Navrhněte kamínky na nehty.Fotografie na rukou, nohou, jak správně a krásně fixovat gel lakem.Nápady a novinky z manikúry

Když vidíte design s kamínky na hřebících na fotografii, můžete pomocí nápadů vytvořit svůj vlastní obrázek.Jeho doplněk s ozdobnými prvky výrazně zlepšuje vzhled manikúry a činí ji atraktivnější.

Druhy drahokamů

Používají se prvkyv různýchcing styly, imitace drahokamů vypadá slušně a drahé.Kamínky se liší v závislosti na tvaru, velikosti, materiálu.Posledně uvedený faktor ovlivňuje náklady a kvalitu.

Křišťálové, skleněné, plastové, keramické a akrylové prvky se vyznačují materiálem.Tvar může být libovolný: kulatý, oválný, čtvercový, hexagonální, ve formě kapky nebosrdce.Prvky mohou být ploché nebo trojrozměrné, kónické.Barva je libovolná, což umožňuje jejich použití v různých kombinacích.

Ve výzdobě nehtů se často nacházejí křišťálové kamínky.Krystaly Swarovski, které mají 14 velikostí, mohou mít různé barvy, ve vzhledu napodobují povrchovou úpravu přírodních kamenů.Mezi nimi jsou čisté barvy nebo s různými efekty.

Klasifikace druhů kamenů znamená rozdělení podle barevných efektů:

  • barevná holina;
  • kamínky s účinkem.

První kategorií jsou monofonní prvky bez blikání s hladkým nebo objemným reliéfem.Pokud je na krystalu depozice, její barva se mění pod osvětlením v různých úhlech.Jedná se o kamínky s duhovým efektem, blikající jako diamant.Saténový povlak vytváří vzhled zákalu, drátu.Z tohoto důvodu je blikání vytvářeno na tmavém základě, ale jeho barva není jasná.

​​

Jak si vybrat ten správný drahokam?

Návrh kamienků na nehtech lze vytvořit z fotografie: umožňuje zobrazit pořadí uspořádání drahokamů a jejich kombinaci.Existují hotová schémata pro aplikaci krystalů s různými typy designu, které lze nalézt na internetu.Při výběru kamínků je třeba se řídit několika principy.Obyčejné prvky se používají k navrhování nehtů v jednobarevném provedení, pokud jsou prezentovány ve stejném gamutu.

Při manikúru v několika tónech se vybírají kameny pro barvu jednoho ze základů.

Existuje určitý princip pro výběr velikosti drahokamů pro obrázek:krátký hřebík by měl mít malýprvky, jinak budou vypadat drsně .Nezneužívejte příliš množství krystalů.Musíte si vybrat buď ve prospěch jednoho velkého nebo několika menších na každém hřebíku.Pokud je plánováno mnoho prvků, hlavní mistr zaostří na jeden prst.

Při výběru výzdoby by nejúspěšnější možností bylo použití drahokamů různých velikostí.Mladé dívky si mohou dovolit velké kameny, pro ženy ve vyšším věku bude vhodnější design s malými krystaly.Při výběru prvků je třeba se zaměřit na poznámku, že jsou vhodné pouze pro montáž za studena.Používají se jako součást manikúry.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak nakreslit monogramy na nehty krok za krokem pro začátečníky.Pokyny s fotografiemi.

Vlastnosti fixace drahokamů na gelový lak

Tento typ povlaku má oproti konvenčnímu laku několik výhod: je trvanlivější a barevné schéma není horší.Kamínky nesprávně připevněné k povrchu nehtu rychle odpadnou, což způsobuje řadu nepříjemností.Pro opravu prvků je důležité zvolit vysoce kvalitní materiály.

Nejprve se základna nanese na nehty, poté se pod lampu suší 2 vrstvy gelového laku, z nichž každá se suší a poté se umístí kamínky.Nejvhodnější je vzít je pomocí pinzety nebo speciálního pera s lepidlem, které závisí na velikosti.Pro některé je nejvhodnější použít bambusovou tyčinku a dokonce i párátko navlhčené vodou.

Krystaly se ukládají na čerstvou vrstvu horní vrstvypotahy, prvky musí být mírně utopeny.Poté se hřebíky umístí pod lampu, po zaschnutí se lak opět nanese na vrch a pečlivě vyplní místa kolem drahokamu.Druhým způsobem připojení krystalů je použití lepidla, které se používá dvěma způsoby.

Prvním je bodové nanášení viskózní látky na nehty, druhým je namáčení každého kamínky.Potom se gelový lak nanese ve 2 vrstvách a vysuší.Poté se prvky nanesou, jakmile lepidlo zaschne, vrchní povlak se suší pod lampou po dobu 2 minut.Je nutné použít specializovaný materiál, okamžitý základ poškodí prvky, zejména plasty.

Jak fixovat kamínky na pravidelný lak?

Konstrukce drahokamů na nehtech fotografie s konvenčním povlakem vypadá téměř stejně jako manikúra s gelem.Tato aplikace bude nespolehlivější.Pro lak jsou vhodné pouze lehké plastové kamienky malé velikosti, jinak nebudou dobře fixovány a rychle spadnou.Již v procesu lepení se mohou posouvat.

V závislosti na tloušťce a kvalitě nátěru můžete krystaly přilepit okamžitě po nanesení konečné vrstvy nebo počkat, až mírně zhoustne.Transparentní lak se nanáší na povrch, ale ne na samotné kamínky, jinak ztratí lesk.

Konstrukce drahokamů a tvar nehtu

Při výběru drahokamů je třeba se řídit tvarem nehtu, věkem a stylem.Oblázky světlých barev lze použít s jakýmkoli tvarem nehtu.

Nejjednodušší způsob, jak realizovat jakýkoli obraz na dlouhém čtvercovém hřebíkutvary se zaoblenými konci.Pro kulatou desku je vhodnější design lunární, jednoduchá nebo dvojitá bunda.Ostrý hřebík může být zcela pokryt krystaly nebo může být zobrazen tvar vlny, košile nebo pyramidy.

Jak ovlivňuje délka nehtu konstrukční výběr kamínků?

V závislosti na délce desky se uvažuje o harmonické kombinaci prvků různých velikostí.Pokud je dlouhá, pak lze popsat mnoho možností povrchové výzdoby. Na takovém hřebíku je možné znázornit jak kresbu prvky, tak doplnit obrázek , nanesený lakem, akrylem nebo gelem.

Na krátký talíř nelze použít velký obrázek a mnoho drahokamů upoutá zvláštní pozornost.V tomto případě je lepší použít malé kamínky.

Na jeden hřeb nebo několik?

Konstrukce kamínků na nehtech na fotografii lze vidět v různých kombinacích.V této věci je důležitá přiměřenost použití kamenů a módy.Před několika lety byla populární manikúra s malými kamínky, kterými byl rozložen celý hřebík.V tomto případě bylo možné aplikovat obraz na každý prst.

Nyní, pokud je 1 hřebík zcela rozložen prvky, pak jsou ostatní skromně zdobeny několika středně velkými kameny nebo mají jiný obrázek.Na jedné nebo více destičkách se provádí manikúra s velkým počtem krystalů.Pokud jsou prvky malé, lze je duplikovat na každém prstu.Další možností je ozdobit otvor desky.

Je-li kresba vyrobena z kamenů, je to nezbytnéujistěte se, že to s nimi přehánět.Hlavní motiv je však často tvořen barvou, lakem nebo akrylem a kamínky jsou pouze jeho designem.

Kombinace drahokamů se třpytkami v provedení

Tyto dva typy dekorů se vzájemně dobře mísí.Pokud se zdá, že v manikuře není dostatečné blikání drahokamů, můžete je doplnit jiskry, aniž byste přetížili obraz.Kromě toho, pokud bude podle plánu kresba kameny pouze na jednom hřebíku, tak aby nedošlo ke ztrátě zbytku, můžete je ozdobit jemným pylem.Hlavním motivem může být lesk se třpytivými gely a přídavkem jsou kamínky.

Další variantou kombinace jsou kamínky na jednom hřebíku, na flitrech na druhém, jiné mohou být potaženy monofonním lesklým nebo matným lakem.U této metody potahování má každý hřebík svůj vlastní obraz a neopakuje se na ostatních.

Varianty uspořádání drahokamů na hřebíku

Pokud kamínky nekomplikují obraz, ale jsou samostatnými prvky, pak sami tvoří obraz.

Toto jsou následující možnosti:

  • umístění ve středu hřebu podél vertikální osy;
  • lunární;
  • bunda lemovaná prvky podél okraje;
  • plně vykládaný hřebík;
  • vzor;

Lunární manikúra je pokládání kamenů podél okraje základny.Pokud se jedná o francouzskou bundu, znamená to malování tenkého pruhu linie úsměvu v kontrastu s hlavní barvou.Je docela obtížné provést rozložení vzoru kameny sami, takže obvykle je tato služba poskytována v kabině.

Francouzská manikúra s kamínky

Při provádění francouzštiny je hlavní část desky natřena průhledným nebo pastelovým tónem a bílý nebo jiný lak se nanáší v půlkruhu podél okraje nehtu. Na hranici 2 tónů jsou umístěny s kamínky a umístěny, ale prvky by měly být malé.Obraz je možné dokončit, pokud je dekor na několika deskách proveden v půlkruhu na základně.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak vybudovat gelové nehty lakem.Instrukce pro rozšíření nehtů pro začátečníky.Foto

Lunární manikúra s kamínky

Při provádění lunární manikúry je nutné rychle rozložit kameny podél linie kutikuly, takže prostě padly na místo. Aby byl obraz viditelnější a zajímavější, mohou být kamínky a laky v kontrastních tónech.

Nápady na design s kamínky v závislosti na barvě

Při kombinování barev je třeba mít na paměti, že pokud je gama v souvisejících tónech, vypadá manikúra jemně a pokud je použit kontrast, pak takový design vypadá hrubě.Tato možnost je vhodná na večer, ale neměli byste ji zneužívat.

Na základě těchto informací, bílá, krémová, příjemná růžová barva je kombinována s průhlednými kamínky.Pokud je hlavní tón jasný, lze pro něj použít barevné kamínky v tónu nebo ve stínu v jeho blízkosti.Každý z nich může být vybrán a kontrastní prvky, stříbro a zlato se nejlépe hodí.Jsou považovány za univerzální a kombinují se všemi barvami.

Svatební design s kamínky

Od rokuhlavní barva na svatbě je bílá, je vždy úspěšné mít podobnou nebo příbuznou barvu laku a stříbrných kamínků s efektem přetečení.Kombinace modelování s krystaly vypadá atraktivní.Taková manikúra vypadá jemně, ale ne příliš jednoduše a příliš komplikovaně.Trendem posledních let je použití kontrastních barev (fialová, červená, modrá).

Používá se v kytici, možná na šatech v podobě připnuté květiny.

V manikuře si můžete také uvědomit, že na světlý podklad umístíte štras odpovídající barvy.Nepoužívejte velké kameny ani neaplikujte velké množství prvků, abyste neodváděli pozornost hostů od dalších detailů obrazu nevěsty.Stačí několik krystalů připojených k 1 nebo několika hřebům.

Zajímavé obrázky rozložené s kamínky (motýl, květina, lišta, vážka atd.)

Kromě standardních obrázků existují na disku také zajímavé možnosti.Jedná se o obrázek květin (lilie, růže), motýl, obrázek hmyzu (například vážky).

Návrh kamínky na nehtech s gelovým lakem, jako na fotografii, lze provést na jednom hřebu a na všech.

Návrh kamínky na nehtech, jak je vidět na fotografii, lze přenést na vlastní obrázek, ale pro získání dokonalého výsledku je třeba získat nějaké zkušenosti.Obrázek může být jednoduchý nebo složitý, schémata umísťování kamenů lze nalézt na internetu.

Vlastnosti pedikúry s kamínky

V pedikúru se provádí design kamínků.To platí zejména pro lidi, kteří si nemohou dovolit v práci jiskřit kameny.Ale v chladném období nikdo neuvidí krásu a modelování nebo jiné objemové prvky mohou způsobit nepohodlí nebo dokonce bolest.

V létě, kdy bude otevřený typ obuvi relevantní, nic vás nezastaví v lepení šumivých krystalů.Nohy se vyznačují všemi druhy použití kamenů, stejně jako rukou.

Konstrukce drahokamů na nehtech na fotografii hvězd může vyvolat dojem, že tento typ manikúry je určen pouze pro bohaté a slavné.Ve skutečnosti, pokud ji aplikujete s chutí a postupně zdokonalujete techniku, můžete vždy vypadat módní a velkolepé.

Video: design s kamínky na nehty s gelovým lakem

Nápady na manikúru s kamínky najdete ve videoklipu:

Vše o manikuře s kamínky ve videu: