Multistyler na vlasy.Co to je, jak si vybrat a používat.5 nejlepších modelů

Multi-styler je kulma, žehlení a kartáč na vlasy v jednom zařízení, jeho výhody a výhody lze diskutovat po dlouhou dobu, ale nejdůležitější věc lze popsat několika slovy - kompaktní, rychlá, funkční, kreativní.

Co je to více styler pro vlasy

Více styler pro vlasy je snem každé ženy.Malý, silný a inteligentní pomocník, který vytvoří jakýkoli účes doma.

Není to tak dávno, co se v arzenálu módy objevily kulmy, pak se do módy dostaly žehličky a kartáče.Každé zařízení plnilo pouze jednu funkci a mělo své vlastní vlastnosti, příjemné a ne příliš.

„nemilosrdné“ kulmy byly nahrazeny novými zařízeními s keramickým povlakem, žehly, žehličky, žehličky a zvlňovače, módy se staly kartáčky různých průměrů s párou i bez páry.Tato zařízení se začaly nazývat stylery.

Alevýrobci šli dál.Pro pohodlí a kompaktnost bylo rozhodnuto kombinovat několik typů stylerů do jednoho.Výsledkem bylo, že se na jedné společné topné keramické platformě objevilo velmi pohodlné zařízení s různými funkcemi - multistyler.

Typy

Výrobci vlasové technologie čas od času nabízejí nové, technologičtější a vylepšené typy stylerů.Vznikají pohodlné, kompaktní a jemné přístroje, které mohou vytvořit krásný účes, aniž by vaše vlasy rychle a za co nejnižší cenu poškodily.

Dnes existují dva typy styleru:

 • specializovaný styler- zařízení, které může provádět 1 nebo 2 funkce (například narovnat)kudrnaté vlasy a dělat styling s párou);
 • multi-styler na vlasyje multifunkční zařízení s velkým počtem trysek (používá se k vytváření všech druhů kreativních účesů doma nebo v salonu).

Kromě toho může být více stylerem:

 • s otočným síťovým kabelem;

  Doporučuje se zakoupit více styler na vlasy s drátem na pantu.Takový drát je ohebný a nekroutí se

 • bezdrátově (pracuje z baterií, akumulátoru, plynového spreje);
 • s pohodlným stojanem na stativy.

Funkce

Funkcí více styleru je jeho funkčnost. Úkolem tohoto zařízení je poskytnout maximální počet možností účesu s rychlou změnou režimů pomocínáhradní trysky.To je zřejmé plus pro ty, kteří dávají přednost radikální změně jejich image a lásky k experimentování na jejich vlasech.

Každý z výrobců více stylerů nabízí vlastní sadu různých trysek, které jsou se zařízením kompletní.U jednotlivých značek je možné zakoupit kromě trysek i požadované trysky.Celkový počet nabízených trysek může dosáhnout až 10, z nichž každá je navržena pro svůj účel.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Trysky

Výrobci tohoto oblíbeného gadgetu mají různé možnosti.Některé prémiové modely jsou vybaveny 13 tryskami, které vám umožní vytvořit nejrůznější a nejkrásnější účesy a experimentovat s vytvořením kreativního vzhledu.

Vícenásobné stylery jsou v zásadě vybaveny následujícím arzenálem trysek:

 1. „Žehlička“ (žehlička). Určeno k vyhlazení kudrnatých nebo silně kudrnatých vlasů, jakož i k vyleštění pramenů a odstranění statické elektřiny (v přítomnosti ionizátoru).
 2. Železo „Vlnitost“ .S touto tryskou můžete vytvářet malé zvlněné kadeře po celé délce pramene.
 3. Curlingové kleště(jednoduché, dvojité, trojité).Tyto trysky se používají k vytváření velkých, středních a malých kudrlinek, krásných kadeří ve tvaru S nebo „plážových vln“.
 4. Tryska „Kužel“ .S nís pomocí můžete vytvořit krásné a přírodní kadeře, velké u kořenů a malé na koncích vlasů.
 5. Spirální tryskaje navržena tak, aby vytvořila zvlnění ve formě pružné spirály, monotónní po celé délce.
 6. Tepelný kartáčje navržen pro zvýšení objemu.
 7. Kulatý kartáč (se štětinami)vytváří objem jemným zvlněním vlasů.
 8. Sponky do vlasů , sponky do vlasů, krabi - příjemná, ale užitečná maličkost od výrobce.

Výhody a nevýhody používání

Bez ohledu na to, jak dobrý a funkční je styler, má malé nevýhody.Naštěstí jich není mnoho a jsou zanedbatelní.

Na základě zpětné vazby od skutečných uživatelů tohoto zařízení je možné stanovit obecnépozitivní a negativní vlastnosti pro všechny typy stylerů:

Výhody Výhody
1. Lze jej často používat kvůli nízké teplotě a výkonu (200 ° C, 40 W).

2. Vysoká rychlost ohřevu zařízení do provozního stavu (od 10 sekund).

3. Existují užitečné funkce: ionizátor, studený vzduch, klimatizace, pára.

4. Je možné upravit teplotu topné plošiny.

5. Velké množství trysek v jednom zařízení (až 13 ks).

6. Pohodlné použití - kompaktní velikost, kloubový drát bez zalomení (nebo bezdrátový způsob vytápění), osvětlení pracovního stavu, přítomnost stojanu a pouzdro na brašnu.

7. Teflon, keramický povlakvyhřívané povrchy a odolný plastový kryt zajišťují bezpečné používání.

8. Multifunkčnost.S jedním zařízením můžete: vytvářet objem, vytvářet velké kadeře a bukety, vytvářet elastické kadeře, spirály, narovnat kudrnaté vlasy a vytvářet styl zvlnění.

9. Multi-styler pro vlasy představuje významnou úsporu času pro vytvoření (nebo změnu) obrazu.

10. Multistyler ve střední a ekonomické třídě má relativně nízkou cenu.

1. Zařízení vyžaduje systematické čištění trysek od zamotaných vlasů a sazí tepelnými ochrannými prostředky.

2. Je obtížné použít více styler na vlasy, které jsou příliš dlouhé nebo příliš těžké.Chcete-li vytvořit objem u kořenů se neobejde bez výkonného vysoušeče vlasů.

3. Zařízení lze používat pouze na čisté a suché vlasy.

4. Navzdory pečlivým režimům a funkcím více styleru se nedoporučují používat každý den.

Pravidla výběru

Před nákupem více stylerů je třeba objasnit několik důležitých bodů.Prvním krokem je zjistit, jaké konkrétní úkoly by měl provádět.V této fázi je určen typ styleru a jeho funkčnost.

Je-li vyžadován zvláštní úkol, řekněme, že potřebujete železo, které narovná kudrnaté vlasy, pak nejlepším řešením by bylo koupit specializovaného stylera s touto funkcí.Pokud existuje touha experimentovat s vaším obrázkem, pak by nejvhodnějším rozhodnutím bylo koupitmultifunkční více styler.

Ale ani zde by se neměl spěchat.Volba zařízení by měla být prováděna podle nejlepších technických charakteristik, autority výrobce, ceny a skutečných hodnocení zákazníků.

Zde je několik pokynů pro výběr správného přístroje:

 1. Výrobce. To je třeba poznamenat jako první.Známá značka zaručuje hladký chod více styleru, což je odůvodněno jeho autoritou a je potvrzeno reputací získanou mezi uživateli.
 2. Druh jídla. To je důležité, pokud bude styler používán mimo domov, například na dovolené nebo na místě, kde není možné se připojit k síti.Existuje mnoho typů bezdrátových zařízení, což problém řeší.
 3. Typy trysek .Čím více ve stylerové sadě jsou všechny druhy trysek, tím více možností účesu je možné.Pro využití této příležitosti je volba na zařízení s jejich maximálním počtem.
 4. Výkon. Důležitý bod při výběru zařízení.Samozřejmě, že stylisté s vysokým výkonem mají větší prioritu, protože rozšiřují možnosti samotného zařízení, a to je další výhoda pro kupujícího.
 5. Teplota. Teplotní rozsah styleru a dostupnost regulátoru jsou stejně důležité.Pro různé typy vlasů se doporučuje vlastní přijatelná teplota zahřívání.Například pro tenké a suché vlasy je minimální a pro tvrdé a těžké vlasy by měla být teplota vyšší nebo vyšší.
 6. Dostupnostdalší funkce. Volitelné, ale vysoce žádoucí.Funkce jako „studený průtok“, „ionizátor“, „kondicionování“, „hydratace parou“ poskytují jemný postoj k vlasům během stylingu a používání tepelných ochranných prostředků.
 7. Správa. Důležitým detailem je také snadné umístění ovládání styleru.V „pravých“ zařízeních je tento panel umístěn přímo pod prsty držadla a není problém v přepínání režimů přímo během jeho provozu.
 8. Napájecí kabel, stojan, pouzdro. Věnujte pozornost délce napájecího kabelu.Nejvhodnější délka zařízení je 2,5 m. Je dobré, když je drát zavěšen, bude to chránit před rozlomením a kroucením.Pro snadné použití bude užitečné mít v sadě stojan a kompaktní obal na vak vyrobený z tepelně ochranné tkaniny.
 9. Cena. Cenové rozpětí tohoto zařízení je v rozsahu 550 rublů.až 23 500 rublů a některé zvláště „sofistikované“ modely se načtou za cenu 30 000 rublů.Multi-stylisté jsou rozděleni do tříd.Celkové náklady na více styler jsou určeny značkou, typem zařízení, třídou, počtem různých trysek, přítomností dalších funkcí a designem.

Výrobci

BABYLISS

Společnost byla založena v roce 1961 v hlavním městě Francie.Společnost získala obchodní značku BABYLISS, jakmile tvůrci kulmy zavedli maloobchodní prodej tohoto zařízení prostřednictvím distribučních sítí.Novináři ocenili stylisté a kadeřníci.BABYLISS se stalSpojeno s výrobcem vycpávek s vysoce profesionálním výkonem.

V posledních letech společnost aktivně zvyšuje výrobu tohoto zařízení.Dnes je jedním z předních výrobců zařízení pro specialisty v oboru kadeřnictví s celosvětovou reputací a velkou autoritou.

Nyní společnost aktivně vylepšuje své výrobky pomocí nejmodernějších technologií.Všechny výrobky BABYLISS podléhají přísné kontrole kvality podle všech kritérií a jsou zaměřeny na produktivní interakci s koncovým uživatelem.

BOSCH

Společnost byla založena v roce 1886 v Německu.Zabývá se výrobou zařízení pro průmysl a výrobou široké škály domácích spotřebičů.

Dnes - zaujímá čestné místo v první desítce velkých průmyslových monopolů.

Velká pozornost je věnována vývoji a výrobě elektronických a elektrických zařízení, včetně zařízení pro kadeřnictví, salony a běžné spotřebitele.

Hlavním rozlišovacím znakem výrobků BOSCH je neustálá kvalita a ohleduplnost v každém detailu.Stejně jako všechno německé, fény a stylisté značky BOSCH jsou moderní, high-tech a spolehlivá zařízení, která jsou mezi uživateli velmi oblíbená.

PHILIPS

Společnost PHILIPS již 120 let potěší zákazníky svými jedinečnými výrobky.Zařízení a výrobky s ochrannou známkou PHILIPS se v široké míře používajímedicína, ve směru osvětlovací techniky, na trhu spotřebního zboží.

Ve všech segmentech výroby společnost vytváří inovativní, high-tech výrobky, které jsou známé a milované po celém světě.

Heslem společnosti je „co nejvíce uspokojovat lidské potřeby“.To se týká běžného zboží, elektroniky, elektrických výrobků a zařízení pro kadeřníky, módní návrháře a stylisty.

V tomto směru nabízí společnost širokou škálu stylistů různých tříd a cen.Odborníci upozorňují, že tato zařízení se vyznačují vysokou spolehlivostí, zpracovatelností a snadným používáním.

BRAUN​​

Společnost byla založena v roce 1921 v Německu.V roce 1935 se nazývalo „BRAUN“, se kterým je znám téměř každý.Zpočátku se zabývala výrobou rádiových dílů, ale postupem času se rozšiřoval sortiment zboží - společnost si získala čestné místo ve skupině výrobců technického zboží pro velkoodběratele.

Dnes je to společnost se svým individuálním charakterem, exkluzivním designem a tradicemi.Společnost pečlivě zachází se svými dosavadními úspěchy, ale aktivně a racionálně vstupuje do nejnovějších výsledků vědy a vytváří spolehlivé, praktické produkty.

Stylery BRAUN mají své vlastní proprietární vlastnosti, jako vždy jsou to moderní, inovativní přístroje vytvořené s láskou ke spotřebiteli.

RITELLI

Mladá ruská společnost, založená v roce 2014.Ona máúzký, specifický profil činností, který jde ve 3 směrech - výroba zařízení (vybavení a zařízení pro kadeřníky, kosmetické salony), prodej kosmetických prostředků a síť kadeřníků a špičkových salonů.

Navzdory své mládí se RITELLI jako výrobci již podařilo získat důvěryhodnost u profesionálních kadeřníků a běžných uživatelů.

Charakteristickým rysem společnosti je specializace jejích činností jedním směrem a zcela nový, hloubkový přístup k otázkám krásy.Heslo „RITELLI“ zní takto: „Vytváříme krásu!“.

Inženýři společnosti vyvíjejí zařízení s přihlédnutím ke všem nejnovějším trendům v této oblasti a v praxi přinášejí své zařízení k dokonalosti.Zařízení společnosti jsou navržena pro profesionální použití v salonech i pro domácnost.Nejsou levné, ale poskytují vynikající výsledky.

Top 5 multi-stylerů

BABYLISS 2020СE

Tento styler je určen k použití v každodenním životě.Má funkce vyrovnávání vlasů, stylingu a curlingu v jakékoli délce.Pečlivě ošetřuje vlasy i při maximální teplotě.Pracovní plochy žehlicích desek jsou pokryty keramikou, jsou zde trysky pro zvlnění dvou různých průměrů - pro velké a malé kadeře.Multistyler má podsvícení, pohodlný otočný drát.

Vlastnosti:

 • výkon - 240 W;
 • maximální teplota je 210 ° C;
 • hmotnost - 180 g;
 • napájecí kabel - 1,8 m;
 • počet trysek je 7;
 • cena- 3 650 rub.(průměr).

Pros:

 • velké množství trysek;
 • je keramický povlak;
 • je indikátor (zapnuto /vypnuto);
 • rotující síťový drát;
 • taška na přenášení.
Nevýhody:

 • bez displeje;
 • žádné automatické vypnutí;
 • dlouhé topení.

GA.MA ATTIVA DIGITAL Ion Plus

Žehlička byla vyvinuta s ohledem na inovativní metodu ionizační funkce, díky níž je styling ještě jemnější a účinnější.

Regulátor umožňuje změnu teploty topení (160-230 ° C) a pomocí LCD displeje můžete celý proces ovládat.Zařízení obsahuje nejnovější a osvědčené technologie, díky kterým je styling rychlý, krásný a bez poškození vlasů.

Vlastnosti:

 • napětí - 240 W;
 • maximální teplota je 230 ° C;
 • hmotnost - 200 g;
 • napájecí kabel - 3,0 m;
 • cena - 3 790 rublů.(průměr).

Pros:

 • „plovoucí desky“;
 • turmalinový povlak;
 • LCD displej;
 • ionizátor;
 • rotující síťový drát.

Nevýhody: na základě dostupných recenzí - neexistují žádné nevýhody.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní střih pro střední vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

PHILIPS HP4698

Multi styler s velkým počtem různých trysek, masážní hřeben, klipy, krabi, s pohodlným přenosným vakem.Vhodné pro profesionální i domácí použití.Krásný design, ergonomický design, vestavěný stojan.

HP4696 /spirála 006

Vlastnosti:

 • spotřeba energie - 25 W;
 • maximální teplota je 230 ° C;
 • hmotnost - 930 g;
 • napájecí kabel - 1,8 m;
 • počet trysek je 13;
 • cena je 1 830 rublů.(průměr).
 • Pros:

  • velké množství trysek;
  • má keramický povlak;
  • je zde indikátor (zapnuto /vypnuto);
  • rotující síťový drát;
  • taška na přenášení;
  • stojan.

  Nevýhody:

  • žádný ionizátor;
  • relativně velká hmotnost;
  • krátká šňůra.

  ROWENTA SF6220

  Profesionální více styler s funkcí vyrovnávání vlasů.Prvkem je konstrukce zaoblených pracovních desek, které zabraňují záhybům.Má ionizátor a keramický povlak.Vytváří vlasy krásnou, pružnou, aniž by je elektrifikovaly.Styl vypadá skvěle, jako v elitním salonu.

  Vlastnosti:

  • napětí - 240 V;
  • maximální teplota je 230 ° C;
  • hmotnost - 300 g;
  • napájecí kabel - 1,8 m;
  • teplotní podmínky - 5;
  • cena je 3 940 rublů.(průměr).

  Pros:

  • existuje indikátor;
  • ionizační funkce (dvojitá);
  • otočný síťový drát;
  • automatické vypnutí (časovač);
  • rychlé zahřívání za 15 sekund;
  • několik teplotních podmínek;
  • „plovoucí“ desky.
  • Nevýhody:

   • kleště způsobují mírnébrnění;
   • jsou označení na rukojeti rychle vymazána.

   RITELLI W200

   Jedná se o více styler pro vlasy se zajímavým designem.Profesionální, má parní hydrataci, aby pečlivě vytvořil elegantní zvlnění.Zařízení dělá všechno samo.Musíte pouze vložit konce provazu mezi svorky, automatický mechanismus jej navine na cívku a zbývá jen otevřít víceřetězové kliky a uvolnit kudrlinku na svobodu.

   Vlastnosti:

   • spotřeba energie - 30 W;
   • hmotnost 650 g;
   • maximální teplota je 220 ° C;
   • napájecí kabel je 1,85 m;
   • počet režimů je 9;
   • cena je 5 990 rublů.(plus, mínus).
   • Pros:

    • je keramický povlak;
    • zvlhčování párou;
    • otočný síťový drát;
    • několik režimů časovače;
    • automatické balení pramenů;
    • ionizátor.
    • Nevýhody:

     • pouze jedna funkce;
     • buben nedrží příliš dlouhé vlasy;
     • požadovaná obratnost;
     • krátký drát.

     Jak používat více styler pro vlasy

     Použití více styleru není vůbec obtížné, ale stále musíte „naplnit ruku“.

     Celý proces lze rozdělit na několik částí a jednat v pořádku, dodržovat tato jednoduchá pravidla:

     1. Před vytvořením účesu byste si měli vlasy umýt a úplněsušit je. Toto je důležitý bod.Nepoužívejte styler na mokré a vlhké vlasy, protože podvystavení teplotě způsobuje, že mokrý pramen příliš vyschne a stane se křehkým.
     2. Poté musíte zařízení připravit k provozu. Na styler se nasadí nezbytná tryska.Záleží na možnosti stylingu, kterou chcete dnes udělat.Zařízení je připojeno k síti (nebo je připojeno k samostatnému napájení na ovládacím panelu).
     3. Zatímco se styler zahřívá a obvykle to netrvá déle než minutu, je třeba připravit první pramen k navíjení. Z důvodu pohodlí je zbytek vlasů fixován sponkami nebo sponkami do vlasů, které jsou obvykle součástí soupravy pro více stylerů.
     4. Vytvořte stočení po celé délce pramene od kořene k hrotu .Za tímto účelem se konce pramene vloží mezi svorky kulmy a otáčením zařízení se na něj po celé délce navíjí vlasy.Doba zahřívání pramene není delší než 15 sekund.Potom se zpětným působením uvolní kroucená kadeře.
     5. K vyrovnání kudrnatých vlasů. Pramen je sevřen mezi žehlicími deskami u samých kořenů a zařízení se opatrně a hladce pohybuje po celé délce vlasů až k samým koncům.
     6. Vytvoření svazku a velkých kudrlinek. K tomuto účelu se používá kartáč velkého průměru se štětinami.Pramen je navinut na kartáč, který fixuje vlasy mezi štětinami a zabraňuje jejich vyklouznutí.Po vystavení teplému nebo horkému proudu se pramen uvolní úhledným obráceným působením.Aby nedošlo k zamotání, je nutné vlasy uvolnit bez zkreslení styleru.

     To je důležitévědět!Během natahování nemůžete silně táhnout prameny a nadměrně vystavit styler na vlasy déle, než je předepsaný čas.To může vést k popáleninám, destrukci struktury vlasů a její křehkosti!

     Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní střih bobů pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

     Recenze a názory uživatelů

     Četné uživatelské recenze o zařízení, jeho provozu a funkcích lze rozdělit do tří skupin:

     ]
     1. Uživatelé, kteří jsou s nákupem plně spokojeni.
     2. Uživatelé jsou se zařízením spokojeni, ale najdou v něm určité nevýhody.
     3. Nespokojení uživatelé.

     První a největší skupina kupujících považuje zařízení za velmi užitečné, pohodlné, moderní.Zpravidla jsou všechny recenze psány nádherným způsobem s mnoha vykřičníky.Frázi „o tom jsem snil!“ Lze najít vícekrát.

     Druhá skupina uživatelů je se stylerem také spokojena, ale v něm nacházejí určité nevýhody.Například „zařízení je velmi dobré, ale velmi krátká šňůra a není k dispozici smyčka pro zavěšení“ nebo „zařízení nemá regulátor teploty, je jednoduše nemožné vybrat požadovaný režim“ ...

     Třetí skupina zákazníků byla s nákupem nespokojena, ale naštěstí, negativní recenze - jednotky.Hlavním argumentem takových uživatelů bylo „nekvalitní montáž zařízení“ nebo „účinek použití pod údajem výrobce“.

     Multi-styler pro vlasy je komplexnípro některé ženy je to zařízení a nějakou dobu trvá, než se naučí využívat všechny své schopnosti.S tím jsou spojeny jednotlivé negativní zákaznické recenze.

     Multistyler je vynikajícím nástrojem pro vytváření krásy vlasů na různých obrázcích.Krásné kadeře, lehce kadeřavé vlny, tekoucí vlna dobře upravených a leštěných vlasů do lesku - nyní to vše lze udělat doma.Malý, ale chytrý asistent si uvědomí ty nejodvážnější fantazie, pomáhá vypadat dobře upravený a stylový každý den.

     Autor:SEVERYANOCHKA

     Návrh článku:Mila Fridan

     Video o více stylerech pro vlasy

     Srovnávací přehled více stylerů, kulmy a žehlení.Což je lepší: