Monogramy na nehtech krok za krokem.Navrhněte, jak nakreslit gelový lak, tečky, schéma pro začátečníky.Foto

Monogramy na nehtech lze snadno kreslit podle pokynů pro postupné provádění a pečlivě a pečlivě vytvořit požadovaný vzor.Takový obraz je mimořádný design, který může zdůraznit ženskou osobnost.

Monogramy na nehtech - design nehtů, manikúra s lakem, gelový lesk.Foto

Každá žena chce vypadat krásná a dobře udržovaná.Zvláštní pozornost by měla být věnována dokonalé manikuře, jejíž vytvoření není nutné navštívit kosmetický salon.

Vytvořte ohromující design nehtů aMůžete se naučit, jak nakreslit originální monogramy na nehty krok za krokem, aniž byste opustili svůj domov.

Technika zobrazování monogramů na nehtech ve formě tenkých filigránových pomlček je velmi zajímavá.Mohou mít naprosto jakýkoli tvar a styl:

 • ve formě kadeře;
 • různé ohyby;
 • ​​
 • jako okvětní lístky;
 • ve všech různých písmenech a řádcích;
 • orientální ozdoby;
 • s prvky gotiky;
 • krajkový design;
 • vynikající výšivky.

U této techniky můžete provádět nádherné manikúry pomocí různých metod.Například zkušení řemeslníci kreslí kadeře jednoduchým štětcem a obvyklým barevným lakem.Aby se předešlo šmouhám, je nutné dodržovat rovnoměrné nanášení a kontrolovat množství laku na kartáčku.

Dobrou možností by bylo použít obrázek se šelakovými, gelovými nebo akrylovými komponentami.Používejte proužky a šablony s monogramy, barvy různých barevných palet.

S deskami, které mají hotové monogramy a které se naučí, jak aplikovat povlak na nehty krok za krokem, je snadné udělat úžasnou manikúru.

Při použití gelového laku pro aplikaci se ukáže, že je to trvalá, svěží vypadající manikúra.Za to budete muset strávit více času, ale výsledek se vyplatí.

Natírání nehtů akrylovými barvami vás překvapí řadou odstínů a jemnou prací.Je to takový obraz, který vytvoří efekt elegance a elegance.

Kromě šablon se uchylují k nálepkám, které značně zjednodušují práci a mají velké příležitosti proimplementace vašich návrhových nápadů.Jsou nalepeny na průhledný podklad nebo základní vrstvu na nehty a fixovány nanesením konečné vrstvy laku.

Přesný způsob kreslení monogramů zahrnuje použití jehel nebo párátka.Pro větší přehlednost a expresivitu designu kadeřů jsou ozdoby položeny na lakovací základnu.

Jednoduché a krásné monogramy - červená, černá, zlatá

Monogramy na hřebících jednoduchého typu krok za krokem se vytvářejí jehlou nebo štětcem.To bude vyžadovat trochu trpělivosti.Je vhodné umístit tečku jedné barvy a na vrchol umístit bod o menším průměru a jiném odstínu.

Pomocí malířského zařízení ozdobte od středu k okrajům.Krásné skvrny jsou zobrazeny pomocí zařízení a různých barev.Mohou být velkolepé pouze zkušenou rukou.

Zlaté kadeře vypadají sofistikovaně, hlavně na světlém nebo nasyceném tmavém pozadí.Poté, co na nehet aplikoval kontrastní tón, začalo to dávat černé čáry, zobrazující čárky a požadované skvrny.

Po vysušení přikryjte prachem zlata a zajistěte.Černé monogramy vypadají skvěle na francouzské manikuře.Červené monogramy jsou nakresleny jakýmkoli způsobem a příznivě kombinují s bílými, béžovými odstíny rozptýlenými zlatem.

Monogramy s kamínky

Kadeře s oblázky dodávají designu zvláštní styl a půvab.Profesionálové doporučují zvýraznit kombinaci lesku: šumivé kamínky s jednotným pozadím.Může ozdobitoni jsou uprostřed monogramu nebo rozloženi podél okraje díry.

Objemové monogramy

Poté, co jste zahájili provádění monogramů na nehtech ve volumetrickém designu, měli byste tyto kroky provádět krok za krokem:

 1. Dejte hřebíkové desce požadovaný tvar.
 2. Lepivé dekorační prvky (aplikace, tvarovaný lesk, různé znaky nebo symboly) na základnu,
 3. Upevněte průhledným lakem.

Objemový styl nehtů bude vyžadovat trpělivost pro jeho provedení a je vhodný pro každou příležitost.

Monogramy s francouzským pláštěm

Nejprve jsou hřebíky zdobeny francouzským designem, poté se na něj natahují krásné vazby.Charakteristickým rysem jsou kadeře nakreslené po stranách krytu nehtu, jako obvykle z jedné hrany as přídavkem kamínků.

Monogramy s akrylovým práškem, s pískem

K vytvoření takových zvlnění potřebujete akrylový prášek a lepivý lak.Po dokončení kresby musíte širokým štětcem nalít prášek na nehtovou desku, předem potaženou lepivou barvou.

Částice písku jsou rovnoměrně rozloženy a rychle ztvrdnou.Zbývá vysušit nehty a jemně otřít zbývající písek.Tento design přitahuje hebkost a něhu.

Monogramy se třpytkami

Dříve by měly být nehty natřeny lakovanou základnou.Výběrem z mnoha různých druhů jisker, které jsou nezbytné, mohou být aplikovány vlásenky nebo párátko navlhčené vodou podle plánovaného výkresu.Vysušte a naneste bezbarvý fixační prostředek.

Monogramy a kadeře

Kadeře jsou jednou z odrůd monogramů, technika jejich provádění je stejná a jsou vyráběny v různých stylech a provedeních..

Monogramy a krajky

Technika navrhování nehtů s nejnáročnější prací.Velmi tenká krajková síťovina, která je přesně tažena přes celý povrch nehtu.Pro usnadnění tohoto úkolu existují šablony.

Při ruční práci s několika tóny byste měli opatrně nakreslit obrázek.Zvláštní pozornost by měla být věnována harmonické kombinaci barev, celkové škále.Čáry by měly být jasně viditelné na hlavním povrchu.

Nenechte si ujít nejoblíbenější záhlaví sloupce:Jak nakreslit monogramy na hřebíky pro začátečníky krok za krokem.Pokyny s fotografiemi.

Jak nakreslit monogramy na nehty - instrukce, postupná technika pro začátečníky.Videonávody, hlavní třídy

Technika implementace krok za krokem

Monogramy na nehtech jsou kresleny postupně v následujícím pořadí:

 1. nehtové desky v pořádku s pilníkem na nehty a nůžkami.
 2. Dejte hřebíkům požadovaný tvar stejné konfigurace.
 3. Pro změkčení kutikuly se provede 10minutová koupel.
 4. Pomocí lišty na kutikuly ji vytlačte z okraje povrchu nehtu a odstraňte podél celé linie nehtu.
 5. Měsíčky se suší rovnoměrně.
 6. Položte základnu na lak a dobře ji osušte.
 7. Pro větší hustotu naneste základní vrstvu dvakrát.
 8. Pro kreslenímonogramy vezměte tenký kartáč, namočte je ve vhodné barvě a opatrně odstraňte zaoblenou kadeř.Lak na štětci by měl být ohodnocen trochu tak, aby se nešířil a vzor byl tenký.
 9. Dále musíte ukázat fantazii a vytvořit zajímavou ozdobu.Poblíž můžete nakreslit další zvlnění, ale malé velikosti nebo použít jiný odstín.
 10. Na druhé straně nechte zaschnout a zakryjte stejný prst, pozorujte symetrii.
 11. Fixujte nebo osušte speciálním produktem.
 12. Po dokončení všech kroků krok za krokem se navrhuje zdobit monogramy na nehtech třpytkami nebo drahokamy, pokud je to žádoucí.

Video, MK na kreslení monogramů na nehtech

Technika pro provádění krok za krokem.Část 1:

Technika provádění krok za krokem.Část 2:

Schémata a výcvikové karty (šablony) pro malování nehtů - kresby krok za krokem na nehty

Pomohou získat zkušenosti s kreslením jakýchkoli vzorůschémata a výcvikové karty pro manikúru.Každá ženská osoba snadno zvládne techniku ​​malování na základě výcvikových karet.

Ukázky výcvikových karet

Mají různé stupně obtížnosti a velký výběr šablon umožní každé dámě vybrat jakoukoli variantu, kterou má ráda.

Za tímto účelem byste si měli zakoupit:

 • akrylové laky;
 • speciální kartáče pro zajištění kvalitního vzoru;
 • výcvikové karty;
 • copybook list v kleci a peru.

První věc, kterou vyzkoušetnakreslete kresbu perem na papír, pak nakreslete scenérii štětcem na papír a nakonec musíte nakreslit vše na mapu.Pro přesnější přenos vzoru je vhodnější vzít párátko nebo jehlu.

Význam výkresu je, že v první řadě je nutné začít s jednoduššími vzory, které se postupně budou komplikovat.Chcete-li například představovat větev kapiček, měli byste nakreslit tenká zrna a postupně je zvyšovat, začít od tenkého konce a končit trochu silnější zaoblením.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak vybudovat gelové nehty lakem.Instrukce pro rozšíření nehtů pro začátečníky.Foto
Jak nakreslit monogramy na nehty

Jedním z hlavních zařízení pro malování manikúry je štětec.Je vhodné vybrat tuto položku ve vynikající kvalitě.Při nákupu musíte věnovat pozornost následujícím vlastnostem:

 • by základna měla pevně držet a ne posouvat podél švu;
 • Je třeba se pokusit vytrhnout chloupky, a pokud všichni zůstali na svém místě, neváhejte je získat;
 • Když jsou mokré, všechny štětiny by měly dokonale sedět;
 • použití nástroje s pouzdrem bez švu je výhodnější pro použití ve srovnání s ostatními;
 • by měly upřednostňovat kliky vyrobené z tvrdého dřeva.

Pro různé čárové výkresy budete možná potřebovat takové kartáče:

 • s krátkou, tenkou štětinou;
 • střední velikosti se špičatou špičkou;
 • tenké, malé s ostrýmikončí
 • s podlouhlými vlasy;
 • zkosený rukáv.
Kartáče pro návrh nehtů

Kromě štětce potřebujete:

 • pravidelný lak;
 • akrylové barvy;
 • gelový lak;
 • ​​
 • šelak;
 • ubrousky;
 • odmašťovač;
 • lampa pro sušení gelového povlaku.

Jehly a párátka, různé nálepky a jiné dekorativní prvky jsou také užitečné.

Začátečníci mohou použít další položky ve formě nálepek, razítek.

Monogramové štětce

Při ručním malování vzorů je vhodné používat tenké štětce, které dobře kreslí čáry, označují tečky a rovnoměrně nanášejí barvy.

Naučit se kreslit monogramy na nehty není tak obtížné.Použití správných nástrojů a podrobný popis procesu v mnoha fotografických a video materiálech pomůže zvládnout úkol

Pochybuji-li o výběru kartáče, měli byste respektovat rady odborníků a zakoupit:

 • speciálníkartáč s tenkou a protáhlou základnou, který pečlivě kreslí čáry.Použijte jej na běžné a složitější vzory;
 • Zkosený nástroj je vhodný pro odstraňování kadeřů;
 • sloupců 00, které mají krátké a tenké štětiny pro znázornění malých detailů a teček.

Díky starým lakům si můžete udělat kartáče sami.Chcete-li je očistit, musíte si z lahví vzít několik kusů, pomocí acetonu odstranit zbytky laku, opláchnout v teplemýdlový roztok a odmastěte roztokem obsahujícím alkohol.

Poté nůžkami na manikúru odřízněte další vlákna a dejte jednomu kartáčku tenký tvar a druhý udělejte krátký řez a posekejte jej.Alternativou ke štětce může být jehla nebo párátko, které má ostré a tenké okraje.

Pro návrh krajkových monogramů je nejlepší použít šablony, protože pavučina by měla vypadat velmi tenká a přesně nakreslená.

Konstrukce nehtů s prolamovanou sítí

Pokud dáváte přednost manikuře ručně, měli byste být opatrní a cvičit pomocí několika kartáčů s různým obsahem vlasů.

Chcete-li získat dokonalý design nehtů, musíte dokonale sladit barevné schéma.Základní odstín by měl být v souladu se vzorem a zdůrazňovat přesné linie a jednotné kadeře.

Kreslení teček

V případě obtíží při kreslení jasných malých předmětů na nehty nabízí nehtový průmysl speciální nástroj pro návrh, který se nazývá „tečky“ a je přeložen z angličtiny.jako „bod“.

Pomocí tohoto nástroje lze snadno zobrazit i plaky a další malé odkazy různých velikostí.

Tečky jsou tenké tyčinky malé velikosti s kovovým zakončením a jsou vyrobeny ze dřeva nebo plastu.Tam jsou tečky, ve kterých jsou koule umístěny na obou stranách, ale mají různý ráže.

V nehtových salonech používejte celésady těchto zařízení a pro domácí použití stačí tečky malé a střední velikosti.

Pohodlné a snadné použití, a to i v případě, že nejsou k dispozici kreslicí dovednosti, s jehož pomocí můžete vytvářet krásné věnce, krajkové vzory, větvičky a přímé čáry.K tomu dochází v důsledku postupného snižování barvy na špičce, s klidným zabarvením to trvá déle.

Přitahují se k němu, když vytvářejí další dekor malé velikosti a když doplňují skvrny s kamínky.

K vytvoření malby na nehty pomocí teček je nezbytné:

 1. Lak na nehty vytvořenou barvou laku a vyčkejte, dokud nezaschne.
 2. Naneste barvu (nejlépe akrylovou) vhodnou pro odstín pozadí.Ponořte do něj kouli a trochu ji utopte.
 3. Další pohon teček jako normální pero, kreslení teček a čárky.U dlouhých proužků jedete pomalu.Chcete-li se zbavit barev, musíte čas od času zařízení otřít na ubrousku.

Monogramy na hřebech, které se krok za krokem kreslí, nejsou obtížné.Po zvládnutí této dovednosti můžete bezpečně experimentovat a nehty budou originální, jedinečné a potěší majitele i vzbudí obdiv od ostatních.

Užitečné video materiály pro kreslení monogramů na nehty.Popis postupu krok za krokem

Jak nakreslit monogramy na nehty.Video instrukce krok za krokem:

Jak správně nakreslit kadeře (monogramy) na nehty: