Módní dámské účesy pro střední, krátké a dlouhé vlasy.Nové fotografie 2019

Stylový účes dokáže harmonicky doplnit ženský vzhled nebo se stát hlavním detailem, kolem kterého je celý obraz vytvořen.Co je módní v roce 2019?Aktuální fotogalerie srážek pro krátké, střední a dlouhé vlasy vám ukáže aktuální trendy této sezóny.

Hlavní trendy v roce 2019 jsou barva, délka, styling

Hlavním trendem ve stylu účesu je ženskost a jednota stylu:

 • Prodloužené zámky a elegantní rány přidají kouzlu krátkým srážkám;
 • Geometrické linie, mírná asymetrie a nový pohled na klasiku dodají vlasům střední délky tvar a objem;
 • Kaskádová technika na dlouhých vlasech,módní rány dodají účesu a novostem vzhledu nádheru.Pro odvážné obrázky nabízejí stylisté oholené části hlavy v kombinaci s dlouhými kadeřemi.

Ve stylingu je prioritou přirozenost, proto by použité prostředky měly být neviditelné.Stylově vypadá a trochu nepořádek ve stylu Grunge, a velké kadeře kadeří a různé tkaní, zajímavé vlásenky.

Pokud se nudí monotónní barva vlasů, chcete jasné akcenty a originalitu, pak odborníci doporučují barvení těmito technikami:

 • Zvýrazněnís přidánímsvětlé barevné prameny.
 • Splashlight(Splashlight) - barvivo napodobující sluneční erupci vlasů.K vytvoření sluneční cesty se používají zlaté, měděné, písčité a bronzové barvy.
 • Tání barvy(Tání barvy) - barvicí prameny 2–4 kontrastních odstínů, které plynule přecházejí do sebe s účinkem „tání“ barvy.Barvení vlasů barvení vlasů nevyžaduje žádné styling.
 • Barvení obrazovkyvám umožňuje vytvářet na vašich vlasech jasný tisk.Dává účesu neformální vzhled a jedinečnost.Nejoblíbenější tisky: geometrické, zvířecí, květinové.

Zbarvení harmonicky vypadá v přirozených i světlých barvách díky těmto technikám:

 • Ombre a Sombre(soft ombre) - již známé gradientní barvení pomocí několika odstínů stejné barvy nebo různých barev, s plynulým vytékáním z jedné barvydo jiného.
 • Balayazhvytváří účinek spálených vlasů pod vlivem slunce.
 • Shatush- prameny „vypálené“ jsou na rozdíl od ombre nebo balayazh rozděleny náhodně.
 • 3-D barvení(vazba) je vhodné pro jakoukoli barvu vlasů.K dosažení účinku přirozeného objemu ve zbarvení se používají 3 odstíny.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Srážky 2019 pro krátké vlasy

Popularita módních srážek pro krátké vlasy v roce 2019 jasně ukazují hvězdy, které spadly do objektivu fotoaparátu.Dlouhé prameny, střední nebo ultra krátké rány vytvářejí elegantní nebo chlapecký vzhled, ale zároveň otevřené a jedinečné.

Krátký účes usnadňuje péči o pleť a styling, dodává dynamiku celému obrazu, ale bude vyžadovat časté návštěvy vašeho kadeřníka.

Pixie styl

Střih Pixie otevírá krk, zadní část hlavy, časovou část, hlavní objem vlasů je soustředěn nad linii uší. Před sebou má vystupující špičky a delší vlasy.

Tento střih je v závislosti na jeho variantě vhodný pro většinu typů obličeje a vlasů, s výjimkou výrazných lícních kostek s obdélníkovou nebo čtvercovou tváří, velmi plných oválných a hrubých vlasů s malými kadeřemi kvůli složitosti stylingu..Pixie vypadá dobře na rovných a mírně kudrnatých tenkých vlasech.

Střih v tomto stylu jde dobřerůzné rány. Asymetrické nebo podlouhlé rány „odříznou“ objem v chrámech, objem v případě potřeby skryje čelo a šikmá strana odvrátí pozornost od sebe.Na straně jsou možnosti s oholenými vlasy.Účes se snadno stylizuje v různých stylech nebo vám umožňuje upustit od přirozenosti pramenů.

Pro okouzlující styl stačí česat a zvedat třesky nahoru.Kadeře nebo vlny na dlouhém třesku jsou vhodné pro večerní vzhled, stejně jako hladce česané vlasy se zrcadlovým leskem.Můžete splétat dlouhý třesk a používat šperky. Střih pixie vítá různé možnosti zbarvení.

Bob s prodlouženým třeskem

Bobův původní účes je krátký Bob s prodlouženým třeskem.Týlní část je maximálně oříznutá, boční zámky pokrývají ušní lalůčky.Na tomto pozadí vypadá protáhlá asymetrická rána stylově, vytvořená podél šikmé linie s odstupňovanými prameny a „pery“ na koncích.

Střih je vhodný pro různé typy vlasů, včetně tenkých rovných a mírně kudrnatých. Délka pramenů vám umožňuje narovnat je, vytvářet vlny a kadeře.Umělý nepořádek vypadá na krátké fazole stylově.Chcete-li jej vytvořit, musíte do dlaní brousit malý gel a rukou si prohrábat mírně vlhké vlasy, ponechat jej v této formě, dokud úplně nevyschne.

Při každé instalaci můžete změnit dělicí čáru a střídavě rovnou, šikmou, klikatou nebo zvlněnou.

Bob s prodlouženým třeskemdobře vyvážená úzká a protáhlá tvář. Je třeba si uvědomit, že takový střih upoutá pozornost na obličej a krk, což není vždy vhodné pro plné nebo baculaté dívky.V tomto případě je vhodnější srst svislá v podlouhlém fazole nebo dlouhý klenutý třesk ve formě oblouku nad čelem.

S geometrickými tvary

Krátké srážky s geometrickými tvary vypadají neobyčejně a přitažlivě.Kadeře mají jasné obrysy ve formě půlkruhu, čtverce, trojúhelníku nebo jejich kombinací.

Ideální geometrie vypadá stylově a fotogenicky na krátkých a středně dlouhých chlupech a je to jasný trend ve srážkách 2019.

Dlouhé kadeře ztratí svůj směr a vypadají zajímavě pod rameny, takže geometrieje vhodné držet v úderech a kratších postranních pruzích. Pro takový účes jsou přednostně rovné a hedvábné vlasy , pak se nebude vyžadovat styling, ale pouze pánův tvar a zbarvení kořenů vlasů.

Čistá geometrie hladkých, hustých a tmavých vlasů vypadá obzvláště fascinující.Vlnité kadeře s porézní strukturou bohužel skryjí všechny jasné linie.Bude vyžadován dlouhý styling s rovnacími prameny, je možná ztráta tvaru, například za mokra.

„Grunge“ nebo „otrhaný účes“

Účesy ve stylu Grunge vypadají přirozeně a nevyžadují komplexní styling.Naopak, vypadají lépe mírně rozcuchané, s prameny klepajícími z ocasu nebo tkáním.Zajímavé to vypadá zkrátka"Otrhané" účesy.Tato technika zahrnuje vícevrstvé stříhání vlasů kolem obličeje nebo hlavy, bez plynulých přechodů mezi prameny, na rozdíl od kaskádových technik.

Chcete-li vytvořit jedinečný obrázek ve stylu Grunge, stojí za to experimentovat s tvary a směry řezů, délkou pramenů a třesků.Takový účes zvýší objem tenkých a tenkých vlasů.Vypadá to okouzlující a ženský.

Ultra krátký střih

Střih s extrémně krátkou délkou vlasů nepřesahující 2 cm vypadá velmi neobvykle, ale originálně a trendy.Blonďaté dívky získají jemný vzhled.Na tmavých vlasech vypadá účes přísněji.Při výběru tohoto stylu je důležité pochopit, že obličej bude zcela otevřený.Nejvhodnější tvar obličeje je v tomto případě oválný nebo kulatý.

Fotografie ruských a zahraničních hvězd, které měly na sobě středně dlouhé vlasy a objevily stylové krátké srážky v roce 2019, vyvracejí mýtus, že pouze dlouhé kadeře dávají obrazu ženskost.

Rozšířená kaskáda

Kaskáda pro krátké vlasy neztrácí svou popularitu kvůli skutečnosti, že je účes vhodný pro jakýkoli typ obličeje a jeho styl nezabere příliš času.Vrstvení pramenů dává krásný tvar, dodává tenkým vlasům objem a vytváří ženský a dobře udržovaný obraz.Střih výrazně opravuje tvar obličeje, a to i pomocí krásného třesku.

Prameny, které padají v kaskádách, dodávají obličeji obdélník nebo ostré rysy, které dodávají jemnost a měkkost.Podlouhlé rány zmenší širokou část v oblasti chrámů nebo lícních kostí, přímý skryje vysoké čelo a vyrovná protáhlý ovál.Kaskáda vypadá skvěle na vlasech s jakýmikoli přírodními odstíny, přechody na světlých pramenech jsou zvláště velkolepé.

Ombre, zvýraznění nebo zbarvení pramenů dodá účes vylepšování nebo jasu.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes pro bob pro střední vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Srážky 2019 pro střední vlasy

Kadeře s délkou ramen jsou dokonalým materiálem v rukou profesionála, který ví všechno o módních srážkách 2019. Fotografie na středních vlasech, s různými možnostmi účesů je užitečné předem studovat a ukázat pánovi, co se vám líbilo více.

Gavroche Style

Haircut s účesem Gavroche vyhovuje aktivním a nezávislým dámám jakéhokoli věku. Každý snímek s tímto sestřihem je jedinečný, protože pán vybere tvar, délku, kombinaci pramenů a rány jednotlivě.

Gavrosh je zajímavý střih s krátkými prameny vpředu a dlouhými vzadu na hlavě, se všemi druhy rány a ztenčováním na špičkách.Vhodný pro všechny vlasy, včetně kudrnatých, rovných, tenkých nebo málo silných.Může to vypadat skvěle jak se stylem, tak bez něj.

Jak stylizovat:

 • Pomocí stylingového nástroje a vysoušeče vlasů můžete snadno položit vlasy zpět a zafixovat lakem.Vypadá to přísně a dobře zapadá do obchodního stylu.
 • Provečer ven, stylisté nabídnou přidat objem k vlasům, hromadu, pěkně položit prameny a rány, opravit lakem a přidat šperky podle potřeby.
 • Svým vlasům můžete dát mírně nedotčený vzhled, pokud na vaše mírně zaschlé vlasy nanesete pěnu a rozdrtíte je rukama, vytvoříte nepořádek a osušíte je.
 • Je snadné vytvořit neformální vzhled pomocí gelu zvednutím vlasů podél linie od středu čela k zadní části hlavy ve tvaru hřebenu.
 • Pro každodenní východy se doporučuje používat prostředky pro snadnou fixaci s tepelnou ochranou, které vytvářejí při sušení fénem bazální objem.
 • Podlouhlá fazole s asymetrickými rány

  Populární a všestranný střih pro dívky, které nejsou připraveny k rozloučení, ale chtějí změnit svůj vzhled.Podlouhlá fazole zahrnuje rozloučení, mírně otevřený krk vzadu a delší prameny poblíž obličeje.Vlasy vypadají dobře upravené, ženské a rafinované.

  Rozšířené fazole pro různé typy tváří:

  • Na rozdíl od krátkého fazole vytváří tento sestřih svislé čáry a vizuálně natahuje celou nebo kulatou tvář,pokud prameny nejsou zkrouceny dovnitř;
  • Kadeře na bradě vyvažují trojúhelníkový typ obličeje;
  • Protáhlé zámky zjemňují obličej ostrými rysy, masivními lícními kostmi a vyhlazují ostré rohy čtvercové tváře.

  Podlouhlá fazole vypadá krásně s asymetrickým třeskem, jehož délka a tvar by měly být vybrány pro ovál tváře. Ale pokud mají vlasy kudrnatou strukturu, pak ránybude vyžadovat pečlivé denní stylování.

  Stojan s oholenými zónami

  Provokativní, jasný a odvážný - tak vypadají dívky s účesem, kde jsou dlouhé zámky kombinovány s oholenými zónami.

  Vlasy mohou být stylizovány různými způsoby:​​

  • vytvářejí dojem klasického čtverce, skrývajícího se pod holými prameny;
  • používají krásné tkaní podél oholené oblasti;
  • stočte kadeře, vytvářejte vlny na dlouhých pramenech.

  Střih s krátkými zónami namalovanými v kontrastní barvě vypadá originální.Různé tónovací barvy to dokážou dobře, což lze neustále měnit bez poškození vlasů.Velmi účinné v oblasti oholených oblastí jsou kresby vytvořené zastřihovačem nebo pomocí barvení, stejně jako neobvyklé tetování.

  V sezóně 2019 zůstávají módní střihy pro střední vlasy s oholenými zónami.Na fotografii - účes založený na náměstí s vyholeným chrámem a kresbami.

  Stříhání vlasů vyžaduje časté návštěvy kadeřníka, aby si udržel tvar, protože vlasy rychle rostou. Ohromující vzhled a živé emoce ze střihu však daleko přesahují tuto mírnou minus.

  Rovný střih vlasů

  Hladký střih tohoto sofistikovaného klasického účesu vypadá na rovných vlasech výhodný.Vlasy mohou být stylizované s jakýmkoli rozdělováním a kombinovány s rány.Dlouhé prameny vpředu vizuálně protahují kulatou nebo mírně celou tvář.

  Pro získání dalšíchLesk na vlasy pomocí speciálních stylingových produktů.Atrakce přidají zkroucené dovnitř konce pramenů.Délka vlasů vám umožní vytvořit účesy s vlasy shromážděné zpět nebo na jednu stranu, splétat copánky, krásné kadeře.

  Absolvovaný Bob

  Různé varianty Bobu vytvářejí krásné a módní účesy 2019. Fotografie na středních vlasech ukazují, jak jedinečný je každý účes.majitel.

  V případě silných a těžkých provazců pomůže odstupňování jejich odlehčení a vytvoření krásného tvaru.Pokud existují rozdělené konce, pak tato technika odstraní problém a obnoví dobře upravený vzhled.

  Odměrné fazole jde dobře s jakýmikoli rány:

  • Hladká přitáhne oči krásným lícním kostí a skryje vysoké čelo;
  • Asymetrické a dlouhé zlepší proporce široké tváře;
  • Šikmé nebo roztrhané třesky se hodí k jakémukoli oválu v závislosti na délce.

  Střih má další výhody:

  • vyhovuje dámám jakékoli pleti a růstu;
  • činí účes objemnější a vhodný pro tenké nebo tenké vlasy;
  • odvádí pozornost od prominentních částí obličeje;
  • dává mladším ženám mladší vzhled;
  • jde dobře s mnoha barvicími metodami.

  Rovné a silné vlasy nevyžadují styling vlasů, s výjimkou některých zvláštních příležitostí nebo večerních outů.Pro tenčí nebo tenčí chloupky je snadné přidat objem pomocí stylingových produktů avysoušeč vlasů.

  Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes na bob pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

  Srážky 2019 pro dlouhé vlasy

  Dlouhé, tekoucí, dobře upravené vlasy jsou nepopiratelným symbolem krásy a ženskosti, které vyžadují stálou péči a profesionální „stříhání“ ve formě srážky..

  Klasická kaskáda

  Kaskádové srážky zachovávají celkovou délku vlasů a vytvářejí vrstvený účes.Největší pozornost je věnována pramenům vpředu a v oblasti koruny, jakož i tvaru a délce třesků.Právě tyto detaily ovlivňují tvorbu oválu a krásného rámu obličeje.Fotografie módních kaskádových účesů 2019 ukazují velkou variabilitu obrázků na středních a dlouhých vlasech.

  Vícefázové prameny umožňují kudrnatým vlasům efektivně vytvářet účes bez velkého úsilí při stylingu.Klasická kaskáda je založena na plynulých přechodech.Střih pramenů se provádí bez ostrých hranic, střih působí dojmem dobře upravených přírodních vlasů.Kadeře jsou obvykle odstupňovány po celé délce.

  V závislosti na požadovaném objemu účesu může být odstupňování pramenů lehké, střední a silné.V oblasti koruny dochází k výraznějšímu odstupňování.Všechny vrstvy vlasů jsou zředěny, aby poskytly potřebný tvar, nádheru a lehkost.Klasická kaskáda bez třesků vypadá skvěle s rozloučením.

  Účes poskytuje širokou škálu stylů: volné kadeře, část vlasů bodavá, ocasy, chomáčky, stylové tkaní, komplexní večerní styling.

  Geometrie s hladkými rány

  Pro majitele rovných a hustých vlasů jsou nabízeny neobvyklé formy řezů konců pramenů a rovnoměrný vodorovný třesk.

  Řez ve tvaru latinského písmene V vypadá módní a neobvyklý. Spodní část vlasů tvoří obrácený trojúhelník se symetrickými stranami.V takovém střihu je největší délka kadeře ve středu a odhaluje štíhlý pas.

  Oválný tvar střihu je známější a umožní vám snadno vytvořit dlouhé copánky díky tomu, že hladké přechody zachovávají délku a hustotu spodní části pramenů.Geometrické části vlasů jsou harmonicky kombinovány s přírodní barvou.Takový střih není vhodný pro tenkou strukturu, v tomto případě se vyplatí použít kaskádové techniky.

  Bob s diagonálním řezem

  Bobova technika stříhání vlasů lze snadno použít na dlouhé vlasy.Prameny v týlní části budou na úrovni ramen, získávají délku blízko obličeje a klesají o několik centimetrů níže.

  Tato forma vypadá originální na rovných vlasech.Je-li to žádoucí, je snadné vytvořit bazální objem.Rozdíl v délkách umožňuje vytvořit zajímavý styl s hladkými a zvlněnými prameny, zajímavé tkaní, trsy, ocasy a použití krásných sponek na vlasy.

  Secesní styl s vyholenými chrámy nebo šíjí

  Originální a výrazný účes s oholenými zónamivhodné pouze pro sebevědomé dívky.

  O tom, kolik a kde mají ostříhat vlasy, rozhoduje jejich milenka, ale před stříháním je třeba vzít v úvahu některé nuance:

  • Oholený jeden chrám umožní klasický styling:část vlasů lze jednoduše vyhodit na oholenou stranu.U oholených chrámů na obou stranách to bude obtížné.A naopak, abyste ukázali oba vyholené chrámy, musíte zvýšit vlasy a přijít na to, jak to všechno opravit.
  • Oholená oblast by měla být ve velikosti harmonie s délkou pramenů, tvarem obličeje a hlavy.
  • Obličejové rysy by měly být měkké a ženské, v opačném případě může být obraz agresivní.
  • Je lepší ostříhat vlasy ze strany, kde jsou méně silné.

  Styl je vhodný pro rovné i kudrnaté vlasy, které jsou silné.

  Na oholených plochách můžete použít jakýkoli styling, tkaní, barvení, vzory a tetování.

  Střih vyžaduje denní styling, i když to netrvá příliš dlouho. Vzhledem k tomu, že prameny rychle rostou a ztratí se jasné obrysy, je nutné včas upravit jejich délku.Pokud chcete změnit obrázek uvolněním vlasů, můžete oblast krátkých pramenů snadno skrýt pod dlouhými kadeřemi nebo krásným obvazem.

  Módní účesy 2019 na fotografii s možnostmi tisků, vzorů a tetování na oholených částech hlavy v kombinaci s dlouhými a středními kadeři ohromují neomezenou představivost stylistů.Monotónní a kontrastní ve vztahu khlavní barva vlasů je "ježka", barvení v chrámu.

  Co si vybrat - klasický nebo módní vzhled - každá dívka se rozhodne pro sebe.Jedinou zjevnou věcí je, že dobře upravené vlasy a profesionální účes dokážou divy s náladou!

  Video a fotografie módních účesů 2019 pro střední vlasy

  Módní varianty srážek pro bob pro období krátkých a středních vlasů 2019:

  )Fotografie srážek pro střední vlasy 2019: