Nejlepší barvivo na vlasy pro domácí použití, bez žloutnutí, profesionální.Hodnocení

Změňte obrázek, snižte věk, rozveselte - to vše může udělat jednoduché zbarvení vlasů.Při výběru barvicího činidla je nutné pochopit, že hlavní věc není jen důkladná malba počátečního pigmentu, ale také minimální poškození vlasů.

) Nejlepší barvy vlasů bez amoniaku

Barvivo na vlasy používané doma by je nemělo pouze rovnoměrně barvit, ale mělo by také pokud možno způsobit poškození struktury vlasů. Barvy bez amoniaku se považují za jeden z nejlepších produktů, které prakticky neobsahují nebezpečné složky.

Trvalý krémový lesk od společnosti L'oreal

Trvalý krémový lesk od společnosti L'oreal je jedním z vůdců v počtu pozitivních recenzí o výsledcích jeho uplatňování.Široká barevná škála produktu tvoří celkem 30 původních tónů, od přírodních blond až po nasycené tmavé odstíny.Existují také trendové barvy obsahující červenou amodré pigmenty.

Výrobek společnosti L'oreal obsahuje mateří kašičku, a proto proces péče o vlasy začíná již ve fázi barvení.

Tato patentovaná složka má následující účinky:

 • restaurování;
 • vyživující;
 • zvlhčování;
 • zpevnění.
 • ​​

Výsledkem je, že vlasy získají elegantní lesk a jemnost hedvábí.Prameny jsou rovnoměrně zbarveny a obnoveny.Originální parfém dává účesu lehkou vůni lesních plodů.

Estel Sense De Luxe

Paint Estel Sense De Luxe vám umožní dosáhnout výsledku salonu doma.

Jeho hlavní přednosti jsou:

 • vysoké technické vlastnosti;
 • jemná kompozice;
 • přiměřené náklady;
 • Nejbohatší paleta (75 odstínů).

Panteonol, ceramid, avokádový extrakt a zdravé olivové oleje jsou ve složení tohoto produktu.Barva je nanášena rovnoměrně, dobře se nanáší, pokud je skvrna způsobena krémovou strukturou.Odstíny Estel Sense De Luxe dodávají vlasům přirozenou barvu s jemnými zářivými odstíny, obnovují a léčí vlasy, zachovávají vodní rovnováhu pokožky hlavy.

Pro šedé vlasy

Jak víte, šedé vlasy jsou ozdobou muže, ale pro ženu je to skutečná bolest hlavy.Nedostatek melaninu v těle okamžitě ovlivňuje vzhled, v důsledku toho se nejen objevují šedé vlasy, ale i samotné vlasy oslabují. Ta se stává křehčí a křehčírozdělené konce.

Matrix Dream Age Socolor Beauty je považován za jeden z nejlepších barvicích produktů.Dává bohatou a stabilní barvu, která zcela pokrývá strukturu každého vlasu.Malé množství amoniaku ve složení výrobku způsobuje minimální poškození, zatímco ceramidy a léčivé oleje se zabývají hojením a obnovou pokožky hlavy.

Přes malou paletu (celkem 17 odstínů) jsou v sestavě nejoblíbenější barvy.Barva byla vytvořena pomocí inovativních technologií, je snadno použitelná doma a je vhodná pro nejzranitelnější vlasy.Schwarzkopf Professional Igora Absolutes barvivo na vlasy je považováno za jeden z nejlepších produktů vhodných pro použití v salonu i v domácnosti.

Paleta má 15 tónů: od přírodního zlatého po elegantní fialové odstíny.

V kompozici je přítomen vitamin B present, který zabraňuje předčasnému odstranění pigmentu z vlasů. Krémová barva se snadno nanáší, rovnoměrně rozděluje a umožňuje nejen malovat na šedé vlasy, ale také dosáhnout čistého, rovnoměrného tónu po celé délce vlasů.

Přírodní sloučeniny

V našem věku zdravého životního stylu je velká pozornost věnována přirozenosti složek ve složení potravin a kosmetických přípravků.Přírodní barviva chrání nejen zdraví vlasů, ale umožňují také častěji provádět barvicí postupy.

Schwarzkopf Essential Color je více než 90% organických látek. Jedná se o hypoalergenní produkt s ovocným zápachemobsahuje liči ovocný olej, který zlepšuje pružnost a bílý čaj.Ten je vynikající antioxidant, který chrání před ultrafialovým zářením.Barva barví vlasy dobře, ale neosvětluje ji více než 4 tóny.

Paleta má 20 barev, většinou přírodních přírodních odstínů.Produkt Garnier Olia má jedinečnou recepturu, která obsahuje éterické oleje, olivy, slunečnice, kamélie a arganové stromy.Díky tomu jsou vlasy nejen dokonale hydratované, ale také získají nádhernou lesk, jemnost a hedvábnou strukturu.Řada Olia má přes 28 odstínů.

Barva této značky:

 • je hypoalergenní;
 • je bezpečný;
 • stabilní (trvá 7-9 týdnů);
 • dokonale barví šedé vlasy;
 • má příjemnou vůni květinově ovocných.

Za zmínku stojí také demokratická hodnota produktů Garnier. Rainbow Research lze bezpečně nazvat nejpřirozenější barvou.Obsahuje pouze přírodní henu pěstovanou na ekologických plantážích.Malá paleta je kompenzována absolutní bezpečností produktu.

K přidání stínů do henny se přidávají přírodní přísady:

 • heřmánek;
 • skořice;
 • káva;
 • lípy.

Rainbow Research trvá až 3–4 týdny, dobře posiluje vlasy a je levný.

Perzistentní

Paint Matrix Socolor Beauty patří k profesionální linii, nicméně soudě podle množství pozitivních recenzí vna internetu ji mnoho žen úspěšně používá doma.Vyvážená paleta obsahuje přes 100 tónů.

Technologie Special Color Grip umožňuje dokonalé barvení a konzistentní barvy. Složení z velké části obsahuje přírodní složky, takže barva je vhodná pro lidi s citlivou pokožkou hlavy.

Výrobek dobře maľuje šedé vlasy a komplex Cera Oil vyživuje a zvlhčuje vlasy a vyrovnává jeho strukturu.Průměrná cena produktu je 400 rublů, což je přijatelná cena.

Nejlepší barvivo na vlasy pro domácí použití by mělo být především snadno použitelné.Wella Professional's Color Touch obsahuje přírodní včelí vosk, takže rovnoměrně ukládá a rovnoměrně obaluje vlasy.Přebytečné zbarvení pokožky lze snadno odstranit speciální tekutinou.

Výrobek se vyznačuje nejen nepřítomností amoniaku v jeho složení, ale také svou dokonalou trvanlivostí. Paleta linie Color Touch má 83 odstínů.To je dost k nalezení tónu pro nejnáročnější klienta.Hlavní výhodou značky je příjem hluboké mnohostranné trvalé barvy.

Bezpečné

Mezi bezpečné barvy patří barvicí produkty s nejjemnějším složením a nedostatkem amoniaku. Jedním z nejznámějších je Syoss Professional Performance. Tento produkt byl vyvinut odborníky společnosti speciálně pro domácí barvení.

Barva společnosti Syoss neobsahuje složku amoniaku, ale v ní se nachází.pšeničný protein a vitamin B₅.Tato kombinace složek umožňuje získat nejen kvalitní skvrny, ale také dosáhnout zdravého lesku, posílit, obnovit vlasy.

Syoss Professional Performance je nejznámější bezpečná barva vlasů v žebříčku nejlepších produktů pro barvení.

Paleta Syoss Professional Performance má 29 odstínů.Můžete si ji koupit ve většině specializovaných obchodů za velmi dostupnou cenu.

Revlon Young Color Excel je jednou z nejvíce perzistentních a zároveň ekologicky šetrných barev, protože neobsahuje amoniak, ale zároveň obsahuje:

 • arginin;
 • pšeničné proteiny;
 • hydrobetain;
 • keratin;
 • kaštan konský;
 • mikrolipidy.

Výsledkem postupu je dosažení světlé barvy, struktura se obnoví a vlasy získají jedinečnou jemnost.Tato barva je vhodná pro citlivou pokožku, snadno řeší problém šedivých vlasů, chrání před ultrafialovým zářením.Výrobky Revlon jsou mezi stylisty dobře známy. Kvalita této značky je potvrzena dobou jejího používání.

Blesk pro blondýnky bez žloutnutí

Blondýnky jsou vždy v trendu.Dosažení krásného světelného tónu bez vulgární nažloutlosti domu však není tak jednoduché.Jednou z podmínek úspěchu tohoto podniku je volba kvalitního barviva.Nejlepší barvivo na vlasy pro domácí použití by mělo zahrnovat nejen zjasňovač, ale také prvky, které po zákroku obnovují strukturuobjasnění.

Barevná maska ​​Schwarzkopf vám umožňuje provádět 6ti tónové čištění a vyhnout se efektu nažloutnutí. Složení barvy obsahuje mateří kašičku, jejíž biologicky aktivní látky příznivě ovlivňují strukturu vlasů.Vitamíny vyživují prameny a dodávají jim krásný jemný lesk.

Paleta Color Mask od společnosti Schwarzkopf obsahuje 22 odstínů, z nichž nejoblíbenější jsou přesně blond.Garnier Color Sensation má ve své paletě 32 odstínů.Třetina z nich jsou blondýnky.

Nejoblíbenější tóny:

 • platina;
 • písek;
 • perla;
 • duhově blond.

Garnier Cream Paint je barva pro domácnost.Snadno se používá doma, snadno se ovládá a snadno se používá.Obsahuje olivové a jojobové oleje, které vlasy po zesvětlení účinně zjemňují.

Profesionální

Profesionální barviva na vlasy jsou zpravidla dražší, ale výsledek jejich použití, jak se říká „na obličeji“. Koleston Perfect from Wella je dlouho zavedený produkt známého německého výrobce.

Mnoho profesionálních stylistů dává přednost této barvě.Paleta více než 120 odstínů vám umožní dosáhnout nejoriginálnější barvy nebo efektu.Existují přírodní tóny i neobvyklé odstíny, například světle růžová nebo tyrkysová.Formule Koleston Perfect obsahuje včelí vosk, zahušťovadlo avyrovnávací struktura vlasů.

Italská značka Farmavita je v profesionálním prostředí kadeřníků stále oblíbenější díky svému složení s výživnými oleji, oligopeptidy a základem ve formě léčivých rostlin. Hluboké barvy je dosaženo pomocí palety 110 odstínů. Tato jemná a odolná barva je vhodná pro ženy, které nemají čas na časté skvrny.

Majirel je výsledkem vývoje odborníků z L'orealu.Patentovaná formulace produktu neporušuje složitou strukturu vlasů, ale umožňuje vysoce kvalitní a rovnoměrné barvení.Technologie Revel Color zabraňuje rychlému vymývání barevných pigmentů.

Paleta 101 tónů umožňuje získat jakýkoli odstín: od přirozeného po nejkreativnější. Toto je jedno z nejtrvalejších barviv, které může snadno vyřešit problém šedivých vlasů.

domácnost

Nejlepší barvivo na vlasy pro domácí použití by mělo mít pestrou paletu barev.Smetanová barva z Německa Keen je prezentována v téměř 100 tónech od přírodní světle hnědé až měděně červené.

Polypeptidy a keratiny ve složení výrobku jsou navrženy tak, aby udržovaly přirozenou rovnováhu vlhkosti pokožky a vlasů a obnovovaly jejich pevnost a pružnost.

Nepopiratelné výhody produktu zahrnují také přijatelnou cenu.Velké množství barvy v láhvi umožňuje barvení dlouhých a hustých vlasů bez zakoupení další sady. Dalším příkladem německé kvality jetoto je Indola Zero Amm Color.

Jemný vzorec umožňuje lidem s přecitlivělostí nanášet barvy.Navzdory nepřítomnosti složek obsahujících amoniak je barva perzistentní, dobře snáší a během barvení provádí péči (obsahuje oleje).Produkt je levný a plně ospravedlňuje každý rubl.V paletě je 30 tónů.

Prvotřídní barvy

Barvy „Premium“ lze bezpečně připsat Selective Professional Evo, které nejenže radikálně mění barvu, ale také chrání strukturu vlasové šachty.Paleta obsahuje více než 100 tónů a jejich korektory.

V důsledku použití vlasy získají lesk a hladkost. Hlavní minus je cena (od 600 rublů). Tuto nevýhodu však kompenzuje hluboká barva po zabarvení a velké množství barviva v soupravě.

Barvivo L'Oreal Professionnel Majiblond ultra stojí o něco více (ze 700 rublů).To je skvělý způsob, jak získat jakékoli odstíny blond.Krémová barva rozjasní až 4 tóny, zatímco vlasy nevysuší ani nepoškodí.Paleta linky obsahuje 11 čistých tónů, které jsou nejvíce žádané. K dosažení trvalého účinku se barva používá ve spojení s 9% oxidačního činidla.

​​

Střední cena

Lisap LK Creamcolor lze připsat segmentu se střední cenou.Kompozice obsahuje kokosový olej, který zjemňuje a chrání strukturu vlasů.Barva také poskytuje 100% pokrytí a rovnoměrné zabarvení.

V paletě značky je zastoupeno více než 100tóny. Výrobek má vynikající zvlhčující vlastnosti, díky kterým jsou vlasy zdravé, měkké a poddajné.Měřící stupnice a jasné pokyny činí barvivo pohodlným při domácím použití.

Protein z hedvábí a rýže v italském barvivu Kaaral Silk Hydrolyzed Color Color Cream vám umožní zachovat neporušenou strukturu každého z vlasů.Paleta 78 odstínů umožňuje získat intenzivní a bohatý tón.

Hydratační přísady přispívají k přirozené a zdravé záři. Nátěr se snadno nanáší, neteče kvůli krémové konzistenci.Lze jej použít doma i v kabině.

Rozpočet

Nejlepší barvivo na vlasy pro domácí použití v segmentu rozpočtu by mělo mít nejen nízkou cenu, ale také přijatelnou kvalitu.Řada Palette společnosti Schwarzkopf je jedním z těchto produktů.

Složení barvy zahrnuje éterické a rostlinné oleje, léčivé byliny, které poskytují ochrannou a regenerační péči. Souprava od Schwarzkopf se snadno používá doma a stojí docela málo až 200 rublů.

Barva rovnoměrně klesá a vydrží až 4-5 týdnů.Paleta je podmíněně rozdělena do několika skupin, které obsahují více než 130 odstínů.Tato značka byla Evropě známa již od 60. let, takže můžeme bezpečně říci, že značka prošla zkouškou času.

Řada Kapous Professional je výsledkem domácího vývoje.Krémová barva se snadno nanáší a výběr z více než 100 barev v paletě usnadňuje výběrsprávný tón.

Produkt Kapous obsahuje:

  • rýžové proteiny;
  • ženšenový extrakt;
  • keratin;
  • hydrolyzované hedvábné molekuly.

  Barva jemně působí na vlasy a umožňuje jí získat luxusní přírodní lesk a sytě čistou barvu.

  Je vzácné, že si kdokoli okamžitě vybere nejlepší barvivo na vlasy.Hodně záleží nejen na složení produktu, ale také na počátečním stavu struktury vlasů.Při výběru výrobku pro použití doma musíte věnovat pozornost nejen snadnosti použití, ale také složení barviva, reputaci výrobce a uživatelské recenze.

  Video o nejlepších barvách na vlasy a ošetření doma

  Tipy pro domácí barvení:

  Pravidlavýběr barvy na vlasy: