Mezoterapie obličeje - co to je.Fotografie před a po, recenze, z jakého věku

Mezoterapie je jednou z nejpopulárnějších a nejefektivnějších kosmetických metod pro omlazení pokožky obličeje.

Jak postup probíhá, když je výsledek viditelný, kolik sezení musí být provedeno pro větší účinek, zda existují kontraindikace, jak fotografie vypadají před a po - to vše by se mělo od odborníků poučit a přečíst si recenze odborníků v článku.

Co je to mezoterapie obličeje, jak to chodí, proč je to zapotřebí

Mezoterapie obličeje je jednou z jedinečných metod proti stárnutí pokožky obličeje. ​​V průběhu času se u ženy objevují vrásky na obličeji, výrazné jsou nasolabiální záhyby a kontury obličeje klesají.Hluboké vrstvy kůže začínají ztrácet pružnost, kolagen je poškozen.

Obličej nevypadá tak svěží jako dříve a přestává těšit.Kosmetička s lékařským vzděláním anestetizuje, otírá si lékem obličejové zóny, které je třeba upravit, a injikuje se subkutánně.

Podle četných recenzí pacientů je možné ověřit bezpečnost kosmetických sezení.Účinná metoda expozice tkáně obličeje vede k úžasným výsledkům.

Při použití mezoterapie byste měli porovnat fotografie před a po zákroku:vrásky jsou vyhlazeny, kontura obličeje je více tónovaná, „sáčky“ pod očima zmizí .

Mezoterapie je zaměřena na eliminaci řady věkových změn na pokožce obličeje.Po zákroku se vrásky vyhladí, ovál tváře se napne.

Postup neexistuje pouze pro omlazení osoby.S jeho pomocí se odstraní alergie, odstraní se kožní onemocnění.Tato metoda byla úspěšně použita v boji proti stresu.

Za účelem zlepšení zdraví (odstranění úzkosti, nespavosti) a v důsledku snížení kožních změn souvisejících s věkem byla zavedena antistresová mezoterapie.

Po uplynutí jaké doby se objeví viditelný výsledek

Složky, které tvoří injekce, se připravují z léčiv.Každá injekce je zaměřena na řešení specifického problému: vyhlazení vrásek, zmenšení nasolabiálních záhybů, odstranění stařeckých skvrn, vyhlazení pokožky obličeje.

Účinné látkyspadají do hlubších vrstev dermy a regenerují je.Po prvním postupu jsou rozdíly viditelné.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Masáž obličeje podle systému japonského lékaře Asahi Zogana.

Jak dlouho účinek přetrvává?

Kyselina hyaluronová a živiny jsou z těla vylučovány rychleji s věkem než dříve.Proto výsledek po zákroku trvá dva měsíce až šest měsíců.Mezoterapie se musí opakovat.

Široce rozšířené přesvědčení, že se kůže stává závislou na kosmetických koktejlech, je zavádějící.

Kolik postupů by mělo být provedeno

Po prvních 2-3 sezeních je výsledek zřejmý, ale počet kosmetických sezení závisí na rozsahu problému.Například pro zesvětlení a zjemnění pleti potřebujete 5 až 10 sezení.

Tento postup lze provést jednou týdně, dvakrát ročně. Kolik injekcí je potřeba, řekne pouze kosmetolog nebo odborník na výživu nebo alergolog.K obnovení obrysů obličeje je v průměru zapotřebí 4 až 8 injekcí.

Indikace pro použití

Mezoterapie obličeje je nutná pro:

 • špatná barva pleti;
 • prohloubení nasolabiálních záhybů;
 • věkové skvrny;
 • rosacea;
 • jizvy;
 • obličejové vrásky;
 • změny obličeje související s věkem;
 • suchá kůže;
 • zhoršení kontur obličeje.
Metodu provádění mezoterapie předepisuje odborník na základě indikací jejího použití a rysů pokožky obličeje.

Před postupem proti stárnutí by měla být provedena fotografie, aby se zajistilo, že se obličej po mezoterapii transformuje.Podle četných recenzí žen dochází ke změnám vzhledu pokožky obličeje.

Kontraindikace

V každém kosmetickém postupu existují zákazy.

Nemůžete provádět omlazení:

 • v přítomnosti infekčních zánětlivých onemocnění kůže,
 • během recidivy herpesu,
 • ) po nedávném loupání.

Lékaři věnují zvláštní pozornost zdravotním stavům, jako jsou:

 1. Epilepsie.
 2. Hemofilie.
 3. Těhotenství.

Možné komplikace a jejich příčiny

Po provedení obličejové mezoterapie zanechávají klienti také negativní recenze.Pokud jste se museli vypořádat s takovou reakcí těla, jako je erytém, fotografie před a po vás nebudou potěšit.

Erytém se dělí na 2 typy:

 1. Takzvanýrychlý erytémvzniká ze silných vazodilatačních léčiv.Rychle prochází a nemělo by vést k rozrušení pacienta.
 2. Toxický erytém. Může vést ke zničení tkáně kůže - nekróze.

Hematomyse vyskytují při určité injekční aplikaci.Může se objevit na pozadí samotné drogy.

Mezoterapie obličeje toxickým účinkem léčiva vede k tak nebezpečnému onemocnění, jako jenekróza kůže .

Kosmetičtí lékaři jsou přesvědčeni, že léčivý přípravek, který se ředí v souladu se všemi pravidly, nenínejen to nezpůsobí žádnou škodu, ale také povede k úžasnému výsledku.

To lze vidět porovnáním fotografií před a po a zjišťováním recenzí pacientů.Výskyt nekrózy je možný se sníženou imunitou těla.

Komplikace mohou nastat, když:

 1. Lék je příliš hluboký.
 2. Špatná dezinfekce kůže.
 3. Nedostatečně sterilizované lékařské nástroje.

Je také možnáalergie .Kůže je schopna reagovat jak na koktejl krásy samotné, tak na látku, ze které jehla vyrobena.V těchto případech reakce neprobíhá okamžitě.Lékaři to nazývají „dermatitida opožděného typu“.

Rychlá alergická reakce se projevuje edémem obličeje a dokonce i Quinckeho edémem.Tato komplikace vzniká v důsledku nesouladu buněk tkání obličeje a zavedených antigenů.

Hypersenzitivitaje také jednou z komplikací.Kůže se při kontaktu s lékem zanítí.Tělo vnímá lék jako dráždivý.

Předběžné konzultace s odborníkem a důkladné vyšetření významně snižují pravděpodobnost komplikací po zákroku.Abyste předešli vážným následkům, měli byste čestně odpovídat na otázky lékaře.

Abyste předešli komplikacím po mezoterapii obličeje, měli byste se před provedením postupu proti stárnutí poradit s odborníkem a podstoupit vyšetření.

Uvedené možné komplikace vznikají zejména sinjekční mezoterapie.

Druhy obličejové mezoterapie

Lék může proniknout kůží dvěma způsoby: injekcí a nevstříknutím.

Injekční mezoterapie

Anestetický krém nanáší kosmetička na obličej.Dále je spuštěn mechanismus procesů obnovy. Zranění během mezoterapie obličeje jsou minimální.

Při zavádění léčivého koktejlu se používají jehly, které se zavádějí do kůže do hloubky nejvýše 1,5–4 mm.Podle recenzí stopy injekcí mizí doslova hned.

Injekční mezoterapie je jedním z nejúčinnějších postupů pro prevenci změn obličeje na kůži související s věkem.Recenze pacientů, fotografie před a po naznačují dobrý výsledek.

Cena závisí na lécích, které lékař nabídne, vzhledem k stavu pokožky obličeje.

Injekční mezoterapie pro obličej je nejúčinnější, protože složky léčiva jsou dodávány do hlubokých vrstev kůže, vyhlazují vrásky a zlepšují jeho výživu zevnitř.

Dermatolog používá individuální přístup při výběru lékařského nástrojepro krásu, takže fotografie před a po zákroku budou zobrazovat maximální účinek.Za krátkou dobu můžete být o deset let mladší.

Neinjekční mezoterapie

Lékaři udělali průlomovou mezoterapii zcela bezbolestně!Živné účinné látky se dostávají hluboko pod kůži bez injekcí.

Postupneinjekční mezoterapie je následující:

 1. Koktejl se připravuje z organických látek, vitamínů, homeopatie, kyseliny hyaluronové.
 2. Řešení se vztahuje na oblasti vyžadující opravu.
 3. Problémovou oblast ošetřuje lékař pomocí kosmetického zařízení.
 4. Účinné látky kosmetického koktejlu pronikají hluboko do pokožky obličeje.

Lékař vybere zařízení s ohledem na individuální indikace. Relace netrvá dlouho, asi 20-30 minut.Před zahájením neinjekční mezoterapie odborník doporučí intenzivní kurz (od 2 do 12 relací) a fixaci (1 procedura za měsíc).

V důsledku kosmetických sezení zmizí vrásky na obličeji, pigmentace, akné a strie.Ovál tváře se napne.

Manuál

Podle kosmetologů je po koupi mesoscooteru možné provádět kosmetické injekce na kůži doma.S pomocí microneedles, velké množství drogy vstoupí do epidermis, kolagen začne být aktivně produkován.

Mezoscooter je bezpečný, protože jehly nepronikají hluboko do kůže. Je to první lék podobný akupunktuře.Mezoscooter se velmi snadno čistí.Po zákroku stačí léčit alkoholem.

Pomocí zařízení doma můžete zapomenout na nasolabiální záhyby, zhoršení kontury obličeje, pigmentaci, suchou pokožku.Ruční mezoterapie je účinný, bezpečný a cenově dostupný způsob, jak omladit obličej.

Metoda hardwarového postupu nezahrnuje injekce, ale účinnost je podobná injekcím. Po první relaci je dosaženo vynikajícího výsledku.

Hardware

Hardwarová mezoterapie je téměř bezbolestná a zcela bezpečná.Kosmetička pomocí tenkých jehel vstřikuje do mělkých vrstev kůže vitaminy a minerály, v případě potřeby anestetickým krémem.

Následující procedury pro omlazení obličeje jsou vyloučeny:

 1. Edém.
 2. Zánětlivé projevy kůže.

Výsledek: zmizení vrásek, výrazné zlepšení pleti.

Přípravky pro mezoterapii

Složení přípravků se také liší.

alopatická mezoterapie

Přípravky se připravují hlavně na rostlinné bázi, ale mohou zahrnovat i látky živočišného původu a uměle syntetizované.

Obsahují hlavně:

 • různé vitamíny;
 • extrakty různých rostlin;
 • léčiva;
 • kyselina hyaluronová;
 • kolagen, elastin.

V závislosti na problému se k přípravku přidávají další látky.

Diuretika koktejlu je eliminována diuretickými formulacemi koktejlu. Složení složek, které zlepšují krevní oběh, pomůže překonat růžovku. Kosmetické koktejly kolagenu, kyseliny hyaluronové a elastinu vrátí mládí.

Homeopatická mezoterapie

Živiny obsažené v homeopatických léčivech umožňujítělo využít své vlastní zdroje.Výtažky z rostlin, různé vitamíny zmírňují řadu kožních problémů obličeje.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Vhodnost obličeje pro zvedání obrysu obličeje, omlazení, svalového tónu.Master class by Elena Karkukli

Mezoterapie doma

Technika postupu umožňuje, aby byla provedena doma.

Druhy mezoscooterů

Různé délky jehel zařízení jsou navrženy k řešení jednotlivých problémů:

 • k odstranění vrásek - VR3(Jehla 0,2 mm);
 • pro zlepšení pleti - VR5 (jehla 0,5 mm);
 • pro obnovení obrysu obličeje - VR10 (jehla 1 mm);
 • k odstranění pigmentace -VR15 (jehla 1,5 mm).

Domácí koktejly

Výrobky Mezoroller jsou oblíbené.Unikátní formulace eliminují řadu problémů s pokožkou obličeje.

Mezoterapie obličeje.Recenze, fotografie před a po umožňují vyhodnotit účinnost postupu.

Mezi jejich hlavní výhody patří následující:

 • kyselina hyaluronová a kolagen zaujímá první místo mezi koktejly, vyhlazení vrásek obličeje, odstranění nasolabiálních záhybů, utaženíoválný obličej;
 • kyselina askorbová rozjasňuje pokožku, odstraňuje pigmentaci;
 • artyčokový extrakt eliminuje otoky;
 • Aloe vera dokonale hydratuje suchou pokožku a uzdravuje problémovou pleť;
 • Heřmánek eliminuje alergické reakce.

Koktejly musí být vybírány na doporučení odborného lékaře. Odborníci radí, aby si kupovali léky pouze v lékárně, při nákupu nezapomeňte věnovat pozornost datu expirace.

Balení by mělo naznačovat, že produkt je vhodný pro použití doma s mesoscooterem.

Je třeba se vyhnout použití práškových mesokoktailů.Jejich používání doma je prostě nevhodné.

Pro pozitivní výsledek postupu domácí krásy musíte:

 1. Čištění a ošetření pleti.
 2. Dezinfikujte lék.
 3. Naneste koktejl na problémovou oblast kůže a aplikujte mezoscooter.

Toto jsou znaky, které odlišují mezoterapii obličeje.Recenze, fotografie před a po nám umožňují mluvit o účinnosti postupu, jeho relativní bezbolestnosti a dostupnosti i doma.

Užitečná videa o obličejové mezoterapii

Postup při obličejové mezoterapii, funkce zákroku, odborné rady:

) Mezoterapie obličeje.Recenze, fotografie před a po, jak si vybrat léky pro postup proti stárnutí a nuance jeho implementace:

Fotografie před a po mezoterapii tváří s kyselinou hyaluronovou: