Módní rány na dlouhých vlasech.Srážky - nejnovější v roce 2019, foto

Bangs jsou příležitostí obnovit účes, aniž by se uchýlili k radikálním změnám účesu.V každé sezóně se nové trendy stávají trendem.

Profesionální kadeřníci již vybrali módní rány 2019.Bangs pro dlouhé a krátké vlasy se liší tvarem a délkou.Jejich srovnávací fotografie lze snadno najít na internetu a vybrat perfektní možnost.

Které rány by vypadaly lépe s dlouhými vlasy

Úder, který je nesprávně spojen s dlouhými vlasy, zničí účes.Dívky často chtějí účes jako milovaná herečka nebo zpěvačka, ale nezohledňují, že má jiný tvar obličeje, strukturu a barvu vlasů.Výsledkem je zklamání a odmítnutí změnit obraz po mnoho let.K výběru správného třesku potřebujetedodržujte jednoduchá pravidla.

Správné okrajové pole by mělo:

 • odpovídat typu osoby;
 • přistupují ke struktuře vlasů;
 • přistupují k účesu;
 • jsou relevantní;
 • se snadno instalují.

Silné, objemné rány vypadají dobře s dlouhými vlasy.Tenká a dlouhá nebude fungovat.Budou vypadat jako náhodně řezaný pramen a budou mít účes nedbalý.Pro silné, silné vlasy jsou vhodné rovné a šikmé třesky, oblouky a trojúhelníkové.

Pro tenké a řídké vlasy - kaskádové nebo stupňovité, krátké a protáhlé. Obzvláště pečlivě si musíte vybrat třesk pro dlouhé kudrnaté vlasy.Pro ně je vhodný pouze dlouhý šikmý okraj.Rovné a krátké na kudrnaté vlasy vypadá chaoticky, je obtížné je stylizovat.

Módní srážky s rány pro dlouhé vlasy

Srážky pro dlouhé vlasy s rány zůstávají vždy stylové a světlé, jsou relevantní i v roce 2019.I na fotografii vypadá dívka s ranou atraktivnější a „živější“ než dívka bez tohoto prvku účesu. Hlavním trendem je asymetrie.

Klasický účes s rovnými dlouhými vlasy ustoupil odstupňovanému střihu.Odstupňovaný nebo kaskádový střih je střih, ve kterém jsou prameny stříhány na různých úrovních: nejkratší blízko koruny, každý další pramen je delší než ten předchozí.

Takový účes vypadá velkolepě a má významnou výhodu: činí účes objemným, i když jsou vlasy přirozeně tenké a nevelmi silné.Kaskádové rány mohou být šikmé, rovné, krátké nebo protáhlé.

Existují 3 typy kaskádových srážek:

 1. Klasické. Vyznačuje se hladkým přechodem mezi vrstvami vlasů různých délek, neexistuje jasný okraj.I když vlasy rostou 15 cm nebo více, střih neztratí tvar.
 2. Roztrhané. V takovém střihu je promoce nerovnoměrná, jasně vyjádřená.Jednotlivé prameny mohou být o 3-5 cm kratší než hlavní délka.Díky výslednému rozdílu můžete vizuálně zvýšit proporci obličeje.
 3. Asymetrické. Pro získání asymetrického střihu nechává mistr na tváři několik pramenů trochu déle než zbytek.Asymetrie je také zdůrazněna dlouhými šikmými rány, které jsou řezány diagonálně.

Střih s jediným dělením a rovným třeskem je přijatelnou volbou pro módní střih pro dívky, které nemají rádi asymetrii.V takovém případě se vlasy oříznou na jednu délku.Tipy mohou být mírně profilované.Odborníci doporučují stříhat konce vlasů nejméně 3-4krát ročně, jinak začnou stříhat a třesky samy se třikrát za měsíc.

Nenechte si ujít nejoblíbenější nadpis:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Jaké módní rány v roce 2019 budou vyhovovat dívkám s dlouhými vlasy?

Všechny módy mají zájem vědět, jaké budou skutečné rány roku 2019 pro dlouhé vlasy.Fotografie všech variant rány na jejich webových stránkách jsou umístěny profesionálními stylisty.Na mnoha stránkáchMůžete nejen vidět fotografie, ale také se zeptat profesionála a získat konkrétní doporučení ohledně výběru správného účesu.Módní v roce 2019 bude několik možností pro rány.

Šikmé rány

Nejmódnější a nejvšestrannější rány, vhodné pro rovné a stupňovité dlouhé vlasy.Šikmé rány jsou řezány pod úhlem.Pokrývá polovinu čela a jeho dlouhá strana může dosáhnout středu tváře a dokonce i brady.

Naproti tomu vlasy v chrámu jsou krátké. Aby šikmé rány ležely krásně a nenafoukly, řezaly jej v úhlu 60 °. Je vhodné odříznout nejvzdálenější prameny lehce profilovacími nůžkami, aby nevypadaly drsně.

Bangs na jedné straně

Bangs česali jeden způsob, jak vypadají trochu staromódně.Abyste tomu zabránili, musíte experimentovat s rozloučením. Je lepší oddělit prameny ne v přímé linii, ale v klikatém nebo půlkruhu.

Tato technika obnoví účes.Délka pramenů může být libovolná, ale protáhlé rány poskytují více příležitostí k vytvoření originálního účesu.To může být dokonce pletené a dát dohromady s dlouhými vlasy v komplexním účesu.

Krátké třesky

Úder je považován za krátký, nedosahuje horní linie obočí o 2 cm nebo více. Příznivě se kombinují s dlouhými vlasy a přitahují pozornost k obličeji.Rovné krátké rány jsou vhodnější pro blondýnky a krátké potrhané - pro brunetky.

Zajímavá novinka od stylistů: krátké třásně zdobené malými hřebíčky. Dívky stakové rány nebudou fungovat s kudrnatými vlasy.Kudrnaté vlasy nedrží požadovaný tvar a práce kadeřníka bude marná.

Rovné třesky

Délka klasického rovného třesku je od spodní linie obočí.Tato forma vyšla z módy a milovníci přímých linií potřebují k účesu přidat nějaké moderní trendy.Přímý třesk může být zvýrazněn barvou: obarvte vše nebo jednotlivý pramen jasnou kontrastní barvou.K vlasům se s výhodou přidává pramen stejné barvy, aby se vytvořil harmonický vzhled.

Bangs s obloukem

Bangs s obloukem v roce 2019 se znovu chytí.Snadno se hodí, dobře padají s dlouhými vlasy.Můžete to ověřit na fotografiích celebrit: třesky s obloukem jako Jessica Alba, Rihanna, Tyra Banks.

Pro takový okraj jsou střední prameny krátké a blíže ke chrámům se postupně prodlužují a dostáváme oblouk, který krásně rámuje čelo.Konce vlasů mohou být rovné, ale je obtížnější je upravit.

Profilované hroty drží tvar lépe.

Roztrhané rány

Roztrhané rány jsou odvážné a odvážné.Od asymetrických třesků a třesků s žebříkem se liší ostřejším přechodem mezi prameny.Nemá jasnou linii, může být víceúrovňová.

K dosažení požadovaného účinku zastřihne kadeřník jeden pramen nůžkami o něco více než zbytek.Výsledkem je, že třásně vypadají, jako by prameny byly nepřesně oříznuty.

Opakované třesky

Opakující se třeskyhlavní linie účesu budou posledním nádechem účesu.

Aby byl gradient jasně viditelný, jeho délka by neměla být kratší než úroveň obočí.Krátké třesky vypadají drsně, gradient na nich není tak jasně viditelný.

Bangs na dvou stranách

Bangs na dvou stranách mohou vypadat jako dlouhé zámky zastrčené za uchem.Aby se z něj stal výrazný řezný prvek, je třeba naředit střední prameny.

Odborníci doporučují lehce posunout střed rány do strany, čímž se osvěží vlasy.

Grafické rány

Grafické rány by měly mít dokonale rovnou čáru.Může být víceúrovňová, s rozdílem mezi vrstvami 0,3 - 0,5 cm.Aby se zachoval správný tvar, je důležité jej oříznout alespoň jednou za 10 dní.

Fotografie grafického třesku.Takový třesk je velmi módní pro krátké vlasy v roce 2019

Ale pokud jsou tipy mírně profilované, můžete navštívit kadeřníka méně často, každé 3-4 týdny.Nejlepší délka pro grafický třesk je dosáhnout středu obočí.

Bangs rebrík

Jedná se o šikmý okraj s jasným grafickým prvkem.Jednotlivé schody schodiště jasně vystupují. Horní zámek je nejkratší, dolní je nejdelší.Nejnižší řetězec je často mnohem delší než zbytek, může být dlouhý až po bradu a nižší.

Aby byl žebřík jasně viditelný, měl by být třesk dostatečně silný.Příliš tenké světlo, kroky se zmačkají, překrývají asprávný formulář nebude fungovat.

Zaoblené rány

Zaoblené rány vypadají romanticky a žensky.Jejich tvar se podobá půlkruhu: prameny jsou na okrajích zkráceny, prodlouženy do středu.Zaoblený okraj byl populární v 50. letech, nosili jej slavné herečky a modely.

Pro vytvoření retro vzhledu se tento třesk nejlépe hodí.Délka by měla být taková, aby mezi nejdelšími zámky a horní linií obočí měla být vzdálenost nejméně 0,5 cm. Délka nejkratších zámků by měla být alespoň 2 cm.

Trojúhelníkové rány

Toto je možnost pro odvážné dívky, které se nebojí přitahovat pozornost.Je velmi krátká podél okrajů a rozprostírá se směrem ke středu a vytváří rovnostranný trojúhelník. K tomu, aby rány měly správný tvar, musí být vlasy dokonale řezány dokonale.

Pokud jsou i delší chloupky delší nebo kratší, bude poškozen jeho tvar.Trojúhelníkové rány jsou vhodné pouze pro rovné vlasy.Špička trojúhelníku by neměla být nižší než úroveň obočí, nejlepší je, když je 0,5 - 1,5 cm nad horní linií obočí.Příliš dlouhý trojúhelníkový třesk vizuálně prodlužuje nos.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes pro bob pro střední vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.
Vícevrstvé rány

Vícevrstvé rány pro dlouhé a krátké vlasy budou oblíbeným trendem roku 2019, nacházejí se na 15% fotografií účtů profesionálních kadeřníků na Instagramu.

Odborníci je doporučujípro každého, kdo chce změnit obrázek, ale není připraven na radikální změny ve střihu.

Třásně v několika vrstvách vypadají originální.Spodní vrstva je nejdelší, dosahuje obočí a někdy je překrývá.Střední vrstvy vytvářejí objem.Každý další je o několik milimetrů kratší než ten předchozí.Vrchní vrstva je nejkratší, ale její délka by měla být alespoň 2 cm, jinak budou tresky štětiny.

Peří rány

Peří rány jsou tenké, roztrhané zámky.Vždy jsou položeni trochu nedbalí, jako by byli vyhozeni do větru. Kadeřník rozdělí vlasy do několika tenkých pramenů. Každý pramen je mírně zkroucený a profilovaný.

Díky tomu se stříhá pouze část vlasů a zámky jasně vystupují.Z dálky vypadají trochu jako peří, takže okraje dostaly své jméno.Vhodná délka je do středu čela nebo do obočí.Je důležité, aby nejdelší chloupky nepřecházely přes obočí: nebudou vidět na pozadí a tvar tresků bude špatně viditelný.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes na bob pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Jak si vybrat třesk, který se vejde do tváře?

Pokud nejsou rány vybrány správně, zdůrazní všechny nedostatky obličeje.

Hlavní typy obličeje:

 • ovál;
 • kolo;
 • čtverec;
 • rozšířeno;
 • je trojúhelníkový.
 • ​​

Profesionální kadeřníci považují oválný tvar za ideální.Taková osobahladký přechod mezi čelo a lícními kostmi, lícní kosti samotné jsou zcela jasně odlišeny;malá brada a krásná čelist.Majitelé oválné tváře mají štěstí: mohou vyzkoušet všechny možnosti účesu.

Existuje však nuance: pokud jsou rysy obličeje velké, je lepší zvolit tlustý rovný třesk- zdůrazní oči a odvrátí pozornost takédlouhý nebo široký nos.Naopak je třeba zdůraznit malé rysy.Zdůrazňují je krátké drsné rány.

Kulatý obličej nemá výrazné lícní kosti, čelo je malé a brada je široká.Neexistují žádné jasné čáry, zdá se, že všechny části obličeje proudí do sebe.Kulatá tvář musí být vizuálně prodloužena, skryta tváře a výraznější brada.Pomůže to dlouhým šikmým třeskům.

Prodlouží obličej a přidá výrazové rysy.Rovné rány zakrývající čelo zajistí, že obličej bude ještě zaoblenější, takže by se jí mělo vyhýbat její baculaté dívky.Krátký zaoblený okraj pomůže upravit proporce: otevírá střed čela a skrývá whisky, díky níž se tvář zdá užší.

Čtvercová tvář má velké rysy.Čelo je široké a těžké, masivní mužská brada.Lícní kosti a čelist široké.Rány by měly prodloužit čelistovou linii, vizuálně zúžit čelo a bradu.

Dlouhý rovný třesk se s tím dokáže vyrovnat, pokud jej rozdělíte na dvě části a rozčesáte jej do stran.Uprostřed třesku by měl být zředěn tak, aby nevypadal příliš těžce.Také na čtvercovou tvář sedí rány oblouk.

Podlouhlá tvářnepřiměřeně.Čelo a brada jsou úzké a podlouhlé, lícní kosti jsou vysoké a vystupují příliš ostře.Úkolem účesů je vyhladit rysy obličeje, aby byly hladší. V roce 2019 kadeřníci doporučují vytrhávání roztržených třesků na dlouhé vlasy.

Tento efekt lze vidět na fotografiích celebrit: populární herečky si vybírají tuto možnost účesu, aby jejich tvář vypadala úměrně.Takové třásně zavírá čelo, posouvá důraz na spodní část obličeje a rozšiřuje bradu.

Bangs jakéhokoli tvaru vyžadují pravidelnou opravu a péči.Vystřihujte třesky nejméně jednou za 2 měsíce.

Nelze je vysušit příliš horkým vysoušečem vlasů, vaše vlasy budou tenké a křehké, pro styling byste určitě měli použít gel nebo pěnu.Dodržování těchto jednoduchých pravidel pomůže třeskům vždy vypadat krásně a stylově.

Video na téma: ofina na dlouhých vlasech 2019

Jak zvolit správný třesk v závislosti na tvaru obličeje:

Módní rány na středních vlasech 2019 foto: