Mikrokutiny na obličeji v kosmetologii - procedura hardwarové terapie.Cena, recenze

S věkem tělo přirozeně stárne.Jedním z důvodů tohoto procesu je metabolická porucha v těle a zhoršení mikrocirkulace v krevních cévách.

Stárnutí epidermis je doprovázeno změnou barvy tkáně obličeje, výskytem pigmentace, vráskami v oku a nosu a zvýšením hloubky nasolabiálních záhybů.Hardwarová procedura mikrokontroly řeší tyto problémy omlazením obličeje osoby.

Kosmetická metoda mikroprocesorové terapie[Návrh 46]

Je zvažován postupběžná technika, která úspěšně zvládne nedokonalosti kůže.

Tajemství pro mikroproudy je založeno na bezbolestném působení proudových nábojů na obličejovou tkáň s napětím nepřevyšujícím 14 V pro mírné snížení obličejových svalů. Tato metoda ovlivňuje podkožní tkáň, svaly a krevní cévy.

Elektroterapie má 2 směry:

 • MENS(Microcurrent Electrical Neuromuskcular Stimulation - microcurrent neuromuskcular electric stimulation), která dobře vyrovnává bolest a působí na neuromuskulární strukturu epidermis;
 • TENS(Transkutánní elektrická stimulace nervů - Transkutánní elektrická stimulace nervů), působí na nervovou tkáň a představuje úzce zaměřený terapeutický mechanismus zaměřený na analgezii.

Mikroproudý postup má různé směry, z nichž nejznámější jsou:

 • mikroionoforéza;
 • mikroproudé zvedání;
 • přeprogramování obličejových svalů;
 • lymfatická drenáž;
 • nespokojenost.

Lymfatická drenáž se používá k odstranění otoky. Když dojde k diskrustaci, pokožka obličeje se čistí na všech úrovních, což napomáhá mazové žláze vyhnat nadbytečné sekrece a následně uzavřít úzké póry na citlivé kůži.

Pro obnovení tónu obličejových svalů a procvičení jejich výživy se používá přeprogramování obličejových svalů.

Nejběžněji používaným typem mikroproudů je mezoterapie, kterápodporuje omlazení pleti, umožňuje odstranit otoky, snížit jizvy a póry na obličeji.Tento postup se také nazývá biostimulace.

Proč mikrokontrolní masáž obličeje

Účelem mikrokontrolní masáže kůže je účinek na fibroblasty. Jejich stimulace aktivuje a zlepšuje elasticitu kůže, zvyšuje metabolismus v buňkách.

Tato jednoduchá a účinná metoda přispívá k rychlé obnově kožních buněk, jejich obohacení kyslíkem, nasycení podkožní tkáně minerály a mikroelementy, které mohou zlepšit a omladit vzhled.

Během relace se z obličeje odstraní také toxiny a další negativní látky.S elektrickými impulsy na kůži dochází ke zvýšení počtu buněk a obnovení poškozených buněk.

Výsledkem tohoto procesu je svalová a nervová aktivita, která vede k zarovnání tkáně obličeje, vymizení vrásek a záhybů, vyhlazení hrbolů a utažení obrysu obličeje.

Elektroterapie má rovněž významný účinek na akné a seborrhea.
Další výhodou postupu je, že nervová tkáň si nevyvolává závislost na mikrokontrolní stimulaci.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Plazmová zvedací tvář - co to je, jak se provádí, výsledky, fotografie před a po zákroku.

Jak dlouho trvá tento postup? Je to bolestivé?

Viditelné změny jsou viditelné po dokončeníléčebný kurz s periodickým opakováním v 8-12 sezeních. Doba trvání jedné terapie závisí na problému, se kterým se pacient setkal.

Jedna relace trvá asi půl hodiny. Po dokončení procesu se na místa ošetřená proudem aplikuje hydratační krém odpovídající typu pleti pacienta.

Současná kosmetologie je bezbolestná, lze cítit jen velmi slabé vibrace. V procesu expozice se používají vodivé elektrody, které při průchodu tkání způsobují pocit mírného mravenčení.Tato metoda je výhodná při absenci rehabilitačního období, což vám umožňuje udržovat účinek postupu po dlouhou dobu.

Schéma provádění (provádění) postupu

Před zahájením postupu je třeba z těla vyjmout všechny šperky.Pacient je položen na gauč, který předtím kompletně odmastil a očistil epidermis.

V závislosti na problému a úkolu, který je řešen, si kosmetolog vybere nezbytnou intenzitu při práci s elektrodami.Místa kontaktu s elektrodami jsou lubrikována specifickým gelem, aby se zvýšil účinek elektrických proudů, poté dojde k nárazu proudovými impulzy.Obvykle proces začíná od přední části.Relace může být vedena dvěma způsoby.

Schéma mikrokontrolního postupu obličeje

První metoda spočívá v tom, že kosmetolog provádí elektrodami specifické pohyby na epidermálním povrchu.Tato metoda se skládá ze 3 fází.

1. etapa -Mikroproudová normalizace

Zpracování problémové oblasti probíhá podél masážních linií s proudy od 40 do 140 μA. Derma je obohacena o potřebné prvky, začíná produkovat enzymy a proteinové sloučeniny.

Fáze 2 - Mikroproudá lymfatická drenáž

Drenáž spočívá ve stimulaci epidermis střídavým sevřením a uvolněním svalů. Epiderma je ošetřena proudem 80 až 300 μA. Pomáhá to odstranit produkty rozkladu z buněk, a to jak ze středu, tak z povrchu.Elektrody se pohybují podél odtokových linií lymfy.

Fáze 3 - Mikrokontrolní zdvih

Toto je poslední část elektroterapie, která vám umožňuje regulovat účinky metabolismu.Používá se k uklidnění napjatých vláken a normalizaci buněčné aktivity.

Druhá metoda mikrokontrolní terapie je charakterizována masážními pohyby rukou specialisty, oblečenými ve speciálních rukavicích, s nimi spojenými elektrodami.Další z elektrod musí pacient držet ve svých rukou.

Po zvláštním očištění se na obličej nanesou tepelné masky.Na masku je nanesena fólie, která zvyšuje pevnost mikroproudů.Mikroproudy mohou být mobilní, když je kosmetolog zavede na horní část pokožky nebo se připojí k různým částem obličeje.

Terapie pro oblast kolem očí

Aplikovaný elektrický proud se také používá navždy.

V průběhu let se elasticita kůže snižuje od krvev kapilárách stagnuje, což narušuje výživu buněk.U kůže, která ztrácí svoji pružnost, se pomalu začíná proces „klouzání“.V této oblasti dochází k přemístění měkkých tkání.S věkem stárnutí se víčka protahují.Hlavní věc je učinit opatření při prvních známkách zvadnutí pokožky, aby nedošlo k jejímu deformování.

V tomto případě může mikrokontrolní terapie dojít k záchraně, kterou lze porovnat s hlubokým a klidným spánkem po dobu 10-12 hodin.
Účinek zvedání světla je znatelný okamžitě po první mikrokontrolní terapii. K dosažení lepších výsledků však musíte absolvovat kurz 6 až 10 procedur, který zahrnuje 1 sezení 1-2krát za 7 dní.

Mikroproud pro oční víčka - co dává?

Vyhlazením obličeje pomáhají snižovat věkové známky víček.

Mikroproudy utahují a vyhlazují deformace a ochablé oční víčka.

Mikroproudy z otoků (sáčků) pod očima

Sáčky pod očima pocházejí z narušení metabolického procesu.Výsledkem je, že svaly ztratí svou aktivitu, což napomáhá pružnosti epidermis.

Stávající postup obnovuje a normalizuje krevní oběh, snižuje otoky a vyhlazuje jemné vrásky, což umožňuje osobě získat zdravý vzhled.

Mikroproud pro omlazení, facelift

Po 40 letech, kdy se obrys obličeje postupně mění, lékaři a kosmetologové doporučují používat mikroproud pro zvedání.Posilují epidermis, obnovují se v roce 2007produkci kolagenu, utáhněte ovál obličeje a obnovte jeho elasticitu.

Vliv mikroproudů obnovuje tón svalových vláken, zlepšuje krevní oběh, stimuluje lymfu a odstraňuje přebytečnou tekutinu.Použití mikroproudů se často kombinuje se séry a maskami.

V důsledku toho se pokožka osvěží červenáním a zúženým oválem obličeje.

Jmenování postupu

Postup zvedání umožňuje léčit a omlazovat obličej na buněčné úrovni.

Jedním z důležitých rozdílů je absence negativních důsledků.
Výsledky po zvednutí:

 • Regenerace epidermálních buněk je zvýšena.
 • Syntéza proteinu je obnovena.
 • Zvýšená aktivita potních a mazových žláz.
 • Jsou sníženy póry a akné.
 • Epiderma je zbarvená.
 • Mikroproudy na obličeji zarovnávají ovál obličeje.
 • Tmavé kruhy dolních víček se zmenšují.
 • Mikroproudům se předchází vráskám.

Kontraindikace

Předtím, než se rozhodneme použít mikroprocesorovou terapii, je třeba vzít v úvahu řadu kontraindikací, které zahrnují:

 1. Těhotenství.
 2. Onkologická onemocnění.
 3. Zánětlivá onemocnění kůže.
 4. Poškození srdce.
 5. Přítomnost kardiostimulátoru v těle.
 6. Křečové žíly, tromboflebitida.
 7. Nervová onemocnění, včetně epilepsie a mozkové obrny.
 8. Přítomnost kovových struktur v těle.
 9. Kovové korunky na zubech.
 10. ​​
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kyselina hyaluronová v tabletách.Výhody, jak brát, recenze lékařů a účinnost.

Účinnost, recenze kosmetologů

Doktor nejvyšší kategorie, kosmetologicko-dermatolog, klinika DoctorPlastic, Karpova Larisa Sergeevna:

„Mikroproudy jsou efektivní terapií.Používáme je jako rehabilitace, po operaci jako lymfatická drenáž, k odstranění otoků, protože tento postup dává skvělé výsledky.Mnoho klientů, kteří shromáždili informace z internetu, očekává od nás v rámci jedné relace nedosažitelné výsledky, aniž by věděli, že musíme podstoupit celý kurz fyzioterapie. “

Plastický chirurg kliniky Elast, Michail V. Kot:

„Mikroproudová stimulace pomáhá syntetizovat kolagen a elastin a vylučuje přebytečnou tekutinu v kůži."U svých pacientů vidím, že tento postup je v podstatě nejúčinnějším ze všech kosmetických omlazovacích produktů pro omlazení obličeje, samozřejmě, s výjimkou plastické chirurgie."

Kolik sezení potřebuje k tomu, aby se účinek projevil

Doktor nejprve určí problém a poté předepíše léčbu.Výsledek je často patrný bezprostředně po současné stimulaci .Mikroprocesorový přístroj má široký výběr různých provozních režimů.To umožňuje aktuální hloubku průniku.

Jak často dokážete

1 rokmikroproudové postupy jsou navrženy pro 8-12 krát.Opakují se každé 3 dny.Účinnost výsledku by měla být pravidelně stanovována jednou za několik měsíců.

Náklady na řízení pro osobu

Náklady závisí na následujících důvodech:

 • vysoké náklady na použitý přístroj;
 • prestiž kliniky;
 • části obličeje, kde je potřeba korekce;
 • z metody a režimu zpracování mikroproudů.

Pokud je potřeba pouze úprava víčka, lze cenovou politiku snížit na polovinu.
Náklady na 1 sezení v Moskvě se pohybují mezi 450 - 3000 rublů.Při platbě za 8-12 procedur poskytují kliniky slevu 20-30%.

Mikrokutiny na obličeji: výsledky, před a po

Analýzou fotografií před mikroprocesorovou terapií a po hodnocení pacientů, které jsou dostupné na síti, se účinnost projevívystavení mikroproudům.

Zlepšují se procesy obnovy epidermálních buněk, zlepšuje se krevní oběh a pohyb lymfy.Aktivace buněk jim umožňuje zvýšit jejich dělení, což přispívá k procesu regenerace kůže.

Videa o mikroproudech na obličeji

Co jsou mikroproudiny na obličeji:

Mikroproudová masáž obličeje: