Nadace Vichy Dermablend.Návod k použití, cena, analogy, recenze

Vhodný pro všechny typy pleti a je určen pro každodenní použití.Díky husté konzistenci, aniž by byla kůže těžší, zakrývá nadace nedokonalosti kůže.Podle četných recenzí je odolný a nevaří se.

Při každodenním používání získává pokožka zdravý vzhled, stává se měkkou a nežádoucí skvrny časem mizí.Výrobek nejen vypadá přirozeně, ale také chrání pokožku po celý den.

Chemické složení

Základ tvoří lékárníci nejvyšší kategorie.Kromě rohože má také léčivé vlastnosti, které příznivě ovlivňují stav pokožky obličeje jako celku.

Složení:

 1. Termální voda , která je součástí Vichy Dermablend, je bohatá na minerály.Získává se ze zdroje ve Francii.K přípravě krému není voda podrobena tepelnému ošetření, používá se v čisté formě.Termální voda, bohatá na 15 minerálů, má uklidňující účinek, zmírňuje podráždění a opravuje poškozené oblasti pokožky.Krém kromě vody obsahuje antioxidanty, vitamíny, oleje akyseliny.Termální voda je vulkanického původu.V laboratorních podmínkách nebude možné znovu vytvořit jeho složení.
 2. Cyklopentasiloxanje zcela inertní složkou, která neproniká kůží.Látka se často používá při výrobě kosmetiky.Díky němu je tón pleti vyrovnán a nadace získává jemnou strukturu.
 3. Antioxidanty(vitamíny C a E) plní ochrannou funkci.Vitamin C podporuje tvorbu nových kolagenových vláken.Vitamin E zabraňuje pigmentaci a podporuje dýchání kůže.
 4. Kyselina hyaluronovádodává pokožce vlhkost a udržuje ji uvnitř.Jako součást krému účinně bojuje proti vráskám.
 5. Esperulinje extrakt získaný z kůry stromu, který roste v Amazonii.Díky němu se zvyšuje tón pleti.Má uklidňující účinek a zabraňuje vzniku zánětu.
 6. Kyselina salicylovázklidňuje bolest v pokožce a působí jako antiseptikum.Dobře schne, zabraňuje vzniku akné a účinně čistí póry.
 7. Křemíkpůsobí matně a podílí se na tvorbě elastinu a kolagenu.
 8. Karnaubský voskse získává z palmových listů.Látka vyplňuje vrásky a nezatěžuje pokožku.
 9. ​​

Do smetany se přidá kokos, jojoba a bambucké máslo.Díky nim a kyselině hyaluronové vypadá pokožka obličeje ještě sametově.Složení používá přírodní a bezpečné složky.Kroměkosmetický účinek, má tento krém také terapeutický účinek.

Formy uvolňování

Produktová řada Dermablend se skládá z korekční tekutiny a základu.Korekční tonizační krém je k dispozici ve 30 ml zkumavce vyrobené z měkkého plastu se šroubovacím uzávěrem.Vichy Dermablend je balen v tmavě zabalené krabičce, uvnitř které je samotný produkt a podrobné pokyny.

Kapalina je nabízena ve 3 odstínech blízkých přirozenému tónu pleti:

 • pro světlou pokožku je vhodná „opálová“ barva 15;
 • pro tmavou pokožku ideální odstín pískového tónu 35;
 • Odstín 25 mas, vhodný pro pokožku, mezi velmi světlou a tmavou.
Vichy Dermablend Foundation je k dispozici ve třech odstínech.

Ke kontrole, jak bude vypadat odstín nadace na kůži, stačí na dlaň nanést trochu tekutiny Vichy Dermablend a zahřát ji masážními pohyby prstů druhé ruky.Někteří psají recenze o žloutnutí odstínu, ale záleží to pouze na typu a odstínu pokožky.

Textura základu je měkká a plastická.Nevysušuje pokožku obličeje a nevytváří efekt masky.Po aplikaci produktu chybí mastný lesk a zánět se snižuje.

Doporučuje se nakupovat produkty Vichy na oficiálních stránkách společnosti. Pouze zde si můžete při nákupu nadace být jisti kvalitou a správnými skladovacími podmínkami.Náklady na prostředky neklesnou pod 1 500 rublů.Na oficiálních stránkách je cena produktu 1700 rublů.

Akce

Vichy Dermablend je nadační krém, jehož recenze jsou v 99% případů pozitivní.Vhodný pro jakýkoli typ pleti, včetně citlivých.Tekutina snadno zvládne jakékoli nedokonalosti v kůži a udržuje účinek hladkého a hladkého povrchu bez mastného lesku po dobu 16 hodin, zatímco na obličeji bude vypadat co nejpřirozenější.

Pevná konzistence nezasahuje do rovnoměrného rozložení krému.Hlavní výhodou produktu je jeho schopnost přizpůsobit se tónu pleti.Díky kosmetickým přípravkům Vichy řady Dermablend si pokožka udržuje dlouhou elasticitu a svěží vzhled.Díky své lehké struktuře nejsou póry blokovány, pokožka dýchá a produkt není cítit na obličeji.

Účinek smetany je založen na zvýšení koncentrace maskovacích pigmentů při aplikaci.

Speciální pigmenty a plasticita výrobku umožňují ideálně maskovat zánět, kruhy pod očima, jizvy, pihy a dokonce i tetování.Produkt můžete používat kdykoli v roce.Jedinečná receptura a opalovací krém SPF-35 a SPF-25 chrání pokožku před slunečním zářením a zabraňují vzniku věkových skvrn, což ještě více vylepšuje tón pleti.

Hlavní vlastnosti

Kosmetický produkt je sám o sobě díky svému složení jedinečný a nepředstavuje riziko pro kůži:

  )
 1. Má omlazující účinek, vrásky se časem vyrovnávají.
 2. Není alergenní a je vhodný pro velmi citlivou pokožku.
 3. Není komedogenní, zabraňujevzhled komedonů a ucpávání pórů.

Výrobek lze zakoupit pouze v lékárně.Kosmetika Vichy účinně bojuje proti všem vyrážkám a vyhlazuje pleť.Před vstupem do sítě lékáren se provádí dermatologická kontrola v souladu s nejpřísnějšími podmínkami.

Krém je založen na jedinečné termální vodě.Neexistují žádné parfémy.Po krátkém použití je pokožka svěžejší a tón je v podstatě vyrovnán.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Vhodnost obličeje pro zvedání obrysu obličeje, omlazení, svalového tónu.Hlavní třída Elena Karkukli

Návod k použití

Účinek nadace je patrný po první aplikaci.

Používá se na kůži, která má následující problémy:

 • po akné nebo akné;
 • dermatóza a růžovka;
 • podráždění;
 • vyrážky;
 • nerovný povrch kůže.

Na obličeji to vypadá přirozeně, jak je to možné, nezpůsobuje nepohodlí.

Aplikace krok za krokem:

 1. Očistěte obličej pomocí speciálních přípravků, které neobsahují alkohol.V opačném případě očekávaný efekt nebude fungovat, tonální produkt se odvalí nebo se rozpadne poměrně rychle.
 2. Naneste jakýkoli přípravek na péči o pleť.
 3. Stiskněte nějaký produkt do ruky.
 4. Na malé části pokožky naneste tekutinu.
 5. Směs se houbou nebo špičkami prstů v kruhovém pohybu, počínaje středemk okrajům obličeje.

Pomocí houby můžete dosáhnout dokonale rovnoměrného pokrytí.Jedinou nevýhodou použití tímto způsobem je vysoká spotřeba produktu.Pro skrytí drobných nedokonalostí stačí nanést krém s tenkou vrstvou.V případě viditelných problémů s pokožkou je nutné aplikovat korektor bodově pomocí vatového tampónu nebo speciální houby.

Míchejte jemně, bez lisování nebo tření.Pro dosažení maximální přirozenosti se maskovací tekutina nanáší nejen na obličej, ale také na dekolt a krk.

Kontraindikace

Krém není alergenní a má léčivé vlastnosti, takže pro jeho použití neexistují prakticky žádné kontraindikace.Jediným, komu je krémová tekutina kategoricky kontraindikována, jsou ženy s individuální nesnášenlivostí k jednotlivým složkám, které tvoří tonikum.

Můžete jej použít v každém věku.Přesto se nedoporučuje kupovat takový výrobek.Není divu, že je vyroben pro problémovou pleť.

Nežádoucí účinky

Po 3denním testu můžete při aplikaci produktu s tenkou vrstvou na velmi mastnou pokožku zvýraznit vedlejší účinky.

Jsou to následující:

 • je možné produkt ucpat velkými póry;
 • zdůrazňuje strukturu kůže;
 • oxidace krémové báze v problémové T-zóně.Výsledkem je, že se finanční prostředky rozpadají do malých kruhů;
 • zdůrazňuje loupání, pokud kůže není dostatečně čistá.

Aby se předešlo takovým nepříjemným okamžikům, doporučuje se aplikovat silikonový základ na tónový základ a smíchat krém v několika vrstvách.Silikon je přítomen ve Vichy Dermablend, ale pokud to nestačí, můžete použít další nástroj.

Vichy Dermablend - nadace, recenze týkající se silikonu obsaženého v jeho složení jsou zcela protichůdné. Vědci však prokázali inertnost této složky ve vztahu k pokožce.Na povrchu vytváří pouze film bez reakce s epidermou.K zánětu dochází v důsledku nekvalitního čištění pokožky.

Výhody a nevýhody

Zaznamenávají se vlastnosti, jako je lehká textura, rovnoměrné rozložení tekutiny na kůži, pevnost a přirozený vzhled.Jako základ, některé dívky používají zvlhčovač.Poté odstraňte přebytek a poté aplikujte tónový nástroj.Na základě této rady, vzhledem ke zvláštnostem pokožky, může i mastný povrch zůstat téměř celý den matný.

Nejdůležitějšími kritérii pro výběr nadace jsou bezpečné složení a maskovací účinek.

Specialisté doporučují použití produktu pouze v problémových oblastech, takže korektor vydrží ještě déle.Zaznamenávají zachování účinku po celý den, zlepšují vzhled pokožky, její zdraví a svěžest.Při každodenním používání zánět zmizí a vrásky se časem snižují.

Vichy Dermablend -nadace, recenze žen o produktu zdůrazňují následující výhody:

 • hladká pleť s rovnoměrným tónem;
 • účinně maskují nedostatky na povrchu kůže;
 • bezpečnost výrobků;
 • trvalý účinek;
 • ziskovost.

Mezi nedostatky jsou zaznamenány nadhodnocené ceny a malý výběr odstínů.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Masáž obličeje podle japonského lékaře Asahi Zogana.

Analogy

Vzhledem k tomu, že kosmetický základ je nejen účinný, ale také pečlivý, má velmi málo analogů.Složení složek se bude lišit, ale výsledek aplikace je docela podobný.

Název Popis
Krémová pěnaod Avon „Perfect shade“ Snadno se nanáší a míchá, textura je jemná.Vyhladí a zjemní tón pleti.Eliminuje mastný lesk.Nezakryje zjevné nedostatky kůže a zdůrazní peeling.Dostupné náklady.
Maybelline Mousse „Matte Perfection“ Velmi jemná a vzdušná textura.Povlak je poměrně hustý.Dokonale zjemňuje, vyrovnává tón a účinně opravuje nedokonalosti pleti.Mousse má 6 odstínů.Přiměřená cena.
Maybelline Affinitone Foundation Lehká a poměrně tekutá textura, rovnoměrně rozložená.Chrání pokožku před slunečním zářením, zvlhčuje a nezpevňuje.Mattifikuje a vyrovnává tón dobře, účinně skrývá nedokonalosti kůžekryt.

Před použitím jakéhokoli základu si musíte vybrat správný tón produktu, který bude nejvhodnější pro pleť.

Díky základovým krémům je možné úspěšně skrýt zjevné vady kůže a vizuálně opravit kůži obličeje.Řada produktů Vichy Dermablend nejen maskuje, ale má také léčivé vlastnosti.Potvrzuje to mnoho pozitivních recenzí.

Návrh článku:Lozinsky Oleg

Video o nadaci Vichy Dermablend

Přehled nadace Vichy Dermablend: