činidlo na bázi 3% peroxidu.

Kromě barvicích pigmentů a dalších přísad podobných složkám krémové barvy obsahuje gel také zvlhčovače,antioxidanty, kyselina mléčná a alantoin.Po použití tohoto léku pro barvení obočí kůže nevyžaduje zvláštní péči.

 • Henna na obočíje přírodní barvivo z listů rostliny Lausonia, které vám umožňuje získat odstíny od červené až hnědé.Prodává se ve sklenicích po 10–25 g, obsahující směs íránského henného prášku nebo prášku, dehydratované kyseliny citronové, perboritanu sodného, ​​uhličitanu hořečnatého, 4-aminoanilinu a mýdla.

Před použitím henny na obočí by měla být zředěna teplou vodou až do konzistence pasty.

Barvení trvá déle než při použití syntetického barviva: od 15 do 40 minut, během nichž může barva vyschnout a drobit se.

Výrobek je vhodný pro použití doma, henna má hojivé vlastnosti - vyživuje a posiluje vlasové folikuly, takže po zabarvení obočí nepotřebují další péči.Zbývající prášek se promyje vodou.

 • Permanentní barvase používá v kosmetických salonech pro tetování pleti s hloubkou 1 mm, hlavními oblastmi aplikace jsou tetování rtů a obočí.Trvalé modelování obočí se provádí v salonu a sestává ze 2 fází - primární procedury a po 30 dnech korekce.

  Nejlepší barva obočí je trvalá.Taková barva nezmizí, neumývá.Pro jeho použití je nutný speciální tetovací stroj

Pigmenty pro permanentní make-up přicházejí v různých konzistenci: prášek, krém, gel akapalina.Složení je rozděleno do 2 skupin: minerální na bázi oxidů kovů a syntetických, získaných z organických látek.Rostlinné barvy mají velkou paletu odstínů, anorganické barvy přetrvávají.

Jak dlouho trvá účinek?

Barvivo na obočí, které drží lépe a vydrží déle, je pigmentem pro mikrobladění. Při použití minerální barvy trvá trvalý make-up od 3 do 6 leta organický pigment mizí po dobu 18–24 měsíců.Nevýhodou je, že se postup provádí výhradně pomocí speciálního stroje v kabině.

Můžete samostatně nanášet jednoduchý nátěr, gel nebo henu.Po nanesení gelu se tón z vlasů vymývá do 10 dnů, účinek po obarvení běžnou barvou trvá 14-20 dní.Odolnější, henna trvá po dobu 2 týdnů nejen chloupky, ale i pokožku, musí být aplikována velmi opatrně.

Vhodné barvy a odstíny podle barevného vzhledu

Při výběru odstínu barvy pro obočí je třeba věnovat pozornost tvaru obočí.Například, pokud jsou vzácné obočí natřeny v bohatých tmavých barvách, bude to zdůrazňovat nedostatek vlasů na nadočnicovém oblouku.

Tón a stav pokožky obličeje je důležitý, protože kontrastní barvy zdůrazňují nedostatky - zarudnutí, akné, změny související s věkem ve formě vrásek nebo pigmentace.Doporučuje se zvolit barvu 2-3 odstínů tmavší než vlasy, aby odpovídala i barvě očí.

Vizážistům se doporučuje při výběru zvážitMakeup je převládající barevné schéma vzhledu. V souladu s barevnými odstíny kůže, vlasů a očí se přijímá rozdělení na studené a teplé barevné typy, z nichž každý má své charakteristické znaky.

Barva vlasů zástupců teplé barvy je žlutá nebo červená: kaštan, med, všechny odstíny červené, pšenice a také teplé odstíny světle hnědé.Duhovka očí je nasycená, neprůhledná: tmavě šedá, šedozelená, šedo-modrá, tmavě hnědá.Kůže vyzařuje teplo, charakteristické barvy - broskev, bronz a béžová.

Pozoruhodnou verzí typu studené barvy je brunetka s bohatými čistými černými vlasy a mramorovanou bílou nebo olivovou kůží.Barva očí: jasně modrá, šedá, zapečetěná, líska.Blonďaté vlasy se vyznačují studenými barvami, jako je platinová blond nebo jasanová blond.Kůže je bílá, světle béžová nebo olivová.

Pro typ studené barvy

Pro „studené“ blondínky s modrým, zeleným a světle šedýma očima jsou všechny odstíny šedé od grafitu po stříbro vhodné pro obočí, pro studené oči - studenou béžovoupopel hnědý. U brunet, bez ohledu na barvu jejich očí a kůže, je lepší zvolit čistou černou barvu.

Pro typ teplé barvy

Barvou pro obočí, která nejlépe zdůrazňuje krásu typu teplé barvy, je terakota pro zrzky a všechny hnědé odstíny pro hnědovlasé ženy a majitele tmavých vlasů.Blondýnkám se doporučují světle lískové a tmavé medové barvy.

Nenechte si ujít nejoblíbenějšíRubrika:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Nejlepší levné barvy na obočí

Dobré barvy na obočí nemusí být drahé, známé značky vyrábějí levné výrobky vhodné pro domácí použití.Další recenze levného zboží vám pomůže vybrat nejlepší barvu.

PHYTOCosmetic Henna Color

Fytocosmetic vyrábí 4 základní barvy: „hnědá“, „tmavá čokoláda“, „grafit“, „černá“.Produkt je založen na přírodních ingrediencích: bezbarvá hena, oleje (lopuch, argan, pšeničné klíčky, kakao), výtažky (horská arnika, levandule).

Pečují o obočí, vyživují a napínají vlasy, zajišťují účinek biolaminace: obočí je hladší a silnější.

Za barvu jsou odpovědné chemikálie - HC, uhlík - speciální barviva, která mají průměrnou úroveň nebezpečí a nepůsobí na zdraví v malém množství.

Výsledkem barvení bude střední pigmentace, která vytvoří účinek přirozených obočí.

Jas barvy trvá 3 dny , poté se pigment postupně vymývá, po 10 dnech je nutné opakované zbarvení.

Barva nemusí být chována, je prodávána v konečné formě.

Tento objem, prodávaný v zkumavkách o objemu 5 ml, by podle výrobce měl stačit na 10 sezení.Cena barvy FITOkosmetik Henna Color - 120 rublů.

Kapous Magic Keratin

Kapous Magic Keratin má 4 základní barvy: hnědá, grafitová, černá, modro-černá.Keratin ve složení barviva pečuje o obočí, posiluje je, absence amoniaku a fenyldiaminu činí produkt bezpečným pro zdraví.Barva se snadno používá doma, je dobře nanášena a nerozšiřuje se.

V důsledku barvení bude barva obočí nasycená a hluboká, vizuálně bude hustší.Jas tónu trvá až 2–3 týdny, poté se doporučuje nové zabarvení.

Kapous Magic Keratin musí být naředěn oxidačním činidlem (1,5% nebo 3%) od jakéhokoli výrobce (volitelně Kapous).Magic Keratin se prodává ve 30 ml zkumavkách, tento objem při pravidelném používání vydrží až 1,5 roku.Cena produktu je od 180 do 220 rublů.

Essem hair Studio

Barvivo na obočí, které je nejlépe známé profesionálním kosmetologům, a proto používá Essem hair Studio, by mělo být vybráno s ohledem na barevný typ vlasů a pokožky.

Studio Essem hair Studio je prezentováno ve třech hlavních tónech:

 • hnědá (pro rudé a světlovlasé vlasy);
 • grafit (pro blond a světlou blond);
 • černá (pro brunetky a hnědovlasé ženy).

Barva se snadno nanáší, nerozptyluje, připomíná hustou krémovou texturu.Kůže prakticky nezbarví, vytváří účinek práškových očních stínů na obočí.Barva zůstává jasná po dobu 3 týdnů, pak se doporučuje korekce.

Součástí soupravy je také studio Essem hair Studio na prodej ve zkumavkách (30 ml), oxidační činidlo (20 ml) a sklenice na míchání složek.Cena zboží je 150 rublů.

Rocolor

Rocolor - rozpočet,osvědčená barva obočí.Složení produktu neobsahuje amoniak, proto je produkt bezpečný a hypoalergenní.Rocolor je nabízen ve 2 barvách: černá a hnědá.V sadě: barva (50 ml), oxidační činidlo (30 ml), odměrka, kartáč, návod.

Výrobek má krémovou konzistenci, neteče, snadno se nanáší, nerozšiřuje.Kůže téměř nešpiní pokožku, takže obočí vypadá přirozeně.Přebytečné prostředky lze snadno odstranit pomocí odličovacího mléka.Stálobarevnost netrvá déle než 3 týdny. Náklady na Rocolor jsou 150 rublů.

PUPA

PUPA krém na obočí - pro ty, kteří mají rádi jasné a jasné obočí.Výrobek je vhodný pro každodenní použití, dobře skvrnuje vlasy, je odolný proti vlhkosti, vydrží po celý den (doporučeno pro mastnou pleť), nevyžaduje tónování.

Krém je k dispozici v následujících barvách:

 • 001 - nahnědlá šedá (světlý tón pro blondýnky);
 • 002 - pro popelové brunetky;
 • 003 - kakao (pro "teplé" brunetky);
 • 004 - tmavá čokoláda (pro „studené“ brunetky);
 • 005 - taupe (nejtmavší odstín).

Krém má příjemnou a měkkou strukturu, nevysychá a nepraská, je dostatečně pigmentovaný, používá se ekonomicky.Výstupní objem produktu je 2,7 ml, sada má speciální zkosený kartáč.Náklady na fondant z PUPA jsou 600 rublů.

Profesionální barvy na obočí

Barvy na obočí, které vám poradci pomohou při nákupu při nákupuzboží, pro profesionální použití, je aplikováno mistry-prohlížeči.

Profesionální výrobky jsou lepší kvality, mají bezpečné složení, ačkoli se vyznačují vysokou koncentrací barvicí látky, zachovávají si stálost barvy déle a mají bohatší barevnou paletu.Zde budou nejoblíbenější následující barvy: REFECTOCIL, Ollin Vision, ESTEL Enigma, Elan, FARMAVITA.

REFECTOCIL

REFECTOCIL je profesionální značka barvy Gschwentner Haarkosmetik.Jeho složení je charakterizováno perzistentním a nasyceným pigmentem, zatímco složení je měkké a hypoalergenní.

Barvy

Č. 1) černá šedá obočí
Č. 1.1 grafit blond vlasy ​​ ) Č. 2 modro-černá brunetyČ. 2.1 tmavě modrá pro světloa světle hnědé tóny č. 3 tmavě hnědá pro světlé a světle hnědé teplé odstíny) Č. 3.1 světle hnědá přírodní účinek Č. 4 kaštan zrzavý ]Č. 4.1 Červená Živý experiment Č. 5fialová pro studenou blond

REFECTOCIL pomáhá vytvářet krásné a jasné obočí a zajišťuje stálost barev až 6 týdnů.

Zboží se prodává ve zkumavkách o objemu 15 ml, pro tento objem postačuje až 30 skvrn (oxidační činidlo se kupuje samostatně, lepší než stejná značka).REFECTOCIL nákladyje 400 - 500 rublů.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes pro bob pro střední vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Ollin Vision

Ollin Vision je k dispozici ve třech základních barvách: hnědá, grafitová, černá.Srdcem barvy je vysoce kvalitní pigment zaručující hladké a dlouhodobé zbarvení.Složení přípravku je bezpečné pro kůži, nezpůsobuje alergie.

Souprava Ollin Vision obsahuje zkumavku s barvivem (20 ml), oxidačním činidlem (20 ml), mísicí mísu, aplikační tyčinku, disky, které chrání víčka, a pokyny.

Barva má jednotnou krémovou strukturu, neteče a snadno se nanáší.Vytváří krásné a přirozené obočí: hlavní barva zůstává na chloupcích, kůže je jen mírně zbarvená.Doba trvání účinku je 5 týdnů. Náklady na Ollin Vision jsou 250–350 rublů.

ESTEL Enigma

Barvivo na obočí (které je lepší a vydrží déle, toto hodnocení ukáže) od ESTEL - Enigma - získává první místo v hodnocení produktů, abybarevné obočí.

Profesionál, ale zároveň levný, je charakterizován ultra měkkou kompozicí obsahující nasycený blikající pigment, nepříznivě neovlivňuje kůži.Všechny složky barvy jsou snadno smíchatelné, výsledná směs neteče, má krémovou strukturu, je rovnoměrně nanášena a je odstraněna vatovým tampónem.

Paleta

5 světle hnědá4 klasická hnědá 3 grafit2 modro-černá 1 černá

ESTEL Enigma dokonale barví nejen chloupky, ale také kožní prvky.Obočí je jasné, strukturální.Jas tónu bude podle výrobce trvat nejméně 4 týdny.

Souprava Enigma obsahuje veškeré potřebné vybavení: zkumavku s barvivem (20 ml), oxidační činidlo (20 ml), mísící mísu, špachtli pro míchání a tyč pro kreslení, nálepky chránící víčka, pokyny.Cena sady je 350 rublů.

Elan

Elan je produkt nové generace, jeho složení má následující výhody:

 • jednotné, vysoce kvalitní zbarveníchloupky;
 • pigmentace kůže, poskytující vnější objem hustoty a úplnosti tvaru obočí;
 • zvlhčení epidermy, stimulace přirozeného růstu vlasů;
 • hypoalergenní (lze použít také na řasy);
 • Barva vydrží až 5 týdnů.

Elan je k dispozici ve třech základních barvách: černá, tmavě hnědá, světle hnědá. Výrobek se nešíří, je snadno aplikovatelný a je omýván tonikem.Jedno balení Elan stačí pro 100-120 aplikací.

Sada obsahuje 10 sáčků s barvou (5 ml), 10 sáčků s oxidantem (5 ml), 5 sáčků s arganovým olejem (5 ml), toner, který odstraňuje barvu (60 ml), odměrku, aplikátor pro barvení.Cena sady je 1400 rublů.

FARMAVITA

FARMAVITA barva nemá nepříznivý vliv na pokožku, je dostupná, i kdyžje profesionální nástroj.

Odstíny:

 • černá,
 • modro-černá,
 • hnědá (příroda),
 • grafit,
 • světle hnědá.
 • Barvící pigment proniká nejen do struktury vlasů, ale také do epidermis, takže obočí vypadá objemně a luxusně.Nasycení tónu trvá 6 týdnů, zatímco pigment má tendenci se hromadit, takže s každým zbarvením je hluboce utěsněn.

  FARMAVITA se prodává v 15 ml zkumavkách, stačí až 30 skvrn.Cena produktu je 400 rublů.

  Prémiová barva

  Nejlepší barva pro obočí se považuje za prémii.Bez ohledu na cenu takového produktu slibuje výrobce pouze kvalitní a dlouhodobé barvení.

  Prémiová barva se nejčastěji používá v salonech, ale je také vhodná pro domácí použití.

  V této kategorii jsou nejznámějšími značkami Godefroy, Thuya, Schwarzkopf Igora Bonacrom, Levissime, Constant Delight.

  Godefroy

  Godefroy je inovativní značka, která vytvořila bezpečné, ale dlouhodobé složení tónování obočí.Barvící prvek je uzavřen v kapsli, takže si zachovává své vlastnosti po dlouhou dobu.Pigment je aktivován oxidačním činidlem.Výsledkem je sametově bohatý odstín, který se vymývá až po 6 týdnech.

  Další složkou tobolky je henna, která poskytuje účinek tetování na obočí: špiní nejen vlasy, ale i kožní styly.

  Nastavil Godefroyzahrnuje: tobolky s barvou (15 ks), oxidační činidlo (12 ml), tyčinka pro barvení, mísa.Cena sady je 900 rublů.

  Thuya

  Unikátní barva od značky Thuya má nutriční složky:

  • keratin,
  • aloe vera,
  • arganový olej,
  • kyselina listová,
  • vitaminy A, B, C, E,
  • niacin.

  Thuya vyživuje, posiluje vlasy, zajišťuje jejich přirozený růst, chrání před negativními účinky make-upu.

  Odstíny:

  • černá,
  • modro-černá,
  • kaštan,
  • hnědá,
  • grafit,
  • světle hnědá.

  Barvící pigment rovnoměrně obarví nejen obočí, ale také epidermis, což zajišťuje retenci barev až 6 týdnů.Výrobek nemá žádné negativní účinky na zdraví, schválený lékaři.Barva se prodává ve zkumavce (14 ml), její cena je 750 rublů.

  Schwarzkopf Igora Bonacrom

  Barvivo na obočí, které je lepší než použití master browers, a nová generace Schwarzkopf Igora Bonacrom obsahuje pigment, který umožňuje trvalé zbarvení doma.

  Schwarzkopf vyvinul kvalitní produkt, který zajišťuje rovnoměrné zbarvení nejen vlasů, ale také pokožky, což pomáhá vyplňovat dutiny a vytvářet účinek objemných obočí.Igora Bonacrom dobře obarví šedé vlasy.

  Barva se prodává ve třech základních odstínech: černá, modro-černá a hnědá.Při kombinaci s okysličovadlem dává krémovou texturu, která je dobráPoužije se a nerozšíří se.

  Souprava Igora Bonacrom obsahuje následující složky:

  • zkumavka s barvivem (15 ml);
  • oxidační činidlo (10 ml);
  • míchací kelímek;
  • tyčinka pro míchání a kreslení;
  • ochranné aplikátory;
  • instrukce.

  Cena sady od Schwarzkopf je 1200 rublů.

  Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní střih bobů pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

  Levissime

  Levissime je barva obsahující pečující látky, boswelliový olej a pšeničné proteiny (hydrolyzované).

  Levissime poskytuje vysoce kvalitní trvalé barvení, jehož výsledek trvá 4–6 týdnů.

  Paleta odstínů obsahuje 4 základní barvy: černá, grafitová, tmavě hnědá, světle hnědá.Produkt se vyznačuje krémovou texturou, neteče, snadno se nanáší.Barva se ředí oxidačním činidlem 1,5% (lepší než stejná značka). Výrobek se prodává ve zkumavkách o objemu 15 ml, jeho cena je 300 rublů.

  Constant Delight

  Barvivo na obočí (které je lepší - neobsahuje amoniak). Constant Delight neobsahuje sloučeniny amoniaku, jeho složení je obohaceno o vitamin C,který se stará o vlasy a kůži.Produkt je nabízen ve 2 základních barvách: černá a hnědá. Barva poskytuje jednotné a vysoce kvalitní barvení, jehož odolnost trvá až 3 týdny .

  Upozorňujeme, že produkt obsahuje fenylenediaminy a resociny,proto může způsobit nežádoucí reakce.Před nanesením barvy musíte provést test na sklon k alergiím.

  Barva se prodává ve zkumavkách po 25 ml, souprava také obsahuje oxidační činidlo a tyčinku pro míchání, cena je 300 rublů.

  Inventář

  K obarvení obočí budete potřebovat následující:

  • mastný krém;
  • nádoba na míchání látek (barvy, oxidační činidlo);
  • tyčinka pro míchání;
  • kartáč pro nanášení směsi na obočí (s výhodou zkosený);
  • bavlněné poupata pro korekci tvaru;
  • Utěrky nebo vatové tampony pro spláchnutí barvy.

  Pokyny pro obarvení obočí

  Před obarvením obočí doma se musíte seznámit s pokyny, které jsou dodávány s barvou.Pokyny ukazují, jak správně chovat produkt, jak dlouho vydrží, jak opláchnout barvení vlasů.

  1. Příprava obočí pro barvení. Před barvením musí být obočí seřízeno, odstranit všechny nežádoucí chloupky a dát obočím požadovaný tvar.Omyjte, odmastěte vlasy, naneste mastný krém podél obrysu obočí, aniž byste se jich dotkli.
  2. Proces nanášení barvy. Za použití zkoseného štětce nejprve naneste barvivo na vnější špičku obočí a postupně se pohybujte k jeho vnitřnímu okraji.V tomto případě by měla být barva nanesena silnou vrstvou na špičku a uprostřed obočí, aby se dosáhlo co nejvíce nasycené barvy.Vnitřní okraj je lepší udělat trochu lehčí, pak obočí nebudevypadají tak těžce.
  3. Odstraňování barvy. Zbytky produktu se obvykle po 5–15 minutách (doba stanovená výrobcem) omývají ubrouskem (vatovým tamponem) namočeným v teplé vodě.Pokud barva překročila obrys obočí, lze ji odstranit navlhčením vatového tampónu v odličovači.

  Péče o obočí po barvení

  Aby zůstal jas barev co nejdelší, je třeba dodržovat následující tipy pro péči o barevné obočí:

  • první dny, kdy nemůžete používat kosmetické čisticí prostředky, jen opláchněte obličej vodou;
  • pravidelně provádějí opravu zarostlých vlasů tak, aby nevyčnívaly na pozadí barveného;
  • používají oleje k zvlhčení a vyživování obočí;
  • pravidelně kombinují vlasy se speciálním kartáčem.

  Při výběru toho, které barvivo obočí je nejlepší, je třeba zvážit složení produktu, snadné použití, barevnou paletu, cenu.Kosmetický trh nabízí široký výběr takových produktů, z nichž si můžete vždy vybrat ten pravý.

  Návrh výrobku:Mila Fridan

  Video obočí barva

  Jak obarvit obočí a řasy: ]