Módní barvení 2019 pro střední vlasy.Fotografie a pokyny pro postupné barvení pro dívky

Ne každý účes se může plně otevřít bez správně zvoleného stínu vlasů.Můžete si do svého obrázku přinést něco nového a díky módnímu zbarvení se stát ještě krásnějším.V roce 2019 je pro středně dlouhé vlasy vhodné používat stále známé i nové techniky, aby byl trend stále stejný.

]

Módní odstíny pro barvení tmavých vlasů

Před rozhodnutímPři barvení je lepší se poradit s odborníkem, protože v nadcházející sezóně jsou relevantní jak světlé, tak tlumené barvy.

Káva-glasse

Barevný odstín gravituje směrem k přirozeným barvám, vhodný pro ty, kteří nechtějí neopodstatněné experimenty, kteří se zajímají o spolehlivost výsledku. Teplý odstín „sklenice na kávu“ je oblíbený pro příští sezónu. Na jeho kadeře leží sametově tajemná barva.

Kombinuje 2 složky:

 • tmavě hnědou, což je základ teplé barvy;
 • lehké mléko, které vám umožní provádět úpravy: změnit odraz pramenů, sytost barev a jeho „teplo“.

Barva je univerzální a je vhodná pro brunetky a hnědovlasé ženy jakéhokoli věku a stavu.Vypadá to však výhodněji pro dívky s typem zimní barvy.Káva glasse také dobře s modrými, hnědými očima.

Mrazivý kaštan

Pro módní barvení 2019 na středních, dlouhých a krátkých vlasech je vhodný chladnější a přísnější odstín hnědé palety.Samotné jméno již má nádech černé nebo namodralé.Neexistuje žádné nažloutnutí ani mléčné akcenty, ale dochází k přetečení popela.

Tuto barvu zvládnou pouze profesionální stylisté, protože je založena na komplexní kombinaci.Aby „popel“ byl vždy jasný a nezmizel, bude nutné periodicky revitalizovat kadeře a zvlhčit je.

„Frosty Chestnut“ se dokonale mísí s modrým, šedým a šedo-modrýma očima, světlou pokožkou. Takéodstín se hodí pro jakýkoli střih: dlouhé a střední vlasy budou přitahovat pozornost, a krátké nebo shromážděné ve účesu budou ukazovat odstíny četných přetečení.

Tmavá skořice

Tuto bohatou a zajímavou barvu mohou vyzkoušet také dívky s teplým vzhledem.Liší se od klasické „skořice“ s tmavou základnou, ale měděné a dokonce i načervenalé záblesky budou stále patrné.Velmi světlá a účinná barva pro vlasy jakékoli délky.Barva skořice na vlasech lze získat nejen v salonu, ale i doma.

Existuje několik receptů, které používají hennou skvrnu, skořicový prášek a některé další složky:

 1. Připravte směs íránské henny a kurkumy v poměru7: 3.
 2. Naneste získané barvivo na dobře navlhčené prameny s jednotnou vrstvou.
 3. Připevněte vlasy a přidržte je asi 40 minut.
 4. Barvu omyjte.

Je však obtížné získat skutečnou módní barvu zvanou „tmavá skořice“ samostatně, takže je lepší uchýlit se k pomoci stylistů.

Čokoládový šeřík

Skutečnou, chytlavou a atraktivní barvou na vlasech je čokoládová šeřík, také nazývaná „čokoládová lilie“.Na paletě hnědých odstínů v roce 2019 zaujímá vedoucí postavení.

Tento hnědý přepad je tvořen dvěma složkami:

 • základní barvou je „horká čokoláda“, která je základem;
 • Jemný odstín purpurově vínové, který zředí tmavou barvu neočekávaným pohledem.

Díky tomuto spojení se vytvoří studená barva, která brunetky v nadcházející sezóně preferují obyčejnou černou.Přesto, že vlasy nebudou vypadat přirozeně (v barvě), čokoláda lila vypadá stylově a drahá.

Módní odstíny 2019 na vlasech je velmi obtížné získat doma, je lepší svěřit hlavu profesionálům, protože mistři často nepoužívají 1, ale 2 nebo více odstínů k dosažení požadovaného účinku.Kromě toho bude stylistka schopna posoudit množství vlasů a množství potřebné barvy.

Nenechte si ujít nejoblíbenější nadpis:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Aktuální barvy pro blondýny

Módní barvení roku 2019 na středních vlasech také znamená světlé barvy, protože odstíny, které patří do blond palety, jsou více žádané než kdy jindy.

Je však třeba si pamatovat špatné trendy zbarvení u blondýnek a nedovolit jim:

 • Žloutnutí. Odstíny žluté nebo jednotlivé prameny této barvy naznačují neupravenost ženy a laskavost zvolené barvy.
 • Sedina. Stále relevantní v minulé sezóně, je nyní nepřijatelný: díky tomuto podtónu se pár let vždy přidá k věku dívky, protože šedivý odstín stárne.

Za účelem zachování trendu by si majitelé světlých vlasů měli zvolit jiné relevantní odstíny.

Platinová blondýnka

Dosáhl smíchání několikakolerov, má stříbřitý, lehce popílkový přepad.Vhodné pro dívky zimního typu s bledou pokožkou a modrým nebo šedýma očima.

Platina vypadá skvěle na vlasech jakékoli délky a struktury.Pro blondýnky, které chtějí vypadat mladě, se tato barva perfektně hodí, protože čím světlejší jsou odstíny v make-upu a kadeře, tím menší se zdá věk.

Aby se dosáhlo skutečné barvy popelovin, musí módy mýtiny zesvětlit, což nemá nejlepší dopad na jejich „zdraví“. Tyto vlasy vyžadují další péči od řady specializovaných kosmetických prostředků: krémy, masky, spreje.

Šokující snímek přidá techniku ​​ztmavení kořenů.Hlavní věc je, že po obarvení na hlavě nejsou zarostlé kořeny uhodnuty, protože to vypadá ošklivě.

Jahodová blond

Nejchoulostivější a nejchutnější barva je vyjádřena v odstínu bobule od broskve po mírně růžovou.Ale tento tón nemá nic společného s jasnou barvou zralých jahod, protože „jahodový blond“ vypadá na vlasech jen světle zákalem pastelově růžové.

Stylisté tradičně rozlišují 2 hlavní odstíny barvy:

 1. Teplé,zvané „růžové zlato“.Jedná se o zlatou základnu s růžovými odstíny.To se nejlépe hodí na med nebo světle blond barvy vlasů.
 2. Studená,s nádechem perly nebo purpurového tónu.Zbarvení nastává pouze na odbarvených vlasech.

Dívka s touto barvourysy obličeje vypadají jemněji, žensky, klidně.Může být použit k tomu, aby byl obrázek čerstvý.S tímto odstínem je v rozporu velmi přísné složení převážně černošedé barvy a odpovídajících oděvů.

Ženský vzhled bude ideálně kombinován s „jahodovou blondýnou“ s jemným make-upem pastelových odstínů a barev „léto“, „podzim“.

Sand Blonde

Další oblíbená barva v módním barvení pro sezónu 2019 pro střední vlasy.Jeho popularita je díky své univerzálnosti: písková barva je vhodná jak pro blondýnky, tak pro dívky s hnědými vlasy.Tendence k přírodním odstínům také pomáhá tomuto odstínu být nahoře.

„Písečná blondýna“ vypadá co nejpřirozenější, její přepady, podobné zlacenému písku na slunci, neobsahují červené prvky, takže se dobře kombinuje s jakýmkoli typem kůže a ženského věku.

Barvení pro blondýny

Použití techniky barvení znamená použití 2 nebo více barev (až 15).Je ideální pro světlé, stylové mladé dívky, které se snaží zdůraznit svou individualitu.Existuje několik variant postupu: zonální, vícebarevná, neonová, tmavá.

Ale v nadcházející sezóně jsou blondýnky raději zaměřeny na následující možnosti:

 1. K tónování pramenů použijte studené tóny.To se týká platinových, stříbrných a fialových odstínů.
 2. Kombinace perlové základny a světlých jahodových barev pro kontrast.

Nemůžete povolit žluté pásy, protože celý efekt bude ztracen a účes bude vypadat chaoticky.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní bob střih na středních vlasech.Fotografie, přední a zadní pohled.

Aktuální barvy pro zrzavé dívky

Červená a všechny její odstíny jsou nejslunnější a nejjasnější barvy.Ale s červenou musíte být opatrní: ženám, které jsou mistry, se nedoporučuje používat měděnou subtonu, protože to zdůrazňuje vrásky na obličeji a skvrny na věku.Další pravidlo: hlava před zákrokem by měla být ve zdravém stavu, protože červené pigmenty neleží na neživých suchých zámcích.

Zlatočervená

Barva vypadá co nejpřirozenější, kombinuje přetoky karamelu a zlatý lesk.Tón dokonale padne na světlé vlasy (ze světlých na tmavé) a blond.Stylisté nedoporučují opravdové brunety, aby se oblékly do světle zlato-červené barvy, protože efekt nemusí být dosažen díky silnému tmavému pigmentu na vlasové linii, objeví se nevyhrající žlutost.

Také kůže z brunet překreslených červeným nádechem bude vypadat bolestivě.Ale na podzim, na jaře barvy, je hravá zlatá barva perfektní a bude vypadat jako domorodec.

Zázvorově červená

„Zázvor“ se kombinuje se světlou olivovou barvou kůže.Sytější odstín, dodává obrazu více energie, nadšení. Barva obsahuje hluboké měděné tóny, které by měly být nejzřetelněji odhaleny v přirozeném světle nebo na slunci.Tato barva je často považována za ztělesnění vášně, proto ji volí pouze sebevědomí módy.

Bronzová

Barva na vlasech vypadá bohatě a luxusně, ale pokud si vlasy barvíte doma, je velmi snadné minout se stínem a namísto elegance na hlavě.získejte levný, vulgární účes.V roce 2019 zaujme zvláštní místo bronz s načervenalým nádechem.

Chcete-li vytvořit harmonický vzhled, musíte dodržovat jednoduché pravidlo: bronz na vlasech by měl být o něco tmavší než přirozený tón pleti.Pokud jde o typ přirozené barvy, koloristé doporučují bronzový odstín pro podzimní a jarní dívky.Vyznačují se hnědými a zelenými očima, tmavou pletí, opálenou a béžovou kůží.

Barvení na rudých vlasech

Chcete-li milovníkům rudovlasých vyniknout z davu, v sezóně 2019 navrhují stylisté pokusit se o zbarvení.Podstatou postupu je obarvení jednotlivých provazců v podobných tónech nebo opačných barvách.

Je lepší dělat obarvení profesionálem, protože je to pracná práce.Kromě skutečnosti, že druhá a všechny následující barvy jsou vybírány podle typu vzhledu (oči, kůže), může volba také záviset na střihu, struktuře vlasů a jeho tloušťce.

V módním barvení roku 2019 pro středně nebo dlouhé vlasy odborníci doporučují kombinovat zrzku s popelem, kávu se zlatou červenou nebo měď.Existuje názor, že načrtnutá červenou barvou mění dívku spolu se stínem vlasů její charakter.Stává se více samostatnou a rozhodující.

Technika barvení vlasů pixelů

Barvení pixelů bylo poprvé testováno španělskými tvůrci obrazů a bude na svém vrcholu v sezóně 2019.Po takovém zbarvení bude vypadat účes mimořádně: světlé, honosné odstíny ve formě geometrických tvarů jsou chaoticky překrývány na hlavní barvě.

Mohou být umístěny po celé délce kadeří nebo v jakékoli konkrétní oblasti.Technologie pixelů je zapojena nejméně 3-4 subtony.Mohou být sladěny navzájem nebo ve zcela neočekávaných kombinacích.

Pixelové barvení není vhodné pro každou ženu.Jasně nakreslené ovály, kosočtverce, čtverce a další postavy účinně „hrají“ pouze na hladké a položené vlasy.Jinak se výkres sloučí.

Kadeřníci navrhují tuto techniku ​​k použití při mimořádných srážkách, asymetriích a délkách vlasů „čtverečních“.

Technika barvení vlasů Dim-out

Dim-out je nová technika, jejíž podstatou je ztmavení jednotlivých pramenů.Vypadá působivěji s použitím jasných barev a přetečení.Díky 3D efektu se ukáže vizuálně objemný účes.

Tato verze módního barvení 2019 pro středně, dlouhé a krátké vlasy vyžaduje, stejně jako technika pixelů, neustálé korekce, péči a styling.Tato technika je vhodná pro všechnybarevný typ, pomůže zdůraznit výhody a odstranit nedokonalosti vlasů nebo obličeje.

Například pro vytvoření 3D efektu jsou vhodné například blond, růžové, namodralé, perlové a stříbrné odstíny.Pro brunetky stylisté doporučují prameny bronzových, ohnivých nebo tmavých kávových barev.

Klasické zvýraznění

Zvýraznění je vhodné pro jakýkoli věk, střih, stav a barevný typ ženy.

Existuje několik variant této klasiky:

 • Vícebarevná (za použití 2 až 4 odstínů, které se vzájemně doplňují).
 • Zónový (pouze horní řada vlasů je vystavena zesvětlení).
 • Pastel (s použitím měkkých polotónů).
 • Bez tónování (je dosaženo efektu vyhoření vlasů na slunci).

Klasické zvýraznění se provádí v několika fázích pomocí fólie:

 1. Opláchněte a osušte vlasy.
 2. Musíte začít od dolní týlní oblasti.Vytvořte vodorovné dělení a vyberte z něj pramen o šířce 1,5 - 2 cm.
 3. Vyberte jednotlivé prameny pro obarvení podle potřeby nebo darn metodou.
 4. Položte prameny na kousek předvařené fólie.Její velikost by měla být o 2 cm větší než samotná lokna.
 5. Naneste barvu nebo zjasňovač, počínaje hroty.
 6. Přeložte fólii pramenem, aniž byste ji roztrhli.
 7. Poté, co ustoupil 2 cm, vytvořte další vodorovnou řadu a pokračujte v práci.

Barevné prameny jsou rovnoměrně rozmístěny po hlavě, kterépři zachování skutečné barvy vlasů.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes na bob pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Balayazh - přirozený tón

Balayazh vypadá nejlépe na dlouhých vlasech, ale můžete také postupovat se středními.Doslovný překlad je „zametání“, „zametání“.Podstatou metody je použití 2 nebo 3 odstínů, které jsou ve vzájemném souladu.

Zdá se, že tóny „napínají“ napříč celým vlasovým vlasem, ze kterého dochází k postupnému přechodu z barvy na barvu.V tomto případě nejsou kořeny vlasů ovlivněny.Výsledkem je nasycená základní barva, zastíněná světlejšími tóny v kombinaci s přetečením.

Tato technika také patří do kategorie 3D a přidává objem každému účesu. Hlavní výhodou balayazhy je, že i měsíc po barvení vypadají vlasy dobře upravené a efektivní.

Shatush - Kalifornie zvýraznění

Hlavním úkolem kolorista je dosáhnout efektu „spálených vlasů“.Se správnou volbou barvy bude vyhovovat dívkám s jakoukoli barvou vlasů, očí a kůže.Ale větší účinek je vidět na vlasy brunet.

Tato technika je podobná zvýraznění: prameny jsou malovány zjasňujícím nátěrem nebo světlejším tónem (doporučuje se zvolit 2-3 podobné odstíny) po celé délce bez ovlivnění kořenů.

Barvení obrazovky

Po zákroku vypadají vlasy, jako by byly vytetovány.

Pro zkušeného řemeslníkazvládnutí karoserie nebude obtížné, ale měli byste dělat vše krok za krokem:

 1. Umývejte a osušte vlasy.
 2. Vyberte pramen nebo část vlasů, které budou „zbarveny“.
 3. Položte fólii na dno a upevněte ji na horní část - šablonu.
 4. Pokračujte v malování.Je lepší použít 2-4 barvy, aby obraz nevypadal komplikovaně.Barviva by měla být vybírána v závislosti na očekávaném účinku: pro krátkodobé opotřebení můžete použít stříkačky barev, a pokud si chcete výsledek ponechat po dlouhou dobu, je odebrána trvalá barva.

  Obrazové malování je módním hitem roku 2019.Takové barvení je vhodné pro střední vlasy

Důležitou podmínkou pro úspěšné barvení touto technikou je struktura vlasů.Měly by být rovné a co nejhladší.Jinak nebude správný efekt fungovat.

Ronze je horký hit sezóny

Název se skládá ze jmen odstínů používaných při barvení: „měděná červená“ a „bronzově hnědá“ (bronzově hnědá).Na vlasech se tak získá teplá kombinace světlé, ohnivé barvy s přírodním hnědým nádechem.

Pozoruhodná barva vyniká světlou i tmavou pokožkou.Hlavní věc je, že odstín byl zvolen správně: čím světlejší je kůže, tím jasnější barva.Ronze vždy vypadá atraktivní, zejména na pozadí jasných přírodních barev v období podzim-léto.

Rada stylistů:pro zahřátí přetečení hnědé a mědi je lepší zvolit barvu obočí,protože u velmi tmavých obočí nebude stín vypadat tak dobře.

Tiger Eye Effect

Barvení s podobným účinkem je vhodné pro brunetky nebo hnědovlasé ženy, protože základní barva by měla být mnohem tmavší než další barva.Technika barvení dostala své jméno ne náhodou, protože výsledek získaný na vlasech je podobný přetečení na polodrahokamu se stejným názvem - „Tiger Eye“. Technologie provádění je podobná balayazské technice.

Rozdíl je pouze ve vybraných barvách:

 • Hlavní barvou je káva, hořká čokoláda, cappuccino, kaštan.
 • Barvou stínování je měď, karamel, med, jantar.

Barevné přechody v důsledku kontrastu vypadají zajímavě a přitažlivě.Zbarvení je vhodné pro jakýkoli věk a délku vlasů.Rovněž není nutná trvalá korekce na vlasech, protože barvy jsou stínované, neexistují žádné jasné obrysy a kořeny mají svůj vlastní přirozený nebo v blízkosti stínu.

Splashlights - slunečné světlo ve vlasech

Název pochází z anglické fráze Splash Light, což znamená „světlo z blesku“.Vlasy vypadají, jako by na ně dopadal paprsek světla.Efektu je dosaženo díky malovanému vodorovnému pruhu po celém obvodu hlavy.Řádky vypadají rozmazaně, není jasný obrys, pouze hladký přechod.Obzvláště krásné a přirozené, jak je to možné, Splashlines vypadá na vlasy blondýnek.

K vytvoření efektu „zářícího lesku“ je třeba zesvětlitvodorovný pramen vlasové vrstvy po vrstvě , a pak obarvte na obou stranách vyčeřeného proužku odstín, který zdůrazňuje tento velmi oslňující pohled.Hlavní věc je vybrat dobrého kolorista, který dokáže barvy úspěšně vybrat.

Módní barvení roku 2019 na středních vlasech určuje pravidlo: odstíny mohou být buď blízko přírodních odstínů, nebo „nepřirozené“ - ohnivé, oranžové.

Bronding - stylové 3D barvení

Kombinace dvou kořenů slov „hnědá“ a „blond“ (hnědá a světlá) odhaluje technika podle názvu podstatu metody.Na kořenech je tmavý tón, na špičkách světlý tón.Velmi podobné ombre, ale na tmavém základě.Čokoláda, kaštan nebo jiný podobný odstín ze spektra hnědého plynule přechází do blond.Díky tomu vypadají vlasy objemně, vlasy jsou velkolepější.

Bronding jde dobře s typy jarních a podzimních barev. Pokud je mírně tmavá nebo jemná broskvová kůže doplněna teplým čokoládovým odstínem, bude vypadat svěžeji.

Ombre-sombre je gradient na vašich pramenech

Ombre je jemný přechod barev ze světlejšího na sytější nebo naopak.Pokud mluvíme o takové technice v barvě, pak klasický ombre je plynulý přechod z tmavé na světlou barvu, například z mrazivého kaštanu na popel.Někdy existuje obrácená verze, kde mají špičky tmavý stín a u kořenů je světlo.

Vlasy by neměly být vyšší než ramena a tmavé barvy, to znamená, že technika neníVhodné pro blondýnky nebo zrzavé dámy.

Mrzutost se nazývá „měkká ombre“.Základem je také plynulý přechod barev, ale nejen od kořenů ke špičkám, ale také z jedné strany na druhou, zatímco to není pro oko vidět.Toto je ideální řešení pro ty, kteří chtějí opustit svůj přirozený stín, ale přidat twist.Sombra se provádí jakýmkoli tónem, znovuzrozené kořeny nebudou patrné a účes nebude muset být obnovován příliš často.

Nadcházející sezóna nejenže opustila mnoho technologií barvení z minulé sezóny na vrcholu slávy, ale také přidala nové trendy v jednobarevném módním barvení roku 2019 na středních vlasech.Většina barevných technik bude spojena s přirozeností a přirozeností obrazu.Některá jasná barevná schémata pro nevšední dívky však také nepřinese jejich popularitu.

Video na téma: módní barvení roku 2019

Módní barvení vlasů 2019 pro střední a dlouhé vlasy:

) TOP 10 barviv na vlasy 2019: