Mesonity - lifting facelift v kosmetologii.Fotografie, recenze, cena

V průběhu let se kůže stává méně elastickou, objevují se první vrásky.Aby se zachovala krása vzhledu, mnoho žen rozhoduje o kosmetických procedurách a plastických operacích.

Před několika lety se v Rusku objevil inovativní způsob, jak obnovit mladistvé mezzaniny, které zdvíhají nitě.

Mezonity.Co je to kosmetika „mezothreading threadlifting“

Mezzonitová fibrilace je faceliftová procedura bez chirurgického zákroku , díky níž získává pokožka elasticitu v různých částech těla a dosahuje omlazovacího účinku.

V průběhu času nebo po porodu ztrácí prsa pružnost a přitažlivost, stává se ochablou a ochablou.Pro ženu je to globální problém - její sebevědomí klesá, její nálada se zhoršuje.Skutečnou spásou bude prsní výtah s mesothreads.

Procedura se nejlépe provádí při prvních známkách stárnutí kůže v oblasti hrudníku. Velkým plusem ze zavedení mesothreads je to, že tato metoda nemá žádná omezení týkající se počtu operací.Můžete jej použít tolik, kolik potřebujete.

Vlákna implantovaná do pokožky ji dobře drží, což vám umožní dát poprsí potřebný tvar.

Počet mesothreads je stanoven na základě toho, jak široký je problém.Jedno prsa může vyžadovat 7-10 mesothreads.Délka jednoho vlákna je 7 cm.K provedení této operace se používají mezotahy se zářezy.

Postup zavádění mesothreads pro facelift je vlastně modelování kontury obličeje pomocí speciálních lékařských nástrojů: tenké jehly vyrobené z vysoce kvalitní oceli a nitě.

Vlákno se skládá z polydioxanonu - tato látka je zcelamizí v tělea nemá na tělo vedlejší a negativní účinky.Mesonit je zahalen v kyselině polylaktové, takže v místech vpichu je pokožka zvlhčena.

Tloušťka materiálů pro tuto operaci není větší než 0,3 mm.Vzhledem k pružnosti mesothreads, kosmetolog provádí práci pod kůží pacienta, modelovat obrysy.3D mezaniny jsou také velmi žádané.

Po prvním zavedení materiálu pod kůži se zmačkají vrásky a modelují se části těla.

Kůže se stává elastickou nejen díky zavedení filamentů: , které jsou uvnitř, poskytuje materiál intenzivní produkci kolagenových vláken, v důsledku čehož je nosný rám vytvořen pomocí sil lidského těla.

Po instalaci se mesothreads zcela rozpustí bez poškození zdraví, zatímco přispívají k produkci kolagenu nezbytného pro pružnost pokožky.

V důsledku aktivní tvorby kolagenu se pokožka stává elastickou,tvář poté, co mesothreads získá zdravý vzhled , objeví se čerstvost, která je charakteristická pouze pro mladou pokožku.

Po rozpuštění vláken přetrvává účinek po dobu 2 let. Mezzonite lifting nemá žádná věková omezení , ale nejčastěji se používá po dosažení 40 let, kdy kůže začíná ztrácet pružnost a krásu.

Druhy mesothreads

Instalace mesothreads je téměř vždy bezbolestná. Výjimky jsou pouze v některých případech.Níže uvádíme podrobněji následující typy mesothreads.

3d Mesonity

3d Mesonity je nová nechirurgická metoda pro omlazení kůže. Domovem mezaninu je Korea.Odtud přišli do Ruska.Mezoniti jsou tkané syntetické nitě sestávající z polydioxanu.

Obrázek ukazuje mezaniny - co to je, jak vypadají, jejich odrůdy.

Injekční jehly obsahují povlak z polyglykogenové kyseliny. Taková vlákna nevyžadují postup odstranění, nakonec se samy vyřeší.

Vlákno s mesothreads je bezbolestný a účinný způsob, jak obnovit mládí.

4d Mezoniti

4d Mezoniti je technologie se zvýšeným zesílením. Metoda se používá pro výraznější známky stárnutí, které ji odlišuje od lineárních nekonečných vláken.

Tyto mesothreads jsou vroubkované, nejsou viditelné. Je vyžadován menší počet operací, modelování kontury obličeje tímto způsobem je efektivnější.

Tekuté mesothreads

Tekuté mesothreads jsou nový vývoj v kosmetologii, nit s kyselinou hyarulonovou. Byl vytvořen na základě vlastností proti stárnutí, které se vyskytují v kyselině hyarulonové a v obyčejných mezonitech.V důsledku toho byl vyvinut nástroj pro bio-posílení tváře.

Tekutý mesonit obsahuje zinek (je to antioxidant) a kyselina hyarulonová, které spolu vzájemně reagují, a tyto látky vytvářejí zinečnatou sůl, kteráMá vlastnost dlouhého rozpuštění a dlouhé akce.

Spirálové mezotelny

Spirálové mezotelny jsou vlákna spirálového tvaru a mají široké uplatnění. Mají vlastnosti po natažení, aby zaujaly svou původní podobu.Jejich délka je asi 50-60 mm.

Tato vlákna se používají v následujících oblastech: brada, nasolabiální záhyby, kolem očí a dekolt.

Lineární mesothreads

Lineární mesothreads jsou hladké nitě dlouhé od 25 do 90 mm. Během administrativního postupu jsou prakticky bezbolestné a vzhledem ke své široké škále aplikací jsou univerzální.

Délka nitě závisí na oblasti, do které bude implantace probíhat, a na stavu kůže. Používá se ke snížení vrásek kolem očí, horních víček, čela, v chrámech, kontury rtů, druhé brady, krku.

Zesílení mesothreads je implantace nití, které jsou biologicky kompatibilní s vlákny, které mají sklon se samy rozpouštět.Mládež se prodlužuje o 2-6 let.Výztužné látky ve své struktuře jsou menší než lidské vlasy a pod kůží zůstávají pro oko neviditelné.

Tkáně začínají produkovat svůj vlastní kolagen, v důsledku čehož se modeluje kontura obličeje.

Důsledkem toho je vyhlazení vrásek.Pleť vypadá mladší, její tón a pružnost rostou.

Meziprohazovači s vroubkováním

Meziprohazi s vroubkovaným povrchem jsou jedním z nejnovějších moderních nástrojůk eliminacivrásky, obnovení pružnosti těla a bývalé krásy.Pomocí zcela nového vývoje kosmetologové bezbolestně vracejí konturu obličeje pomocí mesothreads.

Tato metoda je nejúčinnější. Mesothreads s zářezy mají další zařízení: mikroskopické jehly - „zářezy“, jsou pevně připevněny pod kůži a mají omlazující účinek.

Používají se k opravě obrysu obličeje:odstraňte druhou bradu, vyhlaďte nasolabiální záhyby a upravte tvar líc a brady.Tento postup může být bolestivý, proto je před operací nutná anestézie.

Účinek používání mesothreads se zářezy přetrvává déle než během běžných operací.Postup lze opakovat nejdříve po 4-5 letech. Drážkované příze jsou nejlepší mezothreads, které poskytují omlazující účinek.

Mezoniti Aptos

Mezoniti Aptos je vývoj ruských a gruzínských vědců. Složení těchto nití zahrnuje kaprolac a kyselinu polymléčnou, která má schopnost absorbovat nitě nebo lékařský polypropylen, který nitě neabsorbuje.

Oba typy se používají k vyhlazení vrásek a posílení tváře.

Vlákna Aptos se liší od mesothreads v tom, že jsou hustší a mají nerovnoměrnou strukturu.V současné době existuje sedm typů těchto vláken, které se liší materiálem a tvarem.

Používají se k opravě tvaru obličeje, k utaženíbrada, krk, odstranění hlubokých vrásek. Účinek po zavedení zaváděcích švů Aptos do kůže trvá až tři roky.

Po 6 až 8 měsících se v těle úplně rozpustí.A vlákna, která neabsorbují, působí déle - až 5-6 let.

Kogiho mesothread

Kogi's mesothread je dalším typem nitě používané k odstranění vrásek a napnutí kůže. Mají řezy a jsou dobře uchovány v tkáních.Efektivně působí proti gravitaci zapojením podkožní tkáně.

Zvedání tímto způsobem je účinnějšínež lineární.Kogi mesothreads dokonale napíná pokožku a má omlazující účinek.Používá se k tvarování anatomických zón: brada, nasolabiální záhyby, brylya.

Tyto mesothreads neovlivňují nepříznivě tělo a nezpůsobují zánětlivé procesy.Po šesti měsících se zcela rozpustí a nezanechají žádné zbytky.

Zavedení těchto vláken do kůže nezpůsobuje bolest , proto se místo anestézie používá zmrzlina se zmrzlinou, která začne působit po 10–15 minutách. Celý postup netrvá déle než 40 minut.

Olovnaté mezotelny s jemným výtahem

Olovnaté mezotelmy s jemným výtahem jsou příze, které mají řadu výhod:vysoce jakostní materiál určený k použití vměkká tkáň.Skládají se ze 100% polydioxanonu.Jejich bezpečnost a účinnost jsou potvrzeny úředními certifikáty a osvědčeními o registraci.

Neodcházejístopy po defektu.Zavedení mezotelu olova s ​​jemným výtahem pod kůži nezpůsobí bolest.Tento materiál je sterilní a zcela bezpečný.

Před operací se nanese anestetický krém, celý postup netrvá déle než hodinu. Rehabilitace po mezoteli není nutná. Jak vybrat ty nejlepší mezaniny, které mohou poskytnout omlazující účinek - kosmetička to řekne.

Mnozí se zajímají o otázku, kolik stojí mezaniny a jak je zavést. Cena se liší v závislosti na počtu a typu nitípotřebných k dokončení operace.U každého pacienta, který se rozhodne zavést do kůže mesothreads, se cena vypočítá individuálně.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kanyla - co se používá v kosmetologii a medicíně.

Pro které oblasti těla jsou použity a jaké výsledky jsou dosaženy

Mezoniti jsou jedinečným prostředkem boje proti stárnutí kůže a používají se také na jiných částech těla: na krku, rtech, líce, do očí, obočí, brady, lícních kostí, nasolabiálních záhybů, mléčných žláz a břicha.

Tváří v tvář.Pro tuto část těla v současné době odborníci vymysleli 3 typy závitů.

​​

Patří sem následující:

 1. 3D modelováníje progresivní metoda nitování, spočívající ve konstrukci intradermálních trojrozměrných struktur, které fixují anarovnejte konturu kůže a obličeje.
 2. Lifting- běžný kosmetický přípravekpostup.Provádí se pomocí mezaninů.
 3. Výztuž s mesothreads- v důsledku této metody se vytvoří kostra, která má vlastnosti zesilující tkáně zevnitř.Šetří vrásky a ochablou pokožku.

Korejská vlákna patří mezi nejdostupnější možnosti mezonitu pro prodloužení mládí bez chirurgického zákroku.

Instalace mesothreads v zónách

Kontraindikace při postupu zpřísnění kůže jsou následující:

 • pitínápoje v předvečer procedury;
 • zvýšená fyzická aktivita;
 • použití imunomodulačních léčiv;
 • použití léčiv, která ovlivňují koagulaci krve;
 • kritických dnů u žen;
 • návštěva lázní, saun.

Přímo před zákrokem je zakázáno pít horké nápoje a kouř.

Mesonita pro náhrdelník

Po přípravě jdou přímo k operačnímu procesu, první věcí, kterou musíte udělat, je vybrat vhodné anestetikum.Lékař volí dávku na základě množství potřebné práce, individuálních charakteristik organismu, na kterém je organismus provozován, a místa, kam budou zavedena vlákna.

Materiál se zavádí následujícím způsobem: lékař určí fixační body, kterými se nit protáhne, propíchne kanylu, vloží ji pod kůži a natáhne nitky, na nichž jsou speciální háčky, které fixují materiál pod vrstvou epidermis.Poté se nit vytáhne na požadovanémíst.

Mesothreads v lícních kostech

K opravě lícních kostí bude na každou stranu potřeba asi 10 mesothreads.

Proces probíhá v několika etapách: na kůži se vytvoří značky se zvláštním markerem, anestézie se za tímto účelem opatří krémem, poté se pomocí jemných jehliček postupně zavedou nitě.

Výsledek je patrný okamžitě po instalaci všech mesothreads:lícní kosti se napnou.Jak kostra vlákna roste s novými kolagenovými vlákny, účinek zvedání se zvýší.

Zlepšení, ke kterým došlo na kůži, budou patrná: obličej ožije a omlazuje, póry se zužují, pokožka bude hydratovaná.Zčervenání injekcemi není prakticky patrné a po několika dnech zmizí beze stopy.Vlákna se po 6 měsících úplně rozpustí.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Alentova Vera po plastické chirurgii - poslední fotky, které operace byly provedeny, jak se hvězda změnila.

Mesothreads rty

Bylo možné zvětšit rty bez chirurgického zákroku - zavést mesothreads. První, co kosmetolog dělá, je dezinfikovat kůži kolem rtů a poté aplikovat krém, který zahrnuje zmrzlinu.

Dále se v oblasti rtů pomocí jehly kanyly vytvoří malé vpichy.Specialista implementuje závity a dává rtům tvar. Mesothreads vytvoří kostru, která v budoucnu poroste s tkání a vytvoří „přirozený rámec“ , v důsledku čehož rtyzvětšení velikosti a jejich tvar je opraven.

Po půl roce se materiál v těle zcela rozpustí a účinek trvá až dva roky. Tento postup nemá žádné kontraindikace a nezpůsobuje žádné komplikace. Doba rehabilitace netrvá déle než dva dny po operaci.

Mesonita: oční víčka

Vektorové zvedání s mezoteldy nemá žádné analogy.Zpřísnění této oblasti pokožky obličeje dává tkání pružnost a sílu.

Postup pro zavádění mesothreads do očních víček není pro profesionálního kosmetologa obtížný: specialista vloží jehlu do předem označených oblastí a táhne mesothread.

Po ukončení postupu se na kůži působí antiseptikem a speciální mastí, díky čemuž se injekční značky hojí co nejdříve. Účinek mesothreadsů trvá dva roky , poté lze provést druhou operaci.

Mesothreads pod očima

Jak vysvětluje kosmetolog, mesothreads pomáhají zbavit se vrásek v očích a vránách nohou.Pohled bude otevřenější a víčka budou napnutá.

Postup také pomůže rozloučit se s tmavými kruhy pod očima.Po aplikaci mesothread, oči nevydá váš věk. Operace je zcela bezbolestná:jehla je zasunuta do požadované hloubky, nit je pevná a vodič je odstraněn.

Pokud se používají sešívané stehy, operace může být bolestivá.V tomto případě se používajíanestetika. Výsledek je patrný okamžitě po zavedení mesothreads pod kůži. Nebyly pozorovány žádné vedlejší účinky.

Mesoniths v nasolabiálních záhybech

Tento postup netrvá dlouho, pouze 15–20 minut.V linii zmačkání zavádí kosmetička vodící jehly, které je nasměrují k tváří. K úplnému vyhlazení nasolabiálních záhybů mohou být vyžadovány 3 až 5 nitína každé straně.Operace je bezbolestná a nezanechává žádné zbytky.

Facelift s mezaniny.Recenze o postupu lze nalézt velmi odlišně, z velké části jsou pozitivní.

Breast lift s mesothreads

Procedura začíná lokální anestézií, jakmile to funguje, operace začíná. Počet mesothreads je vybrán na základě komplexnosti ptózy. Obvykle se používá 7 až 10 mesothreads na prsu.

Do oblasti hrudníku, přes kterou prochází mesothreads, se vkládají tenké, trvanlivé jehly. Celý proces netrvá déle než hodinu a výsledek trvá 2–3 roky.

Mesothreads pro napínání kůže břicha

Mesothreads pro zvedání břicha. Před zákrokem je pokožka ošetřena krémem, který obsahuje zmrzlinu. Samotná operace netrvá déle než hodinu.

Značení se provádí na kůži, poté se zavedou jehly kanyly, pomocí jejich pomoci se napnou mesothreads a fixují se uvnitř.Po půl roce se rozpustí beze stopy a účinek zůstává po dlouhou dobu, od 2 do 5 let.Doba trvání závisí na metabolismu konkrétní osoby.

Často se po narození dítěte břicho ženy propadá a neatraktivní.V tomto případě bude postup pro zavádění mesothread do žaludku na záchranu.

K dokončení této operace budou zapotřebí delší vlákna. Za prvé, kosmetolog zkoumá osobu a dělá označení na kůži.V ambulantních zařízeních je zpřísnění přísně prováděno.

Do tkáně přední břišní stěny se do jehelních kanyl zavádějí mesothready, povrch kůže se ošetřuje anestetickým krémem určeným pro tento účel. Účinek je patrný téměř okamžitě po ukončení operace a trvá až 2 roky.

Mesonita: brada

Hlavní typy nití používaných pro tuto oblast těla:

 • zlato (nevyřeší);
 • mesothreads, které mají schopnost rozpustit se v těle beze stopy.

První typ nitě se zavádí pod lokální anestézii pomocí chirurgického zákroku.Pro udržení výsledku je třeba je vyměnit každé 3–4 roky.

Mesonita se podává bez anestézie.Po jejich zavedení trvá zvedání od 2 do 5 let.Po roce vlákno zcela zmizí a nezanechává v těle žádné stopy.Před operací odborník zkontroluje pokožku, aby určil počet nití a druh materiálu.

Pro každého pacienta se toto počítá individuálně.Značení se provádí předem na kůži, potom se nit položí pod vrstvu kůže a fixuje seza uchem.Jakmile je vlákno pevně fixováno, jehla je odstraněna.

Taková operace se provádí bez anestézie.Samotný zákrok trvá 30 až 60 minut a účinek je patrný okamžitě a v závislosti na metabolismu člověka přetrvává 2-5 let.

Mesonové nitě na tvářích

Ošuntělá, zvrásněná kůže tváří je vyztužena lineárními nitěmi. Spuštěné tváře se korigují zvednutím mezotelií.Zbytek postupu se neliší.

Anestetický krém se nanáší na kůži, na kůži se značí speciální značka, kanyly se vkládají dovnitř s mezonity.

Mesonita: obočí

Oční obočí s mesothreads je téměř bezbolestný postup , který nevyžaduje anestézii.Pro tuto zónu se používají dermální mesothreads.Pomocí tenké jehly je kosmetička vloží pod kůži.

Po 6-7 měsících je materiál zcela absorbován a po zavedení mezotelu trvá výsledek až dva roky.Po operaci ji můžete opakovat.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak a proč jsou žebra odstraněna - účinnost, fotografie před a po operaci.

Jak operace pokračuje

Operace probíhá ve speciálně vybavené kanceláři.Před zákrokem je provedena lokální anestézie.Mezothready prsou jsou ponořeny pod kůži do hloubky 5 mm.

Mezoteliální postup netrvá déle než jednu hodinu. Obrys, po kterém se bude jehla pohybovat, je nastíněnpředem.Dezinfekce se provádí v místech vpichu, poté se uzavře sterilními náplastmi nebo se pokryje obvazy.

Účinek po zvedání prsou mesothreads bude patrný po 2,5 až 3 měsících. Chirurgie pro zavedení 3d mesothreads do hrudníku.Fotografie před a po.

Obrázek ukazuje výsledky utažení kůže prsu mezonity.

Odborníci doporučují podívat se na to, jak se může měnit elasticita kůže prsu po chirurgickém zákroku na základě fotografií těch, kteří se již rozhodli učinit tento krok.

Mezoniti.Důsledky a rehabilitace

Ačkoli k zavádění materiálu do tkáně dochází bez chirurgického zákroku, existuje několik tipů a omezení délky rehabilitačního období.Koneckonců, tkáně jsou během operace stále poškozeny, navíc tělo potřebuje čas, aby si zvyklo na cizí tělo uvnitř sebe.

Traumatické výsledky po zákroku jsou minimální a tělo se rychle vrací k normálu. Po zavedení mesothreads potřebuje oblast těla pečlivou péči.Po dobu tří dnů po operaci je nutné plochu z injekcí setřít peroxidem vodíku.

Doporučuje se, aby obklady byly podány první den po operaci. Pro zkrácení doby rehabilitace se vyplatí vzdát se cigaret, pití alkoholu, mezzaninů a alkoholu - jsou nekompatibilní a neexistuje žádné jídlo, které způsobuje otoky.

První tři dny je lepší zdržet se teplého jídla a pití.Nestojí to za toznovu se dotkněte části těla, na které jsou umístěny mesothreads.Pokud se na těle vyskytují modřiny a otěry, doporučuje se je potřít absorbovatelným gelem.Několik týdnů po operaci je zakázáno chodit do lázní a saun.

V prvním týdnu odborníci doporučují, aby se zdrželi horké sprchy a vany. Nedoporučuje se ani umývat obličej horkou vodou.Nejméně 7 dní po zavedení mesothreads, musíte se zdržet fyzického cvičení.

Mezoniti.Komplikace a negativní důsledky

Pokud operace byla provedena zkušeným kosmetologem, který jednal správně, nebudou mít žádné negativní důsledky.Ale vzhledem k tomu, že lidské tělo je jedinečné, mohou nastat důsledky.

Nejběžnějšími případy jsou výskyt malých modřin a otěrů v oblasti propíchnutí.V případě bolesti v místech, kde se zavádějí mesothreads, se poraďte s kosmetologem a předepište anestetickou mast.

Horší následky mohou být způsobeny nesprávným umístěním mezonitu.Následně je vidět skrze kůži.V takovém případě musíte kontaktovat kosmetičku, která provedla operaci.

Nejnepříjemnějším důsledkem operace může být infekce.Aby se tomu zabránilo, je nutné provést operaci pouze na důvěryhodné klinice kvalifikovaným odborníkem.

Mnoho žen plánujících operaci chce koupit mezaniny jako první.To se nedoporučuje, protože si můžete zakoupit materiál nízké kvality.

Mesothreads.Negativní recenze

Síť je plná recenzí od těch, kteří podstoupili operaci představení mesothreads.

Hlavní jsou následující:

 • někteří z nich poznamenávají, že ani po dlouhém čase neexistuje žádný pozitivní účinek;
 • mnoho z nich po zákroku zažívá tak bolestnou bolest, že nemohou usnout;
 • na kůži se objevují hematomy a otoky;
 • mesothreads svítí kůží a jsou viditelné i pouhým okem.

Jak vypadá tvář po mezipatrech.Fotografie před a po

V síti najdete mnoho obrázků na téma mezanin:video před a po zákroku .Poté, co uvidí, který z účinků operace bude jasnější, a foto mesothread, zobrazují části těla před i po operaci.

Mesonita je účinným nástrojem pro zpřísnění pokožky a vyhlazení vrásek.Na fotografii před a po výsledku faceliftu je jasně vidět.
Mesothread pro facelift. Recenze naznačují, že obličej po operaci vypadá mladší, je napjatý a pružný.Svěží a atraktivní mladá tvář je pýchou každé ženy.

Zapuštěné mezotelny tvoří kostru pod kůží .Vrásky jsou vyhlazeny na kůži, je vytvořen ovál tváře, obličejové vrásky se zmenšují, nasolabiální záhyby jsou vyhlazeny. Stav kůže jako celku se zlepšuje.

Při prvním slyšení o zákroku se ženy divíotázka „mezzanine: co to je“.A začnou pochybovat o účinnosti této nechirurgické metody a marně.Odborníci říkají, žemezaniny jsou dobrým způsobem, jak bezbolestně prodloužit mládí a zachovat krásu.

Užitečná videa o mesothreads - co to je, vlastnosti a výhody jejich použití

Mezzonity - co to je, jejich rozsah avýhody:

3D zvedání pomocí mezidreads - k čemu jsou určeny, úvodní postup, výsledek: