Navrhněte manikúru na krátkých nehtech s gelovým lakem.Fotografie na zimu, jaro, léto, podzim 2019, tmavá manikúra, s kamínky, jiskří, akrylový prášek, francouzština

Pro vytvoření módní manikúry není třeba pěstovat dlouhé nehty ani je stavět v salonu.V letošním roce je trendem krátké nehty potažené gelovým lakem.Návrh manikúry pro krátké nehty v roce 2019 je nejrozmanitější (na fotografii trendy nehtového umění jsou představeny nejrůznější a neobvyklé nápady).

Módní trendy

Změnajasná a nepřirozená manikúra přišla přirozenost a pastelové barvy.Úhledná krátká manikúra s omezeným designem je dnes v módě.Paleta pastelových odstínů může být klidná i sytá.

Etnické, zvířecí a květinové tisky jsou také velmi populární.Tmavé, ale plné barvy také zůstávají trendy.Mohou být zředěny stříbrem nebozlaté tahy.Kamínky, jiskry, sochařství v minimálním množství jsou vhodné pro slavnostní manikúru

Gelový lesk a omezený design (fotografie 2019 jsou uvedeny níže) pro krátké nehty - vrchol módy.Příklady fotografií takové manikúry lze snadno najít na jakémkoli specializovaném místě.

Výhody gelového lesku:

 • povlak trvá až měsíc;
 • trvalý lesklý lesk;
 • nepřítomnost formaldehydu v gelovém laku;
 • Ideální pro vytváření objemových vzorů.

Stylové formy hřebíků - oválného a mandlového tvaru, s výčnělkem do 2–3 mm od okraje desky.

Módní barvy zahrnují:

 • písek;
 • losos;
 • krémová;
 • fialová;
 • fialová;
 • levandule;
 • tyrkysová;
 • krém;
 • broskev;
 • modrá.

Z tmavé palety jsou relevantní následující odstíny:

 • víno;
 • čokoláda;
 • káva;
 • granátové jablko;
 • modrá;
 • černá;
 • fialová.

Matná manikúra

Samotná matná manikúra vypadá soběstačně a vznešeně.Často nepotřebuje další výzdobu.Může být hladká nebo doplněna lesklým lakem.V roce 2019 jsou matné manikúry často kombinovány s efektem 3D nebo zředěny diskrétními kamínky, tiskárnami a kameny.Takových ozdob by mělo být málo (1-2 nehty) a pouze jeden druh.

V případě matné manikúry se používají k používání tmavých barev, ale jsou relevantní i tyto pastelové a bílé matné odstíny.Mattgel gel se nanáší výhradně na rovný, leštěný povrch nehtové desky, protože bude vidět i ta nejmenší chyba nehtu.

Matná manikúra je univerzální a vhodná téměř pro každého.Lze to udělat pro to, abych šel do práce a pro slavnostní událost.

Francouzský gelový lak

Gelová polská designová fotografie 2019 pro krátké nehty (fotografie módních tvarů jsou uvedeny níže) se vybírá na základě klasické francouzské manikúry.

Nude odstíny, kombinace dvou barev nebo hlavní tón a pruhy se považují za ideální bundu.Letos je francouzská manikúra kombinována s dalšími uměleckými styly, které všem milovaným, ale dlouho zbitým klasikům dávají novinku a sofistikovanost.Hlavním pravidlem je minimalismus.

Populární francouzské umění na nehty:

 • kombinace francouzských klasik a „rozbitého skla“ na okrajích nehtů;
 • francouzská manikúra + měsíc;
 • Francouzský ombre.Jsou vybrány odstíny jedné palety, které vytvářejí plynulý přechod mezi barvami;

  Fotografie designu ombre bundy vyrobené z gelového polsky.Nový 2019

 • Francouzština + kamínky /kameny (na 1. nebo na pár hřebíků).

Pro módní pruh jsou vybrány zlaté, stříbrné, černé a bílé barvy.Francouzská manikúra dělá ruce upravené, jemné a dobře upravené.Hodí se téměř k jakémukoli oblečení.Takovou manikúru lze provést pro publikaci, pro práci a pro každý den.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Laserové odstranění chloupků na obličeji a těle - jak se provádí,účinnost, fotografie před a po, kontraindikace.

Lunární manikúra

Gelový lak se aktivně používá k vytvoření návrhu manikúry měsíce pro krátké nehty (fotografie nehtového umění 2019 si můžete prohlédnout na webových stránkách kosmetických salonů).Manikúra Měsíce se vyznačuje svou jednoduchostí a elegancí.Je vhodný pro kancelářské prostředí, každodenní život, zvláštní příležitosti, díky čemuž je univerzální.

V tomto stylu je důraz kladen na kořenovou díru.Může být zvýrazněna barevnými gelovými laky, linkami, kamínky nebo kameny, nebo je nedokončena technikou „negativního prostoru“, což je trend roku 2019.

Díra je vyrobena zakřivená, trojúhelníková, pravoúhlá, ve tvaru ornamentu.Je-li to žádoucí, je umístěn asymetricky, výšce, posunutý do středu hřebu.Čáry, které zvýrazňují díru, mohou být na každém hřebu dvojité, trojité a různé barvy.

Vyberte si libovolnou barevnou paletu, hrajte na kontrast neobvyklých textur .Nejmódnější odstíny jsou kovové a zlato. Pro osvěžení manikúry je díra pokryta světlým lakem.

Ombre

Ombre barvení pokračuje v módě.Jedná se o kombinaci několika odstínů blízko sebe.Přechod mezi vybranými barvami by měl být plynulý a harmonicky míchat.Ombre se provádí v horizontální, vertikální nebo diagonální podobě.Takové umění nehtů na krátkých nehtech v kombinaci s originálním dekorem vypadá velmi působivě a stylově.

Tento styl manikúry vyhovuje aktivním a ambiciózním dívkám ataké všem, kteří chtějí zdůraznit svou originalitu.

Umělecké nehty s kamínky, jiskry a kamifubuki

Gelová polská designová fotografie 2019 na krátkých nehtech (fotografie možností trendových tvarů najdete v katalozích nebo na webových stránkách salonů)Pomáhá doplnit nádherný ženský vzhled.

Manikúra s použitím štrasů prodlužuje její relevanci.Kamínky dodávají nehtům elegantní a třpytivý vzhled, harmonicky doplňují téměř jakékoli umění nehtů.Barvy a velikosti kamenů se mohou velmi lišit.Snadno se nanášejí na gelový lak a vypadají skvěle na krátkých nehtech.

Kamínky lze kombinovat s obrázkem nebo použít jako samostatnou součást nehtů.Manikúra s rozptylem pestrobarevných drahokamů vypadá nádherně.Kameny také zajímavě doplňují lunární a francouzskou manikúru.U drahokamů je důležité to přehánět, měly by být s mírou, jinak může být výsledkem naprostá špatná chuť.

Flitry pro manikúru se používají velmi dlouho a dodnes zůstávají v módě.Používají se v různých variantách.Solidní lesk často pokrývá všechny nehty.Pro takovou cibuli jsou vhodné pastelové barvy, měkké růžové, bílé.

Jednobarevný design lze použít pro práci, pro obchodní jednání a v každodenním životě.Na krátké nehty by se měl nanášet lesk s velkými částicemi.Nemusíte používat třpytky v kombinaci s velkými třpytkami, vypadá to objemně a ošklivě.

Pro zdůraznění sofistikovanosti manikúry můžete použít hustou vrstvugelový lak na prstenu. Pomocí jisker vytvořte ozdoby, linie pro manikúru ve Francii a Měsíci.Pro slavnostní večer jsou vhodné kovové a zlaté odstíny.

Dalším trendovým prvkem výzdoby z roku 2019 jsou kamifubuki nebo malé konfety.Naneste kamifubuki na gelový lak je velmi snadné, chaotickým způsobem je lze rozptýlit na několik hřebíků, aplikovat pouze na jednotlivé oblasti nebo z nich vytvářet vzory.

Konfety dobře vypadají na tmavých a světlých lacích, na transparentním povlaku a na laku pro kočky.Konfety design je ideální pro jasné a mimořádné osobnosti.

Manikúra s přechodem

Designovou gelovou vrstvu 2019 pro krátké nehty (fotografie a možnosti trendů jsou uvedeny níže) lze použít k realizaci nejneobvyklejších nápadů.Jeden z milovaných představitelů spravedlivého sexu, dekor založený na gelovém lesku, je gradientní manikúra.

Gradikální manikúra se prakticky neliší od ombre.To může také být nazýváno úsek na nehty nebo degradace.Podstata těchto vzorů v harmonické kombinaci odstínů a plynulých přechodů mezi nimi.Barevné kombinace se mohou velmi lišit: od jemných a světlých tónů po bohaté a jasné.

Kombinace několika tónů vypadá v přechodu kreativní.Povlak může být aplikován v jakémkoli směru: horizontálním, vertikálním, diagonálním.

Manikúra na přechodu nemá žádná věková ani stylová omezení.Můžete si vybrat libovolnou barevnou paletu: podlesituace, touha a nálada.

Krajková manikúra

Manikúra krajky nebo prolamované je trend číslo jedna v roce 2019.Jedná se o elegantní a nesrovnatelný design, který ženskému vzhledu a sofistikovanosti dává jakýkoli vzhled.Neobvyklá krajková technika zahrnuje přenos textilního vzoru na nehty.Někteří mistři umístí skutečné kousky krajkové tkaniny pod gelový lak.

U krajkové manikúry se používají hlavně pastelové barvy, ale milovníci experimentů provádějí nátěry v tmavých barvách.Prolamované manikúra na matném a lesklém povrchu je v módě.

Krajkový design je harmonicky kombinován s dekorem ve formě ozdob, květin, geometrických tvarů.Vypadá to dobře v kombinaci s francouzskou manikúrou, třpytkami a jednoduše prostým povlakem.

Krajková manikúra je vhodná pro vytvoření každodenního ženského vzhledu, zvláštních příležitostí a dokonce i pracovního prostředí.

Broken Glass

Gelová polská designová fotografie 2019 na krátkých nehtech (příklady fotografií najdete na jakémkoli online zdroji o manikuře) - perfektnímožnost vytvořit umění rozbité sklo nehtů.

„Broken glass“ - módní manikúra, která se objevila nedávno.Technika jeho provedení spočívá v tom, že se na základní vrstvu nanesou lesklé prvky ve formě slídy, fólie, holografické nálepky a vzor se fixuje vrchní částí.Ukázalo se, že blikající vzor připomíná rozbité sklo.Světelné paprsky dopadající na takovémanikúra, lámat a vytvářet elegantní lesk.

Trendové odstíny „rozbitého skla“:

 • modrá;
 • světle růžová;
 • levandule;
 • fialová;
 • nahé, kovové barvy;
 • Intenzivní modrá, fialová, vínová, švestka.

Nejoblíbenější možnosti designu pro „rozbité sklo“:

 • „rozbité sklo“ + bunda;
 • „rozbité sklo“ + manikúra měsíce;
 • „rozbité sklo“ + gradient;

Taková manikúra je vhodná jak pro okouzlující, sebevědomé dívky, tak pro skromné ​​krásy.

Manikúra se vzorem

Manikuristé začali aktivně používat gelový lesk k vytvoření obrázku, který trvá dlouho.Pro kreslení na krátké nehty je lepší použít alespoň 3 barvy, aby byl dekor působivý.

Za zmínku také stojí příliš malé a velké prvky, sochařství, ozdobné ozdoby.Pro krátké nehty je ideální základna s květinovým nebo geometrickým vzorem.Pro složitější výkresy je vhodnější použít speciální nálepky.

Nejvýznamnější výkresy:

​​
 • rostlinné kompozice;
 • grafické obrázky;
 • abstraktní rozvody;
 • krajky, monogramy;
 • mořské subjekty;
 • Novoroční a vánoční obrázky
 • kreslené postavičky;
 • roztomilá malá zvířata.

Manikúra se vzory

Pro manikúru se vzory se používají různé materiály: gelové laky, třpytky, prášek, kameny, fólie,zlatý prach, nálepky, sušené květiny a dokonce i látky.

Nejrelevantnější vzory:

 • proužky jakékoli velikosti, aplikované v libovolném směru.Hlavní věcí je použití módních odstínů gelu.Kombinace 3 kontrastních barev vypadá působivě;
 • geometrické vzory;
 • abstraktní vzory;
 • grafické vzory;
 • světlé květinové vzory;
 • animalistické vzorce.

Manikúra se vzory je univerzální v barvách a nabízí výběr dekorů, takže vyhovuje naprosto každému.

Geometrická manikúra

Geometrická manikúra zůstává na vrcholu popularity. Šťavnaté, jasné, nasycené tóny, jako je fuchsie, levandule atd., Jsou relevantní pro geometrii.Tvary mohou mít správný a nepravidelný tvar.Geometrický vzor je vytvořen pomocí tenkých štětců, lisování, kovových proužků, lepicí pásky a mnoha dalších speciálních nástrojů.

Nejvýznamnější varianty manikúry:

 • hladké, protínající se, rovnoběžné pruhy a čáry;
 • geometrický minimalismus;
 • trojúhelníkové prvky;
 • ploché a trojrozměrné obrázky.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Ranní cviky pro osoby starší 40 let.

Černá manikúra

Černá manikúra letos získala zvláštní pozornost.Perfektní černá barva vypadá na krátkých zaoblených nehtech.Mistři provádějí řadu experimentů na kombinaci černé skresby a jiné odstíny.Úspěšně kombinuje černou manikúru s francouzskou bundu a manikúru měsíce.Také na černém pozadí jsou kamínky, jiskry, kameny velmi vhodné.

Možnosti pro manikúru černou:

 • manikúra černé a zlaté;
 • černobílá manikúra;
 • černá a růžová manikúra se třpytkami;
 • matná černá manikúra;
 • černý měsíční svit a francouzská manikúra;
 • černá manikúra s perlivými prvky;
 • černá manikúra s jasnými akcenty (citron, malina, žlutá).

Černá manikúra vyhovuje stylovým dívkám, které milují přísný, zdrženlivý, klasický styl.

Vícebarevná manikúra

Vícebarevná manikúra je vhodnější pro období jaro-léto.Může ji použít každý pro různé příležitosti.Na večírcích, svátcích a každodenním životě se používají kombinace jasných sytých barev;pro práci, obchodní jednání - paleta pastelových odstínů.Odrůda neznamená vulgárnost nebo chutnost.Správná kombinace barev vytváří elegantní a krásný obraz.

Oblíbené barevné kombinace pro rok 2019:

 • duhové barvy;
 • máta a vanilka:
 • šeřík a čajová růže;
 • perleťová a tyrkysová.

Kočičí manikúra

Kočičí manikúra se vyznačuje různými tóny a barevnou hloubkou. Oblíbená manikúra skutečných módy.Vzhled vypadá komplikovaně, ale velmi snadno se vytváří.Pro manikúru je nutné použít gelový lak s kovovými prvky a speciální magnet s výkresy,což vytváří trojrozměrný dekor.

Nejprve je třeba nanést gelový lak a potom přivést magnet na lakované nehty.Interakce magnetu s kovovými částicemi vytváří zajímavé, bohaté vzory.Manikúra "kočičí oko" je vhodná pro milovníky nasycených barev, pro večírky, obchodní ženy, různé oslavy.

Manikúra s akrylovým práškem

Akrylový prášek vytváří stylový, kreativní vzhled.Polymerní prášek zpevňuje nehty a chrání je před negativními faktory prostředí, ultrafialovým zářením.Akrylový prášek je užitečný nejen pro nehtové desky, ale také vytváří designová mistrovská díla.

Chcete-li vytvořit manikúru s akrylovým práškem, nejprve naneste základnu, poté gel na lesk a nakonec posypte akrylovým práškem.Vrchní část může být pokryta horní částí nebo ponechat povrch drsný. Manikúra s akrylovým práškem je univerzální, vhodná pro všechny. Ale jeho znalci umění manikúry to ocení.

Kaviárová manikúra

Kaviárová manikúra vypadá vždy draho a stylově.Jeho prováděcí technika spočívá v tom, že hřebík je pokryt mikrogranulemi ve formě vzoru nebo v jedné vrstvě.Smícháním granulí různých barev můžete dosáhnout jedinečného barevného schématu.

Kaviárová manikúra je vhodnější pro slavnostní události nebo publikaci.

Jarní manikúra 2019

Jarní manikúra se liší floristickým směrem, jemnými a jasnými barvami, klasickým dekorem.

Módní jarní odstíny:

 • ultrafialové světlo;
 • růžová;
 • citron;
 • zelená;
 • oranžová;
 • fialová;
 • nahé tóny.

Tření, jiskření, fólie harmonicky doplňují vzhled pružiny.

Letní manikúra 2019

Trend letní manikúry je jasný, nasycený, kyselý.

Nejoblíbenější možnosti letní manikúry:

 • letní gradient;
 • zelená manikúra s listy;
 • akvarely;
 • ovoce a bobuloviny;
 • hmyz;
 • letní krajina;
 • manikúra zobrazující motýly.

Podzimní manikúra 2019

Pro podzimní manikúru jsou relevantní tóny nahé, pastelové a tmavě matné.Kamínky, jiskry, akrylový prášek lze použít k dekoraci uklidňujících pevných barev.

Podzimní možnosti manikúry:

 • Francouzská manikúra;
 • měsíční manikúra;
 • manikúra;
 • geometrická manikúra;
 • lisování.

  Zimní manikúra 2019

  Design polského zimního gelu pro krátké nehty v roce 2019 je pozoruhodný pro milost, ženskost, eleganci, zdrženlivost.Přirozenost a expresivita jsou v módě.Pro aplikace 3D manikúry v zimě budou použity holografické prvky, kamifubuki, abstrakce.

  Aktivně se bude používat slída, fólie, prášek, tření, rozbité sklo.Aktuální barvy: pastelové barvy, víno, modrá, čokoláda, koňak, marsala (varianty jejich použití na nehty jsou vidět na fotografii na internetu)

  Video: gelový polský design

  Trendy manikúry 2019 jaro-léto:

  Nové trendy v manikuře2019: