Módní účesy pro kudrnaté a kudrnaté vlasy střední délky až k ramenům s rány a bez rány.Foto

Středně dlouhé kudrnaté srážky jsou vhodné pro jakoukoli strukturu vlasů a jakýkoli typ obličeje, je pouze důležité zvolit vhodnou možnost.Článek odhalí všechny triky pro výběr účesu střední délky a umožní vám vybrat účes v závislosti na typu a hustotě vlasů, tvaru obličeje.Zvažte také večerní a svatební styl.

Ženské srážky pro střednídélka vlasů

Neobvyklé srážky u žen s kudrnatými vlasy vždy vypadají okouzlující a romantické.

Výběr ženských účesů pro střední délku vlasů je poměrně velký:

 1. Bob a stříška .Bob nebo bobová tyč se řeže buď na ramena nebo pod bradou.Kudrnatá bobová bob je vyrobena asymetricky nebo rovně.Protáhlý asymetrický čtverec je ideální pro malé kadeře.
 2. Kaskáda .Na kudrnatých vlasech nemůže být účesová kaskáda dokonce stylizovaná.Zvolte namísto podlouhlé kaskády možnost vícevrstvé střední délky, aby přechody mezi vrstvami byly plynulé.Asymetrické přízvuky dají kroutit hravost a neobvyklou formu.

  Srážky pro kudrnaté vlasy střední délky musí být vybrány s ohledem na tvar obličeje a osobní styl.

 3. Gavrosh .Vlasy na zadní straně hlavy zůstávají dlouhé, rány, koruna a boky jsou odříznuty.Objeví se takzvaný klobouk.Gavrosh se nebude dívat na silné malé kadeře, ale je vhodný pro střední kadeře, pokud se nechcete unést a příliš stříhat tak, aby přechod od čepice k zadní části hlavy byl plynulý.

Srážky pro tenké vlasy pro objem

Rovné tenké vlasy nemají požadovaný objem, rychle se zašpiní a snadno zamotají.Tento typ vlasů se snadno poškodí, stane se křehkým a neživým.V tomto případě stačí vybrat ten správný účes.

Při výběru zvažte následující:

 1. Vyberte délku srážky .Správnědélka pomůže vyhnout se problémům se zamotáním vlasů.
 2. Dát objem .Existuje mnoho srážek, které dodávají vlasům hmatatelný objem: stříška, sesson, bob, žebřík atd. A čím kratší je střih, tím větší objem můžete vytvořit.
 3. Jednoduchost formy .Umožňuje obejít se bez každodenního stylu a vypadat skvěle kdykoli.

Barva musí být také zvolena správně, aby účes „hrál“, nesprávně zvolený odstín mohl zkazit celý dojem nového střihu.

Základní tipy pro výběr barvy a barvení tenkých vlasů:

 1. Obyčejné barvení způsobí, že účes bude plochý a vytvoří pocit, že na hlavě je méně vlasů než na skutečnýchpodnikání.
 2. Světlé barvy teplých odstínů budou vypadat lépe a kombinace sousedních tónů a světel vytvoří iluzi hlasitosti.
 3. Zvýraznění dává dobrý objem, ale poškozuje vlasy, místo toho byste měli zvolit bronding nebo barvení prutů.
 4. Lidé s tenkými blond vlasy by neměli barvit vlasy v tmavých barvách.S růstem lehkých kořenů se pokožka hlavy stává viditelnou.To vyvolává dojem vzácnosti vlasů.
 5. Barvení hennou posiluje, napíná vlasy a posiluje je.

Nejvhodnější délka střihu pro tenké vlasy je k ramenům.Tato délka umožňuje dosáhnout maximální hlasitosti.

Srážky pro tenké vlasy střední délky:

 1. Kare .Je to jeden z nejpopulárnějších ženských účesů.Vypadá skvěle na rovných tenkých vlasech, protože to tak nenívyžaduje objem.Existuje mnoho druhů čtverců, hlavní věcí je vybrat vhodnou možnost.
 2. Bob .Tento účes po mnoho let nevyšel z módy.Účesy ideální pro jemné rovné vlasy.
 3. Cascade .Nejběžnějším účesem je objem vlasů od hlavy, aniž by se zmenšila původní délka vlasů.Vhodné pro plochy obdélníkového typu, zaoblené linie.Hlavní podmínkou nejsou příliš dlouhé vlasy, takže kaskáda je co nejúžasnější.Musíte účes každý den upravovat tak, aby účes vypadal čistý a dobře upravený.

Srážky pro silné vlasy

Nesprávně zvolený střih na hustých vlasech může nejen znesnadnit účes kvůli přirozené závažnosti vlasů, ale také se cítíte dobře abolest hlavy.

Výměna třásně nebo oddělovače je snadné dát úplně jiný vzhled.Vně by vlasy měly vypadat lehce bez přímek a konce musí být vyfrézovány.

Existuje několik hlavních pravidel pro všechny srážky pro husté vlasy:

 1. Čím silnější jsou vlasy, tím více vrstev se stříhá.
 2. Vzdálenost mezi sousedními vrstvami může být významná.Husté rány vyhladí hustotu vlasů.
 3. Nemusíte vlasům dodávat nadýchanost, proto by se neměly provádět srážky končící na úrovni krku.

Srážky pro silné vlasy:

 1. Kaskáda .Odstupňovaná kaskáda má mnoho variací, mění styl, můžete dosáhnout účinku nového účesu.Přizpůsobitpro rovné i kudrnaté vlasy.
 2. Caret .Tento střih není vhodný pro všechny typy obličeje.Rovné čáry nesedí na silné vlasy, takže je lepší opustit klasický čtverec.Ale udělá to odstupňované náměstí.Tato varianta je jen krátkou kaskádovou variantou.
 3. Podlouhlá fazole .Univerzální účes pro téměř všechny ženy.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Srážky pro načechrané, nadýchané vlasy

U chlupatých a kudrnatých vlasů bude průměrná délka střihu lepší, protože skryje nedokonalosti a zdůrazní výhody.

Srážky pro chlupaté a kudrnaté vlasy:

 1. Bob .Fazole střední velikosti vyhovuje každé tváři.Účes vypadá tak velkolepě, že můžete bezpečně změnit styl a barvu vlasů.
 2. Podlouhlá stříška .Jedná se o střih střední délky, nejvhodnější pro kudrnaté vlasy a dívky s oválným nebo trojúhelníkovým obličejem.U čtvercového nebo kulatého tvaru je lepší zapomenout na takovou hříčku, protože vizuálně rozšiřuje obličej.Třásně doplní hravé kadeře, zatímco asymetrický střih přidá hravost k obrazu.Pro nádheru je lepší absolvovat.
 3. Asymetrický čtverec s protáhlým okrajem .Účes vypadá romanticky a žensky na chlupaté a kudrnaté vlasy.U malých kudrlinek však tato možnost nebude příliš úspěšná.

Srážky pro zlobivé vlasy

Vhodné srážky:

 1. Kaskádový „žebřík“na vlasech pod bradou a šikmý tlustý třesk s pokládáním na jedné straně, proměňující se na větší část vlasů, dodávají hravému obrazu askrýt nedostatky tohoto typu vlasů.
 2. Retro účes 60. let .Dlouhé prameny se stříhají tak, že je to nepostřehnutelné, prameny se hladce spojují a vlasy zesílené u kořenů a zvlněné špičky dodají lesk.

Srážky pro hrubé vlasy

Hrubé vlasy je obtížné tvarovat, protože jsou silné a těžké a nemohou vydržet dlouho.Proto je vhodné se zabývat možnostmi, které styling vůbec nevyžaduje.

Nejlepší je zvolit:

 1. Kaskáda .Dlouhý třesk vyčesaný na jedné straně a rovné vlasy, které se na koncích stočily do kadeře.
 2. Vícevrstvé fazole .Obrovský účes s dlouhým rovným třeskem.Kadeře ležet ležérně, takže nebudete muset položit.
 3. Žebřík .Konce Cirrus zdůrazňují ovál tváře, takže žebřík je vhodný pro všechny ženy.

Asymetrické srážky

V módě takové srážky, které vždy zůstávají:

 • Bob .Univerzální varianta vhodná pro naprosto každého.Nejlepším způsobem bude bob vypadat na rovných, tenkých a kudrnatých vlasech, což účesu dodá ještě větší objem.Má však mnoho možností s důrazem na oči a rty.Po stranách je tvořena přímými prameny a má na krku zkosený tvar.Celé a kulaté dívky by měly tento účes odmítnout.

 • Kaskáda .Roztrhané prameny způsobí, že i tenké vlasy budou svěží.Kaskáda musí být pokládána každý den a upravována každý měsíc v kabině.Střih je vhodný pro kulatou nebo oválnou tvář s vysokými lícními kostmi, odstraňuje váhu brady a vizuálně snižuje nos.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní střih pro střední vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Jednoduché dámské srážky pro kudrnaté a kudrnaté vlasy střední délky - tento účes je vhodný pro kulatou, oválnou, čtvercovou a trojúhelníkovou tvář.Foto

Pro ženy s oválným typem obličeje je vhodný jakýkoli typ účesu, ženy s kulatým obličejem by si měly zvolit variantu s asymetrickými prvky, například se třeskem.Naopak protáhlá tvář vyžaduje větší objem.Ženy s výraznými lícními kostmi se nebudou mýlit a vyberou si účes střední délky.

Střih vlasů „Bob“

Krátká bob bude vyhovovat vysokým, hezkým, kyprým ženám, stejně jako dámám střední výšky a postavě s tenkými, rovnými, zlobivými vlasy.Bob není vhodný pro baculaté ženy, hladké linie a velký objem zjemní čtvercový typ obličeje.

Nejoblíbenější odrůdy fazole:​​

 • klasická;
 • protažený vlnovými prameny;
 • asymetrický;
 • vrstvené texturování;
 • promoval;
 • asymetricky otrhané;
 • bob-auto.

Střih"Kaskáda"

Kaskáda jde k naprosto všem typům tváří, s jakoukoli postavou a věkem.Dívky s kudrnatými vlasy mohou bezpečně udělat kaskádu, dá vlasům správný tvar a vypadají elegantněji.U tuhých a hustých vlasů se kaskáda stříhá se stejnou délkou pramenů, ale vždy s roztrženými konci.

Nejoblíbenější verze kaskády je nyní vícestupňová, přidává vlasům objem, strukturu a neobvyklý vzhled.Údery nelze řezat, ale prodloužené nebo šikmé boky poskytují další kouzlo.

Haircut „Care“

Existuje několik variant stříšky a vyberte ji podle rysů obličeje:

 • ostré rysy vyhladí odstupňovaný stříška;
 • pro ženy s úzkou tváří, odborníci doporučují dělat rány jakéhokoli tvaru;
 • Buclaté dívky by se měly vzdát rány;
 • s oválnou tváří bude vynikající volbou roztržená bob s šikmým okrajem, který se promění v hlavní část vlasů;
 • Podlouhlá bobová dráha s dlouhými zámky na obličeji je vhodná pro baculaté dívky - neměly by zde být žádné výrazné třásně.
 • U žen se správnými funkcemi bude jakákoli možnost.

Srážkový „žebřík“

Žebřík má zřejmé výhody:

 • se snadno tvaruje;
 • nevyžaduje časté úpravy;
 • je vhodný pro jakýkoli tvar obličeje;
 • stříhání rychle;
 • je kombinován se všemi styly oblečení;
 • vypadá nádherně a elegantně.

Nelze nositžebřík pro ženy s kudrnatými hrubými vlasy, rozštěpenými konci a pro ty, kteří nemají dostatek času na každodenní styling.Bob je vhodný pro jakýkoli styl, na všech vlasech, styling nezpůsobí žádné nepříjemnosti.Obrovskou výhodou tohoto účesu je, že když roste, neztrácí tvar a můžete jej méně často korigovat.

Pro jemný pohled stačí kroutit prameny kulmou.

Takový střih na středních vlasech má několik různých možností najednou: protáhlou fazolovou bob na noze, odstupňovanou, asymetrickou.

Střih pixie

Pixie se stříhají na jejich prostřední vlasy podlouhlými chrámy a na koruně zůstane tzv. Čepice.Pixie nemusí být položena, udržuje si formu sama.Střih pixie může kombinovat několik typů účesů najednou, například pixie, kaskádu, dokonce prameny a roztrhané části.

Sessonův střih

Sesson nemusí být položen, skryje si uši.I když vítr stoupá, účes bude mít opět svou původní podobu.

Z mínusů lze nazvat poněkud komplikovanou techniku ​​provádění, pouze zkušený mistr je schopen učinit sedlo neodolatelným.Druhá minus - musí být neustále udržována ve formě.Pro protáhlý typ obličeje potřebujete rovný a tlustý třesk, pro kruhový tvar je vhodný asymetrický řez, pro trojúhelníkový tvar protáhlý šikmý tvar a čtvercová plocha je orámována tlustým kulatým třeskem.

Účes „Fouette“

Fouet je doslova stvořen pro kudrnatéhlava vlasů.Koruna je krátká a pod vlasy se postupně prodlužuje.Všechny srážky pro kudrnaté vlasy jsou vybírány nejen pro typy obličeje a vlasů, ale také s ohledem na postavu ženy a její věk.

Střih "Aurora"

Aurora je modelový střih, takže to stojí více než obvykle.Aurora má několik funkcí, jako je povinný třesk, přítomnost hladkého přechodu úrovní, čepice na temeni hlavy.Lze to udělat naprosto pro jakoukoli délku vlasů, nemusíte ji upravovat, sám si udržuje požadovaný tvar.

Aurora není kategoricky vhodná pro majitele kudrnaté, chlupaté a nezbedné kadeře.Kromě toho účes vyžaduje neustálé stříhání rostoucích konců.

Sheggieho účes

Jedná se o rozcuchaný účes, který se provádí nejen na celé hlavě, ale také na samostatných částech, například pouze na zadní straně hlavy.Shaggy se hodí k jakémukoli vzhledu, je kombinován s frivolním chlapeckým stylem a večernými šaty.

Gavrosh haircut

Gavrosh nemá striktní techniku ​​provádění, ale existují určité rysy:

 1. Podlouhlé prameny ve spodní části zátylku.
 2. Krátké vlasy na temeni a chrámech.
 3. Střih by měl být vícevrstvý.
 4. Povinná přítomnost profilovaných pramenů.
 5. Bang.

Haircut Gavrosh má dvě možnosti:

 1. Classic.Boční zámky jsou symetrické s vertikální lícní linií.
 2. S asymetrickými postranními prameny arány.

Buclaté dívky jsou vhodné pouze pro asymetrickou verzi a pro ženy se čtvercovou nebo trojúhelníkovou tváří naopak odborníci doporučují klasický typ.

Haircut „Rhapsody“

Haircut Rhapsody je vhodná pro ženy v jakémkoli věku a vypadá velmi přirozeně díky nerovnoměrně upraveným chaotickým pramenům.Tento účes nevyžaduje styling, přírodní nedbalost dává majiteli kouzlo.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes na bob pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Krásné večerní a svatební účesy pro kudrnaté a kudrnaté vlasy.Foto

Na rozdíl od obav je zde mnoho večerních a svatebních účesů na kudrnaté vlasy.U zámků střední délky vydrží účesy déle než u dlouhých.V současné době je trendem kadeře, které vypadají plasticky díky hojnému ošetření sprejem.

Shromážděné vysoké účesy jsou harmonicky kombinovány s hlubokým výstřihem.Všechny druhy vlasových ozdob přidají obrazu propracovanost.

Jaký druh účesu dělat se svými vlastními rukama od středně kudrnatých vlasů pro každý den

Existuje několik možností pro stříhání vlasů pro středně kudrnaté vlasy doma.Silně kudrnaté vlasy by však neměly být ostříhány samy o sobě, protože mokré kadeře neleží vůbec jako suché.

Níže jsou uvedeny všechny 4 možnosti samořezání průměrných kudrnatých vlasůdélka domu:

 1. Suchý střih .Konce suchých vlasů jsou stříhány jednotlivými kadeřemi.
 2. Střih vlasů s opletením. Průměr každého pigtail by neměl být větší než 2,5 cm. Pro stříhání ponechejte na koncích asi 2,5 cm vlasů a od každého pigtail odstřihněte 0,5 až 1,5 cm.
 3. Střih vlasů shromážděných v copech .Všechny vlasy se sbírají do 2 nízkých ohonů po stranách a střihají se na požadovanou délku.
 4. Mokrý účes .Lehce vysušené vlasy jsou na koncích upraveny vrstvou po vrstvě.

Účesy se stylem i bez vzhledu.Foto

Převážný počet účesů vyžaduje neustálý styling.Fotografie uvedené níže jasně ukazují, které možnosti střihu pro střední vlasy budou vypadat skvěle bez použití stylingových nástrojů, a video ukáže mistrovi podrobně, jak rychle stylovat složitější účes.

Středně dlouhé kudrnaté srážky jsou všestranné, protože vypadají více žensky než krátké účesy a snadněji se o ně starají než dlouhé.

Nejdůležitější pro ty, kteří nemají rádi účesy, nevědí, jak to udělat nebo na to nemají čas, existuje mnoho možností pro různé účesy na vlasech jakékoli struktury, pro jakýkoli typ obličeje, věku a stylu ženy.

Video o srážkách pro středně kudrnaté vlasy

Odstupňovaná stříška pro kudrnaté vlasy, viz videoklip:

Demetrius zvlněný střih vlasů, vizvideoklip: