Módní účesy pro kulatou tvář.Styling pro každý den a oslavu.Fotografie a tipy stylistů

Při výběru správného účesu ženy je třeba vzít v úvahu strukturu vlasů a tvar obličeje.Z portrétních fotografií můžete vidět, že kulatá tvář je charakterizována měkkými rysy, včetně zaoblené čelisti a nezřetelných lícních kostí.To dává obrazu mladistvost, ale je obtížné zdůraznit rysy.

Hlavní zákazy pro ženy s kulatými tvářemi

Nesprávně zvolené srážky mohou obraz zničit.Existuje několik zásad, podle kterých se můžete pojistit proti chybám:

 • Žádné prstýnky a kadeře.Perm je přísně zakázáno pro ženy s kulatou tváří.Malé kadeře a kadeře činí lícní kosti ještě objemnějšími.
 • Majitelé kudrnatých vlasů musí používatprostředky pro narovnání.
 • Nečistěte si vlasy dozadu.Tento způsob instalace dále zdůrazňuje zaoblený tvar.
 • Vyhněte se stříhání srážek příliš krátce.Vytvářejí další objem.

Krátké účesy

Garsonův styl

Garson Haircut je výběr žen, které chtějí vypadat dobře upravené.aniž byste trávili spoustu času a úsilí položením.Tento účes se stal trendem díky popularitě hlavního hrdiny románu „Bakalář“ Victora Margherita.

Nyní tento účes, který prošel některými změnami, zůstává relevantní kvůli několika výhodám:

 • vyhovuje ženám v jakémkolivěk
 • snadná instalace;
 • osvěžuje a dává obrazu efekt lehkosti a nadšení.

Hlavními znaky střihu Garson jsou nedostatek jasných linií a přítomnost odstupňované struktury, které společně vytvářejí dojem mírného nepořádku.

Specialisté radí baculatým dámám na asymetrickou verzi korunovanou šikmým třeskem.

Položení krátkého „Garzonu“ je jednoduché: na čisté vlasy se aplikuje stylingový prostředek, potom se kadeře suší fénem a česají.

Aby se vytvořil poruchový efekt, aplikuje se pěna a prameny se šlehají prsty, na konce vlasů se aplikuje vosk, aby se zdůraznil.

Pixie s tlustými šikmými rány

Módní účes Pixie je rozmanitý a vhodný pro všechny vlasy. Silnější budou texturovanější a poslušnější, zatímco tenké získají požadovaný objem.

Pixie, přeloženo zAngličtina - „elf“, opravuje obrys tváře, zdůrazňuje linii krku a omlazuje obraz jeho majitele.Tradiční verze je charakterizována protáhlými prameny na koruně, zkrácenými v chrámech a třescích různých délek a tvarů.A když se podíváte na narovnáné prameny peří, dodá ubohý a lehce pompézní vzhled.

Střih je vhodný pro dívky s výraznými rysy a kulatým tvarem obličeje.Kromě toho zdůrazňuje ořez očí, činí ostřejší rty a vizuálně prodlužuje krk.

Pískání tlustými šikmými rány jsou pro majitele kulaté tváře nejvýhodnější možností.Zejména na fotografiích bude vypadat žensky roztomilé a dívčivě nešťastně.Pomocí rámování podlouhlých pramenů můžete upravit nadměrnou zaoblenost obličeje a vizuálně ji natáhnout.

Avšak s malými rysy a krátkým krkem byste se měli vyvarovat takového účesu, pouze zdůrazní tyto rysy.

Pixieho účes je stejně dobrý v odstínech červené, platinové a čokoládové kaštany.Hlavní věc je, že barva by měla být nasycená a vlasy by měly být zdravé a lesklé.

Bob s vícevrstvými prameny

Bob je klasický účes vhodný pro ženy různého věku.Vyznačuje se hrou textur.Vlasy jsou stříhány ve vrstvách, zatímco ty, které rostou blíže ke koruně, jsou zkráceny kratší a každá dolní řada zůstává delší.Tato metoda umožňuje vytvořit iluzi délky a objemu.Délka je dána dlouhou spodní řadou vlasů a objem je dán krátkouzámky.

Tento střih lze nosit s ranou nebo bez rány.Podlouhlé prameny ohraničující obličej vytvářejí jasný obrys, který se vizuálně protahuje a zužuje.Jednou z hlavních výhod účesu Boba je snadná péče.Pro každodenní styling postačí fén, kartáč a improvizované stylingové výrobky (pěna, vosk).

Bob s bočním třeskem

Účes s bobem s bočním třeskem je ideální pro kulatý typ obličeje: dlouhé boční prameny (na lícní kosti), krátké vlasya úhlednou linii řezu.Četné fotografie v módních časopisech zobrazující ženské obrázky s tímto ostříháním dokazují, že právě boční třesk dodává celému vzhledu tóny pikantnosti a šarmu.

Stylisté doporučují nosit takový účes s boční částí.Oválný obličej se potom vizuálně prodlouží.

Odděleně by měla být uvedena barva vlasů.Takové srážky vypadají velmi působivě na kadeře monofonní barvy.Pokud však chcete experimentovat, můžete na vlasech v týlních a časových zónách vytvářet barevné akcenty - obrázek se tak projeví.

Při pokládání je třeba věnovat pozornost základnímu objemu.Toho lze dosáhnout kombinací pramenů u kořenů.A stačí vytáhnout třesk kulatým štětcem a současně stočit konce vlasů dovnitř.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Karet na noze

Charakteristické znaky střihu:

 • hřbet je nahý;
 • šíje s krátkými vlasy:
 • relativně dlouhé vlasy v parietálním a časovém pásmu.

Pro majitele kulaté tváře by byl ideálním účesem protáhlý čtverec s prameny profilovanými na okrajích.Abyste se ujistili, že je volba správná, měli byste se podívat na ženské fotografie v salonech krásy nebo sledovat kouzelníka.

Délka předních pramenů by měla dosahovat k bradě nebo mírně nižší a oddělování musí být určitě šikmé.Rány jsou velmi krátké nebo asymetrické a dobře tvarované.Tyto nuance pomohou vizuálně napnout a zúžit ovál obličeje.

Čtvercová noha je ideální volbou pro majitele rovných a hustých vlasů. Ačkoli je možné přidat objem tenkým kadeřím, uchýlit se k jednoduchému stylu.Kategoricky tento účes nevyhovuje dámám s kudrnatými vlasy.

Instalační proces netrvá dlouho.Nejjednodušší způsob:

 • Pomocí kartáčku zvedněte prameny ke kořenům a osušte je fénem.
 • Pomocí železa napněte prameny, jemně je zvedněte u kořenů a ohýbejte na koncích.
 • Můžete se uchýlit k použití velkých natáček, které vám pomohou dosáhnout kořenového objemu a zakroucení zámků uvnitř.

Je třeba vzít v úvahu - tento účes zdůrazňuje křivku krku.Z tohoto důvodu bude vyhovovat křehkým ženám s dlouhým, elegantním krkem.Naopak stylisté nedoporučují nosit takový střih pro ženy s krátkým a silným krkem.

Účesypro střední vlasy

Kaskáda

Kaskáda je skvělý účes jak pro ženy v domácnosti, tak pro obchodní ženy.Kombinuje eleganci, praktičnost, ženskost i schopnost přizpůsobit tvar obličeje.Kaskádové srážky jsou stejně dobré pro silné i tenké vlasy.

V prvním případě můžete odstranit nadbytečný objem vlasů, a tím zjednodušit péči o ně, a ve druhém naopak přidat vlasům vizuální objem.Pro majitele kulatého tvaru obličeje a vlasů střední délky je ideální kaskáda na délku ramen.Na fotografiích se ženský obraz s tímto střihem stává pěkným.

Hlavní předností ženského střihu Kakskad je jeho univerzálnost: je vhodný pro jakýkoli druh vlasů a účes můžete změnit během několika minut.Pro kulatou tvář je vhodná jako bruslař na středně dlouhých vlasech bez rány, jak je vidět na fotografii.

Stylisté nedoporučují výrobu třesku, který pomáhá vizuálně zkracovat ovál tváře a zdůraznit tváře.Dělení se doporučuje provádět šikmo nebo na boku, ale v žádném případě by nemělo být umístěno uprostřed.

Několik jednoduchých stylů:

 • K zabalení a vysunutí špiček použijte fén a kulatý kartáč.
 • Účesu můžete dát jemnému nepořádku namočením prstů do gelu nebo vosku a „strkáním“ vlasů.
 • Jen prameny vyrovnejte železem.

Stříbrný stříbro

Stříbrný stříbro na vlasystřední délka je jednou z nejelegantnějších možností.S pomocí takového účesu je snadné opravit ovál obličeje: podlouhlé přední prameny ho vizuálně napnou.

U kulaté tváře může být klasifikovaný stříbro doplněn asymetrickými roztrhanými třesky. Rovněž bude vhodné zbarvit, pomocí kterého mistr vytváří oslnění, a zdůraznit jednotlivé prameny. Pro každodenní styling je dostačující vysušit si vlasy nakloněním hlavy dolů a poté nanesením pěny nebo pěny.Dále musíte napnout prameny kulatým štětcem.

Stránka s asymetrickými rány

Asymetrické rány, které doplňují stránku, dodávají ženě moderní a stylový vzhled.V klasické verzi se takový střih provádí na krátkých vlasech s povinnou přítomností třesku - šikmé, otrhané nebo rovné.

Tato varianta však nevyhovuje dámám se zaobleným tvarem obličeje, protože klasika pouze zvýrazní vzhled.Ale takový střih bude vypadat skvěle na středně dlouhých vlasech.Doplněním tohoto střihu asymetrickým třeskem můžete vizuálně upravit ovál obličeje.

Kromě skutečnosti, že tato „stránka“ vypadá velkolepě, má účes několik významných výhod:

 • Snadné čištění a styl doma.Dobře vyrobená účesová stránka neztratí svůj tvar bez ohledu na vnější podmínky.Pro každodenní styling budete potřebovat fén a kulatý hřeben, kterým se vlasy stočí dovnitř.
 • Vhodné pro jakoukoli barvuvlasy, kromě experimentů se zvýrazněním a zbarvením jsou vhodné.
 • Nemá žádná věková omezení.Bude to skvěle vypadat jak na mladé dívce, tak na ženu ve věku.

Měli byste si být vědomi, že srážka bude vyžadovat pravidelné návštěvy velitele, každé 4-6 týdny.

Extra dlouhá fazole

Extra dlouhá fazole je ideální účes pro kulatou tvář.Fotografie pro ženy ukazují, jak protáhlé prameny mohou vizuálně napnout vaši tvář a zároveň zúžit tváře.Dobře vyrobený účes nebude vyžadovat zvláštní péči a styling nebude trvat příliš dlouho.

V obchodním stylu narovnejte prameny pomocí žehličky, pro romantický twist, pro každodenní - natáhněte se pomocí brashingu a konce utáhněte dovnitř.Můžete si také jen dát vlasy do housky, je to pohodlné a stylové.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes pro bob pro střední vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Gavroche Style

Tento účes byl ve Francii populární v 70. letech a dostal jméno od protagonisty stejnojmenného románu Les Miserables Victor Hugo..Nyní je „Gavrosh“ zosobněním vzpoury, odvahy a odvahy.

Střih ve stylu Gavrosh nemá žádné věkové hranice a je stejně dobrý pro dospívající dívku, mladou dívku a slušnou dámu.

Navíc si každý může dovolit takovou „odvahu“, bez ohledu na tvar obličeje.Zkušený řemeslník bude schopen skrýt nedostatky azdůraznit ctnosti.

Charakteristické rysy ženského účesu „Gavrosh“:

 • Kombinace pramenů různých délek : krátké vpředu, dlouhé vzadu a střednípo stranách.
 • Filtrace. ​​Pomocí této techniky jsou účesům dány účinky vrstvení, náhodnosti a objemu.Ta je zvláště důležitá pro tenké vlasy.
 • Přítomnost třesku. Existuje mnoho variací na její výkon.Může být asymetrický, šikmý, rovný a sudý nebo extrémně krátký, trojúhelníkový, tlustý nebo tvarovaný.Můžete experimentovat.

Střih ve stylu Gavrosh může být ztělesněn na vlasy libovolné délky, v dokonalé harmonii s jakoukoli barvou.

Další výhodou tohoto střihu je jeho snadné tvarování:

 • Pro každodenní styling potřebujete kulatý kartáč, pěnu a fén.Pěna nebo pěna se nanáší na mírně vysušené a česané vlasy.Kadeře jsou dobře vysušeny fénem a stočeny hřebenem.
 • Aby se účesu dostal nepořádek, na sušené vlasy se aplikuje stylingový produkt, který by se pak měl důkladně omýt a vysušit fénem.
 • Večerní styl bude vyžadovat pěnu, vysoušeč vlasů a kulatý hřeben.Hlavní důraz by měl být kladen na bazální objem.

Shaggy Style

Shag na středních vlasech je chlupatý, ale neuvěřitelně sexy účes.Podle ujištění stylistek je tento módní účes ideální pro mladé ženy s kulatou tváří i pro tenké a silné, rovné akudrnaté vlasy.

Při použití speciální techniky dává mistr účinek chlupatých a rozcuchaných vlasů.Styl shag vizuálně mění proporce postavy a tvar obličeje.Buclaté dámy mohou být zdobeny třeskem na obou stranách obličeje, aby upravily ovál a přidaly koketní obrázek.

Účes ve stylu Shaggy není stylový ve stylu: na čisté vlasy naneste čistou pěnu nebo pěnu a osušte fénem.Chcete-li zdůraznit jednotlivé prameny, měli byste použít vosk.

Účesy pro dlouhé vlasy

Žebřík

Dlouhé vlasy jsou ozdobou a hrdostí jejich majitele.A aby vždy vypadaly atraktivní, musíte jim dát tvar a objem.Profesionálové doporučují účes „Lesenka“ těm, kteří chtějí změnit obraz, ale nejsou připraveni na radikální změny.

Výhody:

 • Střih je vhodný pro jakýkoli tvar obličeje.Kulatý povrch lze snadno opravit protáhlými předními prameny.
 • Pro vlasy „krátkého schodiště“ jsou vhodné vlasy jakéhokoli typu (mastné a suché).
 • Má mnoho variací.
 • Není vyžadována péče a časté návštěvy velitele.
 • Snadná instalace.

Přímý střih účesu

Plochý střih dlouhých vlasů se používá zejména pro baculaté dívky.Tato varianta je však vhodná pouze pro majitele rovných a tenkých vlasů, protože jim dává další objem.

Účes vyžaduje pravidelné návštěvy velitele - 1krát za měsíc.Bude to vypadat slušně, pokudabsolutní symetrie.Kromě toho to bude vyžadovat čas a speciální stylingové výrobky (vosk a lak) pro styling.Rozcuchané vlasy končí ničí vzhled.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes na bob pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Tkaní bez stylingu

Prýmek je symbolem ženskosti a krásy.

Za účelem výběru správného tkaní pro majitele kulaté tváře odborníci uvádějí několik doporučení:

 • Klasická verze jsou dvě copánky.
 • Dělení by mělo být šikmé nebo na boku, ale v žádném případě nesmí být rovné.
 • Prýmky, tkané ve formě koše a koruny, vypadají skvěle na baculatých dámách.
 • Francouzský cop na straně nebo na horní části hlavy koriguje ovál obličeje a vizuálně ho prodlužuje.

Přidáním copů do příslušenství můžete dosáhnout večerní nebo romantické verze účesu.

„Vanguard“ a umělecké výstřižky

Srážky s uměleckými výstřižky jsou odvážné a neuvěřitelně krásné.Vzorované výstřižky mohou být umístěny v krku, třescích a časové oblasti.Pro zdůraznění je namalován tmavší barvou.

Také na světových moloch je často možné vidět kulaté tváře ženských účesů ve stylu „Vanguard“.Profesionálové bez fotografií a schémat dávají vlasům neuvěřitelné tvary a objemy, obarvují je výraznými barvami.Avantgardní styl se vyznačuje originálními formami kombinovanými s jasnými nečekanýmidoplňky, které doplňují celkový koncept obrazu.

Hlavním účelem účesu je přiblížit obličej tomu, co se považuje za dokonalost (oválný tvar), vizuálně skrýt a opravit rysy, které se zdají neatraktivní.

Zkušené ruce mistra v kombinaci s různými technikami a individuálním přístupem pomohou dosáhnout ideálu.

Video a fotografie dámských účesů pro kulaté tváře

Dámské účesy pro kulaté tváře:

Fotografie dámských účesůpro kulatou tvář: