Módní a krásné dámské účesy pro dlouhé vlasy.Nové fotografie 2019

V trendu roku 2019 existují dva typy srážek pro dlouhé vlasy - patchwork (odstupňované) a kaskádové.Fotografie ženských účesů poskytují příležitost pro stylový výběr.Dojem zvýší správné zbarvení.

Módnísrážky pro dlouhé rovné vlasy

Silné vlasy se efektivně vytvářejí díky nižšímu střihu.Může být hladký, což znamená stejné rovné rány.Kudrnaté spodní hrany vypadají zajímavě - půlkruhové, hranaté, asymetrické.U silných a objemných vlasů je kaskádový vzhled srážky také dobrý.

Pro tenké vlasystylisté doporučují kaskádu, jakkudrnatá konstrukce spodního okraje na tenkých vlasech nevypadá tak působivě.

Příkladem srážky pro jakýkoli typ vlasů je Rhapsody.Různé délky vlasů koruny a spodních částí vytvářejí vizuální dojem objemu a stylu.Tento účes vypadá stejně dobře na hustých a tenkých, rovných a kudrnatých vlasech.

Módní srážky pro kudrnaté vlasy

Odstupňované nebo vícevrstvé srážky budou vypadat dobře na dlouhých kudrnatých vlasech, na rozdíl od plochého spodního okraje.Odborníci doporučují stříhat takové vlasy v kaskádě nebo po krocích.

Módní srážky pro objem na tenkých vlasech

Kaskádový vzhled srážek pomůže zvýšit objem tenkých vlasů.Nerovnoměrně stříhané prameny vizuálně zvyšují účes.Kaskády se liší počtem, umístěním a délkou vrstev.

V roce 2019 je trendem složité typy kaskádových srážek, které začínají od spodní části zátylku, stejně jako od „snížených“, ve dvou nebo třech vrstvách, s odstupňováním od konců pramenů..Také pro kaskády-2019 se vyznačuje pohybem dozadu, hladkým rámováním obličeje, dlouhým třeskem.

Jak si vybrat účes: s rány nebo bez rány

Jak ukazují fotografie, trend srážky žen pro dlouhé vlasy-2019 je rány v různých variantách, což umožňuje vybrat perfektní možnostpro jakýkoli účes.Délka - od krátkých předních končetin po třetinu čela po rány dopadající na řasy.

Nejmódnější forma je ta pravágeometrické.Ale jiné odrůdy nejsou neméně důležité:

 • krátké „chlapecké“ předky na délku 2-3 cm. Hodí se dobře s jednoduchými srážkami;
 • objemové rány z koruny;
 • šikmé rány.Harmonicky kombinovaný s kaskádou.Prodloužená možnost vám umožňuje maskovat příliš široké nebo vystupující lícní kosti;
 • roztrhané, vícevrstvé.Harmonická kombinace s ostříháním žebříku, ale vypadají dobře na jednoduchých srážkách.Můžete zdůraznit stylovou barvu.

Podlouhlé typy tresků naznačují velké množství stylů: s otevřeným nebo uzavřeným čelem, s rozevřením uprostřed nebo na boku asymetrickými, můžete připnout „neviditelnými“ nebo copánky copánky atd.d.

Při výběru třesku je hlavním kritériem typ osoby.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Módní srážky 2019

Extra dlouhá bob

Rozšířená verze obvyklého střihu pro jakýkoli typ vlasů v trendu v nadcházející doběrok.Stylový úhledný účes, ve kterém jsou přední prameny o 2–3 cm delší než zadní střih, lze to provést s rány nebo bez nich.Rovný protáhlý (pod rameny) bob vizuálně zvětšuje oči, dodává půvabným rysům obličeje milost.

Podlouhlá fazole bude vypadat velkolepě na vzpurných kadeřích.Na řídkých vzácných vlasech profesionální kadeřníci doporučují přidat objemné části týlní části, aby dali objem.

Výhodou tohoto typu srážky je v různých možnostech stylingu. Vzpurná nedbalost, přísná parta, půvabné kadeře, pletené copánky, vysoký ocas - v závislosti na náladě a situaci.

Kaskády, žebříky pro dlouhé vlasy

Stylisté doporučují dynamické vícevrstvé srážky pro dlouhé vlasy-2019. Dámské fotografie takových srážek prokazují, že jsou vhodné pro všechny typy vlasů, a jejich rozmanitost vám umožňuje zvolit optimální řešení pro jakýkoli tvar obličeje.S touto technikou se délka vlasů mění od koruny k koncům.To vám umožní oříznout poškozené konce a zároveň zachovat celkovou délku vlasů.

Mezi hlavní možnosti patří kaskáda a žebřík. Tyto techniky jsou velmi podobné, jediný rozdíl je v provádění přechodu mezi úrovněmi pramenů.Kaskáda se vyznačuje zřetelným reliéfním přechodem po celé hlavě, pro žebřík - hladké schody pouze podél okraje vlasů.V této sezoně je povolen jasnější žebřík s „čepicí“ nahoře.

Vrstvení se může lišit v důsledku dělení, nyní je v módě a různým zpracováním špiček - dokonce i asymetrické, otrhané.Poslední verze kaskády je „okrajová“.Tento účes pouze rámuje obličejové prameny. Odborníci tento typ střihu nedoporučují pro chlupaté kudrnaté vlasy.

Vyholená whisky a zadní část hlavy

2019 nabízí nečekané podrobnosti pro ženské srážky pro dlouhé vlasy, které přitahují pozornost k fotografiím modelů.Radikální, dokonce vzdorovitý způsob, jak na vás upozornitvzhled - kombinace dlouhých vlasů s oholenými oblastmi, často zdobených tetováním nebo vzory krátkých vlasů.

Takové neočekávané řešení dokonce změní standardní čtverec na originální novost. Extravagantní obraz, původně určený zástupcům mládežnické subkultury v roztrhaných džínách, nyní zkouší okouzlující módy v elegantních couture šatech.

Jeden nebo oba chrámy, jakož i hřbet hlavy, se oholí.Střih se zpravidla provádí takovým způsobem, že v případě potřeby může být zastřižená část pokryta zbývajícími prameny.A pokud potřebujete zdůraznit neobvyklý obraz, otevřením oholeného fragmentu můžete vlasy oplést, opletet do ocasu nebo do elegantního svazku a rozčesat na jedné straně.

Tento střih je snadno udržovatelný a v perfektním stavu doma pomocí zastřihovače.

S původními střihy

Fotografie ženských srážek pro dlouhé vlasy v sezóně 2019 ukazují různé typy konců.Na dlouhých vlasech - rovných i kudrnatých - vypadá úhledně tvarovaná spodní linie vlasů výhodná.

Tradiční přímý řez neztrácí svůj význam. Umožňuje vizuálně zvětšit objem konců vlasů a vytvořit dojem silných a těžkých pramenů.Harmonicky kombinované se stejnými rovnými rány.Přímý řez vyžaduje pokládku tak, aby konce ležely v rovnoměrném, elegantním okraji.

Elegantní design pro spodní linii je oválný řez, sve kterém se délka pramenů postupně zvětšuje od lemovacích pramenů k zadní části hlavy.Populární klasický řez je vhodný pro vytváření stylů a pletení.Vypadá to zvláště působivě na vlnité prameny.

Avantgarda vypadá jako výřez ve tvaru trojúhelníku („liščí ocas“ ve tvaru písmene V), vytvořený hladkou kaskádou. Úhel trojúhelníku sestupujícího na záda se může lišit v délce, symetrii a ostrosti.Tento typ střihu příznivě vyrovnává hladkost ohybu záda a tenkého pasu.

K zajištění originality navrhují stylisté provedení takového střihu s žebříkem.Tento typ střihu se nedoporučuje pro tenké vlasy, což je mnohem vhodnější pro klasické rovné nebo oválné možnosti.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní střih bobů na středních vlasech.Fotografie, přední a zadní pohled.

Asymetrie pro dlouhé vlasy

Na dlouhých vlasech vypadají asymetrické srážky velmi výhodně - jeden z trendů v roce 2019. Přední stylisté nabízejí velké množství různých variant asymetrie projakýkoli typ obličeje a věk ženy.

Jsou možné nej neočekávanější možnosti: asymetrický řez bočních pramenů, asymetrie řezu spodního okraje, neobvyklé rány, asymetrický řez pouze horní části hlavy - „čepice“.Asymetrie může být omezena, není nápadná - nebo naopak vzdorovitá, s ostrými přechody úrovní.

Při provádění „žebříku“ nebo „kaskády“ myšlenka asymetrierealizováno v důsledku kroků různých délek, nerovnoměrného odstupňování („roztrhaná kaskáda“).Stylisté doporučují majitelům hustých, nádherných vlasů podobnou verzi „kaskády“.

Asymetrie dlouhých vlasů je v trendu sezóny 2019. Na fotografii je asymetrická verze „kaskády“ ženského střihu.

Asymetrické srážky mohou radikálně změnit vzhled, vytvořit zcela nový, neočekávaný, v případě potřeby i avantgardní obraz, při zachování délky vlasů.Při výběru obrázku je vhodné uchýlit se k profesionální konzultaci.

Stylové srážky s ocasy.

Dalším trendem nové sezóny je ocas.Stručný a snadno použitelný styl vypadá moderně a elegantně.Nízké ocasy dokonale zapadají do podnikání nebo do elegantního vzhledu.

Úhledně upravené tipy, asymetrické řezy, oholený chrám nebo šíje, odstupňované zámky - všechny stylistické novinky lze úspěšně a efektivně kombinovat s ocasem a vytvořit tak individuální obraz.

Moderní techniky barvení

Dámské srážky pro dlouhé vlasy v roce 2019 velmi příznivě zdůrazňují dobře zvolené barvení vlasů, což dokazují fotografie modelů.Například upravená kaskáda pramenů je velmi vhodná pro balayazové zbarvení, což vyvolává dojem spálených špiček.

Profesionální kadeřníci oceňují dlouhé vlasy zejména za schopnost vytvářet komplexní vícebarevné přechody.

Moderní techniky barvení:

 • Vertikální barvení:zvýraznění (zesvětlení jednotlivých zámků na tmavých vlasech), zbarvení (zesvětlené zámky jsou navíc natřeny v různých odstínech a vytvářejí barevnou paletu)(zbarvení zámku pouze spodní části vlasů).
 • Horizontální barvení:ombre (barva se mění horizontálně, od kořene ke špičce, hladký přechod) a balayazh (barva se nanáší pouze na horní prameny, přechod se ukáže jako „rozmazaný“, jako by vlasy vyhořely na slunci))
 • Výkresy na vlasech si zaslouží zvláštní zmínku.Velmi stylová a neobvyklá technika, pro realizaci které jsou dlouhé rovné vlasy ideální.

  Doporučené srážky pro osoby různých tvarů

  Při výběru typu srážek je určujícím faktorem tvar obličeje.Základní tvary: oválný obličej, kulatý, čtvercový, trojúhelníkový, obdélníkový (protáhlý).

  Pro oválný obličej

  Perfektní tvar: poměr šířky a výšky obličeje je 1: 1,5, šířka čela a lícních kostí je stejná,hladký přechod na čelo-lícní kosti-bradu.

  Jsou vhodné všechny typy srážek, asymetrie vypadá skvěle .Nadrozměrný ovál je úspěšně opraven „žebříkem“.

  Jedinou nešťastnou alternativou oválné tváře je kombinace rovných vlasů a přímého dělení, které vizuálně „ztěžuje obličej“.

  Kadeřnické trendy roku 2019pro majitele dlouhých vlasů a oválného tvaru obličeje, stylistéradí:

  • srážky "kaskáda", "žebřík", "třásně";
  • přímý spodní střih na rovných vlasech;
  • asymetrické dělení;
  • dlouhé asymetrické rány, je možná vícevrstvá verze.

  Pro kulatou plochu

  ​​

  Kulatá plocha je podobná oválným zaobleným čarám, rozdíl mezi výškou a šířkou obličeje není větší než 3 cm. Čelo, lícní kosti a brada jsou podobnéšířka, která vytváří zaoblený tvar.

  Kulatý obličej potřebuje vizuální prodloužení.Svou tvář můžete svisle protáhnout stylingem s objemovým vrcholem, lehkou hromádkou na koruně, asymetrickou, vícevrstvou srážkou s přechodem od krátké korunky k dlouhým koncům.Dobrým řešením je rozšířené fazole.

  Doporučení stylistů pro dlouhé vlasy se zakulacenou tváří v roce 2019:

  • chybí třesk nebo jeho asymetrické a víceúrovňové možnosti;
  • „kaskáda“ nebo „žebřík“.Optimální možnosti bez rány, s objemným vrcholem a šikmým dělením;
  • aplikace odstupňování a frézování;
  • dlouhé kadeře s podélnou vlnou z úrovně brady;
  • Kosa se zlomenými prameny se posunula na jednu stranu.

  Neúspěšným řešením je stočit konce směrem k obličeji.Také kulaté dělení není vhodné pro kulatou plochu.

  Pro čtvercovou plochu

  Čtvercová plocha se vyznačuje stejnou šířkou horních a dolních oblastí, což vytváří hrubé „čtvercové“ obrysy.

  Pro dlouhé vlasy se čtyřhranným tvarem:

  • krátce frézované rány nebo dlouhé asymetrické, vizuální „zvedání“ čela;
  • vlnité vlasy orámující obličej a pokrývající uši - pro vizuální zúžení čtvercového tvaru;
  • „kaskáda“ nebo „žebřík“ - vyhlaďte jasné linie obličeje;
  • dlouhý čtverec;
  • Asymetrické srážky.

  U trojúhelníkové plochy

  U trojúhelníkové plochy (ve tvaru srdce) je nutné upravit přechod od širokého čela k dlouhé bradě.

  S trojúhelníkovou tváří stylisté doporučují:

  • asymetrický stříška;
  • podlouhlá fazole (dojem oválu bude zesílen zkroucenými konci pramenů);
  • „kaskáda“ nebo „žebřík“ s dlouhým čelem maskujícím ránu;
  • Tvar úderů je kulatý, lze jej rozdělit rozdělením nebo rozčesat na jedné straně.

  Pro čtyřhrannou plochu

  U obdélníkového typu je čelní plocha zřetelně prodloužena kvůli vysokému čelu a dlouhé bradě.Chcete-li upravit proporce, použijte dlouhé silné rány, objem na koruně a časových částech, orámujte obličej a zakryjte uši prameny.

  Co kadeřníci doporučují s přihlédnutím k trendům roku 2019:

  • „kaskáda“ nebo „žebřík“ s rovným tlustým třeskem;
  • dlouhý čtverec;
  • použití asymetrie - asymetrických typů „klobouků“ nebo rán;
  • tvarování ve vlnách orámování obličeje;
  • rány pod obočím

  Krátké srážky se důrazně nedoporučují.

  Nenechte si ujít nejoblíbenější nadpis: Módní stříhání bobů pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

  Krásné srážky: nové.Foto 2019

  Sezóna 2019 nenabízí pro dlouhé vlasy zásadně nové typy srážky pro ženy.

  Fotografie ukazuje kaskádu, žebřík, čtverec, bob, nemluvě o ocasy - dlouho známé techniky pro stříhání a styling vlasů.Ale odvážné variace, avantgardní detaily, neočekávané kombinace různých technik a úmyslná nedbalost na vrcholu módy činí z trendů této sezóny skutečný objev.

  )

  Módní detaily sezóny:

  • Asymetrie. Klasické kadeře, asymetricky položené na jedné straně, zdobené výraznými rány a mnohobarevným zbarvením, učiní z jejich majitele trend.Dlouho známé „klobouky“ asymetricky zdobené vypadají jako avantgardní detail.Asymetrie se používá pro stříhání vlasů, což dramaticky mění i obvyklý čtverec.Trendem jsou asymetrické rány.
  • Bangsjsou relevantnější než kdy jindy a mnoha způsoby.Hladké, roztrhané, frézované, asymetrické, obloukovité atd.Délka - od krátkých předních končetin 2 cm po rány dotýkající se řas.
  • Tvarované řezy dolního okraje- kromě klasické linie se široce používají trojúhelníkové, oválné, asymetrické atd.
  • Tails. Dlouho známé ocasy se vrátily do módy.V kombinaci s ranou, zajímavým střihem,jejich barvy jsou ideální pro elegantní i zlomyslný obraz.
  • Scythe. Populární varianty copu zůstávají populární - klásek, vodopád, francouzský cop atd., S povinným účinkem mírné nedbalosti.
  • Přirozenost. Přirozeně a dokonce i úmyslná nedbalost je v módě: zlomené prameny, mírně rozcuchané kadeře, přirozeně ležící kaskádové srážky, volně padající rány a nepřítomnost nehybných lakovaných pramenů.
  • Moderní techniky barvenízdůrazňují krásu dlouhých vlasů.
  • Oholená whisky a zadní část hlavy. Nejextravantnějším detailem sezóny je výstřih whisky nebo zadní části hlavy pro fanoušky pobuřujících.Může být vyroben s tetováním nebo vzory krátkých vlasů.

  V sezóně 2019 nabízejí stylisté nové přístupy ke známým srážkám: kaskáda, žebřík, klobouk a náměstí.Pokusy s různými barvicími technikami, se všemi druhy třesků, asymetrií a nerovnými částmi dělají známé tvary novými.

  Video: dámské srážky 2019 pro dlouhé, střední vlasy, srážky pro ženy po 45 fotografiích

  Dámské srážky 2019 pro dlouhé vlasy:

  ]

  Fotografie srážek pro ženy po 45 letech na dlouhých, středních a krátkých vlasech: