Nejhorší muž na světě je žena.Anorexické dívky, modely, celebrity.Foto

Podle statistik jsou nejhoršími lidmi na světě nejčastěji ženy.Moderní společnost diktuje své ideály krásy a mnoho dívek se jim snaží přizpůsobit, bez ohledu na to.

Vyčerpávají tělo různou stravou, pracovním opotřebením, ignorují pravidla zdravého životního stylu, což vede k vyčerpání a neuvěřitelné fyzické únavě.Takový život nakonec vede k anorexii, populární nemoci mladých dívek.

Nejhorší lidé jsou ženy

Nejhoršíženy na této planetě jsou ženy, a to se děje z následujících důvodů:

  • při snaze o krásu ženská část populace mučí stravou a po jejím zastavení může nadále zhubnout;
  • Pochybnost si vyžaduje přemýšlení o tom, nakolik to nebo onen produkt způsobí, protože ženy nekupují dobroty a omezují stravu;
  • neschopnost nosit populární věci vyvolává touhu zhubnout;
  • za účelem vytvoření osobního života dívky se stávají hubenými;
  • pokud existují zdravotní problémy, pak si ženy stanovily cíl snížit hmotnost.

Nejhorší osobou v historii je Lucia Zarate

Nejhorší osobou na světě podle Guinessovy knihy úspěchů je Lucia Zarate.Narodila se 2. ledna 1863 v Mexiku a měla nemoc, jako je hypofyzární trpaslík (liliputie). V 17 letech byla její výška 43 cm a tělesná hmotnost 2,3 kg. Dívka vypadala jako panenka.Ve 12 letech se Lucia dostala na výstavu, kde se proslavila a poté začala pracovat v cirkusu.

Zde měla intenzivně zkoušet a cvičit, což přineslo pozitivní výsledky ve formě výdělku 20 USD za hodinu.Postupem času Mexičanukázalo se, že přibývalo na váze 5,9 kg, ale pas zůstal asi 15 cm. Sarate žil v hojnosti díky fyzickým vadám.

Hmotná pohoda by se i nadále zvyšovala, pokud by k incidentu nedošlo.Lucia byla ve vlaku, který uvízl v horách.Mezi mnoha cestujícími, kteří zemřeli kvůli podchlazení, byl slavný Mexičan.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Laserové odstranění chloupků na obličeji a těle - jak se provádí, účinnost, fotografie před a po kontraindikacích.

Nejtenčí ženy na světě

Mnoho slabších polovin lidstva je posedlých bojem s nadváhou a ani se neodvažuje myslet na housku nebo párek v rohlíku.Úmyslně zhubnou, čímž mučí své tělo.Existují však ženy, které jsou náchylné ke vzácným onemocněním, které způsobují emaciaci a zabraňují jim žít celý život.Každý z nich má svůj vlastní příběh.

Lizzie Velazquezová je americká spisovatelka, bloggerka a řečnice.

V současné době patří titul „The Leanest Man“ k americké Lizzy Velazquezové. Ve 22 letech je vysoká 157 cm a váží pouze 28 kg. Důvodem takového nesouladu parametrů bylo vzácné onemocnění - progyroidní novorozenecký syndrom, který je charakterizován skutečností, že v těle nejsou ukládány nahromaděné tuky.

Lizzie Velazquezová je považována za nejtenčí ženu na světě.

Lékaři dokonce v nemocnici informovali rodiče, že dítě váží o něco více než kilogram, anebude žít dlouho.Na rozdíl od všech předpovědí je však dívka plná síly, energie a optimismu.Všichni ostatní členové rodiny mají naprosto normální postavy.

Jednou z nepříjemností, které Američan trpí, je stálé jídlo.Lizzy je třeba jíst každých 15 minut.Její strava se skládá z vysoce kalorických potravin (pečivo, hamburgery).Paní Velazquezová trvá asi 8 tisíc kcal denně.To však nepřispívá k nárůstu hmotnosti, ale pouze podporuje vitalitu.

Lizzie nezoufá, vydává své knihy a hovoří pro lidi s tělesným postižením.

Valeria Levitina - nejhorší žena naší doby, bývalý Muskovit

Nejhorší muž na světě pochází z Ruska - Valeria Levitina .V dětství matka řídila váhu své dcery a vážila ji téměř denně, protože polovina jejich rodiny měla sklon trpět nadváhou.V mladém věku emigrovala se svými rodiči do Spojených států a vyhrála místní soutěž krásy.Po této události bylo rozhodnuto snížit tělesnou hmotnost.

Dívka se stala závislou na stravě a vedla tělo k vyčerpání.Takže ve věku 25 let, s výškou 175 cm, vážila 37 kg. V současné době váží Valeria 24 kga její tělo může stěží jíst jídlo, zatímco chuť jídla není cítit.Sotva se pohybuje, tráví hodně času doma.

Ruská žena žije v Monaku, kde má teplé klima příznivé účinky na její zdraví.Podařilo se jí obnovit stravovací chování, ale přibývání na váze ještě nefunguje.Žena konzumuje určité množství jídla a bere kofein ve velkém množství, aby nezmizela z nízkého krevního tlaku.

Maria a Katie Campbell jsou sestry, které nechtěly přibrat na váze.

Dvojčata Maria a Katie Campbell váží každá 38 kg. Narodili se ve Velké Británii v roce 1981.Ve dvanácti letech, kdy se objevily první známky dospívání, se mezi sebou shodli, že udělají vše možné, aby neztráceli.Dvojčata se vyčerpala přísnou stravou, tajně dala své jídlo psům a zvažovala kalorický obsah potravy.

To vedlo k tomu, že lékaři stanovili diagnózu anorexie.Byli posláni samostatně k léčbě, ale i tam sestry přerušily své porce.Po návratu začali Katie a Maria žít odděleně se svými rodiči.V současné době mají ženy velké zdravotní problémy a závažné anorexie.Ačkoli dvojčata získala lékařské vzdělání, nemohou tuto nemoc porazit.

Chcete-li se zbavit řídkosti, je nejprve nezbytné normalizovat proces výživy, říkají odborníci.

Nejhorší modely

Každý model by měl mít malé podoby, které splňují standardy světových lávek.Ale příliš tenké dívky často ukazují oblečení, které vypadá nepřirozeně.

Isabelle Carot - francouzský model, hrál v reklamě „No Anorexia“

Dívka z Francie, jménem Isabelle Carot, byla uznána jako nejhorší osoba na světě.Narodila se v září 1982.Důvodrodinné poměry sloužily jako vážná forma nervové anorexie.Matka Isabelle se bála osamělosti a její dcera vyrostla a opustila ji.

Nedovolila teenagerovi chodit po ulici a dítě přerušilo komunikaci s okolním světem a začalo se omezovat jídlem, což podněcovalo vývoj vyčerpání.Dívka si byla vědoma chyb.

V roce 2007 vytvořil známý italský fotograf focení „No Anorexia“, jehož cílem bylo upozornit na problémy anorexie a pomoci lidem trpícím touto chorobou.Na fotografiích byla Isabelle nahá.

Během tohoto období měl model hmotnost 28 kg a výšku 163 cm.Ve vědomém věku chtěla Caro získat zdraví a přibrat na váze, ale neuspěla.V roce 2010 dívka zemřela v nemocnici, kde byla diagnostikována SARS.

Twiggy - nejhorší supermodelka - legenda 60. let

Parametry modelu 60. let byly 80–55–80, tělesná hmotnost 40 kga výška 168 cm.Její kariéra začala natáčením v reklamě ao rok později britský vydavatel nazval model „Osoba roku“.Její tvář byla vyobrazena všude, od oblečení po balíčky, ve kterých byly tyto věci umístěny.Štíhlá postava Twiggyho byla zděděna od jejího otce.

Časem dívka otevřela svůj butik v centru Londýna.Pak nahrála své vlastní hudební album a hrála ve filmu.V současné době udržuje zdravý obraz a filozoficky zachází se všemi životními okolnostmi.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Ranní cvičení pro osoby starší 40 let, 50. Tělocvična pro hubnutí, videonávody.

Ioana Spangenberg - model s pasem 50 cm

Ioana Spangenberg je rumunského původu a svým číslem připomíná přesýpací hodiny. Objem pasu je 50 cm, výška 168 cm a hmotnost 38 kg. Model tvrdí, že netrpí anorexií, konzumuje zdravé jídlo, včetně vysoce kalorických a mastných potravin.Rumunský se snažil získat tělesnou hmotnost, protože v domovině hubenosti znamená chudobu, a v tomto případě není snadné najít partnera duše.

V roce 2006 se John setkal s mužem jménem Jan, oženil se a v současnosti žije v Německu.Manžel chtěl, aby jeho žena pracovala v modelingovém průmyslu a zveřejnila své fotografie na internetu, kde na něj upozornili zástupci modelingových agentur.Návrháři obdivují neobvyklou postavu, protože je ideální našít na ni oblečení.Parametry Ioany jsou 80-50-80.

Důvod takové nízké tělesné hmotnosti nelze určit.Je však jisté, že v dětství byla Rumunka dívka s normální hmotností a v přechodném období začala zhubnout.Podle Ioany je její žaludek příliš malý a v případě přejídání onemocní.

Anna Carolina Reston je brazilský model, fanoušek stravy rajčat a jablek

Nejhorší osobou na světě brazilského původu je Anna Carolina Reston.Poté, co získala místní průvod krásy, začala pracovat s předními módními domy asmódní modely.V roce 2004, během castingu v Číně, si někdo všiml, že model je kompletní a stálo by za to zhubnout.Poté Anna začala držet dietu skládající se z rajčat a jablek.

V říjnu 2006dívka vážila 40 kg, navzdory skutečnosti, že její výška byla 172 cm.

Brazilci uspořádali finální střelby pro katalog Armani.V tuto chvíli se necítila dobře a byla poslána zpět do Brazílie.Po několika dnech model dorazil na kliniku se selháním ledvin, poté došlo k potížím s dýcháním a začal se zánět.Její stav se zhoršil a Anna zemřela v nemocnici ve věku 21 let.

Její smrt dala podnět skutečnosti, že mezinárodní hnutí začala sledovat zdravotní stav modelů vstupujících na molu.

Kate Moss je ikona stylu, určující trend hubnutí

Kate Moss byla závislá na drogách ze strachu z přibírání na váze.Z této závislosti byl model léčen na arizonské klinice.Závislost téměř stála dívku za kariéru.V dětství byla Kate vysoká a měla malou tělesnou hmotnost.V té době měla větší živost než při užívání drog.

Kate parametry nejsou zdaleka ideální. S výškou 1,72 m váží rodák z Velké Británie pouze 48 kg. Objemy těla jsou 87-59-89 cm. Navzdory vyčerpanému vzhledu vypadá model aktivní a svěží.

Kate Moss Diet spočívá v odstraňování toxinů z těla.

Zde je množství kalorií drasticky sníženo, přebytečný tuk je odstraněn a vyloučen.škodlivé látky, které se nahromadily během podvýživy.Kromě stravy si dívka sama stanovila režim fyzické aktivity: 4p.1-1,5 hodiny týdně V současné době paní Mossová přesáhla 40 a její postava je štíhlá a fit.

Jamie King - od heroinového modelu po úspěšnou herečku

Jamie King projevila v oblasti modelingu velký slib, dokud nezačala vztah s fotografem Davidem Sorrentim.Její hubenost potřebovala Italka závislá na drogách, aby mohla pořizovat fotografie plné heroinu.David brzy zemřel a dívka se stala závislou na drogách, alkoholu a získala anorexii.

Dokázala se dostat z těchto vážných potíží, stát se herečkou, tváří kosmetické společnosti Revlon a úspěšně se oženit.Na vrcholu modelové kariéry s nárůstem o 175 cm byla její hmotnost 57 kg a zbývající parametry byly 87-64-87 cm.

Veruschka von Lendorf - supermodelka a hraběnka

Nejvícenejtenčí muž na světě vznešeného porodu - Veruschka von Lendorf.Narodil se v Německu v roce 1939. Otec byl popraven pro velezradu a jeho děti skončily v koncentračním táboře.V 18 letech začala dívka pracovat jako modelka v Americe.Ale aktivity v zahraničí nepřinesly úspěch a Vera se vrátila do Mnichova, kde se podílela na obrázku „Zvětšení“ a získala celosvětovou popularitu.

Zda model měl anorexii, neexistují spolehlivá data.Dívka měla vysokou výšku (186 cm) a velikost 43 stop a vypadala příliš řídce.Když vyšel dokument o Verushkově životě, přiznala to v dětstvíByl jsem dobře nakrmený, ale na začátku své kariéry jsem používal pouze vejce, abych neztloustl.Hraběnka von Lendorf se v současné době účastní módních přehlídek a propagačních akcí.

Hila Elmaliah je populární izraelský model 90. let

Hila Elmaliah byla slavným a úspěšným modelem Izraele.U 21 g se u ní vyvinula anorexie, se kterou bojovala 13 dlouhých let.Zemřela v den, kdy jí bylo 34,s hmotností 27 kg a výškou 167 cm.Po její smrti bylo zorganizováno celosvětové hnutí, jehož účelem bylo změnit koncepty krásy a stimulovat modely, aby se nedostaly do vyčerpání.

Luisel a Eliana Ramos - tragédie sester, uruguayské modely

Elina, známá na světových moloch, když El zahájila svou profesionální kariéru ve věku 16 let po své sestře Luisel.Pracovali pro nejlepší uruguayské modelingové agentury.Luisel přestal jíst 3 dny před představením, jedl pouze salát a dietu cola.

Na jednom z představení se dívka necítila dobře a šla do šatny, kde za pár minut zemřela na srdeční selhání. Po růstu o 175 cm vážil model pouze 40 kg. V této souvislosti bylo rozhodnuto neumožnit zobrazování modelek s indexem tělesné hmotnosti nižším než 18. Příští rok se historie změnila.

Její mladší sestra Elina Ramos zemřela na anorexii a omezila se také na vysoce kvalitní jídlo, aby si udržela svou „nulovou“ velikost.JehoNormy znamenají parametry 80-58-86 cm. Dívka byla nalezena mrtvá ve svém vlastním bytě.Oficiální verze smrti je srdeční infarkt, ale ze spolehlivých zdrojů se ukázalo, že vyčerpání je věrohodná diagnóza.

Nicole Richie je skandální hvězdnou obětí anorexie.

Americká hvězda Nicole Ricci popírá její stravovací potíže.Dívka v mládí měla nádherné tvary (75 kg), ale když se dostala do televize, začala rychle zhubnout. V této době vážila Nicole 39 kg s výškou 1,58 m, což svědčí o anorexii. Po nějaké době porodila herečka dcera, která pomohla vyrovnat se s hroznou diagnózou a dosáhnout tělesné hmotnosti 54 kg.

Celebrity, které trpí anorexií

Slavné ženy, které mají anorexii:

  1. ) Victoria Beckham. Po neopatrné poznámce producenta, že by se měla zbavit přebytečného tělesného tuku, pokračovala v přísné stravě.Konzumovala pouze ovoce a zeleninu.A to způsobilo polycystický vaječník a přineslo nějaké problémy s porodem dětí.S výškou 163 cm vážila 45 kg.Nyní Victoria jí normálně, ale věnuje pozornost energetické hodnotě jídla.
  2. Angelina Jolieje fanoušek luštěnin, ale v současné době používá pouze některé obiloviny a semena.S výškou 169 cm se jeho hmotnost pohybuje od 35 do 45 kg, což je kritický ukazatel.Příčinou řídkosti se stal nervzdůrazňuje a skutečnost, že je zcela ponořena do výchovy svých 6 dětí, zapomíná na sebe.
  3. Jedna ze sester Olsen Mary-Katezahájila anorexii v důsledku psychoemotivního stresu.To bylo poslouženo nabitým programem, univerzální popularitou a oddělením od mé sestry (dvojčata začala žít odděleně).Byla léčena na specializované klinice.Herečka je vysoká 157 cm a váží 49 kg.
  4. Paris Hiltonpoté, co se rozešel s chlapem, začal následovat přísnou stravu.Podařilo se jí zhubnout na 45 kg, což je kritická hodnota s růstem 1,74 m. Poté se Paříž trochu zotavila.

Nejhorší člověk se neliší v dobrém zdravotním stavu a ideálních formách.Měli byste opravdu posoudit stav svého těla a pro jakékoli odchylky ve směru snižování nebo zvyšování hmotnosti byste měli přehodnotit svůj životní styl a stravu.Na světě je mnoho hubených lidí, ale ať už je příčina anorexie jakákoli, mělo by se s tím bojovat.

Návrh článku:Oksana Grivina

​​

Video o nejhorších lidech na světě

Top 5 nejhoršíchlidé: